Strona 18 z 168 PierwszyPierwszy ... 816171819202868118 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 766 do 810 z 7533

Wątek: Apator Torun 2018 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #766
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,718
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    KSM to rak żużla. Promowanie sredniactwa.

  2. Powrót do góry    #767
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Dobrze że w Hiszpanii nie znają KSM-u bo tam od lat z nielicznymi wyjątkami
    króluje Real lub Barcelona i nikomu nie przeszkadza że w dwóch maja budrzety
    prawie takie jak reszta ligi

  3. Powrót do góry    #768
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    KSM to rak żużla. Promowanie sredniactwa.
    ...i musielibyście przy tym połowę składu wymienić

  4. Powrót do góry    #769
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,964
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Ktoś przytaczal już statystyki które mówiły o tym, że za czasów KSM wcale nie było tak różowo jeśli chodzi o wyrównane pojedynki. Meczów do jednej bramki było nawet więcej niż w sezonach bez KSM. Nie wiem więc po co różnej maści eksperty z Cieślakiem na czele powołują się na coś co tak naprawdę nigdy nie zaistniało.Podobnie z ograniczeniami w wynagrodzeniach. Bujda na resorach.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  5. Powrót do góry    #770
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,718
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    ...i musielibyście przy tym połowę składu wymienić
    Szkoda byłoby rozpieprzac skład, który się w pełni akceptuje. Pomijając to jak wyżej wspomniałem sredniacy strasznie windowali by ceny.

  6. Powrót do góry    #771
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Szkoda byłoby rozpieprzac skład, który się w pełni akceptuje. Pomijając to jak wyżej wspomniałem sredniacy strasznie windowali by ceny.
    Pewnie, że tak - zresztą dotyczyłoby to także innych zespołów, gdzie trzeba by było pozbywać się zawodników, którzy mieli dobry sezon, dobrze wpasowali się w zespół, pewnie chcieliby zostać i z których sam klub byłby zadowolony.

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sth za jego przydatny post!

    Mariusz (23-02-2018)

  8. Powrót do góry    #772
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    kiedy KSM, nawet dolny, gwarantowal wyrownane mecze? Poza tym, co jest emocjonujacego w biegachw ktorych startuje np. Doyle z Brzozowskim?
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  9. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    Morciasz (25-02-2018), Yozayan (01-03-2018)

  10. Powrót do góry    #773
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,681
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 908 w 461 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Pewnie, że tak - zresztą dotyczyłoby to także innych zespołów, gdzie trzeba by było pozbywać się zawodników, którzy mieli dobry sezon, dobrze wpasowali się w zespół, pewnie chcieliby zostać i z których sam klub byłby zadowolony.
    melduje się na pokładzie. co prawda już sobie ułożyłem życie bez żużla w zimie, ale za Wami trochę tęskniłem...

    KSM to zuo. jest jak chińska polityka jednego dziecka, limity na produkcje mleka, jak wpierd0l dziecku za świadectwo z paskiem. ale zazdrosnych nieudaczników jest więcej niż zaradnych, więc pewnie uchwalą i wejdzie (100% KMO).
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  11. Powrót do góry    #774
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    kiedy KSM, nawet dolny, gwarantowal wyrownane mecze? Poza tym, co jest emocjonujacego w biegachw ktorych startuje np. Doyle z Brzozowskim?
    w Polsce nie ale w Szwecji dawał/daje radę KSM.

  12. Powrót do góry    #775
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    KSM to rak żużla. Promowanie sredniactwa.
    Rakiem tego sportu są Prezesi i sami włodarze.
    Im bardziej go komplikują, tym bardziej go zabijają.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Morciasz (25-02-2018)

  14. Powrót do góry    #776
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,807
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A kto powiedział, że rozgrywki musza być wyrównane ? A w ogóle to mit jakiś jest, że KSM wyrównuje rozgrywki. W żużlu zawodnik w jednym sezonie jest w TOP 10, a w następnym sezonie, z różnych przyczyn, ląduje w okolicach 30 miejsca w statystykach SE. KSM to zło w żużlu. Dziwię się, ze w ogóle jest o tym gadka.
    i tu choc rzadko to jednak z mariuszem sie zgadzam.. zwlaszcza w dziejszych "rollercoaster" tunerow

    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Rakiem tego sportu są Prezesi i sami włodarze.
    Im bardziej go komplikują, tym bardziej go zabijają.
    a to jest druga strona medalu ze tak powiem
    pyra

  15. Powrót do góry    #777
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    w Polsce nie ale w Szwecji dawał/daje radę KSM.

    ale mówimy o polskich realiach, więc Poland no
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  16. Powrót do góry    #778
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-01-2017
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 143 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    ale mówimy o polskich realiach, więc Poland no


    Nikt nas , kibiców nie będzie pytał o zdanie i może dobrze , bo jak w każdym temacie mamy wiele do powiedzenia ale o jedności to możemy tylko pomarzyć.

    Jedyne co możemy , to napisać , co należałoby w KSM-ie zmienić aby w ogóle był jakoś przyswajalny- tak na wypadek jego wprowadzenia.

    Uczciwie się przyznam,że jestem na rozdrożu- nie wiem jakie wyjście jest lepsze.

    Wiem natomiast jedno- ksm nie obniży żądań czołówki światowej. Jedyne co mogą prezesi zrobić to regulaminowo spowodować ,żeby więcej kasy zostało dla Polaków.

    Należy zmniejszyć popyt na pazernych Hancocków i im podobnych przez ograniczenie liczby zagranicznych w składzie do dwóch zawodników a suma ich biegopunktówki nie powinna

    być większa niż 3,50 pkt.Do tego rezygnacja z nr 8 i 16.

  17. Powrót do góry    #779
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Jeśli KSM ma wejść w życie w sezonie 2019 to taka decyzja powinna być ogłoszona już przed pierwszym meczem nadchodzących rozgrywek.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #780
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Szkoda byłoby rozpieprzac skład, który się w pełni akceptuje. Pomijając to jak wyżej wspomniałem sredniacy strasznie windowali by ceny.
    Taki fajny skład w Toruniu to był po sezonie 2001... szkoda, że musiał zostać rozwalony.

    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Jeśli KSM ma wejść w życie w sezonie 2019 to taka decyzja powinna być ogłoszona już przed pierwszym meczem nadchodzących rozgrywek.
    Żeby np. "nasz" Holta mógł pojechać w jakimś z meczów bohatersko, odważnie i niczym norweski człek z polskim paszportem załatwionym w tajemniczych okolicznościach, ku chwale kibiców, jej działaczy i sponsorów tak: 0 (d4,d4,d4,d4,0,t)... i jeszcze w ramach robienia sobie jaj z PZM/GKSŻ/KSM Holta z taktyczynej wtedy pojechał... (Wrocław - Częstochowa w 2000 r.)
    Ostatnio edytowane przez Morciasz ; 25-02-2018 o 11:37
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  19. Powrót do góry    #781
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-01-2017
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 143 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Żeby np. "nasz" Holta mógł pojechać w jakimś z meczów bohatersko, odważnie i niczym norweski człek z polskim paszportem załatwionym w tajemniczych okolicznościach, ku chwale kibiców, jej działaczy i sponsorów tak: 0 (d4,d4,d4,d4,0,t)... i jeszcze w ramach robienia sobie jaj z PZM/GKSŻ/KSM Holta z taktyczynej wtedy pojechał... (Wrocław - Częstochowa w 2000 r.)

    O tamtym ksm-ie szkoda wspominać. Szkoda nerwów. Ostatnio też nie było lepiej , jak odliczali 2 najlepsze i 2 najsłabsze mecze.
    Produkowali w ten sposób zawodników z ksm-em 2,50 i 6,50 ze względu na zbyt małą liczbe wyscigów - (najpierw zabrali ok.15-20 biegów a potem..........)

    Od lat nawołuję ,że jak wprowadzać ksm to :

    1.Liczony z 3 ostatnich sezonów- średnia z trzech ksm-ów.Nawet 3 słabsze mecze nie zmniejszą znacząco ksm-u a straty finansowe -ogromne.
    2.Obligatoryjne obniżanie ksm-u zawodnikom od lat będących w jednej drużynie np. od 3 sezonu.
    3.Ochrona drużyny w następnym sezonie poprzez zezwolenie na przekroczenie ustalonego raz na zawsze limitu.
    Nawet przy zmianie 1-2 zawodników możliwość zatrudnienia z nie większym ksm-em.
    4. Zmiana przeliczników miedzy ligami. 1,2 to stanowczo za mały. Przecież zawodnik z ksm-em z PLŻ w wys. 8,00 nie może w EL mieć 6,40 bo to byłoby mało prawdopodobne.
    Ostatnio edytowane przez Staleczka 3 ; 25-02-2018 o 16:06

  20. Powrót do góry    #782
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Staleczka 3 Zobacz posta
    O tamtym ksm-ie szkoda wspominać. Szkoda nerwów. Ostatnio też nie było lepiej , jak odliczali 2 najlepsze i 2 najsłabsze mecze.
    Produkowali w ten sposób zawodników z ksm-em 2,50 i 6,50 ze względu na zbyt małą liczbe wyscigów - (najpierw zabrali ok.15-20 biegów a potem..........)

    Od lat nawołuję ,że jak wprowadzać ksm to :

    1.Liczony z 3 ostatnich sezonów- średnia z trzech ksm-ów.Nawet 3 słabsze mecze nie zmniejszą znacząco ksm-u a straty finansowe -ogromne.
    2.Obligatoryjne obniżanie ksm-u zawodnikom od lat będących w jednej drużynie np. od 3 sezonu.
    3.Ochrona drużyny w następnym sezonie poprzez zezwolenie na przekroczenie ustalonego raz na zawsze limitu.
    Nawet przy zmianie 1-2 zawodników możliwość zatrudnienia z nie większym ksm-em.
    4. Zmiana przeliczników miedzy ligami. 1,2 to stanowczo za mały. Przecież zawodnik z ksm-em z PLŻ w wys. 8,00 nie może w EL mieć 6,40 bo to byłoby mało prawdopodobne.
    Moim zdaniem, nie ważne jak to się ubierze i tak będzie to bez sensu. Przy takich sztucznych tworach zawsze będzie można coś wypaczyć.
    Najlepiej jakby to się regulowało samoistnie, rynkowo. Przecież nawet w takim Lesznie, któremu nomen omen jeszcze niedawno KSM był na rękę, nie będzie w obecnych - grubych latach zależało na zbudowaniu takiego zespołu, żeby wszystko u siebie wygrywać +30 punktami. Zresztą w tym roku widać, że inaczej podeszli do sprawy.

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sth za jego przydatny post!

    Morciasz (26-02-2018)

  22. Powrót do góry    #783
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-01-2017
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 143 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Moim zdaniem, nie ważne jak to się ubierze i tak będzie to bez sensu. Przy takich sztucznych tworach zawsze będzie można coś wypaczyć.
    Najlepiej jakby to się regulowało samoistnie, rynkowo. Przecież nawet w takim Lesznie, któremu nomen omen jeszcze niedawno KSM był na rękę, nie będzie w obecnych - grubych latach zależało na zbudowaniu takiego zespołu, żeby wszystko u siebie wygrywać +30 punktami. Zresztą w tym roku widać, że inaczej podeszli do sprawy.

    Ok. przekonywać mnie nie musisz.

    Jednak , jeżeli już mają powrócić do ksm-u to oby nie do takich 'gniotów" jak kiedyś.

  23. Powrót do góry    #784
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Pewni możemy być jednego - jeżeli wrócą do KSM-u to będzie to na 100% gniot, w dodatku zaproponowany przez takich asów jak MiŚ czy inny gołodupiec.

  24. Powrót do góry    #785
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,473
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    Cytat Zamieszczone przez Staleczka 3 Zobacz posta
    2.Obligatoryjne obniżanie ksm-u zawodnikom od lat będących w jednej drużynie np. od 3 sezonu.
    Sens to ma, ale w parze idzie z tym zwiazana kolejna patologia - zuzlowcy po 3 sezonie w danym klubie wywinduja cene swojemu aktualnemu pracodawcy, no bo przeciez nizszy KSM a wartosc ta sama..


    Nie dla KSM, w zadnej formie. Zadnych zlotych srodkow, zdecydowany glos kibicow NIE NIE i jeszcze raz NIE
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  25. Powrót do góry    #786
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    Dawno mnie tu nie było, bo forum nie było kompatybilne ze mną.
    Ale sezon się zbliża i można wrzucić swoje 3grosze

    No to niech będzie o tym KSM.

    Jestem przeciw KSM i pisze o tym z pełną świadomością, bo historycznie rzecz ujmując ten element zabił np. przywiązanie do barw klubowych, a co więcej nigdy nie kończył się ograniczeniem wydatków.

    A teraz szerzej czyli kopia tego co napisałem w innym miejscu.

    Pieprzą nasi działacze, trenerzy, zawodnicy, że FIM z BSI zarznęli DPŚ wprowadzając MŚP, bo przeszkadzało im, że rywalizację zdominowali Polacy.
    A co robią polscy działacze????
    Zakazują płacić tym co mają kasę lub jej nie mają, ale mogliby to płacenie brać na własne konto.
    To dokładnie takie samo ograniczanie i takie samo zarzynanie żużla na rzecz ograniczeń.

    KSM w żaden sposób nie ogranicza wydatków, bo jak zawodnik pasuje kubowi do KSM i będzie o tym wiedział, to będzie oczekiwał kasy większej, a liderowi (nawet papierowemu) i tak trzeba zapłacić to co chce.
    KSM znany nam w takiej formie jak był, co najwyżej wyrównuje poziom rywalizacji, ale zabija budowanie składów z perspektywą na kilka lat co może ograniczyć wydatki, zatem owo wyrównanie poziomu nie jest tym czego oczekują kibice, dla których podobno ten sport się robi.

    Ale jeśli ten KSM miałby być to:
    1. Nie liczymy juniorów nie zmieniających klubu, nawet jak juniorem już przestaną być (zachęta do szkolenia).
    2. Jak junior zmienia klub to dostaje KSM na poziomie np. 6 pkt. Jak junior skończył wiek juniora i w pierwszym sezonie seniorskim zmienia klub to patrz pkt 3
    3. KSM LICZONY JEST Z TRZECH OSTATNICH LAT, gdy startował w lidze polskiej (mogą być przerwy czyli startował 5 lat temu, 4 lata temu i 1 rok temu. Nie ma 2 i 3 roku, ale są poprzednie).
    Jeśli zawodnik nie startował w lidze polskiej, przyznawany jest mu KSM na poziomie ligi w której odjechał najwięcej spotkań w poprzednim sezonie. Wiem że ligi mają różny poziom, ale:
    - podobno polska liga jest najsilniejsza
    - dotyczyło to będzie głównie obcokrajowców
    - możemy tym samym dać szansę polskim juniorom bo mają niższy KSM niż zawodnik leciwy z ligi np duńskiej, powszechnie uważanej za mizerną.
    4. Drużyna która nie zmienia składu (no chyba że wprowadza własnego wychowanka) nie ma liczonego KSM
    5. Korekty KSM tylko przy zmianie poziomy rozgrywek

    I jeszcze słów kilka na temat pkt 3 i czemu piszę o trzech latach
    - bo mniej więcej tyle czasu jeździ junior zanim zostanie seniorem
    - bo 20 meczów to za mało, żeby wyciągnąć obiektywną średnią (udawane defekty, mecz życia)
    - bo gdy liczymy średnią zawodnika z poprzedniego sezonu, to nie ma gwarancji że ten KSM się utrzyma +/- 0,5 pkt.
    - bo myślę, że jesteśmy w stanie przed sezonem przewidzieć, że pierwszych 15 zawodników naszej ligi utrzyma poziom +/- 5 pozycji w rankingu średniej biegowej. Reszta to dla mnie niewiadoma

    Tyle mojego.
    Ostatnio edytowane przez Coval ; 26-02-2018 o 22:12
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

  26. Już 7 użytkowników podziękowało forumowiczowi Coval za jego przydatny post!

    Filon (27-02-2018), Staleczka 3 (26-02-2018), darsen (27-02-2018), kingpin (26-02-2018), koot (27-02-2018), stone_gossard (27-02-2018), ŻużlowyKibic (28-02-2018)

  27. Powrót do góry    #787
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Mam pytanie do Was, czy istnieje wola w narodzie, żeby się spotkać i pogadać jeszcze przed rozpoczęciem sezonu?! Ostatnie spotkanie się nie odbyło (lub odbyło w węższym gronie), więc może teraz jest dobra okazja? Co myślicie?

  28. Powrót do góry    #788
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,841
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Mam pytanie do Was, czy istnieje wola w narodzie, żeby się spotkać i pogadać jeszcze przed rozpoczęciem sezonu?! Ostatnie spotkanie się nie odbyło (lub odbyło w węższym gronie), więc może teraz jest dobra okazja? Co myślicie?
    Mnie dwa razy nie namawiać.....

  29. Powrót do góry    #789
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Dyskusja nad limitem KSM w tym wątku jest chyba pokłosiem sezonu ogórkowego. Jak wymyślą, to wymyślą, jak wprowadzą to tak wprowadzą, że niektórych skrzywdzą, a niektórym pomogą. System z założenia jest niedokładny i niesprawiedliwy, bo nie można w sposób stały opisać poziomu sportowego liczbami i krzywdzi to się z zasadą - szybciej, dalej, wyzej etc.
    Co do spotkania jestem za Może w przyszły czwartek?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  30. Powrót do góry    #790
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Co do spotkania jestem za Może w przyszły czwartek?
    Mi czwartek pasuje.

    Ps. Na klubowym Facebooku podali terminarz. Za dwa tygodnie planują ruszyć z treningami - pierwszy 13 marca. Następnie trening punktowany z Ostrowem 17 marca i z Lesznem 21 marca. Już niedługo zaczynamy

  31. Powrót do góry    #791
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Mi czwartek pasuje.

    Ps. Na klubowym Facebooku podali terminarz. Za dwa tygodnie planują ruszyć z treningami - pierwszy 13 marca. Następnie trening punktowany z Ostrowem 17 marca i z Lesznem 21 marca. Już niedługo zaczynamy
    To co - przyszły czwartek, 8 marca, godzina 19.00.
    Jakieś propozycje lokalu?

    "Już niedługo zaczynamy"? - a może już niedługo zaczynają?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  32. Powrót do góry    #792
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Szkoda byłoby rozpieprzac skład, który się w pełni akceptuje. Pomijając to jak wyżej wspomniałem sredniacy strasznie windowali by ceny.
    Podobno 25 najdroższych zawodników zgarnia 80% finansowego tortu więc przynajmniej te proporcje trochę się zmienią
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  33. Powrót do góry    #793
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    To co - przyszły czwartek, 8 marca, godzina 19.00.
    Jakieś propozycje lokalu?

    "Już niedługo zaczynamy"? - a może już niedługo zaczynają?
    Oni "zaczynają" sezon 13 marca, a my jak zwykle musimy być lepsi i ... zaczynamy już 8 marca o 19:00 Co do lokalu to ja się dostosuję.
    Leniuchów zachęcam do przyjścia i spotkania się

  34. Powrót do góry    #794
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Ja na żadnym spotkaniu nie byłem i mój głos chyba nie powinien być
    brany pod uwagę ale ja w czwartek nie mogę .
    Lokal proponuję Elana klub tzn Olbracht.
    Może by termosa zaprosić? Jest ktoś niezbanowany na fejsie klubowym?

  35. Powrót do góry    #795
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Ja na żadnym spotkaniu nie byłem i mój głos chyba nie powinien być
    Ale teraz będziesz? 8 marca, godz. 19.00.
    1. Sth
    2. Morciasz
    3. Koot ????
    4. Penhall
    5.
    Kto dalej?

    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Jest ktoś niezbanowany na fejsie klubowym?
    To aż taki pogrom?
    Ostatnio edytowane przez Morciasz ; 01-03-2018 o 14:36
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  36. Powrót do góry    #796
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,841
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Czwartek ? Czyli bez balowania do rana.... Trudno będę na 99%.

  37. Powrót do góry    #797
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Właśnie 8 nie mogę

  38. Powrót do góry    #798
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,841
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Morciasz ! A finały hokeja nie przypadają na 8.03 ?

  39. Powrót do góry    #799
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Morciasz ! A finały hokeja nie przypadają na 8.03 ?
    Jakie znowu finały hokeja? To je czwartek przeca....
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  40. Powrót do góry    #800
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Pod koniec roku rozmawialiśmy odnośnie dodatkowego rezerwowego zapowiadanego przez Frątczaka. Jak na razie z tych planów nici, tymczasem Mrozek zakontraktuje w maju Bewley'a o czym donosi PS (nie wiem skąd mają zdjęcie pod artykułem ale na moje to nie Daniel). Jak wiadomo Mrozo prócz słabości do robienia mniejszych lub większych głupot oraz do hodowli kur ma jeszcze dobrą rękę do młodych zawodników. Jest opcja (może niezbyt mocna ale zawsze), że Dan dostanie szansę w Rybniku (oczywiście musiałby być wzmocniony sprzętowo).
    Zobaczymy także jak nasi juniorzy się pokażą w nadchodzącym sezonie po zapowiadanych inwestycjach w sprzęt (ten z którym wiązałem największe nadzieje tymczasem wylądował w Gnieźnie, gdzie mam nadzieję, że się odbuduje).

  41. Powrót do góry    #801
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    555
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    O a ja już myślałem że to forum umarło bezpowrotnie.
    Jak ja się cieszę. Pytanie dlaczego nie działa Tapatalk?

  42. Powrót do góry    #802
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    8 marca, godz. 19.00. Oberża ulica Rabiańska.
    1. Sth
    2. Morciasz
    3. Koot ????
    4. Penhall
    5.
    Kto dalej? Bo na razie jest na trzech i pół
    Mhsol, Kowal, Howard?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  43. Powrót do góry    #803
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,841
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Odzew żaden. Przekładamy ? W sumie parę goździków do rozdania na Dzień Kobiet nas Panowie czeka ?

  44. Powrót do góry    #804
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Poczekamy jutro do 12.00 Jak nie będzie 10 osób to odwołujemy
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Morciasz za jego przydatny post!

    Penhall (05-03-2018)

  46. Powrót do góry    #805
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Marcinie, ja tam może bym i przyszedł, ale...

    ...mam cały speedway na tę chwilę w dupie.
    Wpływ na ów fakt ma/miało kilka rzeczy: postawa naszych grajków przed ubiegłym sezonem i w jego trakcie, afera "sponsorska", skład na 2018, marazm juniorski, brak Warda .
    Jak jeszcze usłyszałem, że nie będzie SWC,to mój i tak niewielki już entuzjazm, poszedł się walić.
    Obiecałem sobie, że złamanego grosza nie wydam na zawodników, którzy nie szanują własnego talentu i nie szanują kibiców.
    Mam inne wyobrażenie o sporcie.
    Także tego...
    Mogę posiedzieć jedynie i pomarudzić.

  47. Powrót do góry    #806
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,964
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Taaa, bo wcześniej robiłeś coś innego...
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  48. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    lego (06-03-2018), mhsol (05-03-2018)

  49. Powrót do góry    #807
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-06-2013
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 213 w 134 postach
    Yay! To forum jednak żyje! Hurrrraaa! Tęskniłem! Nie to, żebym miał się ochotę jakoś szczególnie udzielać, ale fajnie się Was czyta... Znaczy niektórych... Radujmy się!

  50. Powrót do góry    #808
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    8 marca, godz. 19.00. Oberża ulica Rabiańska.
    1. Sth
    2. Morciasz
    3. Koot ????
    4. Penhall
    5.
    Kto dalej? Bo na razie jest na trzech i pół
    Mhsol, Kowal, Howard?
    Zapisz mnie, ale dam znac we czwartek, czy bede na pewno, bo nie wiem o ktorej bede w domu.
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

  51. Powrót do góry    #809
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    8 marca, godz. 19.00. Oberża ulica Rabiańska.
    1. Sth
    2. Morciasz
    3. Koot ????
    4. Penhall
    5. Kowal vel Coval
    6. Mhsol obserwujący i krytykujący
    Kto dalej? Bo na razie jest na pięciu i pół
    Howard?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  52. Powrót do góry    #810
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    8 marca, godz. 19.00. Oberża ulica Rabiańska.
    1. Sth
    2. Morciasz
    3. Koot ????
    4. Penhall
    5. Kowal vel Coval
    6. Mhsol obserwujący i krytykujący
    Kto dalej? Bo na razie jest na pięciu i pół
    Howard?
    Jak mnie zobaczysz to bedziesz mnie liczył nie pół a półtorej

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •