Strona 52 z 168 PierwszyPierwszy ... 242505152535462102152 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,296 do 2,340 z 7533

Wątek: Apator Torun 2018 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #2296
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,835
    Kliknij i podziękuj
    2,870
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    Ward prosi by NIELEGALNE transmisje ligi wrocily na YT. Zawsze wiedzialem ze to jest mis po bardzo malym rozumku...

    gdzie trutniu widzisz prośbę o cos nielegalnego. Ogarniesz swoim rozumkiem, ze YT to tez legalne, płatne treści?
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  2. Powrót do góry    #2297
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,760
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,577 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    gdzie trutniu widzisz prośbę o cos nielegalnego. Ogarniesz swoim rozumkiem, ze YT to tez legalne, płatne treści?
    No te które Ward oglądał były akurat nielegalne co nie zmienia faktu że dla wielu z nas poza granicami kraju to jedyna możliwość, choć chętnie bym zapłacił za legalnego streama. Niestety z jakiegoś powodu ktoś nie chce zarabiać pieniędzy, woli nabijać kasę piratom.

    Sent from my HTC U11 using Tapatalk
    #GetWellDarky

  3. Powrót do góry    #2298
    Użytkownik Awatar wujek_sam
    Dołączył
    23-05-2009
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    118
    Podziękowania: 51 w 26 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Pomimo ,ze wk.urw podczas meczu mam nie mniejszy od innych,nie wyobrazam sobie systuacji abym mial zaczac kibicowac innej druzynie lub "tylko" przestac kibicowac swojej a juz pojawily sie takie glosy.
    W sumie nie moja sprawa,ale to jest dopiero skandal,zeby wypisywac takie rzeczy.Moge to tylko zrzucic na karb wkur..nia i pisania pod wplywem chwilowych emocji.
    Ja jojcząc byłem pod wpływem nie tylko złych emocji
    W sumie przyznaje rację i biję się w pierś. Jednak forum to nie tylko miejsce, w którym wyrażamy swoje poglądy na konkretny temat.
    Czasami trza się komuś wyżalić i tak to potem wygląda

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi wujek_sam za jego przydatny post!

    kingpin (08-05-2018)

  5. Powrót do góry    #2299
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez wujek_sam Zobacz posta
    ...
    W sumie przyznaje rację i biję się w pierś. ...
    To nie wystarczy. Mój przyjaciel kingpin wyraźnie postulował: Chwalić Apator albo wypad do Leszna!


  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ckm-ista za jego przydatny post!

    kingpin (08-05-2018)

  7. Powrót do góry    #2300
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,185
    Kliknij i podziękuj
    6,533
    Podziękowania: 8,877 w 4,885 postach
    Tamten wpis uczynilem pod wplywem emocji.

    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta

    ...a u nas co? Bida z nędzą...
    ...i jeszcze jedno to, że inni nie są lepsi to nie znaczy, że mamy nie krytykować tego co u nas źle funkcjonuje.
    Nic takiego nie napisalem.
    Krytykowac trzeba,ale powielanie stereotypow,ze tak to tylko u nas jest czyms zupelnie innym.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  8. Powrót do góry    #2301
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,835
    Kliknij i podziękuj
    2,870
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Tamten wpis uczynilem pod wplywem emocji.

    to już nawet Termos wyluzował
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  9. Powrót do góry    #2302
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2018
    Postów
    329
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 60 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    @D_Dublu_racing

    Someone sort out the polish league and get it back on YouTube !!https://abs.twimg.com/emoji/v2/72x72/1f64f-1f3fc.pngpleaseee

    Ward prosi by NIELEGALNE transmisje ligi wrocily na YT. Zawsze wiedzialem ze to jest mis po bardzo malym rozumku...
    A Pedersen żył w NIESAKRAMENTALNYM związku - zawsze wiedziałem, że ma on diabła w sercu.

    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Ja też bym chciał żeby wróciły. Chętnie bym obejrzał legalne transmisje i chętnie bym za to zapłacił ale nikt mi takiej możliwości nie oferuje z powodów których nigdy nie będę w stanie zrozumieć.

    Sent from my HTC U11 using Tapatalk
    Kup Player.pl - użyj VPN, enjoy.

  10. Powrót do góry    #2303
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2015
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 50 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Liga, ligą, toruńscy juniorzy jeżdżą bardzo słabo lub w ogóle nie potrafią jeździć.
    Problem w tym, że ci najmłodsi torunianie nawet w zawodach młodzieżowych są tłem dla rówieśników z innych klubów.
    Wrzucasz przykłady młodych tarnowian czy wrocławian. To powiem Ci, że taki Liszka już przeskakuje IKS-a(vide BK).
    Tarnowskie szkółki wypuszczają młodych zawodników, może to nie są asy ale w tacy Pióro czy Kowalski w porównaniu z Adamczewskim czy Rydlewskim to jest nieba a ziemia. Jest jeszcze młody Cierniak, który ponoć też już sporo potrafi.
    Gdańsk ma Żupińskiego materiał na kawał żużloka, uczy Turowskiego, który nadrabia czas stracony w toruńskiej szlifierni diamentów.

    ...a u nas co? Bida z nędzą...
    ...i jeszcze jedno to, że inni nie są lepsi to nie znaczy, że mamy nie krytykować tego co u nas źle funkcjonuje.
    W weekend byłem na imprezie na której była osoba z kręgu IKSa i co się okazuję, IKS jeździ na starych silnikach bo pomimo, że jest na kontrakcie amatorskim klub nie zakupił mu żadnego silnika, tak jak zrobili dla Kościelskiego, pomimo problemów z silnikami, menago zwodzi IKSa przywożąc mu jakieś szroty twierdząc, ze to od Grega. Rodzice podobno stwierdzili, że nie będą więcej inwestować, bo ich po prostu nie stać, a IKS mając 150zł za punkt tez nie jest w stanie zainwestować, a poza tym muszą utrzymać mechanika, co nie jest małą kwotą. Poza tym IKSowi bardzo brakuje podejścia Kostka, który wiedział jak z nim pracować, a dodatkowo ma maturę i mocno zapląta mu to głowę. Nie będę pisał o „kwasach” bo to w głowie się nie mieści.
    Mając porównanie chociażby z Wrocławia, Dobrucki w wywiadzie mówił, że zainwestowali w Wojdyle i Liszkę, to słabo to wygląda, nie mówiąc już o Lesznie gdzie Kubera mówi o 6 nowych silnikach.
    Turowski też dostał nowy sprzęt o czym Zdunek mówił w ostatnim wywiadzie.

    Oceniając innych np. Żupińskiego - to będą z niego ludzie i uważam, że jeśli Gdańsk zrobi słaby wynik na koniec sezonu, to Toruń powinni kupić tego młodzieniaszka. A Cierniak „wyssał” metanol od ojca i to widać.......

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi RadioErewań za jego przydatny post!

    Penhall (08-05-2018)

  12. Powrót do góry    #2304
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,911
    Kliknij i podziękuj
    1,716
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Mając porównanie chociażby z Wrocławia, Dobrucki w wywiadzie mówił, że zainwestowali w Wojdyle i Liszkę, to słabo to wygląda, nie mówiąc już o Lesznie gdzie Kubera mówi o 6 nowych silnikach.
    Turowski też dostał nowy sprzęt o czym Zdunek mówił w ostatnim wywiadzie.
    Tyle, że ci wszyscy (nie wiem tylko jak Liszka) zawodnicy są na zawodowych, profesjonalnych kontraktach. I nawet jeśli taki Kubera mówi o 6 nowych silnikach, to wiedz, że ktoś w niego po prostu zainwestował. Pierwsze inwestycje poczynili sami rodzice. Potem przyszły wyniki i następni darczyńcy. Tak to się kręci w tym sporcie.

    Myślę, że jak by taki IKS czuł się mocny, to sam podpisałby kontrakt profesjonalny, a nie siedziałby na kontrakcie amatorskim. Zresztą będąc na kontrakcie amatorskim też może sobie poszukać jakiegoś sponsora. Tyle, że o takiego trudno, nie mając dobrych wyników.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    Semen (08-05-2018)

  14. Powrót do góry    #2305
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,888
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Pinokio ma za dwie godziny konferencję prasową. Relacja w Radiu Gra.

  15. Powrót do góry    #2306
    Użytkownik
    Dołączył
    25-07-2013
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 122 w 63 postach
    Dobrze to oceniacie - problemem jest brak klimatu wokół klubu, gdyby nie Motoarena to bylibyśmy dzisiaj tam gdzie jest Bydgoszcz. Akurat Senatora oceniam pozytywnie, wiadomo ,że ma swoje polityczno-biznesowe interesiki ale do klubu podchodzi profesjonalnie. Zapewnia budżet ale już do innych spraw zatrudnia ludzi których rozlicza z wyniku.
    Próbujemy różnych opcji i nie zawsze to wychodzi. Brakuje osoby która skonsolidowała by to środowisko-inne klubu maja Swietnych Polaków w GP - to też pomaga i napędzka klimat wokół klubu.W Lesznie Jankowski robi swiętną robotę z młodymi i daje to super podstawy działania klubu. U nas tego nie ma. Wracamy do Ząbików i jak wyjdzie zobaczymy aczkolwiek z tego co piszecie to perspektywy na wychowanków są co najmniej kilkuletnie. Pewne nadzieje pokładano w Kościesze ale jego osttanie wypowiedzi negatywne wobec klubu nie stawiaja go w dobrym swietle.
    Dla mnie taką rozwijająca się nadzieją manegerowo trenerską jest Tomek Bajerski. Reputacje i respekt będzie miał, wiadomo , że z niejednego pieca jadł chleb i wielu miejsach przebywal to i jest zahartowany. Jego osoba mogłaby stworzyć pozytywny klimat i być magnesem.
    Obecnie jednak nie ocenialbym jescze Frątczaka-jedyna nadzieją dla tej drużyny jest "rozjeżdzenie" sie etj druzyny i wskoczenie na wysoki poziom liderów.

  16. Powrót do góry    #2307
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Ciekawe czy Frątczak ma auto w leasingu z przebiegiem? i ile wydaje na paliwo. Jeżdzić tak między Zieloną Górą a Toruniem co 3-4 dni to trochę miesięcznie facet robi

  17. Powrót do góry    #2308
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2018
    Postów
    329
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 60 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Ciekawe czy Frątczak ma auto w leasingu z przebiegiem? i ile wydaje na paliwo. Jeżdzić tak między Zieloną Górą a Toruniem co 3-4 dni to trochę miesięcznie facet robi
    Jeśli mając firmę nie korzystał by z leasingu/najmu długoterminowego, to był by idiotą. Jestem pewien, że "kilometrówkę" też ma sowitą bo nie bez powodu zgodził się firmować swoim nazwiskiem ten burdel.

  18. Powrót do góry    #2309
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,185
    Kliknij i podziękuj
    6,533
    Podziękowania: 8,877 w 4,885 postach
    Burdel do którego się sam przyczynił, zapomniałeś dodać.

    Jeśli to prawda z motocyklem IKS-a to skandal. Kontrakt amatorski klub do czegoś zobowiązuje a chcąc osiągnąć jakiś wynik, trzeba w amatorów inwestować.
    Przestaje mnie dziwić odejście Zielińskiego.
    Z drugiej strony nie wygląda no to, aby u IKS a to sprzęt był głównym problemem. Jego technika wyjścia spod taśmy i zachowawczy pierwszy łuk woła o pomstę do nieba.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 08-05-2018 o 10:41
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  19. Powrót do góry    #2310
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,835
    Kliknij i podziękuj
    2,870
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Pinokio ma za dwie godziny konferencję prasową. Relacja w Radiu Gra.
    mozna zadawac pytania live czy sa juz spisane jak u Putina? Moznaby spytac o IKSa
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  20. Powrót do góry    #2311
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    No te które Ward oglądał były akurat nielegalne co nie zmienia faktu że dla wielu z nas poza granicami kraju to jedyna możliwość, choć chętnie bym zapłacił za legalnego streama. Niestety z jakiegoś powodu ktoś nie chce zarabiać pieniędzy, woli nabijać kasę piratom.

    Sent from my HTC U11 using Tapatalk
    A takie MŚ w hokeju dywizji A, sportu bardziej poważanego w świecie lecą na YT na kanale federacji. Niestety na speedwayu ma zarabiać jak zarabia wąska grupa krewnych i znajomych królika. Popularyzacja? A na co to komu.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  21. Powrót do góry    #2312
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,888
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    mozna zadawac pytania live czy sa juz spisane jak u Putina? Moznaby spytac o IKSa
    Nie wiem. Jako, że próżno szukać na klubowym facebooku informacji o tej konferencji, to przypuszczam, że pytań niewygodnych nie będzie.

  22. Powrót do góry    #2313
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2010
    Postów
    709
    Kliknij i podziękuj
    98
    Podziękowania: 83 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    A takie MŚ w hokeju dywizji A, sportu bardziej poważanego w świecie lecą na YT na kanale federacji. Niestety na speedwayu ma zarabiać jak zarabia wąska grupa krewnych i znajomych królika. Popularyzacja? A na co to komu.
    speedway gp i swc tez leci na youtube, ale ekstraliga to jest chyba za droga ale spokojnie mogliby zrobic cos ala nba league pass, tam za caly sezon placi sie w zaleznosci od kraju od kilkudziesieciu usd do kilkuset, mozna tez wybrac wszystkie mecze druzyny.

  23. Powrót do góry    #2314
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,603
    Kliknij i podziękuj
    1,787
    Podziękowania: 1,365 w 807 postach
    gdzie ta ki ferencja? w RG nie słyszę nic
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  24. Powrót do góry    #2315
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,888
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Tak mówili w Radiu Gra a teraz cisza. Szukam i znalazłem tylko jeszcze jeden ślad o dzisiejszej dymisji ... e znaczy konferencji http://www.pomorska.pl/sport/zuzel/a...well,13155796/

  25. Powrót do góry    #2316
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Zobaczymy co Paweł w Szwecji dziś pokaże.
    Szkoda że nie ma transmisji w TV.

    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Tak mówili w Radiu Gra a teraz cisza. Szukam i znalazłem tylko jeszcze jeden ślad o dzisiejszej dymisji ... e znaczy konferencji http://www.pomorska.pl/sport/zuzel/a...well,13155796/

    Podobno dołożyli i przekonali żeby został

  26. Powrót do góry    #2317
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,888
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Zobaczymy co Paweł w Szwecji dziś pokaże.
    Szkoda że nie ma transmisji w TV.




    Podobno dołożyli i przekonali żeby został
    No nie wiem. Akurat przerwa w lidze, więc czas na znalezienie następcy by się znalazł. Do tego Frątczakowi wszyscy na łeb już wchodzą. Od kibiców po zawodników. Mógł się chłop już poddać.

  27. Powrót do góry    #2318
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,185
    Kliknij i podziękuj
    6,533
    Podziękowania: 8,877 w 4,885 postach
    Doszly do mnie sluchy,ze Fratczak chcial sie podac dzis na konfie do dymisji,ale zabrali mu mikrofon,jego narzedzie pracy a nastepnie przywiazali do kaloryfera.
    Nie wiem ile w tym prawdy,bo "dzieki " Penhallowi zostalem zmuszony sluchac w Radio Gra muzyki tzw. popularnej i jeszcze mi slabo.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  28. Już 12 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Gadol (08-05-2018), Howard (08-05-2018), Lawin (08-05-2018), Oracle (08-05-2018), Penhall (08-05-2018), ckm-ista (08-05-2018), koot (08-05-2018), lego (08-05-2018), lemur6666 (08-05-2018), młody_piernik2 (08-05-2018), stone_gossard (08-05-2018), wokie (08-05-2018)

  29. Powrót do góry    #2319
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,888
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    cóż mogę powiedzieć.....

    Edit: Nie zrezygnował. Konferencję JF poświęcił swoim przemyśleniom po meczu w ZG.
    Ot kolejna porażka w dobrym stylu.
    Nie do końca słyszałem/słuchałem.
    Ostatnio edytowane przez Penhall ; 08-05-2018 o 14:31

  30. Powrót do góry    #2320
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Pewnie Chris przekonał Frątczaka że 10 pkt w trąbę to dobry wynik.

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi koot za jego przydatny post!

    Gadol (08-05-2018)

  32. Powrót do góry    #2321
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,603
    Kliknij i podziękuj
    1,787
    Podziękowania: 1,365 w 807 postach
    wykonferencjowali nas
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  33. Powrót do góry    #2322
    Użytkownik Awatar rotapa
    Dołączył
    19-11-2015
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 91 w 45 postach
    na MyszTV można obejrzeć to czego nie można było dziś usłyszeć

    http://zuzel.falubaz.com/

  34. Powrót do góry    #2323
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    gdzie trutniu widzisz prośbę o cos nielegalnego. Ogarniesz swoim rozumkiem, ze YT to tez legalne, płatne treści?
    "wrociły na YT". reszte nie musze pisac bo sam wystawiles sobie ocene

  35. Powrót do góry    #2324
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Doszly do mnie sluchy,ze Fratczak chcial sie podac dzis na konfie do dymisji,ale zabrali mu mikrofon,jego narzedzie pracy a nastepnie przywiazali do kaloryfera.
    Nie wiem ile w tym prawdy,bo "dzieki " Penhallowi zostalem zmuszony sluchac w Radio Gra muzyki tzw. popularnej i jeszcze mi slabo.
    Może stary drabik tam był

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi cukrzyca za jego przydatny post!

    kingpin (09-05-2018)

  37. Powrót do góry    #2325
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,450
    Kliknij i podziękuj
    4,469
    Podziękowania: 1,710 w 1,016 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    zostalem zmuszony sluchac w Radio Gra muzyki tzw. popularnej i jeszcze mi slabo.
    Popularne były kiedyś. I też było po nich słabo.
    UNSCARED

  38. Powrót do góry    #2326
    Użytkownik Awatar peper
    Dołączył
    24-11-2012
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    123
    Podziękowania: 201 w 102 postach

  39. Powrót do góry    #2327
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Dajcie spokoj z tymi sankcjami telewizyjnymi. W kazdym normalnym sporcie skroty pomeczowe wrzuca sie do sieci max 2 godziny po wydarzeniu, tylko ten buraczany zuzel w polskim wydaniu objety jest tajemnica medialna. To tylko swiadczy o tym, ze Polska dla Polakow, ziemia dla ziemniakow i ksiezyc dla ksiezy.

    Zeby Polak w Anglii musial kombinowac jak kon pod gore zeby skrot meczu obejrzec wieczorem, no kpina. W tejze glupiej Anglii prawie panstwowe bbc puszcza wszystko, co Anglikow interesuje, tylko u nas zawsze problem. I to jeszcze tlumaczony przez gawiedz

  40. Powrót do góry    #2328
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,340
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,366 w 1,675 postach
    Cytat Zamieszczone przez peper Zobacz posta
    Pomiędzy 9 a 10 minutą profesor Frątczak udziela prelekcji na temat mechanizmów jakimi charakteryzują się współczesne media. Ponadto dowiedzieliśmy się, że Doyle dwukrotnie o mało się nie zabił przy próbach ataków podczas meczu w ZG. Bardzo pouczająca konferencja.

  41. Powrót do góry    #2329
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2018
    Postów
    329
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 60 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Pomiędzy 9 a 10 minutą profesor Frątczak udziela prelekcji na temat mechanizmów jakimi charakteryzują się współczesne media. Ponadto dowiedzieliśmy się, że Doyle dwukrotnie o mało się nie zabił przy próbach ataków podczas meczu w ZG. Bardzo pouczająca konferencja.
    A ktoś tutaj szukał intencji w upadku nieopierzonego juniora w meczu z Wrocławiem...

  42. Powrót do góry    #2330
    Użytkownik Awatar peper
    Dołączył
    24-11-2012
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    123
    Podziękowania: 201 w 102 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Pomiędzy 9 a 10 minutą profesor Frątczak udziela prelekcji na temat mechanizmów jakimi charakteryzują się współczesne media. Ponadto dowiedzieliśmy się, że Doyle dwukrotnie o mało się nie zabił przy próbach ataków podczas meczu w ZG. Bardzo pouczająca konferencja.
    Ale musze przyznac, ze Fratczak jest wygodnym rozmowca na konferencjach. Dziennikarz zadaje jedno pytania i bach 20 min mija

  43. Powrót do góry    #2331
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,839
    Kliknij i podziękuj
    445
    Podziękowania: 616 w 318 postach
    Jako, że ganilem Pawła przed meczem tak po składam gratulacje bo zrobił dużo więcej niż się spodziewałem.

    Bura za to dla Holdera. Jak myśli, że "no worries" i tylko na MA trzeba jechać oszczędnościowo z jednym silnikiem to niech lepiej Jack za niego jedzie na wyjazdach od początku.

    Doyle z kolei chyba nie wytrzymał presji powrotu do Zielonej bo w jego formie w sumie widać progres.

    Z Iversena będziemy mieć więcej na wyjazdach niż w domu w związku z czym skończymy na 6 miejscu bez większości bonusów.

    Na plus w tym sezonie Holta. Mam wrażenie, że chce trochę zmazać plamę rocznego nieudanego pobytu w Toruniu. Miał zastąpić Adriana i zastępuje. Szkoda, że puchnie trochę jadąc przeciwko 2 seniorom.

  44. Powrót do góry    #2332
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Poszedł po bandzie skubaniec Jan.
    Chyba ma alergie na Get Well.


    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/75...ign=newswidget

    A tym, którzy twierdzą, że w Get Well jest fatalnie, mogę powiedzieć tylko jedno: będzie jeszcze gorzej. Przyjdą kolejne porażki i już zupełnie siądzie atmosfera. Żeby to nie zakończyło się sportową tragedią.

    Złą wiadomością dla Get Well jest to, że podnosi się powoli MRGARDEN GKM. Grudziądzanie wygrali z gorzowianami i wygląda na to, że otrząsnęli się już z kryzysu. Będą walczyć i kto wie czy nie zakończą sezonu wyżej niż torunianie. Nie będę przesadnie zdziwiony, jeśli drużyna Jacka Frątczaka będzie drżeć o utrzymanie. Może się okazać, że spadną oni albo tarnowianie. Myślę, że inne kluby, myślące o zbudowaniu typowo zagranicznej drużyny w Polsce, dwa razy się teraz zastanowią, nim pójdą w ślady Get Well Toruń.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  45. Powrót do góry    #2333
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,450
    Kliknij i podziękuj
    4,469
    Podziękowania: 1,710 w 1,016 postach
    Czyli jest nadzieja. Jan i jego woda.
    UNSCARED

  46. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi lemur6666 za jego przydatny post!

    Yozayan (08-05-2018), kingpin (09-05-2018)

  47. Powrót do góry    #2334
    Użytkownik
    Dołączył
    18-10-2016
    Postów
    118
    Kliknij i podziękuj
    154
    Podziękowania: 27 w 19 postach
    Przecież Krzystyniak od zeszłego roku już ciągle pisze źle o Toruniu. I każda jego wypowiedź to opisywanie jak to u nas jest tragicznie (lub będzie), chyba ma taką role na syfach

  48. Powrót do góry    #2335
    Użytkownik
    Dołączył
    10-02-2015
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 24 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez Oracle Zobacz posta
    Jako, że ganilem Pawła przed meczem tak po składam gratulacje bo zrobił dużo więcej niż się spodziewałem.

    Bura za to dla Holdera. Jak myśli, że "no worries" i tylko na MA trzeba jechać oszczędnościowo z jednym silnikiem to niech lepiej Jack za niego jedzie na wyjazdach od początku.

    Doyle z kolei chyba nie wytrzymał presji powrotu do Zielonej bo w jego formie w sumie widać progres.

    Z Iversena będziemy mieć więcej na wyjazdach niż w domu w związku z czym skończymy na 6 miejscu bez większości bonusów.

    Na plus w tym sezonie Holta. Mam wrażenie, że chce trochę zmazać plamę rocznego nieudanego pobytu w Toruniu. Miał zastąpić Adriana i zastępuje. Szkoda, że puchnie trochę jadąc przeciwko 2 seniorom.
    W takim wypadku Jack powinien jeździć za brata na wyjazdach a za PUKa w Toruniu. Myślę, że wyszłoby to nam na dobre.

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi marobo za jego przydatny post!

    j-rules (08-05-2018)

  50. Powrót do góry    #2336
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,888
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Liga, ligą, toruńscy juniorzy jeżdżą bardzo słabo lub w ogóle nie potrafią jeździć.
    Problem w tym, że ci najmłodsi torunianie nawet w zawodach młodzieżowych są tłem dla rówieśników z innych klubów.
    Problemem jest nie tyle to, że nie potrafią jeździć a brak jakiejkolwiek jazdy .
    Przecież taki Rydlewski jeszcze w tym roku nie zaliczył żadnych zawodów. Jego jazdy obecnie nawet nie idzie porównać do jazdy rówieśników. Ba. On nawet nie ma z kim się ścigać w szkółce. Nice Cup dzis odwołano a juniorzy młodsi z Wielkopolski zaczęli sezon. Ci z Pomorza niestety nie( zdaje sobie sprawę, że to nie wina Naszego klubu).
    Myślę, że Adamczewskiego i Rydlewskiego klub spisał już na straty. Przynajmniej z daleka tak to wygląda.
    Ostatnio edytowane przez Penhall ; 08-05-2018 o 21:53

  51. Powrót do góry    #2337
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    https://ototorun.pl/artykul/na-motoa...aca-wre/440471
    No to chyba powinniśmy zacząć się bać. A nuż Jacusiowi coś wyjdzie.
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  52. Powrót do góry    #2338
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2013
    Postów
    237
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 35 w 28 postach
    To raczej My w Toruniu musimy się bać, mówi, że tor będzie do ścigania?! Super to teraz Unia będzie nas mijać na trasie z każdej strony. Holdery aż złapią się za głowy, wiedząc że ich motocykle już tak dobrze nie pojadą. Typowałem nasze zwycięstwo 45:44 a teraz będzie 39:51 dla Unii pewnie

    Pożyjemy, zobaczymy co Jacuś nawydziwia z tym torem. Widzę, że z naszej drużyny i toru robi sobie poligon doświadczalny :-P

    Całe szczęście że mamy dłuższą przerwę, może nasi sie trochę rozjadą...

    Chociaż mało kto w to wierzy to i tak obstawiam zwycięstwo Torunia +1
    Ostatnio edytowane przez strogonow ; 08-05-2018 o 23:09

  53. Powrót do góry    #2339
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robert_Leszno Zobacz posta
    https://ototorun.pl/artykul/na-motoa...aca-wre/440471
    No to chyba powinniśmy zacząć się bać. A nuż Jacusiowi coś wyjdzie.
    Wyjdzie, do tej pory przewidywałem honorową porażkę z Lesznem 40:50, teraz obawiam się, że będzie 30:60. Oj nie ma litości nasz Jacek dla księgowej z Leszna, pewnie już bidula siwiusieńka siedzi, a ten padalec jeszcze węgiel w nią sypie. Będzie ją miał na sumieniu.

  54. Powrót do góry    #2340
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,831
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,618 w 1,051 postach
    Do złudzenia przypomina tor z pólfinału 2015

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •