Strona 90 z 168 PierwszyPierwszy ... 40808889909192100140 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,006 do 4,050 z 7533

Wątek: Apator Torun 2018 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #4006
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Każdy może nadawać imię swoim pociechom, jakie tylko zechce.
    Ciekawostką jest fakt, że najchętniej takie Dżesiki, Dżastiny, spotyka się najczęściej u Polaków, uważających się za największych i niewzruszonych "patryjotów". Cóż, jaki patriotyzm, takie imiona.
    Podaj logiczne, rzeczowe uzasadnienie tezy, że na podstawie imion dzieci można określić osobowość rodziców ze szczególnym uwzględnieniem stosunku do ojczyzny
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  2. Powrót do góry    #4007
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,078
    Kliknij i podziękuj
    6,517
    Podziękowania: 8,846 w 4,865 postach
    Juz lepszy jakis Denis czy Jastin niz Jaroslaw,Tadeusz,Zbigniew czy Mariusz.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  3. Powrót do góry    #4008
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Juz lepszy jakis Denis czy Jastin niz Jaroslaw,Tadeusz,Zbigniew czy Mariusz.
    To zależy kto nosi dane imię a nie odwrotnie. Dzielenie imion na lepsze i gorsze jest ........... żałosne.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  4. Powrót do góry    #4009
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,582
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,357 w 4,336 postach
    Nie zalosne, tylko naturalne - dalbys dziecku na imie Adolf?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  5. Powrót do góry    #4010
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,078
    Kliknij i podziękuj
    6,517
    Podziękowania: 8,846 w 4,865 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    To zależy kto nosi dane imię a nie odwrotnie. Dzielenie imion na lepsze i gorsze jest ........... żałosne.
    Wyjmij kij z dupska.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  6. Powrót do góry    #4011
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2018
    Postów
    329
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 60 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Juz lepszy jakis Denis czy Jastin niz Jaroslaw,Tadeusz,Zbigniew czy Mariusz.
    Jak ktoś ma w głowie nie po kolei, to i do Piotra się dosra.

  7. Powrót do góry    #4012
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Wyjmij kij z dupska.
    Z Twojego? Nie sięgnę.

    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Nie zalosne, tylko naturalne - dalbys dziecku na imię Adolf?
    Gdyby w rodzinie była taka tradycja, to dlaczego nie? Nie każdemu Adolf czy Józef musi się negatywnie kojarzyć. Są oczywiście imiona, które mogą się bardziej, mniej lub wcale podobać - to kwestia gustu i nie trzeba chyba przytaczać rzymskiej sentencji na ten temat. Natomiast określanie człowieka po tym jakie miano nosi jest co najmniej infantylne.
    Ostatnio edytowane przez Nigel ; 18-07-2018 o 10:43
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  8. Powrót do góry    #4013
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,862
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Panowie ale jak chcecie się popieścić to na PW bo inni użytkownicy forum
    moga byc zazdrośni.

    Wczoraj w Szwecji Paweł pokazał już tą moc czy to jeszcze nie ta magiczna jednostka napędowa?

  9. Powrót do góry    #4014
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,582
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,357 w 4,336 postach
    Nikt tu nie ocenial czlowieka po tym jakie imie nosi.
    Jak juz to rodzicow.
    Adolf - przed wojna bardzo popularne imie, pozniej wymarlo i tradycja nic tu nie pomogla - jak cos sie zle kojarzy to tego nie przeskoczysz.

    A to, ze nie podoba mi sie nadawanie zagramanicznych imion to inna baja, powiedzmy, ze wspomniana kwestia gustu.
    Nic nie poradze, ze nie potrafie powaznie traktowac ludzi, ktorzy na sile chca swoje dziecko uczynic oryginalnym przez imie, a nie przez wychowanie.

    A co do Pawla wczoraj - jak na dloni widac, ze to nie kwestia sprzetu, tylko glowy. Kompletnie zly dobor sciezek i powielanie bledow.
    Bieg, w ktorym go zrobil Madsen.. no centralnie jakbym widzial Jedrzejaka, elegancka sylwetka i jazda najgorszym mozliwym trajektoriu.
    I nie wyciaga wnioskow.
    Ostatnio edytowane przez j-rules ; 18-07-2018 o 10:52
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Buszmen (18-07-2018)

  11. Powrót do góry    #4015
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,862
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,659 w 989 postach
    Starzy jesteście . Przecież moda na imiona zmienia się niemal w każdym dziesięcioleciu. Niedawno mieliśmy wysyp Jessic , Vaness , Justinów oraz Alanków. Dziś są to Zosie, Marysie, Antosie oraz Franki i Stasie.
    Co następne ? Pewnie Williamy, Emmy, Noahy, Ibrahimy by w jeszcze następnej dekadzie powrócić do Wiesiów, Zdzisiów i innych Gertrud. Naturalna kolej rzeczy.

    P.S. Adolf to bardzo ładne imię
    Ostatnio edytowane przez Penhall ; 18-07-2018 o 11:01

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    Nigel (18-07-2018)

  13. Powrót do góry    #4016
    Użytkownik Awatar peper
    Dołączył
    24-11-2012
    Postów
    435
    Kliknij i podziękuj
    121
    Podziękowania: 194 w 101 postach
    Pawel chyba rzeczywiscie zaczal powoli sie przelamywac :

    10. Paweł Przedpełski – 2+2 (1*,1*,0,-)

  14. Powrót do góry    #4017
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Nikt tu nie ocenial czlowieka po tym jakie imie nosi.
    Taa... jasne.
    Juz lepszy jakis Denis czy Jastin niz Jaroslaw,Tadeusz,Zbigniew czy Mariusz.
    Cóż, jaki patriotyzm, takie imiona.

    Jak juz to rodzicow.
    Ok. Dalej jest to infantylne.

    Adolf - przed wojna bardzo popularne imie, pozniej wymarlo i tradycja nic tu nie pomogla - jak cos sie zle kojarzy to tego nie przeskoczysz.

    A to, ze nie podoba mi sie nadawanie zagramanicznych imion to inna baja, powiedzmy, ze wspomniana kwestia gustu.
    Nic nie poradze, ze nie potrafie powaznie traktowac ludzi, ktorzy na sile chca swoje dziecko uczynic oryginalnym przez imie, a nie przez wychowanie.
    Mi też nie podoba się moda na obcobrzmiące imiona ale nie szufladkuję z automatu ludzi, jeśli ich nie znam a tym samym powodów ich wyboru, na podstawie tego, że dziecku nadali takie czy inne imię.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  15. Powrót do góry    #4018
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,078
    Kliknij i podziękuj
    6,517
    Podziękowania: 8,846 w 4,865 postach
    Cytat Zamieszczone przez stefanwons Zobacz posta
    Jak ktoś ma w głowie nie po kolei, to i do Piotra się dosra.
    No dokladnie.
    Dobrze,ze my mamy w glowie po kolei i do Piotra nic nie mamy.
    Bardzo ladne imie.
    Stefan tez bardzo ladne.
    Sporo wybitnych ludzi nosi to imie.
    Np. Niesiolowski.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 18-07-2018 o 11:49
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  16. Powrót do góry    #4019
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,733
    Kliknij i podziękuj
    531
    Podziękowania: 2,110 w 1,469 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Natomiast określanie człowieka po tym jakie miano nosi jest co najmniej infantylne.
    Odwracasz kota ogonem. Imię nic nie mówi o człowieku, ale już o jego rodzicach nadających to imię, w powiązaniu z ich światopoglądem, tak! To pusty i żałosny sposób wyróżnienia swoich pociech, wśród "byle jakich" Tadeuszów i Małgorzat. O sąsiadach napisałem wyżej. Mam częsty kontakt z różnymi ludźmi i ich dziećmi, o przeróżnych imionach. Gdy krygują rozbrykane pociechy, od razu rejestruję wszelkie obce imiona. Rodzice rozmawiają o atrakcjach Hurgady, plażach Turcji, wybrzeżu Chorwacji, a zagadnięci o wrażenia z Doliny Biebrzy czy zamku w Książu pytają co to jest i gdzie to jest. W ważne rocznice i święta narodowe, mężczyzna przychodzi często z wielkim orłem na piersi, kobieta z napisem "kocham Polskę", a na samochodzie dumnie powiewają biało-czerwone barwy. Zagadnięci w takiej sytuacji o np. rozwoju sytuacji w Powstaniu Warszawskim, ledwo kojarzą kiedy to było, nie mówiąc o czymś więcej. Swoje pociechy często przyzywają słowem Dżesika czy inny Denis. Nie obnoszący się z symbolami narodowymi, bardzo rzadko miewają potomków o takich imionach.
    Takie są moje prywatne spostrzeżenia, badań w temacie nie ma, albo są mi nieznane. Może to i subiektywne wrażenia, ale takie paradoksy kłują w oczy.
    Dość tego OT, jak coś to do HP.
    PS
    Przerwa w rozgrywkach ligowych, to i tematy poboczne mają swój czas. Niech już ta liga wznawia rozgrywki, będzie o czym pisać, widać że brakuje nieco większej ilości kolejek.
    Ostatnio edytowane przez noc ; 18-07-2018 o 11:57

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    Buszmen (18-07-2018)

  18. Powrót do góry    #4020
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,862
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,659 w 989 postach
    Piotr, Marcin, Adam.... tu trzeba po prostu przyznać, że rodzice się nad imionami specjalnie nie wysilili
    Natomiast taki Brajanek...... cóż... Tatusiowie po pępkowym powinni mieć dzień przerwy a nie od razu do USC lecieć
    Ostatnio edytowane przez Penhall ; 18-07-2018 o 11:53

  19. Powrót do góry    #4021
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,538
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Rodzice rozmawiają o atrakcjach Hurgady, plażach Turcji, wybrzeżu Chorwacji, a zagadnięci o wrażenia z Doliny Biebrzy czy zamku w Książu pytają co to jest i gdzie to jest.
    Nie porównywałbym Hurghady do wspomnianej Chorwacji. Do Hurghady na ALL In jedzie motłoch, a na przepiękne krajobrazowo i kulturowo wyspy chorwackie jadą tacy wrażliwi marzyciele jak ja . Moje dzieci nie będą już jeżdzić (choć już były dwukrotnie) na ten festyn i odpust, który jest nad Bałtykiem. Biebrza powiadasz, są tam jakieś atrakcje dla Zosi i Alanków?

    P.S. Moja córka ma na imię jak jej prababcia .
    Ostatnio edytowane przez Drapichrust ; 18-07-2018 o 12:17
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Drapichrust za jego przydatny post!

    Nigel (18-07-2018)

  21. Powrót do góry    #4022
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Stefan tez bardzo ladne.
    Sporo wybitnych ludzi nosi to imie.
    Np. Niesiolowski.
    Np. Bandera, Michnik ...

    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Odwracasz kota ogonem. Imię nic nie mówi o człowieku, ale już o jego rodzicach nadających to imię, w powiązaniu z ich światopoglądem, tak! To pusty i żałosny sposób wyróżnienia swoich pociech, wśród "byle jakich" Tadeuszów i Małgorzat. O sąsiadach napisałem wyżej. Mam częsty kontakt z różnymi ludźmi i ich dziećmi, o przeróżnych imionach. Gdy krygują rozbrykane pociechy, od razu rejestruję wszelkie obce imiona. Rodzice rozmawiają o atrakcjach Hurgady, plażach Turcji, wybrzeżu Chorwacji, a zagadnięci o wrażenia z Doliny Biebrzy czy zamku w Książu pytają co to jest i gdzie to jest. W ważne rocznice i święta narodowe, mężczyzna przychodzi często z wielkim orłem na piersi, kobieta z napisem "kocham Polskę", a na samochodzie dumnie powiewają biało-czerwone barwy. Zagadnięci w takiej sytuacji o np. rozwoju sytuacji w Powstaniu Warszawskim, ledwo kojarzą kiedy to było, nie mówiąc o czymś więcej. Swoje pociechy często przyzywają słowem Dżesika czy inny Denis. Nie obnoszący się z symbolami narodowymi, bardzo rzadko miewają potomków o takich imionach.
    Takie są moje prywatne spostrzeżenia, badań w temacie nie ma, albo są mi nieznane. Może to i subiektywne wrażenia, ale takie paradoksy kłują w oczy.
    Dość tego OT, jak coś to do HP.
    PS
    Przerwa w rozgrywkach ligowych, to i tematy poboczne mają swój czas. Niech już ta liga wznawia rozgrywki, będzie o czym pisać, widać że brakuje nieco większej ilości kolejek.
    Nie odwracam kota ogonem tylko zawsze razi mnie absolutyzowanie przez kogoś jego subiektywnych sądów opartych na pojedynczych przykładach. Dla mnie naturalne jest trzymanie się tradycji rodzinnych potrafię jednak zrozumieć, że ktoś chce być bardziej multi-kulti i cool itp. Kwestia gustu. Nie widzę też związku z tym gdzie ktoś lubi spędzać urlop z oceną jego patriotyzmu. Ja np. jeszcze w Dolinie Biebrzy nie byłem osobiście a na wodospadach rzeki Krka i owszem. Mogę natomiast, stosując taką logikę, wyrażać się negatywnie o kimś kto np. nie płynął Dunajcem tylko Dunajem albo nie widział kolekcji portretów trumiennych z muzeum w Międzyrzeczu a widział galerię w Luwrze itp. itd. Co do powszechnej znajomości historii własnego narodu i państwa to temat zbyt obszerny by go tutaj poruszać i nie ma to związku z poglądami politycznymi - można to stwierdzić choćby na tym forum.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  22. Powrót do góry    #4023
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,862
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach

  23. Powrót do góry    #4024
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,078
    Kliknij i podziękuj
    6,517
    Podziękowania: 8,846 w 4,865 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Np. Bandera, Michnik ...
    Bandera to Stepan.Prosze nie wprowadzac w blad.
    Michnik zgadza sie,wybitny Polak.Adam jednak.
    Stefan to wyjatek,czarny Piotrus w tej powszechnie szanowanej rodzinie.
    Cos jak Jaroslaw od Kaczynskich.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 18-07-2018 o 12:55
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  24. Powrót do góry    #4025
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Przepraszam, bo najwidoczniej zabłądziłem - gdzie teraz przeniesiono wątek żużlowy Apatora?

  25. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi sth za jego przydatny post!

    Howard (18-07-2018), Morciasz (18-07-2018)

  26. Powrót do góry    #4026
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Bandera to Stepan.Prosze nie wprowadzac w blad.
    Michnik zgadza sie,wybitny Polak.
    Stepan to to samo co Stefan tak jak Miroslav i Mirosław czy może lepiej Andrej i Andrzej.

    W czym wybitny był Stefan Michnik?

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Bandera to Stepan.Prosze nie wprowadzac w blad.
    Michnik zgadza sie,wybitny Polak.Adam jednak.
    Stefan to wyjatek,czarny Piotrus w tej powszechnie szanowanej rodzinie.
    Cos jak Jaroslaw od Kaczynskich.
    Z Kaczyńskich największą sympatią darzyłem Bogusława.
    Mowa jednak była o imionach więc przeskok na rodziny to typowe kapitulanctwo
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  27. Powrót do góry    #4027
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,078
    Kliknij i podziękuj
    6,517
    Podziękowania: 8,846 w 4,865 postach
    Dopisalem,ze chodzi o Adama.

    Co do Bandery,to mowa byla o wybtnych Polakach,wiec Stepana nie uznaje jako przykladu.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  28. Powrót do góry    #4028
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,733
    Kliknij i podziękuj
    531
    Podziękowania: 2,110 w 1,469 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Nie odwracam kota ogonem tylko zawsze razi mnie absolutyzowanie przez kogoś jego subiektywnych sądów opartych na pojedynczych przykładach. Dla mnie naturalne jest trzymanie się tradycji rodzinnych potrafię jednak zrozumieć, że ktoś chce być bardziej multi-kulti i cool itp. Kwestia gustu. Nie widzę też związku z tym gdzie ktoś lubi spędzać urlop z oceną jego patriotyzmu. Ja np. jeszcze w Dolinie Biebrzy nie byłem osobiście a na wodospadach rzeki Krka i owszem. Mogę natomiast, stosując taką logikę, wyrażać się negatywnie o kimś kto np. nie płynął Dunajcem tylko Dunajem albo nie widział kolekcji portretów trumiennych z muzeum w Międzyrzeczu a widział galerię w Luwrze itp. itd. Co do powszechnej znajomości historii własnego narodu i państwa to temat zbyt obszerny by go tutaj poruszać i nie ma to związku z poglądami politycznymi - można to stwierdzić choćby na tym forum.
    Nie chodzi o wakacyjne pobyty, a o znajomość własnego kraju i chociaż jaką taką wiedzę o historii kraju. Nie musiałeś być w Dolinie Biebrzy, wystarczy że co nieco wiesz o tym miejscu i bez wahania wskażesz na mapie. Obnoszenie się w barwach narodowych, przy absolutnej nieznajomości geografii i historii, to uważasz nie paradoks? Do tego rozmowy (czy próba rozmowy) w temacie, bez jakiegokolwiek zawstydzenia czy chociaż skrępowania, w towarzystwie swoich Brajanków i Alanków ..., co tu więcej pisać?
    Zrobił się głęboki OT, koniec z mojej strony. Niech ta liga się wznowi już.

  29. Powrót do góry    #4029
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,078
    Kliknij i podziękuj
    6,517
    Podziękowania: 8,846 w 4,865 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Piotr, Marcin, Adam.... tu trzeba po prostu przyznać, że rodzice się nad imionami specjalnie nie wysilili
    Natomiast taki Brajanek...... cóż... Tatusiowie po pępkowym powinni mieć dzień przerwy a nie od razu do USC lecieć
    Jasne.
    Potem taki Brajanek,Aszlej czy inny Dzastin jak dorosnie,zdzieli rodzicow lopata a sad go potem uniewinni.

    No dobra,dosc tych p.i.e.rdol.
    Teraz o zuzlu.
    Przedpelski tez tak jakos malo orginalnie ma na imie.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 18-07-2018 o 13:24
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  30. Powrót do góry    #4030
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,582
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,357 w 4,336 postach
    i tez maja sie czego rodzice Przedpelscy wstydzic, nazywac dziecko po Escobarze?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Nigel (18-07-2018)

  32. Powrót do góry    #4031
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2005
    Postów
    427
    Kliknij i podziękuj
    1,000
    Podziękowania: 26 w 21 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    i tez maja sie czego rodzice Przedpelscy wstydzic, nazywac dziecko po Escobarze?
    Chyba po San Escobar. Swoją drogą Narcos to świetny film

  33. Powrót do góry    #4032
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Dopisalem,ze chodzi o Adama.

    Co do Bandery,to mowa byla o wybtnych Polakach,wiec Stepana nie uznaje jako przykladu.

    Sporo wybitnych ludzi nosi to imie.

    Kłamczuszek jesteś


    A zresztą z Szechtera taki sam Polak jak i z Bandery tzn. obywatelstwo polskie ich łączy
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Nigel za jego przydatny post!

    Buszmen (18-07-2018)

  35. Powrót do góry    #4033
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,574
    Kliknij i podziękuj
    1,784
    Podziękowania: 1,355 w 803 postach
    zwłaszcza, że jest normalnie biblijno-polskie imię Justyn, ale nie, przecież to zacofane heh

    ale w sumie jak starzy lubią Justina Timberlake'a (wy pewnie nie kojarzycie, bo słuchacie jakichś wysrywów starodawnych) to imo można im wybaczyć, bo Justin to kozak był w 2007
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  36. Powrót do góry    #4034
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Teraz o zuzlu.
    Przedpelski tez tak jakos malo orginalnie ma na imie.
    Mało oryginalny to on ma teraz styl jazdy
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  37. Powrót do góry    #4035
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,488
    Kliknij i podziękuj
    5,781
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta

    A co do Pawla wczoraj - jak na dloni widac, ze to nie kwestia sprzetu, tylko glowy. Kompletnie zly dobor sciezek i powielanie bledow.
    Bieg, w ktorym go zrobil Madsen.. no centralnie jakbym widzial Jedrzejaka, elegancka sylwetka i jazda najgorszym mozliwym trajektoriu.
    I nie wyciaga wnioskow.
    To był mix Jędrzejaka i Czaji z najgorszych biegów. Fakt, że gdyby Dackarna nie przegrała losowania, to ten mecz inaczej by mu się ułożył (zaczynałby z A, a tak to z A już nie pojechał). No ale całościowo: blamaż i ogromny udział do spółki z ex-kompanem z KST w porażce gospodarzy.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 18-07-2018 o 14:40
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  38. Powrót do góry    #4036
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,078
    Kliknij i podziękuj
    6,517
    Podziękowania: 8,846 w 4,865 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Sporo wybitnych ludzi nosi to imie.

    Kłamczuszek jesteś


    A zresztą z Szechtera taki sam Polak jak i z Bandery tzn. obywatelstwo polskie ich łączy
    Zestawiac Michnika z Bandera?
    Tego chyba nawet na paskach TVP Info ciezko byloby znalezc..
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  39. Powrót do góry    #4037
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Zestawiac Michnika z Bandera?
    Tego chyba nawet na paskach TVP Info ciezko byloby znalezc..
    Tak manipulować tematem to nawet na TV Republika nie potrafią...

    No chyba, że jednak Stefana masz na myśli... z drugiej strony Stepan też miałby za złe zestawianie go ze stalinowskim siepaczem żydowskiej proweniencji. Toż to o wiele gorsze niż zestawienie ze zwykłym Lachem.

    Gramy dalej?

    Tylko już w innym wątku.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  40. Powrót do góry    #4038
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,582
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,357 w 4,336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    To był mix Jędrzejaka i Czaji z najgorszych biegów. Fakt, że gdyby Dackarna nie przegrała losowania, to ten mecz inaczej by mu się ułożył (zaczynałby z A, a tak to z A już nie pojechał). No ale całościowo: blamaż i ogromny udział do spółki z ex-kompanem z KST w porażce gospodarzy.
    blamaż nieee.... on tak słabo jezdzi kolejny sezon. Ja bym juz przestal obwiniac motorki. Wg mnie Pawel nie chce juz byc zuzlowcem, tylko jeszcze sie oszukuje. Straszliwe męki.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  41. Powrót do góry    #4039
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Nie chodzi o wakacyjne pobyty, a o znajomość własnego kraju i chociaż jaką taką wiedzę o historii kraju. Nie musiałeś być w Dolinie Biebrzy, wystarczy że co nieco wiesz o tym miejscu i bez wahania wskażesz na mapie. Obnoszenie się w barwach narodowych, przy absolutnej nieznajomości geografii i historii, to uważasz nie paradoks? Do tego rozmowy (czy próba rozmowy) w temacie, bez jakiegokolwiek zawstydzenia czy chociaż skrępowania, w towarzystwie swoich Brajanków i Alanków ..., co tu więcej pisać?
    Zrobił się głęboki OT, koniec z mojej strony. Niech ta liga się wznowi już.
    ja tam jestem z żoną na objazdowce po Polsce i nie narzekam. obecnie jestem w Lublinie kolejny raz i śmiało mogę stwierdzić że za parę lat będą większą atrakcją niż starówka w Toruniu. natomiast jest parę miejscowości które trzeba omijać szerokim łukiem jak np.Tarnów z wyłączeniem cmentarza.

    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Nie chodzi o wakacyjne pobyty, a o znajomość własnego kraju i chociaż jaką taką wiedzę o historii kraju. Nie musiałeś być w Dolinie Biebrzy, wystarczy że co nieco wiesz o tym miejscu i bez wahania wskażesz na mapie. Obnoszenie się w barwach narodowych, przy absolutnej nieznajomości geografii i historii, to uważasz nie paradoks? Do tego rozmowy (czy próba rozmowy) w temacie, bez jakiegokolwiek zawstydzenia czy chociaż skrępowania, w towarzystwie swoich Brajanków i Alanków ..., co tu więcej pisać?
    Zrobił się głęboki OT, koniec z mojej strony. Niech ta liga się wznowi już.
    ja tam jestem z żoną na objazdowce po Polsce i nie narzekam. obecnie jestem w Lublinie kolejny raz i śmiało mogę stwierdzić że za parę lat będą większą atrakcją niż starówka w Toruniu. natomiast jest parę miejscowości które trzeba omijać szerokim łukiem jak np.Tarnów z wyłączeniem cmentarza..

  42. Powrót do góry    #4040
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,582
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,357 w 4,336 postach
    Lublinowi poki co do Torunia daleko. Potencjal jest, ale masakrycznie zaniedbane centrum, az straszy.\
    Ale klimacik fajny + targi piw rzemieslniczych na jesieni
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  43. Powrót do góry    #4041
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Lublinowi poki co do Torunia daleko. Potencjal jest, ale masakrycznie zaniedbane centrum, az straszy.\
    Ale klimacik fajny + targi piw rzemieslniczych na jesieni
    Oczywiście że daleko ale starówka ma ogromny potencjał i jest cała i do tego naprawdę duża. minusów tez jest sporo. brak muzeów, fatalnie wykonywane renowacje. odnoszę wrażenie ze brakuje impulsu po którym wszystko samo się nakreci. mimo wszystko daję im 5 lat na znalezienie się na mapie polskich atrakcji.

  44. Powrót do góry    #4042
    Użytkownik
    Dołączył
    28-06-2005
    Postów
    202
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 31 w 17 postach
    Paweł w Szwecji na zeszłorocznym silniku chyba andersona. Tegoroczne nie jeżdżą a Kowalskiego dopeiro w trn będzie testował

  45. Powrót do góry    #4043
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,488
    Kliknij i podziękuj
    5,781
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Nie no tyle startów w tym roku, że zamiast na prestiżowy dwumecz w Szwecji, lepiej zostawić na 2 biegi w Toruniu
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  46. Powrót do góry    #4044
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Lublinowi poki co do Torunia daleko. Potencjal jest, ale masakrycznie zaniedbane centrum, az straszy.\
    Ale klimacik fajny + targi piw rzemieslniczych na jesieni
    w Toruniu też pojawił się raczkujący festiwal, może coś fajnego z tego wyjdzie w kolejnych latach
    Zaniedbane centrum w Lublinie? Niesamowity zamek dodaje uroku temu miastu, nie zgodzę się że daleko mu do Torunia

  47. Powrót do góry    #4045
    Użytkownik
    Dołączył
    28-06-2005
    Postów
    202
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 31 w 17 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Nie no tyle startów w tym roku, że zamiast na prestiżowy dwumecz w Szwecji, lepiej zostawić na 2 biegi w Toruniu
    Nie znam szczegółowych powodów dlaczego akurat tak bo tak dokładnie nie pytałem se zrozumiałem raczej ze na rysiu nie zdążył się nawet przejechac jeszcze

  48. Powrót do góry    #4046
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,078
    Kliknij i podziękuj
    6,517
    Podziękowania: 8,846 w 4,865 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta

    Gramy dalej?

    Tylko już w innym wątku.
    Pass. Ja nie otrzymuje czekow z Nowogodzkiej, więc życiorysami Polaków żydowskiego pochodzenia nie muszę się zajmować.

    Tak sobie lukam na Elit i Holder tego dźwigania na prostej chyba nigdy się nie oduczy.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 18-07-2018 o 19:42
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  49. Powrót do góry    #4047
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,328
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Tak sobie lukam na Elit i Holder tego dźwigania na prostej chyba nigdy się nie oduczy.
    No to w 13 biegu znalazł na to sposób - zrobiło się ciasno więc obsrał zbroję na końcu pierwszego okrążenia, przybyło parę kilo i przez resztę wyścigu już go nie podrzucało.

    A z kolei w 14, zrobili z niego wiatrak na trasie, podli hejterzy z Vastervik.

  50. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Buszmen (18-07-2018), kingpin (19-07-2018)

  51. Powrót do góry    #4048
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Przepraszam, bo najwidoczniej zabłądziłem - gdzie teraz przeniesiono wątek żużlowy Apatora?
    wiesz co, stary przyjacielu, też coraz częściej zastanawiam się: po co tu zaglądam?

  52. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Howard za jego przydatny post!

    sth (18-07-2018)

  53. Powrót do góry    #4049
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,759
    Kliknij i podziękuj
    901
    Podziękowania: 1,336 w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Przepraszam, bo najwidoczniej zabłądziłem - gdzie teraz przeniesiono wątek żużlowy Apatora?
    Apatora? O którym klubie mówisz?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  54. Powrót do góry    #4050
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Apatora? O którym klubie mówisz?
    O tym jednym, jedynym, naszym.

    A to, że głupi "rodzice" nadali mu teraz głupie - obce imię, Justin czy Get Well ... i źle wychowują, to przecież nie dziecka wina.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •