Strona 168 z 168 PierwszyPierwszy ... 68118158166167168
Pokaż wyniki od 7,516 do 7,533 z 7533

Wątek: Apator Torun 2018 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #7516
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,964
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Dokładnie - zwłaszcza, że u nas do 2020 będzie wysyp utalentowanych i doświadczonych juniorów.
    Raczej nie bedzie zadnego wysypu a na pewno nie doswiadczonych,w utalentowanych bardziej bym uwierzyl.
    Chodzi tylko o to,zeby nie licytowac kota w worku.Na dzis Kowalski wydaje sie dobra opcja ale bez zadnej licytacji.Nie dajmy sie zwariowac.
    Caly sezon przed nim i roznie moze byc.Rownie dobrze za kilka miesiecy moze pokazac sie jakis bardziej utalentowany junior i to
    taki ktory bedzie dostepny od razu.
    Najlepiej ze szkolki Hoffmana czy Pawlikowskiego.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  2. Powrót do góry    #7517
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Jak na moje to dwie rzeczy są oczywiste:
    -że przy tak absurdalnie wysokich kosztach pozyskania jakiegokolwiek juniora, który ledwo trzyma się na motocyklu - trzeba w końcu na poważnie inwestować w swoje szkółki
    -oraz że za rok nie mamy szans na swojaka, którego będzie można wsadzić do składu ekstraligowego
    Przy tym wszystkim opcja Kowalskiego, który pójdzie na rok na wypożyczenie i coś tam w młodzieżówkach pokazał (dlatego nie jest całkowicie kotem w worku) wydaje się rozsądna. Za rok może być jeszcze droższy. Oczywiście jak Czewa zacznie wszystkich nam przebijać, to niestety trzeba będzie ze wstydem znów podkulić ogon i znaleźć "dobre" wytłumaczenie. No ale oni tak czasami mają, że po okresach wzmożonej aktywności, lubią sobie rok odpocząć.

  3. Powrót do góry    #7518
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    A mistrzostwa Torunia na lodzie na TorTorze będą... 10 lutego 2019. Inna organizacja, inny przebieg i wielu gości z pierwszych stron żużlowych gazet. Tak ma być. Wpisujcie do kalendarzy!
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  4. Powrót do góry    #7519
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Nudy, nudy, nudy. Ja dla relaksu obejrzałem sobie to: https://youtu.be/wW-pFmcZeCI

  5. Powrót do góry    #7520
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,841
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Jakie nudy ? Kiełbasa, Bogdanowicz, Kościuch w piątek podpisują. Co najmniej trzech nowych graczy o nieznanym u nas od dawna kalibrze !
    Takich, do których nie ma co zbytnio przywiązywać bo zapewne rywale po sezonie nas przelicytują jak zwykle.
    Może być nawet i tak, że poznamy dwóch zapowiadanych juniorów no-nameów z zagranicy na rok 2020 !!! Nie mogę się wręcz doczekać.

    Super informacja napływa z obozu IKS'a . Opiekę nad jego parkiem maszyn przejąć miejscowy Kowal Rysio

  6. Powrót do góry    #7521
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Przedpełski na drugą część sezonu też miał mieć silniki od RK. Abstrahując, IKSowi kibicuję mocno. Skromny, ułożony chłopak.

  7. Powrót do góry    #7522
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Jedno trzeba Kościuchowi przyznać, mianowicie że podjął wyzwanie. Zamiast spokojnego odcinania kuponów w Nice, zdecydował się na ciężka walkę o skład. Zobaczymy jak mu pójdzie.
    Co do juniorów to zupełnie w ciemno obstawiłbym dwóch: Thaysen(o którym rozmawialiśmy już w ubiegłym roku) oraz Seifert-Salk (chyba, że wyląduje w Gdańsku).

  8. Powrót do góry    #7523
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    ten Kościuch to wychowanek Leszna czy Opola w końcu? bo się pogubiłem
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  9. Powrót do góry    #7524
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,964
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta

    Super informacja napływa z obozu IKS'a . Opiekę nad jego parkiem maszyn przejąć miejscowy Kowal Rysio
    Fajna sprawa,ale nie sadze aby brak dobrego sprzetu byl w ostatnich latach najwiekszym problemem IKS-a.
    Szybki sprzet nic mu nie da jesli na dobre nie poprawi startow i nie zaczenie bez obaw rywalizowac w kontakcie.
    Pomijam juz fakt jak ten sprzet od RK w przyszlym sezonie bedzie jechal,bo to zawsze lekka loteria.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  10. Powrót do góry    #7525
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,841
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Fajna sprawa,ale nie sadze aby brak dobrego sprzetu byl w ostatnich latach najwiekszym problemem IKS-a.
    Szybki sprzet nic mu nie da jesli na dobre nie poprawi startow i nie zaczenie bez obaw rywalizowac w kontakcie.
    Pomijam juz fakt jak ten sprzet od RK w przyszlym sezonie bedzie jechal,bo to zawsze lekka loteria.
    Byla ze dwa lata temu afera, ktora wywolal smarkaty BKS, ktory gdzies na netach pisal o klubowym obiecanym sprzecie dla brata.

    Mam nadzieje, ze ostatnie dobre mecze i pokonanie we Wroclawiu Frickea a a w Toruniu Vaculika pchna w IKSa troche wiary we wlasne mozliwosci.

  11. Powrót do góry    #7526
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,964
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Zobaczymy.Tez mam pewne nadzieje zwiazane z IKS-em,ale u niego nie od sprzetu wszystko zalezy.
    Chlopak technicznie nie jest taki zly.Jeszcze duzo nauki przed nim,ale na zadatki.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  12. Powrót do góry    #7527
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Kaczmarek - jeździł jak jeździł, natomiast na koniec pożegnał się z klasą. Podziękowania dla wielu osób m.in. Frątczaka, Gajesia i Kościechy.

    Ps Czy my mamy wątek na 2019r, czy nie? Piszemy tutaj, a tamten założony w złym miejscu przez kingpina się nie przyjął?

  13. Powrót do góry    #7528
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    nowy wątek jest jak MA, betonowy grobowiec dla korposzczurów, postawiony przez Kingpina. Tu jest na Bronka. O! Na Bronka to było!
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  14. Powrót do góry    #7529
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,797
    Kliknij i podziękuj
    584
    Podziękowania: 763 w 441 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Kaczmarek - jeździł jak jeździł, natomiast na koniec pożegnał się z klasą. Podziękowania dla wielu osób m.in. Frątczaka, Gajesia i Kościechy.
    Nie dziwie się że i podziękował. Bez nich gniłby na rezerwie w Lesznie a dzieki nim mogł jeździć. Natomiast inną kwestią jest co zyskał z tego klub z Torunia? Absolutnie nic. Nawet stracił. No ale podobno żużel się zmienił i tak trzeba.

    Super informacja napływa z obozu IKS'a . Opiekę nad jego parkiem maszyn przejąć miejscowy Kowal Rysio
    To że udało się namówić Rysia do współpracy słyszałem kilka m-cy temu i myślałem, że Igor końcówkę sezonu już jechał na jego sprzęcie. No ale może będzie jeździł dopiero od nowego sezonu. Podobno zadbał też trochę o swoje finanse i jak dobrze pojedzie to zarobi więcej niż kilka drobniaków na cukierki.

  15. Powrót do góry    #7530
    Początkujący
    Dołączył
    22-09-2018
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 6 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    nowy wątek jest jak MA, betonowy grobowiec dla korposzczurów, postawiony przez Kingpina. Tu jest na Bronka. O! Na Bronka to było!
    Kingpin się za słabo postarał

  16. Powrót do góry    #7531
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Cytat Zamieszczone przez riven Zobacz posta
    Kingpin się za słabo postarał
    Dość ryzykowne stwierdzenie ale bądź niczym nowy pomnik w Warszawie, kto wie, może zaskoczy

  17. Powrót do góry    #7532
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,964
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Dla.mnie nie jest ważne w którym wątku dyskutujemy. Formalnie mamy przecież jeszcze 2018 więc ten wątek jest odpowiedni.
    Nowy otworzyłem z grzechem pierworodnym, bo pewnie ci co używają talpaka czy jak to się nazywa, mają z nim problem.
    Na przeniesienie go do sekcji gimnastycznej Apatora, ze względu na brak Admina nie ma co liczyć, wiec wychodząc z założenia, że o naszym kochanym klubie wątków nigdy za wiele, jeśli jest taka wola i pozwolenie od dziadków na Rubine wychowanych, mogę założyc jeszcze jeden, tym razem w dziale Apator Toruń DMP 2019. Tamten za chwilę i tak pewnie spadnie na drugą stronę działu Żużel więc choć był taki ładny, amerykański, jeszcze trudniej będzie go znaleźć.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 08-11-2018 o 03:29
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  18. Powrót do góry    #7533
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    [...]mogę założyc jeszcze jeden, tym razem w dziale Apator Toruń DMP 2019.
    Moim zdaniem jedyne sensowne rozwiązanie.

    Oczywiście zrób tak żeby można było datę łatwo edytować

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •