Strona 96 z 168 PierwszyPierwszy ... 46869495969798106146 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,276 do 4,320 z 7533

Wątek: Apator Torun 2018 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #4276
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Z wami jest chyba coś nie tak
    Jest w tym może i trochę racji, lecz:
    - w każdej większej grupie nie tylko kibicowskiej znajdzie się poza normalnymi jednostkami miejsce dla idiotów, klaunów, kapusiów, lizusów i innych szumowin.
    - filmik powyżej z barażu IMPu ukazuje, że nie tylko w Toruniu jest z tym problem. Zresztą innych przykładów ze stadionów żużlowych mamy mnóstwo, choćby jak Raków Was przeganiał z sektora parę lat temu czy Falubaz jak kolegów z Zagłębia Lubin zostawiał ochroniarzom.
    - przecież hoolsi Apatora to ekipa nazywana widmem. Więc to na pewno nie nasi
    -wydarzenia w Grudziądzu zostały przedstawione z punktu widzenia GKMu. Oni na pewno byli tacy bez skazy ?

  2. Powrót do góry    #4277
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    kibice toruńscy rzucają. i co mi zrobisz?
    Ja na miejscu Semena nic bym nie robił, gdyż byłoby to bezcelowe - takie rzucanie pereł przed wieprze.

  3. Powrót do góry    #4278
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Pewnie,ze rzucaja,ale idioci.Torunscy,bydgoscy,grudziadzcy,i.t.d
    Ostatnio takich widzialem na MA w zoltym sektorze,rzucajacych po meczu w Holte.
    To chyba ci sami co chcieli mu kilka miesiecy wczesniej laweczke stawiac.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 30-07-2018 o 17:59
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  4. Powrót do góry    #4279
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    W dzisiejszych czasach rzucać w przeciwnika śrubami, normalnie jestem w szoku.
    tymczasem na innych stadionach robią wspólnie szkocję…
    Ochrona biegała jak ZOMO w czasach komuny. Szok i zezwierzęcenie.
    Chociaż powtarzam, że zwierzęta nie rzucają śrubami w przeciwnika.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 30-07-2018 o 19:46
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  5. Powrót do góry    #4280
    Użytkownik Awatar kielpin
    Dołączył
    18-05-2016
    Postów
    107
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 22 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Jest w tym może i trochę racji, lecz:
    - w każdej większej grupie nie tylko kibicowskiej znajdzie się poza normalnymi jednostkami miejsce dla idiotów, klaunów, kapusiów, lizusów i innych szumowin.
    - filmik powyżej z barażu IMPu ukazuje, że nie tylko w Toruniu jest z tym problem. Zresztą innych przykładów ze stadionów żużlowych mamy mnóstwo, choćby jak Raków Was przeganiał z sektora parę lat temu czy Falubaz jak kolegów z Zagłębia Lubin zostawiał ochroniarzom.
    - przecież hoolsi Apatora to ekipa nazywana widmem. Więc to na pewno nie nasi
    -wydarzenia w Grudziądzu zostały przedstawione z punktu widzenia GKMu. Oni na pewno byli tacy bez skazy ?
    Akurat jestem na wakacjach w Polsce i udało mi się wybrać, z rodzinką, na mecz do Grudziądza. Siedziałem po lewej stronie klatki naszych kibiców ( jakieś 10 krzesełem na lewo od naszego młyna), i chyba jakoś na innym meczu byłem, bo jakoś rzeczy które opisuje Darek nie dostrzegłem

    Tak na marginesie, w czasie meczu zacząłem jednak życzyć spadku do niższej ligi drużynie z Grudziądza (chociaż do tej pory było mi to obojętne która drużyna spadnie, a nawet fajnie było by mieć dwie drużyny z Kujawsko-pomorskiego w elicie), nie chodzi tu wcale o miasto Grudziądź, zawodników ale o kibiców - staram się się zawsze, gdy jestem w Polsce, jechać na jakiś ciekawy mecz niekoniecznie w Toruniu ale takiego zdziczenia na trybunach to nigdy nie widziałem (nie wiem czy inne sektory czy tylko tam gdzie siedziałem tak było) powłowa nawalona że ledwie na nogach się trzymali ("najfajniejsze" że były tam dwie rodziny, jedna z około 8 letnim chłopcem, druga z dwiema dziewczynkami też coś koło tego wieku, matka i ojciec nawaleni) i cały czas, zamiast dopingu dla swojej drużyny, było słychać Ku..., hu..., wibr...ry, je..ć Toruń, teraz tylko jeszcze wyp.....lić Iversena, naprawdę szkoda było mi tych dzieci. Szczególnie zapadł mi w pamięć ojciec tej pierwszej rodziny który cały czas krzyczał w stronę toruńskiej klatki - "naszczałem wam do piwa".
    Przepraszam rozpisałem się troszkę, ale wkurza mnie takie coś na stadionach.
    P.S. Chyba że cała akcja z "śrubami" zaczełą się gdy po meczu wyszedłem już z sektoru i dlatego nic nie widziałem.
    Ostatnio edytowane przez kielpin ; 30-07-2018 o 20:16

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kielpin za jego przydatny post!

    Penhall (30-07-2018)

  7. Powrót do góry    #4281
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    A gdzie miał szczać jak tam tylko 4 tojtoje na cały stadion? Panem et circenses, czy jak to się teraz modernistycznie nazywa: pińcet plus i mundialu/żużla *) niepotrzebne skreślić.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  8. Powrót do góry    #4282
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    Cytat Zamieszczone przez kielpin Zobacz posta
    P.S. Chyba że cała akcja z "śrubami" zaczełą się gdy po meczu wyszedłem już z sektoru i dlatego nic nie widziałem.
    no offence, ale bardziej przekonują mnie relacje Ostafy i sierściucha, którzy na meczy nie byli
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  9. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    Penhall (30-07-2018), longlay1 (31-07-2018)

  10. Powrót do góry    #4283
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Lego troglodyto wracaj do nory.

    Już rozumiem dlaczego Frątczak cały czas mówi o P-O.
    Nawet teraz jest pompowany balonik.
    Wie z kim ma do czynienia.
    Jeszcze tylko wygrana we Wrocławiu i finał wasz.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 30-07-2018 o 21:02
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  11. Powrót do góry    #4284
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Kurcze czytam posty tego gościa - black poop - czarna kupa, czy jak mu tam. I powiem Wam szczerze, że już brakuje mi ananaska. Nie wiem co się z gościem stało, ale ten tutaj to jakaś marna podróbka - ani się z pośmiać ani zdenerwować - zero emocji.

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sth za jego przydatny post!

    Torretoo (31-07-2018)

  13. Powrót do góry    #4285
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2018
    Postów
    329
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 60 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez kielpin Zobacz posta
    Akurat jestem na wakacjach w Polsce i udało mi się wybrać, z rodzinką, na mecz do Grudziądza. Siedziałem po lewej stronie klatki naszych kibiców ( jakieś 10 krzesełem na lewo od naszego młyna), i chyba jakoś na innym meczu byłem, bo jakoś rzeczy które opisuje Darek nie dostrzegłem

    Tak na marginesie, w czasie meczu zacząłem jednak życzyć spadku do niższej ligi drużynie z Grudziądza (chociaż do tej pory było mi to obojętne która drużyna spadnie, a nawet fajnie było by mieć dwie drużyny z Kujawsko-pomorskiego w elicie), nie chodzi tu wcale o miasto Grudziądź, zawodników ale o kibiców - staram się się zawsze, gdy jestem w Polsce, jechać na jakiś ciekawy mecz niekoniecznie w Toruniu ale takiego zdziczenia na trybunach to nigdy nie widziałem (nie wiem czy inne sektory czy tylko tam gdzie siedziałem tak było) powłowa nawalona że ledwie na nogach się trzymali ("najfajniejsze" że były tam dwie rodziny, jedna z około 8 letnim chłopcem, druga z dwiema dziewczynkami też coś koło tego wieku, matka i ojciec nawaleni) i cały czas, zamiast dopingu dla swojej drużyny, było słychać Ku..., hu..., wibr...ry, je..ć Toruń, teraz tylko jeszcze wyp.....lić Iversena, naprawdę szkoda było mi tych dzieci. Szczególnie zapadł mi w pamięć ojciec tej pierwszej rodziny który cały czas krzyczał w stronę toruńskiej klatki - "naszczałem wam do piwa".
    Przepraszam rozpisałem się troszkę, ale wkurza mnie takie coś na stadionach.
    P.S. Chyba że cała akcja z "śrubami" zaczełą się gdy po meczu wyszedłem już z sektoru i dlatego nic nie widziałem.
    Derby bez chlewu to nie derby .

  14. Powrót do góry    #4286
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Ja tam jakiś taki swoisty ubaw, gdy Grudziądz wyzywa Apatora od kur...ew. Trochę to tak jakby swoich rodziców tak bluzgac.
    Muszą tam ewidentnie coś z tym zrobić. Tylko jak tu zmienić historię swojego klubu ?

  15. Powrót do góry    #4287
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    Grudziądzanie to prości ludzie, tacy co nie golą się pod pachami i nie golą jaj, nie warto zaprzątać sobie nimi uwagi
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  16. Powrót do góry    #4288
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    Grudziądzanie to prości ludzie, tacy co nie golą się pod pachami i nie golą jaj, ...
    Wam ogolili

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ckm-ista za jego przydatny post!

    sobotch (30-07-2018)

  18. Powrót do góry    #4289
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Wracając do normalności... w dyskusji.
    Jeżeli torunianie przegrają we Wrocławiu, to zdaje się, że będzie to pierwszy sezon, bez zdobycia punktów w meczu wyjazdowym od....
    1978 roku. To żeśmy się doczekali...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  19. Powrót do góry    #4290
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Wracając do normalności... w dyskusji.
    Jeżeli torunianie przegrają we Wrocławiu, to zdaje się, że będzie to pierwszy sezon, bez zdobycia punktów w meczu wyjazdowym od....
    1978 roku. To żeśmy się doczekali...
    Kur.... za mało miszczow świata w składzie mamy, jeszcze z dwóch
    trzeba zakontraktowac na nowy sezon.

  20. Powrót do góry    #4291
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,535
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    Cytat Zamieszczone przez kielpin Zobacz posta
    takiego zdziczenia na trybunach to nigdy nie widziałem (nie wiem czy inne sektory czy tylko tam gdzie siedziałem tak było) powłowa nawalona że ledwie na nogach się trzymali ("najfajniejsze" że były tam dwie rodziny, jedna z około 8 letnim chłopcem, druga z dwiema dziewczynkami też coś koło tego wieku, matka i ojciec nawaleni) i cały czas, zamiast dopingu dla swojej drużyny, było słychać Ku..., hu..., wibr...ry, je..ć Toruń, teraz tylko jeszcze wyp.....lić Iversena, naprawdę szkoda było mi tych dzieci.
    Widocznie pechowo usiadłeś. Ja siedziałem na wyjściu z 1 łuku ze znajomymi i czwórką dzieci w wieku 5-11 lat. Wszyscy byliśmy trzeźwi, innych dzieci wokół było sporo, ludzi piwkujących również, niewiele bluzgów, nie licząc wymiany uprzejmości między sektorem gości a szalikowcami GKM-u.
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  21. Powrót do góry    #4292
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Kur.... za mało miszczow świata w składzie mamy, jeszcze z dwóch
    trzeba zakontraktowac na nowy sezon.
    Szef sprzedaży zapowiada na przyszły sezon skład z nutą szaleństwa, a zanosi się na to, że Prosiak będzie do wyjęcia, panowie już pewnie są po słowie. Jak i z nim się utrzymamy, to już nie wiem, może Hamill, albo wielki powrót Dziadygi, przejadł się diamentami, czy na speedrower przerzucił?
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  22. Powrót do góry    #4293
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,724
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 1,567 w 910 postach
    Znając zdolności negocjacji naszych włodarzy to skończymy ze składem Holta, Dziadyga, Prosiak, Walasek, Holder (bo chyba na niego jesteśmy skazani do osranej śmierci). I zamiast get well będzie Die Already Toruń.

    Sent from my HTC U11 using Tapatalk
    #GetWellDarky

  23. Powrót do góry    #4294
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Doyle, Iversen, Jack - do zostawienia.
    Paweł - do zostania, ale do walki o skład.
    Holta - j/w, chociaż pewnie gdzieś znajdzie pewniejszą opcję za jakieś diamenty w 1 lidze.
    No i trzeba wzmocnić pozycję drugiego PL seniora, chyba, że utrzyma się przepis z 8ką, to wtedy Kaczmarek w roli Dróżdża (ew. do walki z Pawłem).

    Na dziś spada Tarnów i dla drużyn szukających zmian w składzie, to najgorsza możliwa wiadomość. Bo jedyny warty wyrwania z Tarnowa jest Pedersen, którego... nikt nie chce + wydaje się, że jego tegoroczny wystrzał był super, ale może to być ostatnie tchnienie. Już trochę spuchł z formą, a jeszcze poprzednie sezony były dużo słabsze. W tym roku Tarnów trafił (bo bez tego to w ogóle by kwiczeli), ale za rok ktoś raczej przestrzeli.

    Chyba do Griszy trzeba dzwonić xDDD
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 31-07-2018 o 00:53
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  24. Powrót do góry    #4295
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Znając zdolności negocjacji naszych włodarzy to skończymy ze składem Holta, Dziadyga, Prosiak, Walasek, Holder (bo chyba na niego jesteśmy skazani do osranej śmierci). I zamiast get well będzie Die Already Toruń.

    Sent from my HTC U11 using Tapatalk
    No ale i tak o nic nie walczymy, te dwa sezony to była taka ostatnia szansa mocno niewykorzystana, za rok nie mamy juniorów i bez względu na skład seniorski toczymy rozpaczliwą walkę o utrzymanie, prawdopodobnie z Falubazem (najsłabsza obok nas formacja juniorska w lidze, cudów nie ma, jedna z tych dwóch drużyn poleci przy takiej dysproporcji juniorskiej z resztą ligi). No chyba że kupimy Lamparta, ale to raczej wątpliwe.
    1. Doyle
    2. Dróżdż
    3. Dudek/Hampel/jakikolwiek mocny Polak
    4. Holder (do walki o utrzymanie, zawodnik konieczny z racji jazdy na własnym torze).
    5. Iversen (tutaj można się zastanowić czy nie ma kogoś w podobnej cenie, kto dałby co najmniej tyle samo a byłby np. młodszy)
    8. Holder
    i może to dałoby 6-7 miejsce, ale to skład raczej w granicach marzeń na dzień dzisiejszy, bo pewnie najlepszym krajowym zawodnikiem, z którym możemy podpisać kontrakt jest Holta.
    Ostatnio edytowane przez 1marcin60 ; 31-07-2018 o 01:08

  25. Powrót do góry    #4296
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Ta, skład z Doylem, Dudkiem, Iversenem, Holderem lepszym i słabszym - dałby max 6/7 miejsce. Często się zastanawiam, czy to jest trolling czy na serio ;|
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  26. Powrót do góry    #4297
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Na serio Jack i ewentualnie Jason może zostać, reszta na przemiał, chyba że dalej bawimy się w skansen dla "wychowanków" i zbowidowców.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  27. Powrót do góry    #4298
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Szukacie Polaka? Po wpisach tu widzę, że stawiacie na doświadczonych zawodników. Jest taki jeden, nie poszła mu w Kolejarzu Opole rola lidera to może go przygarniecie? W końcu Kolgejt będzie miał coś do udowodnienia...
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    Dominik (31-07-2018)

  29. Powrót do góry    #4299
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Musielaka można wziąć. Koleś ambitny, może Paweł zacznie czerpać dobre wzorce.
    Na tego którego mówisz, trzeba by kevlar specjalny uszyć. Ale w sumie jak tak sobie myślę, to tylu cudaków, gwiazd i innych postaci się przewinęło przez ten klub, że ciężko zliczyć, ale jego tu jeszcze nie było xDDD

    polewaczka: Masz rację, ale na rynku pustka. No nie ma skąd brać. To już lepiej zostawić Iversena, nie skreślać raz po jednym sezonie, zwłaszcza, że ma tendencję zwyżkową, generalnie umie jeździć. Ale skład powinno się zacząć budować od tych dwóch zawodników, których wskazałeś.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 31-07-2018 o 01:58
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  30. Powrót do góry    #4300
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Iverem bym sobie głowy nie zaprzątał, tutaj potrzeba krajowej rakiety, do tego juniorka aż żal patrzeć. Na krajowym rynku będzie drożyzna, chyba sufity w gabinecie prezesa znów pospadają na głowy, bo trzeci filar może tego nie wytrzymać, ale jak się wychowuje taką się potem starość ma.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  31. Powrót do góry    #4301
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Kurcze czytam posty tego gościa - black poop - czarna kupa, czy jak mu tam. I powiem Wam szczerze, że już brakuje mi ananaska. Nie wiem co się z gościem stało, ale ten tutaj to jakaś marna podróbka - ani się z pośmiać ani zdenerwować - zero emocji.
    Mam go od dawna w ignorach.Polecam.

    Kolejne pierdy na temat Pawla.
    Kuswa,skad biora tych pismakow ?
    Pojechal na Johnsie,pokonal juniorow i juz Kowalskiego nie potrzebuje.
    Przeciez to jakis dramat.

    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...kryzys/4eczxlv

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Doyle, Iversen, Jack - do zostawienia.
    Paweł - do zostania, ale do walki o skład.
    Holta - j/w, chociaż pewnie gdzieś znajdzie pewniejszą opcję za jakieś diamenty w 1 lidze.
    No i trzeba wzmocnić pozycję drugiego PL seniora, chyba, że utrzyma się przepis z 8ką, to wtedy Kaczmarek w roli Dróżdża (ew. do walki z Pawłem).

    Na dziś spada Tarnów i dla drużyn szukających zmian w składzie, to najgorsza możliwa wiadomość. Bo jedyny warty wyrwania z Tarnowa jest Pedersen, którego... nikt nie chce + wydaje się, że jego tegoroczny wystrzał był super, ale może to być ostatnie tchnienie. Już trochę spuchł z formą, a jeszcze poprzednie sezony były dużo słabsze. W tym roku Tarnów trafił (bo bez tego to w ogóle by kwiczeli), ale za rok ktoś raczej przestrzeli.

    Chyba do Griszy trzeba dzwonić xDDD
    Doyle Iversen Jack Pawel.
    Trzeba brac jednak poprawke na to ,ze Jacka ktos wezmie w pakiecie z Chrisem.
    Holta? 44 lata i powazna kontuzja.Walczak z niego,ale jednak bym odpuscil.
    Z Polakow ,jesli to mozliwe,powalczylbym o amatora z Tarnowa i probowal wyciagnac go z Leszna.
    Obawiam sie jednak,ze powroci temat Hampela.
    Pod 8 Kaczmarek.

    Doyle
    Pawel
    Iversen
    Kolodzej/Hampel
    IKS
    pewnie ktos nowy

    Brakuje tu jednego seniora.Nie wiem jaki pomysl ma Kruzynski.Cos opowiadal o polaczeniu doswiadzczenia z szalenstwem czy cos.
    Ciezko powiedziec kogo mial na mysli.
    Zobaczymy jak w kolejnych meczach pokaze sie PUK.
    Byc moze zostawia Holderow a PUK-a odpuszcza.

    Doyle
    Pawel
    Chris
    Jack
    Kolodziej/Hampel
    IKS
    ktos nowy
    Kaczmarek
    Sklad na srodek tabeli i zrobienia z MA twierdzy.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 31-07-2018 o 07:18
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  32. Powrót do góry    #4302
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Ja bym brał Drabola ale sądząc po formie Dudka czuję że nasi z nim negocjują

  33. Powrót do góry    #4303
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    E tam, z tymi pakietami... Jakoś w Anglii nie jeździli w sumie nigdy razem.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  34. Powrót do góry    #4304
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Anglia? Tam maja zdaje sie jakies ograniczenia zwiazane ze srednimi wiec zawsze znajda wymowke.Poza tym nie maja takiego cisnienia na sklad jak w najlepszej lidze swiata.
    Oczywiscie moze zdarzyc sie tak,ze chlopcy sie rozdziela,ale u nas zawsze znajdzie sie ktos w potrzebie przytulenia mistrza swiata lub wschodzacej gwiazdy a ci powiedza ok,ale z bratem.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  35. Powrót do góry    #4305
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,475
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Doyle, Iversen, Jack - do zostawienia.Paweł - do zostania, ale do walki o skład.Holta - j/w, chociaż pewnie gdzieś znajdzie pewniejszą opcję za jakieś diamenty w 1 lidze.No i trzeba wzmocnić pozycję drugiego PL seniora, chyba, że utrzyma się przepis z 8ką, to wtedy Kaczmarek w roli Dróżdża (ew. do walki z Pawłem).Na dziś spada Tarnów i dla drużyn szukających zmian w składzie, to najgorsza możliwa wiadomość. Bo jedyny warty wyrwania z Tarnowa jest Pedersen, którego... nikt nie chce + wydaje się, że jego tegoroczny wystrzał był super, ale może to być ostatnie tchnienie. Już trochę spuchł z formą, a jeszcze poprzednie sezony były dużo słabsze. W tym roku Tarnów trafił (bo bez tego to w ogóle by kwiczeli), ale za rok ktoś raczej przestrzeli.Chyba do Griszy trzeba dzwonić xDDD
    teoretycznie z Tarnowa moga byc do wyjecia... sensowni juniorzy.
    Brakuje tu jednego seniora.Nie wiem jaki pomysl ma Kruzynski.Cos opowiadal o polaczeniu doswiadzczenia z szalenstwem czy cos.
    No, brzmi jak Grisza
    Ostatnio edytowane przez j-rules ; 31-07-2018 o 09:44
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  36. Powrót do góry    #4306
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Anglia? Tam maja zdaje sie jakies ograniczenia zwiazane ze srednimi wiec zawsze znajda wymowke.Poza tym nie maja takiego cisnienia na sklad jak w najlepszej lidze swiata.
    Oczywiscie moze zdarzyc sie tak,ze chlopcy sie rozdziela,ale u nas zawsze znajdzie sie ktos w potrzebie przytulenia mistrza swiata lub wschodzacej gwiazdy a ci powiedza ok,ale z bratem.
    Dla dobra Jacka, powinien iść w rozdzielenie, najlepiej zerwać wszelkie kontakty z bratem xD
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  37. Powrót do góry    #4307
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Skad wiesz?
    Przeciez tak naprawde nie wiemy jaki wplyw ma Chris na Jacka.

    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    No, brzmi jak Grisza
    Lo matko!
    Mrozek chyba przyslalby do Torunia gornikow na pokojowa demonstracje.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  38. Powrót do góry    #4308
    Użytkownik
    Dołączył
    25-07-2013
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 122 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    D j

    Na dziś spada Tarnów i dla drużyn szukających zmian w składzie, to najgorsza możliwa wiadomość. Bo jedyny warty wyrwania z Tarnowa jest Pedersen, którego... nikt nie chce + wydaje się, że jego tegoroczny wystrzał był super, ale może to być ostatnie tchnienie. Już trochę spuchł z formą, a jeszcze poprzednie sezony były dużo słabsze. W tym roku Tarnów trafił (bo bez tego to w ogóle by kwiczeli), ale za rok ktoś raczej przestrzeli.

    Chyba do Griszy trzeba dzwonić xDDD
    Mówisz że z Tarnowa nie ma kogo wyciagnąc? No to możemy zamienić miejscami Tarnów z Falubazem bo niedlugo podejmujemy Unię u siebie. W Falubazie już byłby większy wybór

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kibic01 za jego przydatny post!

    Lipa_PL (31-07-2018)

  40. Powrót do góry    #4309
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    E tam, z tymi pakietami... Jakoś w Anglii nie jeździli w sumie nigdy razem.
    no ale u nas obowiązuje thx bro tak więc Holder Holderowi holderem nie będzie.

    Do Jacka, Doyla i Iversena dobralbym Dudka. Chlopak w dołku, z potencjałem, nieszczesliwy w ZG, a u nas babcia, funfel managerem. W koncu bylby pozytek z Fratczaka
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  41. Powrót do góry    #4310
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Zaklepany w Lublinie
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  42. Powrót do góry    #4311
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Potwierdzam. Serio.

  43. Powrót do góry    #4312
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    Potwierdzam. Serio.
    Robi, a Dudkom ktoś powiedział o tym ?

    Bo coś mi się wierzyć nie chce w ten Lublin. On tam w okolicach żadnej babci przecież nie ma
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #4313
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    ale ma bliżej do mnie. trasa Lublin-Rzeszów jak tralalala.

  45. Powrót do góry    #4314
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    no ale u nas obowiązuje thx bro tak więc Holder Holderowi holderem nie będzie.

    Do Jacka, Doyla i Iversena dobralbym Dudka. Chlopak w dołku, z potencjałem, nieszczesliwy w ZG, a u nas babcia, funfel managerem. W koncu bylby pozytek z Fratczaka



    Frątrzak jak przychodził to piał coś o powrocie do historycznej nazwy, ale chyba za cienki w uszach.
    Chyba że ta historyczna nazwa to UNIBAX

  46. Powrót do góry    #4315
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,475
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    ale ma bliżej do mnie. trasa Lublin-Rzeszów jak tralalala.
    w ktorym miejscu? Chyba nie mowisz o tej jednopasmowej ekspresowce?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  47. Powrót do góry    #4316
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Ta, skład z Doylem, Dudkiem, Iversenem, Holderem lepszym i słabszym - dałby max 6/7 miejsce. Często się zastanawiam, czy to jest trolling czy na serio ;|
    Tak samo jak skład z Doylem, Iversenem, Holtą i Holderami walczy o utrzymanie, różnica jest taka że w tym sezonie coś jedzie Kaczmarek, by utrzymać poziom który jest teraz, w przyszłym sezonie, trzeba wzmocnić skład seniorski.

  48. Powrót do góry    #4317
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Walczy o utrzymanie? Kto? KST w 2018? Kurde Zabovsky, cały Twój trud na marne. Oni i tak wiedzą swoje i pi#rdolą farmazony. Jak żyć?

    Tak naprawdę, gdyby nie słaby początek Doyla i Iversena, to akurat spokojnie można by tym składem powalczyć o PO (niekoniecznie awansować), a zamiana Holty na Dudka... No ale dobra, przecież to musi być trolling.

    Nawet teraz, bez Holty - większe są szanse na awans do PO niż na spadek. 5% vs 0.01%.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  49. Powrót do góry    #4318
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Składy na przyszły rok? Jest jedno podstawowe pytanie - jakim budżetem będziemy dysponować. Mimo większej kasy z TV może nie być za wesoło.
    Co do Jacka to zgadzam się z Buszem - lepiej dla niego i w sumie dla nas jakby rozdzielić braci.
    Jack, Doyle, Iver, Paweł i pewnie w najlepszym razie Przemo Pawlicki. Kaczmarka pod 8 bym nie zostawiał - niech idzie do 1 ligi, już lepiej dołożyć do kupna jakiegoś juniora.

    Ps. Zawsze pozostaje "dobra" opcja sprowadzenia polskiego seniora z 1 ligi. Gościu ma duży sentyment do Torunia, po odstawieniu na trybuny dyspozycję dużą ilością czasu, a w razie gorszej jazdy, z uwagi na "mistrzostwo świata" w komentowaniu może zostać speekerem na MA - same plusy. I z Gniezna ma blisko!

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Kolejne pierdy na temat Pawla.
    Kuswa,skad biora tych pismakow ?
    Pojechal na Johnsie,pokonal juniorow i juz Kowalskiego nie potrzebuje.
    Przeciez to jakis dramat.
    Moim zdaniem PJ powoli wraca z tunerskich zaświatów.

  50. Powrót do góry    #4319
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Zaklepany w Lublinie
    Serio? Grisza już ponoć też, może jeszcze Drabik i Zimne gorzowskie niepasteryzowane do tego. Skąd oni na tych kresach tyle twardej waluty mają, jeden rzuca diamentami na prawo i lewo, w Bogdance już chyba do samej platyny się dokopali? Żeby po następnych wyborach nie było jak kiedyś z Nielsenem, patrzysz w program, no jest, tylko nie Hans, a Jens. Teraz Dudek owszem, ale Michał z Czech.

    Nie żebym bogatemu bronił, ale ponoć Toruń ciągle tylko kupuje i kupuje. Ja jestem za, niech teraz inni się zbroją, może w końcu z odpadów trafi się nam jakiś Lambert w pakiecie z młodym Lampartem, przecież oni ich wszystkich w jednym składzie nie pomieszczą, tak to tylko Mrozek i Grabarz potrafią, a im do Ekstraligi jeszcze daleko.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  51. Powrót do góry    #4320
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Walczy o utrzymanie? Kto? KST w 2018? Kurde Zabovsky, cały Twój trud na marne. Oni i tak wiedzą swoje i pi#rdolą farmazony. Jak żyć?
    Skoro do tego wątku wbijają fachowcy, głosząc że wygrana za trzy punkty z Tarnowem jedynie zwiększa nasze szanse na utrzymanie to ja już sam zaczynam mieć wątpliwości Może my faktycznie, jak mawiał Franz, walczymy o spadek?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •