Strona 7 z 168 PierwszyPierwszy ... 567891757107 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 315 z 7533

Wątek: Apator Torun 2018 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #271
    Użytkownik
    Dołączył
    02-11-2017
    Postów
    67
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 32 w 17 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    To nie trzeba mieć JF za managera, żeby tor taki zrobić. Nawet Wielki Mag Cieślak nie ustrzegł się zrobienia toru pod gości.
    Zgadza się. Tylko o błędzie Cieślaka wiedzieliście od Ostafińskiego kilka godzin po meczu. O pomyłce JF w meczu z Tarnowem niektórzy dowiedzieli się dopiero teraz ode mnie. Na tym właśnie polega "magia" JF. Zrobi dosłownie wszystko, abo niektóre tematy zostały przemilczane na forum publicznym.

  2. Powrót do góry    #272
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 117 w 53 postach
    Mi tez ten sklad w 100% nie odpowiada, ale go akceptuje. Trzeba sobie uswiadomic, ze czasy gdy z wychowankow mozna bylo sensowny sklad zlozyc juz minely. Do tego Ci, ktorzy prezentuja ektraligowy nie sa w zadnym razie liderami, jak np Jagus, tylko druga linia (w tym aktualnie Holder). Dlatego trzeba bylo wziac ludzi z zewnatrz, a skoro tak to nie wiem czemu np mialbym sie cieszyc ze skladu z MJJ, Wozniaka i Zengoty bardziej niz z Doyla i Iversena. Ci drudzy chociaz gwarantuja wyniki..

  3. Powrót do góry    #273
    Użytkownik
    Dołączył
    02-11-2017
    Postów
    67
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 32 w 17 postach
    Cytat Zamieszczone przez versus Zobacz posta
    Mi tez ten sklad w 100% nie odpowiada, ale go akceptuje. Trzeba sobie uswiadomic, ze czasy gdy z wychowankow mozna bylo sensowny sklad zlozyc juz minely. Do tego Ci, ktorzy prezentuja ektraligowy nie sa w zadnym razie liderami, jak np Jagus, tylko druga linia (w tym aktualnie Holder). Dlatego trzeba bylo wziac ludzi z zewnatrz, a skoro tak to nie wiem czemu np mialbym sie cieszyc ze skladu z MJJ, Wozniaka i Zengoty bardziej niz z Doyla i Iversena. Ci drudzy chociaz gwarantuja wyniki..
    Jesteś pewny?

  4. Powrót do góry    #274
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,885
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,664 w 992 postach
    Cytat Zamieszczone przez Misiek_T Zobacz posta
    Yozayan odpowiedzial Ci o pierwszej dwojce,
    ale z Fajferem i Okoniem to sobie chyba jaja robisz
    Nie. Ja po prostu aż tak nie trawie Holty.

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    Howard (08-11-2017)

  6. Powrót do góry    #275
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez versus Zobacz posta
    Mi tez ten sklad w 100% nie odpowiada, ale go akceptuje. Trzeba sobie uswiadomic, ze czasy gdy z wychowankow mozna bylo sensowny sklad zlozyc juz minely. Do tego Ci, ktorzy prezentuja ektraligowy nie sa w zadnym razie liderami, jak np Jagus, tylko druga linia (w tym aktualnie Holder). Dlatego trzeba bylo wziac ludzi z zewnatrz, a skoro tak to nie wiem czemu np mialbym sie cieszyc ze skladu z MJJ, Wozniaka i Zengoty bardziej niz z Doyla i Iversena. Ci drudzy chociaz gwarantuja wyniki..
    Doyle akurat ma problem z tą gwarancją wyników.
    Kiedy najbardziej potrzeba jego punktów, to ma inne sprawy na głowie.

    No, ale zawsze można żyć nadzieją, że to się więcej nie powtórzy
    Celebryta Jacek pewnie ma już w głowie jakiś plan jak temu zapobiec.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  7. Powrót do góry    #276
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gracowy Zobacz posta
    Zgadza się. Tylko o błędzie Cieślaka wiedzieliście od Ostafińskiego kilka godzin po meczu. O pomyłce JF w meczu z Tarnowem niektórzy dowiedzieli się dopiero teraz ode mnie. Na tym właśnie polega "magia" JF. Zrobi dosłownie wszystko, abo niektóre tematy zostały przemilczane na forum publicznym.
    Tylko nie trzeba być Alfą ani Omegą speedwaya, by zauważyć, jak Cieślak na przykład wyłącza baloty mając w składzie Protasa. Tego nie da się ukryć.
    U mnie na dzis poza skandalicznym oddaniem Adriana i zatrudnieniem Holty JF ma czystą kartę. Jego ocenę teraz stanowić będą wyniki drużyny.
    !Adrian walcz!

  8. Powrót do góry    #277
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-09-2013
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 75 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Nie. Ja po prostu aż tak nie trawie Holty.
    Coz to masz problem. Ja za Holta nie przepadam, nawet srednio go lubie, ale jeszcze bardziej nie lubie jak nasi dostaja na naszym wlasnym torze. Mam wiec nadzieje, ze ten sklad zagwarantuje wygrane w Toruniu, bo jak nie to nie bedzie dobrze.

  9. Powrót do góry    #278
    Użytkownik
    Dołączył
    18-10-2016
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    154
    Podziękowania: 27 w 19 postach
    tak sobie szukam czegoś, żebym mógł zrozumieć ruch klubu odnośnie ściągnięcia Holty i nawinął mi się taki artykuł
    http://sport.se.pl/inne-sporty/sport...un_207284.html

    oby się to znowu nie powtórzyło, bo dzisiaj widzę dużo podobieństw odnośnie opisu jego przyjścia...

  10. Powrót do góry    #279
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-09-2013
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 75 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez longlay1 Zobacz posta
    tak sobie szukam czegoś, żebym mógł zrozumieć ruch klubu odnośnie ściągnięcia Holty i nawinął mi się taki artykuł
    http://sport.se.pl/inne-sporty/sport...un_207284.html

    oby się to znowu nie powtórzyło, bo dzisiaj widzę dużo podobieństw odnośnie opisu jego przyjścia...
    teraz nie przychodzi jako gwiazda, tylko zapchajdziura za polaka

  11. Powrót do góry    #280
    Początkujący
    Dołączył
    07-11-2015
    Postów
    40
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 13 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez Misiek_T Zobacz posta
    Coz to masz problem. Ja za Holta nie przepadam, nawet srednio go lubie, ale jeszcze bardziej nie lubie jak nasi dostaja na naszym wlasnym torze. Mam wiec nadzieje, ze ten sklad zagwarantuje wygrane w Toruniu, bo jak nie to nie bedzie dobrze.
    Wydaje mi się, że zapomnieliście o jednym bardzo istotnym aspekcie transferu Holty - przynosi do klubu doskonałe kontakty z tunerem!!! Tyle w tym sezonie narzekaliśmy na sprzęt PJ i w trakcie sezonu oglądaliśmy nerwowe szukanie silników, że akurat transfer Holty oceniam jako optymalny biorąc pod uwagę sytuację na rynku zawodników i tunerów.

  12. Powrót do góry    #281
    Użytkownik
    Dołączył
    18-10-2016
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    154
    Podziękowania: 27 w 19 postach
    W sumie to nawet nasz nowy menago ma wielką wiarę w niego:

    - Mam gorącą prośbę, żeby traktować go tak samo jak wszystkich zawodników. Bardzo na niego liczę. On jest w znakomitej formie. Kibice mogą być o niego spokojni. Dodatkowo dysponuje kapitalnym sprzętem - komplementował Holtę Jacek Frątczak.

    Więc chyba ma być też liderem

  13. Powrót do góry    #282
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,885
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,664 w 992 postach
    Cytat Zamieszczone przez Misiek_T Zobacz posta
    Coz to masz problem. Ja za Holta nie przepadam, nawet srednio go lubie, ale jeszcze bardziej nie lubie jak nasi dostaja na naszym wlasnym torze. Mam wiec nadzieje, ze ten sklad zagwarantuje wygrane w Toruniu, bo jak nie to nie bedzie dobrze.
    Zatem niechaj przeciwnikom Holty zwyciestwa zlagodza te wszystkie lamenty i narzekania. Ale nie tylko zwyciestwa u siebie. Cos wpasc z wyjazdow tez musi.

    P. S. Jaca cos wspominal o czwartym juniorze ktory miałby dolaczyc do zespolu po zdaniu licencji. Z tego wynika , że Turowski, Rydlewski I Adamczewski już na aucie? Krakowiak wiadomo. Gniezno.

  14. Powrót do góry    #283
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,839
    Kliknij i podziękuj
    444
    Podziękowania: 616 w 318 postach
    Ciekawe jak tor będzie się sprawować po dosypaniu innego rodzaju nawierzchni.
    Może się okazać, że MA znowu będzie twierdzą i porobią się naprawdę nowe ścieżki.

    Osobiście życzyłbym sobie toru jaki był przed transferem tego materiału z Bronka.

  15. Powrót do góry    #284
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Oracle Zobacz posta
    Ciekawe jak tor będzie się sprawować po dosypaniu innego rodzaju nawierzchni.
    Może się okazać, że MA znowu będzie twierdzą i porobią się naprawdę nowe ścieżki.

    Osobiście życzyłbym sobie toru jaki był przed transferem tego materiału z Bronka.
    Tor z 2014 roku był by idealny. Wtedy nawet Miedziak latał po balotach.
    !Adrian walcz!

  16. Powrót do góry    #285
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,156
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Co Was chlopaki tak boli?
    Fratczak zanim przyszedl do Torunia byl jednym z najwiekszych
    fachowcow i najwiekszym cwaniakiem na kuli ziemskiej.Szczegonie wsrod zielonogorcow,ktorzy
    teraz nagminnie w tym watku z niego szydza..
    Regulamin mial w jednym paluszku oraz swietne relacje z zawodnikami,
    krotko mowiac,miod i orzeszki.
    Nagle stal sie tylko krasomowca,pozerem czy lanserem o znikomej znajomosci
    tematu,ktory profesorskimi zajawkami probuje zakamuflowac swoje nieudacznictwo.
    Czy naprawde kogos tak boli,ze facet nie uzywa pieknej tradycyjnej polszczyzny
    typu : i tak dalij i tak dalij lub nie duka jak Cieslak po kubusiu?
    Mnie te jego krasomowcze popisy po prostu bawia ale w pozytywnym tego znaczeniu i
    wcale jeszcze nie znaczy,ze chlop oprocz kilku ladnych zwrotow nic innego do druzyny nie wnosi.
    Dajmy mu popracowac przez ten rok i po owocach go poznamy.Albo stworzy w Toruniu
    druzyne ktorej nie bedziemy musieli sie wstydzic,albo na zawsze pozostanie tylko profesorem Miodkiem
    speedwaya.
    U mnie poki co ma kredyt zaufania a o ocene jego dzialalnosci mozna sie bedzie pokusic najwczesniej w polowie sezonu.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 08-11-2017 o 06:34
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  17. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Filon (08-11-2017), apator_uk (08-11-2017), davids (08-11-2017), el_kwas (08-11-2017), snoopski (08-11-2017)

  18. Powrót do góry    #286
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Mam nadzieję, że nie pijesz do mnie.
    Dla mnie J.F. zawsze był pozorem i nikim więcej.
    Od wielu lat słucham żużlowych audycji RZG i ogólniej RZ.
    Doskonale pamiętam jak zaczynał robić z siebie "eksperta" w ekipie różowego senatora.
    Pierwsze jego pseudooratorskie popisy na antenie już przyprawiały mnie o mdłości.

    ...i nie obrażaj prof. Miodka!
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  19. Powrót do góry    #287
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,631
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Cytat Zamieszczone przez Oracle Zobacz posta
    Ciekawe jak tor będzie się sprawować po dosypaniu innego rodzaju nawierzchni.
    Może się okazać, że MA znowu będzie twierdzą i porobią się naprawdę nowe ścieżki.

    Osobiście życzyłbym sobie toru jaki był przed transferem tego materiału z Bronka.
    No zapewne będzie taką samą twierdzą, jaką po zmianie geometri miał być 😀

  20. Powrót do góry    #288
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,156
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Mam nadzieję, że nie pijesz do mnie.
    Dla mnie J.F. zawsze był pozorem i nikim więcej.
    Od wielu lat słucham żużlowych audycji RZG i ogólniej RZ.
    Doskonale pamiętam jak zaczynał robić z siebie "eksperta" w ekipie różowego senatora.
    Pierwsze jego pseudooratorskie popisy na antenie już przyprawiały mnie o mdłości.

    ...i nie obrażaj prof. Miodka!
    O kuswa, znowu kogoś obrazilem.
    Chyba już nie ma dla mnie nadziei.

    .. A do Ciebie to chciałem pić nie raz i nie dwa ale jak się spotykamy w Oberzy to nigdy czasu nie masz a Morciasz już kilka razy obiecywał...
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 08-11-2017 o 07:19
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  21. Powrót do góry    #289
    Stały bywalec Awatar stefan
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 163 w 92 postach
    to tak zeby nie bylo nudno moje zdanie na temat tego skladu

    Jason-nie lubie
    PUK- chcialem wiec jest OK
    Rune- nie lubie , z niego taki polak jak ze mnie biskup
    Holdery- na moje fajnie ze zostali
    juniorzy- dobrze ze chociaz tam jest pierwiastek krzyzacki
    Paweł - jakby go nie bylo to dramat

    jesli chodzi o wynik to pewnie o cos powalczy, tylko ze coraz mniej zuzla w zuzlu
    APATOR K APATOR S APATOR ZAWSZE BYŁ I JEST

  22. Powrót do góry    #290
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Z Zielonej to widziałem, że jedynie Gracowy dokonał merytorycznej oceny wyników Frątczaka. Trudno kwestionować, że gość w dwóch sezonach, kiedy prowadził drużynę, ma 100% skuteczność w zawalaniu. Zarówno 2015 w Falubazie, jak i 2017 w KST to porażka. Zostawiając już na boku okres zielonogórski, to w epizodzie toruńskim drużyna pod jego wodzą rozegrała katastrofalne spotkania u siebie z Włókniarzem i Wybrzeżem oraz wyjazd do Rybnika. Jedyne zwycięstwa to te z GKM (jadącym na pół gwizdka bardzo wyraźnie), no i rewanż w Gdańsku, na temat którego można snuć też różne domysły, niekoniecznie dotyczące Kacpra Gomólskiego, a raczej przygotowania toru na mecz rewanżowy. Rezygnacja z usług Kowalika w Gdańsku daje w tym aspekcie do myślenia...

    Frątczak to bardzo barwna postać, świetnie odnajdywał się w mediach. Ale po przyjściu do Torunia chyba mu nieco odbiło (może przez to, że tak o niego zabiegali) i zwyczajnie przesadza z tymi swoimi "teoriami". Zachowuje się jak jakiś akwizytor/sprzedawca, innymi słowy totalny kiciarz. I jak widać śmieszy to nie tyle przyjezdnych, co wielu miejscowych, oddanych fanów. Niech on poczeka z tymi swoimi magicznymi zwrotami do czasu, kiedy wygra choć jeden normalny mecz.

    Aczkolwiek skład zbudowany nieźle, tylko nie wiem po co ten Holder...
    Realnie patrząc, skład na walkę o brąz ze Stalą Gorzów (na ten moment).
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  23. Powrót do góry    #291
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    .. A do Ciebie to chciałem pić nie raz i nie dwa ale jak się spotykamy w Oberzy to nigdy czasu nie masz a Morciasz już kilka razy obiecywał...
    To prawda.
    Na swoje usprawiedliwienie mam tylko to że nie mieszkam w Toruniu.
    Mądrzy ludzie mówią:
    "Co się odwlecze to nie uciecze"
    Tego wiec się trzymajmy!
    Pozdrawiam!

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen
    Realnie patrząc, skład na walkę o brąz ze Stalą Gorzów (na ten moment).
    Nie doceniasz czyniącej stałe postępy gorzowskiej juniorki.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 08-11-2017 o 15:24
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  24. Powrót do góry    #292
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Z Zielonej to widziałem, że jedynie Gracowy dokonał merytorycznej oceny wyników Frątczaka. Trudno kwestionować, że gość w dwóch sezonach, kiedy prowadził drużynę, ma 100% skuteczność w zawalaniu. Zarówno 2015 w Falubazie, jak i 2017 w KST to porażka. Zostawiając już na boku okres zielonogórski, to w epizodzie toruńskim drużyna pod jego wodzą rozegrała katastrofalne spotkania u siebie z Włókniarzem i Wybrzeżem oraz wyjazd do Rybnika. Jedyne zwycięstwa to te z GKM (jadącym na pół gwizdka bardzo wyraźnie), no i rewanż w Gdańsku, na temat którego można snuć też różne domysły, niekoniecznie dotyczące Kacpra Gomólskiego, a raczej przygotowania toru na mecz rewanżowy. Rezygnacja z usług Kowalika w Gdańsku daje w tym aspekcie do myślenia...

    Frątczak to bardzo barwna postać, świetnie odnajdywał się w mediach. Ale po przyjściu do Torunia chyba mu nieco odbiło (może przez to, że tak o niego zabiegali) i zwyczajnie przesadza z tymi swoimi "teoriami". Zachowuje się jak jakiś akwizytor/sprzedawca, innymi słowy totalny kiciarz. I jak widać śmieszy to nie tyle przyjezdnych, co wielu miejscowych, oddanych fanów. Niech on poczeka z tymi swoimi magicznymi zwrotami do czasu, kiedy wygra choć jeden normalny mecz.

    Aczkolwiek skład zbudowany nieźle, tylko nie wiem po co ten Holder...
    Realnie patrząc, skład na walkę o brąz ze Stalą Gorzów (na ten moment).
    Masz się za znawcę a za jedyną merytoryczną uznajesz ocenę opartą na nazwiskach żużlowców (i tylko nazwiskach). Trochę słabo.
    !Adrian walcz!

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    el_kwas (08-11-2017)

  26. Powrót do góry    #293
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,685
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    no ludzie. A czym JF tak zachwycil? Ja wiem, ze w warunkach jakie mamy to jest wyrozniajacy sie manager, ale to swiadczy tylko o marnym poziomie
    ludzi w parkingu. W niemal kazdej druzynie.
    Wsrod slepych to jednooki jest krolem.

    https://www.youtube.com/watch?v=sP3VYV6S4D8

    Dla mnie ten fimlik duzo oddaje. Tor koncertowo spierdzielony, do tego stopnia, ze drewniaki z UT ogarnaly naszpikowana gwiazdami druzyne myszowatych.
    W parkingu sie na siebie gapia, nie rozumieja co sie dzieje, nie widac tam zadnego kopa ani nic. Wiecej z siebie dla druzyny w parkingu dawal chyba... Madsen.
    Przypominam, ze Falubaz mial w skladzie od ch... walczakow z Wardem i PP na czele, Tarnow mial startowcow, a wsrod nich Mroczka czy Koza (nawet Ernest zrobil punkty na Walasku jesli dobrze pamietam)

    Ja smiem watpic czy sie wiele od tego czasu Frontchuck nauczyl, co pokazal rowniez ten sezon. No, ale fakt, w tym sezonie skladu sobie nie wybieral.
    Natomiast w jego genialnosc watpilem i zaprzeczalem juz jej w wielu potyczkach z forumowiczami z ZG, ktorzy to mi pieknie (niczym sam zainteresowany) udowadniali, ze JF to taktyke ma w malym palcu i jest najlepszy w lidze.
    Taktyka to jednak wg mnie cos wiecej niz tylko zonglowanie nazwiskami w taki sposob na jaki akurat ci pozwala toczacy sie mecz.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  27. Powrót do góry    #294
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Nic na tym nie opieram, chyba, że ty wiesz lepiej. Tak samo jak Semen, z tym, że ja nie doceniam gorzowskich juniorów. Ciekawe skąd to wziął Właśnie przeciwnie, doceniam ich, sugerując, że Stal powalczy o brąz (mimo osłabień).
    ZG 2015 miało permanentne problemy kadrowe, ale porażka u siebie z Unią Tarnów Protasiewiczem, Dudkiem, Wardem, która zaważyła finalnie o braku PO, kładzie cień na dorobek Frątczaka w tamtym sezonie.
    Nawiasem mówiąc, z sezonu 2017 najbardziej zapamiętany zostanie gaźnik, a z sezonu 2015 - rzucanie pieniędzmi na wizji.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  28. Powrót do góry    #295
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,885
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,664 w 992 postach
    U mnie ma na razie czystą kartę. Pierwsza laurke wystawie po drugim meczu ligowym.

  29. Powrót do góry    #296
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    [...]
    ZG 2015 miało permanentne problemy kadrowe, ale porażka u siebie z Unią Tarnów Protasiewiczem, Dudkiem, Wardem, która zaważyła finalnie o braku PO, kładzie cień na dorobek Frątczaka w tamtym sezonie.
    Nawiasem mówiąc, z sezonu 2017 najbardziej zapamiętany zostanie gaźnik, a z sezonu 2015 - rzucanie pieniędzmi na wizji.
    Dudek nie jechał wtedy z Unią.

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sth za jego przydatny post!

    apator_uk (09-11-2017)

  31. Powrót do góry    #297
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,851
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Dudek nie jechał wtedy z Unią.
    Raz, że nie jechał Dudek, dwa, że nie jechał Hampel (ZZ), trzy, że Protas po 4 biegu przywalił w Vacula i złamał obojczyk. Przez co stracił 2 biegi. Cztery, Walas cały 2015 sezon jeśli jechał to w zasadzie jako rekonwalescent. No i w zasadzie nie miał kto jechać za Hampela jako ZZ, a trzeba było też jechać za Protasa.

    To jest powód przegranej z Unią Tarnów w sezonie 2015. Można Jacka nie lubić, ale przestańcie mu wkladać ciążę w brzuch.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #298
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Raz, że nie jechał Dudek, dwa, że nie jechał Hampel (ZZ), trzy, że Protas po 4 biegu przywalił w Vacula i złamał obojczyk. Przez co stracił 2 biegi. Cztery, Walas cały 2015 sezon jeśli jechał to w zasadzie jako rekonwalescent. No i w zasadzie nie miał kto jechać za Hampela jako ZZ, a trzeba było też jechać za Protasa.

    To jest powód przegranej z Unią Tarnów w sezonie 2015. Można Jacka nie lubić, ale przestańcie mu wkladać ciążę w brzuch.
    Chyba koniec świata już bliski, bo muszę przyznać rację Mariuszowi w tej dyspucie

  33. Powrót do góry    #299
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    To z Dudkiem się pomyliłem, pisząc z pamięci.
    Nie zmienia to faktu, że choć kontuzje nie oszczędzały FZG, to w tamtym meczu byli zdecydowanym faworytem, a dostali liście na dzień dobry - bo goście czuli się na torze, prawie jak na Mościcach.
    Będący w fenomenalnej formie Ward zrobił 7+2 (7), tak doskonale czuł się na usłanym przez JF, torze.
    Może Frątczak ma pecha, ale fakty są takie, że na 2 sezony, w których prowadził drużyny - oba skończyły się totalną klęską.

    W 2018 ma szanse nieco zmienić swoje bardzo słabe statystyki.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 08-11-2017 o 21:38
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  34. Powrót do góry    #300
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    a ty buszi nie pisales, ze jak sie walasek rozwalil w pierwszej serii na motoarenie w 2015, ze mecz prowadzony jest wzorowo?
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  35. Powrót do góry    #301
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Chyba nie bardzo, raczej pisałem, że zmiany dobre, ale zarazem oczywiste. Sztuki to w tym nie było.
    Ale bardziej skupiłbym się na 2017, bo po powrocie Frątczak stał się takim "farmazoniarzem". W tym nie było żadnego udanego meczu.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 08-11-2017 o 21:36
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  36. Powrót do góry    #302
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    a to kto inny pisal jednak sorki
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  37. Powrót do góry    #303
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,816
    Kliknij i podziękuj
    594
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    To z Dudkiem się pomyliłem, pisząc z pamięci.
    Nie zmienia to faktu, że choć kontuzje nie oszczędzały FZG, to w tamtym meczu byli zdecydowanym faworytem, a dostali liście na dzień dobry - bo goście czuli się na torze, prawie jak na Mościcach.
    Będący w fenomenalnej formie Ward zrobił 7+2, tak doskonale czuł się na usłanym przez JF, torze.
    Może Frątczak ma pecha, ale fakty są takie, że na 2 sezony, w których prowadził drużyny - oba skończyły się totalną klęską.

    W 2018 ma szanse nieco zmienić swoje bardzo słabe statystyki.
    Ward w fenomenalnej formie nie był. Jeśli byś jego wyniki miał określić jako fenomen to musiałbyś go ogólnie pozycjonować jago średniaka.
    Ten cały fenomen wynikał głównie z meczu w Gorzowie gdzie walnął komplet 20pkt (1 celowo oddał) i z tego oddania u niektórych zrodził się geniusz Frątczaka. Niektórzy widza w tym jakąś wielka taktykę dodatkowo skakanie po parkingu jako super mobilizacje. A tak na prawdę to Kedziora był do wzięcia.

  38. Powrót do góry    #304
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,851
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Chyba koniec świata już bliski, bo muszę przyznać rację Mariuszowi w tej dyspucie
    Nie, to nie koniec świata. Po prostu wychodzisz na ludzi
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #305
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No nie wiem Frank. W Swindon i Motali kręcił świetne wyniki. W Anglii Robins mieli kapitalną serię po angażu Darcy'ego, porównywalną do tegorocznej.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  40. Powrót do góry    #306
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Ward w fenomenalnej formie nie był. Jeśli byś jego wyniki miał określić jako fenomen to musiałbyś go ogólnie pozycjonować jago średniaka.
    Ten cały fenomen wynikał głównie z meczu w Gorzowie gdzie walnął komplet 20pkt (1 celowo oddał) i z tego oddania u niektórych zrodził się geniusz Frątczaka. Niektórzy widza w tym jakąś wielka taktykę dodatkowo skakanie po parkingu jako super mobilizacje. A tak na prawdę to Kedziora był do wzięcia.
    w Lesznie na torze przyszłego dmp też super pojechał. Samą końcowkę, przed tragiczną kontuzją, był w ostrym sztosie.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  41. Powrót do góry    #307
    Użytkownik
    Dołączył
    02-11-2017
    Postów
    67
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 32 w 17 postach
    OK to zadam jeszcze jedno pytanie. Na wtorkowej konferencji JF poświęcił bardzo dużo czasu opowiadaniu o zimowych treningach. Przygotowany jest szeroki zakres zajęć. Od treningów z bokserami, po spotkania z dietetykami i psychologami. Wszystko pięknie, profesjonalnie i kolorowo. ALE dla kogo to jest przygotowane? Dla Pawła Przedpełskiego, Igora Kopcia-Sobczyńskiego i reszty juniorów (poza Kaczmarkiem)?

    A gdzie plan treningowy dla Doyla, Iversena, Holderów i Holty? Gdyby JF faktycznie był takim kozakiem, to od grudnia raczej z Sobczyńskim na sali w Toruniu ćwiczyłaby cała reszta drużyny. Wtedy Jacek pokazałby klasę i swoją siłę. A tymczasem ponownie mamy przerost formy nad treścią. Po co? Ano po to, aby w grudniu, styczniu i lutym pojawiło się z 20 wywiadów z JF o metodologi, interwałach, merytoryce, zaangażowaniu, synergii itd.

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gracowy za jego przydatny post!

    Morciasz (09-11-2017)

  43. Powrót do góry    #308
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    w Lesznie na torze przyszłego dmp też super pojechał. Samą końcowkę, przed tragiczną kontuzją, był w ostrym sztosie.
    Dokładnie - Ward sam początek i wejście w sezon po przerwie miał średnio dobre, lecz bardzo szybko się rozkręcił i wszedł na niesamowity poziom.
    Co do Frątczaka to rzeczywiście niedługo rzeczywistość go zweryfikuje. Co by nie mówić będzie miał na następny rok silny zespół do prowadzenia, natomiast brak pomysłu na przygotowanie toru zarówno w 2015 jak i w minionym sezonie u nas, bije po oczach.
    Pewnie na przyszły sezon dosypią granitu. Zobaczymy - ważne żeby to ogarnęli.
    Tak naprawdę dobry specjalista w tym zakresie wylądował właśnie w Gdańsku, co jest dla mnie mega zaskoczeniem z głupoty Włókniarza.
    Z drugiej strony im będą słabsi tym lepiej dla nas.

  44. Powrót do góry    #309
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gracowy Zobacz posta
    OK to zadam jeszcze jedno pytanie. Na wtorkowej konferencji JF poświęcił bardzo dużo czasu opowiadaniu o zimowych treningach. Przygotowany jest szeroki zakres zajęć. Od treningów z bokserami, po spotkania z dietetykami i psychologami. Wszystko pięknie, profesjonalnie i kolorowo. ALE dla kogo to jest przygotowane? Dla Pawła Przedpełskiego, Igora Kopcia-Sobczyńskiego i reszty juniorów (poza Kaczmarkiem)?

    A gdzie plan treningowy dla Doyla, Iversena, Holderów i Holty? Gdyby JF faktycznie był takim kozakiem, to od grudnia raczej z Sobczyńskim na sali w Toruniu ćwiczyłaby cała reszta drużyny. Wtedy Jacek pokazałby klasę i swoją siłę. A tymczasem ponownie mamy przerost formy nad treścią. Po co? Ano po to, aby w grudniu, styczniu i lutym pojawiło się z 20 wywiadów z JF o metodologi, interwałach, merytoryce, zaangażowaniu, synergii itd.
    A mógłbyś podać przykład choćby jednego klubu, którego zagraniczne gwiazdy przygotowują się fizycznie w 100% tu - na miejscu?
    !Adrian walcz!

  45. Powrót do góry    #310
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,156
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Te zarzuty do Fratczaka sa tak smieszne,ze az bije po oczach.
    Pomijam juz okres jego dzialalnosci w Zielonej,bo srednio mnie to interesuje,ale
    za te dwa miesiace w Toruniu obrywa mu sie za co?
    Za to,ze nie wygral meczu z Wlokniarzem?
    Ludzie,opamietajcie sie.Przyznam,ze tez wierzylem w punkty,ale
    szybciutko zostalem sprowdzony na ziemie i juz tak na spokojnie,to kim on mial to wygrac?
    Odziedziczyl po poprzedniku calkowicie rozbita druzyne,dodatkowo wypadly mu dwa najsilniejsze
    ogniwa.Przygotowania toru tez nie nauczysz sie w miesiac.
    Ok,przyznaje,ze pada on ofiara swojego ego,ktore byc moze jest nieco przerosniete,choc
    mnie sie osobiscie wydaje,ze ten jego slowotok nie jest spowodowany zbyt wysoko podniesona glowa
    a jest wyuczone.Sa po prostu ludzie na tym swiecie ktorzy sprzedaja Tico a Tobie sie wydaje,ze
    kupujesz od niego Mercedesa.Mnie to bawi,ale rozumiem,ze ktos moze to wykorzystywac do krytyki.
    Kolejny mecz ktory przegral,to mecz w Rybniku.
    Ok,koncowka meczu nie po naszej mysli,ale wypada mu kolejne ogniwo na ktore mocno stawial,Pawel.
    Zostajemy z Walaskiem,Holderami,MJJ i juniorami.Miod ,malina.Dobrze,ze chlopakow porzadnie do meczu przygotowal,
    bo gdyby nie przewaga z poczatku ,pewnie bonusa bysmy nie obronili.
    Potem wygrywa wazny mecz z Grudziadzem i tez zle,bo podobno grudziadzanie jechali na pol gwizdka.Taaa...
    bylo to widac na torze,jak Lindbäck czy Laguta wyprzedzali naszych na ostatnich metrach a Buczek odjechal
    jedno z najlepszych spotkan w sezonie.Pewnie ten na pol gwizdka to Wieczorek i Trzesiok.
    Baraz z Gdanskiem i pierwszy mecz.Po trzech biegach 15-3 a ktos pisze,ze tor byl zje...ny.
    Nosz kuswa,to Fratczak ma wiedziec jakie przelozenia dobrac w polowie meczu?Czlowiek ktory
    na MA jest od 6 tygodni ma podpowiadac nieudacznikom,ktorzy na tym torze scigaja sie od lat?
    Miejcie umiar.Gajes przez dwa lata tego toru nie potrafil ogarnac a od Fratczaka wymaga sie aby
    zrobil z niego twierdze w miesiac.
    Podsumowujac,dzialacie nieco na zasadzie wskaz mi czlowieka a paragraf sie znajdzie.
    Znowu moze wyjde na obronce klubowych dziadow,ale madrosci niektorych mnie powalaja.
    Ocenia sie faceta ktory przejal druzyne z forma pierwszoligowa,dodatkowo wypada mu dwoch najlepszych z tej
    zbieraniny a Wy wymagacie cudow.Serio?
    Osobiście mam jedno do zarzuceni, co pisałem już podczas meczu. Babol z gaźnikiem Madsena.
    Nie dość, że słabe w UJ, to jeszcze w najgorszym momencie.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 09-11-2017 o 07:06
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  46. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Penhall (09-11-2017), davids (09-11-2017), maci78 (09-11-2017)

  47. Powrót do góry    #311
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Potem wygrywa wazny mecz z Grudziadzem i tez zle,bo podobno grudziadzanie jechali na pol gwizdka.Taaa...
    bylo to widac na torze,jak Lindbäck czy Laguta wyprzedzali naszych na ostatnich metrach a Buczek odjechal
    jedno z najlepszych spotkan w sezonie.Pewnie ten na pol gwizdka to Wieczorek i Trzesiok.

    Zazdroszczę Ci tej dziecięcej naiwności.
    Autentycznie, chciałbym, odwiedzając stadiony, ją mieć.

    Cytat Zamieszczone przez kingpin
    Baraz z Gdanskiem i pierwszy mecz.Po trzech biegach 15-3 a ktos pisze,ze tor byl zje...ny.
    Nosz kuswa,to Fratczak ma wiedziec jakie przelozenia dobrac w polowie meczu?Czlowiek ktory
    na MA jest od 6 tygodni ma podpowiadac nieudacznikom,ktorzy na tym torze scigaja sie od lat?
    Miejcie umiar.Gajes przez dwa lata tego toru nie potrafil ogarnac a od Fratczaka wymaga sie aby
    zrobil z niego twierdze w miesiac.
    Dla żużlowca jeżdżącego od wielu lat na przewidywalnie przygotowanym torze nie ma nic gorszego niż eksperyment z nawierzchnią.
    To tak jak z zawodami po deszczu, niemal zawsze gościom łatwiej spasować się z torem.
    ...że też takie rzeczy trzeba wieloletniemu kibicowi tłumaczyć.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  48. Powrót do góry    #312
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-02-2015
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 174 w 88 postach
    Że niby tor przygotowywany przez Gajesia był przewidywalny ?

  49. Powrót do góry    #313
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    [...]Gajes przez dwa lata tego toru nie potrafil ogarnac a od Fratczaka wymaga sie aby
    zrobil z niego twierdze w miesiac.
    Nieprawda - tor w 2016 był naszym ewidentnym atutem. Przygotowany był zawsze tak samo - sami zawodnicy mówili, że jak przyjeżdżają to mogą się ustawiać w ciemno.
    Przez rok materiał nie zmienił się w takim stopniu, żeby nie można go było przygotować podobnie. Frątczak właśnie na to narzeka twierdząc, że materiał jest zły!

    Co do Gajesia to na mecz z Gorzowem rzeczywiście ciężko było przygotować tor, ale to z uwagi na przerwę zimową. Z Lesznem jechaliśmy po opadach deszczu i także nie było przewidywalnego przygotowania.

    Natomiast, jeżeli Frątczak przychodzi i twierdzi że to zawodnicy mają się dostosować do toru, a nie robienie toru, żeby optymalnie pasował pod preferencje zawodników, wtedy to nie jest już kwestia, tego, że gościu ma "zrobić z toru twierdzę w miesiąc", tylko że nawet tego na początku nie próbuje, bo...no właśnie - albo nie umie albo nie uważa to za atut.
    Oby to teraz się to u niego zmieniło.

  50. Powrót do góry    #314
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Nieprawda - tor w 2016 był naszym ewidentnym atutem. Przygotowany był zawsze tak samo - sami zawodnicy mówili, że jak przyjeżdżają to mogą się ustawiać w ciemno.
    Przez rok materiał nie zmienił się w takim stopniu, żeby nie można go było przygotować podobnie. Frątczak właśnie na to narzeka twierdząc, że materiał jest zły!

    Co do Gajesia to na mecz z Gorzowem rzeczywiście ciężko było przygotować tor, ale to z uwagi na przerwę zimową. Z Lesznem jechaliśmy po opadach deszczu i także nie było przewidywalnego przygotowania.

    Natomiast, jeżeli Frątczak przychodzi i twierdzi że to zawodnicy mają się dostosować do toru, a nie robienie toru, żeby optymalnie pasował pod preferencje zawodników, wtedy to nie jest już kwestia, tego, że gościu ma "zrobić z toru twierdzę w miesiąc", tylko że nawet tego na początku nie próbuje, bo...no właśnie - albo nie umie albo nie uważa to za atut.
    Oby to teraz się to u niego zmieniło.
    Jak istotne jest przygotowanie toru pokazuje teb sezon Wlokniarza. Kedziora szykowal go tak ze przeciwnicy do polowy meczu nie wiedzieli co jest grane. Jedna wpadka był mecz z Grudziadzem

    Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  51. Powrót do góry    #315
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    Jak istotne jest przygotowanie toru pokazuje teb sezon Wlokniarza. Kedziora szykowal go tak ze przeciwnicy do polowy meczu nie wiedzieli co jest grane. Jedna wpadka był mecz z Grudziadzem

    Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
    Dokładnie - Kędziora to w tej materii rzeczywiście jest gość. W razie czego wskakuje na traktor i sam robi - wymarły gatunek. Pytanie tylko czemu jest tak słabo ceniony?!

Strona 7 z 168 PierwszyPierwszy ... 567891757107 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •