Strona 57 z 168 PierwszyPierwszy ... 747555657585967107157 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,521 do 2,565 z 7533

Wątek: Apator Torun 2018 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #2521
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Po wczorajszych ligach zagranicznych - raczej Jackie Chan od początku w piątek razem z bratem w parze.
    Tylko może być z tego powodu trochę krzyku:
    https://youtu.be/QwTOwehZhpo

  2. Powrót do góry    #2522
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    https://www.youtube.com/watch?v=NOA36KTHLAY



    Tomek to zwierze medialne

    W porównaniu z Jabolem nie pieprzy farmazonów, rzeczowo bezstronnie komentuje,
    oby więcej takich ekspertów.
    Co do Tomka w Toruniu , było by to super rozwiązanie ale jak widać w
    toruńskim grajdołku nie jest łatwo się odnaleźć.

  3. Powrót do góry    #2523
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,449
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Na szczescie nikt nie wpadl na pomysl zatrudnienia Pieszczka,a przeciez mial byc idelanym dla nas kandydatem.
    Tak jak gościa nie trawię, jesteś pewien, że z Pieszczkiem zamiast spasionych kotów GetŁel punktowo wyglądałby teraz gorzej? Na matadora własnego toru wystarczyłby zupełnie, na razie poza Kościelskim nikt Toruniowi jeszcze w tym sezonie meczu nie wygrał. Śmiać mi się chce, kiedy ludzie piszą, że puchnący po trzech biegach i nabijający punkty na juniorach Holta jedzie swoje. Śmiem twierdzić, że Termiński & cohortes byliby z Krychą, jak to się teraz mówi po toruńsku, better off, nie wspominając gdyby sobie wzięli na ten przykład braci Lampartów. No chyba, że byli drożsi, albo chodzi tylko o pokazanie pospólstwu, że panowie włodarze to poważni inwestorzy.

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Poczucie winy zostawmy na boku,bo nie wiem o czym piszesz.
    Czy to ja do tego przepraszania wracam ciągle?

    Zreszta Bajer już przeprosił, co prawda nie kibiców z Torunia, ale widocznie się tym przekreślił w Twoich oczach. Jak dla mnie, kto będzie wypisywał program nie robi różnicy. Przy takim składzie wystarczy pierwszy lepszy ogarnięty kibic, byle nie robił z siebie błazna, a z klubu pośmiewiska przy okazji.

    Cieszę się, że po życiowych zakrętach Tomasz się naprostował i życzę mu dobrze, choć w mojej opinii są lepsi trenerzy, tylko może nie tak medialni, co w przypadku Torunia jest chyba conditio sine qua non, niestety.
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 17-05-2018 o 10:57
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  4. Powrót do góry    #2524
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Jeśli Holta wygląda w miarę dobrze, to tylko przez swój nr startowy. Ja tam uważam, że nie jedzie dużo lepiej od Iversena, którego jakby postawić koło Kościelskiego czy innego wynalazka, też by zrobił więcej punktów tuszujących średniość.

  5. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Frank_Drebin (17-05-2018), j-rules (17-05-2018), polewaczka (17-05-2018)

  6. Powrót do góry    #2525
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Np. wiecznie niedoceniany Kędziora ?

  7. Powrót do góry    #2526
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,449
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Kędziora ma też swoje z uszami, ale to przede wszystkim jeszcze w jakimś stopniu szkoleniowiec, gatunek wymierający w tej branży, bo teraz przyszła moda na tzw. menadżerów (kierownik brzmi za słabo po polsku).
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 17-05-2018 o 11:20
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    Morciasz (17-05-2018)

  9. Powrót do góry    #2527
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,789
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Dziś zdaje się miała być tradycyjna przedmeczowa konferencja prasowa w naszym klubie i zdaje się, że została odwołana... ot ciekawostka.
    Ciekawa jest okładka programu na mecz z Lesznem jest na nim Norweg startujący w lidze jako Polak stylizowany na Włocha z mafii. Internacjonalistycznie
    Ostatnio edytowane przez Morciasz ; 17-05-2018 o 11:32
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  10. Powrót do góry    #2528
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,833
    Kliknij i podziękuj
    2,869
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Tylko taki Kędziora czy Dzikowski mogliby chcieć wtrącać się do naszej ajaksowej szkółki.

    Konferencję też utajnili?
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  11. Powrót do góry    #2529
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2018
    Postów
    329
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 60 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Dziś zdaje się miała być tradycyjna przedmeczowa konferencja prasowa w naszym klubie i zdaje się, że została odwołana... ot ciekawostka.
    Ciekawa jest okładka programu na mecz z Lesznem jest na nim Norweg startujący w lidze jako Polak stylizowany na Włocha z mafii. Internacjonalistycznie
    Zarządzanie przez olewanie.

  12. Powrót do góry    #2530
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,340
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,365 w 1,675 postach
    Tak w ogóle to skąd się wziął mit o Pieszczku rzekomo doskonale czującym Motoarenę? Z tych 15/7 na inaugurację sezonu 2016 gdzie mecz był toczony w bardzo niskiej temperaturze co jak podejrzewam miało niemały wpływ na przygotowanie nawierzchni? Od tamtego czasu KP na ligę do Torunia przyjeżdżał trzykrotnie i ani razu nie przekroczył 5-ciu punktów, a ostatnio był wręcz najgorszy na torze. Tak jak nie lubię Holty i byłem przeciwny jego transferowi tak muszę stwierdzić, że Pieszczek na chwilę obecną nie stanowi dla niego żadnej sensownej alternatywy, bo jest co najmniej o klasę gorszy.

  13. Powrót do góry    #2531
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,449
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Nikt nie pisze, że Pieszczek byłby na Motoarenie jakimś zbawieniem, ale o Holcie też można napisać, że jest jak na razie o klasę gorszy niż rok temu. Pisałem w kontekście współczynnika jakość/cena, jeśli planem właściciela było zbudować drużynę, która miała z założenia wygrywać jedynie na własnym torze i do tego w męczarniach przy jakichś kombinacjach z torem, nie trzeba było sięgać tak głęboko do kieszeni i rozbudzać po raz kolejny oczekiwań laików.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  14. Powrót do góry    #2532
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,340
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,365 w 1,675 postach
    Jest o klasę gorszy niż rok temu, a i tak o klasę lepszy od Pieszczka. Natomiast sugestia, że skład został zbudowany w celu wygrywania jedynie w męczarniach na własnym torze to jakiś kosmos.

  15. Powrót do góry    #2533
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,449
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    W tym sęk, bo tak to wygląda w praktyce, a założenia na papierze były na pewno inne. Po to się kontraktuje takich harpaganów, żeby coś ujechali na wyjeździe, na własny tor, jak się go umie zrobić, wystarczyłby Pieszczek, Okoniewski lub inny Jeleniewski.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  16. Powrót do góry    #2534
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Tak w ogóle to skąd się wziął mit o Pieszczku rzekomo doskonale czującym Motoarenę? Z tych 15/7 na inaugurację sezonu 2016 gdzie mecz był toczony w bardzo niskiej temperaturze co jak podejrzewam miało niemały wpływ na przygotowanie nawierzchni? Od tamtego czasu KP na ligę do Torunia przyjeżdżał trzykrotnie i ani razu nie przekroczył 5-ciu punktów, a ostatnio był wręcz najgorszy na torze. Tak jak nie lubię Holty i byłem przeciwny jego transferowi tak muszę stwierdzić, że Pieszczek na chwilę obecną nie stanowi dla niego żadnej sensownej alternatywy, bo jest co najmniej o klasę gorszy.
    Wziąłeś tylko jeden mecz - sezon 2016 inauguracja, potem PO, gdzie dobrze jechał, dopóty, dopóki go Protasiewicz nie wywiózł w płot. Jeszcze w 2015 także dobry występ.
    Teraz rzeczywiście jest słabo, ale o Pieszczku ja bynajmniej pisałem w kontekście minionego sezonu i zakontraktowaniu go zamiast Walasa. Na pewno byśmy na tym lepiej wyszli.

  17. Powrót do góry    #2535
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,789
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Jest o klasę gorszy niż rok temu, a i tak o klasę lepszy od Pieszczka. Natomiast sugestia, że skład został zbudowany w celu wygrywania jedynie w męczarniach na własnym torze to jakiś kosmos.
    Przyjście Pieszczka to miałoby może sens jakby był jeszcze młodzieżowcem, była rozważana taka opcja swego czasu,
    ale wiadomo, że manager Kryjom miał tu mocne karty w rękawie. Pieszczek jako senior - no bez jaj, nie strzelajmy
    kolejnej samobójczej bramki. Smektała i Kubera, zwłaszcza ten drugi, są dowodami na to, że mądre szkolenie popłaca
    i można domniemywać, że za parę lat Pawlicki, czy Hampel będą mieli godnych następców.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  18. Powrót do góry    #2536
    Użytkownik Awatar rotapa
    Dołączył
    19-11-2015
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 91 w 45 postach
    za to mamy stratega w parkingu

    od 58:06 sek odprawa Frątczaka z drużyną i omawianie założeń taktycznych na Leszno

    https://www.youtube.com/watch?v=B35nn2Z7WEA&t=3613s

    byle rezultat był inny niż u menagera Krzyżaków

  19. Powrót do góry    #2537
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,340
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,365 w 1,675 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    W tym sęk, bo tak to wygląda w praktyce, a założenia na papierze były na pewno inne. Po to się kontraktuje takich harpaganów, żeby coś ujechali na wyjeździe, na własny tor, jak się go umie zrobić, wystarczyłby Pieszczek, Okoniewski lub inny Jeleniewski.
    Czyli jaki konkretnie jest zarzut?

  20. Powrót do góry    #2538
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,449
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Ja nie mam żadnego, tylko Senator ma notorycznie zepsuty humor, kiedy jego kamanda z peweksu dostaje w palnik na każdym wyjeździe. Z Pieszczkiem przynajmniej mógłby spokojnie zjeść kolację i obejrzeć dobry film.

    Takie rozkminianie dobre dla laików Pieszczek<Holta, Holta>=?:Miedziński generalnie bez sęsu, skoro wynik drużyny od lat znany i ten sam, grunt że jest rotacja i biznes się kręci.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  21. Powrót do góry    #2539
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,519
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Holta>Miedziński>Pieszczek=Walasek. Przy czym oczywiście Walasek z ostatnich 3-4 sezonów. Ogólnie Pieszczek coś strasznie zabłądził w tym sezonie. Nie był to nigdy żaden wirtuoz ani kozak, ale pierwsze mecze w Anglii + nawet mecz z Włókniarzem (lekko pechowy dla niego: defekt, przerwany bieg jak niezagrożony prowadził), wyglądały dobrze. Potem się zaczęły dziwne rotacje i chyba psycha mu wysiadła.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  22. Powrót do góry    #2540
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,340
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,365 w 1,675 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Wziąłeś tylko jeden mecz - sezon 2016 inauguracja, potem PO, gdzie dobrze jechał, dopóty, dopóki go Protasiewicz nie wywiózł w płot. Jeszcze w 2015 także dobry występ.
    Teraz rzeczywiście jest słabo, ale o Pieszczku ja bynajmniej pisałem w kontekście minionego sezonu i zakontraktowaniu go zamiast Walasa. Na pewno byśmy na tym lepiej wyszli.
    2015 to taki występ pół na pół - punkty nabite głównie na Fajferze i Holderze, który po defekcie jechał mega słabo. Czy mając Pieszczka zamiast Walaska w 2017 rzeczywiście wyszlibyśmy na tym lepiej? To tylko gdybanie, bo nie wiemy kogo GKM miałby w miejsce KP. Mogłoby się okazać, że jedynym plusem byłyby wyżej wygrane baraże chociaż i to nie jest pewnie, biorąc pod uwagę jak Walas zaprezentował się w dwumeczu z Wybrzeżem.

    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Ja nie mam żadnego, tylko Senator ma notorycznie zepsuty humor, kiedy jego kamanda z peweksu dostaje w palnik na każdym wyjeździe. Z Pieszczkiem przynajmniej mógłby spokojnie zjeść kolację i obejrzeć dobry film.
    To jest właśnie problem. Starasz się aby twoje wpisy były do bólu przesiąknięte ironią, natomiast konkretów jest w nich tyle co kot napłakał. Tylko wieczna krytyka i strzelanie na oślep do wszystkiego co toruńskie. Wiele rzeczy, które dzieją się ostatnio w klubie zasługuje na negatywne komentarze, ale należałoby też zachować jakiś sensowny umiar.

  23. Powrót do góry    #2541
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Po pierwsze, nie trzeba wygrywać na wyjeździe, żeby być mistrzem Polski.
    Po drugie, sezon mimo że krótki czasowo, to długi meczowo i trzeba go rozplanować mierząc siły na zamiary. Jak ktoś jest GKM-em, to każdy punkt jest na wage utrzymania i trzeba gryźć trawę zawsze i wszędzie. Jak się mierzy w medale, trzeba mieć przede wszystkim atut toru, na którym zrobi się potrzebne bonusy. Jak z MA będzie dla drużyny cacy, to nie ma się co przejmować porażkami podobnymi do Tarnowa, choć oczywiście zawsze pozostaje wstyd i niesmak. Tyle że w sierpniu może nie trzeba będzie o tym pamiętać.

  24. Powrót do góry    #2542
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,449
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Starasz się aby twoje wpisy były do bólu przesiąknięte ironią, natomiast konkretów jest w nich tyle co kot napłakał. Tylko wieczna krytyka i strzelanie na oślep do wszystkiego co toruńskie.
    No tak, za piernikami też nie przepadam, a Kopernik była kobietą.

    Konkrety w Twoim przypadku to zapewne jałowe rozważania typu, kto tam notował lepsze wyniki na MA dwa lata temu? Jakby liga to były zawody indywidualne. Wymienić mistrza SGP starego na młodszego, i tak co sezon. Jak w polityce: ile trzeba zmienić, aby wszystko zostało po staremu.

    Drużyna wręcz wystawia się na pośmiewisko w ostatnim czasie. Ciągłe zmiany kadrowe, jakby w tym był problem. Nie podoba mi się nic, od nazwy zaczynając, poprzez kadrę, amatorskie zarządzanie na indolencji w szkoleniu młodzieży kończąc. Tęsknię za dawnym Apatorem, nic na to nie poradzę.

    Masz rację, łapię się ostatnio coraz cześciej na kibicowaniu innym ośrodkom, czy może raczej konkretnym osobom. Dajmy na to oglądałem jakiś czas temu zawody młodzieżowę w Gnieźnie, gdzie jechał Turowski. Szczerze postawiłem kiedyś na nim krzyżyk, jak na wszystkim co wyszło spod ręki Ząbika, tymczasem chłopak odjechał świetne zawody, może nie punktowo, ale fajnie, odważnie po trasie, widać że praca z Kędziorą mu służy i może będzie jeszcze z niego zawodnik, czego mu życzę. Wiem, kogo w Toruniu obchodzą jakieś popierdułkowate zawody, ale widocznie jak ktoś chce zrobić progres w tym sporcie powinien się od tego ośrodka trzymać z daleka. Wybaczcie nutkę goryczy, skoro ironia też nie pasuje, ma być tylko aplauz i zaakceptowanie.

    A tak poza tym Toruń to najpiękniejsze miasto na świecie. Serio.
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 17-05-2018 o 13:16
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  25. Powrót do góry    #2543
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,340
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,365 w 1,675 postach
    Zapewne lepiej walić teksty o tym, że Pieszczek mógłby być lokalnym matadorem na podstawie... niczego. To rzeczywiście jest niejałowe.

    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Czyli jaki konkretnie jest zarzut?
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Ja nie mam żadnego
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Nie podoba mi się nic, od nazwy zaczynając, poprzez kadrę, amatorskie zarządzanie na indolencji w szkoleniu młodzieży kończąc.
    Aha.

  26. Powrót do góry    #2544
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,449
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    No w końcu jakiś konkret. Klaskaj swojemu Ryśkowi, przecież ja tego nikomu nie zarzucam. To w końcu naprawdę perspektywiczny i wszechstronny zawodnik, a nie odcinający kupony matador jednej ligi i toru jak Pieszczek.

    Wybacz, ale śmieszą mnie, laika, takie dyskusje na argumenty typu, kto tam miał lepszą średnią, rok lub dwa lata temu. W sumie Szczakiel też jest o klasę lepszy od Iversena. Toruń ma skład na papierze ogień, nazwiskami zjadają całą ligę i co z tego? Jedzie taki Holta do Tarnowa i wozi go Mroczka z Jamrogiem, niby na jakiej podstawie,
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 17-05-2018 o 14:53
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  27. Powrót do góry    #2545
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,340
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,365 w 1,675 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Tak jak nie lubię Holty i byłem przeciwny jego transferowi
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Klaskaj swojemu Ryśkowi, przecież ja tego nikomu nie zarzucam.
    Aha ; ]

  28. Powrót do góry    #2546
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Panowie niczym Don King Don Kot może Wam zorganizować sparing na ubitej szlace
    Sam się frustruję bo nakłady finansowe na nasz zespół nie są współmierne do wyników
    osiąganych przez naszych kolarzy a pomyśleć że ligę broniliśmy w cuglach Puszakowski Endym Smithem i
    innymi Kłosami.
    Jutro zlejemy Unię to humory nam sie poprawią

  29. Powrót do góry    #2547
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,449
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    E tam, koocie przecież to tylko taka luźna pogawędka o gwoździach.

    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Zapewne lepiej walić teksty o tym, że Pieszczek mógłby być lokalnym matadorem
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Nikt nie pisze, że Pieszczek byłby na Motoarenie jakimś zbawieniem
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Tak jak gościa nie trawię, jesteś pewien, że z Pieszczkiem zamiast spasionych kotów GetŁel punktowo wyglądałby teraz gorzej?.
    Aha. Ja o stole, a Ty dalej o gwoździach.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  30. Powrót do góry    #2548
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,340
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,365 w 1,675 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Tak jak gościa nie trawię, jesteś pewien, że z Pieszczkiem zamiast spasionych kotów GetŁel punktowo wyglądałby teraz gorzej?
    Wróć jeszcze raz do tego posta i zobacz co tam napisałeś po znaku zapytania. Ja sobie nie wymyśliłem tekstu o matadorze.

  31. Powrót do góry    #2549
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,816
    Kliknij i podziękuj
    594
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta

    Drużyna wręcz wystawia się na pośmiewisko w ostatnim czasie. Ciągłe zmiany kadrowe, jakby w tym był problem. Nie podoba mi się nic, od nazwy zaczynając, poprzez kadrę, amatorskie zarządzanie na indolencji w szkoleniu młodzieży kończąc. Tęsknię za dawnym Apatorem, nic na to nie poradzę.
    Też bym chciał drużynę wychowanków walcząca o medale ale niestety jest to niemożliwe. Ciągłe obrzucanie toruńskiego klubu gównem co Ty robisz stało się żenujące. Ile czasu można to wałkować. I po co Ty się męczysz? Czy nie lepiej kibicować faworytom, co roku innemu, przecież to dużo zdrowiej. Takie Leszno akurat sie nadaje.

    Piszesz ciagłe zmiany kadrowe. Tylko czy nie jest tak, że w Toruniu jest ciagłe zapotrzebowanie na nazwiska? Bo kibic karnetów nie kupi, bo sponsor nie wykupi reklamy? Termiński w pierwszym roku postawił na nazwisko nieznane poza wąska grupą Doyle i Łagutę znanego ale bez szału. I co? Musiał po sezonie sporą dziurę zasypać. Częsć kibiców przez całe życie takich pieniędzy nie zarobi. Dopiero jak zaczął stawiać na nazwiska zaczeło się to bilansować. Pewnie i w tym roku się jakoś to ułoży bo o dziwo mimo braku wyników kibiców jest sporo. MOże czas znaleźć dobrego wujka który będzie co roku dokładał kilka milionów na kadrę marzeń toruńskich kibiców - wspomnieniowców. Na dzień dzisiejszy kadra z Holtą, Iversenem i Doylem lepiej się sprzedała niż byłoby to w przypadku Miedzińskiego, Pedersena i Lindgrena. Już o Frickach, Kurtzach i innych wynalazkach nie wspominając.

    Piszesz indolencja w szkoleniu młodzieży. Kościecha organizował nabór do szkółki. Ilu to chetnych się zgłosiło? W latach osiemdziesiatych przychodziło 100 a teraz ilu 10? 20? w ogóle ktoś się zgłosił?

  32. Powrót do góry    #2550
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,449
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Że też Ci się chce jeszcze drążyć temat. Jak ja lubie takie forumowe dyskusje, kiedy ktoś wyrwie fragment z szerszego kontekstu i robi z tego gównoburzę na skale indonezyjskiego cyklonu, byle udowodnić swoję racje. Bez urazy, Zabovsky, ale żeś sie tego Krychy uczepił, nie dał Ci autografu, czy co ?

    Pieszczek to nie jest zawodnik na pierwszą ósemkę SGP, czy komplet na swoim torze w Ekstralidze jeśli o to Ci chodzi, ale skoro Jamróg i Mroczka objeżdżają w pojedynczych biegach toruńskich asów u siebie dlaczego Pieszczek nie miałby tego dokonać, zwłaszcza kiedy start bywa kluczowy? Pomijąc sympatie i antypatie, gdybym miał wybierać między Krychą, a Ryśkiem (obu nie lubię), wziąłbym tego pierwszego. Na jakiej podstawie? Bo tańszy, młodszy, jeszcze mu się chce i może zrobić jakiś progres. Zwłaszcza kiedy ma się Jacka w obwodzie, a Krycha też w razie czego mógłby na rezerwę wskoczyć, takie rozwiązanie wydaje mi się bardziej optymalne. Zwróć uwagę, jaki ma teraz kwas i ból głowy Fratczak, bo ma o jednego zawodnika aspirującego na lidera za dużo. Pieszczek swego czasu rokował nie gorzej niż Przedpełski, na MA wykręcił masę kółek i w odróżnieniu od niego chce mu się jeszcze żużla uczyć, o czym świadczy kontrakt w Anglii. Co nie znaczy, że mu kiedykolwiek wybaczę dwulicowość i płacz pod adresem Miedziaka ale to nie ma znaczenia, bo nie o niego tu przecież chodzi. To tylko gwóźdź.

    Ja generalnie nie mogę pojąć, skąd taka krótkowzroczność u toruńskich właścicieli? To ich cyrk i ich sprawa, ale przerabiał to Karwan, potem Karkosik, teraz Termiński. Zawsze te wielkie nazwiska przynoszą tylko rozczarowanie. Holta już był przerabiany. Doyle zawiódł i Toruń i Zieloną. Paradoksalnie za kozła ofiarnego robi NKI, chociaż ja ten transfer jeszcze od biedy mógłbym zrozumieć, z poprawką na kontuzję oczywiście. Tyle z mojej strony.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  33. Powrót do góry    #2551
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2005
    Postów
    427
    Kliknij i podziękuj
    1,005
    Podziękowania: 26 w 21 postach
    Kościecha organizował nabór do szkółki. Ilu to chetnych się zgłosiło? W latach osiemdziesiatych przychodziło 100 a teraz ilu 10? 20? w ogóle ktoś się zgłosił?[/QUOTE]

    Dwa lata temu (chyba tak to było) na którymś meczu ogłoszono, że można zgłaszać się do szkółki. Z tego co wiem nikt się nie zgłosił.

  34. Powrót do góry    #2552
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Też bym chciał drużynę wychowanków walcząca o medale ale niestety jest to niemożliwe. Ciągłe obrzucanie toruńskiego klubu gównem co Ty robisz stało się żenujące. Ile czasu można to wałkować. I po co Ty się męczysz? Czy nie lepiej kibicować faworytom, co roku innemu, przecież to dużo zdrowiej. Takie Leszno akurat sie nadaje.

    Piszesz ciagłe zmiany kadrowe. Tylko czy nie jest tak, że w Toruniu jest ciagłe zapotrzebowanie na nazwiska? Bo kibic karnetów nie kupi, bo sponsor nie wykupi reklamy? Termiński w pierwszym roku postawił na nazwisko nieznane poza wąska grupą Doyle i Łagutę znanego ale bez szału. I co? Musiał po sezonie sporą dziurę zasypać. Częsć kibiców przez całe życie takich pieniędzy nie zarobi. Dopiero jak zaczął stawiać na nazwiska zaczeło się to bilansować. Pewnie i w tym roku się jakoś to ułoży bo o dziwo mimo braku wyników kibiców jest sporo. MOże czas znaleźć dobrego wujka który będzie co roku dokładał kilka milionów na kadrę marzeń toruńskich kibiców - wspomnieniowców. Na dzień dzisiejszy kadra z Holtą, Iversenem i Doylem lepiej się sprzedała niż byłoby to w przypadku Miedzińskiego, Pedersena i Lindgrena. Już o Frickach, Kurtzach i innych wynalazkach nie wspominając.

    Piszesz indolencja w szkoleniu młodzieży. Kościecha organizował nabór do szkółki. Ilu to chetnych się zgłosiło? W latach osiemdziesiatych przychodziło 100 a teraz ilu 10? 20? w ogóle ktoś się zgłosił?
    Zgadzam się, nikt by w Toruniu nie chodził na Thomsena, Michelsena, Kurtza, Fricke'a, czy Madsena nawet. Tu zawsze potrzeba armat, to przyciąga kibiców, jak Hancock. Co z tego, że byłyby PO fajnymi młodymi walczakami, jak klub by finansowo się pogrążył bo nikt na takie mecze by nie chodził (poza małym odsetkiem kibiców którzy marzą o takiej drużynie).
    Iversen jadący na poziomie tegorocznym, przyciąga więcej kibiców niż solidny Jensen robiący dwucyfrówki, budzi po prostu większe emocje.
    Inna kwestia też jest taka, że jeśli klub miał jakiś długofalowy plan budowy składu, to był on oparty na Holderze i Wardzie, i nie ma się co dziwić że powstała dziura której nijak nie można załatać. Gajewski pewnie chciał potem budować drużynę na Hancocku, to też mogło trwać kilka sezonów, przyszedł nieudany sezon poprzedzony dziwnymi ruchami na rynku transferowym i obaj się z klubem pożegnali. Frątczak na razie pokazuje, że żadnej wizji nie ma.

  35. Powrót do góry    #2553
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,519
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Nie no bez jaj, jak lubię Iversena to stwierdzenie, że on przyciąga ludzi na trybuny...
    KST nie ma szczęścia do transferów, czasem wynika to też z niedokładnego zbadania tematu (kontuzja Ivera), czasem po prostu tak się układa. Ale największym grzechem jest brak cierpliwości (Doyle, Łaguta, Vaculik). Kop w dupę po roku.

    ps. Holta akurat +/- spełnia oczekiwania. Trudno byłoby znaleźć lepiej punktującego Polaka, a jednocześnie chyba nikt nie zakładał, że powtórzy on zeszłoroczny wynik i raczej były oczekiwania by jak najmniej z tego wyniku zjechał.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 17-05-2018 o 16:53
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  36. Powrót do góry    #2554
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,449
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Kościecha organizował nabór do szkółki. Ilu to chetnych się zgłosiło? W latach osiemdziesiatych przychodziło 100 a teraz ilu 10? 20? w ogóle ktoś się zgłosił?
    Nie wiem ilu się zgłosiło, ale wiem kto podobno najbardziej rokował i się wypisał. A jeszcze nie tak dawno, za Karkosika, było ich chyba ze dwa tuziny z licencja na pięćsetki, aż mi się z lodówki wysypywali!

    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Też bym chciał drużynę wychowanków walcząca o medale ale niestety jest to niemożliwe. Ciągłe obrzucanie toruńskiego klubu gównem co Ty robisz stało się żenujące. Ile czasu można to wałkować. I po co Ty się męczysz? Czy nie lepiej kibicować faworytom, co roku innemu, przecież to dużo zdrowiej. Takie Leszno akurat sie nadaje.
    To już Toruń przestał być faworytem? Ciekawe od kiedy? A w Lesznie dokonali niemożliwego, mają takie dwie drużyny i to bez Ząbikowej szlifierki do perełek oraz dzbanków z Kany Galilejskiej. Tu już nie ma nadziei, nie ma Stali, tylko aplauz i zaakceptowanie.

    Naprawdę, szkoda strzępić ryja :/
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    lemur6666 (17-05-2018)

  38. Powrót do góry    #2555
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,178
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,873 w 4,882 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Tak jak gościa nie trawię, jesteś pewien, że z Pieszczkiem zamiast spasionych kotów GetŁel punktowo wyglądałby teraz gorzej? Na matadora własnego toru wystarczyłby zupełnie, na razie poza Kościelskim nikt Toruniowi jeszcze w tym sezonie meczu nie wygrał. Śmiać mi się chce, kiedy ludzie piszą, że puchnący po trzech biegach i nabijający punkty na juniorach Holta jedzie swoje. Śmiem twierdzić, że Termiński & cohortes byliby z Krychą, jak to się teraz mówi po toruńsku, better off, nie wspominając gdyby sobie wzięli na ten przykład braci Lampartów. No chyba, że byli drożsi, albo chodzi tylko o pokazanie pospólstwu, że panowie włodarze to poważni inwestorzy.



    Czy to ja do tego przepraszania wracam ciągle?

    Zreszta Bajer już przeprosił, co prawda nie kibiców z Torunia, ale widocznie się tym przekreślił w Twoich oczach. Jak dla mnie, kto będzie wypisywał program nie robi różnicy. Przy takim składzie wystarczy pierwszy lepszy ogarnięty kibic, byle nie robił z siebie błazna, a z klubu pośmiewiska przy okazji.

    Cieszę się, że po życiowych zakrętach Tomasz się naprostował i życzę mu dobrze, choć w mojej opinii są lepsi trenerzy, tylko może nie tak medialni, co w przypadku Torunia jest chyba conditio sine qua non, niestety.
    Z Pieszczkiem zamiast ktorego spasionego kota?
    Ktorego z naszych,z taka forma jak prezentuje,moglby zastapic?
    Konkretnie.


    Holta w kazdym meczu dosc solidnie punktuje.Szalu nie ma,ale piszac,ze punkty robi na juniorach jest zwykla zlosliwoscia.NA 24 biegi ,wygral 6,jedno zwyciestwo ucieklo mu w lancuch w Tarnowie.
    Latwego zycia z Kaczmarkiem nie ma,bo niestety mlody jedzie czasami po torze jak Zombi.Wiadomo,sa tez problemy kondycyjne i na ciezszych torach po 3 biegach gasnie swiatlo.
    Jednak w porownaniu z Doylem i Iversenem,jedzie jak mistrz.

    Z tym Koscielskim to przestan juz powtarzac idiotyzm,ze gdyby nie powtorka biegu,Sparta by wygrala.Serio,daj juz spokoj.
    Lampartow przemilcze,bo na gwiazdach 2 ligi sie nie znam,ale wierze na slowo,ze razem z Pieszczkiem tworzyliby takie trio,ze Byk na plastronie Unii na sama mysl o jutrzejszym meczu,
    dostalby rozwolnienia.

    Nie wracam do zadnego przepraszania a jedynie z Twoich postow wynika,ze kazdy kto jest z Torunia lub jest z naszym klubem choc troche powiazany,powinien sie kajac i przepraszac,ze zyje.
    Serio,gdybym sam nie byl torunczykiem i kibicem Apatora,uznalbym Torun i Get Wella za najgorsze miejsce na ziemi a juz na pewno dla zuzlowcow i kibicow.
    Takiego natezenia jojczenia,stereotypow i polprawd, to chyba w zadnych innych postach nie ma.

    W innym poscie zachwycasz sie Turowskim.
    No kuswa gosc jest o dwa lata starszy ,wiec co w tym dziwnego,ze majac dwa sezony wiecej na karku,jezdzi pewniej niz u nas dwa lata temu?
    To jakas kolejna prawda objawiona? Widzialem go w kilku meczach Wybrzeza i ma przeblyski ale ogolnie nie rokuje na zawodnika ekstraligowego po skonczeniu
    wieku juniora.Ale to pewnie tez wina Zabika,bo tak goscia zmarnowal,ze ani Kowalik,ani Kedziora,przez dwa lata nie potrafia z niego zrobic zawodnika na regularne
    4-5 pkt w mecz.....zaplecza SE.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 17-05-2018 o 17:35
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  39. Powrót do góry    #2556
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,340
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,365 w 1,675 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Bez urazy, Zabovsky, ale żeś sie tego Krychy uczepił, nie dał Ci autografu, czy co ?

    Pieszczek to nie jest zawodnik na pierwszą ósemkę SGP, czy komplet na swoim torze w Ekstralidze jeśli o to Ci chodzi, ale skoro Jamróg i Mroczka objeżdżają w pojedynczych biegach toruńskich asów u siebie dlaczego Pieszczek nie miałby tego dokonać, zwłaszcza kiedy start bywa kluczowy? Pomijąc sympatie i antypatie, gdybym miał wybierać między Krychą, a Ryśkiem (obu nie lubię), wziąłbym tego pierwszego. Na jakiej podstawie? Bo tańszy, młodszy, jeszcze mu się chce i może zrobić jakiś progres.
    Chodzi o to, że Pieszczek jest przeciętnym żużlowcem, a dodatkowo na chwilę obecną na tyle słabym, że jedyne czemu mógłby się w Toruniu przysłużyć to realizacji tej absurdalnej wizji o oczyszczającym spadku. Może i jest młodszy i tańszy od Holty, ale z nim w składzie najprawdopodobniej bylibyśmy teraz na ostatnim miejscu w tabeli, bo sorry ale nie wierzę w jego 10-11 punktów ze Spartą. Nie jestem fanem Holty i wielu zawodników widziałbym w jego miejsce, ale Pieszczek się do nich nie zalicza. Może w związku z tym, że nie mam jego autografu (który jednak miałby dla mnie taką samą wartość jak autograf przypadkowej osoby siedzącej obok mnie na Motoarenie), a może po prostu dlatego, że nie wierzę w zbawienny wpływ jaki mogłyby dać naszej drużynie starty w I lub II lidze.
    Ostatnio edytowane przez zabovsky ; 17-05-2018 o 17:10

  40. Powrót do góry    #2557
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez rotapa Zobacz posta
    byle rezultat był inny niż u menagera Krzyżaków
    Albo Grunwald 1410, albo Tannenberg 1914. Jutro zobaczymy.

  41. Powrót do góry    #2558
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Koledzy, jak zaparkuję samochód pod Galerią Plaza to nie będzie problemu z wyjazdem po meczy? Nie zamykają parkingu "piętrowego" po zamknięciu Galerii?

  42. Powrót do góry    #2559
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2018
    Postów
    329
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 60 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta
    Koledzy, jak zaparkuję samochód pod Galerią Plaza to nie będzie problemu z wyjazdem po meczy? Nie zamykają parkingu "piętrowego" po zamknięciu Galerii?
    Spoko - wyjedziesz.

    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Też bym chciał drużynę wychowanków walcząca o medale ale niestety jest to niemożliwe. Ciągłe obrzucanie toruńskiego klubu gównem co Ty robisz stało się żenujące. Ile czasu można to wałkować. I po co Ty się męczysz? Czy nie lepiej kibicować faworytom, co roku innemu, przecież to dużo zdrowiej. Takie Leszno akurat sie nadaje.

    Piszesz ciagłe zmiany kadrowe. Tylko czy nie jest tak, że w Toruniu jest ciagłe zapotrzebowanie na nazwiska? Bo kibic karnetów nie kupi, bo sponsor nie wykupi reklamy? Termiński w pierwszym roku postawił na nazwisko nieznane poza wąska grupą Doyle i Łagutę znanego ale bez szału. I co? Musiał po sezonie sporą dziurę zasypać. Częsć kibiców przez całe życie takich pieniędzy nie zarobi. Dopiero jak zaczął stawiać na nazwiska zaczeło się to bilansować. Pewnie i w tym roku się jakoś to ułoży bo o dziwo mimo braku wyników kibiców jest sporo. MOże czas znaleźć dobrego wujka który będzie co roku dokładał kilka milionów na kadrę marzeń toruńskich kibiców - wspomnieniowców. Na dzień dzisiejszy kadra z Holtą, Iversenem i Doylem lepiej się sprzedała niż byłoby to w przypadku Miedzińskiego, Pedersena i Lindgrena. Już o Frickach, Kurtzach i innych wynalazkach nie wspominając.

    Piszesz indolencja w szkoleniu młodzieży. Kościecha organizował nabór do szkółki. Ilu to chetnych się zgłosiło? W latach osiemdziesiatych przychodziło 100 a teraz ilu 10? 20? w ogóle ktoś się zgłosił?
    No troszkę nie manipuluj, bo dziurka, którą wasz właściciel musiał zasypać po sezonie 2015 wynikła z zakupu nowych mebli...

    Cytat Zamieszczone przez stone_gossard Zobacz posta
    Kościecha organizował nabór do szkółki. Ilu to chetnych się zgłosiło? W latach osiemdziesiatych przychodziło 100 a teraz ilu 10? 20? w ogóle ktoś się zgłosił?
    Dwa lata temu (chyba tak to było) na którymś meczu ogłoszono, że można zgłaszać się do szkółki. Z tego co wiem nikt się nie zgłosił.[/QUOTE]

    Tym bardziej wypuszczenie Nizgory i Zielińskiego zakrawa na kpinę.

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi stefanwons za jego przydatny post!

    macropus (17-05-2018)

  44. Powrót do góry    #2560
    Stały bywalec Awatar stefan
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 163 w 92 postach
    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta
    Koledzy, jak zaparkuję samochód pod Galerią Plaza to nie będzie problemu z wyjazdem po meczy? Nie zamykają parkingu "piętrowego" po zamknięciu Galerii?

    zamykaja, zostaniesz tu na wieki. Bedziesz musial sie nauczyc wszystkich przyspiewek Apatora i to po niemiecku. A razo do roku wchodzic na wieze ratuszowa i krzyczec w 4 strony swiata "Damian Balinski najwiekszy...." na pewno wiesz co
    APATOR K APATOR S APATOR ZAWSZE BYŁ I JEST

  45. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi stefan za jego przydatny post!

    macropus (17-05-2018), sth (17-05-2018)

  46. Powrót do góry    #2561
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez stefan Zobacz posta
    zamykaja, zostaniesz tu na wieki. Bedziesz musial sie nauczyc wszystkich przyspiewek Apatora i to po niemiecku. A razo do roku wchodzic na wieze ratuszowa i krzyczec w 4 strony swiata "Damian Balinski najwiekszy...." na pewno wiesz co
    Dobrze wiem jak Baliński ma na imię

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi macropus za jego przydatny post!

    lemur6666 (17-05-2018)

  48. Powrót do góry    #2562
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Jako, że Polonia w niedzielę a Toruń w piątek to planuje z ekipa mały wypad na MA. Szkoda, że bilety dość w cenie ale trudno. Chciałbym spokojnie obejrzeć mecz, wchodzi w grę strefa niebieska lub zielona ale najlepiej nie gdzieś w pobliżu Młyna gospodarzy gdzie trzeba będzie skakać jak oni by chcieli a także gdzieś dalej od sektora gości. Sektor gości to chyba ten żółty kawałek na mapce a gdzie się mieści młyn gospodarzy czy coś takiego? I czy w miarę spokojnie kupię bilet ok 18.30 czy 18.45? Jak z kolejkami czy zwykle długo się czeka? Wejściówek jeszcze widzę, że sporo więc raczej starczy

  49. Powrót do góry    #2563
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Jako, że Polonia w niedzielę a Toruń w piątek to planuje z ekipa mały wypad na MA. Szkoda, że bilety dość w cenie ale trudno. Chciałbym spokojnie obejrzeć mecz, wchodzi w grę strefa niebieska lub zielona ale najlepiej nie gdzieś w pobliżu Młyna gospodarzy gdzie trzeba będzie skakać jak oni by chcieli a także gdzieś dalej od sektora gości. Sektor gości to chyba ten żółty kawałek na mapce a gdzie się mieści młyn gospodarzy czy coś takiego? I czy w miarę spokojnie kupię bilet ok 18.30 czy 18.45? Jak z kolejkami czy zwykle długo się czeka? Wejściówek jeszcze widzę, że sporo więc raczej starczy
    Najlepiej idź na niebieską na wejście w I łuk. Młyn z tego co pamiętam mają na szczycie I łuku, bądź wyjściu z I łuku. Chociaż młyn to mocne stwierdzenie . Co do zakupu biletu, kup sobie przez internet, najszybciej i najpewniej. To mecz na szczycie więc o 18:30 pod kasami może być różnie.

  50. Powrót do góry    #2564
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2018
    Postów
    329
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 60 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Jako, że Polonia w niedzielę a Toruń w piątek to planuje z ekipa mały wypad na MA. Szkoda, że bilety dość w cenie ale trudno. Chciałbym spokojnie obejrzeć mecz, wchodzi w grę strefa niebieska lub zielona ale najlepiej nie gdzieś w pobliżu Młyna gospodarzy gdzie trzeba będzie skakać jak oni by chcieli a także gdzieś dalej od sektora gości. Sektor gości to chyba ten żółty kawałek na mapce a gdzie się mieści młyn gospodarzy czy coś takiego? I czy w miarę spokojnie kupię bilet ok 18.30 czy 18.45? Jak z kolejkami czy zwykle długo się czeka? Wejściówek jeszcze widzę, że sporo więc raczej starczy
    Także polecam zakup przez Internet. Przestrzegam jednak przed przyjściem na ostatnią chwilę, bo w Toruniu na bramkach potrafią wpuścić dopiero na II serię, jeśli ktoś przyjdzie na styk.

  51. Powrót do góry    #2565
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Nie no bez jaj, jak lubię Iversena to stwierdzenie, że on przyciąga ludzi na trybuny...
    KST nie ma szczęścia do transferów, czasem wynika to też z niedokładnego zbadania tematu (kontuzja Ivera), czasem po prostu tak się układa. Ale największym grzechem jest brak cierpliwości (Doyle, Łaguta, Vaculik). Kop w dupę po roku.

    ps. Holta akurat +/- spełnia oczekiwania. Trudno byłoby znaleźć lepiej punktującego Polaka, a jednocześnie chyba nikt nie zakładał, że powtórzy on zeszłoroczny wynik i raczej były oczekiwania by jak najmniej z tego wyniku zjechał.
    W sumie racja - z jednym wyjątkiem, gdyż brak cierpliwości do Łaguty akurat wyszedł nam na dobre.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •