Strona 68 z 168 PierwszyPierwszy ... 1858666768697078118 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,016 do 3,060 z 7533

Wątek: Apator Torun 2018 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #3016
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,788
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Miedziak w 14 biegu zabił nasze marzenia o PO.
    Gratulacje dla debili, którzy pozwolili mu odejść.
    ale gdyby został nie jechałby tego co jedzie w Czewie. właśnie zmiana otoczenia pozwoliła mu trochę zrzucić pewien ciezar. to samo powinien zrobic Holder, no ale jego tez trzymacie nie wiadomo po co...

  2. Powrót do góry    #3017
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,867
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,659 w 989 postach
    Doyle i IKS jako drugi junior mogą zostać na przyszly rok. Do dnia dzisiejszego widziałem u nas jeszcze Przedpelskiego.
    Dziś wątpliwości już chyba nie ma . Reszta wooooon !

  3. Powrót do góry    #3018
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Doyle i IKS jako drugi junior mogą zostać na przyszly rok. Do dnia dzisiejszego widziałem u nas jeszcze Przedpelskiego.
    Dziś wątpliwości już chyba nie ma . Reszta wooooon !
    Zgadzam się, tylko nie uda się wymienić dwóch Polaków w jedno okienko raczej, więc na jednego z tej dwójki naszej będziemy skazani.

  4. Powrót do góry    #3019
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,465
    Kliknij i podziękuj
    672
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    A wystarczyłoby po 1-2 punkcie więcej u zawodzącej trójki. Tak niewiele i tak wiele zarazem...

  5. Powrót do góry    #3020
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2004
    Postów
    462
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 89 w 48 postach
    Król sedesów zrobił transfery, że szczęka opada. Dzisiaj Walas i Miedziak we dwóch trzasnęli 20 punktów.
    Mourinho speedwaya.

  6. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi speedway5 za jego przydatny post!

    apator_uk (27-05-2018), stone_gossard (27-05-2018)

  7. Powrót do góry    #3021
    Użytkownik Awatar rotapa
    Dołączył
    19-11-2015
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 91 w 45 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedway5 Zobacz posta
    Król sedesów zrobił transfery, że szczęka opada. Dzisiaj Walas i Miedziak we dwóch trzasnęli 20 punktów.
    Mourinho speedwaya.
    MJJ nie wspominając.... szkoda, szkoda, szkoda.....

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi rotapa za jego przydatny post!

    stone_gossard (27-05-2018)

  9. Powrót do góry    #3022
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Doyle i IKS jako drugi junior mogą zostać na przyszly rok. Do dnia dzisiejszego widziałem u nas jeszcze Przedpelskiego.
    Dziś wątpliwości już chyba nie ma . Reszta wooooon !
    Holta i Doyle powinni mieć już propozycje nowych kontraktów. Musi być jakaś stabilność.

    Zresztą zupełnie abstrahując od mojej sympatii do Rysia, swoją postawą po prostu zasługuje na uznanie reszty.

    Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

  10. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Yozayan za jego przydatny post!

    Buszmen (27-05-2018), lego (28-05-2018)

  11. Powrót do góry    #3023
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    ale gdyby został nie jechałby tego co jedzie w Czewie. właśnie zmiana otoczenia pozwoliła mu trochę zrzucić pewien ciezar. to samo powinien zrobic Holder, no ale jego tez trzymacie nie wiadomo po co...
    ***** tam ciężar. Miał dosyć tego wszystkiego co dzieje się w tym ******m klubie.

  12. Powrót do góry    #3024
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Holta i Doyle powinni mieć już propozycje nowych kontraktów. Musi być jakaś stabilność.

    Zresztą zupełnie abstrahując od mojej sympatii do Rysia, swoją postawą po prostu zasługuje na uznanie reszty.

    Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
    Najpierw to trzeba zacząć od porządnego menago.
    Jak pokazuje los, nawet najlepsze nazwiska potrafią niewiele znaczyć jak ktoś tego wszystkiego nie potrafi ogarnąć.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  13. Powrót do góry    #3025
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,465
    Kliknij i podziękuj
    672
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    Wszyscy chwalą Miedziaka ale całościowo Holta jest, póki co, lepszym zawodnikiem. Holder, nawet jeśli będzie jeździł lepiej w pozostałych meczach, musi zostać wykopany. Chyba najwięksi jego obrońcy maja dość.

  14. Powrót do góry    #3026
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Najpierw to trzeba zacząć od porządnego menago.
    Jak pokazuje los, nawet najlepsze nazwiska potrafią niewiele znaczyć jak ktoś tego wszystkiego nie potrafi ogarnąć.
    Żaden menago nie pokieruje drużyną, jak ma dwóch zawodników, tak się nie da.

  15. Powrót do góry    #3027
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Żaden menago nie pokieruje drużyną, jak ma dwóch zawodników, tak się nie da.
    Jakich dwóch?
    Przed sezonem ta drużyna była jednym z faworytów do złota i było prężeniu muskułów.

    Dwóch to macie w składzie ale mistrzów świata.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Gadol (27-05-2018)

  17. Powrót do góry    #3028
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Jakich dwóch?
    Przed sezonem ta drużyna była jednym z faworytów do złota i było prężeniu muskułów.

    Dwóch to macie w składzie ale mistrzów świata.
    Sezon te nazwiska dobitnie zweryfikował, niestety po raz kolejny, ale chociaż powoli udaje się zdiagnozować chyba co jest częścią składową tej co sezonowej weryfikacji nazwisk- Holder, najgorszy zawodnik dzisiaj obok Pawła, punkty na juniorach i Musielaku.
    Ostatnio edytowane przez 1marcin60 ; 27-05-2018 o 21:14

  18. Powrót do góry    #3029
    Użytkownik Awatar rotapa
    Dołączył
    19-11-2015
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 91 w 45 postach
    Paweł katastrofa. Bierny, pasywny, bezbarwny. kapitan jak z koziej du... trąba.

  19. Powrót do góry    #3030
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Sezon te nazwiska dobitnie zweryfikował, niestety po raz kolejny, ale chociaż powoli udaje się zdiagnozować chyba co jest częścią składową tej co sezonowej weryfikacji nazwisk- Holder.
    No to, że zweryfikował, to życie.
    Skład był budowany mega mocny i prosze tutaj nie zaklinać rzeczywistości.

    To, ze Ci niby mocni zapominają jak się jezdzi gdy przychodzi pierwszy mecz w barwach Get Well, to już inna sprawa.
    I tu chyba bardziej by się przydał jakiś ekspert od spraw dziwnych i pozaziemskich, bo to dzieje się już nie pierwszy raz w Toruniu.

    Może trza zatrudnić jeszcze jakiegoś maga, zaklinacza czy szamana i coś drgnie w tej sprawie ...
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  20. Powrót do góry    #3031
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,596
    Kliknij i podziękuj
    7,772
    Podziękowania: 7,359 w 4,337 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Wszyscy chwalą Miedziaka ale całościowo Holta jest, póki co, lepszym zawodnikiem. Holder, nawet jeśli będzie jeździł lepiej w pozostałych meczach, musi zostać wykopany. Chyba najwięksi jego obrońcy maja dość.
    Miedziak ma w parze Fredke a Holta Kaczmarka i IKSa. Ja bym nie zaryzykowal stwierdzenia, ze Holta jest lepszy. No i najlepszy wyjazd Holta ma juz za soba, a Miedziak przed soba
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  21. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Gadol (27-05-2018), Nigel (27-05-2018), młody_piernik2 (27-05-2018), wokie (28-05-2018)

  22. Powrót do góry    #3032
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2010
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 14 w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Wszyscy chwalą Miedziaka ale całościowo Holta jest, póki co, lepszym zawodnikiem. Holder, nawet jeśli będzie jeździł lepiej w pozostałych meczach, musi zostać wykopany. Chyba najwięksi jego obrońcy maja dość.
    Kolego.. tu wszyscy poza Przedpełskim, Igorem i Kościelskim zostaną zapewne wykopani po spadku. Paweł na lidera w I lidze na pewno się nada.
    C.Holder to niestety też maksymalnie ponad 10 punktowy lider I ligi lub gość na średnią 5.00 w Ekstralidze. Smutne to.



    Doyle na bardzo duży plus. Drugi mecz z rzędu i szarpie. Doszedł do siebie i każdy powie.. że szkoda tego wypadku w Gorzowie. Holta oberwał w ucho za poprzedni mecz i też motywacja. O ironio.. pogrążył nas Adrian A ja już od tygodnia chodziłem z rękami w kieszeniach, wypierający klatę do przodu.. że co jak co.. ale Adrian nie podoła w meczu z Toruniem i albo będzie dużo zer albo skończy się kontuzją (dobrze, że nie!). Adi znalazł się pierwszy raz po drugiej stronie barykady i z uwagi na złość sportową.. do***** nam

    Fajne meczydło, przed nominowanymi wierzyłem w duet Doyle Holta. A kto nie ?
    Ostatnio edytowane przez Jurij ; 27-05-2018 o 21:38

  23. Powrót do góry    #3033
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    No to, że zweryfikował, to życie.
    Skład był budowany mega mocny i prosze tutaj nie zaklinać rzeczywistości.

    To, ze Ci niby mocni zapominają jak się jezdzi gdy przychodzi pierwszy mecz w barwach Get Well, to już inna sprawa.
    I tu chyba bardziej by się przydał jakiś ekspert od spraw dziwnych i pozaziemskich, bo to dzieje się już nie pierwszy raz w Toruniu.

    Może trza zatrudnić jeszcze jakiegoś maga, zaklinacza czy szamana i coś drgnie w tej sprawie ...
    Przeciętny były mistrz świata z ogromnymi wahaniami formy od wielu sezonów, zdolny junior który się kompletnie zagubił po przejściu w wiek seniora i stracił całą waleczność, emeryt po sezonie życia na domowym torze, chimeryczny lider z dolnej półki po ciężkiej i doskwierającej kontuzji, no i mistrz świata ale po położeniu kilku meczów byłej drużynie + dwóch nic nie gwarantujących juniorów, czy to naprawdę taki dream team? To nie był skład na utrzymanie, ale był dużo słabszy niż go w mediach reklamowano.

  24. Powrót do góry    #3034
    Użytkownik Awatar rotapa
    Dołączył
    19-11-2015
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 91 w 45 postach
    PO pofrunęły w siną dal, trzeba patrzeć do przodu. GKM będzie do wzięcia. Buczkowski albo Przemo, do tego Artiom (jak kto lubi). ThanxBRo chyba trzeba wykopać, bo o ile Chris wyginał się jak wędka nad sumem to nic z tego nie wynikało, a do Młodego chyba też coraz wierniejsi tracą cierpliwość. Paweł za rok/dwa zakończy karierę, więc nie ma co się pucować sentymentami.

  25. Powrót do góry    #3035
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Przeciętny były mistrz świata z ogromnymi wahaniami formy od wielu sezonów, zdolny junior który się kompletnie zagubił po przejściu w wiek seniora i stracił całą waleczność, emeryt po sezonie życia na domowym torze, chimeryczny lider z dolnej półki po ciężkiej i doskwierającej kontuzji, no i mistrz świata ale po położeniu kilku meczów byłej drużynie + dwóch nic nie gwarantujących juniorów, czy to naprawdę taki dream team? To nie był skład na utrzymanie, ale był dużo słabszy niż go w mediach reklamowano.
    Nikt o Dream Teamie nie mówi, ale na tle innych ekip skład wcale nie taki słaby.
    Gdyby tylko każdy jechał na swoim poziomie, to chyba tylko Leszno by można było postawić wyżej.

    No chyba nie powiesz, że po to robiono przewrót w Get Well by ugrać coś podobnego co w zeszłym sezonie.
    Po raz kolejny Get Well zawodzi, bo personalnie to ten skład jest na finał z Lesznem.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  26. Powrót do góry    #3036
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Nikt o Dream Teamie nie mówi, ale na tle innych ekip skład wcale nie taki słaby.
    Gdyby tylko każdy jechał na swoim poziomie, to chyba tylko Leszno by można było postawić wyżej.

    No chyba nie powiesz, że po to robiono przewrót w Get Well by ugrać coś podobnego co w zeszłym sezonie.
    Po raz kolejny Get Well zawodzi, bo personalnie to ten skład jest na finał z Lesznem.
    raczej siła podobna do Gorzowa, za Lesznem i Spartą, ale patrząc na składy reszty można było zakładać PO, zgoda, i ich brak będzie rozczarowaniem, ale bylibyśmy tam czwartą siłą, nawet w przedsezonowych typowaniach.

  27. Powrót do góry    #3037
    Użytkownik Awatar jaca2003
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    34
    Podziękowania: 67 w 45 postach
    Dawno pisałem,pozbyć się Holdera,jego podejście,to przeciętność,widać co robi,i jak pracuje w parkingu między biegami.

    Artiom L.
    Miedziński
    MJJ
    Holta
    Doyle
    IKS-bo nie ma nikogo
    ?????
    ?????-Może młody Holder,zobaczymy co zrobi w Lesznie,bo myslę że pojedzie.
    I szkolić,szkolić,i jeszcze raz szkolić.

  28. Powrót do góry    #3038
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez jaca2003 Zobacz posta
    Dawno pisałem,pozbyć się Holdera,jego podejście,to przeciętność,widać co robi,i jak pracuje w parkingu między biegami.

    Artiom L.
    Miedziński
    MJJ
    Holta
    Doyle
    IKS-bo nie ma nikogo
    ?????
    ?????-Może młody Holder,zobaczymy co zrobi w Lesznie,bo myslę że pojedzie.
    I szkolić,szkolić,i jeszcze raz szkolić.
    Fajny skład by był, ale Miedziak się z Czewy raczej nie ruszy, skoro mu tam idzie mało wiele.

  29. Powrót do góry    #3039
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,685
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Jak patrzę na starego Holdera to drażni mnie ten jego luz i taka beztroska.
    Ten wieczny uśmiech, strojenie min do kamery bez znaczenia, czy wygrywa czy przegrywa.
    Mówiąc wprost, zachowuje się jakby miał wszystko w dup__ie.
    Dla nas żużel to zabawa, dla nich także praca.

  30. Powrót do góry    #3040
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,809
    Kliknij i podziękuj
    591
    Podziękowania: 770 w 445 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Fajny skład by był, ale Miedziak się z Czewy raczej nie ruszy, skoro mu tam idzie mało wiele.
    Warto zauważyć jedna rzecz, mianowicie od kiedy zaczęto na motoarenie poszukiwać atutu własnego toru nastąpił znaczny regres zawodników regularnie trenujących na toruńskim torze. Dzisiaj Miedziński jest innym zawodnikiem niż rok temu. Tu nie chodzi o punkty a o jazdę. ten facet całkowicie inaczej jeździ niż na motoarenie. Jeśli ktoś tego nie widzi zobaczy to za kilka tygodni. Wniosek jest jeden musimy kompletnie odejść od ideologi atutu własnego toru. Na Motoarenie nigdy tego nie osiągniemy, musimy tor przygotowywać pod wszystkich. Niech ma 100 ścieżek. Doyle złapał, Holta może, inni niech szukają.
    Od kilku/ kilkunastu lat czekałem na wymiatacza. Kolejny mecz pokazuje że jestem coraz bliżej. Jason Doyle pokazuje że on może nim być.
    Dzisiaj oglądając pierwszy bieg narzuciło się pytanie dlaczego Przedpełski i Doyle nie byli odwrotnie. Oczywiście nie winie Frątczka bo nie popełnił żadnego błędu. jednak na przyszły mecz zaryzykowałbym Pawła na prowadzącego parę, Doyla i Holte doparowego.

  31. Powrót do góry    #3041
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2010
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 14 w 11 postach

    icon11.gif

    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Warto zauważyć jedna rzecz, mianowicie od kiedy zaczęto na motoarenie poszukiwać atutu własnego toru nastąpił znaczny regres zawodników regularnie trenujących na toruńskim torze. Dzisiaj Miedziński jest innym zawodnikiem niż rok temu. Tu nie chodzi o punkty a o jazdę. ten facet całkowicie inaczej jeździ niż na motoarenie. Jeśli ktoś tego nie widzi zobaczy to za kilka tygodni. Wniosek jest jeden musimy kompletnie odejść od ideologi atutu własnego toru. Na Motoarenie nigdy tego nie osiągniemy, musimy tor przygotowywać pod wszystkich. Niech ma 100 ścieżek. Doyle złapał, Holta może, inni niech szukają.
    Od kilku/ kilkunastu lat czekałem na wymiatacza. Kolejny mecz pokazuje że jestem coraz bliżej. Jason Doyle pokazuje że on może nim być.
    Dzisiaj oglądając pierwszy bieg narzuciło się pytanie dlaczego Przedpełski i Doyle nie byli odwrotnie. Oczywiście nie winie Frątczka bo nie popełnił żadnego błędu. jednak na przyszły mecz zaryzykowałbym Pawła na prowadzącego parę, Doyla i Holte doparowego.
    Ten układ par jest dobry na MA. Bonusa w bólach możemy wywalczyć. Fajnie rysuje się tabela. Zgrzeblarki, Ocetixy i My co raz częściej patrzymy na terminarz i tabelę

  32. Powrót do góry    #3042
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Wobec fatalnej postawy Pawła i nadchodzącej operacji PUKa, na miejscu naszych asów poważnie zastanowiłbym się nad dobraniem jakiegoś grajka.
    Nie orientuję się ilu tam jest ich jeszcze wolnych, ale pierwszy z brzegu - Rory Schlein.

  33. Powrót do góry    #3043
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Wobec fatalnej postawy Pawła i nadchodzącej operacji PUKa, na miejscu naszych asów poważnie zastanowiłbym się nad dobraniem jakiegoś grajka.
    Nie orientuję się ilu tam jest ich jeszcze wolnych, ale pierwszy z brzegu - Rory Schlein.
    W jego przypadku oprócz kontraktu to +50k dla Witka.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  34. Powrót do góry    #3044
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    W jego przypadku oprócz kontraktu to +50k dla Witka.
    Z Witkiem nasi się dogadają. A na Pawła musi być jakaś alternatywa (oczywiście poprzez Jacka).

  35. Powrót do góry    #3045
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,329
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Holder w parze z juniorem to albo element jakiegoś boskiego planu, którego ja nie ogarniam albo sabotaż w czystej postaci.
    Czyli miałem rację - jednak sabotaż ; d

    Połowa sezonu zasadniczego za nami. Póki co Jepsen Jensen 64+5 vs Holder 38+6. Ciekawe jaka różnica będzie na koniec ; ]

    I tradycyjnie JF w liczbach: 3 zwycięstwa, 8 porażek, bilans małych punktów 458-531. Dorobek coraz bardziej imponujący. Całe szczęście, że w rundzie rewanżowej wpadnie Falubaz czy Unia Tarnów to będzie okazja aby trochę go podreperować.

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Yozayan (28-05-2018)

  37. Powrót do góry    #3046
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,788
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Nie orientuję się ilu tam jest ich jeszcze wolnych, ale pierwszy z brzegu - Rory Schlein.
    Porsing sie dzis porozbijal wiec pewnie Schlein wskakuje do skladu Rzeszowa.

  38. Powrót do góry    #3047
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,095
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Pisalem,ze Miedziak w Gorzowie byl piekielnie szybki tylko na tamtym torze nie potrafil tego wykorzystac.
    W Czestochowie zatrybilo,bo to jego ulubiony tor.Wcale sie nie zdziwie,jak na MA takiego wyniku nie powtorzy.
    Malo tego,jestem pewnien,ze nie powtorzy.
    Sam mecz bez zadnych ekscytacji.Mialo byc spokojnie dla Wlokniarza ,bylo troche mniej spokojnie ale w sumie wynik przewidywalny.
    Szkoda nominowanych.Tam stawialem +2 lub nawet + 4 dla nas,skonczylo sie na +2 dla nich.Bonus chyba odjechal.
    Jesli nie przekombinuja z torem,zwyciestwo powinnismy raczej ogarnac.
    Latwo nie bedzie,bo nawet Musielak miewal na naszym torze wyniki dwucyfrowe,Madsen robi to regularnie,ale Czestochowa jest w naszym zasiegu.

    Zdziwilem sie troche widokiem pani Prezes wraz z malzonkiem w strefie gosci.
    Z jednej strony partia blizej obywatela z drugiej przypomina to jakis drugoligowy piknik i tak chyba
    Fratczak prowadzi ta druzyne.I tylko kasy wladowanej w nia szkoda.Ale w sumie nie moja,wiec .....

    O skladzie na przyszly rok przyjdzie czas pogadac jak zapewnimy sobie se byt.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  39. Powrót do góry    #3048
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,268
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,220 w 1,211 postach
    Cytat Zamieszczone przez rotapa Zobacz posta
    PO pofrunęły w siną dal, trzeba patrzeć do przodu. GKM będzie do wzięcia. Buczkowski albo Przemo, do tego Artiom (jak kto lubi).
    ...a niby dlaczego GKM będzie do wzięcia? Nie sądzę, żeby spadł z Ekstraligi.
    W Grudziądzu od kilku lat mozolnie budują drużynę. Patrzą w przód, ściągnęli młodych chłopaków przed licencją.
    W przyszłym roku, o ile wymienią juniorów będą silniejsi od nas, zresztą w zasadzie już są. Organizacyjnie, a i sportowo na równi.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  40. Powrót do góry    #3049
    Użytkownik Awatar rotapa
    Dołączył
    19-11-2015
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 91 w 45 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    ...a niby dlaczego GKM będzie do wzięcia? Nie sądzę, żeby spadł z Ekstraligi.
    W Grudziądzu od kilku lat mozolnie budują drużynę. Patrzą w przód, ściągnęli młodych chłopaków przed licencją.
    W przyszłym roku, o ile wymienią juniorów będą silniejsi od nas, zresztą w zasadzie już są. Organizacyjnie, a i sportowo na równi.
    a ja sądzę, że w GKMie, tak jak i w całym Grudziądzu jest bardzo słaba sytuacja finansowa i kwestią czasu jest, aż "się mleko wyleje". Bez juniorów i z obecną formą Antonia (kurde jak u Samsona moc odeszła razem ze ścięciem włosów?)będzie ciężko o dobry wynik. Olimpia już poleciała i wróbelki ćwierkają, że to początek.

  41. Powrót do góry    #3050
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,494
    Kliknij i podziękuj
    5,786
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Na razie w bezpośrednim pojedynku GKM ma 3 punkty wywalczone na Stali i Włókniarzu, a FZG w tych meczach - 0.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  42. Powrót do góry    #3051
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2018
    Postów
    329
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 60 w 38 postach
    Spoko loko - po wczorajszym wyniku Doyli pełne "pro" i jogging rano. Swoją drogą, nie myślałem, że spotkam go w drodze do pracy.

  43. Powrót do góry    #3052
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    O skladzie na przyszly rok przyjdzie czas pogadac jak zapewnimy sobie se byt.
    Pół roku oczekiwania na sezon, kontraktowania, prężenia muskułów, a po miesiącu z okładem trzeba się nastawić na walkę o utrzymanie i wywalczenie bonusów po wysokich porażkach w Zielonej Górze i Tarnowie - taka nasza rzeczywistość.
    Z tych całych zmian mamy dwóch w miarę jeżdżących seniorów w tym jednego, któremu nadgarski czy cholera wie co wysiadają w nominowanych. Reszta - dno.
    W przyszłym roku po przejściu Kaczmarka na seniorkę będziemy bez juniora na poziomie i bez perspektyw na kolejnego wychowanka.
    W tej sytuacji GKM bije nas na głowę. Może to oni właśnie pomyślą kogo z tego toruńskiego trupa wyrwać.

  44. Powrót do góry    #3053
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,862
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Pragnę przypomnieć że od oglądania Miedziaka w naszych barwach aż oczy bolały,
    Więc mam nadzieję że, zakotwiczy tam na dłużej.
    W przyszłym roku bez naszego wychowanka na seniorce
    wypada jechać bo cytując Niedzwiadka z Pawła zrobiła się "p.i.z.d.a
    Bez j.a.j. Przykre to ale jego wybór.
    Fajnie się ogląda nasze mecze w tv jedyny, którego interesuje
    wynik to Fratczak po wygranych biegach cieszy się jak by mistrza
    polski nasi zdobyli, reszta ma wywalone na wszystko.


    Cieślak w tamtym roku wysyłał Adriana do tworek a wczoraj prawie
    w silne poszli.
    Ostatnio edytowane przez koot ; 28-05-2018 o 09:32

  45. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi koot za jego przydatny post!

    rotapa (28-05-2018), stone_gossard (28-05-2018)

  46. Powrót do góry    #3054
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-06-2013
    Postów
    767
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 214 w 135 postach
    ...To może do pary Doyle, Holta spróbujmy dokoptować Miedziaka z Cieślakiem?

    ...Nie mam już kompletnie pomysłu na ten zespół...

  47. Powrót do góry    #3055
    Użytkownik
    Dołączył
    25-07-2013
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 122 w 63 postach
    Ostatecznie dotarło do mnie , że problemem TOrunia jest właśnie atmosfera i presja. Takiego wyluzowanego Miedziaka jak wczoraj po meczu nie widziałem nigdy. W Toruniu to on z reguly tlumaczyl sie po porażkach bo gwiazdy z zagranicy odpowiedzialnosci za wynik nie biora. W CZewie mu zaufali, zostały zdjęte oczekiwania i to go odblokowało. Podobnie ma sie sprawa z Walaskiem, jak poczuł , że ma pewne miejsce w Gorzowie to pewnie od razu poszły inwestycje sprzętowe, nie miał stresu , ze zostanie zmieniony i wyniki zaczely sie pojawiac.
    Żużlowcy to twardziele,ale psychicznie nie każdy może udzwignąc presje. Oni wychodza z zaloazenia , ze powinni być docenienii z sam fakt uprawiania tak niebezpiecznej dyscypliny. Nawet Doyle z mocna głową mowił o presji.
    Misja Play off zakonczona i trzeba mocno rzymac reke na pulsie zeby nie spasc. Dla kibica to jest smutne, ze sezon trwa 6 tygodni i rozmawiamy juz o nowym skladzie druzyny, dla wlascicieli pewnie meczace.
    Zatrzymajmy Doyle i inaczej do lat poprzednich dajmy kredyt zaufania Iversenowi i..Holcie (spora zaleta Holty jest jego Polski paszport). Reszta do wymiany a poszukiwania juniora(juniorów) mam nadzieję że juz trwają. Niewiem jak z mlodym Holderem ale o ile nie pojdzie za bratem to rowniez bym go zostawil.

  48. Powrót do góry    #3056
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2013
    Postów
    237
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 35 w 28 postach
    Panowie nie dramatyzujcie Przecież 99% z nas typowała naszą porażkę, większość (w tym ja), że nie ukulamy 40 pkt. Także wynik całkiem dobry, oczywiście szkoda dwóch strat Doyle'a w 14, 15 biegu bo mogło być tylko 43:47. Miedziak super wynik! Brawo ON chociaż jak to komentatorzy ujęli lubi atakować piką jak za czasów MA, więc gdyby Doyle w 14 pojechał bliżej krawężnika to założę się, że Adri skosiłby Doyla i skończyło by się wykluczeniem... Bałem się ogólnie o Doyla a raczej jego formę z GP ale pokazał, że potrafi latać, więc jakaś nadzieja jest. Holta jeździł u siebie więc trudno mi go oceniać ale wynik ogólnie bardzo dobry. Holderów oceniać nie zamierzam, szkoda nerwów a tym bardziej nie zamierzam wylewać kolejnych pomyj na Pawła (prawie Audi uzbierał skubany).

    PO odjechały nam już po meczach w ZG i Tarnowie. Na dziś awansują Leszno, Czewa, Wrocław i Gorzów (jak wróci Vacul to jeszcze nie jednemu krwi napsują)

    Dla nas będzie walka o 5 miejsce, które jest spokojnie do ogarnięcia i możemy już tę pozycje osiągnąć po następnej kolejce. Wystarczy bonus z Włókniarzem a jest to do wykonania.

    Ja tam widzę jakiś pozytyw:

    Doyle się ogarnął, Holta jakiś przyzwoity poziom będzie trzymał. Nawet w Iversena wierzę, że po operacji będzie dużo lepiej jechać. Chris się trochę ogranie, może musi odpocząć. A Paweł zawsze można go nawet Kaczmarkiem zmienić ale niech chłopina zacznie zapierdzielać bo może się zdarzyć, że nie zobaczymy go w przyszłym roku w Toruniu (są to tylko moje domysły )

    Będzie dobrze teraz wakacje i walka o 3 pkt z Włókniarzem

    A co do składu na rok 2019 to jeszcze za wcześnie na jakąś listę życzeń bo dopiero połowa sezonu zasadniczego z nami.

  49. Powrót do góry    #3057
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,766
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,608 w 1,044 postach
    Zakładając, że Miedziak czuje się dobrze u medalikow i nie będzie chciał wrócić do macierzy jedyna sensowna jak i mega ciężka do realizacji opcja będzie dla was ściągnięcie Dudka. Pogonic Holdera postarać sie o zostanie młodego. Jechać bez presji wynik przyjdzie sam.

  50. Powrót do góry    #3058
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,806
    Kliknij i podziękuj
    2,859
    Podziękowania: 2,447 w 1,292 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    W Grudziądzu od kilku lat mozolnie budują drużynę. Patrzą w przód, ściągnęli młodych chłopaków przed licencją..
    nosz medal dla nich. Po co to romantyczne wzdychanie do szkolenia, jak wystarczy "spojrzec w przod" i podebrac chlopakow z Bydzi, Gdanska, przepastować ich GetWellem i spijać śmietankę.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  51. Powrót do góry    #3059
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2018
    Postów
    329
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 60 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Zakładając, że Miedziak czuje się dobrze u medalikow i nie będzie chciał wrócić do macierzy jedyna sensowna jak i mega ciężka do realizacji opcja będzie dla was ściągnięcie Dudka. Pogonic Holdera postarać sie o zostanie młodego. Jechać bez presji wynik przyjdzie sam.
    Kupić Dudka w Toruniu i jechać bez presji? Dobre .

  52. Powrót do góry    #3060
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez strogonow Zobacz posta
    Miedziak super wynik! Brawo ON chociaż jak to komentatorzy ujęli lubi atakować piką jak za czasów MA, więc gdyby Doyle w 14 pojechał bliżej krawężnika to założę się, że Adri skosiłby Doyla i skończyło by się wykluczeniem... jechać.
    Niech Doyle się cieszy, że Miedziak nie pojechał z nim wtedy, tak jak Australijczyk w ubiegłym roku - bo by Doyle w balotach wylądował.


    Cytat Zamieszczone przez strogonow Zobacz posta
    Chris się trochę ogranie, może musi odpocząć.
    Wczoraj się źle czuł i w dodatku miał po meczu antydopingówkę. Miejmy nadzieję, że to była tylko sraczka i dłuższej przerwy mieć nie będzie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •