Strona 12 z 168 PierwszyPierwszy ... 210111213142262112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 496 do 540 z 7533

Wątek: Apator Torun 2018 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #496
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Oracle Zobacz posta
    No i gdzie ta młodzież zapowiadana? Holder miał dzieci bawić a nikt do przedszkola się nie zapisał?
    Powierzanie Holderowi pod opiekę jakiejkolwiek młodzieży, to jak powierzenie piromanowi składu z dynamitem.
    Ostatnio edytowane przez Malin017 ; 14-11-2017 o 23:23
    !Adrian walcz!

  2. Powrót do góry    #497
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez Oracle Zobacz posta
    No i gdzie ta młodzież zapowiadana? Holder miał dzieci bawić a nikt do przedszkola się nie zapisał?
    Młodzież młodzieżą... ciekawe ilu seniorów w 2018 roku pokonają we wszystkich meczach. 5? 6?
    Dla mnie najciekawsze będzie jeżeli Walasek postanowi walczyć o skład, czy nie wygryzie Pawła, albo... Holty.
    Przynajmniej jest jakaś rozsądna krajowa rezerwa wrrr....
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  3. Powrót do góry    #498
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Skoro warszawski to Walasek po prostu zapewnił sobie dodatkowy czas do namysłu. Wątpię aby brał pod uwagę walkę o skład u nas. Do Holty szczególnie na dystansie nie ma szans a gdyby wygryzl Pawła, to byłaby już niezła przeginka.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  4. Powrót do góry    #499
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik Zobacz posta
    czy gościowi o nicku "nasienie" (ang. semen) na głowę padło? właśnie w tych czasach dba się o niepełnosprawnych, chorych i starych bardziej niż kiedykolwiek w historii, rośnie wrażliwość społeczna i multum akcji jest w tym kierunku i wszystko idzie w dobrą stronę!!
    1)
    Nieuku!
    Czy twój umysł nie ogarnął w szkole podstawowej, tego że w języku polskim są wyrazy pisane małą i pisane wielką(niektórzy mówią dużą) literą?
    Tego że te drugie oznaczają nazwy własne lub imiona, tak jak to właśnie?
    To imię ma jakiś dalszy związek z ziarnem, nasieniem czyli siemieniem i normalnemu mężczyźnie nie kojarzy się tak jak Tobie z męskim nasieniem.
    Wiesz o tym, że większość ludzi na tej planecie kompletnie nie zna angielskiego i ma go kompletnie w dupie?
    ...a Ty oceniasz kogoś (mnie) tłumacząc dosłownie imię na angielski.

    Nie ogarniasz?
    To podam przykład kojarzący się z żużlem.
    Przyszło Ci do głowy, że dla wykształconego Polaka słowo nice oznacza drugą stronę(np. skóry), a dopiero później kojarzy mu się z angielskim słowem miły lub fonetycznie z Nice czyli francuską Niceą?


    2)
    Dodatkowo piszesz kompletne bzdury na temat obecnej wszechobecnej propagandy wolontariatu, charytatywności, fundacyjności i wszystkich zwiazanych z tym patologii. Nie wiesz co to propaganda? Nie wiesz o tym, że na tym robi się miliardy? Nie wiesz o tym, że miliony ludzi umierają od chorób i głodu, a w tym czasie pierdoooooolone gwiazdy kina, sportu, muzyki i innego telewizyjnego chłamu pokazują jak zajębissssssssstymi są altruistami?

    Ty wiesz na jakim świecie żyjesz?

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Ciekawe Semen, czy zdajesz sobie sprawę ile idiotyzmow już dziś wypisałes w temacie tego mema.
    Zdaję sobie sprawę, że żadnego.
    W przeciwieństwie do Ciebie, który wydajesz się być sobie dowcipny i błyskotliwy.
    Niestety mimo, tego, że nie jesteś nastolatkiem, swojej dziecinady nie dostrzegasz.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 15-11-2017 o 08:09
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  5. Powrót do góry    #500
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Semen
    w razie gdyby mnie kiedyś podkusiło, przypomnij mi proszę abym nigdy się z Tobą nie kłócił na forum, ok

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Howard za jego przydatny post!

    Semen (15-11-2017)

  7. Powrót do góry    #501
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Skoro warszawski to Walasek po prostu zapewnił sobie dodatkowy czas do namysłu. Wątpię aby brał pod uwagę walkę o skład u nas. Do Holty szczególnie na dystansie nie ma szans a gdyby wygryzl Pawła, to byłaby już niezła przeginka.
    Dlaczego przeginka? Na początku tego sezonu jeździł w toruńskich meczach Paweł, mimo, że Walasek był od niego sporo lepszy, i to była przeginka, która kosztowała nas prawdopodobnie kilka dużych punktów. Zgodzimy się? Dlatego nie rozumiem czemuż to o Walasku sporo osób wyraża się z takim pobłażaniem. WIem, że starszy, że Paweł jest swojak, ale to Walasek w większości momentów nie zawodził, w przeciwieństwie niestety do Pawła.

    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Semen
    w razie gdyby mnie kiedyś podkusiło, przypomnij mi proszę abym nigdy się z Tobą nie kłócił na forum, ok
    Kurde, weźcie się przestańcie nakręcać na siebie i słać docinki. Fajni ludzie, a jak się na forum spotkają to jeżdżą po sobie.
    PAX Panowie!
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  8. Powrót do góry    #502
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Kingpinowi pewnie chodzi o to, że gdyby Walas wygryzł Pawła, byłaby to spora potwarz dla samego zainteresowanego i jeszcze większa dla kibiców, którzy nadal głaszczą młodego po głowie (czyli większości).

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    kingpin (15-11-2017)

  10. Powrót do góry    #503
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Dlaczego przeginka? Na początku tego sezonu jeździł w toruńskich meczach Paweł, mimo, że Walasek był od niego sporo lepszy, i to była przeginka, która kosztowała nas prawdopodobnie kilka dużych punktów. Zgodzimy się? Dlatego nie rozumiem czemuż to o Walasku sporo osób wyraża się z takim pobłażaniem. WIem, że starszy, że Paweł jest swojak, ale to Walasek w większości momentów nie zawodził, w przeciwieństwie niestety do Pawła.
    Byłaby przeginka, bo prawdopodobnie oznaczałoby to koniec ekstraligowej przygody Pawła z żużlem lub może nawet całkowity koniec tej przygody.
    Nie takie były oczekiwania jego jak i kibiców, choć zgadzam się oczywiście, że Paweł bez formy nie może być faworyzowany.

    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    1)

    ...a Ty oceniasz kogoś (mnie) tłumacząc dosłownie imię na angielski.
    Troche mniej hipokryzji,Semen.
    Mnie zaszufladkowales jako czlowieka nieszanującego starszych ludzi a w szczegolnosci tych z aparatami sluchowymi czy protezami i to na podstawie obrazka,
    ktorego nawet nie jestem autorem.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 15-11-2017 o 12:11
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  11. Powrót do góry    #504
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Podsumowując nie wyobrażam sobie gościa z bardzo dużą działalnością na jednoosobowej. Może się mylę.
    Spotkałem co najmniej dwa przypadki prowadzenia w formie jednoosobowej działalności przedsiębiorstw z wielomilionowym (40-50 mln) obrotem. Jedna w branży budowlanej, druga w przetwórczej.

    Chociaż przyznaję, że to rzadkość. Inna sprawa, że dla mnie taka osoba jest po stokroć bardziej wiarygodnym partnerem od wszystkich spółek z o.o. za 5 tys., nie mówiąc już o spółkach z o.o. komandytowych z 99% udziałem w zysku komandytariusza.

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Yozayan za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (15-11-2017)

  13. Powrót do góry    #505
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Ciekawe jakie plany ma Puszak bo Mariusz to taki żużlok z pasja, że
    warto by go wykorzystać jako pomoc dla naszych perełek.
    Zresztą od czasu do czasu pomagał żużlokom.

  14. Powrót do góry    #506
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Kościechę pogoniono z klubu ?
    KST ogłosił konkurs otwarty ma trenera juniorów i szkółki
    http://speedway.torun.pl/konkurs-na-trenera/


    P.S. Miałem tego całego Frątczaka sumować w połowie przyszłego sezonu ....ale qwa jakoś nie mogę się powstrzymać.
    Co ten gość naopowiadał i naobiecywał to banie mam wielką jak sklep.
    Jeszcze niedawno był zafascynowany pracą Kościechy a tu bęc. Szukamy nowego trenera(najlepiej z Zielonej Góry).
    Nie wspomnę o toruńskim przedszkolu Chrisa Holdera.... Z młodymi obcokrajowcami kilkuletnie kontrakty podpisało wiele klubów, prócz naszego.
    Po wielkim "boom" transferowym (młody skład oparty na Polakach),teraz czekam na oficjalną prezentację drużyny i na te 2tys. kibiców witających Holtę
    U mnie na razie żadnego plusa Jaca nie załapał. Wiem. Jestem marudny.
    Ostatnio edytowane przez Penhall ; 15-11-2017 o 16:03

  15. Powrót do góry    #507
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Ciekawe jakie plany ma Puszak bo Mariusz to taki żużlok z pasja, że
    warto by go wykorzystać jako pomoc dla naszych perełek.
    Podpisał kontrakt w Krośnie.

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Yozayan za jego przydatny post!

    koot (16-11-2017)

  17. Powrót do góry    #508
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    "Jeszcze niedawno był zafascynowany pracą Kościechy a tu bęc. Szukamy nowego trenera(najlepiej z Zielonej Góry)."

    przecież Kościecha też wam nie pasował!


    P.S. Frątczak napraw ABS!!!

    Zrzut ekranu 2017-11-15 17-07.png
    Ostatnio edytowane przez lego ; 15-11-2017 o 18:19
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  18. Powrót do góry    #509
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Dokładnie.
    Kostek może i dbał o atmosferę, ale ciężko powiedziec o nim, że dźwignal nasza młodziez. Kaczmarek wręcz się zwinal
    Daleki jestem od wieszania psów na Robercie,bo szkółka żużlowa do dużo cięższy i bardziej złożony kawałek chleba niż prowadzenie pierwszej drużyny, ale prawda jest taka, że efektów jego pracy nie było widać.
    Tylko brakuje mi oficjalnego komunikatu z klubu. Słabe to.

    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Po wielkim "boom" transferowym (młody skład oparty na Polakach),teraz czekam na oficjalną prezentację drużyny i na te 2tys. kibiców witających Holtę
    U mnie na razie żadnego plusa Jaca nie załapał. Wiem. Jestem marudny.
    Tysiąc przyjdzie przywitać Doyla, 950 Iversena i 50 Holte.
    Jakby nie patrzeć, 2000 jest.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  19. Powrót do góry    #510
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Robią grunt pod Zobera.
    !Adrian walcz!

  20. Powrót do góry    #511
    Użytkownik
    Dołączył
    02-11-2017
    Postów
    67
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 32 w 17 postach
    No i co Wy na to Apatory? JF robi porządki i wymiata wszystkich legendy klubu! Na początek Miedziński, teraz Kościecha. Wy w tym czasie dalej spokojnie czekajcie na oceny menegera do końca sezonu.

    Kościecha nie sprawdził się jako trener młodzieży? Zobaczcie sobie ich wyniki w DMPJ. Młodzi praktycznie wszystko wygrywali. Wpadkę zaliczyli dopiero w finale na własnym torze (ciekawe, czy czasem JF nie mieszał się wtedy w szykowanie toru itd.). Kaczmarek słabo jechał? A co to za zawodnik jest? Poza dobrym finale MIMP w 2016 roku, nic więcej nie pokazał. Poza tym nie jest on wychowankiem toruńskiego klubu. Kopeć i Kościelski w młodzieżówkach jechali na świetnym poziomie.

    Jeszcze jedna rzecz. Przy okazji rozstania z Kościechą wychodzi kolejna cecha charakteru JF - dwulicowość. Wszędzie opowiadał, jak to mu się świetnie pracuje z Kościechą i co? Po cichu organizuje konkurs... Zgłaszajcie się...

  21. Powrót do góry    #512
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    Z droopy tezy prawisz , Gracowy
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  22. Powrót do góry    #513
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gracowy Zobacz posta
    No i co Wy na to Apatory? JF robi porządki i wymiata wszystkich legendy klubu! Na początek Miedziński, teraz Kościecha. Wy w tym czasie dalej spokojnie czekajcie na oceny menegera do końca sezonu.

    Kościecha nie sprawdził się jako trener młodzieży? Zobaczcie sobie ich wyniki w DMPJ. Młodzi praktycznie wszystko wygrywali. Wpadkę zaliczyli dopiero w finale na własnym torze (ciekawe, czy czasem JF nie mieszał się wtedy w szykowanie toru itd.). Kaczmarek słabo jechał? A co to za zawodnik jest? Poza dobrym finale MIMP w 2016 roku, nic więcej nie pokazał. Poza tym nie jest on wychowankiem toruńskiego klubu. Kopeć i Kościelski w młodzieżówkach jechali na świetnym poziomie.

    Jeszcze jedna rzecz. Przy okazji rozstania z Kościechą wychodzi kolejna cecha charakteru JF - dwulicowość. Wszędzie opowiadał, jak to mu się świetnie pracuje z Kościechą i co? Po cichu organizuje konkurs... Zgłaszajcie się...

    Może spójrz z kim oni rywalizowali w tych DMPJ a potem się zachwycaj wynikami.
    Final to nie była zadna wpadka a nasze miejsce w szeregu. Przyjechali z innych grup w pełnych składach i pozamiatali.
    W lidze był dramat, bo o ile bieg młodzieżowy jako tako, to potem można było już przed biegiem wpisywać 0 przy naszym młodym.

    Jacka Falubaza póki co mam gdzieś. Ocenie po owocach drużyny która zbudował, ale gloryfikowanie Roberta, w dodatku sporo naciągane tylko po to aby nam obrzydzic Fratczaka jest bardzo słabe.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 15-11-2017 o 20:07
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  23. Powrót do góry    #514
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Eeee no, przestańcie pyerdolić głupoty. Wisi mi JF, ale on ze zwolnieniem Kościechy ma tyle wspólnego, co ja z kontraktem Doyle w KST.

    A w realu to pewnie wyglądało tak, ze zarząd KST zdecydował się nie przedłużać kontraktu z Kościechą. Jaki jest powód tego ? Możemy tylko spekulować. Nic ponadto. Może kiedyś wkrewił Termosa, a może źle po prostu pracował. Jak znam życie to Frątczak nie miał nic do powiedzenia w tym temacie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #515
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Gracowy co ty tak jedziesz do Jacku Getwell? Krzywy sedes Ci sprzedał? Osiągnięcia szkoleniowe w Toruniu nie pozwalają, a ponoć nakłady są spore(zasłyszane na SB). Myślę że przeceniasz wpływy Jacka w Toruniu. Jest takim samym najemnikiem jak Kosciecha, nie będzie wyniku to wyleci na kopach.
    Tylko Falubaz

  25. Powrót do góry    #516
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,819
    Kliknij i podziękuj
    436
    Podziękowania: 608 w 313 postach
    Ciekawi mnie jakby się sprawdził młody Ząbik w roli trenera młodzieżówki. Podobno dzieciaki ze Stali są zachwycone pracą z Karolem. To byłaby chyba największa bomba tego roku w klubie.

    No i przestańcie teraz obwiniać JF za wszystko co się dzieje... To jest dopiero z doopy.

  26. Powrót do góry    #517
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    ...że dzieciaki są zachwycone to żaden argument.
    W szkole najbardziej są zachwycone jak na lekcji niewiele muszą pracować lub mogą wydurniać się zamiast ćwiczyć, a pani po główce i tak pogłaszcze.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 15-11-2017 o 20:51
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  27. Powrót do góry    #518
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    ...że dzieciaki są zachwycone to żaden argument.
    W szkole najbardziej są zachwycone jak na lekcji niewiele muszą pracować lub mogą wydurniać się zamiast ćwiczyć, a pani po główce i tak pogłaszcze.
    Tym, które cieszą się, że niewiele muszą pracować nie wróżę wielkiej kariery. Przy takim podejściu porzadnymi zawodnikami nie zostaną. Na siłę nikt ich mistrzami Świata nie zrobi, choćby mieli po 10 godzin trenować.
    !Adrian walcz!

  28. Powrót do góry    #519
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Niestety peerelowska mentalność cały czas tkwi w większości Polaków.
    Wielu zaj...cie jeżdżących polskich żużlowców przez nią właśnie nie zaistniało w rozgrywkach międzynarodowych.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  29. Powrót do góry    #520
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Niestety peerelowska mentalność cały czas tkwi w większości Polaków.
    Wielu zaj...cie jeżdżących polskich żużlowców przez nią właśnie nie zaistniało w rozgrywkach międzynarodowych.
    Co za peerelowska mentalność? Możesz przybliżyć, proszę? Czy motto Tony Rickardssona jest peerelowskie? Czy skutkiem peerelowskiej mentalności jest to, że często największy sukces w życiu osiągają uczniowie, którzy nie cieszą się z odwołanych zajęć? Czy sukces, który zawdzięcza się wiedzy i ciężkiej pracy wynika z peerelowskiej mentalności?
    !Adrian walcz!

  30. Powrót do góry    #521
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,819
    Kliknij i podziękuj
    436
    Podziękowania: 608 w 313 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    ...że dzieciaki są zachwycone to żaden argument.
    W szkole najbardziej są zachwycone jak na lekcji niewiele muszą pracować lub mogą wydurniać się zamiast ćwiczyć, a pani po główce i tak pogłaszcze.
    No nie wiem. Jedną z podstaw pracy z młodzieżą jest autorytet trenera, zaufanie i chęć pracy z nim jego podopiecznych.

    Szybki przykład - Real Madryt.
    Dla 99% ludzi Rafa Benitez był lepszym, niepodważalnie bardziej utytułowany trenerem niż Zidane. Tylko, że z Benitezem grupa się nie dogadywała.

    Nawet największy fachowiec gówno zrobi z naszymi perełkami, kiedy te nie będą chciały z nim pracować.

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Oracle za jego przydatny post!

    RadioErewań (15-11-2017)

  32. Powrót do góry    #522
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Oracle Zobacz posta
    No nie wiem. Jedną z podstaw pracy z młodzieżą jest autorytet trenera, zaufanie i chęć pracy z nim jego podopiecznych.

    Szybki przykład - Real Madryt.
    Dla 99% ludzi Rafa Benitez był lepszym, niepodważalnie bardziej utytułowany trenerem niż Zidane. Tylko, że z Benitezem grupa się nie dogadywała.

    Nawet największy fachowiec gówno zrobi z naszymi perełkami, kiedy te nie będą chciały z nim pracować.
    Przykłady trochę z d... jednak. W Realu grają już ukształtowani piłkarze - z reguły po prostu gwiazdy. Im wystarczy nie przeszkadzać w grze. Szkolenie młodzieży odbywa się na trochę innym etapie (co ciekawe, możesz przeanalizować sobie wyniki Zidane'a z Realem B - jeśli mnie pamięć nie myli, to szału nie było).
    !Adrian walcz!

  33. Powrót do góry    #523
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,724
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 1,567 w 910 postach
    Ten gracowy to jakieś nowe wcielenie zielonego szczura? Łazi i bąki puszcza.

    Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
    #GetWellDarky

  34. Powrót do góry    #524
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Ten gracowy to jakieś nowe wcielenie zielonego szczura? Łazi i bąki puszcza.

    Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
    Nie, no.
    Z twórczością zielonego szczura nie może się nikt równać.
    Nawet najstarszy "góral" tego forum.
    A co dopiero @gracowy!

  35. Powrót do góry    #525
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Czy motto Tony Rickardssona jest peerelowskie? Czy skutkiem peerelowskiej mentalności jest to, że często największy sukces w życiu osiągają uczniowie, którzy nie cieszą się z odwołanych zajęć? Czy sukces, który zawdzięcza się wiedzy i ciężkiej pracy wynika z peerelowskiej mentalności?
    Czy pisałeś to na trzeźwo?

    No przecież napisałem, że nie osiągnęli sukcesów, bo cieszyła ich zabawa i luźne podejście, a nie żmudne ćwiczenia.

    Cytat Zamieszczone przez Oracle Zobacz posta
    No nie wiem. Jedną z podstaw pracy z młodzieżą jest autorytet trenera, zaufanie i chęć pracy z nim jego podopiecznych.
    To zupełnie inna kwestia, czym innym jest to że młodzi są zachwyceni, a czym innym to że trener ma autorytet.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  36. Powrót do góry    #526
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Robią grunt pod Zobera.
    Po co robic grunt pod Zabika?
    Przeciez klub nie ma obowiazku rozpisywania konkursu.
    Gdyby chcieli Karola,dogadaliby sie z nim i oglosili nowym trenerem szkolki.
    Zreszta z tym konkursem to pajacuja jak swego czasu Unia Tarnow wysylajac
    ogloszenie do UP.Tylko wtedy mialo to jakis cel,nie pamietam jaki,ale chodzilo chyba
    o jakies dotacje czy cus.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 16-11-2017 o 07:32
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  37. Powrót do góry    #527
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Fachofcuf na forum jezd dużo, to co ślemy oferty?

  38. Powrót do góry    #528
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Fachofcuf na forum jezd dużo, to co ślemy oferty?
    My damy radę..... ale ta dzisiejsza młodzież.........

  39. Powrót do góry    #529
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Czy pisałeś to na trzeźwo?

    No przecież napisałem, że nie osiągnęli sukcesów, bo cieszyła ich zabawa i luźne podejście, a nie żmudne ćwiczenia.



    To zupełnie inna kwestia, czym innym jest to że młodzi są zachwyceni, a czym innym to że trener ma autorytet.
    Przepraszam o tyle, że myślałem, iż piszesz o moim podejściu - źle to zinterpretowalem.
    !Adrian walcz!

  40. Powrót do góry    #530
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Spoko, postawisz flaszkę i zapomnimy...
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  41. Powrót do góry    #531
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Spotkałem co najmniej dwa przypadki prowadzenia w formie jednoosobowej działalności przedsiębiorstw z wielomilionowym (40-50 mln) obrotem. Jedna w branży budowlanej, druga w przetwórczej.

    Chociaż przyznaję, że to rzadkość. Inna sprawa, że dla mnie taka osoba jest po stokroć bardziej wiarygodnym partnerem od wszystkich spółek z o.o. za 5 tys., nie mówiąc już o spółkach z o.o. komandytowych z 99% udziałem w zysku komandytariusza.
    Obrót może być jeszcze większy, ważne jeszcze ile na tym zysku generują. Natomiast wracając do sedna, chodziło mi o to, że nawet prowadząc biznes z 100 mln obrotu, to moim zdaniem Łabudzkiemu ciężko będzie zbudować drużynę z 20 mln budżetem (docelowo za 3 lata), która dodatkowo za dwa lata będzie się samofinansowała (chyba, że to tylko wymysły dziennikarzy). Dla mnie na tym etapie to utopia!
    I żeby nie było, że to hejt i złorzeczenie - to życzę mu, żeby się udało i żeby nasi decydenci od razu skopiowali jego pomysł.

    Edit; oczywiście chodzi mi o Narwockiego a nie Łabudzkiego - pomyłka

    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    [...]
    Z młodymi obcokrajowcami kilkuletnie kontrakty podpisało wiele klubów, prócz naszego.
    Wychodzi na to, że miałeś rację i nasi negocjowali z Czugunowem.
    Moim zdaniem, jeżeli chcemy mieć jakiegoś młodego, zagranicznego zawodnika to powinniśmy zakontraktować wspomnianego Patricka Hansena (nawet dopiero w maju).
    Chłopak ma zmarnowany totalnie miniony sezon, natomiast w 2016 nie raz pokazywał dobrą jazdę. W Gdańsku na IMŚJ agresywna jazda na dystansie i mijanki na trudnym pod tym względem torze bardzo mi się podobały.

  42. Powrót do góry    #532
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,681
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 908 w 461 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Obrót może być jeszcze większy, ważne jeszcze ile na tym zysku generują. Natomiast wracając do sedna, chodziło mi o to, że nawet prowadząc biznes z 100 mln obrotu, to moim zdaniem Łabudzkiemu ciężko będzie zbudować drużynę z 20 mln budżetem (docelowo za 3 lata), która dodatkowo za dwa lata będzie się samofinansowała (chyba, że to tylko wymysły dziennikarzy). Dla mnie na tym etapie to utopia!
    I żeby nie było, że to hejt i złorzeczenie - to życzę mu, żeby się udało i żeby nasi decydenci od razu skopiowali jego pomysł.
    Wiesz... obrót decyduje o skali działalności a zysk o jej rentowności. Wiarygodność i osobista odpowiedzialność zależy od skali a nie rentowności.

    Bycie osoba fizyczna wiele rzeczy ułatwia, m. In. Ukrywanie przed pospulstwem swoich danych finansowych. Wielu sobie to ceni, ciszej jedziesz dalej zajedziesz... Co stoi w opozycji do tego co robi Nawrocki. Nie wiem, nie znam go, ale co do zasady na starcie jest bardziej wiarygodny niż spolki.

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  43. Powrót do góry    #533
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    Wiesz... obrót decyduje o skali działalności a zysk o jej rentowności. Wiarygodność i osobista odpowiedzialność zależy od skali a nie rentowności.

    Bycie osoba fizyczna wiele rzeczy ułatwia, m. In. Ukrywanie przed pospulstwem swoich danych finansowych. Wielu sobie to ceni, ciszej jedziesz dalej zajedziesz... Co stoi w opozycji do tego co robi Nawrocki. Nie wiem, nie znam go, ale co do zasady na starcie jest bardziej wiarygodny niż spolki.

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
    Zaraz wejdziemy w dysputy stricte ekonomiczne i nas z forum przegonią
    Chyba źle zostałem zrozumiany, gdyby gościu rzeczywiście np. był właścicielem spółek i widać było, że ma zasoby na tak mocarstwowe plany to bym to rozumiał. To, że jest na jednoosobowej dla mnie nie czyni go bardziej wiarygodnym.
    I na koniec - to właśnie rentowność jest kluczem np. pod względem wycen. Samo mieszanie herbaty nie sprawi, że będzie ona bardziej słodka.

  44. Powrót do góry    #534
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Moim zdaniem, jeżeli chcemy mieć jakiegoś młodego, zagranicznego zawodnika to powinniśmy zakontraktować wspomnianego Patricka Hansena (nawet dopiero w maju).
    Chłopak ma zmarnowany totalnie miniony sezon, natomiast w 2016 nie raz pokazywał dobrą jazdę.
    Niekoniecznie. Teraz nalezaloby zachowac czujnosc i ewentualnie zaklepac sobie kogos w najblizszych transferowych okienkach.
    Z młodzikow zapewne wyskocza jakies kolejne brylanty. Jesli nie, no to trudno.
    Ehh jak mnie szkoda tego Marka Kariona co go Ostrow zgarnal na kilka lat.😬

  45. Powrót do góry    #535
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Dawać jakiegoś smarka od Kangurow.
    Tradycja musi być podtrzymana.
    Związać go na 5 lat, tak jak zrobiła Ostrowia z Karionem i wychować sobie drugiego Holdera.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  46. Powrót do góry    #536
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-12-2012
    Postów
    1,684
    Kliknij i podziękuj
    1,124
    Podziękowania: 446 w 298 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    Wiesz... obrót decyduje o skali działalności a zysk o jej rentowności. Wiarygodność i osobista odpowiedzialność zależy od skali a nie rentowności.

    Bycie osoba fizyczna wiele rzeczy ułatwia, m. In. Ukrywanie przed pospulstwem swoich danych finansowych. Wielu sobie to ceni, ciszej jedziesz dalej zajedziesz... Co stoi w opozycji do tego co robi Nawrocki. Nie wiem, nie znam go, ale co do zasady na starcie jest bardziej wiarygodny niż spolki.

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
    Trochę przestrzeliłeś.
    Rentowność to kolokwialna nazwa zysku. Często określana procentowo w stosunku do obrotu.
    Wiarygodność i osobista odpowiedzialność zależy od skali ?? To tylko rozwijać dalej Amber Gold. Nie kilogramy, ale tony złota dopiero uwiarygodniają? To SKOKI są szczytem. Masz tam oczywiście swoje pieniądze rozumiem.
    Te ułatwienia są oczywiste. Nie ma rad nadzorczych, prezesów, sprawozdań, zebrań. Raczej nie o pospólstwo chodzi. Prosta gra. Jednak nie bez wad w firmie o dużej skali. Mianowicie z chwilą nagłej śmierci(n.p. wypadek komunikacyjny) tracą moc prawną wszystkie umowy. Umowy o prace pracowników, wszelkie umowy handlowe dotyczące zakupów, sprzedaży. Banki uznają umowy kredytowe za zerwane i wystawiają klauzule natychmiastowej spłaty. I tak dalij i tak dalij. Firma umiera razem z właścicielem. Niestety. Takie mamy prawo.

    Piszę tylko tak dla porządku. Mnie się p.Nawrocki w Rzeszowie bardzo podoba.

  47. Powrót do góry    #537
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,681
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 908 w 461 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jap Zobacz posta
    Trochę przestrzeliłeś.
    Rentowność to kolokwialna nazwa zysku. Często określana procentowo w stosunku do obrotu.
    Wiarygodność i osobista odpowiedzialność zależy od skali ?? To tylko rozwijać dalej Amber Gold. Nie kilogramy, ale tony złota dopiero uwiarygodniają? To SKOKI są szczytem. Masz tam oczywiście swoje pieniądze rozumiem.
    Te ułatwienia są oczywiste. Nie ma rad nadzorczych, prezesów, sprawozdań, zebrań. Raczej nie o pospólstwo chodzi. Prosta gra. Jednak nie bez wad w firmie o dużej skali. Mianowicie z chwilą nagłej śmierci(n.p. wypadek komunikacyjny) tracą moc prawną wszystkie umowy. Umowy o prace pracowników, wszelkie umowy handlowe dotyczące zakupów, sprzedaży. Banki uznają umowy kredytowe za zerwane i wystawiają klauzule natychmiastowej spłaty. I tak dalij i tak dalij. Firma umiera razem z właścicielem. Niestety. Takie mamy prawo.
    Coś się tak zasapał?
    1. ROS ROA ROE kolokwialne? Powaznie to napisałeś?
    2. Gdyby Amber Gold nie było wiarygodne to by nikt do nich z kasa nie poleciał. Znowu się zastanawiam czy chciałeś to napisać... czy Ci może sjp wysłać, bo ortograficzny widzę już masz.
    Duża skala przy os fizycznej - duża odpowiedzialność, większa skala - większa. To chyba oczywiste.

    PS odnośnie bohatera postow- stawiam, że w następnych wyborach będzie kandydował.
    Ostatnio edytowane przez energo ; 17-11-2017 o 01:31
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  48. Powrót do góry    #538
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    PS odnośnie bohatera postow- stawiam, że w następnych wyborach będzie kandydował.
    Frątczak na prezydenta Torunia?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  49. Powrót do góry    #539
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Dawać jakiegoś smarka od Kangurow.
    Tradycja musi być podtrzymana.
    Związać go na 5 lat, tak jak zrobiła Ostrowia z Karionem i wychować sobie drugiego Holdera.
    jaka tradycja? chyba przypadek. Jeden Ward to jeszcze nie tradycja.

  50. Powrót do góry    #540
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    A sulek?
    Ostatnio edytowane przez koot ; 17-11-2017 o 11:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •