Strona 8 z 168 PierwszyPierwszy ... 6789101858108 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 316 do 360 z 7533

Wątek: Apator Torun 2018 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #316
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    UWAGA! FORUMOWY KONKURS Z NAGRODAMI
    Pytanie konkursowe brzmi: podaj na co, lub kogo związanego z toruńskim klubem żużlowym, kibice toruńscy NIE NARZEKALI jeszcze na tym forum?
    Główna nagroda: słoik kiszonych ogórków (prawdopodobnie zepsutych, znalazłem ostatnio w piwnicy, jeszcze po babci, ma z 30 lat, może wybuchnąć albo nie )

    ps. marudy jedne, zamiast się cieszyć, że przyszedł do nas prawdziwy żużlowy "walczak", człowiek, który będzie szczerze oddany barwom toruńskiego klubu, a do tego polak z krwi i kości, Wy nic, tylko narzekacie!

    Trzeba spojrzeć na to wszystko od jasnej strony mocy, mogliśmy przecież już być w pierwszej lidze, prawda?

  2. Powrót do góry    #317
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,178
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,873 w 4,882 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Zazdroszczę Ci tej dziecięcej naiwności.
    Autentycznie, chciałbym, odwiedzając stadiony, ją mieć.



    Dla żużlowca jeżdżącego od wielu lat na przewidywalnie przygotowanym torze nie ma nic gorszego niż eksperyment z nawierzchnią.
    To tak jak z zawodami po deszczu, niemal zawsze gościom łatwiej spasować się z torem.
    ...że też takie rzeczy trzeba wieloletniemu kibicowi tłumaczyć.
    Nie było żadnego eksperymentu.
    Tor chcieli na baraz taki jak na meczu z Grudziadzem i wyglądało na to, że się udało. Jednak minelo trochę czasu, warunki atmosferyczne były już inne i tor po kilku biegach zmieniał się inaczej niż w tamtym meczu, stąd druga serię przespali,ale Fratczak nie jest od tego żeby podpowiadal Holderowi czy Pawłowi jak ma dopasować motocykl do MA, bo to byłaby kpina.

    Możesz wskazać kto oprócz Laguty który był na ten moment w stosie, pojechał znacznie poniżej oczekiwań?

    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Nieprawda - tor w 2016 był naszym ewidentnym atutem. Przygotowany był zawsze tak samo - sami zawodnicy mówili, że jak przyjeżdżają to mogą się ustawiać w ciemno.
    Przez rok materiał nie zmienił się w takim stopniu, żeby nie można go było przygotować podobnie. Frątczak właśnie na to narzeka twierdząc, że materiał jest zły!

    Co do Gajesia to na mecz z Gorzowem rzeczywiście ciężko było przygotować tor, ale to z uwagi na przerwę zimową. Z Lesznem jechaliśmy po opadach deszczu i także nie było przewidywalnego przygotowania.

    Natomiast, jeżeli Frątczak przychodzi i twierdzi że to zawodnicy mają się dostosować do toru, a nie robienie toru, żeby optymalnie pasował pod preferencje zawodników, wtedy to nie jest już kwestia, tego, że gościu ma "zrobić z toru twierdzę w miesiąc", tylko że nawet tego na początku nie próbuje, bo...no właśnie - albo nie umie albo nie uważa to za atut.
    Oby to teraz się to u niego zmieniło.
    Prawda, pomyliłem się może o pół roku. Tor w 2015 i do polowy 2016 nie był naszym atutem a od eksperymentów chyba każdego już głową bolała.
    Jacek potrzebował 1,5 sezonu na to czego od Fratczaka wymagacie przez dwa miesiące. Poza tym Fratczak ma rację, że to zawodnik ma się dostosować do toru a nie odwrotnie a samo przygotowanie przecież konsultowal z zawodnikami. Pytał się ich jaki preferują i taki na Grudziądz zrobił. Potem nie do końca udało się to powtórzyć w barażach, ale gdzie tu wina Jacka? Na początku ustawienia pasowały, potem już nie, bo tor zachowywał się inaczej nie z GKM. Inna temperstura, inna wilgotność. Tyle.
    I w przypadku Gajesia nie pisz tylko o sezonie 2016,gdzie od połowy faktycznie nasi mieli atut, bo miał ten tor też pod swoją pieczą przez 3/4 sezonu 2017 i była to jedna wielka katastrofa. Tyle, że ja nie do końca też o to jego obwiniam, bo faktycznie pogoda płakała figle, chyba każdej drużynie.
    Doszły zawirowania z toromistrzem i tak to wyglądało.
    Ogólnie to zaczęliśmy mieć z torem spore problemy od momentu jak pogonili z klubu Zabika.

    Kędziora się zachwycacie zbyt wcześnie. Miał we Włókniarzu fajne mecze ale też zawodników w sztosie.Nasi byli w formie beznadziejnej a tego Fratczak nadrobić nie mógł. Jedynie mógł wstrząsnąć środowiskiem i to zrobił. Nagle wszyscy zaczeli być aktywni, zmienił podejście do pewnych spraw i nie czekał z założonymi rękami na cud tylko kombinował a i tak mamy szczęście, że w końcówce Walasek coś pokazał, bo sam MJJ ligi by nam nie obronił. .

    Możecie mieć inne zdanie, ale ja Fratczaka wstępnie ocenie po 1 rundzie nadchodzącego sezonu.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 09-11-2017 o 09:56
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  3. Powrót do góry    #318
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Dokładnie - Kędziora to w tej materii rzeczywiście jest gość. W razie czego wskakuje na traktor i sam robi - wymarły gatunek. Pytanie tylko czemu jest tak słabo ceniony?!
    Niektórzy potrzebuja potakiwaczy. Pan Lech nie potakiwal.

    Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  4. Powrót do góry    #319
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Kiedyś Ząbik tak samo wskakiwał na ursusa i tor przygotowywał i znając życie pewnie na
    forum była dyskusja, że źle
    Mam propozycję w ramach naprawy MA może by tak pierwszy łuk
    przebudować?
    Jak by nie oceniac Frącka to na Pawła miał wpływ in plus jak
    to się potoczy dalej, pożyjemy zobaczymy.
    Ostatnio edytowane przez koot ; 09-11-2017 o 10:00

  5. Powrót do góry    #320
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nie było żadnego eksperymentu.
    Tor chcieli na baraz taki jak na meczu z Grudziadzem i wyglądało na to, że się udało. Jednak minelo trochę czasu, warunki atmosferyczne były już inne i tor po kilku biegach zmieniał się inaczej niż w tamtym meczu, stąd druga serię przespali,ale Fratczak nie jest od tego żeby podpowiadal Holderowi czy Pawłowi jak ma dopasować motocykl do MA, bo to byłaby kpina.

    Możesz wskazać kto oprócz Laguty który był na ten moment w stosie, pojechał znacznie poniżej oczekiwań?


    Prawda, pomyliłem się może o pół roku. Tor w 2015 i do polowy 2016 nie był naszym atutem a od eksperymentów chyba każdego już głową bolała.
    Jacek potrzebował 1,5 sezonu na to czego od Fratczaka wymagacie przez dwa miesiące. Poza tym Fratczak ma rację, że to zawodnik ma się dostosować do toru a nie odwrotnie a samo przygotowanie przecież konsultowal z zawodnikami. Pytał się ich jaki preferują i taki na Grudziądz zrobił. Potem nie do końca udało się to powtórzyć w barażach, ale gdzie tu wina Jacka? Na początku ustawienia pasowały, potem już nie, bo tor zachowywał się inaczej nie z GKM. Inna temperstura, inna wilgotność. Tyle.
    I w przypadku Gajesia nie pisz tylko o sezonie 2016,gdzie od połowy faktycznie nasi mieli atut, bo miał ten tor też pod swoją pieczą przez 3/4 sezonu 2017 i była to jedna wielka katastrofa. Tyle, że ja nie do końca też o to jego obwiniam, bo faktycznie pogoda płakała figle, chyba każdej drużynie.

    Kędziora się zachwycacie zbyt wcześnie. Miał we Włókniarzu fajne mecze ale też zawodników w sztosie.Nasi byli w formie beznadziejnej a tego Fratczak nadrobić nie mógł. I tak mamy szczęście, że w końcówce Walasek coś pokazał, bo sam MJJ ligi by nam nie obronił.

    Możecie mieć inne zdanie, ale ja Fratczaka wstępnie ocenie po 1 rundzie nadchodzącego sezonu.
    Nie będę wybielał Gajesia bo nie o to chodzi, byliśmy trochę słabsi kardrowo, mieliśmy trochę pecha, on sam popełniał błędy. Wielka determinacja była na meczu z Zieloną u nas, później widać było, że się spalił i rzeczywiście potrzebna była zmiana menago.
    Co do Frątczaka po prostu nie potrafię przejść obojętnie obok tego co wyprawia (a może powinienem).
    Skoro pytał jaki tor chcą zawodnicy na Grudziądz, to szkoda że nie zapytał jaki chcą wcześniej na Włókniarz. Zresztą samo jego podejście do przygotowania toru budzi moje obawy - mam nadzieję, że to ogarnie, ale jak słyszę ostatnio wywiad np. w RZG, gdzie mówi, że zrezygnujemy prawdopodobnie z piątkowych treningów, żeby zawodnicy nie sugerowali się ustawieniami - to pytam dlaczego? Powinno się zrobić wszystko, żeby nauczyć się przygotowywać tor tak samo w różnych warunkach atmosferycznych, a nie odpuszczać tak ważny aspekt.
    Druga rzecz to jego niewyparzony jęzor - gościu chwali się publicznie, że po zakończeniu sezonu nasi do niego mówią żeby tylko został, bo nie mamy innej alternatywy. W sytuacji, gdy jest to prawda, to mamy dramat po naszej stronie, natomiast gadanie o tym świadczy także, że koleś nie ma za grosz wyczucia.
    Tak samo z transferami - podejrzewam, że tam, gdzie miał coś załatwić, to kompletnie dał ciała (Hampel, Woźniak), a naszych liderów (Ivera, Doyle) dogadywali już dorośli chłopcy.
    Kończąc temat - Kędziora moim zdaniem jest trenerem, który ma fach w rękach, Frątczak natomiast farmazony na ustach.

  6. Powrót do góry    #321
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,518
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Kiedyś Ząbik tak samo wskakiwał na ursusa i tor przygotowywał i znając życie pewnie na
    forum była dyskusja, że źle
    Mam propozycję w ramach naprawy MA może by tak pierwszy łuk
    przebudować?
    Jak by nie oceniac Frącka to na Pawła miał wpływ in plus jak
    to się potoczy dalej, pożyjemy zobaczymy.
    No pewnie, że źle bo robił gnojowisko i antywidowisko, przy którym zawody na "skrajnym" baronowisku to rarytas. Zresztą, Baron prawdopodobnie inspirował się przy tej koncepcji swoim mentorem.
    Po czym wnosisz ten wpływ "in plus" na Pawła?
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  7. Powrót do góry    #322
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,178
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,873 w 4,882 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Co do Frątczaka po prostu nie potrafię przejść obojętnie obok tego co wyprawia (a może powinienem).
    Skoro pytał jaki tor chcą zawodnicy na Grudziądz, to szkoda że nie zapytał jaki chcą wcześniej na Włókniarz
    Skąd wiesz, że nie pytał?
    Mnie śmieszy czasami oskarżenie managerów o tor. Kuswa Holder czy Przedpelski przejeździli na MA więcej kółek niż maja włosów na głowie a tor ich zaskakuje. No kuswa, cuda na kija, bo takiego Hancocka czy Doyla tor zaskoczyć może jedynie w pierwszym biegu i to nie tylko na MA.
    Nasze gwiazdy nagle zaczęły jechać do tyłu, bo na torze nieco twardziej, przyczepniej a kałuża na wejściu w łuk wyschla.
    Z tymi piątkowym treningami Fratczak ma rację. Po co one, skoro dwa dni później pogoda inna a perełki maja w kajecie ustawienia i za uja nie widzą, że się nie sprawdza.
    Staleczka ma treningi ok. południa w dniu meczu. Może to jakieś wyjście?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  8. Powrót do góry    #323
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Skąd wiesz, że nie pytał?
    Z tego, że niektórzy zawodnicy mówili, że woleli tor pod koło i z tego, że w tamtym czasie Frątczak twierdził, że mają się dostosować do tego co jest.
    Do mnie nie trafia argument, że mają jechać u siebie na tym co jest, gdyż powinno się im maksymalnie ułatwiać i robić tak jak preferują, zwłaszcza, gdy nie są w formie.

  9. Powrót do góry    #324
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,178
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,873 w 4,882 postach
    Co do transferów, to nie mam pojęcia kto tam grał pierwsze skrzypce. Hampel podobno był dobrany, ale Leszno przebilo. Ile w tym prawdy? Nie wiem, bo oficjalnie podobno w ogóle nie podjął rozmów, gdyż był dogadany wcześniej z Rusieckim.
    O Woźniaka był tak kopii nie kruszyl. Lubi tor w Gorzowie, więc tam poszedł. Na MA mogłoby być z nim dużo gorzej a na wyjazdach póki co nigdy nie zachwycał.

    Zawodnicy mogą przekazac swoje uwagi co do preferencji i menago powinien to uwzględnić, ale potem już wszystko zależy od zawodnika.
    Skoro na początku meczu uzyskujemy przewagę a potem ja tracimy, problem nie leży w przygotowaniu toru a w tym, że zawodnicy źle reagują na zmieniający się tor, który nigdy przez całe zawody nie będzie taki sam.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 09-11-2017 o 10:56
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  10. Powrót do góry    #325
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    To was można było przebić?

    Prawdą jest fakt, że zawodnik Zmarzlik słaby mecz traktuje jako ten, w którym ledwo dobił do 10-ciu punktów z powodu problemów sprzętowych/z dopasowaniem. Prawdą jest, że w 80% przypadków zawodnik Hancock nie ma większych problemów ze zrobieniem przyzwoitego wyniku, pod warunkiem, że mu się chce. Prawdą jest, że nie tak dawno Holder starszy potrafił robić to samo, a teraz tak jak bezradny życiowo, tak i w pracy. I to za nim podążają inni, a nie za Hancockiem i Zmarzlikiem.

    Jedno jest pewne, brak profesjonalizmu Frątczaka i przemądrzała gęba pozornie nadrabiająca ów brak nie stanowi argumentu dla postępującego braku profesjonalizmu u zawodników. Menadżerem się bywa, zawodnikiem jest albo nie.

  11. Powrót do góry    #326
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    https://m.sportowefakty.wp.pl/zuzel/...lywem-alkoholu

    Czyli Osłaf wyniuchał imprezę na MA 😂
    !Adrian walcz!

  12. Powrót do góry    #327
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,882
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,134 w 1,489 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Nie będę wybielał Gajesia bo nie o to chodzi, byliśmy trochę słabsi kardrowo, mieliśmy trochę pecha, on sam popełniał błędy. Wielka determinacja była na meczu z Zieloną u nas, później widać było, że się spalił i rzeczywiście potrzebna była zmiana menago.
    Co do Frątczaka po prostu nie potrafię przejść obojętnie obok tego co wyprawia (a może powinienem).
    Skoro pytał jaki tor chcą zawodnicy na Grudziądz, to szkoda że nie zapytał jaki chcą wcześniej na Włókniarz. Zresztą samo jego podejście do przygotowania toru budzi moje obawy - mam nadzieję, że to ogarnie, ale jak słyszę ostatnio wywiad np. w RZG, gdzie mówi, że zrezygnujemy prawdopodobnie z piątkowych treningów, żeby zawodnicy nie sugerowali się ustawieniami - to pytam dlaczego? Powinno się zrobić wszystko, żeby nauczyć się przygotowywać tor tak samo w różnych warunkach atmosferycznych, a nie odpuszczać tak ważny aspekt.
    Druga rzecz to jego niewyparzony jęzor - gościu chwali się publicznie, że po zakończeniu sezonu nasi do niego mówią żeby tylko został, bo nie mamy innej alternatywy. W sytuacji, gdy jest to prawda, to mamy dramat po naszej stronie, natomiast gadanie o tym świadczy także, że koleś nie ma za grosz wyczucia.
    Tak samo z transferami - podejrzewam, że tam, gdzie miał coś załatwić, to kompletnie dał ciała (Hampel, Woźniak), a naszych liderów (Ivera, Doyle) dogadywali już dorośli chłopcy.
    Kończąc temat - Kędziora moim zdaniem jest trenerem, który ma fach w rękach, Frątczak natomiast farmazony na ustach.
    Ten mecz GetWell-Falubaz, palce lizać. Mijanki na żyletki i zacięta walka z obu stron, jak o życie. Dla mnie pojedynek sezonu.
    Jak dla mnie JF, to taka krowa, która dużo ryczy. Choć drużyny może diametralnie nie odmieni, to jej nie pogorszy. Lepszy niż Gajewski. JG to swego rodzaju zjawa, sennie snująca się po parkingu, bez życia i animuszu. To dołuje podopiecznych, lepsze jest czynienie wiatru na wiwat, niż smęty w parkingu.
    Kędziorę tak naprawdę "odkrył" prezes wrogiego Wam Włókniarza. Facet pałętał się gdzieś na zapleczu po cichu, a teraz pierwszy trener Polski. Przynajmniej na forum zdetronizował Cieślaka, bo prezesi to już różnie myślą.

  13. Powrót do góry    #328
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,789
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Główna nagroda: słoik kiszonych ogórków (prawdopodobnie zepsutych, znalazłem ostatnio w piwnicy, jeszcze po babci, ma z 30 lat, może wybuchnąć albo nie )
    Ale żeś Howard trafił z tą główną nagrodą w konkursie czyli ze słoikiem ogórków
    Poniżej zdjęcie z konferencji w czasie której żegnano Miedzińskiego i ogłaszano przyjście Iversena - sala VIP na Motoarenie
    A na pierwszym planie jest vipowski słoik z ogórkami

    DSC_1807_1.jpg
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Morciasz za jego przydatny post!

    Howard (09-11-2017)

  15. Powrót do góry    #329
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Ten mecz GetWell-Falubaz, palce lizać. Mijanki na żyletki i zacięta walka z obu stron, jak o życie. Dla mnie pojedynek sezonu.
    Jak dla mnie JF, to taka krowa, która dużo ryczy. Choć drużyny może diametralnie nie odmieni, to jej nie pogorszy. Lepszy niż Gajewski. JG to swego rodzaju zjawa, sennie snująca się po parkingu, bez życia i animuszu. To dołuje podopiecznych, lepsze jest czynienie wiatru na wiwat, niż smęty w parkingu.
    Kędziorę tak naprawdę "odkrył" prezes wrogiego Wam Włókniarza. Facet pałętał się gdzieś na zapleczu po cichu, a teraz pierwszy trener Polski. Przynajmniej na forum zdetronizował Cieślaka, bo prezesi to już różnie myślą.
    Tak jak co do meczu z Zieloną w pełni się zgadzam, tak ze stwierdzeniem, że Kędziorę odkrył Świącik to zupełnie nie.
    Świącik to sobie może odkrył dziurę w skarpecie, bo Kędziora np. w 2016 robił bardzo dobrą robotę w Orle. Szkoda, że wtedy nie doszło do barażu z Lesznem (brak kasy) - niby Łódź bez szans, ale może emocje jakieś by były?!

  16. Powrót do góry    #330
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,833
    Kliknij i podziękuj
    2,869
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Tak samo z transferami - podejrzewam, że tam, gdzie miał coś załatwić, to kompletnie dał ciała (Hampel, Woźniak), a naszych liderów (Ivera, Doyle) dogadywali już dorośli chłopcy..
    was to juz po.... kręciło do reszty z tym tłumaczeniem. Gdzie byli dorosli chlopcy przy rozmowach z Hampelem i Wozniakiem? Jakas bariera jezykowa?
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  17. Powrót do góry    #331
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Na MA jest jakaś żyła wodna powodująca odpały po alko.
    Kiedyś już Holder i Ward jeździli pod mocnym wpływem na torze. I to w klapkach

    Kto im wszystkim narąbanym tam włącza jupitery?

  18. Powrót do góry    #332
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,882
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,134 w 1,489 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Tak jak co do meczu z Zieloną w pełni się zgadzam, tak ze stwierdzeniem, że Kędziorę odkrył Świącik to zupełnie nie.
    Świącik to sobie może odkrył dziurę w skarpecie, bo Kędziora np. w 2016 robił bardzo dobrą robotę w Orle. Szkoda, że wtedy nie doszło do barażu z Lesznem (brak kasy) - niby Łódź bez szans, ale może emocje jakieś by były?!
    Zauważyłeś cudzysłów?
    Kędziora od kilku lat robił robotę, ale na zapleczu Eligi. Dopiero właśnie Świącik "wyciągnął" go na światło dzienne Eligi.
    Dziwne jak dla mnie, że ten trener wrócił ligę niżej. Chyba nie ma ochoty, użerać się przy większej presji. Tam pieniądze może mniejsze, ale też i spokojniejsze życie i mniej siwych włosów na głowie.

  19. Powrót do góry    #333
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,178
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,873 w 4,882 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    To was można było przebić?
    Zapytaj MJJ-a .
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    lego (09-11-2017)

  21. Powrót do góry    #334
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Zauważyłeś cudzysłów?
    Kędziora od kilku lat robił robotę, ale na zapleczu Eligi. Dopiero właśnie Świącik "wyciągnął" go na światło dzienne Eligi.
    Dziwne jak dla mnie, że ten trener wrócił ligę niżej. Chyba nie ma ochoty, użerać się przy większej presji. Tam pieniądze może mniejsze, ale też i spokojniejsze życie i mniej siwych włosów na głowie.
    Nie sorry nie zauważyłem.

    Ja zresztą tego nie rozumiem, może po prostu nie pasuje do SE.
    My mamy złotoustego, w Czewie woleli Cieślaka po słabym sesonie, z Wrockiem jestem ciekaw czy np. Dobrucki dostaje karteczkę ze składem od Rusko itp. itd.?

  22. Powrót do góry    #335
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez There_is_no_spoon Zobacz posta
    Na MA jest jakaś żyła wodna powodująca odpały po alko.
    Kiedyś już Holder i Ward jeździli pod mocnym wpływem na torze. I to w klapkach

    Kto im wszystkim narąbanym tam włącza jupitery?
    Oni jeżdżą bez jupiterów.
    !Adrian walcz!

  23. Powrót do góry    #336
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No pewnie, że źle bo robił gnojowisko i antywidowisko, przy którym zawody na "skrajnym" baronowisku to rarytas. Zresztą, Baron prawdopodobnie inspirował się przy tej koncepcji swoim mentorem.
    Po czym wnosisz ten wpływ "in plus" na Pawła?

    Po rozmowie z Pawłem, poczuł się potrzebny i że ktoś na niego stawia.
    Generalnie w żuzlu nie sprawdza się +1 w składzie zwłaszcza polak.

  24. Powrót do góry    #337
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,833
    Kliknij i podziękuj
    2,869
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Oni jeżdżą bez jupiterów.

    bo to skromne chłopaki są
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  25. Powrót do góry    #338
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    hahaha, klub właśnie wstawił na fejsa post ze zdjęciami, że już można nowe koszulki z nowymi zawodnikami kupować, i są na widoku Iversen i Doyle
    a jakiś kibic skomentował: "O Holtę nikt nie pyta "
    na co klub:
    "I też takowych nie mamy "
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi młody_piernik za jego przydatny post!

    Howard (09-11-2017)

  27. Powrót do góry    #339
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    was to juz po.... kręciło do reszty z tym tłumaczeniem. Gdzie byli dorosli chlopcy przy rozmowach z Hampelem i Wozniakiem? Jakas bariera jezykowa?
    U nas decyzje o kontrakcie dla danego zawodnika zapadają (wcześniej także zapadały) w gronie bodajże kilku osób. Nie mówię, że JF miał nowych zawodników przepłacać z własnej kasy, czasami przy równych kwotach rolę odgrywają szczegóły.
    Zresztą powiem szczerze, że mam już dosyć tematu naszego menago na jakiś czas.

  28. Powrót do góry    #340
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,178
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,873 w 4,882 postach
    Masz dość, ale bądź pewny, że na spółkę z Ostafem, nie da o sobie zapomnieć na dłużej niż 24 godziny,wiec tego.... odetnij neta.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  29. Powrót do góry    #341
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Masz dość, ale bądź pewny, że na spółkę z Ostafem, nie da o sobie zapomnieć na dłużej niż 24 godziny,wiec tego.... odetnij neta.
    Mam mocne postanowienie zawiesić ten temat i poczekać teraz z ocenami, tak jak Ty, czyli do pierwszej kolejki.
    ... niestety jestem człowiekiem słabej woli

  30. Powrót do góry    #342
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,789
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik Zobacz posta
    hahaha, klub właśnie wstawił na fejsa post ze zdjęciami, że już można nowe koszulki z nowymi zawodnikami kupować, i są na widoku Iversen i Doyle
    a jakiś kibic skomentował: "O Holtę nikt nie pyta "
    na co klub:
    "I też takowych nie mamy "
    A będzie Miedziak w barwach Włókniarza? Chyba więcej by się sprzedało takich koszulek niż Holty w barwach toruńskich
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  31. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Morciasz za jego przydatny post!

    Howard (09-11-2017), duzy (10-11-2017)

  32. Powrót do góry    #343
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    O odejściu Miedziaka to już jakieś mity w Toruniu się rodzą. Jeden z nich mówi że Doyle powiedział że nie przyjdzie do Torunia jak zostanie Adrian. Ile.w tym prawdy kto wie

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

  33. Powrót do góry    #344
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    U nas decyzje o kontrakcie dla danego zawodnika zapadają (wcześniej także zapadały) w gronie bodajże kilku osób. Nie mówię, że JF miał nowych zawodników przepłacać z własnej kasy, czasami przy równych kwotach rolę odgrywają szczegóły.
    Zresztą powiem szczerze, że mam już dosyć tematu naszego menago na jakiś czas.
    No to dziwne by było, gdyby ze względu na jakiś tylko szczegół Hampel nie chciał się nawet bawić w negocjacje, tylko powiedział : sajonara.
    !Adrian walcz!

  34. Powrót do góry    #345
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    No to dziwne by było, gdyby ze względu na jakiś tylko szczegół Hampel nie chciał się nawet bawić w negocjacje, tylko powiedział : sajonara.
    To Hampel nie chciał się nawet bawić w negocjacje ze swoim starym, dobrym znajomym z poprzedniego klubu? Czemu - magia nie zadziałała?? Nie możliwe.

  35. Powrót do góry    #346
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik Zobacz posta
    hahaha, klub właśnie wstawił na fejsa post ze zdjęciami, że już można nowe koszulki z nowymi zawodnikami kupować, i są na widoku Iversen i Doyle
    a jakiś kibic skomentował: "O Holtę nikt nie pyta "
    na co klub:
    "I też takowych nie mamy "
    No co Ty piszesz, nie będzie koszulek z Holtą??? Smuteczek

  36. Powrót do góry    #347
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    To Hampel nie chciał się nawet bawić w negocjacje ze swoim starym, dobrym znajomym z poprzedniego klubu? Czemu - magia nie zadziałała?? Nie możliwe.
    Jestem przekonany, że w Lesznie dostał deal nie do odrzucenia a przede wszystkim bał się niepewnej stacji KST (baraże). Zresztą - mówi się, że Hampel poszedł by w ogień za Polewaczkowym a też jakimś cudem nawet nie zaczął zbytnio negocjować w ówczesnym jego klubie.
    Ostatnio edytowane przez Malin017 ; 09-11-2017 o 20:36
    !Adrian walcz!

  37. Powrót do góry    #348
    Początkujący Awatar slimac
    Dołączył
    13-10-2016
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękował 5 razy w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    No co Ty piszesz, nie będzie koszulek z Holtą??? Smuteczek
    Bo te koszulki są jeszcze ze starym wzorem kevlaru. W grudniu będą już nowe i zapewne z Holta


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  38. Powrót do góry    #349
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    No co Ty piszesz, nie będzie koszulek z Holtą??? Smuteczek
    Howard, spokojnie! Koszulki Ryśka będą ale dopiero po pojawieniu się nowego wzoru kewlarów. Nie chciałbyś chyba mieć koszulki Holty a.d. 2017? To byłoby bez sensu.

    Odnośnie Twojego konkursu - przejrzałem wszystkie wpisy we wszystkich wątkach Apatora. Nigdy w historii nie było narzekań na Adama Krużyńskiego. Prześlę na priv adres do wysyłki ogórków

  39. Powrót do góry    #350
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,178
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,873 w 4,882 postach
    Byly, Semen narzekał.

    Howard, nic nie wysyłaj.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  40. Powrót do góry    #351
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Dla Howarda Holta, dla Malina Damianek, dla Kingpina Jack.......Daniels. Wszystko dostaniecie. Bez obaw

    Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mhsol za jego przydatny post!

    kingpin (10-11-2017)

  42. Powrót do góry    #352
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Byly, Semen narzekał.

    Howard, nic nie wysyłaj.
    Jak skasujesz tego posta podzielę się ogórkami.

    Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

  43. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Yozayan za jego przydatny post!

    duzy (10-11-2017), kingpin (10-11-2017)

  44. Powrót do góry    #353
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,882
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,134 w 1,489 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    Dla Howarda Holta, dla Malina Damianek, dla Kingpina Jack.......Daniels. Wszystko dostaniecie. Bez obaw

    Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
    A dla reszty Jacek F. Specjalny podarunek od Falubazu.
    Kibice Torunia chyba zasłużyli? I zawodnicy też.

  45. Powrót do góry    #354
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Byly, Semen narzekał.

    Howard, nic nie wysyłaj.
    To nie jest takie proste.
    Myślałem że podprowadzające, maszyna startowa, kierownik startu... Wszystko chu
    Stawiam na dach na drugim łuku, ale za to tylko ćwierć słoika.

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi energo za jego przydatny post!

    kingpin (10-11-2017)

  47. Powrót do góry    #355
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,178
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,873 w 4,882 postach
    Kurcze,mi nic nie przychodzi do glowy.
    Przeciez my nawet na narzekanie narzekalismy.

    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    Dla Howarda Holta, dla Malina Damianek, dla Kingpina Jack.......Daniels. Wszystko dostaniecie. Bez obaw

    Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
    Trzymam za slowo.
    Moze byc Tennessee Bicentennial
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  48. Powrót do góry    #356
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Na Krużyńskiego były, heheheheeeee...
    Kurczę, na co, na kogo nie było?
    Hmmm... to i ja se spróbuję:
    Nie było narzekań na pracę spikera - pana Marcina Zawadzkiego!
    ...no przecież profesjonalista, a rzekłbym nawet perfekcjonista w swoim fachu.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    Morciasz (10-11-2017)

  50. Powrót do góry    #357
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Spiker?
    Ten z bronka zdecydowanie lepszy. To był Jakub Pieczatowski?

  51. Powrót do góry    #358
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    ...albo kompletnie nie wiesz o kim piszę,
    ...albo napisałeś to celowo, żeby pojawiło się narzekanie.
    ...jakby nie było, powinieneś się wstydzić, że napisałeś coś takiego.

    Poważnie zaś pisząc, przypominam, że M.Zawadzki prowadzi spikerkę już od ponad 20 lat...Początkowo podczas niektórych zawodów, z czasem praktycznie wszystkich.
    Zawsze fachowo, zawsze z poszanowaniem mowy ojczystej, zawsze obiektywnie, zawsze z szacunkiem dla drużyny przyjezdnej i jej kibiców.
    Myślę, że dla obiektywnych kibiców, którzy odwiedzają obiekty żużlowe w całej Polsce, jego spokojny sposób prowadzenia spikerki stał się już w pewien sposób symbolem toruńskiego żużla.

    EDIT: Zastanawiam się czy w Toruniu ktoś jeszcze ma uprawnienia do prowadzenia zawodów PZM i FIM?

    EDIT2: Ściąga od Covala:
    http://www.speedway.hg.pl/trenerzy_m...ZKI_Marcin.htm
    Pozdrawiam!
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 10-11-2017 o 08:49
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  52. Powrót do góry    #359
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Napisałem celowo bo narzekanie musi być


    Wie ktoś co tam u Pana Marka Zaborskiego, czym obecnie się zajmuje?
    Pierwsze relacje z zawodów żużlowych ach to były piękne czasy a teraz
    na 96.7 Disco Polo

  53. Powrót do góry    #360
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Pan Zaborski to był kompletny laik żużlowy.
    Z tego co pamiętam ma też bardzo wstydliwą dziennikarską przeszłość z czasów PRL-u.
    Nieciekawa postać.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

Strona 8 z 168 PierwszyPierwszy ... 6789101858108 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •