Strona 28 z 168 PierwszyPierwszy ... 1826272829303878128 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,216 do 1,260 z 7533

Wątek: Apator Torun 2018 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #1216
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,156
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Heehehehheheehhee czytasz swoje posty?
    Pierwsza linijka twego wpisu wskazuje na to że nie, no chyba że jestes na "dopingu" to wtedy spoko - rozumiem.
    ...aleś mnie ubawił.
    Bardzo merytorycznie. Szczególnie te hehehehe.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  2. Powrót do góry    #1217
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Za SF, rozmowa OStafa z Galewskim, na temat waszego meczu:



    Semen, jak to jest, żeby Dariusz bardziej wierzył w KST niż ty ?

    Może ty też za dużo rozmawiasz z Kościechą i Gajewskim ?

    uu, czyżby panowie dołączyli do innego toruńskiego tuza, Kowalika? Dopóki tworzysz bagienko to ok, ale jak już cie odstawia to srej ile wlezie, tylko tak masz szanse utrzymać status eksperta SF i tv. Ciężko szukać drugiego takiego środowiska w PL. To jest przyczyna wynikow ostatnich nastu lat. Czapka z Doyla, Iversena i Holty tego nie zasloni.

    Tylko niech semen nie pisze, ze trzeba bylo spasc i przewietrzyc, bo u nas wypadloby kilka ogniw, nic wiecej. Dzis w Rybniku bylo 8tys kibicow. Gdybysmy jechali dzis inauguracje z Polonia Pila to ilu kibicow by przyszlo?
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  3. Powrót do góry    #1218
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    954
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 131 w 67 postach
    koledzy istnieje jeszcze ten przepis ze mozna wziac w okienku zawodnika z innegp klubu jesli ten nie pyknal 8pnktow dla swej druzyny? moze trzeba by sie ratowac skaperowaniem jakiegos Lebiedewa czy innego objezdzonego w lidze.

  4. Powrót do góry    #1219
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Bardzo merytorycznie. Szczególnie te hehehehe.
    Wybacz, ale czego oczekiwałeś?
    Miałem tłumaczyć Tobie, staremu kibicowi, że żużel to sport motorowy i wynik zależy w ogromnym stopniu od sprzętu,
    a jakość tego sprzętu zależy wprost od pieniędzy jakimi dysponuje zawodnik(czyt. jego team)?

    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta

    Tylko niech semen nie pisze, ze trzeba bylo spasc i przewietrzyc, bo u nas wypadloby kilka ogniw, nic wiecej. Dzis w Rybniku bylo 8tys kibicow. Gdybysmy jechali dzis inauguracje z Polonia Pila to ilu kibicow by przyszlo?
    lego, ja o spadku piszę w kontekście zmiany filozofii funkcjonowania całego klubu, a nie corocznych roszad w składzie!

    PS: Na pierwszy mecz za tydzień i tak więcej niż pół stadionu nie przyjdzie, nawet jak później ogłoszą, że było 10tys.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  5. Powrót do góry    #1220
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,839
    Kliknij i podziękuj
    444
    Podziękowania: 616 w 318 postach
    Zawsze mnie bawi to budowanie młodego perspektywicznego składu, który po 2 latach kontraktów i objeżdżania się w lidze ucieka tam gdzie większe pieniądze. Szczególnie kibice się tym bezpodstawnie jaraja.

    Żużel to nie piłka nożna. 35-letni zawodnik to nie jest 35-letni piłkarz z wyeksploatowanym do granic możliwości organizmem. Wszak tu sprzęt dużo znaczy w obecnych czasach nie?

  6. Powrót do góry    #1221
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,816
    Kliknij i podziękuj
    594
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Za SF, rozmowa OStafa z Galewskim, na temat waszego meczu:



    Semen, jak to jest, żeby Dariusz bardziej wierzył w KST niż ty ?

    Może ty też za dużo rozmawiasz z Kościechą i Gajewskim ?
    Tutaj jest istny wyścig o miano najlepszego pesymisty - narzekacza. Niektórzy już doszli do poziomu życzenia swojemu klubowi spadku. Ostatnio modne stało się wspominanie Kurtza
    i Fricke jako błędnej polityki naszego klubu. Na dzień dzisiejszy sa to średniacy którzy czasami mają przebłyski a jeśli np. wstawilibyśmy ich w 2016 za Vaculika i Hancocka jako inwestycje w przyszłość to spadek prawie pewny.

  7. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Frank_Drebin za jego przydatny post!

    Yozayan (08-04-2018), peper (08-04-2018)

  8. Powrót do góry    #1222
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Tutaj jest istny wyścig o miano najlepszego pesymisty - narzekacza. Niektórzy już doszli do poziomu życzenia swojemu klubowi spadku. Ostatnio modne stało się wspominanie Kurtza
    i Fricke jako błędnej polityki naszego klubu. Na dzień dzisiejszy sa to średniacy którzy czasami mają przebłyski a jeśli np. wstawilibyśmy ich w 2016 za Vaculika i Hancocka jako inwestycje w przyszłość to spadek prawie pewny.
    Jestem podobnego zdania. Im brakuje regularności w jeździe na jakimś konkretnym, przyzwoitym poziomie. Czy w ogóle dojdą do tego poziomu, to się dopiero okaże.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #1223
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,884
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,664 w 992 postach
    Cytat Zamieszczone przez Oracle Zobacz posta
    Zawsze mnie bawi to budowanie młodego perspektywicznego składu, który po 2 latach kontraktów i objeżdżania się w lidze ucieka tam gdzie większe pieniądze. Szczególnie kibice się tym bezpodstawnie jaraja.

    Żużel to nie piłka nożna. 35-letni zawodnik to nie jest 35-letni piłkarz z wyeksploatowanym do granic możliwości organizmem. Wszak tu sprzęt dużo znaczy w obecnych czasach nie?
    No jest w tym wiele prawdy . Jeden sponsor mniej w klubie i zawodnik wyfruwa. My i tak z kasą mamy szczęście. Tylko się tu na żużlu za bardzo nie znają.

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (07-04-2018)

  11. Powrót do góry    #1224
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,816
    Kliknij i podziękuj
    594
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez Oracle Zobacz posta
    Zawsze mnie bawi to budowanie młodego perspektywicznego składu, który po 2 latach kontraktów i objeżdżania się w lidze ucieka tam gdzie większe pieniądze. Szczególnie kibice się tym bezpodstawnie jaraja.

    Żużel to nie piłka nożna. 35-letni zawodnik to nie jest 35-letni piłkarz z wyeksploatowanym do granic możliwości organizmem. Wszak tu sprzęt dużo znaczy w obecnych czasach nie?
    Dokładnie. Budować tzw. perspektywiczny skład można było 15-20 lat temu. Dzisiaj zawodnicy patrzą przez pryzmat własnego portfela i taki Doyle podobno strasznie obrażony na Toruń jak zobaczył kasę to zapomniał o urazach. Zresztą żużel to taki sport że w jednym wyścigu można zostać inwalidą i każdy myślący zawodnik musi zbierac forse na taką okoliczność a nie myśleć o chwale i sławie jakiegoś tam klubu w jakimś kraju.

  12. Powrót do góry    #1225
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Spokojnie - Kurtz zrobił dzisiaj 3+2, a Fricke 4+1, obaj w 5 biegach.
    My przecież też mamy w składzie młodego Australijczyka. Pewnie 5 szans nie dostanie, ale wynik i tak może zrobic podobny lub nawet lepszy.

  13. Powrót do góry    #1226
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Ciekawy jestem Jacka jutro. Jak pojedzie na 7 + to Apator wygra ten mecz.

  14. Powrót do góry    #1227
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    954
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 131 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Spokojnie - Kurtz zrobił dzisiaj 3+2, a Fricke 4+1, obaj w 5 biegach.
    My przecież też mamy w składzie młodego Australijczyka. Pewnie 5 szans nie dostanie, ale wynik i tak może zrobic podobny lub nawet lepszy.
    za Walasa i za Pawla pojedzie. tez z 5 razy i zrobi tyle co Brady i Max razem

  15. Powrót do góry    #1228
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez barriofino Zobacz posta
    koledzy istnieje jeszcze ten przepis ze mozna wziac w okienku zawodnika z innegp klubu jesli ten nie pyknal 8pnktow dla swej druzyny? moze trzeba by sie ratowac skaperowaniem jakiegos Lebiedewa czy innego objezdzonego w lidze.
    Odnośnie Twojego pytania - to tak nadal to funkcjonuje. Nie może zrobić więcej niż 5 punktów łącznie z bonusami.
    Natomiast o Lebiedieva nie mamy nawet co pytać bo nie ma na to szans.
    Ja uważam, że można by spróbować wypożyczyć innego zawodnika - niektórzy stwierdzą, że to kontrowersyjny pomysł, ale myślę, że w tym roku Loktajew może mieć udany sezon.
    W Łodzi na początku pewnie nie dostanie szans na jazdę - Tungate, Bogdanow i Andersen są pewnie przed nim, ale Frątczak chłopaka zna więc jak w przyszłym tygodniu okaże się, że Chrisa nie zobaczymy, to można by porozmawiać.
    Szlaban na trawę i jakaś opcja rezerwowa by była (kasę z tego co mówicie na Holderze mają na razie zaoszczędzoną).

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sth za jego przydatny post!

    lemur6666 (08-04-2018)

  17. Powrót do góry    #1229
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,854
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Ciekawy jestem Jacka jutro. Jak pojedzie na 7 + to Apator wygra ten mecz.
    Sparringi przedsezonowe zakończone, jutro już liga i żadne 7+ nie pomoże.
    Jutro Apator jeździ w Gorzowie!
    Ale dobrze że wierzysz w swój zespół, to na plus.

    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Odnośnie Twojego pytania - to tak nadal to funkcjonuje. Nie może zrobić więcej niż 5 punktów łącznie z bonusami.
    Natomiast o Lebiedieva nie mamy nawet co pytać bo nie ma na to szans.
    Ja uważam, że można by spróbować wypożyczyć innego zawodnika - niektórzy stwierdzą, że to kontrowersyjny pomysł, ale myślę, że w tym roku Loktajew może mieć udany sezon.
    W Łodzi na początku pewnie nie dostanie szans na jazdę - Tungate, Bogdanow i Andersen są pewnie przed nim, ale Frątczak chłopaka zna więc jak w przyszłym tygodniu okaże się, że Chrisa nie zobaczymy, to można by porozmawiać.
    Szlaban na trawę i jakaś opcja rezerwowa by była (kasę z tego co mówicie na Holderze mają na razie zaoszczędzoną).
    Też właśnie o nim myślałem w kontekście Torunia. Ale obawiam się, że może to być poziom PP-GW, czyli tego czego macie jak ruscy armat.
    Chłopak ma talent, tylko ta mentalność i sportowy tryb życia. Jak to zmienić i upilnować? Jemu samemu musiałoby się chcieć.

  18. Powrót do góry    #1230
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Oracle Zobacz posta
    Zawsze mnie bawi to budowanie młodego perspektywicznego składu, który po 2 latach kontraktów i objeżdżania się w lidze ucieka tam gdzie większe pieniądze. Szczególnie kibice się tym bezpodstawnie jaraja.

    Żużel to nie piłka nożna. 35-letni zawodnik to nie jest 35-letni piłkarz z wyeksploatowanym do granic możliwości organizmem. Wszak tu sprzęt dużo znaczy w obecnych czasach nie?
    Bo biorąc 26 letniego zawodnika z czołówki ligi od kilku lat, który przyszedł do nas dla większych pieniędzy nie budujemy perspektywy na cokolwiek (Vaculik, jak się nim jarano, wczoraj był u nas, dziś w Gorzowie pojutrze w Lesznie czy innym Falubazie), ale jak dasz szansę młodemu 17 latkowi który w polskiej lidze nie zaistniał (Kurtz, a czy Leszno zrobiło słusznie, czy przegrało medal tym transferem, to dopiero się okaże po sezonie) albo był traktowany jak piąte koło u wozu (Holder x lat temu) to już taki zawodnik ma podejście inne.
    Tylko lepiej brać Doyle'a, i Iversena, niż dwóch 17 latków z Australii/Rosji/Danii.

  19. Powrót do góry    #1231
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Też właśnie o nim myślałem w kontekście Torunia. Ale obawiam się, że może to być poziom PP-GW, czyli tego czego macie jak ruscy armat.
    Chłopak ma talent, tylko ta mentalność i sportowy tryb życia. Jak to zmienić i upilnować? Jemu samemu musiałoby się chcieć.
    Właśnie o to chodzi, że chyba w tym roku może znów zacznie mu się chcieć - tylko musi dostać szansę. Zobaczymy jak to się potoczy.
    Pamiętam go jak w 2014 świetnie śmigał na MA. Z Protasem trzymali cały wynik dla Zielonej. Od tego momentu dużo czasu minęło, ale koleś ma dopiero ile - 24 lata, tak jak mówiłeś do tego jest talent i dodatkowo zna tory Ekstraligowe.

  20. Powrót do góry    #1232
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Ciekawy jestem Jacka jutro. Jak pojedzie na 7 + to Apator wygra ten mecz.
    Myślę , że może zaskoczyć i zaliczyć całkiem niezły występ , ale nawet 10+ w jego wykonaniu może być mało , by Anioły
    uzbierały min 46. Z całym szacunkiem , ale Rysiu Holtański z ubiegłego roku , a z tego - to całkiem inny kaliber.
    Myślę , że on zawsze w tej Czewie się odnajdywał idealnie , może to kwestia toru , na którym nie dostrzegało się tej
    "kwadratowej" jazdy , tam ta jazda zawsze była taka bardziej płynna , a poza Czewą może być problem.
    Mogę się oczywiście mylić , ale sądzę , ze do lidera będzie mu brakować.

  21. Powrót do góry    #1233
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,156
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Wybacz, ale czego oczekiwałeś?
    Miałem tłumaczyć Tobie, staremu kibicowi, że żużel to sport motorowy i wynik zależy w ogromnym stopniu od sprzętu,
    a jakość tego sprzętu zależy wprost od pieniędzy jakimi dysponuje zawodnik(czyt. jego team)?
    Nie wiem,jakis dziwny jestes.
    Probujesz mi tu wmowic,ze Fricke w polskiej lidze
    jezdzi na hulajnogach,bo go na silniki od np Graversena lub
    Anderssona nie stac?
    Naprawde chcesz mi to powiedziec?
    Gdyby pieniadze wygrywaly,taki Jonsson bylby niepokonany.
    Emil tez nie wozilby zer i jedynek,bo gosc zarabia w milionach a jednak taki Fricke
    na podobno hulajnodze go objechal.
    Przyklady mozna by mnozyc.
    Kazdego,powtarzam,kazdego ekstraligowego grajka stac na 3-4 silniki
    od najlepszych tunerow.Pomijam juniorow,bo z nimi to jest inaczej.Niektorzy jada na sprzecie klubowym.
    Inna sprawa to jakosc tych silnikow.Z tym jest roznie i nie zawsze tuner trafi z nowinkami ale o tym
    przekonuja sie zarowno ci biedniejsi jak i ci najbogatsi.
    Wracajac jeszcze do Fricke.
    On nie jest Zmarzlikiem czy Doylem i nie potrzebuje 10 silnikow ,w tym 5-ciu na GP.
    Nie po to Sparta wykladala za niego 400.000 by pozwolic mu jezdzic na sprzecie od Ziutka z garazu.
    W sumie ja nie wiem dlaczego dyskutuje z Toba o rzeczach ktore sa tak oczywiste.
    Po prostu nie spodobal Ci sie moj post w ktorym nie rozplywalem sie nad jazda Maxa czy Bradego
    wiec teraz brniesz w jakies nonsensy.

    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta



    lego, ja o spadku piszę w kontekście zmiany filozofii funkcjonowania całego klubu, a nie corocznych roszad w składzie!

    PS: Na pierwszy mecz za tydzień i tak więcej niż pół stadionu nie przyjdzie, nawet jak później ogłoszą, że było 10tys.
    Przepraszam,jaka filozofie Ty bys obral,majac na uwadze oczekiwania sponsorow i kibicow?
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 08-04-2018 o 08:56
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  22. Powrót do góry    #1234
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Nie wiemy ile zarabia Fricke, ale na pewno najwiecej w karierze, bo byl most wanted.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  23. Powrót do góry    #1235
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    kingpin

    1) To co piszesz o sprzęcie to prawda, ale nie cała prawda.
    Krótko żeby nie przynudzać:
    Ich stać na bdb sprzęt, ale nie stać ich na to by przebierać w silnikach. Dodatkowo stoją daleko w kolejce do najlepszych tunerów. To też robi różnicę.
    Obaj nie zdobyli zbyt dużo punktów, ale obaj walczyli na dystansie(mimo że tor wbrew zachwytom Dryły na wiele nie pozwalał) i pokazali ogromne możliwości jakie w nich drzemią. To kwestia objeżdżenia, wyrobienia sobie pozycji, zbudowania teamów. Ich czas, o ile sami nie pokpią sprawy, niedługo nadejdzie.
    Zamiast nich dziś obejrzysz Holtę i Walaska...

    2) Wielokrotnie pisałem krytycznie o tym, że w KST myśli się tylko kategoriami "tu i teraz", patrzy się maksymalnie rok do przodu.
    Przykłady z ostatnich paru lat, które pokazują, że można i trzeba inaczej: Sparta, Stal G., w pewnym sensie Unia L.(chociaż to w ogóle klub fenomen) i najbliższy przykład mozolnego budowania przyszłej pozycji klubu - GKM. Myśląc perspektywicznie jak trzeba było to nawet awans odłożono w Grudziądzu o rok czy dwa .
    Pierwszy raz od czasów Olimpii torunianie mogą uczyć się od grudziądzan. Szkółka u nich kuleje, ale i tą działką żyją ,więc chłopaków poszukali w okolicy.
    W Toruniu nawet swojego adepta nie miał kto przypilnować.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  24. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    Morciasz (09-04-2018), stone_gossard (08-04-2018)

  25. Powrót do góry    #1236
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,156
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    No i co z tego,ze obejrze Holte i Walaska?
    Szczegolnie Holta,choc to nie moja bajka,jest nie mniej waleczny niz Fricke czy Kurtz.
    Ich czas moze nadejdzie a moze nie.Tego nie wiesz.
    Tak samo i tego,czy za dwa-trzy lata ,gdy podobno nadejdzie ich czas, nie przywdzieja plastronu z Aniolem.
    Zreszta tak Holta jak i Walasek to nie jest nasz glowny problem.
    Przedpelski i Chris,o nich mnie glowa boli.Gdyby z nimi bylo tak jak bysmy chcieli,
    ani Holta ani Walasek by nam nie przeszkadzal.

    Sparta?
    Wszyscy zachwalali jak sciagali Lebiedeva,tez wtedy pisano o madrym budowaniu skladu.
    Dzis ten chlopak jest na wylocie ze Sparty a kibice najchetnie wykopaliby go juz dzis.
    Fricke jak sie nie ogarnie,tez moze we Wroclawiu miejsca nie zagrzac.
    Choc o niego jestem jakby bardziej spokojny.
    Nie ma czegos takiego jak budowa druzyny na lata,bo mozesz miec wizje,plany ale te
    brutalnie potem weryfikuje tor.
    U nas ani Walasek ani Holta nie byli pierwszym wyborem.
    Nie udalo sie z Hampelem , Wozniakiem czy Kolodziejem,wiec ratowali sie Holta a Walasek wiadomo
    dlaczego podpisal aneks.
    Oczywiscie,ze chluby to Fratczakowi i Kruzynskiemu nie przynosi,ale to przeciez nie tak,ze
    sklad ktory mamy jest ich czy kibicow wymarzonym.
    Podobnie jest w Tarnowie czy Zielonej Gorze.
    Tam tez nie maja skladow z pierwszego wyboru a pewnie z drugiego czy nawet trzeciego.
    W Falubazie - jak to zwykle u nich bywa - przekuli to w cnote.Niektorzy kibice nawet uwierzyli,ze
    Gomolski ze Smolinskim to znak budowania druzyny na lata,z pewna wizja.
    Ta wizja to chyba po niezlym zielsku.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 08-04-2018 o 09:57
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  26. Powrót do góry    #1237
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,854
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    No i co z tego,ze obejrze Holte i Walaska?
    Szczegolnie Holta,choc to nie moja bajka,jest nie mniej waleczny niz Fricke czy Kurtz.
    Ich czas moze nadejdzie a moze nie.Tego nie wiesz.
    Tak samo i tego,czy za dwa-trzy lata ,gdy podobno nadejdzie ich czas, nie przywdzieja plastronu z Aniolem.
    Zreszta tak Holta jak i Walasek to nie jest nasz glowny problem.
    Przedpelski i Chris,o nich mnie glowa boli.Gdyby z nimi bylo tak jak bysmy chcieli,
    ani Holta ani Walasek by nam nie przeszkadzal.

    Sparta?
    Wszyscy zachwalali jak sciagali Lebiedeva,tez wtedy pisano o madrym budowaniu skladu.
    Dzis ten chlopak jest na wylocie ze Sparty a kibice najchetnie wykopaliby go juz dzis.
    Fricke jak sie nie ogarnie,tez moze we Wroclawiu miejsca nie zagrzac.
    Choc o niego jestem jakby bardziej spokojny.
    Nie ma czegos takiego jak budowa druzyny na lata,bo mozesz miec wizje,plany ale te
    brutalnie potem weryfikuje tor.
    U nas ani Walasek ani Holta nie byli pierwszym wyborem.
    Nie udalo sie z Hampelem , Wozniakiem czy Kolodziejem,wiec ratowali sie Holta a Walasek wiadomo
    dlaczego podpisal aneks.
    Oczywiscie,ze chluby to Fratczakowi i Kruzynskiemu nie przynosi,ale to przeciez nie tak,ze
    sklad ktory mamy jest ich czy kibicow wymarzonym.
    Podobnie jest w Tarnowie czy Zielonej Gorze.
    Tam tez nie maja skladow z pierwszego wyboru a pewnie z drugiego czy nawet trzeciego.
    W Falubazie - jak to zwykle u nich bywa - przekuli to w cnote.Niektorzy kibice nawet uwierzyli,ze
    Gomolski ze Smolinskim to znak budowania druzyny na lata,z pewna wizja.
    Ta wizja to chyba po niezlym zielsku.
    Ktoś z kibiców Falubazu pisał, że obecna obsada drużyny, to skład marzeń i przyszłości?
    Coś przeoczyłem, czy wymysłami bronisz "budowania" Get Well, deprecjonując innych?
    To raczej Jacek Falubaz w ostatnim sezonie transferowym, rozpoczął budowę teamu przyszłości Torunia. Jaki to Team przyszłości, każdy widzi. Taki jak i w Falubazie. Choć Falubaz o tyle lepszy, że siła napędowa teamu to chłopaki stąd, to oni decydują o obliczu drużyny.

  27. Powrót do góry    #1238
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,156
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Zaczynasz "mariuszowac".
    Gdzie wyczytales,ze kibice Falubazu pisali,ze to ich wymarzony sklad?
    Nikt tak nie pisal,ale kilku sie znalazlo,ktorym ten sklad sie podoba,biorac pod uwage
    okolicznosci.
    Niektorzy nawet snuja jakies wizje o PO.
    Ich sprawa,nikt im tego nie zabroni.
    Sport juz nie takie rzeczy widzial.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  28. Powrót do góry    #1239
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    No i co z tego,ze obejrze Holte i Walaska?
    To jest właśnie kwintesencja obecnej klubowej filozofii budowania składu

    Cytat Zamieszczone przez kingpin
    Sparta?
    Tak Sparta.
    To że walczą teraz o tytuł DMP zaplanowali wcześniej kontraktując Drabika i budując skład wokół Taia(nie dali go sobie podkupić) i Maćka.
    Postawili na młodych Milika, Lebedevsa i Woźniaka. Z Woźniakiem nie wyszło, ale wiadomo, że nigdy 100% inwestycji nie będzie trafnych.
    ...Lebedevsa cały czas im zazdroszczę. Choć moze się okazać, że rzeczywiście nie podoła presji, bo we Wrocku wszyscy oczekują teraz tytułu.

    O Falubazie i Unii Tarnów nie pisałem.

    Odchodząc od tematu, dziwi mnie fakt, że wiele osób lekceważy zielonogórzan. uważam, że będą walczyć o PO.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 08-04-2018 o 11:04
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  29. Powrót do góry    #1240
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,364 w 1,674 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Tak Sparta.
    To że walczą teraz o tytuł DMP zaplanowali wcześniej kontraktując Drabika i budując skład wokół Taia(nie dali go sobie podkupić) i Maćka.
    Postawili na młodych Milika, Lebedevsa i Woźniaka. Z Woźniakiem nie wyszło, ale wiadomo, że nigdy 100% inwestycji nie będzie trafnych.
    ...Lebedevsa cały czas im zazdroszczę.
    Rybnik też patrzył przyszłościowo. Wprowadzili Fricke'a do polskiej ligi, dając mu zadebiutować w wieku 19 lat. Później regularnie w ich barwach jeździł w Ekstra, od pewnego czasu jako prowadzący parę. Książkowy przykład inwestowania w zawodnika i budowania drużyny w oparciu o jakąś szerszą wizję gdyby nie fakt, że Fricke obecnie to sobie może do Rybnika co najwyżej w gości wpaść jak będzie miał chwilę przerwy w Sparcie. I żeby była jasność - mi też nie podoba się to co zmontował nam na ten sezon największy strateg wszechczasów, który jak tylko dotknie zawodnika to ten od razu czuje się pewniej. Ale teksty o przyszłościowym budowaniu składu w żużlu to utopia. I nie zmieni tego fakt, że Sparcie udało się z Milikiem (bo Drabik to był raczej doraźny zakup, aby chociaż trochę poprawić obraz fatalnej w tamtym okresie wrocławskiej juniorki).

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Yozayan (08-04-2018)

  31. Powrót do góry    #1241
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Odnośnie Twojego pytania - to tak nadal to funkcjonuje. Nie może zrobić więcej niż 5 punktów łącznie z bonusami.
    A skąd Ci sie te 5 punktów wzieło ? Nie może zrobić wiecej jak 8

  32. Powrót do góry    #1242
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Jeśli mogę coś o waszej ekipie , to raz - faktycznie mało perspektywiczna , ale podejrzewam przy tym bardzo , bardzo droga.
    Skoro skusili się Doyle , Iversen - rezygnując z niezłych dotychczasowych kontraktów , to znaczy , że przebiliście ostro , bo różnica
    paru groszy nie skłoniłaby takiego Nielsa do zmiany otoczenia. To raczej stały w "uczuciach" rajder.
    Rysiek Holtanski też pewnie niezła podwyżka , choć jemu z 3 stówki za oczko to i tak 100% więcej tego , co miał w Czewie
    Reasumując , macie towar mocno przepłacony.

  33. Powrót do góry    #1243
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rysiek Zobacz posta
    Reasumując , macie towar mocno przepłacony.
    To zależy od wyniku. Będzie 6 miejsce towar będzie przepłacony. Będzie medal to wszystko będzie ok

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    Rysiek (08-04-2018)

  35. Powrót do góry    #1244
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,156
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rysiek Zobacz posta
    Jeśli mogę coś o waszej ekipie , to raz - faktycznie mało perspektywiczna , ale podejrzewam przy tym bardzo , bardzo droga.
    Skoro skusili się Doyle , Iversen - rezygnując z niezłych dotychczasowych kontraktów , to znaczy , że przebiliście ostro , bo różnica
    paru groszy nie skłoniłaby takiego Nielsa do zmiany otoczenia. To raczej stały w "uczuciach" rajder.
    Rysiek Holtanski też pewnie niezła podwyżka , choć jemu z 3 stówki za oczko to i tak 100% więcej tego , co miał w Czewie
    Reasumując , macie towar mocno przepłacony.
    Przeciez to się tyczy każdej ekipy która się wzmacnia zawodnikiem o ugruntowanej pozycji.
    Myślisz, że Vaculik do was poszedł, bo go Terminski na fejsie opieprzal a Woźniak, bo mu tor w Gorzowie pasuje? Hampel nagle zrobił się sentymentalny i poszedł do Unii, bo tu się wychował?
    Skad u niektórych tak wybiorcze postrzeganie świata?
    Tak jak pisze Spitt22, będzie PO i wynik, nikt o kosztach takiej ekipy nie wspomni.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 08-04-2018 o 13:29
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  36. Powrót do góry    #1245
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    A skąd Ci sie te 5 punktów wzieło ? Nie może zrobić wiecej jak 8
    Oczywiście że 8 - literówka (jest tak samo jak wcześniej)

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sth za jego przydatny post!

    spitt22 (08-04-2018)

  38. Powrót do góry    #1246
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Przeciez to się tyczy każdej ekipy która się wzmacnia zawodnikiem o ugruntowanej pozycji.
    Myślisz, że Vaculik do was poszedł, bo go Terminski na fejsie opieprzal a Woźniak, bo mu tor w Gorzowie pasuje? Hampel nagle zrobił się sentymentalny i poszedł do Unii, bo tu się wychował?
    Skad u niektórych tak wybiorcze postrzeganie świata?
    Tak jak pisze Spitt22, będzie PO i wynik, nikt o kosztach takiej ekipy nie wspomni.
    Sęk w tym , że budżet macie na finał , drużynę niekoniecznie...

  39. Powrót do góry    #1247
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rysiek Zobacz posta
    Sęk w tym , że budżet macie na finał , drużynę niekoniecznie...
    Nie wiadomo jaki budzet maja. Wiadomo tylko, ze kiedys Falubaz mial budzet na PO i jak sie pozniej okazalo druzyne niekoniecznie..

  40. Powrót do góry    #1248
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,839
    Kliknij i podziękuj
    444
    Podziękowania: 616 w 318 postach
    Ciężko się patrzy na Adriana dziś. Jeszcze 2 takie mecze i nasz wychowanek usiądzie na ławkę w Czewie...

  41. Powrót do góry    #1249
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    954
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 131 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez Oracle Zobacz posta
    Ciężko się patrzy na Adriana dziś. Jeszcze 2 takie mecze i nasz wychowanek usiądzie na ławkę w Czewie...
    wroci w okienku bo 8 pkt nie ukula

  42. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi barriofino za jego przydatny post!

    Semen (08-04-2018), lego (09-04-2018), sobotch (08-04-2018), venom200 (08-04-2018)

  43. Powrót do góry    #1250
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Oracle Zobacz posta
    Ciężko się patrzy na Adriana dziś. Jeszcze 2 takie mecze i nasz wychowanek usiądzie na ławkę w Czewie...
    Nie z takim Musielakiem.

    Wynik jest jaki jest, ale trzeba walczyć, nie wiadomo co z Doyle'm co martwi, bo bez Chrisa i Jasona to ze Spartą będzie ciężko, a porażka na własnym stadionie, może zamknąć drogę do PO (w przypadku dłuższej nie daj Boże kontuzji Doyle'a).
    Frątczak mówił, że zawodnicy jak i on sam, mieli z tyłu głowy upadek Jasona, i przez to nie jechali pełnią swoich możliwości.

  44. Powrót do góry    #1251
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Oracle Zobacz posta
    Ciężko się patrzy na Adriana dziś. Jeszcze 2 takie mecze i nasz wychowanek usiądzie na ławkę w Czewie...
    Nie usiądzie tak szybko. Oni mają tylko 2 krajowych seniorów. A ci muszą być w podstawowym składzie. Nie ma w Czewie konkretnego juniora, który mógłby ich zastępować. Rusek spod 8 też niewiele wnosi.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #1252
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,884
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,664 w 992 postach
    No cóż. Doyle ze złamanym kciukiem. Za dwa tygodnie pewnie ZZ ka za niego , czy ktoś inny u nas jest do niej "upowazniony" ?
    Cieszy postawa Pawła i Jacka. Ogólnie to poszło dziś średnio, nerwowo i przede wszystkim nierówno.
    Danielsowi można od nowa zacząć odliczanie kolejnych meczy bez punktów na seniorach rywali(a tak ładnie po juniorskim zapowiadało ) a postawę IKSa przemilcze.
    Ostatnio edytowane przez Penhall ; 08-04-2018 o 21:57

  46. Powrót do góry    #1253
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Doyle pisze na twitterze, że nie ma żadnych złamań i wraca już do domu ze szpitala.

    Jason Doyle #⃣6⃣9⃣‏ @Jasondoyle43 10 min.10 minut temu




    Thanks for all the well wishes! Good news!! just a little slide off! Nothing broken. On way home from hospital!

  47. Powrót do góry    #1254
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Jak na takiego dzwona, to ten złamany palec to pikus.

    Ciekawe który to palec ? Bo znając Jasona, to on może ze złamanym palcem jeździć
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  48. Powrót do góry    #1255
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Doyle pisze na twitterze, że nie ma żadnych złamań i wraca już do domu ze szpitala.

    Jason Doyle #⃣6⃣9⃣‏ @Jasondoyle43 10 min.10 minut temu




    Thanks for all the well wishes! Good news!! just a little slide off! Nothing broken. On way home from hospital! https://abs.twimg.com/emoji/v2/72x72/1f44c.png
    Terminator

  49. Powrót do góry    #1256
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-02-2015
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 174 w 88 postach
    Z młodego Holdera będą ludzie, za to IKS i Kościelski (jakkolwiek to wstępne wnioski na podstawie sparingów i dzisiejszego "występu" IKSa) zrobili wręcz regres. Dobrze że Kaczmarek nie trenował z Ząbikami,bo przynajmniej jakieś tam punkty będzie przywoził.

    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Terminator
    Terminator jest tylko jeden i ma na imię Adrian.

    PS. Ależ szkoda żeśmy tego Liglada wypuścili. Tańszy od Iversena, a coś czuję że średnia będzie porównywalna.

  50. Powrót do góry    #1257
    Użytkownik
    Dołączył
    07-09-2015
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Pamięta ktoś kiedy tak słabo w Gorzowie pojechał Iversen ?

  51. Powrót do góry    #1258
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,854
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez alex40 Zobacz posta
    Pamięta ktoś kiedy tak słabo w Gorzowie pojechał Iversen ?
    W barwach Falubazu, to był jego normalny wynik.
    W Gorzowie mu szaleju podawali, aż ochwat złapał i do Torunia się przeniósł.
    Tam wrócił na swój poziom.

  52. Powrót do góry    #1259
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,816
    Kliknij i podziękuj
    594
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez alex40 Zobacz posta
    Pamięta ktoś kiedy tak słabo w Gorzowie pojechał Iversen ?
    Cytat Zamieszczone przez Słoniu Zobacz posta
    Z młodego Holdera będą ludzie, za to IKS i Kościelski (jakkolwiek to wstępne wnioski na podstawie sparingów i dzisiejszego "występu" IKSa) zrobili wręcz regres. Dobrze że Kaczmarek nie trenował z Ząbikami,bo przynajmniej jakieś tam punkty będzie przywoził.



    Terminator jest tylko jeden i ma na imię Adrian.

    PS. Ależ szkoda żeśmy tego Liglada wypuścili. Tańszy od Iversena, a coś czuję że średnia będzie porównywalna.
    Wynik szału nie robi ale jest lepiej niż można było się spodziewać. Paweł całkiem fajnie Holta pokraka swoje. Iversen za miesiąc będzie, innym zawodnikiem. Ogólnie jedziemy po Dmp 2018 mimo ze wielu może się wydawac jako abstrakcja ale tak będzie.

  53. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Frank_Drebin za jego przydatny post!

    lego (09-04-2018)

  54. Powrót do góry    #1260
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,156
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Az takim optymista jak Frank to nie jestem,ale mnie faktycznie wczoraj
    pozytywnie zaskoczyli.Jak wziac pod uwage absencje Jasona i nieco pecha
    w postaci przerwania biegu czy glupie wykl.Jacka
    ,wstydu nie bylo.Nawet bez Doyla moglismy dobic do 40 pkt przy madrzejszej jezdze
    Kaczmarka.Od patrzenia na to co wyprawia dostalem na chwile raka oczu.

    Najwazniejsze to jednak nie tracic punktow na MA.
    Porazka w Gorzowie byla wliczona.Ulozylo sie jak sie ulozylo i bonus
    tez odjechal,ale meczu ze Sparta przegrac nie mozemy.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •