Strona 89 z 168 PierwszyPierwszy ... 3979878889909199139 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,961 do 4,005 z 7533

Wątek: Apator Torun 2018 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #3961
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,925
    Kliknij i podziękuj
    6,487
    Podziękowania: 8,800 w 4,839 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Te słowa są potwierdzeniem słów Staleczki w 100%.
    Sorry ale ten wpis Staleczki całkowicie nieuprawniony
    Udało mi się być w tym roku na trzech meczach na MA i jakiś nie słyszałem aby kibice gnebili Pawła.
    Wręcz przeciwnie, zawsze podczas prezentacji otrzymywał brawa, chyba najglosniejsze.
    Rozumiem, że na podstawie wpisów na tym forum kilku kibiców chłop kreuje jakaś rzeczywistość która tak naprawdę istnieje tylko w jego głowie.
    Tak Adrian jak i Paweł mieli i. mają wsparcie zdecydowanej większości kibiców.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 15-07-2018 o 20:50
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  2. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Semen (15-07-2018), Zubr (15-07-2018), lego (16-07-2018)

  3. Powrót do góry    #3962
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,797
    Kliknij i podziękuj
    584
    Podziękowania: 763 w 441 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    To raczej nie kwestia wiary w metamorfozę, bo przynajmniej u mnie są wątpliwości czy postawa Pawła od dłuższego czasu rozczarowujaca, ma podłoże w sprzęcie.
    Nawet to, że niby klub na nim wymusił zakup u Rycha nie najlepiej o Pawle świadczy. O ile to prawda.
    Też wątpię żeby to miało podłoże w sprzecie. Jednak jedno co jest pewne to Paweł został obarczony winą za brak wyniku. Nikt tak nie dostaje jak on. Nawet Walasek urósł w tych meczach których nie jechał do zawodnika z czuba GP, byleby można było za porażki obwinić Pawła.

    Przedpełski się nasłuchał "znawców" i pojechał do Anglii. Tam tylko zaliczył efektowny upadek i kontuzję, która go cofneła. teraz pewnie ci sami znawcy wymusili na nim zakup sprzętu od Kowalskiego z czego będzie podobny efekt. No chyba, że całe zycie marzył o silnikach od niego ale ten sukcesywnie odmawiał i tylko usilna pomoc klubu pozwoliła przełamać lody.

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Sorry ale ten wpis Staleczki to zwykły bełkot.
    Udało mi się być w tym roku na trzech meczach na MA i jakiś nie słyszałem aby kibice gnebili Pawła.
    Wręcz przeciwnie, zawsze podczas prezentacji otrzymywał brawa, chyba najglosniejsze.
    Rozumiem, że na podstawie wpisów na tym forum kilku kibiców chłop kreuje jakaś rzeczywistość która tak naprawdę istnieje tylko w jego głowie.
    Tak Adrian jak i Paweł mieli i. mają wsparcie zdecydowanej większości kibiców.
    Wątpię aby Staleczka bywał na meczach w Toruniu. Pewnie wnioski wyciągnął po lekturze tego forum. Może poczytał jakieś syfy bądź facebooka ale zdanie sobie wyrobił, które pewnie nie odbiega znacząco od zdania innych użytkowników tego forum.

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Frank_Drebin za jego przydatny post!

    kingpin (15-07-2018)

  5. Powrót do góry    #3963
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,239
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,207 w 1,200 postach
    Co do startów w Anglii, to moim zdaniem nie masz racji.
    Naprawdę szkoda,że przydarzył się ten wypadek autorstwa Rissa juniora, bo wielu ludzi z branzy twierdzi,że własnie starty na wyspach mogły w Pawle wzniecić ten ogień, który miał będąc nastolatkiem. Jestem tego samego zdania, to mogła byc odmiana, nowe realia, nowe, świeże spojrzenie na profesję, to naprawdę mogło wypalić. Pech, cóż nie dowiemy się już jakby to było...
    Kto wie może jeszcze spróbuje tego, ciężkiego kawałka chleba?
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  6. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    Buszmen (15-07-2018), kingpin (16-07-2018)

  7. Powrót do góry    #3964
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,797
    Kliknij i podziękuj
    584
    Podziękowania: 763 w 441 postach
    Patrząc na postawę zawodników nie będących poddanymi królowej angielskiej, liga angielska to przeżytek. Potzrebują jej tylko zawodnicy którzy muszą dużo jeździć. Reszta ma ją gdzieś. Liga angielska traci na znaczeniu w zastraszającym tempie. Nie wiem czy dzisiaj by coś zyskał, na pewno 20 lat temu wiele, ale dzisiaj wątpię. Z racji niskiego poziomu zawodniczego, trudnych torów i wysilonego sprzętu Anglia to proszenie się o kontuzję. Gdyby tamtejsze kluby płaciły zawodnikom tyle co polskie to byłaby szkoła, tak jak w latach 90-tych. Ale teraz to jest amatorka. Szkoda czasu i zdrowia.

  8. Powrót do góry    #3965
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,239
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,207 w 1,200 postach
    To twoje zdanie,szanuję je, ale jako osoba, która w niektórych sezonach i w przypadku niektórych zawodników kwestionowała przydatność startów w Anglii, mam inne zdanie. Tam prócz cięzkich warunków(nie tylko torowych) od dwóch,trzech lat pojawiają się młodzi ciekawi zawodnicy, jednocześnie żużel na kontynencie i w Skandynawii coraz bardziej się kurczy.
    Powiem szczerze, że zastanawiam się, czy jeśli wspominany Bartek Zmarzlik nie zdobędzie tytułu IMŚ w ciągu najbliższych paru lat, to czy nie zdecyduje się na starty na wyspach?
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  9. Powrót do góry    #3966
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,301
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,360 w 1,670 postach
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/76...sfere-mentalna

    Zaczyna się. Wystarczyły dwa bonusy i maestro natychmiast wyszedł z nory, pociskając swoje głodne kawałki o wartościach dodanych i sferze mentalnej. Nigdy nie zrozumiem dlaczego zarząd toleruje to pajacowanie.

  10. Powrót do góry    #3967
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,239
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,207 w 1,200 postach
    Jaki pan, taki pies
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  11. Powrót do góry    #3968
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2018
    Postów
    329
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 60 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/76...sfere-mentalna

    Zaczyna się. Wystarczyły dwa bonusy i maestro natychmiast wyszedł z nory, pociskając swoje głodne kawałki o wartościach dodanych i sferze mentalnej. Nigdy nie zrozumiem dlaczego zarząd toleruje to pajacowanie.
    Ja z kolej nie kumam, dlaczego toruński klub nie wziął do nazwy jakiejś firmy, która nie jest krzakiem.
    Przecież jej nazwa pozycjonowana była by co pięć minut przy każdej wypowiedzi króla sedesow - żyła marketingowego złota.

  12. Powrót do góry    #3969
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez stefanwons Zobacz posta
    Ja z kolej nie kumam, dlaczego toruński klub nie wziął do nazwy jakiejś firmy, która nie jest krzakiem.
    Przecież jej nazwa pozycjonowana była by co pięć minut przy każdej wypowiedzi króla sedesow - żyła marketingowego złota.
    Po prostu żadna firma nie dawała w miarę normalnej kasy.

  13. Powrót do góry    #3970
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2018
    Postów
    329
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 60 w 38 postach
    Z cyklu: cierpienia młodego Pulczasa " (jesli było to sorry)
    - Po licencji przyszedł czas na starty. Lata juniorskie były solidne. Wszystko szło w dobrym kierunku aż do 21 roku życia. Ostatni sezon w wieku juniora był słaby. Co się stało?

    - Wtedy były również dobre mecze, przeplatane z gorszymi, ale to było spowodowane tym, że silnik przychodził z serwisu i był dobry, następnie po jakimś czasie szedł znów na serwis i wracał bardzo słaby. Tak naprawdę jak nie ma się dobrego sprzętu, to w żadnej lidze nie da się rady. Zawsze dawałem z siebie 100 procent, a nie wychodziło. Klub nic nie chciał zrobić w tym temacie, żeby było lepiej. Wszystko dlatego, że mieliśmy ostatni rok jako juniorzy i nie byliśmy już potrzebni.

    - Czyli toruński klub "dał ciała"?

    - Zawinił. W największym stopniu. Żużel generuje potężne koszty. Jeździliśmy z Emilem na kontraktach amatorskich, dostawaliśmy naprawdę małe pieniądze za punkt. Nie mieliśmy za co inwestować, a wszystko leżało po naszej stronie. Musimy opłacić mechaników, sprzęt, opony... Nie mówiąc o działalności gospodarczej i podatkach. Klub zachował się poniżej krytyki. Zabrano nam nawet cały sprzęt. Szkoda gadać. Po prostu w pewnym momencie usłyszeliśmy w Toruniu - Radźcie sobie sami. Nikogo nie interesowało co się z nami dzieje, co się z nami stanie. W miarę możliwości podpisaliśmy kontrakt w drugiej lidze. Sprzęt był jednak jaki był.
    Ostatnio edytowane przez stefanwons ; 16-07-2018 o 00:57

  14. Powrót do góry    #3971
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,239
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,207 w 1,200 postach
    Ten wywiad doskonale tłumaczy dlaczego bracia Pulczyńscy kompletnie nie rozwinęli się jako żużlowcy, dlaczego prócz tego co opanowali w zasadzie przed licencją nie nauczyli się prawie niczego.
    W czasie "kariery" nie doceniali tego co mieli, a najgorsze, że nie szanowali też ludzi, którzy im pomagali.
    W tej wypowiedzi jak na dłoni widać, że wdzięczność to obce im, tu Kamilowi, słowo.
    Typowi roszczeniowcy, praktycznie bez ambicji.
    Najsmutniejsze jest to, że z tego duetu to Kamil przejawiał więcej chęci do jazdy...
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 16-07-2018 o 07:23
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  15. Powrót do góry    #3972
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,925
    Kliknij i podziękuj
    6,487
    Podziękowania: 8,800 w 4,839 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Patrząc na postawę zawodników nie będących poddanymi królowej angielskiej, liga angielska to przeżytek. Potzrebują jej tylko zawodnicy którzy muszą dużo jeździć. Reszta ma ją gdzieś. Liga angielska traci na znaczeniu w zastraszającym tempie. Nie wiem czy dzisiaj by coś zyskał, na pewno 20 lat temu wiele, ale dzisiaj wątpię. Z racji niskiego poziomu zawodniczego, trudnych torów i wysilonego sprzętu Anglia to proszenie się o kontuzję. Gdyby tamtejsze kluby płaciły zawodnikom tyle co polskie to byłaby szkoła, tak jak w latach 90-tych. Ale teraz to jest amatorka. Szkoda czasu i zdrowia.
    Jakby na to nie patrzec,Pawel jest wlasnie taka osoba.
    Semen ma racje,szkoda tego wypadku,bo Pawel na pewno zyskalby na startach w Anglii.
    To nie jest Pedersen,Sajfitdinow czy inny nazarty zawodnik.Pawel to caly czas zuzlowiec
    na dorobku a dla takich ilosc startow ma kluczowe znaczenie.
    Jesli nie Anglia,to niech szuka w Danii,Czechach,Niemczech.
    Jezdzic gdzies musi,bo wypracowac sobie forme mozna tylko czesto startujac.
    Nasza SE i szwedzka to zdecydowanie za malo,tym bardziej,ze w ani w Polsce ani w Szwecji nie jedzie 5 biegow.
    Dopiero w ostatniej kolejce wskoczyl w Dackarnie na numer podstawowy i z urzedu ma 4 biegi.

    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Ten wywiad doskonale tłumaczy dlaczego bracia Pulczyńscy kompletnie nie rozwinęli się jako żużlowcy, dlaczego prócz tego co opanowali w zasadzie przed licencją nie nauczyli się prawie niczego.
    W czasie "kariery" nie doceniali tego co mieli, a najgorsze, że nie szanowali też ludzi, którzy im pomagali.
    W tej wypowiedzi jak na dłoni widać, że wdzięczność to obce im, tu Kamilowi, słowo.
    Typowi roszczeniowcy, praktycznie bez ambicji.
    Najsmutniejsze jest to, że z tego duetu to Kamil przejawiał więcej chęci do jazdy...
    Ale pokazuje tez podejscie klubu do juniorow.
    Nie rozumiem tylko jednego.Cos sie tu nie zgadza.
    Skoro byli na amatorskim,skad wydatki na mechanika,opony,podatki za dzialalosc gospodarcza......
    Kupy sie to nie trzyma.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  16. Powrót do góry    #3973
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,733
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,331 w 698 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/76...sfere-mentalna

    Zaczyna się. Wystarczyły dwa bonusy i maestro natychmiast wyszedł z nory, pociskając swoje głodne kawałki o wartościach dodanych i sferze mentalnej. Nigdy nie zrozumiem dlaczego zarząd toleruje to pajacowanie.
    To jest jak nałóg. Kiedyś konferencja co tydzień, a teraz na konferencjach meczowych nawet nie dają mu się wygadać.

    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Po prostu żadna firma nie dawała w miarę normalnej kasy.
    Nie dawała, czy też raczej nikt z klubu nie potrafił pozyskać takiego sponsora?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  17. Powrót do góry    #3974
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,239
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,207 w 1,200 postach
    kingpin
    No wiesz, akurat za juniorskich czasów Pulczasów(lata 2008-2013) o juniorkę dbano, Karkosik nie oszczędzał na tej części działalności klubu.
    Juniorów było bardzo dużo, niestety słabej jakości. Ba, nie tylko juniorów było sporo, ale zawodów młodzieżowych było od groma.
    Potem było już coraz gorzej, ale wtedy już bliźniaki nie jeździli.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  18. Powrót do góry    #3975
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,733
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,331 w 698 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Niby czym się on objawia? Gomólski to miał kredyt zaufania. Dwa lata żenady a miejsce w składzie pewne. Paweł całe swoje seniorskie życie walczy o to. Jak nie o kolejny mecz to o kolejny bieg. To jest ten kredyt zaufania?
    Czy naprawdę uważasz, że jak Paweł byłby dużo lepszy to musiałby walczyć non stop o skład. Rok ubiegły właśnie doskonale pokazuje,
    że dawano Pawłowi na początku sezonu szanse w meczach, w których jechać nie powinien, co okazało się fatalne dla drużyny. Rozmawialiśmy już o tym.
    Tak samo w tym roku, Paweł w Tarnowie w trzech biegach pokonuje Rolnickiego i Jamroga, a Jack Holder wisi na rezerwie i w ogóle nie jedzie.
    W Częstochowie Paweł jedzie na poziomie Kopcia a i tak jedzie trzy biegi i wiezie trzy zera. Jak to traktować?
    Chętnie czegoś więcej bym się dowiedział na temat nieobecności Pawła w Lesznie, mam nadzieję, że to co usłyszałem nie jest prawdą.

    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    kingpin
    No wiesz, akurat za juniorskich czasów Pulczasów(lata 2008-2013) o juniorkę dbano, Karkosik nie oszczędzał na tej części działalności klubu.
    Juniorów było bardzo dużo, niestety słabej jakości. Ba, nie tylko juniorów było sporo, ale zawodów młodzieżowych było od groma.
    Potem było już coraz gorzej, ale wtedy już bliźniaki nie jeździli.
    Niestety Pulczasy okazały się korkiem dla całej szkółki, trudno było wyleźć z tej butelki i dostać rozsądne szanse.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Morciasz za jego przydatny post!

    lego (16-07-2018)

  20. Powrót do góry    #3976
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Nie dawała, czy też raczej nikt z klubu nie potrafił pozyskać takiego sponsora?
    Tak, czy siak sponsora tytularnego ni ma. Cały ten pomysł z izotonikiem też niewypał.

  21. Powrót do góry    #3977
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,854
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 757 w 495 postach
    Paweł sympatyczny gość ale.... powinien zadać sobie jedno zaje....... proste pytanie.......
    Peter 2 lata w kryzysie a Paweł z nim na dobre i złe nie szukający żadnej alternatywy (przynajmniej tak wychodzi z artykułu )
    to już bez ambicji (według niektórych) Holderowi skończyła się do Petera cierpliwość i szukał nowych rozwiązań.
    Teraz zakupienie jednego silnika od Ryśka ma być złotym strzałem i metamorfozą, takie naiwne wydaje mi się, obym sie mylił.

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi koot za jego przydatny post!

    Semen (16-07-2018)

  23. Powrót do góry    #3978
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,239
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,207 w 1,200 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta

    Niestety Pulczasy okazały się korkiem dla całej szkółki, trudno było wyleźć z tej butelki i dostać rozsądne szanse.
    Marcin jak sądzę, to do wszystkich, bo mnie nie musisz tego tłumaczyć,zresztą znasz moje zdanie na temat braci ksero od wielu lat.
    Najwiekszym nieszczęściem toruńskiego żużla ostatniego dziesięciolecia było to, że najbogatszy klub w Polsce postawił na nich,
    a teraz jeszcze trzeba czytać takie słowa wypowiedziane przez Kamila!!!!
    Przecież my przez tych osiołków straciliśmy +- trzy tytuły DMP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    Howard (17-07-2018)

  25. Powrót do góry    #3979
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,458
    Kliknij i podziękuj
    5,762
    Podziękowania: 5,639 w 3,224 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Paweł sympatyczny gość ale.... powinien zadać sobie jedno zaje....... proste pytanie.......
    Peter 2 lata w kryzysie a Paweł z nim na dobre i złe nie szukający żadnej alternatywy (przynajmniej tak wychodzi z artykułu )
    to już bez ambicji (według niektórych) Holderowi skończyła się do Petera cierpliwość i szukał nowych rozwiązań.
    Teraz zakupienie jednego silnika od Ryśka ma być złotym strzałem i metamorfozą, takie naiwne wydaje mi się, obym sie mylił.
    No bez jaj, nie sądzę, żeby informacja zawarta w tym artykule, że Przedpełski cały czas jeździł tylko na Johnsie była prawdziwa. Wręcz przeciwnie, wydaje mi się, że zmiany były już w zeszłym roku i było o nich mówione (niekoniecznie akurat na silnik RK, to faktycznie może być pierwszy).
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  26. Powrót do góry    #3980
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,831
    Kliknij i podziękuj
    1,059
    Podziękowania: 1,649 w 985 postach
    Ano był taki utalentowany chłopaczek z Wielkopolski, który miał u nas jeździć. Za chwilę jednak na licencję zdawać mieli rodzimi bliźniacy, którzy niemal od razu mieli podpisywać kontrakty w Elitserien( ).
    W efekcie Pulczasy zmarnowały się w Toruniu a Maciuś przepadł w odchłani II ligi. Szkoda.

  27. Powrót do góry    #3981
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    To raczej nie kwestia wiary w metamorfozę, bo przynajmniej u mnie są wątpliwości czy postawa Pawła od dłuższego czasu rozczarowujaca, ma podłoże w sprzęcie.
    Nawet to, że niby klub na nim wymusił zakup u Rycha nie najlepiej o Pawle świadczy. O ile to prawda.
    Oczywiście, że nie chodzi o sprzęt.
    Ja natomiast postawiłbym obecnie na Pawła i w Grudziądzu dał conajmniej 3 biegi.

  28. Powrót do góry    #3982
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,239
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,207 w 1,200 postach
    Penhall
    No nie rób se jaj!
    Grubasek o którym piszesz, a który zaczynał jako nastolatek w Niemczech, nigdy nie był poważną alternatywą dla bliźniaków.
    Alternatywą, niestety odrzuconą, był chłopak urodzony w Bydgoszczy, medalista MŚ.
    To był największy błąd toruńskich działaczy w całej ponad 80-letniej historii żużla w Grodzie Kopernika!!!
    Większy błąd kadrowy zrobiło tylko Wybrzeże puszczając T.Golloba...
    Różnica była jednak taka, że milicyjne Wybrzeże spadło z ekstraklasy, a co gorsza dla gdańskich działaczy padał wtedy PRL, sorry tzn. przepoczwarzał się w PRL-bis.
    W Toruniu zaś było wszystko: właściciel miliarder, kasa niemalże bez ograniczeń, ogromne zainteresowanie(także sponsorów), nowiuśki stadion w perspektywie...
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 16-07-2018 o 15:58
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  29. Powrót do góry    #3983
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,854
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 757 w 495 postach
    W żużlu jakoś nigdy się nie sprawdzało +1 do składu.
    Choć nie wiem gdzie byśmy byli gdyby nie punkty młodego Holdera.

  30. Powrót do góry    #3984
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,239
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,207 w 1,200 postach
    Guzik prawda, przez całe dziesiątki sezonów byli rezerwowi i sprawdzali się znakomicie.
    To nie instytucja rezerwowego się skiepściła, to cała dyscyplina poszła w złą stronę.
    ...a jeśli chodzi Ci o szeroką kadrę, to też nie problem, jakoś w Łodzi to funkcjonuje od kliku sezonów i jadą...
    Kwestia ustaleń.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    rogal1979 (16-07-2018)

  32. Powrót do góry    #3985
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,831
    Kliknij i podziękuj
    1,059
    Podziękowania: 1,649 w 985 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Penhall
    No nie rób se jaj!
    Grubasek o którym piszesz, a który zaczynał jako nastolatek w Niemczech, nigdy nie był poważną alternatywą dla bliźniaków.
    Alternatywą, niestety odrzuconą, był chłopak urodzony w Bydgoszczy, medalista MŚ.
    To był największy błąd toruńskich działaczy w całej ponad 80-letniej historii żużla w Grodzie Kopernika!!!
    Nie robię sobie jaj. Fajnie chłopak się wtedy prezentował na treningach , zapunktowal na sparingach i jeszcze jako praktycznie bezklubowiec spokojnie awansował na naszym torze do finału Krajowych Eliminacji do IMSJ. A miał wtedy ledwie 17 lat.
    Tu jednak jeszcze decyzje dzialaczy idzie zrozumieć. Był jeszcze wtedy Adi z Karolem na juniorce.
    Natomiast za Dudka oczywiście winny powinien wisieć Tym bardziej, że kasy było pod dostatkiem.

  33. Powrót do góry    #3986
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,458
    Kliknij i podziękuj
    5,762
    Podziękowania: 5,639 w 3,224 postach
    Czekaj, Ty mówisz o Piaszczyńskim?
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  34. Powrót do góry    #3987
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,733
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,331 w 698 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Choć nie wiem gdzie byśmy byli gdyby nie punkty młodego Holdera.
    .... na 6, 7 lub 8 miejscu w lidze (niepotrzebne skreślić). Ale zawsze tam możemy jeszcze być... liga jeszcze długa
    przed nami.

    A tu kolejny tekst o szkoleniu:
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/76...est-jasny-plan

    Rydlewski, Adamczewski, Wiwatowski, Zieliński... ciemność widzę, ciemność. Ciekawe jakim cudem
    zdał licencję Adamczewski...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  35. Powrót do góry    #3988
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,854
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 757 w 495 postach
    Teraz licencję takie "łamagi" zdają że pewnie nie wyróżniał się na tle innych ani na + ani na -.

  36. Powrót do góry    #3989
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,831
    Kliknij i podziękuj
    1,059
    Podziękowania: 1,649 w 985 postach
    Taki cytat z jesiennego wywiadu (https://ototorun.pl/artykul/czy-toru...-bedzie/271054) z Jasiem Ząbikiem już po akcji z Denisem:



    Tomasz Kaczyński "Czyli Grudziądz czerpie z doświadczeń trenera, a Get Well dotychczas tego nie robił?"

    Ząbik "Ja nie robię żadnych przeszkód. Chcesz jeździć gdzie indziej? Proszę bardzo."



    Także my po prostu szkolimy dla innych

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Czekaj, Ty mówisz o Piaszczyńskim?
    Tak, o "wczesnym" Piaszczyńskim zanim się tak zapuścił

  37. Powrót do góry    #3990
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,748
    Kliknij i podziękuj
    2,844
    Podziękowania: 2,428 w 1,276 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Ząbik "Ja nie robię żadnych przeszkód. Chcesz jeździć gdzie indziej? Proszę bardzo."
    nosz kurfa, dobry wujek Janek. Wyobrazacie sobie wyjecie dzieciaka na takich zasadach z Wawrowa, bez konsekwencji? Zmora z Paluchem by spuscili taki wpierd, ze nie byloby co zbierac.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  38. Powrót do góry    #3991
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,480
    Kliknij i podziękuj
    1,694
    Podziękowania: 4,342 w 3,130 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    nosz kurfa, dobry wujek Janek. Wyobrazacie sobie wyjecie dzieciaka na takich zasadach z Wawrowa, bez konsekwencji? Zmora z Paluchem by spuscili taki wpierd, ze nie byloby co zbierac.
    No nie do końca tak jest. Gdzieś tu niedawno pisali, że dwóch z Wawrowa idzie do innego klubu niż Gorzów, zdawać licencję. To nie jest tak, że Gorzów ma monopol na Wawrów.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #3992
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,925
    Kliknij i podziękuj
    6,487
    Podziękowania: 8,800 w 4,839 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    nosz kurfa, dobry wujek Janek. Wyobrazacie sobie wyjecie dzieciaka na takich zasadach z Wawrowa, bez konsekwencji? Zmora z Paluchem by spuscili taki wpierd, ze nie byloby co zbierac.
    Nic na siłę nie zrobisz. Młodzi maja pewnie jakiś glejt podpisany że Stala Torun, z Get Well żadnego.
    Podobna sytuacja ma miejsce w Tarnowie, gdzie adepci szkółki Kołodzieja nie chcą słyszeć o startach w Unii.
    Kilku też odeszło od Cieniaka i zapalala miłością do Janka.
    Nie obeszło się bez konsekwencji, bo Azotu przestały finansować szkolke Kołodzieja.

    Z wywiadu wynika, że coś się w tym sezonie zmieniło i są między sobą dogadani.Podejrzewam,ze Janek wskazuje rokujacego a Get Well partycypuje w kosztach wyszkolenia przez co ma pierszenstwo/wyłączność na chłopaka. Wcześniej tego nie było i Zieliński spierdzielil tam gdzie mu dali więcej.
    Najsmutniejsze jest jednak to, że mamy kilku niby talenciakow ale w wieku przedszkolnym , więc na kolejnego wychowanka w składzie a nie plastrona przyjdzie nam czekać kilka ładnych lat.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 17-07-2018 o 13:08
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  40. Powrót do góry    #3993
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,831
    Kliknij i podziękuj
    1,059
    Podziękowania: 1,649 w 985 postach
    Może w ramach rewanżu, zawinąć przed licencją juniora GKMowi ? Jeden talenciak podobno trenuje u nas ...
    Pewnie działacze kary finansowej za te licencje się nagle zaczęli obawiać
    Ostatnio edytowane przez Penhall ; 17-07-2018 o 14:29

  41. Powrót do góry    #3994
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    805
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 85 w 63 postach
    Tak. Trenuje u Was mniej wiecej od miesiąca jeden chłopak z Grudządza. Ma juz 16 lat, bedzie podchodzil do licencji w Waszych barwach. W szczegóły nie będę wchodził, czemu i jak to się stało. Talent ma na pewno, postepy czyni cały czas.

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi BGDZ za jego przydatny post!

    Penhall (17-07-2018)

  43. Powrót do góry    #3995
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,854
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 757 w 495 postach
    Do czego to doszło, żeby sobie dzieciaków podkradać.

  44. Powrót do góry    #3996
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,831
    Kliknij i podziękuj
    1,059
    Podziękowania: 1,649 w 985 postach
    Cytat Zamieszczone przez BGDZ Zobacz posta
    Tak. Trenuje u Was mniej wiecej od miesiąca jeden chłopak z Grudządza. Ma juz 16 lat, bedzie podchodzil do licencji w Waszych barwach. W szczegóły nie będę wchodził, czemu i jak to się stało. Talent ma na pewno, postepy czyni cały czas.
    Dżastin Stolp ? . Grudziądz nie mógł się rok temu doczekać by zdawał licencję. Proszę proszę, się porobiło

    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Do czego to doszło, żeby sobie dzieciaków podkradać.
    Coś mi się zdaje, że to bardziej chodzi o współpracę na linii Toruń- Grudziądz. Wymiana powrotna i powrót Denisa w niedalekiej przyszłości raczej nieuniknione

  45. Powrót do góry    #3997
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    805
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 85 w 63 postach
    Tak chodzi o Dżastina Stolpa. Do klubu przyszedł na początku poprzedniego sezonu, wiec troche musial się wpierw nauczyć jeździć
    Co do Denisa, niewykluczone, na razie jego karierą rządzą rodzice, podobnie jak u Justina. A jeszcze co do Denisa , to na razie gdzie Kościecha tam on.

  46. Powrót do góry    #3998
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,425
    Kliknij i podziękuj
    7,721
    Podziękowania: 7,318 w 4,305 postach
    Justin, Denis... faktycznie, zeby zostac zuzlowcem w dzisiejszych czasach to trzeba miec rabnietych rodzicow.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  47. Powrót do góry    #3999
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,524
    Kliknij i podziękuj
    1,775
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    gość ma na imię Dżastin? heh jakbym go spotkał bym mówił do niego tak jak się pisze: JUSTIN (juu-stin)

    by się odechiało rodzicom zagranicznych imion
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  48. Powrót do góry    #4000
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,797
    Kliknij i podziękuj
    584
    Podziękowania: 763 w 441 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Czy naprawdę uważasz, że jak Paweł byłby dużo lepszy to musiałby walczyć non stop o skład. Rok ubiegły właśnie doskonale pokazuje,
    że dawano Pawłowi na początku sezonu szanse w meczach, w których jechać nie powinien, co okazało się fatalne dla drużyny. Rozmawialiśmy już o tym.
    Tak samo w tym roku, Paweł w Tarnowie w trzech biegach pokonuje Rolnickiego i Jamroga, a Jack Holder wisi na rezerwie i w ogóle nie jedzie.
    W Częstochowie Paweł jedzie na poziomie Kopcia a i tak jedzie trzy biegi i wiezie trzy zera. Jak to traktować?
    Chętnie czegoś więcej bym się dowiedział na temat nieobecności Pawła w Lesznie, mam nadzieję, że to co usłyszałem nie jest prawdą.
    Rozmawialiśmy o tym ale jakoś nie udowodniłeś mi że Walasek odmieniłby losy meczów. Jedyne co to stwierdziłeś że był na treningach, ale czy na pewno na tyle lepszy żeby wozić liderów Stali Unii i Falubazu?
    Tak dla zabawy zliczyłem osiągniećia tych 2 zawodników w dwóch okresacch 1 jak rywalizowali o skład i 2 kiedy przez kontuzje innych mieli pewne miejsce w składzie i tak:
    Przedpełski
    1. ( pkt+b/biegi/średnia) 17/17/1,0
    2. 29/16/1,81
    Walasek
    1. 28/21/1,33
    2. 35/21/1,66

    Tutaj widać że różnica w formie tych zawodników nieznaczna a rzekome zwycięstwa Walaska nad Zmarzlikiem Saitfudinovem czy Doylem to raczej iluzja.

    W Tarnowie Paweł miał wiecej pkt z bonusami po 3 biegach od Iversena a został odstawiony. A przypomnij mi ilu w tym meczu zawodników toruńskich pokonało Jamroga? Czasami nie zdobył 10+2 /5 ? No jeszcze Paweł prawie przywiózł Pedersena, No ale każdy widzi to co widzi. W Częstochowie po 2 słabych biegach za niego jedzie Jack i co? Przegrywa z juniorem.

  49. Powrót do góry    #4001
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    gość ma na imię Dżastin? heh jakbym go spotkał bym mówił do niego tak jak się pisze: JUSTIN (juu-stin)

    by się odechiało rodzicom zagranicznych imion
    I co się czepiasz?
    Pewnie miała być córeczka, a że nie wyszło to zamiast Justyna jest Justin.

  50. Powrót do góry    #4002
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,514
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 2,078 w 1,448 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    gość ma na imię Dżastin? heh jakbym go spotkał bym mówił do niego tak jak się pisze: JUSTIN (juu-stin)

    by się odechiało rodzicom zagranicznych imion
    Każdy może nadawać imię swoim pociechom, jakie tylko zechce.
    Ciekawostką jest fakt, że najchętniej takie Dżesiki, Dżastiny, spotyka się najczęściej u Polaków, uważających się za największych i niewzruszonych "patryjotów". Cóż, jaki patriotyzm, takie imiona.

  51. Powrót do góry    #4003
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2018
    Postów
    329
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 60 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Każdy może nadawać imię swoim pociechom, jakie tylko zechce.
    Ciekawostką jest fakt, że najchętniej takie Dżesiki, Dżastiny, spotyka się najczęściej u Polaków, uważających się za największych i niewzruszonych "patryjotów". Cóż, jaki patriotyzm, takie imiona.
    Myślę, że pyerdolisz.

  52. Powrót do góry    #4004
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,514
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 2,078 w 1,448 postach
    Cytat Zamieszczone przez stefanwons Zobacz posta
    Myślę, że pyerdolisz.
    Dobrze że myślisz. Gratulacje!
    By nie było zdawkowo, coś dopiszę. Sąsiedzi, uważający się za prawdziwych Polaków i patryjotów, w święta flagi narodowe to oczywistość, znaczki rybki i Polski Walczącej na wszystkich autach itp. mają młodszego syna o imieniu, a jakże "Denis". Odwiedzająca siostra także w autach podobnie oznakowanych, przywozi ze sobą córkę "Dżesikę". Wśród moich bliskich i dalszych znajomych, próżno szukać takich imion.
    Ostatnio edytowane przez noc ; 18-07-2018 o 00:43

  53. Powrót do góry    #4005
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2018
    Postów
    329
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 60 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Dobrze że myślisz. Gratulacje!
    Masz jakieś dane na poparcie swoich złotych myśli, czy tylko pajacujesz, by się wyżyć na jakiejś grupie społecznej?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •