Strona 44 z 168 PierwszyPierwszy ... 3442434445465494144 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,936 do 1,980 z 7533

Wątek: Apator Torun 2018 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #1936
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Kingpinie chciałem coś powiedzieć ale nie wyszło
    Genewie męczy mnie narzekanie na zawodników, klub,
    denat jaki jest każdy widzi i albo to akceptuje albo
    nie.
    Już wiecej nie zagłębiam.

  2. Powrót do góry    #1937
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    Młyn młynem ale najbardziej mi tu brakuje o zgrozo Polonii Bydgoszcz w pełnej krasie. Niestety ale to te nasze wojenki nakręcały kibiców jak i samych żużlowców. Działacze i zawodnicy stawali na głowie żeby skopać dupska sąsiadom zza miedzy.
    Nie ma Lonni nie ma klimatu, takie są realia.
    Co do pamięci o żużlowcach. Pierwsze co mam w głowie to te nasze Australusy. Oni nie mają za grosz kultury. W rozmowie z samą Terminska powiedziała że oni nawet nie potrafią powiedzieć dziękuję. Poszanowania zero szacunku zero. Klub pomaga zawodnikom w różnych sytuacjach a tych kangurów mentalność jest taka że to są gwiazdy wokół nich trzeba skakać. Taki Ward poleciał na Dowhanowe dolary a tu nawet dziękuję nie powiedział jak po kontuzji każdy starał się mu pomagać. Goście ma wywalone na wszystko. Podobno Doyle się zmienił ostatnio. Tak jakby poszedł po rozum do głowy.
    Ostatnio miałem miła pogawędkę z Wieśkiem Jagusiem. I to jest naprawdę inteligentny facet na swój sposób

  3. Powrót do góry    #1938
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,870
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,378 w 3,160 postach
    Podobno Doyle się zmienił ostatnio. Tak jakby poszedł po rozum do głowy.
    Czyli, że jak ? Zaczął mówić "dziękuje" "proszę" czy może "dzień dobry" ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #1939
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Czyli, że jak ? Zaczął mówić "dziękuje" "proszę" czy może "dzień dobry" ?
    czyli, że mądremu do zrozumienia wystarczy słowo, ............... dalej znasz.

  5. Powrót do góry    #1940
    Stały bywalec Awatar stefan
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 163 w 92 postach
    młyn miał sie dobrze do 2012 do tego czasu sporo fajnych rzeczy sie udalo ( jak ten czas zapier...to juz 6 lat) ale przyszedl 2013 i sie zesralo. Dzisiejszy mlyn ogladam z kanapy. Nastapilo male przetasowanie ludzi, z starej ekipy to w mlynie pewnie jednostki. Przyznam racje ze brak Polonii ma spore znaczenie. Z GKM to jednak takie tyci tyci derby malo meczy miedzy nami. Do tego od malego ojciec na dobranoc straszyl, ze jak sie nie bedziesz uczyl to skonczysz w bydgoszczy, Grudziadzem nikt sobie dupy niezwracla. Sukces to to ze dalej jedynie slychac APATOR.
    APATOR K APATOR S APATOR ZAWSZE BYŁ I JEST

  6. Powrót do góry    #1941
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    Pierwsze co mam w głowie to te nasze Australusy. Oni nie mają za grosz kultury. W rozmowie z samą Terminska powiedziała że oni nawet nie potrafią powiedzieć dziękuję. Poszanowania zero szacunku zero. Klub pomaga zawodnikom w różnych sytuacjach a tych kangurów mentalność jest taka że to są gwiazdy wokół nich trzeba skakać. Taki Ward poleciał na Dowhanowe dolary a tu nawet dziękuję nie powiedział jak po kontuzji każdy starał się mu pomagać.
    Dziękować powinni przede wszystkim profesjonalnym podejściem i punktami/walką na torze. Dowhanowe dolary widocznie z lepszego kruszcu, albo nikt się tam z nim nie cackał, a i kibice ciekawe banery wywieszali. Jak ktoś wchodzi za głęboko takim typom, dostaje faka i próbuje później "pomagać" dla podbicia pijaru to tak potem bywa. Zwłaszcza, kiedy pomaganie jest na sposób Owsiaka/Rydzyka/wnuczka *)

    Tak mają nie tyle Australusy (tych zdaje się za dużo już nie zostało), ale generalnie Anglasasi, dla nich jesteśmy Aborygenami, tyle że białymi, więc co się dziwić. Szanujmy się sami to i nas będą szanować.

    *) niepotrzebne skreślić
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 26-04-2018 o 21:28
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  7. Powrót do góry    #1942
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,885
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Cytat Zamieszczone przez stefan Zobacz posta
    Z GKM to jednak takie tyci tyci derby malo meczy miedzy nami. Do tego od malego ojciec na dobranoc straszyl, ze jak sie nie bedziesz uczyl to skonczysz w bydgoszczy, Grudziadzem nikt sobie dupy niezwracla. Sukces to to ze dalej jedynie slychac APATOR.
    Za mało między GKM a Apatorem meczy, które przeszły do legendy. Właściwie tylko ten z 1996 roku się do takich zalicza. Cieszę się, że na nim byłem. Jedno z największych kibicowskich przeżyć a przecież to tak bliski wyjazd.

    A Tyfusow mi naprawdę szkoda. Jak kiedyś cieszyłem z ich spadku, tak teraz niemiłosiernie tęsknię.
    Qwa może by tak na Sportową w niedziele się wybrać ?


    Ano i brawo dla Kaczmarka za zwycięstwo i IKSa za awans do finału Srebrnego Kasku. Turowski odpadł po biegu dodatkowym biegu ze Smektala.
    Ostatnio edytowane przez Penhall ; 26-04-2018 o 21:36

  8. Powrót do góry    #1943
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    A Tyfusow mi naprawdę szkoda. Jak kiedyś cieszyłem z ich spadku, tak teraz niemiłosiernie tęsknię.Qwa może by tak na Sportową w niedziele się wybrać ?
    Jak to było? Spotkasz potem kumpla i mu powiesz: "Byłem ostatnio na meczu Polonii" "Ach, to byłeś ty!" No ale jeśli pasują ci klimaty a la Wanda przełomu tysiącleci to zapraszamy
    Ostatnio edytowane przez vicar ; 26-04-2018 o 22:00
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  9. Powrót do góry    #1944
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Ano i brawo dla Kaczmarka za zwycięstwo i IKSa za awans do finału Srebrnego Kasku. Turowski odpadł po biegu dodatkowym biegu ze Smektala.
    Przy takiej obsadzie trochę słabo byłoby nie awansować, ale mimo wszystko graty, zwłaszcza dla Daniela, na tym etapie zdecydowanie najbardziej wygłodniały sportowego sukcesu z naszych kotów, reszta jeszcze chyba leży na zapiecku
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  10. Powrót do góry    #1945
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,885
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Jak to było? Spotkasz potem kumpla i mu powiesz: "Byłem ostatnio na meczu Polonii" "Ach, to byłeś ty!" No ale jeśli pasują ci klimaty a la Wanda przełomu tysiącleci to zapraszamy
    A to Ty myślisz, że ja sam bym pojechał na ten folklor ? Ja jestem towarzyski i kumpla bym że sobą zabrał.

    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Przy takiej obsadzie trochę słabo byłoby nie awansować, ale mimo wszystko graty, zwłaszcza dla Daniela, na tym etapie zdecydowanie najbardziej wygłodniały sportowego sukcesu z naszych kotów, reszta jeszcze chyba leży na zapiecku
    Eee tam. Od kilku lat nikt nigdzie nie awansował, więc to już jest coś

  11. Powrót do góry    #1946
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    A to Ty myślisz, że ja sam bym pojechał na ten folklor ? Ja jestem towarzyski i kumpla bym że sobą zabrał.
    Tylko się nie rozszalejcie, bo jeszcze Władek będzie musiał ten mecz zgłosić jako imprezę masową. A to są koszta! /śmiech przez łzy/
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  12. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    Howard (27-04-2018), Penhall (26-04-2018)

  13. Powrót do góry    #1947
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    809
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 86 w 64 postach
    Jak tak niektorym brak derbow z Polonią (przyznaje to bylo coś)to pragnę przypomnieć,ze fani z Bydgoszczy a przynajmniej jakaś ich grupa zjawi sie w sektorze gości, obok kibiców z Grudziądza , tak jak w poprzednim roku,wiec na trybunach jakąs tam namiastkę będziecie mieć derbów z Bydgoszczą Choć na torze będziecie rywalizować z zawodnikami GKM
    Ciekawe czy i tym razem Elana będzie szukać zaczepki na stadionie ?

  14. Powrót do góry    #1948
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Cytat Zamieszczone przez BGDZ Zobacz posta
    Ciekawe czy i tym razem Elana będzie szukać zaczepki na stadionie ?
    Nigdy nie mogłem tego zrozumieć po jaką ch... te ćwierćmózgi przychodzą na MA? I kto ich tam wpuszcza? Pogonić batem na rogatki Torunia i polać zimną wodą dla ochłody.

    Przyznaję, że mnie również starych derbów z Polonią brakuje, to był wróg ale swój wróg, na własnej piersi wyhodowany , a teraz ..... żal.

    ps. w kwestii szkolenia młodzieży już prawie doganiamy Bydgoszcz

  15. Powrót do góry    #1949
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,787
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    A Tyfusow mi naprawdę szkoda. Jak kiedyś cieszyłem z ich spadku, tak teraz niemiłosiernie tęsknię.
    Qwa może by tak na Sportową w niedziele się wybrać ?
    Też to rozważam, bo czy za rok będzie żużel w tamtym, tego ten... ośrodku, tego nie wiadomo.

    Cytat Zamieszczone przez BGDZ Zobacz posta
    Ciekawe czy i tym razem Elana będzie szukać zaczepki na stadionie ?
    Biorąc pod uwagę wysoką gościnność (!!!) władz toruńskiego klubu żużlowego wobec kiboli Elany,
    wysoką skuteczność (ups....) służb ochrony i jeszcze lepszą jakość monitoringu (he, he....) to można
    spodziewać się nadal takich wizyt, które jak zwykle skończą się spokojny spacerowym wyjściem
    ze stadionu przy bierności ww. i ogólnemu zadowoleniem ze zniszczenia płotu, pozyskania sporej ilości
    szalików od kibiców żużlowych etc...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  16. Powrót do góry    #1950
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,885
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Też to rozważam, bo czy za rok będzie żużel w tamtym, tego ten... ośrodku, tego nie wiadomo.
    Jeśli będzie, to na pewno nie w takiej postaci jak teraz. Także pewnie jedyna okazja na złapanie troszkę folkloru żużlowego.
    Do rumuńskiej Braili się w tym roku nie wybieram, więc chociaż jakąś namiastkę .......

  17. Powrót do góry    #1951
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Na pierwszy rzut oka, nie znając szczegółow i rzeczywistych zamiarów - wygląda to jakby najwyższym i w sumie jedynym priorytetem była spłata długów w Polonii (żeby ktoś tam przypadkiem nie stracił kasy). Nic więcej się nie liczyło, a nawet przeszkadzało - całe te wydatki na zawodników i administrację. Wzięto Władka i w sumie "wywiązuje się" znakomicie z zadania. Z ponad 5 mln już jakiś czas temu chwalił się, że 3 mln z hakiem spłacił, że cała ubiegłoroczną seniorkę miał w cenie kontraktu jaki parę lat temu miał Walasek.
    Oczywiście nie chodzi o haniebne zachowanie jak w Częstochowie, lecz prowadzenie tych spłat, żeby klub miał oddech i mógł funkcjonować sportowo, zwłaszcza, że ogólna moda na żużel jest.
    A w tej Bydzi, zawodnicy za drodzy, kibice nie potrzebni, sekretarka za dużo zarabia i nawet podprawadzające przeszkadzają.
    Za to stadion w dobrym miejscu i ten co pożyczył kasy raczej nie stracił.
    Taka dygresja w naszym wątku - na szczęście nasi byznesmeny od siedmiu boleści kasę ładują i można po nich pojechać do woli.
    Ostatnio edytowane przez sth ; 27-04-2018 o 10:56

  18. Powrót do góry    #1952
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,542
    Kliknij i podziękuj
    366
    Podziękowania: 327 w 209 postach
    Cytat Zamieszczone przez stefan Zobacz posta
    Z GKM to jednak takie tyci tyci derby malo meczy miedzy nami.
    Zgadza się. U nas, pod względem nazwijmy to emocji na trybunach, najlepsze były mecze z Wybrzeżem. Od początku lat 90-tych, od groma GKS-iaków do nas przyjeżdzało .
    https://www.youtube.com/watch?v=dCTYCQJDz4w

    Natomiast mi zdarzyło się być na derbach Apator - Polonia zdaje się z 92r.
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  19. Powrót do góry    #1953
    Stały bywalec Awatar stefan
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 163 w 92 postach
    Najwiecej meczy w Grudziadzu zaliczylem w 2013, bo w Toruniu nie bywalem
    do bydgoszczy tez wtedy jezdzilem. Czulem sie jak bezdomnyt
    Ale nawet te obecne mecze z GKM . Takie nijakie. Mlyny niby sie powyzywaja tylko to chyba na zasadzie "bo tak"
    APATOR K APATOR S APATOR ZAWSZE BYŁ I JEST

  20. Powrót do góry    #1954
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    No to podobno mamy nowy system dla rezerwowego (jak donosi SF). Jack z gwarancją min. 2 startów.
    Jak na moje to najlepiej powinny być skumulowane w jednej serii (jeżeli będą takie warunki).

  21. Powrót do góry    #1955
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,885
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Na część meczy, gdzie będziemy zapewne jechali rezerwami taktycznymi (Leszno ,Wrocław) nie ma sensu go brać.
    No chyba, że pozytywnie zaskoczy i wywalczy sobie miejsce w składzie.

  22. Powrót do góry    #1956
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Na część meczy, gdzie będziemy zapewne jechali rezerwami taktycznymi (Leszno ,Wrocław) nie ma sensu go brać.
    No chyba, że pozytywnie zaskoczy i wywalczy sobie miejsce w składzie.
    do Leszna powinien jechać, i 6 biegów tam pojechać, tak jak Kaczmarek, to będzie przecież sparing.

    "Jack Holder w 3. kolejce pojechał z drużyną Get Well Toruń na mecz do Tarnowa (39:51), ale ostatecznie nie wystąpił w żadnym biegu. Finansowo nie stracił, bo kwestia pustych przebiegów została uwzględniona w kontrakcie"

    No to ciekawe czy w kontrakcie Doyle'a była uwzględniona kwestia słabej formy i ten też nie traci finansowo...

  23. Powrót do góry    #1957
    Użytkownik
    Dołączył
    24-07-2009
    Postów
    273
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    No i kibice Elany oficjalnie wybierają się na mecz.

    Mam nadzieje, że klub i policja są zadowolone. Swoim brakiem reakcji do tego doprowadziliście. Włos spadnie mi albo mojemu dziecku z głowy to będę pozywał organizatorów. Nie wiem o co tutaj chodzi, ale wpuszczanie ich z obstawą przed meczem jest zdecydowanie działaniem z premedytacją.

  24. Powrót do góry    #1958
    Początkujący
    Dołączył
    22-04-2018
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Borysek Zobacz posta
    No i kibice Elany oficjalnie wybierają się na mecz.
    A których będą bić?

  25. Powrót do góry    #1959
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,885
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Widzew : GKM
    Elana: Apator

    Czwormecz

  26. Powrót do góry    #1960
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    954
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 131 w 67 postach
    te pierwsze kolejki najbardziej bolą. czeka czlowiek cala zime jak dzieciak na komunie i nowy rower gorski, a dostaje jakies puzzle 5000sztuk od chrzestnego.

    ukladaj te puzzle Fratczak! najgorzej ze my juz wiemy ze jednego puzzla zabraknie do play off

  27. Powrót do góry    #1961
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    809
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 86 w 64 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Widzew : GKM
    Elana: Apator

    Czwormecz
    Ja bym to nawet poszerzył
    GKM-Polonia
    Apator-Legia Chełmża
    Elana-Widzew fc Grudziądz

  28. Powrót do góry    #1962
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,885
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Apator & Legia Chełmża ??? 40 zł za bilet ?

  29. Powrót do góry    #1963
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    809
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 86 w 64 postach
    Niedawno kolesie z Chełmży się chwalili,ze ich wspomagaliscie na wyjeździe do Nowego w 15 osob , takze moze w ramach rewanzu pojawia się w niedzielę
    Wspólna kosa z Elaną zobowiązuje

    Bilet na sektor gości 50 złoty, zeby to tak swoich sąsiadów kroić

  30. Powrót do góry    #1964
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,787
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez BGDZ Zobacz posta
    Bilet na sektor gości 50 złoty, zeby to tak swoich sąsiadów kroić
    Przecież widzisz, że to nie jest bilet tylko na jeden mecz, a atrakcji może być zdecydowanie więcej
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  31. Powrót do góry    #1965
    Stały bywalec Awatar stefan
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 163 w 92 postach
    Cytat Zamieszczone przez BGDZ Zobacz posta
    Niedawno kolesie z Chełmży się chwalili,ze ich wspomagaliscie na wyjeździe do Nowego w 15 osob , takze moze w ramach rewanzu pojawia się w niedzielę
    Wspólna kosa z Elaną zobowiązuje
    widze ze ktos czyta forum dla kiboli

    a Barca i Real tez beda?
    APATOR K APATOR S APATOR ZAWSZE BYŁ I JEST

  32. Powrót do góry    #1966
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    809
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 86 w 64 postach
    Cytat Zamieszczone przez stefan Zobacz posta
    widze ze ktos czyta forum dla kiboli

    a Barca i Real tez beda?
    Tam zaraz fora dla kiboli, ot tak przeleciala na FB mi takowa informacja. A to tak w ramach ciekawostki dla Was, bo moze jestescie przyzwyczajeni do obecnosci Elany,ale moze Legionistow nie
    Trudno bedzie sie skupić jutro tylko na żużlu , moze nawet będzie ciekawiej na trybunach

  33. Powrót do góry    #1967
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Czyli, że co jutro zadyma? Czyli to samo jak co roku.
    Ważne, żeby się przygotować.
    Jak mówił Franek Kimono:
    "Po dobrej wódzie lepszy jestem w dżudzie" a "ciosy karate ćwiczyłem z bratem".
    Damy radę

  34. Powrót do góry    #1968
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    O czym Wy pitolicie?
    Jaki młyn?
    Mówicie o tych dzieciakach, które po pokonaniu kołowrotków wyjmują szaliki zza pazuchy, a po meczu, chowają go przed wyjściem za bramę?
    No ludzie, nie róbta pośmiewiska w sieci, bo w realu to juz dawno jest.
    Jaki młyn? jacy kibole?
    Toć to kupa śmiechu. Z przewagą kupy.
    Drzeć mordę u siebie, k..........wiąc na wszystkich to jedyne co potrafią,
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  35. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    stone_gossard (28-04-2018), wokie (29-04-2018)

  36. Powrót do góry    #1969
    Stały bywalec Awatar stefan
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 163 w 92 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    O czym Wy pitolicie?
    Jaki młyn?
    Mówicie o tych dzieciakach, które po pokonaniu kołowrotków wyjmują szaliki zza pazuchy, a po meczu, chowają go przed wyjściem za bramę?
    No ludzie, nie róbta pośmiewiska w sieci, bo w realu to juz dawno jest.
    Jaki młyn? jacy kibole?
    Toć to kupa śmiechu. Z przewagą kupy.
    Drzeć mordę u siebie, k..........wiąc na wszystkich to jedyne co potrafią,

    to jednak Real bedzie?

    spokojnie żadnej zadymy nie bedzie
    chlopaki odkad opuscily ul. Armie Ludowa to tak chodza od stadionu do stadionu i dzisiaj znowu im sie pomyli, posiedza chwile. Szef ekipy zwola zebranie, ze cos jest nie tak. Mialy byc bramki jakas pilka, troche wiecej zawodnikow. Nawet moze ktorys potrafi liczyc do 22. Jak zorientuja sie, ze znowu zle trafili to sobie pojda
    APATOR K APATOR S APATOR ZAWSZE BYŁ I JEST

  37. Powrót do góry    #1970
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,885
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    O czym Wy pitolicie?
    Jaki młyn?
    Mówicie o tych dzieciakach, które po pokonaniu kołowrotków wyjmują szaliki zza pazuchy, a po meczu, chowają go przed wyjściem za bramę?
    No ludzie, nie róbta pośmiewiska w sieci, bo w realu to juz dawno jest.
    Jaki młyn? jacy kibole?
    Toć to kupa śmiechu. Z przewagą kupy.
    Drzeć mordę u siebie, k..........wiąc na wszystkich to jedyne co potrafią,
    Nie do końca tak jest. Ekipa Apatora dała się mocno odczuć w tym roku Elanie i to na jej zbiórce. Może dojść do rewanżu.

  38. Powrót do góry    #1971
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-02-2015
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 174 w 88 postach
    Może ktoś w kilku słowach streścić co Paweł mówił w wywiadzie ???


    Frątczak dziś sabotaż.

  39. Powrót do góry    #1972
    Użytkownik Awatar rotapa
    Dołączył
    19-11-2015
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 91 w 45 postach
    Generalnie nie trzymał ciśnienia. Pretensje że był szybki i że Iversen mu przeszkadzał. Ergo Jack nie powinien go zmieniać tylko jak już to PUKa. Żenada jak dla mnie. Pytanie jak oceniać Duńczyka, bo uczciwie to od kolejnego meczu casus Dróżdża - ława od początku.
    Jeszcze bardziej żałosny do Pawła był Kostek. Ten to dopiero ma żal do całego świata po podziękowaniu mu w Klubie. Niech zmieni Roberta "Sylwię" Kempińskiego jak najszybciej i pokaże co potrafi.

  40. Powrót do góry    #1973
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Mecz nie był jakiś tragiczny, są mankamenty, ale są i plusy. Holder starszy na MA wygląda jak jakiś arcymistrz żużlowy, ale on musi jeździć w 15 biegu, więc musi mieć słabszych doparowych. Holta z juniorami się broni, gdy dostaje 3 seniorów za rywali to gasnie w oczach no ale walczak jakich mało. Doyle z iskierką nadziei, że znajdzie prędkość, no i młodszy Holder, chyba największy pozytyw.

    Juniorzy słabo, a z Frątczakiem to chyba pora się pożegnać, póki sezon nie jest przegrany. Były jakieś treningi niby, po co ? on w ogóle je oglądał? Skoro dwóch najsłabszych seniorów jedzie w jednej parze? On nie ma oczu? Skoro Holder dzisiaj młodszy wyglądał lepiej niż Iversen i Paweł razem to czemu jechał od 3 serii? Czy na treningu to wygladało inaczej? wątpie. To zbudowało przewagę, ale przecież to mogłoby być od początku sukcesywnie budowane, a nie na styku do 3 serii.
    Wystawia dwóch najsłabszych seniorów w jednej parze, po czym w trzeciej daje dwóch najmocniejszych.
    Ale dobra, stało się, co po pierwszym biegu robił Iversen dalej na torze? Dlaczego odstawił Pawła, który wyglądał minimalnie lepiej, chociaż być może Paweł jechał na poziomie reszty seniorów, nie wiadomo bo przecież po co to sprawdzać, lepsze 0 Iversena niż jakiekolwiek punkty Pawła? To jakiś sabotaż? Panie Termiński, uderz pan pięścią w stół, i przywołaj tego menadżera do porządku.
    Mam wrażenie że z Gajewskim u nas, to by tu Grudziądz walczył o 30 punktów.

  41. Powrót do góry    #1974
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    Nie wypowiadam się zbyt często ostatnio, ale tym razem coś więcej.

    Za nami pierwszy miesiąc żużlowego ścigania i czas na małe podsumowanie tego co widzę.

    Anioły wygrały dwa spotkania na w łasnym torze i doznały dwóch porażek na wyjeździe. O przebiegu wszystkich czterech spotkań napisano wiele, ale warto przyjrzeć się całokształtowi osiągnięć.A tu nie ma powodów do zachwytu!!!

    I chyba czas, aby przestać mydlić sobie oczy play-offami.
    Patrząc na jazdę Aniołów można odnieść wrażenie, że w klubie mimo sporych roszad kadrowych ciągle brak pomysłu na wygrywanie meczów. Oczywiście można powiedzieć, że przegrana w Gorzowie była planowana, a Tarnów jako beniaminek zaskoczy jeszcze niejeden team.
    Jednak patrząc na drużynę i liderów, którzy mieli wygrywać, nie trudno dostrzec, że oni jadą praktycznie do tyłu, a największą bolączką zespołu wydaje się właśnie brak wygrywania przez nich biegów, bowiem poza braćmi Holderami trudno wytypować jeźdźca który będzie zdolny wygrać bieg.
    Dziwić może też optymizm menadżera, który ciągle twierdzi, że w drużynie tkwi potencjał, pozostaje jednak pytanie kiedy zostanie on uwolniony - oby nie za rok w innym klubie. W Toruniu nikogo nie trzeba przekonywać co do potencjału zakontraktowanych jeźdźców, ale sezon już ruszył i czas pokazać moc drużyny.Wygrana z Wrocławiem i Grudziądzem choć w rożnych rozmiarach z całą pewnością tej mocy nie objawiły, a przy tym jeśli zestawimy najlepszych toruńskich jeźdźców z liderami zespołów z Leszna czy Częstochowy, które będziemy gościli na MotoArenie, to trudno być optymistą co do końcowego wyniku.
    Niestety z przykrością patrzy się, gdy zawodnicy z ubiegłorocznego top 10 nie imponują walecznością, a ustawiani w roli liderów Doyle i Iversen w porównaniu do młokosów Kurtza czy Fricke, którzy kiedyś mieli podpisane kontrakty w Toruniu, punktowo prezentują się jak nowicjusze w polskiej lidze.
    Tu pojawia się pytanie, gdzie mamy nowe nazwiska o których mówił menadżer, a którymi to miał zająć się Chris Holder. Sezon już ruszył, a łowcy talentów ciągle prowadzą tylko notatki w swoich kajetach. Ktoś powie że Chris miał problemy i to prawda, ale przecież problemy Chrisa nie kolidowały z tym żeby wyłowić nowe twarze w żużlowym świecie?

    Niestety nasi miniżużlowi szkółkowicze jakby zapomnieli czym jest jazda w lewo na małych motocyklach, a to dowodzi temu, że w szkółce nie ma następców odrodzonego pod Jasną Górą - Adriana Miedzińskiego. Tu rodzi się pewna dygresja, do teorii że młodzież nie garnie się do uprawiania żużla. Jednak jak ma się garnąć, skoro treningi pierwszego zespołu są zamknięte? Jak młodzi chłopcy mają obcować z żużlem, skoro MotoArena jest zamknięta na cztery spusty dla chętnych obejrzeć żużel od kuchni? Jak dzieciaki mają przesiąkać żużlem, skoro nigdy nie mieli okazji poczuć hałasu grzanych motocykli w parku maszyn?
    Niestety nie zastąpią tego otwarte raz na jakiś czas parkingi, tu trzeba pewnego pomysłu, cykliczności działań. W przeciwnym razie toruńska szkółka żużlowa pójdzie w zapomnienie, a Anioły będą latały bez własnych wychowanków.
    Wierzę do końca w Anioły, ale już czas zacząć myśleć o kolejnym sezonie, bo przed obecną drużyną niestety bardzo trudny sezon i oby brak play-offów był jedyną porażką tego sezonu.
    Ostatnio edytowane przez Coval ; 29-04-2018 o 21:08
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Coval za jego przydatny post!

    stone_gossard (29-04-2018)

  43. Powrót do góry    #1975
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez rotapa Zobacz posta
    Generalnie nie trzymał ciśnienia. Pretensje że był szybki i że Iversen mu przeszkadzał. Ergo Jack nie powinien go zmieniać tylko jak już to PUKa. Żenada jak dla mnie. Pytanie jak oceniać Duńczyka, bo uczciwie to od kolejnego meczu casus Dróżdża - ława od początku.
    Jeszcze bardziej żałosny do Pawła był Kostek. Ten to dopiero ma żal do całego świata po podziękowaniu mu w Klubie. Niech zmieni Roberta "Sylwię" Kempińskiego jak najszybciej i pokaże co potrafi.
    Dobrze że PAWEŁEK się zezłościł. Czegoś takiego mi brakowało w Toruniu od wielu lat. Mieli za dobrze u Gajewskiego, Kowalika czy Kryjoma. Mam nadzieję że w Przedpełskim obudzi się sportowa złości i weźmie się do pracy.

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Lauda za jego przydatny post!

    rotapa (29-04-2018)

  45. Powrót do góry    #1976
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 117 w 53 postach
    Dobrze to by bylo jakby sie w****il na siebie. Niestety mam wrazenie, ze u niego pomimo braku wynikow, albo jest wszystko ok, albo winny jest ktos inny. Jego zachowanie dzis zenujace. Facet w pierwszym biegu powoduje kolizje atakujac z czwartego miejsca (w tym czasie PUK spokojnie drugi). W drugim starcie Iversen go wywiozl, ale czemu mogl to zrobic? No bo byl z przodu. Mlody Holder wszedl w polowie meczu i z miejsca zrobil 3,3,3. Gwiazdeczka pawel zrobilby oczywiscie to samo, gdyby wszyscy sie przeciwko niemu nie sprzysiegli. Osobiscie przez sentyment tez bym zmienil PUKa, ale prawde mowiac to obaj byli do zmiany, a on nie jest od tego, zeby kwestionowac decyzje fratczaka. Jaki statek taki kapitan...

  46. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi versus za jego przydatny post!

    Lauda (29-04-2018), never_mind (30-04-2018)

  47. Powrót do góry    #1977
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,885
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Cytat Zamieszczone przez stefan Zobacz posta
    widze ze ktos czyta forum dla kiboli

    a Barca i Real tez beda?
    Byłem przed meczem w Plazie i było troszkę ganianek po sklepach. I teraz najlepsze . Widziałem także kibiców Realu Madryt (dwoch na pewno bylo).Tych koszulek z innymi bym nie pomylił

  48. Powrót do góry    #1978
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,692
    Kliknij i podziękuj
    7,799
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez versus Zobacz posta
    Dobrze to by bylo jakby sie w****il na siebie. Niestety mam wrazenie, ze u niego pomimo braku wynikow, albo jest wszystko ok, albo winny jest ktos inny. Jego zachowanie dzis zenujace. Facet w pierwszym biegu powoduje kolizje atakujac z czwartego miejsca (w tym czasie PUK spokojnie drugi). W drugim starcie Iversen go wywiozl, ale czemu mogl to zrobic? No bo byl z przodu. Mlody Holder wszedl w polowie meczu i z miejsca zrobil 3,3,3. Gwiazdeczka pawel zrobilby oczywiscie to samo, gdyby wszyscy sie przeciwko niemu nie sprzysiegli. Osobiscie przez sentyment tez bym zmienil PUKa, ale prawde mowiac to obaj byli do zmiany, a on nie jest od tego, zeby kwestionowac decyzje fratczaka. Jaki statek taki kapitan...
    1. Wykluczenie mocno dyskusyjne.
    2. Iversena bobol, wiec nie wiem po co durne tlumaczenia.
    3. Jack Holder wszedl w mecz juz podczas proby toru.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  49. Powrót do góry    #1979
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    1. Wykluczenie mocno dyskusyjne.
    2. Iversena bobol, wiec nie wiem po co durne tlumaczenia.
    3. Jack Holder wszedl w mecz juz podczas proby toru.
    Tor z próby toru jest czym innym niż w połowie meczu.

  50. Powrót do góry    #1980
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-04-2005
    Postów
    670
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 200 w 115 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    1. Wykluczenie mocno dyskusyjne.
    2. Iversena bobol, wiec nie wiem po co durne tlumaczenia.
    3. Jack Holder wszedl w mecz juz podczas proby toru.
    Wejście w mecz po próbie toru, gdzie po zmianie startuje od 8 czy 9 biegu? Ta próba toru więcej mogła namieszać niż cokolwiek na plus zadziałać. Trafił z ustawieniami i tyle. Niedawno Kempesa - słusznie - yebano za puszczenie na próbie toru bodajże Pieszczka, który mecz zaczął od 7 czy tam 8 biegu. Logiki zero. Różnica taka, że Frątczak przyfarcił z dyspozycją/ustawieniami sprzętu młodego, a Kempes przestrzelił. Z jednego będzie teraz kosmiczny taktyk, a z drugiego nieogar, gdzie tak po prawdzie obaj dali dupy jednakowo.

    ed. A, i jeszcze jedno. Przedpełski. Jak go lubiłem, tak po wywiadzie... pretensje do wszystkich dookoła tylko nie do siebie. Dramat. Chłopak się rozmienia na drobne. Niech ktoś go tam pizgnie w czupryne, zanim się totalnie rozsypie. Poważnie on jest kapitanem?
    Ostatnio edytowane przez Bartucha ; 29-04-2018 o 22:27

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •