Strona 84 z 168 PierwszyPierwszy ... 3474828384858694134 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,736 do 3,780 z 7533

Wątek: Apator Torun 2018 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #3736
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    No rozumiem. Ale jednocześnie, moim zdaniem przesadzasz, że cały konflikt z ROW to ze strachu/obawy.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  2. Powrót do góry    #3737
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Hmmmmmmmmm... patrząc na to co odwalał Toruń w ubiegłorocznych barażach, sądzę, że nikt z zagrożonych spadkiem klubów nie bagatelizuje pierwszoligowców.

    Myślę, że będą robić dosłownie wszystko, żeby zwiększyć szanse na pozostanie w elicie choćby o 1%. Za dużo mają do stracenia...

    ...a i oczywiście clou konfliktu jest inne.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  3. Powrót do góry    #3738
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    No ja nie wiem kim by Rybnik mial szachowac w Tarnowie czy Grudziadzu.
    Jeden Woryna to za malo, Lebedevs juz sie w tym sezonie w Tarnowie pokazal (0,0,-,-)
    W Grudziadzu to nawet szansy nie dostal bo cieniuje niemilosiernie w tym roku.

    Kto? Czaja? Cook?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  4. Powrót do góry    #3739
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Pamiętaj, że to jest dwumecz i działa to w obie strony.
    W Unii na wyjazdach poza Nickim też próżno szukać kogoś kto byłby pewniakiem na wyjazdową dwucyfrówkę.
    Za szybko skreślasz Lebedevsa, jego naprawdę stać na bdb wyniki, nawet w tym sezonie.

    Rzeczywiście w Rybniku mają problem z drugim polskim seniorem, ale za to mają dwóch punktujących juniorów.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  5. Powrót do góry    #3740
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    no przeciez Tarnow wygral 1 lige bez Pedersena i Kildemanda.
    Rybnij ma niezlych juniorow, ale najlepszym juniorem ligi rok temu byl Rolnicki. Jamrog czy Mroczka to pierwszoligowi wymiatacze..
    No i Bjerre.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  6. Powrót do góry    #3741
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Pokonując minimalnie w finałowym dwumeczu Wybrzeże 82-80 i jadąc tylko dwanaście biegów w Gdańsku przy piętnastu w Tarnowie!!!
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  7. Powrót do góry    #3742
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Pokonując minimalnie w finałowym dwumeczu Wybrzeże 82-80 i jadąc tylko dwanaście biegów w Gdańsku przy piętnastu w Tarnowie!!!
    regulamin zespoły znają przed startem pierwszego biegu w sezonie i go akceptują jak rozumiem, więc pisanie PO że gdzieś nie odjechano 15 biegów chyba nie jest mocnym argumentem.

  8. Powrót do góry    #3743
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Kolejny raz nie rozumiesz słowa pisanego.
    W poprzednich postach rozważaliśmy potencjały i szanse drużyn w hipotetycznych barażach, a nie o regulaminie i o tym komu się podobał lub nie.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  9. Powrót do góry    #3744
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Kolejny raz nie rozumiesz słowa pisanego.
    W poprzednich postach rozważaliśmy potencjały i szanse drużyn w hipotetycznych barażach, a nie o regulaminie i o tym komu się podobał lub nie.
    Pokonując minimalnie w finałowym dwumeczu Wybrzeże 82-80 i jadąc tylko dwanaście biegów w Gdańsku przy piętnastu w Tarnowie!!!

    No tak, ale skladem pierwszoligowym...!
    Oczywiscie, niespodzianki sie zdarzaja, ale gdybys musial postawic swoje pieniadze to postawilbys je na esktraligowca.
    Zarowno Tarnow jak i Grudziadz maja po jednej mega armacie i co najmniej po jednym doswiadczonym eligowcu na poziomie.
    Nawet Lublin, ktory ma niezla pake mialby bardzo ciezko w barazu.
    Ostatnio edytowane przez j-rules ; 03-07-2018 o 14:01
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  10. Powrót do góry    #3745
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Oczywiście,ale i ówczesne Wybrzeże dysponowało słabszym składem niż obecny ROW, a do niego porównujemy m.in. Unię.

    Jesteście mocniejsi tym, że Dzik zastąpił Czaję, bo przy założeniu Ljung=Pająk, to tylko jedno ogromne wzmocnienie.
    Jak dla mnie ROW i Motor w kontekście dwumeczu nie odstają potencjałem od tarnowian i grudziądzan.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 03-07-2018 o 14:04
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  11. Powrót do góry    #3746
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Czy ja wiem, czy słabszym?

    Thomsen <Woryna
    Batchelor = Batchelor
    Bech >= Lebedevs
    Gomólski > Czaja
    Fajfer > Bewley/Cook/Szczepaniak

    Kossakowski = Chmiel
    Turowski < Skupień (ale to prawie nieistotne)

    Odstają, odstają.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  12. Powrót do góry    #3747
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Jeśli dojdzie to takiej konfrontacji to będzie można się przekonać, a jak na razie to tylko nasze oceny, nasze porównania.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  13. Powrót do góry    #3748
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    No przewidywania, ale Ty z takiej oceny (dość wypaczonej IMO) wysnuwasz tezę o jakimś anty-rybnickim spisku.
    To jest w tym wszystkim najbardziej dziwne. Bo w ogóle nie wiadomo, czy ROW zajmie 2 miejsce, czy może 1 a może 3 albo np. 5?
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  14. Powrót do góry    #3749
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Pamiętaj, że to jest dwumecz i działa to w obie strony.
    W Unii na wyjazdach poza Nickim też próżno szukać kogoś kto byłby pewniakiem na wyjazdową dwucyfrówkę.
    A w ROW nie ma nikogo czyli nawet w tym aspekcie Unia prowadzi 1:0. Poza tym, biorąc pod uwagę spadek formy Batchelora, to poza Woryną ja nie widzę w Rybniku zawodnika, który w dwumeczu mógłby zrobić wyniki na poziomie Bjerre czy Jamroga. Unia jest wyraźnie silniejsza i to jest fakt.

    Rzeczywiście w Rybniku mają problem z drugim polskim seniorem, ale za to mają dwóch punktujących juniorów.
    Punktujących w I lidze. Ile to jest warte to już j-rules przedstawił na przykładzie Rolnickiego (który nota bene w 2017 był wyraźnie skuteczniejszy od Skupnia i Chmiela). Chmiela zresztą brutalnie zweryfikowała pierwsza runda IMŚJ. Można więc zakładać, że juniorzy walczyliby o punkty jedynie między sobą, a tutaj 3:3 w Tarnowie i 3:3/4:2 w Rybniku to nie jest jakieś sci-fi. Po raz kolejny więc ROW albo nie nadrabia nic albo nadrabia bardzo mało.

    Za szybko skreślasz Lebedevsa, jego naprawdę stać na bdb wyniki, nawet w tym sezonie.
    Idąc tym tokiem rozumowania to równie dobrze można napisać, że Holder odblokuje się na wyjazdach i we Wrocławiu zrobi ponad 10/5 przez co nasze szanse na zwycięstwo wzrosną z 15% do 50%.

  15. Powrót do góry    #3750
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta

    Idąc tym tokiem rozumowania to równie dobrze można napisać, że Holder odblokuje się na wyjazdach i we Wrocławiu zrobi ponad 10/5 przez co nasze szanse na zwycięstwo wzrosną z 15% do 50%.
    Albo Lindbaeck, Pawlicki, Huckenbeck, Buczkowski, Kildemand i Bjerre wskoczą na swój prime level, to wtedy w ogóle nie ma co zbierać...
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  16. Powrót do góry    #3751
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Unia jest wyraźnie silniejsza i to jest fakt
    To nie jest fakt tylko twoja subiektywna, podobnie jak i moja, ocena.

    Nie mówię o spisku tylko o tym, że kluby będą robić wszystko żeby znaleźć się w SE, jeśli będzie musiałoby to być kosztem Mrozka to będzie kosztem Mrozka.
    Tym bardziej, że większość kibiców, też ma dość pogrywań rybnickiego prezesa.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  17. Powrót do góry    #3752
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Kolejny raz nie rozumiesz słowa pisanego.
    W poprzednich postach rozważaliśmy potencjały i szanse drużyn w hipotetycznych barażach, a nie o regulaminie i o tym komu się podobał lub nie.
    Ty dalej w czarnej d. z myśleniem. Znowu idę na odpoczynek z tego forum.

  18. Powrót do góry    #3753
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Rzeczywiście w Rybniku mają problem z drugim polskim seniorem, ale za to mają dwóch punktujących juniorów.
    A na cholerę im 2 polski senior w barażach - wystawią Bewleya pod 8.

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sth za jego przydatny post!

    Semen (04-07-2018)

  20. Powrót do góry    #3754
    Stały bywalec Awatar stefan
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 163 w 92 postach
    wszystko prawie rozumiem, ze mundial. Zagladalem troche mniej, ale ze juz jedziemy w barazach to przeoczylem. Urzymalismy sie? bo wyniku nie moge znaleźć
    APATOR K APATOR S APATOR ZAWSZE BYŁ I JEST

  21. Powrót do góry    #3755
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Dobra,znowu zescie troche pomarudzili ale moze w koncu przyjmijcie do wiadomosci,ze jesli nic losowego sie nie zdarzy
    a nasi utrzymaja taka forme jak teraz,mamy 5 miejsce. Minimalna szansa na PO tez istnieje.
    Rozumialem sianie defetyzmu po meczu z Lesznem w Toruniu,ale po zwyciestwach za 3 z Wlokniarzem i Falubazem pasowaloby
    nie swirowac z tym jacy to slabi jestesmy i ze powinnismy bac sie Row-u.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 03-07-2018 o 17:42
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    versus (04-07-2018)

  23. Powrót do góry    #3756
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Przecież nikt nie sieje defetyzmu - ani PO, ani baraże nie są dla nas realną opcją w chwili bieżacej.
    Chodzi o to, że trochę szkoda ... bo by się działo.

    Ps. Busz musisz trochę skorygować swoje wyliczenia:
    Łęgownik < Bewley/Cook/Szczepaniak
    zamiast
    Fajfer > Bewley/Cook/Szczepaniak

  24. Powrót do góry    #3757
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    W Łodzi teraz nie myślą o awansie, najważniejsze to wejść wreszcie na swój obiekt i to w takich okolicznościach, aby zachować przy tym kibiców i sponsorów.
    Byłem dziś w Łodzi i oglądałem ten obiekt, widać, że szybko zmierza ku końcu budowy. Ładnie wygląda, chciałoby się, żeby Łódź była w elidze. Tym bardziej, że tylko godzina drogi

    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    No ja nie wiem kim by Rybnik mial szachowac w Tarnowie czy Grudziadzu.
    Jeden Woryna to za malo, Lebedevs juz sie w tym sezonie w Tarnowie pokazal (0,0,-,-)
    W Grudziadzu to nawet szansy nie dostal bo cieniuje niemilosiernie w tym roku.
    Kto? Czaja? Cook?
    Wymień mi zeszłoroczne gwiazdy Gdańska, które napędziły kota Toruniowi.... Gomólski

    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Jesli wygracie w Grudziadzu i pykniecie bonus z Tarnowem (to akurat easy)
    zas Wrocek odstapi bonus Czewie.. to wystarcza wam remis z we Wrocku.
    W Grudziądzu będą schody... chyba, że lunie deszcz. Inna rzecz, że mecz z Zieloną był 1 lipca, a kolejny mecz,
    właśnie w Grudziądzu będzie dopiero 29 lipca. 4 tygodnie przerwy, 3 weekendy wakacyjne bez ligowego żużla,
    kto to planuje... ech.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  25. Powrót do góry    #3758
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    W Grudziądzu będą schody... chyba, że lunie deszcz. Inna rzecz, że mecz z Zieloną był 1 lipca, a kolejny mecz,
    właśnie w Grudziądzu będzie dopiero 29 lipca. 4 tygodnie przerwy, 3 weekendy wakacyjne bez ligowego żużla,
    kto to planuje... ech.
    A ja Marcinie powiem tak w kontekście meczu w Grudziądzu
    Kalafiorem mi wisiało kto spadnie, ale po tym co czytam, bo tych bzdur nie oglądam, kibicuje GKMowi żeby został w elipie i mam nadzieję, że Toruń im pomoże
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/76...zuja-niesmak-p


    Powiem więcej
    Uj z plejofami, GKM ma być z nami!
    Na pohybel "mundralom"
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #3759
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    To fakt. Trzeba być nie znającym się na sportowej rywalizacji gnojem, by coś takiego publicznie powiedzieć. Dlatego takze przyłączę się do kibicowania GKM owi w walce o utrzymanie. W sumie też szczerze życzę utrzymania się Falubazowi.
    Byle nie to wszystko kosztem Unii Tarnow

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    Howard (04-07-2018)

  28. Powrót do góry    #3760
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Życzycie spadku Falubazowi, bo jakieś głąby w granatowych marynarkach, plotą wydumane idiotyzmy, kto jest bardziej wartościowy w Elidze? Doprawdy, niedorzeczność takiego rozumowania jest wprost proporcjonalna, do głupot opowiadanych przez tych działaczy. Jak mówi Kryjom, niech żużlowcy zdecydują, kto jest bardziej wartościowy. Grudziądz będzie dobry, to obroni się także ( a raczej mimo), pie.....nia tych szkodników w marynarkach.

  29. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    kingpin (04-07-2018), lemur6666 (03-07-2018)

  30. Powrót do góry    #3761
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    To fakt. Trzeba być nie znającym się na sportowej rywalizacji gnojem, by coś takiego publicznie powiedzieć. Dlatego takze przyłączę się do kibicowania GKM owi w walce o utrzymanie. W sumie też szczerze życzę utrzymania się Falubazowi.
    Byle nie to wszystko kosztem Unii Tarnow
    Chwila,chwila.Teoretycznie zagrozeni spadkiem jestesmy jeszcze my,wiec z tej wyliczanki wychodzi,ze najlepiej jak my spadniemy.

    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Życzycie spadku Falubazowi, bo jakieś głąby w granatowych marynarkach, plotą wydumane idiotyzmy, kto jest bardziej wartościowy w Elidze? Doprawdy, niedorzeczność takiego rozumowania jest wprost proporcjonalna, do głupot opowiadanych przez tych działaczy. Jak mówi Kryjom, niech żużlowcy zdecydują, kto jest bardziej wartościowy. Grudziądz będzie dobry, to obroni się także ( a raczej mimo), pie.....nia tych szkodników w marynarkach.
    Jednym z tych glabow jest szara eminencja zielonogorskiego zuzla,wiec co sie dziwisz.
    Poza tym jak nie widze zadnego wpisu ktory by mowil o zyczeniu Falubazowi spadku,ale jeszcze do konca sie nie obudzilem,wiec pozniej zweryfikuje.
    Wczoraj tez wdawalo mi sie ,ze ktos pisal o barazach dla nas i straszyl ROW-em,ale Sth przekonal mnie,ze tylko mi sie zdawalo.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  31. Powrót do góry    #3762
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Życzycie spadku Falubazowi, bo jakieś głąby w granatowych marynarkach, plotą wydumane idiotyzmy, kto jest bardziej wartościowy w Elidze? Doprawdy, niedorzeczność takiego rozumowania jest wprost proporcjonalna, do głupot opowiadanych przez tych działaczy.
    Wskaż gdzie życzymy spadku Falubazowi lub komukolwiek.
    Penhall nawet wprost napisał że che, aby nie było to kosztem Falubazu.

    W tym co ja napisałem, też nie dostrzegam klubu wskazanego do spadku, a chyba widać wprost, że na przekór opiniom "myślicieli wielkich", kibicuje GKMowi żeby został, nie wskazując kto ma spać.
    A to pewna różnica.
    A tak jak pisze Kingpin przecież, równie dobrze może spaść jeszcze Toruń.
    Zatem to o czym piszesz to chyba niesprawiedliwa względem tego co przeczytałeś nadinterpretacja, z którą ja się nie zgadzam.

    Napiszę więcej
    Po tym co przeczytałem w tym tekście o GKM, jestem prawie pewien, że Toruń w zeszłym roku miał zostać w najwyższej lidze, bo tak chciały "marynary".
    A takiej ligi ja nie akceptuję i oglądam ją z przyzwyczajenia, bo do innego sportu nie mam tyle sympatii.
    Ostatnio edytowane przez Coval ; 04-07-2018 o 08:23
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Coval za jego przydatny post!

    Penhall (04-07-2018)

  33. Powrót do góry    #3763
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Chwila,chwila.Teoretycznie zagrozeni spadkiem jestesmy jeszcze my,wiec z tej wyliczanki wychodzi,ze najlepiej jak my spadniemy.
    No tak. Gdzieś mi w głowie przeleciało, że mamy już spokojne wakacje, lecz faktycznie tak jeszcze nie jest.

    P.S. Byle nagle ligi pod konkretną ekipę nie powiększali do "10".

  34. Powrót do góry    #3764
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-06-2013
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 213 w 134 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    No tak. Gdzieś mi w głowie przeleciało, że mamy już spokojne wakacje, lecz faktycznie tak jeszcze nie jest.

    P.S. Byle nagle ligi pod konkretną ekipę nie powiększali do "10".
    Szczerze? Niech powiększają!

    Albo niech zrobią więcej meczów.

    Ta przerwa w lipcu to jest według mnie kabaret.

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pawel_KST za jego przydatny post!

    Morciasz (04-07-2018)

  36. Powrót do góry    #3765
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez Coval Zobacz posta
    Wskaż gdzie życzymy spadku Falubazowi lub komukolwiek.
    Penhall nawet wprost napisał że che, aby nie było to kosztem Falubazu.

    W tym co ja napisałem, też nie dostrzegam klubu wskazanego do spadku, a chyba widać wprost, że na przekór opiniom "myślicieli wielkich", kibicuje GKMowi żeby został, nie wskazując kto ma spać.
    A to pewna różnica.
    A tak jak pisze Kingpin przecież, równie dobrze może spaść jeszcze Toruń.
    Zatem to o czym piszesz to chyba niesprawiedliwa względem tego co przeczytałeś nadinterpretacja, z którą ja się nie zgadzam.

    Napiszę więcej
    Po tym co przeczytałem w tym tekście o GKM, jestem prawie pewien, że Toruń w zeszłym roku miał zostać w najwyższej lidze, bo tak chciały "marynary".
    A takiej ligi ja nie akceptuję i oglądam ją z przyzwyczajenia, bo do innego sportu nie mam tyle sympatii.
    Przekaz rozumiem bardzo jednoznacznie, GKM ma się utrzymać wbrew, spadku Unii T też nie chcecie, więc spadkowicz jest jasno wskazany, bo chyba nie macie na myśli Stali czy Sparty? Spadek Torunia? Wolne żarty, to już na PO większe szanse niż na spadek, są 3 drużyny dużo słabsze.
    Na puste gadanie tych urzędników (tyle że urzędnik w sporcie nazywa się działacz)nie ma sensu zwracać uwagi, to osoby które we wszelaki sposób próbują uzasadnić potrzebę swojego istnienia. Nie tylko tworząc bzdurne problemy, które później "próbują rozwiązywać", ale też mieszając gdzie (i jak) tylko się da.
    Toruń utrzymał się dzięki chciejstwu marynarek? Wierzysz w to? Oni mieli taki wpływ na to, jak zeszłoroczny śnieg. Doping nieco debilnego podskakiwacza i wygrane baraże utrzymały Toruń, urzędnicy nie mieli nic do tego. Z tego opowiadania można się tylko pośmiać lub wzruszyć ramionami.

  37. Powrót do góry    #3766
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,178
    Kliknij i podziękuj
    1,537
    Podziękowania: 1,188 w 908 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_KST Zobacz posta

    Ta przerwa w lipcu to jest według mnie kabaret.
    Chyba jednak większym kabaretem byłoby zmienianie zasad gry podczas jej trwania.

    Rozszerzenie ligi? Czemu nie...? Ale najwcześniej od 2020 roku

  38. Powrót do góry    #3767
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    J#bać rozszerzanie.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  39. Powrót do góry    #3768
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2018
    Postów
    329
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 60 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Jak mówi Kryjom, niech żużlowcy zdecydują, kto jest bardziej wartościowy.
    Na przykład Janowski?

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi stefanwons za jego przydatny post!

    lego (04-07-2018)

  41. Powrót do góry    #3769
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Toruń utrzymał się dzięki chciejstwu marynarek? Wierzysz w to? Oni mieli taki wpływ na to, jak zeszłoroczny śnieg. Doping nieco debilnego podskakiwacza i wygrane baraże utrzymały Toruń, urzędnicy nie mieli nic do tego. Z tego opowiadania można się tylko pośmiać lub wzruszyć ramionami.
    Trochę mieli, bo mogli utrzymać punkty Łaguty.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  42. Powrót do góry    #3770
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Skoro innym odejmowali,dlaczego mieli Lagute potraktowac inaczej?
    Zreszta dla mnie oczywistym jest,ze punkty zdobyte na dopingu powinno sie odejmowac.
    Bez wzgledu na to czy ten doping mial przelozenie na wynik delikwenta czy nie.
    Oni sa sportowcami i musza niestety dostosowac sie do obowiazujacych przepisow,
    nawet jak sa durne do kwadratu.Oczywiscie moga protestowac,mediowac poprzez dzialaczy czy
    nawet prawnikow aby jak najwieksza ilosc bzdur usunac z kodeksu,ale nie moga lamac przepisow,nawet
    w ramach protestu.
    Sprawa z Laguta byla oczywista.Dziwie sie nawet,ze odjeli mu punkty tylko za jeden mecz.
    Zrobili to pewnie dlatego aby uniknac zamieszania odnosnie pozycji w tabeli przed PO.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 04-07-2018 o 13:06
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  43. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Słowianka (04-07-2018), j-rules (04-07-2018)

  44. Powrót do góry    #3771
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    J#bać rozszerzanie.
    No , ale lekkie rozszerzanie w tym wypadku chyba jest wskazane

  45. Powrót do góry    #3772
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rysiek Zobacz posta
    No , ale lekkie rozszerzanie w tym wypadku chyba jest wskazane
    lekkie ale tylko o pakiet psychologiczny dla jego pomysłodawców.

  46. Powrót do góry    #3773
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-06-2013
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 213 w 134 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    J#bać rozszerzanie.
    Dlaczego? 10 zespółów w ekstralidze uatrakcyjniłoby rozgrywki... Wg mnie.

  47. Powrót do góry    #3774
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    ja widze jeden minus - pierwsza liga stracilaby sporo sensu.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  48. Powrót do góry    #3775
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    J#bać rozszerzanie.
    alez elokwencja. ale czego sie po tobie spodziewac?
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  49. Powrót do góry    #3776
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Chyba jednak większym kabaretem byłoby zmienianie zasad gry podczas jej trwania.

    Rozszerzenie ligi? Czemu nie...? Ale najwcześniej od 2020 roku
    Dokładnie. Zresztą każda zmiana newralgicznych przepisów, powinna być robiona co najmniej z rocznym opóźnieniem.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  50. Powrót do góry    #3777
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_KST Zobacz posta
    Dlaczego? 10 zespółów w ekstralidze uatrakcyjniłoby rozgrywki... Wg mnie.
    Bo już było przerabiane i obecny wariant sprawdza się lepiej, przy całym podziale na 3 ligi. Jest dużo mniejsze rozwarstwienie, a ilość meczów jest OK. W tym roku jest wyjątkowo dobra pogoda i ani jednego odwołanego meczu w Ekstralidze. Oprócz E-ligi jest masa innych rozgrywek i przynajmniej jest gdzie to upchać zachowując zdrowy rozsądek. W poprzednich latach w lipcu rozgrywano natomiast masę zaległych spotkań.

    Poza tym, od kilku lat wszystko w żużlu się sprawdza. Prestiż rośnie, wartość marketingowa, rozgrywki są ciekawe i nieprzewidywalne. Naprawdę taka jest potrzeba ciągłego grzebania, czy to KSM, czy powiększanie/zmniejszanie ligi, czy inne jakieś numery 8 na chorych zasadach? Zostawmy na 10 lat tak jak jest, skoro się sprawdza. Nic nie będzie dla tych rozgrywek lepsze niż stabilizacja, a nie zmiany na potrzebę chwili.

    A co gorsze te wszystkie pomysły zmian są jak bumerang. 2 lata i powrót do starego, potem znowu odwrót. Ile można? Dlatego kwituję to tak, a nie inaczej. Najlepsza zmiana jaką można wprowadzić to... zakaz mieszania w regulaminie na 5 lat.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 04-07-2018 o 21:43
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  51. Powrót do góry    #3778
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Co do dyskusji o rozszerzaniu ligi, nastąpi to nie wcześniej jak skończą się obowiązujące od przyszłego roku prawa tv. Gdzie C+ i 11 położyły dużo większą kasę i podzieliły się po połowie meczami.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  52. Powrót do góry    #3779
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    Rozszerzenie ligi i tak będzie za jakiś czas nieunikniony, bo oprócz 8 stabilnych finansowo ekip w Ekstralidze, coraz większa liczba drużyn z niższej ligi jest w stanie podołać finansowo Ekstralidze i chce tego awansu. Po latach kiedy rozgrywki w 1 lidze sprawiały wrażenie jakby nikt nie chciał ich wygrać, bo każdy się boi przeskoku do wyższej ligi, tak teraz jest Lublin, Rybnik, Gdańsk, Łódź, za chwilę do tego grona dołączy pewnie Rzeszów. Uniemożliwienie tym ekipom awansu do elity zabije rozwój żużla w tych ośrodkach. Jak najbardziej 10 ekip w Ekstralidze, ale oczywiście tak jak ktoś tu wyżej pisał - najwcześniej od sezonu 2020. Nie zmienia się reguł w trakcie gry.

  53. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi brindel za jego przydatny post!

    Penhall (04-07-2018)

  54. Powrót do góry    #3780
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Ale jak uniemożliwienie? Przecież można awansować i to nawet dwie drużyny mogą jednego roku...
    A im więcej ekip chce się bić o awans - tym lepsza NICE liga i chyba o to chodzi.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  55. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Gadol (05-07-2018)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •