Strona 105 z 168 PierwszyPierwszy ... 55595103104105106107115155 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,681 do 4,725 z 7533

Wątek: Apator Torun 2018 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #4681
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    A klub dalej swoje. Za tydzień wakacje, zaklepany awans do finału DMPJ a w końcówce eliminacji i tak objezdza się nie mający specjalnej w nich konkurencji Kaczmarek.
    Co do szukania juniora to mamy sporo na to czasu. Po poczynaniach Senatora i przydupasa widać, że na 100% szansy nie dostaną ci najmłodsi. Pewnie i słusznie, choć nie dowiemy się czy w którymś z tych chłopaków nie tli się jakiś talencik. Żeby chociaż ten Koscielski w miejscu stal
    Jak znaleźć w takim razie następcę Kaczmarka ? Ja tam bym pomyślał nad organizacją jakiś zawodów typu Memoriał Araszewicza dla mlodych zawodników . Bylo by wstępnie widać jakie jest zainteresowanie startami u Fratczaka i Zabikow.
    No i oczywiście poobserwowac ich przydatność do zespolu. Ot taki casting.
    Poza tym mam nadzieję, że przez te ponad dwa miesiące jakieś zawody na MA jeszcze będzie można zobaczyć. Poza GP oczywiście. Hmmm może Puchar Fair Play ?

    P.S. Z nazwisk nie wymienia się tu Szymona Szlauderbacha. A to dość prawdopodobne że to on może do nas przyjść.
    Ostatnio edytowane przez Penhall ; 13-08-2018 o 20:38

  2. Powrót do góry    #4682
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,724
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 1,567 w 910 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    W Czewie, czasy się zmieniają, kluby się zmieniają, odpustowi komicy się zmieniają (pamietacie Bieleninika?) ale na trybunach niezmiennie mentalność zaboru rosyjskiego
    Komicy czy komornicy?

    Idę o zakład że w klubie nikt nawet o juniorach nie myśli. Skończy się na jakimś transferze za 5 dwunasta znowu.

    Sent from my HTC U11 using Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez apator_uk ; 13-08-2018 o 20:39
    #GetWellDarky

  3. Powrót do góry    #4683
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Może taki, że nie jesteśmy, ani z Łodzi, ani z Gdańska? Kibic to nie sportowa prostytutka zakochana co sezon w innym klubie.
    Pewnie,ze nie,co najwyzej moze sie zakochac w calym pakiecie,bo tam to dopiero widowiska,sciganie,sportowcy pelna geba jezdzacy dla idei,bron Boze dla kasy.

    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    .
    Nonsensem jest pisanie, że moje, czy Semenowe biadolenie ma jakikolwiek wpływ na politykę klubu. Jesteśmy w zdecydowanej mniejszości. To raczej kibice sukcesu deliberujący w połowie sezonu o zakupie Dudka, Hampela oraz zarząd usiłujący zaspokoić te pragnienia i opierający swój model biznesowy na skupowaniu oklepanych nazwisk trzyma ten klub na mieliźnie.
    Za to nasze biadolenie ma wplyw,bo Termos z Kruzynskim raz w tygodniu wpadna na SB,przeczytaja,ze kingpin chce Kolodzieja i juz telefon miedzy Adamem i Krzysiem sie grzeje.

    Tak dlugo jak w Toruniu czy innym miescie beda pieniadze,kluby te beda walczyc o cos,nie tylko w sezonie ale rowniez na gieldzie transferowej.
    I oczywistym jest,ze to gwiazdy kreuja wynik druzyny,przyciagaja kibicow,sponsorow.
    Obojetnie jaka za chwile wymyslisz prawde objawiona,to wynik we Wroclawiu ciagna Janowski z Woffindenen,w Gorzowie Zmarzlik z Kasprzakiem i Vaculikiem a w Czestochowie Madsen z Lindgrenem.Leszno ma super juniorow ale bez Emila i Kolodzieja nie byloby tak bogato.Jestes na to obrazony? Ok,podziwiaj wiec Dunczykow w Gdansku , Australijczykow w Lodzi
    czy Szweda w Lublinie,tylko czym oni sie roznia od tych co jezdza w SE? Chyba tylko tym,ze nieco mniej zarabiaja.
    Podobnie bogatych klubow jak my a moze i bogatszych jest przynajmniej 4 ,wiec jak chcesz zarzucic Termosowi nieudane transfery,brak tzw.nosa i ogolnie zla politke transferowa to ja,dodajac do tego jednak troche pecha i brak cwaniactwa, moge sie z Toba zgodzic.To,ze szkolka poki co jest na poziomie dna tez sie zgadza.
    Nie moge sie jednak zgodzic,ze to tylko nasza specjalnosc a juz diagnoza ze leczenie nalezy zaczac od spadku lige czy dwie nizej jest tak absurdalna,ze az nie warta dyskusji.



    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Gdzieś już słyszałem takie rady. Zmień pracę, weź kredyt albo nie podoba ci się w Polsce, to wypyerdalaj. Można i tak, wtedy wystarczy tylko przełączyć kanał i problem rozwiązany. Ja się nie mam czym chwalić i nie chcę być adwokatem w cudzej sprawie, ale Semen ma zaliczonych na żywo więcej zawodów młodzieżowych, niż niejeden tutaj kibic "Apatora" meczów seniorskiej drużyny. Zresztą jeśli zestawimy frekwencję na MA z ilością stron w tym wątku i fakt, że to w Grodzie Kopernika sport nr 1, nasuwa się wniosek, że nie tylko ja, czy Semen, ale spora część toruńskich sympatyków żużla zwyczajnie nie kupuje już "produktu" serwowanego przez właścicieli tej kuchni.
    Gdzie slyszales takie rady? Na bazarku od Szoguna?Co w tym co powiedzial jest glupiego? To ze masz sam ruszyc dupe í zadbac o swoja przyszlosc zamiast liczyc ,ze skapnie ci cos od panstwa? To jest glupia rada? Moze "starczy na wszystko,nie trzeba innym zabierac", "wystarczy nie krasc" z ust najwiekszych złodziei po 89 Cie bardziej przekonuje?

    Moja rada moze i nie jest tak podniosla,nie nakarmie glodnych dzieci na scianie wschodniej i nie zlikwiduje ubostwa,ale na pewno wplynie pozytywnie na Twoje samopoczucie.

    Nie wiem co maja zaliczone zawody mlodziezowe przez Semena do tego o czy tu dyskutujemy.
    Gdybym byl zlosliwy to bym napisal,ze skoro jest specjalista od zawodow mlodziezowych,to niech pisze o zawodach mlodziezowych a dyskusje na temat SE niech zostawi specjalista od SE.
    Tylko po co? Ja tam Semena i Ciebie rowniez cenie a ze sie nie mozemy nieraz dogadac co do SE i pierwszej druzyny to trudno.
    Widzimy podobnie,choc nie wszystko,tylko co do sposobow leczenia sie nie mozemy zgodzic.
    Na moje mamy w koncu podstawe aby zbudowac fajna druzyne.Jest Doyle,Iversen i Jack.Pawel na druga linie tez sie nadaje.
    Zobaczymy co na tych fundamentach uda sie im zbudowac.Poki co nie bede lamentowal.
    Ja nie potrzebuje medali co rok,potrzebuje ambitnej druzyny ktora bedzie walczyla w kazdym meczu na pelnej p.....
    I nawet w tym roku jak wydarli Wlokniarzowi czy Falubazowi bonusa,bylem zadowolony,pomimo tego,ze sezon ogolnie zmarnowany.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 13-08-2018 o 21:14
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Aussie (13-08-2018)

  5. Powrót do góry    #4684
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Na Doyle'u, a tym bardziej NKI czy Holcie drużyny osiągającej wynik adekwatny do kosztów nie ma możliwości zbudować.
    W całej Polsce to wiedzą, tylko nie w Toruniu.
    Ten klub jest jeszcze w SE tylko i wyłącznie dzięki panu Krużyńskiemu.
    Facet. mimo tego, że nie ma znajomości w branży sięgających wielu sezonów, jako jedyny w klubie czuje żużel, tak seniorski, jak i juniorski.
    Tym bardziej żal,że mając tak zaangażowanego sponsora drugi sezon drużyna kompromituje się, a co gorsza zniechęca coraz większą rzeszę kibiców.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  6. Powrót do góry    #4685
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Na Doyle'u, a tym bardziej NKI czy Holcie drużyny osiągającej wynik adekwatny do kosztów nie ma możliwości zbudować.
    W całej Polsce to wiedzą, tylko nie w Toruniu.
    Ten klub jest jeszcze w SE tylko i wyłącznie dzięki panu Krużyńskiemu.
    Facet. mimo tego, że nie ma znajomości w branży sięgających wielu sezonów, jako jedyny w klubie czuje żużel, tak seniorski, jak i juniorski.
    Tym bardziej żal,że mając tak zaangażowanego sponsora drugi sezon drużyna kompromituje się, a co gorsza zniechęca coraz większą rzeszę kibiców.
    Każdy ma swoją wizję składu. Jakby popatrzeć na ostatnie parę lat negocjacji i kontaktów to moglibyśmy w obecnym sezonie jechać np. takim składem.
    1. Sajfutdinov
    2. Chris Holder
    3. Dudek
    4. Miedziński
    5. Kołodziej
    6. Kościelski
    7. Kaczmarek
    8. Jack Holder
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  7. Powrót do góry    #4686
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Może tylko mi się wydawało ale pierwszy raz od dawien dawna Paweł
    pojechał z zębem, agresywnie tak jak dawno tego nie robił choć
    punkty na to nie wskazują. Frątczak buduje jeszcze z 2 sezony i będzie git.

  8. Powrót do góry    #4687
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Na Doyle'u, a tym bardziej NKI czy Holcie drużyny osiągającej wynik adekwatny do kosztów nie ma możliwości zbudować.
    W całej Polsce to wiedzą, tylko nie w Toruniu.
    Ten klub jest jeszcze w SE tylko i wyłącznie dzięki panu Krużyńskiemu.
    Facet. mimo tego, że nie ma znajomości w branży sięgających wielu sezonów, jako jedyny w klubie czuje żużel, tak seniorski, jak i juniorski.
    Tym bardziej żal,że mając tak zaangażowanego sponsora drugi sezon drużyna kompromituje się, a co gorsza zniechęca coraz większą rzeszę kibiców.
    Trochę sobie zatem przeczysz, bo nie od dziś wiadomo, że to Krużyński w większości odpowiada za transfery w klubie.
    !Adrian walcz!

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    Buszmen (14-08-2018)

  10. Powrót do góry    #4688
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Masz racje, źle to ująłem, bo on także stoi za tym składem, choć nie sądzę, żeby był zwolennikiem corocznych zmian liderów.
    Doceniam jednak to, że jako jedyny w tej ekipie twardo stąpa po ziemi.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  11. Powrót do góry    #4689
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Masz racje, źle to ująłem, bo on także stoi za tym składem, choć nie sądzę, żeby był zwolennikiem corocznych zmian liderów.
    Doceniam jednak to, że jako jedyny w tej ekipie twardo stąpa po ziemi.
    Twardo stąpa po ziemi i jest mega zafiksowany na punkcie żużla. Adam to wasz największy atut.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  12. Powrót do góry    #4690
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    ... ale jest drugi rok a w dwa lata to sie juniorki nie podniesie, a i seniorke nie bardzo.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  13. Powrót do góry    #4691
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Twardo stąpa po ziemi i jest mega zafiksowany na punkcie żużla. Adam to wasz największy atut.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    To jest człowiek z największym PR, który nie wiadomo skąd się bierze
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  14. Powrót do góry    #4692
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,819
    Kliknij i podziękuj
    436
    Podziękowania: 608 w 313 postach
    Bierze się stąd, że kilka ładnych lat już w tym żużlu siedzi i chyba nikogo nie wystawił.

    Zwolenników zmiany liderów to tu było na pęczki. Teraz Adamowi nie zarxucajcie bo liderów to myśmy od dawna nie mieli tak naprawdę. Jedynie Hancock ostatnio trzymał poziom.

  15. Powrót do góry    #4693
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-04-2005
    Postów
    795
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 22 w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    No to tegoroczny dorobek drużyny można w zasadzie podsumować.
    Na koncie 13 dużych punktów i nie wyglada na to żeby było więcej.
    Małe punkty około -60 i trzeba będzie stoczyć twardy bój żeby nie skończyło się na trzycyfrowym minusie.
    Miejsce piąte to mimo wszystko niespodzianka in plus tej beznadziejnej kapeli.
    Sezon ligowy w wersji toruńskiej uważam za zakończony.
    Teraz parę miesięcy na to by zdecydować:
    Kupić czy nie kupić...
    karnet na 2019?
    Czas chyba coś zmienić i darować sobie niedzielne popołudnia na MA.
    Takiego gówna, jakie serwuje się toruńskim kibicom od półtora roku, nie pamiętam...
    ...jeszcze tylko Dzika brakuje tu do kompletu.
    Błagam , zrób tą przysługę światu i daruj sobie wszystko co związane z tym sportem.Od Twojego biadolenia można wpaść w depresję.

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi UsZooL za jego przydatny post!

    sth (14-08-2018)

  17. Powrót do góry    #4694
    Użytkownik Awatar rotapa
    Dołączył
    19-11-2015
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 91 w 45 postach
    Ogór nie żyje. Niech spoczywa w pokoju.

    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...2-roku/mpsd3pl

  18. Powrót do góry    #4695
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    Niby nie ten wątek, niby zawodnik nie związany z Toruniem, ale nachodzą refleksje. Równolatek, kiedy ja z największym zapałem na Bronka stawałem 4h przed meczem pod bramą to on pewnie myślał o licencji. Wyniki analizujemy w kontekście tunerów, wzrostu i wagi, ambicji bądź kasy. A tam pod kaskiem dużo się dzieje. Gdzie bylibyśmy dziś z Wardem, Holderem, gdyby pod kopułą wszystko się zgadzało? Teamy, rodziny, działacze i nikt nie widzi nadchodzącej katastrofy. Fejm masz po dobrym meczu, odczujesz go w busie pędzącym na mecz w Szwecji, na kolejne zawody. Jak czuje się zawodnik, który z topowego ligowca, mistrza PL łąduje w 2 lidze, skazany na śmieszne pieniądze + łaskę pana działacza sponsora wyrażaną "pod stołem"? Może warto jednak prześwietlić funkcjonowanie Stali? Nikogo nie oskarżam. Nawet tej hieny Ostafińskiego, który Hampelowi, Hampelowej do łóżka włazi. Dla klików.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  19. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    Howard (15-08-2018), Penhall (15-08-2018)

  20. Powrót do góry    #4696
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Daj spokoj,myslisz,ze Ogor nie mial co do granka wsadzic? Po co sugerowac takie rzeczy i wskazywac palcem na Nawrockiego?
    Niektorzy jezdza z chorymi na raka dziecmi po szpitalach,patrza na ich smierc , inni otrzymuja od lekarza wiadomosc o wlasnej nieuchronnej smierci ale jednak do glowy im nie przyjdzie
    skonczyc z tym padolem,walcza z calych sil lub ostatnie dni,miesiace chca przezyc jak najlepiej,dla siebie,dla swojej rodziny.Po co sugerowac,ze niewyplacenie jakiejs sumki moglo wplynac na to co zrobil Jedrzejak?
    Dajmy spokoj.Przeciez to by jeszcze gorzej o Tomku swiadczylo.
    Ja tego co zrobil Ogor po prostu nie rozumiem ale nie chce wchodzic w buty Sobotcha,bo chlop napisal wczoraj prawde
    i zostal przez falszywie swietoj.eb..ch idiotow prawie ukrzyzowany.Po co to mu bylo?
    Jeden kretyn dodatkowo rzucil jakas klatwe na jego rodzine.
    Kuswa,ze tacy ludzie istnieja na tym swiecie i jeszcze maja dostep do internetu gdzie moga dzielic sie ze swiatem swoim zidoceniem to jest dramat.
    Ogor niech spoczywa w spokoju,ale to co zrobil jest po prostu slabe.Zgadzam sie w 100 % w tym temacie z Sobotchem i Cegielskim,ktory moze delikatniej to ujal ale jednak mysli podobnie.
    Jedynie depresja potrafie sobie takie cos wytlumaczyc,bo to faktycznie suka,ale da sie to leczyc.On przeciez nie byl zostawiony sam sobie,mial rodzine,przyjaciol wiec pomoc na wyciagniecie reki.
    Szkoda.

    Wracajac do swiata zywych.
    Wczoraj Pawelek troche w Szwecji poszarpal.
    Praktycznie tylko jeden bieg spartoczyl,reszta b.dobrze lub dobrze.
    Moze jeszcze beda z niego ludzie.
    Widac,ze wierny Johnsowi,bo wczoraj na jego silniku jechal.
    Oby utrzylam tendencje,bo to moze jeszcze nie jest do konca to,ale checi walki
    i zadziornosci nie mozna mu wreszcie odmowic.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  21. Powrót do góry    #4697
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Jakos to czlowiek wszystko probuje sobie wytlumaczyc. Wczoraj doszukiwalem sie drugiego dna, myslac, ze moze popadl w jakies wielkie klopoty..
    A dzis sobie mysle, ze ta decyzja mogla byc juz podjeta dawno temu. Ale ciezko jest zrozumiec chory umysl i pojac dlaczego nie chcial sie ratowac.

    Nie laczylbym tego z jazda w drugiej lidze, bo Tomek mogl jezdzic w zasadzie gdzie chcial. Nawet w elidze by znalazl druzyne, nie wspomne o 1 lidze gdzie bylby pewnie topowym zawodnikiem.
    Ale tak mi sie cos zdaje, ze wybor zespolu byl juz po tej decyzji.
    Celowo nie wybral Ostrowa - bo jesli zaplanowal sobie to straszne wydarzenie to wiedzial, ze tam bedzie mu trudniej, bedac bozyszczem kibicow, w zasadzie zywa legenda ostrowskiego zuzla. Mialby wielkie wsparcie, ktore mogloby zaklocic ten plan. Moglby sie nawet poczuc lepiej ze swoimi problemami... i byc moze byl tego swiadomy.
    Poszedl do Rzeszowa gdzie nie czul nic.

    Sobotch napisal ostro o Tomku, ze zostawil rodzine w takiej dramatycznej sytuacji.
    Tylko pytanie wlasnie gdzie w tym wszystkim byla rodzina? To oni byli najblizej, oni musieli widziec i wiedziec najwiecej, oni moggli reagowac, nawet wymuszajac wizyty z psychologiem itd.
    Wiem, latwo sie tak wszystko pisze a czasem najciemniej pod latarnia.
    Ale tak samo latwo sie pisze, ze za przeproszeniem, glupi chlop odebral sobie zycie w tchorzowski sposob.
    Ja tam uwazam, ze zeby sobie zycie odebrac to tchorzem sie byc nie da, bo nie sadze (i mam nadzieje) by ktorys z nas bylby w stanie to sobie zrobic.

    Medal ma zawsze dwie strony. Byc moze ten zloty z IMP tez mial..
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  22. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Semen (15-08-2018), kingpin (15-08-2018)

  23. Powrót do góry    #4698
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Sobotch z tym tchorzem to mial chyba na mysli ucieczke od problemow zamiast sie z nimi zmierzyc.
    Nie wiem jakie i czy Jedrzejak mial problemy,ale jesli nie byly to jego osobiste,zdrowotne problemy
    ( jakas nieuleczalna choroba czy cus ) ,to z tymi problemami zostawil teraz rodzine.
    I chyba to autor mial na myli,bo samo targniecie sie na swoje zycie,sam ten czyn wymaga jednak
    jakiejs tam odwagi.
    Kurcze ,robisz cos co odbierze ci zycie i jestes tego w pelni swiadom.Tutaj nie mozna byc tchorzem.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  24. Powrót do góry    #4699
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Ludzie, dajcie już spokój, proszę!
    Oceniacie, niektórzy, nie mając żadnej wiedzy co stało za takim krokiem.
    Wytykacie brak odpowiedzialności za rodzinę,
    a sami zachowujecie się niedojrzale w obliczu tragedii.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  25. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    Oracle (15-08-2018), apator_uk (15-08-2018), polewaczka (15-08-2018)

  26. Powrót do góry    #4700
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,724
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 1,567 w 910 postach
    Takim był tchórzem że wsiadał codziennie na motocykl bez hamulców i zap*******ł 100km/h. Ale taki jeden z drugim już wszystko wiedzą i ogłosili światu jakim to wielkim egoistą i tchórzem był Tomasz Jędrzejak nie mając nawet zielonego pojęcia o tym co mogło spowodować taką decyzję.

    Sent from my HTC U11 using Tapatalk
    #GetWellDarky

  27. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi apator_uk za jego przydatny post!

    Oracle (15-08-2018), j-rules (15-08-2018), polewaczka (15-08-2018)

  28. Powrót do góry    #4701
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,582
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Daj spokoj,myslisz,ze Ogor nie mial co do granka wsadzic? Po co sugerowac takie rzeczy i wskazywac palcem na Nawrockiego?
    Niektorzy jezdza z chorymi na raka dziecmi po szpitalach,patrza na ich smierc , inni otrzymuja od lekarza wiadomosc o wlasnej nieuchronnej smierci ale jednak do glowy im nie przyjdzie
    skonczyc z tym padolem,walcza z calych sil lub ostatnie dni,miesiace chca przezyc jak najlepiej,dla siebie,dla swojej rodziny.Po co sugerowac,ze niewyplacenie jakiejs sumki moglo wplynac na to co zrobil Jedrzejak?
    Dajmy spokoj.Przeciez to by jeszcze gorzej o Tomku swiadczylo.
    Ja tego co zrobil Ogor po prostu nie rozumiem ale nie chce wchodzic w buty Sobotcha,bo chlop napisal wczoraj prawde
    i zostal przez falszywie swietoj.eb..ch idiotow prawie ukrzyzowany.Po co to mu bylo?
    Jeden kretyn dodatkowo rzucil jakas klatwe na jego rodzine.
    Kuswa,ze tacy ludzie istnieja na tym swiecie i jeszcze maja dostep do internetu gdzie moga dzielic sie ze swiatem swoim zidoceniem to jest dramat.
    Ogor niech spoczywa w spokoju,ale to co zrobil jest po prostu slabe.Zgadzam sie w 100 % w tym temacie z Sobotchem i Cegielskim,ktory moze delikatniej to ujal ale jednak mysli podobnie.
    Jedynie depresja potrafie sobie takie cos wytlumaczyc,bo to faktycznie suka,ale da sie to leczyc.On przeciez nie byl zostawiony sam sobie,mial rodzine,przyjaciol wiec pomoc na wyciagniecie reki.
    Szkoda.

    Wracajac do swiata zywych.
    Wczoraj Pawelek troche w Szwecji poszarpal.
    Praktycznie tylko jeden bieg spartoczyl,reszta b.dobrze lub dobrze.
    Moze jeszcze beda z niego ludzie.
    Widac,ze wierny Johnsowi,bo wczoraj na jego silniku jechal.
    Oby utrzylam tendencje,bo to moze jeszcze nie jest do konca to,ale checi walki
    i zadziornosci nie mozna mu wreszcie odmowic.
    Każdy ma swój rozum i sam sobie oceni (lub nie) to wydarzenie i najazd forumowiczów jednych na drugich. Takie wypadki wolę pozostawiać bez dogłębnego oceniania. Nie wiem w jakim stanie był człowiek, co przeżywał, dlaczego do tego się posunął. Jego wybór i jego decyzja, szkoda jego rodziny i jego dzieci. Lepiej za dużo nie pisać w temacie nie znając powodów. Takie roztrząsanie wydarzenia i krytykowanie myślących inaczej, to droga wiodąca wprost do ścieżki wytyczonej przez Ostafa i Pukę. Dajcie spokój Tomkowi i jego rodzinie.

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    Semen (15-08-2018)

  30. Powrót do góry    #4702
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Masz racje,kazdy ma swoj rozum wiec nawet jak nie wie co bylo glownym powodem, chyba moze go uzyc do
    zastanowienia sie czy wybral odpowiedni sposob na zalatwienie problemow ktore go dopadly.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 15-08-2018 o 12:15
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  31. Powrót do góry    #4703
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    wg mnie dziwnym by bylo gdybys na ten temat nie gadali..
    nie jestesmy robotami.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    kingpin (15-08-2018)

  33. Powrót do góry    #4704
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta

    Wracajac do swiata zywych.
    Wczoraj Pawelek troche w Szwecji poszarpal.
    Praktycznie tylko jeden bieg spartoczyl,reszta b.dobrze lub dobrze.
    Moze jeszcze beda z niego ludzie.
    Spetował Holdera wzorowo. Ostatnio faktycznie zwyżka formy, dlatego zdziwił mnie tak kiepski mecz z Tarnowem...
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  34. Powrót do góry    #4705
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Daj spokoj,myslisz,ze Ogor nie mial co do granka wsadzic? Po co sugerowac takie rzeczy i wskazywac palcem na Nawrockiego?
    A skąd masz pewność, że to była depresja, albo nikt Tomkowi nie "pomógł" popełnić taki czyn? Bo jakaś piosenka trafiła na Instagram? Proszę Cię... Jeszcze facet nie ostygł, a już wszyscy mają gotową odpowiedź, jakby każdy siedział w jego głowie od miesięcy. Podobnie było z innymi głośnymi samobójstwami, dziennikarze jeszcze przed sekcją mieli gotową wersję o chorobie psychicznej denata. Wszystko to spekulacje. W tej chwili obwinianie wyłącznie Ogóra i jego domniemane problemy z depresją jest równie nie na miejscu, jak rzucanie oskarżeń pod adresem Nawrockiego, chociaż ten cały "papa" też wydaje mi się być dętą figurą. Wokół Stali Rzeszów nagromadziło się ostatnio sporo pytań i pewnie to jeszcze nie koniec.

    Co do wcześniejszego postu, nasze rozważania stały się mało istotne w obliczu takiej tragedii, nie będę się więc rozpisywał. Krótko, zgadzam się tutaj z Semenem: na Doylu, Iversenie lub innym najemniku nie zbudujesz fundamentów klubu. Zbudujesz je na szkółce. Niby nastały czasy biznesmenów, ale ludzie w Gorzowie chodzą na Zmarzlika, w Lesznie na Pawlickiego, we Wrocławiu na Janowskiego, w Zielonej na Dudka. Nie wiem jakie bomby transferowe planują decydenci, ale kolejne "nazwisko" zapowiada kolejny trudny sezon dla Pawła, chociaż widać ostatnio, że walczy, oby tak dalej. Pozbyliśmy się lekką ręką Adriana snując marzenia o medalach, przyszłość Przedpełskiego też jest niepewna, a następców nie widać. Ci juniorzy, których mamy na NICE ligę nadają się w sam raz, Paweł też miałby okazję do regularnej jazdy, a play-offy raczej gwarantowane. Są jak widzisz plusy ujemne spadku, ale bez obaw, pewnie Krużyński z Termosem kogoś znowu skaperują.

    Edit. Piszesz i masz, na kolejne wypociny hieny dziennikarskiej nie trzeba długo czekać. Fundamenty są, Paweł może odejść. Nie będę linkował z oczywistych względów.
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 15-08-2018 o 13:27
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  35. Powrót do góry    #4706
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Daj spokoj,myslisz,ze Ogor nie mial co do granka wsadzic? Po co sugerowac takie rzeczy i wskazywac palcem na Nawrockiego?
    Niektorzy jezdza z chorymi na raka dziecmi po szpitalach,patrza na ich smierc , inni otrzymuja od lekarza wiadomosc o wlasnej nieuchronnej smierci ale jednak do glowy im nie przyjdzie
    skonczyc z tym padolem,walcza z calych sil lub ostatnie dni,miesiace chca przezyc jak najlepiej,dla siebie,dla swojej rodziny.Po co sugerowac,ze niewyplacenie jakiejs sumki moglo wplynac na to co zrobil Jedrzejak?
    Dajmy spokoj.Przeciez to by jeszcze gorzej o Tomku swiadczylo.
    Ja tego co zrobil Ogor po prostu nie rozumiem ale nie chce wchodzic w buty Sobotcha,bo chlop napisal wczoraj prawde
    i zostal przez falszywie swietoj.eb..ch idiotow prawie ukrzyzowany.Po co to mu bylo?
    Jeden kretyn dodatkowo rzucil jakas klatwe na jego rodzine.
    Kuswa,ze tacy ludzie istnieja na tym swiecie i jeszcze maja dostep do internetu gdzie moga dzielic sie ze swiatem swoim zidoceniem to jest dramat.
    Ogor niech spoczywa w spokoju,ale to co zrobil jest po prostu slabe.Zgadzam sie w 100 % w tym temacie z Sobotchem i Cegielskim,ktory moze delikatniej to ujal ale jednak mysli podobnie.
    Jedynie depresja potrafie sobie takie cos wytlumaczyc,bo to faktycznie suka,ale da sie to leczyc.On przeciez nie byl zostawiony sam sobie,mial rodzine,przyjaciol wiec pomoc na wyciagniecie reki.
    Szkoda.

    Wracajac do swiata zywych.
    Wczoraj Pawelek troche w Szwecji poszarpal.
    Praktycznie tylko jeden bieg spartoczyl,reszta b.dobrze lub dobrze.
    Moze jeszcze beda z niego ludzie.
    Widac,ze wierny Johnsowi,bo wczoraj na jego silniku jechal.
    Oby utrzylam tendencje,bo to moze jeszcze nie jest do konca to,ale checi walki
    i zadziornosci nie mozna mu wreszcie odmowic.
    Nie wiemy tego, widzimy tylko z zewnątrz że przecież rodzina, przyjaciele, jak on mógł, ale w środku mogło to wyglądać inaczej, może ta pomoc nie była na wyciągnięcie ręki tak jak się wydaje, my tego po prostu nie wiemy.

  36. Powrót do góry    #4707
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,797
    Kliknij i podziękuj
    584
    Podziękowania: 763 w 441 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta

    Edit. Piszesz i masz, na kolejne wypociny hieny dziennikarskiej nie trzeba długo czekać. Fundamenty są, Paweł może odejść. Nie będę linkował z oczywistych względów.
    Wartość tych jego artykułów jest znikoma. Facet ma taką pracę to pisze bo z to mu płacą. Gdyby podawał tylko sprawdzone informacje to już by go wyrzucili, bo by za mało artykułów powstawało. Takie to już te medium jest. Natomiast my w Toruniu nie potrzebujemy jakiś tam Polaków bo takich już mamy Holta i Walasek. Jeden sie wyleczy a drugi powróci z Gorzowa i przy braku Pawła nie będzie już dyskryminowany.

  37. Powrót do góry    #4708
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Rzecz jasna artykuł ze "źródeł zbliżonych do klubu"

    Jednakże biorąc pod uwage ciśnienie na medale w Get Łellu, a Kołodzieja na SGP, wcale się nie zdziwię, że na Walasku królowie polowań transferowych tym razem nie poprzestaną. W Lesznie Janusza mają kim zastąpić, u nas deptać po piętach emerytom nie ma komu. Po wychowankach do celu.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  38. Powrót do góry    #4709
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Spetował Holdera wzorowo. Ostatnio faktycznie zwyżka formy, dlatego zdziwił mnie tak kiepski mecz z Tarnowem...
    Przeciez napisal ktos od was, ze celowo nie chcieiscie bonusa, bo Terminski zadecydowal, ze nie interesuja was play offy w tym roku xD
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  39. Powrót do góry    #4710
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Rzecz jasna artykuł ze "źródeł zbliżonych do klubu"

    Jednakże biorąc pod uwage ciśnienie na medale w Get Łellu, a Kołodzieja na SGP, wcale się nie zdziwię, że na Walasku królowie polowań transferowych tym razem nie poprzestaną. W Lesznie Janusza mają kim zastąpić, u nas deptać po piętach emerytom nie ma komu. Po wychowankach do celu.
    Cegła już zaśpiewał w magazynie, że Kołodziej chce zostać w Lesznie.
    !Adrian walcz!

  40. Powrót do góry    #4711
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Pytanie, czy Leszno da tyle ile chce Cegła i jego podopieczny. Zresztą bardziej niż Janusza w Get Łellu obstawiałbym Jarosława.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  41. Powrót do góry    #4712
    Stały bywalec Awatar bartiromo1
    Dołączył
    07-03-2003
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 150 w 64 postach

    icon19.gif

    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    ... Niby nastały czasy biznesmenów, ale ludzie w Gorzowie chodzą na Zmarzlika, w Lesznie na Pawlickiego, we Wrocławiu na Janowskiego, w Zielonej na Dudka. ...
    a w cz-wie na miedziaka

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi bartiromo1 za jego przydatny post!

    rafalsky (15-08-2018)

  43. Powrót do góry    #4713
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Nie bój żaby. Przyjdzie czas, to na Drabika będziemy chodzić.

  44. Powrót do góry    #4714
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez ckm-ista Zobacz posta
    Nie bój żaby. Przyjdzie czas, to na Drabika będziemy chodzić.
    Chyba starego hehe.
    !Adrian walcz!

  45. Powrót do góry    #4715
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez ckm-ista Zobacz posta
    Nie bój żaby. Przyjdzie czas, to na Drabika będziemy chodzić.
    A co, znowu zaczynacie od II ligi?
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (15-08-2018)

  47. Powrót do góry    #4716
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    A skąd masz pewność, że to była depresja, albo nikt Tomkowi nie "pomógł" popełnić taki czyn? Bo jakaś piosenka trafiła na Instagram? Proszę Cię... Jeszcze facet nie ostygł, a już wszyscy mają gotową odpowiedź, jakby każdy siedział w jego głowie od miesięcy. Podobnie było z innymi głośnymi samobójstwami, dziennikarze jeszcze przed sekcją mieli gotową wersję o chorobie psychicznej denata. Wszystko to spekulacje. W tej chwili obwinianie wyłącznie Ogóra i jego domniemane problemy z depresją jest równie nie na miejscu, jak rzucanie oskarżeń pod adresem Nawrockiego, chociaż ten cały "papa" też wydaje mi się być dętą figurą. Wokół Stali Rzeszów nagromadziło się ostatnio sporo pytań i pewnie to jeszcze nie koniec.
    Czytaj uwaznie,nigdzie nie napisalem,ze jestem pewny depresji.
    Nawet nie wiem o jakiej piosence piszesz,jaki instagram?


    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Co do wcześniejszego postu, nasze rozważania stały się mało istotne w obliczu takiej tragedii, nie będę się więc rozpisywał. Krótko, zgadzam się tutaj z Semenem: na Doylu, Iversenie lub innym najemniku nie zbudujesz fundamentów klubu. Zbudujesz je na szkółce. Niby nastały czasy biznesmenów, ale ludzie w Gorzowie chodzą na Zmarzlika, w Lesznie na Pawlickiego, we Wrocławiu na Janowskiego, w Zielonej na Dudka. Nie wiem jakie bomby transferowe planują decydenci, ale kolejne "nazwisko" zapowiada kolejny trudny sezon dla Pawła, chociaż widać ostatnio, że walczy, oby tak dalej. Pozbyliśmy się lekką ręką Adriana snując marzenia o medalach, przyszłość Przedpełskiego też jest niepewna, a następców nie widać. Ci juniorzy, których mamy na NICE ligę nadają się w sam raz, Paweł też miałby okazję do regularnej jazdy, a play-offy raczej gwarantowane. Są jak widzisz plusy ujemne spadku, ale bez obaw, pewnie Krużyński z Termosem kogoś znowu skaperują.

    Edit. Piszesz i masz, na kolejne wypociny hieny dziennikarskiej nie trzeba długo czekać. Fundamenty są, Paweł może odejść. Nie będę linkował z oczywistych względów.
    Wzruszylem sie,serio.
    Zabraklo mi tylko jednego.Ostatnio na meczu w Czestochowie bylo 16.000 ktorzy przyszli na Swiacika i Gruchalskiego.
    Dobrze,ze tego nie napisales,bo bym sie rozplakal na dobre.

    Rozumiem ,ze nie przyszlo Ci do glowy,ze oni moze i chodza na Zmarzlika,ale dlatego ,ze jest tam liderem.
    Gdyby robil po 3-4 punkty tez by chodzili ale na Stal.Podobnie jest w Lesznie czy Wroclawiu.
    Ogolnie to chodzenie na konkretnego zawodnika jest dosc niebezpieczne,bo dzis jest, jutro go juz w klubie moze nie byc.
    Co wtedy? Przestac chodzic czy moze zaczac kibicowac innej druzynie,tej w ktorej akurat Zmarzlik czy Pawlicki by jezdzili?
    To nie ty przypadkiem pisales o sprzedajnych kibicach?
    Przyklad z Pawlickim zreszta swietny,bo jeszcze dwa lata temu to wlasnie kibice nie chcieli go w zespole widziec i lapali sie za glowe
    jak ten jednak podpisywal kontrakt z Unia.
    Teraz okazuje sie,ze na niego chodza.No kurcze,niezly zwrot akcji.

    Pisanie,ze lekka reka pozbylismy sie Adriana to kolejna perelka w twoim wykonaniu.
    Nie wiem czy Miedziak jezdzac tak jak jezdzil przez ostatnie 3 lata w jakimkolwiek klubie
    by sie utrzymal.W Toruniu dostawal szanse za szansa i jej nie wykorzystywal.Dzialacze jak i kibice
    i tak mieli do niego wielka cierpliwosc i pewnie wlasnie dlatego,ze jest wychowankiem,jezdzil w Toruniu
    tyle lat.Przypomnij sobie ile meczy nam zawalil,ile razy przez jego nieodpowiedzialna jazde musielismy jezdzic w oslabieniu.
    Przypomnij sobie i przestan pier...... glupoty.

    Podobnie systuacja ma sie z Pawlem.
    W koncu cos u niego moze ruszylo,ale dwa lata musielismy patrzec na jego sportowa degrengolade.
    Wszyscy sie tym przejmowali tylko nie on.On byl zadowolony jak zdobyl 6 pkt.Kur..a, szczyt marzen normalnie.
    Teraz ma ciezko,fakt,sam kilku decyzji Gajewskiego i Fratczaka nie rozumialem co wyrazalem rowniez na forum ,ale moze gdyby nie jego sportowy zjazd dwa-trzy lata temu,dzis nie byloby w druzynie Holty
    lub mlodego Holdera.
    Co mieli robic dzialacze patrzac na wiecznie usmiechnietego Pawla,ktory staczal sie za kazdym meczem,ale byl w sumie zadowolony.
    Od lat najwieksza prace Pawel wykonuje w przerwie ligowej.Jest obwieszony jak choinka,tylko na tor ma to dosc slabe przelozenie.
    Bede go bronil,tak jak bronilem Miedziaka,bo to nasze chlopaki,ale to nie znaczy,ze mam klapki na oczach i ktos,np. Ty
    mi wmowi,ze oni doznali niewiadomo jakiej krzywdy w tym klubie.Czesto bylo wrecz odwrotnie.To oni swoja postawa klub i kibicow krzywdzili,bo przez
    swoja slaba czy nieodpowiedzialna jazde przynosili wszystkim wymierne straty.

    Ty piszez o fundamencie klubu a ja pisalem o fundamencie druzyny.Dla mnie to dwie rozne rzeczy.
    Fundament klubu to dzialacze+sponsorzy+trenerzy.Ogolu dopelniaja zawodnicy+szkolka+kibice.
    Fundament druzyny to liderzy,wiec jesli nie na Doylu i Iversenie to ciekawe na kim byscie z Semenem druzyne zbudowali.
    Na szkolce? Super,zycze powodzenia i kompletu na trybunach.
    Moze faktycznie sie okaze,ze zamiast 10.000 za Doyla,przyjdzie 15.000 na Koscielskiego i Kopcia.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 15-08-2018 o 19:19
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    lego (16-08-2018)

  49. Powrót do góry    #4717
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Rzecz jasna artykuł ze "źródeł zbliżonych do klubu"

    Jednakże biorąc pod uwage ciśnienie na medale w Get Łellu, a Kołodzieja na SGP, wcale się nie zdziwię, że na Walasku królowie polowań transferowych tym razem nie poprzestaną. W Lesznie Janusza mają kim zastąpić, u nas deptać po piętach emerytom nie ma komu. Po wychowankach do celu.
    Akurat jeżeli chodzi o Toruń, to informacje może mieć ten dziennikarz najlepsze, z samego klubu (Frątczak/Krużyński) przecież PR tych panów i wizerunek medialny jest tak dobry, że ceną tego muszą być jakieś informacje.

  50. Powrót do góry    #4718
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,224
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Kołodziej zostanie w Lesznie. Szkoda waszego czasu... Natomiast Jarosława proszę bardzo zabierajcie...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  51. Powrót do góry    #4719
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Tak ,oczywiscie.Kruzynski nalezy do osob pchajacych sie na afisz i wyskakujacych codziennie z lodowki.
    Ciekawe czy w klubie jest ktos jeszcze przez was nie opluty.
    Chyba czas na sprzataczke.
    Do dziela,prawdziwi kibice.

    kuswa wylaczam neta,bo jak was czytam to zaczyna mnie nosic.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  52. Powrót do góry    #4720
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,724
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 1,567 w 910 postach
    Broń boże Hampel, już wolę Holtę oglądać.

    Sent from my HTC U11 using Tapatalk
    #GetWellDarky

  53. Powrót do góry    #4721
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    kuswa wylaczam neta,bo jak was czytam to zaczyna mnie nosic.
    Proszę Cię, nie rób nam tego. Może dla rozładowania negatywnych emocji założ już nowy wątek Apatora, póki jeszcze Paweł ma toruński kevlar, bo za parę miesięcy może to brzmieć jak szczyt hipokryzji. Ja tam się cieszę, że Miedziak odszedł, bo w końcu jedzie na miarę swoich możliwości, nie tylko walecznie, ale i skutecznie. Zagadka frekwencji w Czewie rozwiązana. Nie przypominam sobie, żeby kiedykolwiek zawiódł, zawsze zostawiał serce na torze i jakby nie patrzeć Get Łell zawdzięcza mu w sporej mierze jedyny medal DMP. Tyle razy wsiadał na motor dla drużyny mimo kontuzji, ale widocznie to było za mało i Nadgarstek jest bardziej niezawodny.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  54. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    Penhall (15-08-2018)

  55. Powrót do góry    #4722
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Jakos to czlowiek wszystko probuje sobie wytlumaczyc. Wczoraj doszukiwalem sie drugiego dna, myslac, ze moze popadl w jakies wielkie klopoty..
    A dzis sobie mysle, ze ta decyzja mogla byc juz podjeta dawno temu. Ale ciezko jest zrozumiec chory umysl i pojac dlaczego nie chcial sie ratowac.

    Nie laczylbym tego z jazda w drugiej lidze, bo Tomek mogl jezdzic w zasadzie gdzie chcial. Nawet w elidze by znalazl druzyne, nie wspomne o 1 lidze gdzie bylby pewnie topowym zawodnikiem.
    Ale tak mi sie cos zdaje, ze wybor zespolu byl juz po tej decyzji.
    Celowo nie wybral Ostrowa - bo jesli zaplanowal sobie to straszne wydarzenie to wiedzial, ze tam bedzie mu trudniej, bedac bozyszczem kibicow, w zasadzie zywa legenda ostrowskiego zuzla. Mialby wielkie wsparcie, ktore mogloby zaklocic ten plan. Moglby sie nawet poczuc lepiej ze swoimi problemami... i byc moze byl tego swiadomy.
    Poszedl do Rzeszowa gdzie nie czul nic.

    Sobotch napisal ostro o Tomku, ze zostawil rodzine w takiej dramatycznej sytuacji.
    Tylko pytanie wlasnie gdzie w tym wszystkim byla rodzina? To oni byli najblizej, oni musieli widziec i wiedziec najwiecej, oni moggli reagowac, nawet wymuszajac wizyty z psychologiem itd.
    Wiem, latwo sie tak wszystko pisze a czasem najciemniej pod latarnia.
    Ale tak samo latwo sie pisze, ze za przeproszeniem, glupi chlop odebral sobie zycie w tchorzowski sposob.
    Ja tam uwazam, ze zeby sobie zycie odebrac to tchorzem sie byc nie da, bo nie sadze (i mam nadzieje) by ktorys z nas bylby w stanie to sobie zrobic.

    Medal ma zawsze dwie strony. Byc moze ten zloty z IMP tez mial..
    Nie jest to takie proste jak sie wydaje. Bo rodzina najblizsza to miala wiedziec co w jego glowie siedzialo? Bez przesady. Moze i mial jakies problemy z ktorymi sobie nie poradzil, rodzina nie musiala o tym wiedziec to raz, a dwa jesli wiedziala to nie musiala ptzewidziec ze to sie tak skonczy.
    W zeszlym roku samobojstwo popelnil moj kuzyn. Czy ktos to przewidzial ? Nie. Czy ktos podejrzewal ze to sie tak skonczy? Nie. Mial problemy w pracy, w domu tez czasami bywalo ciezko ale to problemy ktore ma wiekszosc, z boku to sa zwykle problemy jakich wiele w dniu codziennym. Nie da sie czesto przewidziec konsekwencji. Tak po prostu

    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Kołodziej zostanie w Lesznie. Szkoda waszego czasu... Natomiast Jarosława proszę bardzo zabierajcie...
    Cegła potwierdził w magazynie chec pozostanoa Janka w Lesznie wiec wyrwac go bedzie ciezko. Napewno latwiej bedzie z Hampelem chociaz pewnie Rusiecki jak sie uprze to tez bedzie chcial go zostawic

  56. Powrót do góry    #4723
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,819
    Kliknij i podziękuj
    436
    Podziękowania: 608 w 313 postach
    Pisanie, że pozbyli się w klubie Adriana "lekką ręką" to jest naprawdę poważna indolencja umysłowa.

    Adrian zrobił to co powinien zrobić i wyszło mu na dobre. Ja mu życzę sukcesów, gdziekolwiek, bo to ostani Apatorianin.
    Teraz czas na starszego z braci Holderów.

    Paweł powinien natomiast zostać na tego "5-tego" seniora do składu.

    Takie cuś by się mnie podobało.

    Doyle,
    Przedpełski,
    Dudek/Kołodziej,
    Miedziński/J.Holder,
    Iversen,
    IKS,
    Ktoś utalentowany,
    Kaczmarek (R)

  57. Powrót do góry    #4724
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Cegła już zaśpiewał w magazynie, że Kołodziej chce zostać w Lesznie.
    to tak jak kiedys zaspiewal, ze chce zostac w Tarnowie
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  58. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (15-08-2018)

  59. Powrót do góry    #4725
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    No nie wiem, czy ktoś widział wypowiedzi po meczu Czewa - ZG, ale mnie ucieszył wywiad z Miedziakiem i to jak z pełnym przekonaniem mówił, że "czuje się po prostu dobrze". I faktycznie w jego przypadku przeprowadzka była dobrym ruchem i bynajmniej nie dlatego, że w Toruniu było jakoś źle. Ale mam wrażenie, że potrzebował tego od kilku lat i rozważał to nie od tego sezonu, a zawsze z wygody/przyzwyczajenia zostawał w "ciepłym kącie". Zdobył się wreszcie i stąd to dobre samopoczucie. Plus wiadomo, tam presja i uwaga na nim dużo mniejsza.

    Paweł jest na innym etapie kariery i tu akurat nie uważam, aby to mu coś dało.

    ps. No jakby miał być Hampel, to Kaczmarek daje ten sam efekt
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •