Strona 46 z 168 PierwszyPierwszy ... 3644454647485696146 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,026 do 2,070 z 7533

Wątek: Apator Torun 2018 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #2026
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Kościelski to tak na wypadek, jakby w 12 biegu potrzebny był plan B?
    Ale to wtedy musi być pod 6-tką
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  2. Powrót do góry    #2027
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Wolę oglądać zawodnika jeżdżącego odważnie niż takiego, który boi się własnego cienia.
    Losów drużyny w meczu ZG i tak to nie zmieni, po prostu dostaniemy w łeb i obawiam się, że może to być wysoka porażka.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  3. Powrót do góry    #2028
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Wolę oglądać zawodnika jeżdżącego odważnie niż takiego, który boi się własnego cienia.
    Losów drużyny w meczu ZG i tak to nie zmieni, po prostu dostaniemy w łeb i obawiam się, że może to być wysoka porażka.
    Z tegorocznym Falubazem, taka drużyna jak nasza musi nawiązać walkę i mecz powinien rozstrzygać się w nominowanych, jeśli wysoko przegramy to można sobie resztę wyjazdów odpuścić i jechać juniorami.

  4. Powrót do góry    #2029
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Z tegorocznym Falubazem, taka drużyna jak nasza musi nawiązać walkę i mecz powinien rozstrzygać się w nominowanych, jeśli wysoko przegramy to można sobie resztę wyjazdów odpuścić i jechać juniorami.
    Nie można, w walce o utrzymanie/ uniknięcie barażów decydujące mogą być punkty bonusowe, a może nawet małe tabelki.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    strogonow (30-04-2018)

  6. Powrót do góry    #2030
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Semen, ale z Ciebie defetysta

    Swoją drogą, ta nasza dzisiejsza młodzież, żeby użyć frazy tetryków, tyle lat polerowania perełek przez pierwszorzędnych fachowców i raptem na placu boju ostał się jeden lokalny matador, co tylko od przypadku coś u siebie z wewnętrznych pól ujedzie i generalnie z siebie zadowolony, tylko ci menadżerowie nie znają się na rzeczy.... Ech, gdzie ten Apator?
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 30-04-2018 o 15:49
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  7. Powrót do góry    #2031
    Użytkownik Awatar rotapa
    Dołączył
    19-11-2015
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 91 w 45 postach
    no proszę Was w Zielonej trzeba wygrać, a nie stawiać minimalistyczne cele. Ciekawa może być postawa Frątczaka. Paweł i PUK mają coś do udowodnienia i to jest najlepsza okazja ku temu.

  8. Powrót do góry    #2032
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,883
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    Wygrać w Zielonej Górze ? Gołym okiem widać, że jest z tą naszą drużyną coraz gorzej. Jack Holder nas uratował w meczu z przeżywającym jeszcze większy kryzys Grudziądzem (ze słabiutkim jak nigdy Buczkowskim , Lindbaeckiem,Pieszczkiem oraz dwiema sierotami z numerami 6-7 w składzie).
    Już się nie mogę "doczekać" jak Alex i Misio będą wozić naszych mistrzuniów. Wynik zbliżony do 40tki biorę w ciemno

  9. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    apator_uk (30-04-2018), stone_gossard (30-04-2018), strogonow (30-04-2018)

  10. Powrót do góry    #2033
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2013
    Postów
    237
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 35 w 28 postach
    patrząc na aktualną dyspozycję naszych również dochodzę do wniosku, że zwycięstw możemy szukać tylko u siebie. Holdery jak mają te swoje super silniki na MA to niech lepiej je zostawią w Toruniu, co by ich nie popsuć w ZG

    ...jak NKI i Paweł się ograną to może nawet GKM zaskoczymy w Grudziądzu
    Ostatnio edytowane przez strogonow ; 30-04-2018 o 15:32

  11. Powrót do góry    #2034
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,864 w 4,877 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Pewnie po tym, że kręcił najlepsze czasy. I też po tym, jak wygrał 15 bieg, przeciskając się z odległych pozycji, albo po tym jak odjechał Doylowi i Holderowi po wygranym starcie w biegu 10... W biegu z Iversenem Artem był mocno dociśnięty, szczególnie na 1 łuku w straszny bałagan wpadł.

    A żeby być niepokornym to trzeba mieć jeszcze za sobą jakieś argumenty. Dla mnie Iversen i Przedpełski jechali +/- to samo. Ale to w ogóle nie jest istotne, aby to rozstrzygać, czy bardziej kaleczył Iversen czy Przedpełski. Problemem jest robienie wideł z igły. Zmiana to rzecz na porządku dziennym w sporcie i powtarzam, nie takie asy oglądały mecz z parkingu, czy były zmieniane. Np. Linbaeck (poziom sportowy nieporównywalnie większy) też nie jechał tak źle, jak punkty wskazują. Przerwali mu pierwszy bieg, kiedy prowadził i wiózł pewne 3 pkt (na pewno bardziej pewne niż te domniemane Przedpełskiego). A nie pojechał w 14 i nie widziałem by robił aferę. Pieszczek zrobił w tym meczu dokładnie tyle samo punktów co Przedpełski, również pokonał tylko juniora przeciwnika i mało tego... również blokował go kolega z pary. I co, gdzieś jakaś afera jest?

    Paweł musi sobie uświadomić jedną rzecz, że w tej chwili jest pierwszym do zmiany, w tym składzie osobowym, czy mu się to podoba czy nie. A może to zmienić jedynie przez progres wyników.
    Gdzie widzisz jakakolwiek afere?Panowie sobie wymienili kilka zdan za pomoca mediow,godzine po meczu pewnie wszystko juz bylo wyjasnione.


    Zapominasz,ze Lindback pojechal 4 biegi,z kazdym nastepnym jechal slabiej wiec w nominowanych odpoczal.Na co wiec mial narzekac?
    Nie sadze aby jakikolwiek zawodnik po 4-tej szansie od trenera i przy tak miernej postawie mialby pretensje.
    Wracajac do meritum,na przeciw siebie masz zawodnika ktory do tej pory zawiodl w kazdym meczu i jednego z ojcow zwyciestwa ze Sparta.
    Jeden jedzie przeciwko zawodnikom druzyny przeciwnej,drugi ma trzech przeciwnikow w biegu.
    Rozumiem,ze Fratczak chcial budowac Iversena ale chyba tylko slepy nie widzial,ze pierwszym do zmiany byl wlasnie PUK.
    Bieg 9 to jego kompromitacja na calej linii.Dodatkowo cala druzyna widziala co zrobil z Pawlem w biegu 7 i odpowiednio to skomentowala.
    Tym manewrem wywalczyl sobie bieg wiecej i chcialbym wierzyc,ze byl to przypadek.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  12. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    alex40 (30-04-2018), wielun19 (30-04-2018)

  13. Powrót do góry    #2035
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2018
    Postów
    329
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 60 w 38 postach
    Do tych, którzy zastanawiali się, czy Denis Zieliński odszedł za sprawką Kostka: potwierdza się po raz kolejny, że rude to fałszywe.

  14. Powrót do góry    #2036
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,883
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez stefanwons Zobacz posta
    Do tych, którzy zastanawiali się, czy Denis Zieliński odszedł za sprawką Kostka: potwierdza się po raz kolejny, że rude to fałszywe.
    A ja jestem przekonany, że racja jest po ich stronie i że właściciel miał w trakcie negocjacji zly dzień lub chu...go doradcę w postaci wiadomo kogo. Tylko czy to że zdał egzamin w barwach GKMu oznacza, że nie ma szans na jego starty w naszych barwach ? Myślę że tata Zieliński do frajerów nie należy i kontrakt podpisany został bez ewentualnych gwarancji odstępnego. Także tego....kto da więcej za dwa lata.
    Ostatnio edytowane przez Penhall ; 30-04-2018 o 21:13

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    stone_gossard (30-04-2018)

  16. Powrót do góry    #2037
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2018
    Postów
    329
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 60 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    A ja jestem przekonany, że racja jest po ich stronie i że właściciel miał w trakcie negocjacji zly dzień lub chu...go doradcę w postaci wiadomo kogo. Tylko czy to że zdał egzamin w barwach GKMu oznacza, że nie ma szans na jego starty w naszych barwach ? Myślę że tata Zieliński do frajerów nie należy i kontrakt podpisany został bez ewentualnych gwarancji odstępnego. Także tego....kto da więcej za dwa lata.
    Nie chodzi mi o samo pożegnanie z Kostkiem - tych okoliczności nie znam, jednak są one dziwne biorąc pod uwagę same superlatywy, w których wcześniej o Kościesze wypowiadał się JF.
    Mi jedynie chodzi o to, że to Kościecha "zabrał" Zielińskich do Grudziądza. Tutaj domyślam tylko się, że angaż Roberta do GKM jest raczej pewny, bo nikt przy zdrowych zmysłach nie posłał by swojego dziecka pod skrzydła Kempesa - wszystkie toruńskie szlifiernie to przy Kempesie iście żużlowe Uniwersytety.

    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    A ja jestem przekonany, że racja jest po ich stronie i że właściciel miał w trakcie negocjacji zly dzień lub chu...go doradcę w postaci wiadomo kogo. Tylko czy to że zdał egzamin w barwach GKMu oznacza, że nie ma szans na jego starty w naszych barwach ? Myślę że tata Zieliński do frajerów nie należy i kontrakt podpisany został bez ewentualnych gwarancji odstępnego. Także tego....kto da więcej za dwa lata.
    A to, że właściciel klubu toruńskiego ma w doopie młodzież? To już raczej najprawdziwsza prawda .

  17. Powrót do góry    #2038
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2015
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 16 w 13 postach
    "Mieliśmy propozycję od państwa Zielińskich odnośnie podpisania kontraktu. My jako klub stosujemy zasadę, że młodzieżowcy dostają umowy na zasadach juniorskich i w tej materii nie doszliśmy do porozumienia. Druga strona stwierdziła, że chce rozwiązać kontrakt i tak też się stało - mówi Ilona Termińska." - wypowiedź ze sportowych faktów. Ogólnie swoją drogą Kościecha prywatnie przyjaźni się z rodzicami Denisa. Widać, że Kościecha czy Gajewski nie przepadają za Frątczakiem, nie mają go nawet w znajomych na fejsie, oby dwoje w magazynie ekstraligii krytykowali również transfery jakich dokonał Frątczak chodzi o Iversena czy Holtę. Pod koniec zeszłego sezonu jak menadżerem nie był już Gajewski można było zaobserwować choćby przed meczem, że Kościecha i Frątczak byli daleko od siebie i raczej się unikali. Teraz jak się patrzy przed meczem na park maszyn z góry to wszędzie widać szalejącego Frątczaka przed meczem z Grudziądzem Krużyński długo dyskutował z Iversenem po obchodzie toru, chyba chciał go rozluźnić, bo żartowali ale niestety nic to nie dało.

  18. Powrót do góry    #2039
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Muszę przyznać że takiego Iversena ze spuszczoną głową ostatni raz widywałem w sezonie 2009 również razem z Frątczakiem i takie same były dylematy czy odstawić go już po dwóch startach czy posłać od razu na ławkę i puścić Zengotę. To jest powrót do przeszłości...ten wolny zagubiony nieudaczny jakiś spięty Puk nic mu nie wychodzi. Za rok Władek go przytuli,nazwie spasionym kotem i znowu zrobi 21
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi RUSTY za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (01-05-2018)

  20. Powrót do góry    #2040
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Wczoraj nasz "Jackie Chan" oraz "spasiony kot" mistrz świata dobrze w Anglii pojechali. Do tego ten młokos Bewley - co też on wyprawia?!! Ciekawe czy Mrozo da mu szansę w Rybniku, czy też zachowa się ala Gajeś.
    Co do Ivera - na razie wygląda rzeczywiście słabiutko - tak po prawdzie Jackie powinien w Zielonej od początku za niego jechać...ale wiadomo że to raczej się nie wydarzy.

  21. Powrót do góry    #2041
    Użytkownik Awatar peper
    Dołączył
    24-11-2012
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    123
    Podziękowania: 201 w 102 postach
    Z tymi numerami 8 i 16 to niezly bol glowy/d*py dla managerow.
    O ile we Wroclawiu sprawa prosta przy nie jezdzacym nic Drozdzu i Lebiediewie to u nas jak zwykle kwasy.

    Czemu Fratczak nie rozdzieli Pawla i NKI ? To jedyne sesnowne rozwiazanie dajace mu wiecej mozliwosci taktycznych.
    Po pierwszej serii za najslabszego wchodzi Jack.
    Po drugiej serii jesli ten "lepszy" sie nie spasowal wchodzi za niego Jack.
    Po 3 seriach kazdy z trojki NKI, Pawel, Jack ma objechane po 2 biegi i nie ma jeczenia,ze zly numer, zly motur, zly tor, slonce za nisko swieci.
    Ten co jest najslabszy pakuje sie i kibicuje druzynie.

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi peper za jego przydatny post!

    Howard (02-05-2018)

  23. Powrót do góry    #2042
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,781
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,346 w 709 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Gdzie widzisz jakakolwiek afere?Panowie sobie wymienili kilka zdan za pomoca mediow,godzine po meczu pewnie wszystko juz bylo wyjasnione.
    Hm. Może i tak. Ale w tak małym gronie nie powinno być komunikacji za pomocą mediów. A po meczu menago jeszcze
    niezbyt jasno na konferencji przepraszam, że niby jego błąd, ale nie może powiedzieć, że coś, że sroś.

    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Zdecydowanie nie!

    1.Krzychu
    2.Paweł
    3.Doyle
    4.NKI
    5.Rychu
    6.Kaczmarek
    7.Kościelski
    8.Dżak

    Pierwsza para,bo obaj jeżdżą mając na uwadze sukces pary/drużyny
    Druga para, bo obaj mają w dupie partnerów.
    Dżak wchodząc za Pawła wchodzi do brata lub za któregoś z ciurów zaciężnych do tego, który ma lepszy dzień.
    Holta niech se nabija średnią na juniorach.
    IKS poza składem za kompletną nieudolność co pokazał w biegu z Pieszczkiem

    Ewentualnie można zamienić pierwszą parę z drugą lub numery młodzieżowców.
    Chris z Pawłem to na obecną chwilę konieczność!
    Wyszedłem z założenia, że Doyle powinien pojechać z 1. bo przecież jeździł w zeszłym roku w Zielonej,
    więc powinien jako-tako tamten tor ogarniać. To czy Jack będzie wchodził za Pawła, czy za NKI tego
    nie wiemy, więc trudno tu budować parę Chris + człek do zmiany. Czy Paweł jeździ jakoś szczególnie
    parowo ostatnimi czasy?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  24. Powrót do góry    #2043
    Użytkownik Awatar kielpin
    Dołączył
    18-05-2016
    Postów
    107
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 22 w 16 postach
    Dzisiaj Kościelski startuje w Mureck - Austria, niestety miał upadek razem z dwoma zawodnikami. Kumpel mi pisał że Kościelski sam wstał ale niedobrze jest z dwoma pozostałymi - dwa helikoptery po nich przyleciały. Tych dwóch to słowacy Pintar i Buri.

  25. Powrót do góry    #2044
    Stały bywalec Awatar karolcp3
    Dołączył
    01-05-2018
    Postów
    577
    Kliknij i podziękuj
    319
    Podziękowania: 359 w 162 postach
    Mały offtop: ma ktoś 1 miejsce w furze na wyjazd do ZG? Samochód obecnie w naprawie, a po wyjeździe do Tarnowa dość mam roli kierowcy, a tego meczu przegapić nie można Proszę o kontakt na priv jak ktoś się wybiera i ma wolne miejsce.

  26. Powrót do góry    #2045
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,883
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    Brązowy Kask. Igor na tle rówieśników jest delikatnie mówiąc mizerny. Po przejściu za rok na seniorke przez Kaczmarka, leżymy i kwiczymy niczym Grudziądz w tym roku.

  27. Powrót do góry    #2046
    Użytkownik Awatar kielpin
    Dołączył
    18-05-2016
    Postów
    107
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 22 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Brązowy Kask. Igor na tle rówieśników jest delikatnie mówiąc mizerny. Po przejściu za rok na seniorke przez Kaczmarka, leżymy i kwiczymy niczym Grudziądz w tym roku.
    Mam nadzieję że dając odejść Zielińskiemu już dogadali się z jakimś Lampartem czy innym Miśkowiakiem

  28. Powrót do góry    #2047
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,883
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez kielpin Zobacz posta
    Mam nadzieję że dając odejść Zielińskiemu już dogadali się z jakimś Lampartem czy innym Miśkowiakiem
    Oby. Jak mam oglądać takich wychowanków to ja dziękuję bardzo.

    Toruńska szkoła jazdy wygląda u wszystkich juniorów mniej więcej tak. Wyjście spod taśmy w miarę ok, pierwszy wiraz to ogólna panika, stąd też przy wejściu na prostą chłopaki na chwilkę musza przystanąć. Następnie mamy w miarę ładna technicznie jazde i podganianie rywali. Ba czasem nawet jakiegoś cieniasa wyprzedza.
    Oczywiscie czasem wydarzy się coś na opak. Tzn dobry start i pierwszy wiraz, i dobra wyjsciowa lokata i dopiero wtedy gdy ktos się zbliża, przychodzi czas na panikę.

    Mowie oczywiście o naszych najlepszych perelkach. A kto nie widział Mateusza i Aleksa ,ten niech żałuje

  29. Powrót do góry    #2048
    Użytkownik
    Dołączył
    13-05-2007
    Postów
    235
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 23 w 18 postach
    Rok temu nie do pomyślenia, żeby stawiać Turowskiego obok IKSa, a teraz większej różnicy między nimi nie widzę. Co więcej, jestem ciekaw, jak Marcin wyglądałby na rumakach Igora, bo widać, że chłopakowi ambicji i waleczności nie brakuje.

  30. Powrót do góry    #2049
    Użytkownik Awatar peper
    Dołączył
    24-11-2012
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    123
    Podziękowania: 201 w 102 postach
    O Marcina sie boje, ze przy tym wzroscie pierwszy porzadny dzwon i chlopakowi leb urwie.

  31. Powrót do góry    #2050
    Użytkownik Awatar kielpin
    Dołączył
    18-05-2016
    Postów
    107
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 22 w 16 postach
    Ciekawe czy nasz menadzejro oglądą dzisiejszy mecz Australia : Polska i do jasnej ciasnej kiedy wreszcze rozdzieli wreszcie parę Doyle-Holder !!!!!!!!

  32. Powrót do góry    #2051
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Wracając jeszcze do Brązowego Kasku to prócz IKSa i Turowskiego występował tam Krakowiak, który chyba najlepiej wypadł z całej trójki zawodników, którzy powiedzmy - doznali złego dotyku toruńskiej szkółki.

    Ps. Niektórzy już mu radzili kończyć karierę z uwagi na upadki.

  33. Powrót do góry    #2052
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    954
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 131 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez kielpin Zobacz posta
    Ciekawe czy nasz menadzejro oglądą dzisiejszy mecz Australia : Polska i do jasnej ciasnej kiedy wreszcze rozdzieli wreszcie parę Doyle-Holder !!!!!!!!
    to pewnie nie jest wazne. Holta wyglada jakby mial juniora w kontrakcie. i Ksiaże Pawelek pewnie zyczy sobie jezdzic z najslabszym zeby cos ciulac. a ze najslabszy wozi sie po plotach z Ksieciem

  34. Powrót do góry    #2053
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez kielpin Zobacz posta
    Ciekawe czy nasz menadzejro oglądą dzisiejszy mecz Australia : Polska i do jasnej ciasnej kiedy wreszcze rozdzieli wreszcie parę Doyle-Holder !!!!!!!!
    Pytanie dlaczego w teamie Australia nie jedzie Kurtz z młodym Holderem?!

  35. Powrót do góry    #2054
    Użytkownik Awatar kielpin
    Dołączył
    18-05-2016
    Postów
    107
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 22 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Pytanie dlaczego w teamie Australia nie jedzie Kurtz z młodym Holderem?!
    Coś tam mówili że Kurtz anglię ma, młody nie wiem dlaczego (może menadzejro mu nie pozwolił żeby miał na następny mecz w głowie dobry mecz poprzedni )

    Tak na poważnie czytaliście na syfach wywiad z Iversenem i odmnienne podejcie od naszego kapitana z bidonkiem - chłop widzi że jest słabo, nie ma pretensji że został zmieniony, cieszy się że drużyna wygrała punktami młodego. Chłop nie fochuje na kibiców, oj dużo nasz bidonek musi się uczyć.

  36. Powrót do góry    #2055
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,864 w 4,877 postach
    Szkoda, że nie czytałeś wypowiedzi Pawła, również na SF. Może wtedy nie musiałbyś z niego kpic.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  37. Powrót do góry    #2056
    Użytkownik Awatar kielpin
    Dołączył
    18-05-2016
    Postów
    107
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 22 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Szkoda, że nie czytałeś wypowiedzi Pawła, również na SF. Może wtedy nie musiałbyś z niego kpic.
    Czytałem i nie zmieniło to nic w mojej opini w stosunku do niego, dla mnie zachowuje sie jak rozwydrzony bachor któremu zabrano zabawkę a obrażanie się na kibiców i nie podziękowanie za mecz jest dużym przegięciem.

    Odnośnie Kościelskiego i jego upadku to jechał na 3 pozycji i zaatakował go zawodnik z 4 miejsca, szczepili się - Kościelski uderzył w bandę i noga zaklinowała mu się między kierownicą a silnikiem, ale napisał że nic mu nie jest. Gorzej z tymi dwoma słowakami - ten z czwartej pozycji odbił się od Kościelskiego i wjechał na wyprostowanym motocyklu w tego drugego. Tą dwójkę zabrały helikoptery do szpitala. Marcin nie wiedział co z nimi. ( takie info od Kościelskiego - mój syn się z nim kumpluje i ten tak mu to opisał).

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kielpin za jego przydatny post!

    Chrostowicz (02-05-2018)

  39. Powrót do góry    #2057
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,864 w 4,877 postach
    Jaguś też miał w dupie wychodzenie do kibiców po meczu i jakoś nie czytałem, że jest księciuniem. Wręcz przeciwnie. Kibice za nim tęsknią, ale to są kibice a nie zozwyzdrzone bachory które jak zawodnik do nich nie wyjdzie i się nie ukłoni,dostają pier.do.lca
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  40. Powrót do góry    #2058
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Ktos tu widzial super sprzet Doyle? Chyba w dwoch pierwszych biegach. Porownujc Zmarzlika z 14 i Doyle z 15 biegu to jak porownac S500 z Talismanem.

  41. Powrót do góry    #2059
    Użytkownik Awatar kielpin
    Dołączył
    18-05-2016
    Postów
    107
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 22 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Jaguś też miał w dupie wychodzenie do kibiców po meczu i jakoś nie czytałem, że jest księciuniem. Wręcz przeciwnie. Kibice za nim tęsknią, ale to są kibice a nie zozwyzdrzone bachory które jak zawodnik do nich nie wyjdzie i się nie ukłoni,dostają pier.do.lca
    Jak pewnie pamiętasz, kiedyś żużlowcy nie często wychodzili do kibiców a wyjeżdzali na motorach po meczu - robili kółeczko, pomachali ( Jagusia też pamiętam, na Broniewskiego jak dziękował za doping po meczu). Teraz, od jakiegoś czasu, zrobiła się nowa tradycja - zawodnicy wychodzą do kibiców, dziękują za doping i wspieranie ich.
    Jeżeli cała drużyna wychodzi a kapitan zespołu ma focha i zostaje w parkingu to dla mnie jest brak szacunku dla kibiców, dla ludzi którzy wydają swoje ciężko zarobione pieniądze żeby go dopingować.

  42. Powrót do góry    #2060
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,864 w 4,877 postach
    Kapitan to też tylko człowiek i ma prawo do słabszych dni.
    Ile razy Paweł nie wyszedł do kibiców?
    Mam wrażenie, że ciągle najezdzanie na swoich staje się pomału nasza tradycja.
    Rozumiem emocje po meczu, na świeżo. Ale kurcze minęły dwa dni a tu nagonka na Pawła w najlepsze.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  43. Powrót do góry    #2061
    Użytkownik Awatar kielpin
    Dołączył
    18-05-2016
    Postów
    107
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 22 w 16 postach
    Ale czy ty tego nie widzisz że Paweł sprowokował to swoim praniem brudów przed kamerami. Gdyby nie to, podejrzewam że każdy by powiedział tylko , no chłopak miał pecha w następnym meczu będzie lepiej.

    Nigdy nie czepiałem się jego jazdy, ma chłopak potencjał, raz jechał lepiej raz gorzej, w pierwszym meczu zaskoczył mnie bo znów jechał z dawnym jajem. Ja mówię tylko o jego zachowaniu.
    Ostatnio edytowane przez kielpin ; 01-05-2018 o 20:23

  44. Powrót do góry    #2062
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,864 w 4,877 postach
    Sprowokowal Fratczak, Paweł się wkurzył i tyle. Czy słusznie czy nie, zobaczymy w dalszej części sezonu, bo może takie tarcia wyjdą im na dobre.Cos ostatnio za dużo było tego lizania się po Fredach ze strony Fratczaka.Moze zaczną więcej robić a mniej gadać.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  45. Powrót do góry    #2063
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    No to niech Paweł już lepiej więcej tych fredów nie liże - tylko weźmie się za robotę i dobrą jazdę, to wszyscy będą mega zadowoleni.
    Najbliższa okazja już w Zielonej.
    Mam nadzieję, że po tej ostatniej sytuacji drugi fred - menadżer nie zawaha się wprowadzić rezerwowego tak jak w Tarnowie.

  46. Powrót do góry    #2064
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,864 w 4,877 postach
    Ze Sparta pojechał źle?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  47. Powrót do góry    #2065
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,816
    Kliknij i podziękuj
    592
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Jaguś też miał w dupie wychodzenie do kibiców po meczu i jakoś nie czytałem, że jest księciuniem. Wręcz przeciwnie. Kibice za nim tęsknią, ale to są kibice a nie zozwyzdrzone bachory które jak zawodnik do nich nie wyjdzie i się nie ukłoni,dostają pier.do.lca
    Kingpin, ale u Ciebie słabo z pamięcią. Poczytaj watki Apatora sprzed 10 lat. Przecież Jaguś był stale krytykowany przez toruńskich kibiców. Niewychodzenie po meczu było jednym z podstwowych grzechów Wiecha. Chyba częściej grzeszył tylko walką z Adrianem Miedzińskińskim. Pamiętam jak tutaj na forum jakiś żalił się że musiał mu zapłacić za czapeczkę, bo przeciez Jaguś musiał mu dać ją za darmo. Teraz zaczyna się to samo z Przedpełskim. Został księciem bo wyraził swoją opinię. Przecież powinien potulnie przyjmować błędne decyzje menagera a jedyne co robić zapiepszać ku zadowoleniu wymagającego kibica. Nie liczy sie to ze wygrał mecz z Wrocławiem ratując dupe menagerowi i dając jeszcze nadzieje że w tym roku będziemy walczyli o coś wiecej niż tylko baraże. Chłopak ma byc potulny i jak chce jeździc to niech zacznie walić komplety. Paweł ma na dzień dzisiejszy śr. biegową niższą od "tzw" liderów o 0,1 pkt/b startując z najgorszego numeru ale to on jest pierwszy do wywalania. Mało tego ma lepszą od westchnienia wszystkich toruńskich kibiców Maxa Fricke i chyba najlepszą średnią ze wszystkich najczęściej startujących z nr 2/10.
    Czytając ostatnio opinie na temat Pawła dochodzę do wniosku że najlepsze dla Pawła będzie odejście z Torunia. Tutaj nie ma klimatu do bycia żużlowcem. Zieliński uratował się zanim zapoznał się tzw. gniewem toruńskiego kibica. Toruń jest skazany na starych odcinaczy kuponów czy cwaniaków szukających frajerów. Nie będziesz szanował swojego nie bedziesz miał żadnego.

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Frank_Drebin za jego przydatny post!

    kingpin (01-05-2018)

  49. Powrót do góry    #2066
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Wracając jeszcze do Brązowego Kasku to prócz IKSa i Turowskiego występował tam Krakowiak, który chyba najlepiej wypadł z całej trójki zawodników, którzy powiedzmy - doznali złego dotyku toruńskiej szkółki.

    Ps. Niektórzy już mu radzili kończyć karierę z uwagi na upadki.
    Bylem w Gnieźnie i widziałem jak jeździł, niczym szczególnym nie błysnął.
    Wysoką pozycję zawdzięcza temu, że jeździł u siebie.

    Za to Turowski wypadł naprawdę fajnie, mimo słabych startów, potrafił ładnie się napędzać i odważnie atakować.
    Często czynił to z pozytywnym skutkiem.

    Igor niestety bida z nędzą, jak wyszedł ze startu i nie było nikogo na kole to dowoził pozycję, ale generalnie prezentował się mizernie.

    Cytat Zamieszczone przez kielpin Zobacz posta
    Dzisiaj Kościelski startuje w Mureck - Austria, niestety miał upadek razem z dwoma zawodnikami. Kumpel mi pisał że Kościelski sam wstał ale niedobrze jest z dwoma pozostałymi - dwa helikoptery po nich przyleciały. Tych dwóch to słowacy Pintar i Buri.
    Pintar to Słoweniec, a Buri Słowak - Słowenia i Słowacja to dwa różne kraje, panie kolego!
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 01-05-2018 o 22:30
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  50. Powrót do góry    #2067
    Stały bywalec Awatar stefan
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 163 w 92 postach
    Malo sie wypowiadam na tematy sportowe, bo gdybym interesowal sie zuzlem to zostal bym zuzlowcem

    W zeszlym roku krytykowalem Pawla, ze jechal zle a wzruszal ramionami. W tym roku po sparingach jak czytalem nie bylo lepiej, ale stwierdzilem, ze nie ma co komentowac bedzie dobrze. I teraz sytuacja z niedzieli, ja sam gdybym byl menagerem to pierwsza zmiane bym zrobil za PUKa nie za Pawla, co nie zmienia faktu, ze obaj byli do zmiany. To czego nie lubie gdybologia, gdyby Pawel drugi start zrobil 3 to przeciez nikt by go nie zmienial, ktos powie bo go w tym biegu dunczyk powiozl nie mial jak. Tylko, ze nie bylo by komentowania, gdyby Pawel stwierdzil, sytuacja jest jaka jest niech jedzie mlody Holder, wazne, zeby druzyna wygrala.

    A co do Wiecha, oj zloscilo sie na niego, ze nie chcialo mu sie tylka ruszyc. Sporo sytuacji szczegolnie na wyjezdzie bylo, ze wyszli wszyscy bez Wiecha. Teraz stwierdzam, ze to wszystko jest sztuczne. W latach 90 na tych motorach po meczu wyjezdzali bo chcieli. Tak mi sie chociaz wydaje, ta nowa tradycja i ten spacer to na sile.
    APATOR K APATOR S APATOR ZAWSZE BYŁ I JEST

  51. Powrót do góry    #2068
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Bylem w Gnieźnie i widziałem jak jeździł, niczym szczególnym nie błysnął.
    Wysoką pozycję zawdzięcza temu, że jeździł u siebie.
    Jak pisałem tego posta, to już wiedziałem, że padnie argument, że przecież jechał u siebie
    No cóż u siebie / nie u siebie - przynajmniej chłopak nie musi kończyć kariery i sobie jeszcze trochę pojeździ

  52. Powrót do góry    #2069
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    ...ale śmieszne.
    Wiedziałeś, to po co prowokujesz?
    Dowartościowałeś się?

    Swoje zdanie na temat "kariery" Norberta wyrobiłem na podstawie dziesiątek jak nie setek jego biegów.
    To, że jechał u siebie i rywalizował z chłopakami, którzy w większości startują o dwa,trzy lata krócej od niego, jest istotne.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 02-05-2018 o 07:35
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  53. Powrót do góry    #2070
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    ...ale śmieszne.
    Wiedziałeś, to po co prowokujesz?
    Dowartościowałeś się?

    Swoje zdanie na temat "kariery" Norberta wyrobiłem na podstawie dziesiątek jak nie setek jego biegów.
    To, że jechał u siebie i rywalizował z chłopakami, którzy w większości startują o dwa,trzy lata krócej od niego, jest istotne.
    Nie Semen nie dowartościowałem się na podstawie posta na forum - nie muszę tego robić.
    Strasznie mnie tylko wnerwiają komentarze w kierunku młodych zawodników typu - "niech kończy karierę" - tak jak ten Twój ostatni.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •