Strona 63 z 168 PierwszyPierwszy ... 1353616263646573113163 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,791 do 2,835 z 7533

Wątek: Apator Torun 2018 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #2791
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,494
    Kliknij i podziękuj
    5,786
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Rune Stonoga.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  2. Powrót do góry    #2792
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,862
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Jak patrzę na Karola w naszym parkingu to jak bym widział Gajewskiego tylko bez bębna i plecaka,
    nucącego sobie przebój elektrycznych gitar "co ja tutaj robię"

    Co do wyjazdu do Częstochowy to proszę sie nie łudzić zwalcują nas do 30 a Gruchalski
    pewnie zakręci sie koło kpl, straciłem wiarę w tych ludzi- drużynę.

  3. Powrót do góry    #2793
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,095
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez Coval Zobacz posta
    Jak najbardziej
    Może mój spisany tok rozumowania nie do końca jest zrozumiały, ale zauważ, że to jest opcja, za którą nie do końca przystaję na dłuższą metę, bo nie jestem do niej przekonany w długofalowej współpracy.
    Ja jednak analizuję to w kontekście potrzeby chwili, bo teraz coś trzeba zrobić i ten kandydat wydaje mi się najbardziej odpowiedni. Dlaczego? O tym napisałem.
    Tak jak odpowiedni moim zdaniem był w zeszłym roku Frątman.
    Przyjdzie Kryjom może ogarnie, a w klubie będzie czas na przemyślenia i poważne rozmowy już teraz np. z Baronem na sezon 2019.
    Rzeczony Kędziora chyba nie pasuje do nas, bo w Gdańsku chyba robi ten sam gnój co u nas się dzieje (czyi nie może robić tego co chce, bo ma nadzór właścicielski).
    W Bajerskiego jeszcze nie wierzę w naszym klubie, bo go zjedzą. Ma jeszcze zbyt mały autorytet u działaczy jako trener.
    Wbrew pozorom bardzo dobre relacje ze srodowiskiem i zawodnikami.
    Potrafil wszystko poukladac w klubie,ze ten byl praktycznie samograjem, wtedy oczywiscie z duza pomoca Stepnia.
    Zawodnicy wszystko mieli wyjasnione jak na tacy,znali zasady obowiazujace podczas meczu.
    Nie kombinowal z torem a zawsze staral sie aby byl taki sam przez caly sezon.
    Taktycznie ogarnial i mial wsrod zawodnikow posluch.
    Nie latal z kazda pierdolka do mediow.
    Czego nam wiecej trzeba?
    Minusy tez byly,ale chodzi o to,aby te minusy nie przeslonily plusow.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 21-05-2018 o 09:50
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  4. Powrót do góry    #2794
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Jak patrzę na Karola w naszym parkingu to jak bym widział Gajewskiego tylko bez bębna i plecaka,
    nucącego sobie przebój elektrycznych gitar "co ja tutaj robię"

    Co do wyjazdu do Częstochowy to proszę sie nie łudzić zwalcują nas do 30 a Gruchalski
    pewnie zakręci sie koło kpl, straciłem wiarę w tych ludzi- drużynę
    .
    Ciężko wierzyć w tych ludzi, ale może w końcu pojadą na miarę swoich możliwości, a wtedy porażka w Częstochowie nie będzie przesądzona.

  5. Powrót do góry    #2795
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,095
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Ten Przedpelski jest beznadziejny. Waliszko cytuje durnego Zabialowicza a ten zamiast stwierdzic zeby sie nie *********l to tylko duka ze nic nie wie. Jaj brakuje, dokladnie takich jak ma Holta.

    Jak pokazal jaja i wyrzygal Fratczakowi,nawet torunscy tifosi chcieli go z klubu taczka wywozic a na SF ukazalo sie pierdylion artykulow jaki to Pawel jest bezczelny.
    Krotko mowiac ,obojetnie co zrobisz,dupa z tylu.

    Nie bardzo wiem skad ta krytyka w strone mlodego Holdera.
    Fratczaka wypalil,ze tor jest ciezki a on zapytal dlaczego.
    To jakies przestepstwo?
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 21-05-2018 o 10:09
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  6. Powrót do góry    #2796
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2018
    Postów
    329
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 60 w 38 postach
    Ale poważnie? CzeCzen? To już jak celujecie w emerytów, to nie lepiej z Żabą zagadać? On przynajmniej nie dał by sobie na łeb narobić.

  7. Powrót do góry    #2797
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,438
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,477 w 954 postach
    Szpikulce się przeżyły. Widać było wczoraj na przykładzie Kosmicznego. A Żaba niech się lepiej trzyma od tego bajzlu z daleka. Czuć było w wywiadzie, że ciągnie wilka do lasu. Szkoda byłoby sobie na koniec spierniczyć reputację, bo gdyby chciał być czymś więcej niż zwykłym figurantem, nie pomenadżorowałby dłużej niż tydzień.

    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Jak patrzę na Karola w naszym parkingu to jak bym widział Gajewskiego tylko bez bębna i plecaka,
    nucącego sobie przebój elektrycznych gitar "co ja tutaj robię".
    Daj spokój, ma jeszcze czas.

    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Żeby nie być bezczelnym, Dudek powinien zaprzeczyć po trzykroć, jak jeden z bohaterów wiecznej księgi. Ja tam wolę, żeby był bezczelny, bo w innym wypadku tutejsi adwersarze używaliby takich słów jak hipokryta i kłamca, jak to zwykle mają we w zwyczaju
    Shakin Dudi jest przeluzak. "Jedziemy przecież drużynowo ... teoretycznie " - to było dopiero bezczelne, acz prawdziwe!
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 21-05-2018 o 10:46
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  8. Powrót do góry    #2798
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Jak pokazal jaja i wyrzygal Fratczakowi,nawet torunscy tifosi chcieli go z klubu taczka wywozic a na SF ukazalo sie pierdylion artykulow jaki to Pawel jest bezczelny.
    Krotko mowiac ,obojetnie co zrobisz,dupa z tylu.

    Nie bardzo wiem skad ta krytyka w strone mlodego Holdera.
    Fratczaka wypalil,ze tor jest ciezki a on zapytal dlaczego.
    To jakies przestepstwo?
    Jaja to on se Frątczakowi może pokazywać ile wlezie, bo dopóki jest jednym z dwóch Polaków, gówno mu zrobią. Przecież nawet Frątczak go Kościelskim nie zastąpi.

    To oczywiście wina programu i prowadzącego, że zaprasza się ludzi nie mających niczego do powiedzenia oprócz "gdzieś tam" ale pokazywanie wszem i wobec że nie ma się ani zalążka własnego zdania sympatii nie wzbudza. Z drugiej strony taki Pawełek może mieć to w dupie, szkoda tylko że przyjeżdża do studia i pokazuje jedno wielkie nic

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    KC (21-05-2018)

  10. Powrót do góry    #2799
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,438
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,477 w 954 postach
    Jakto nic? Przecież zdjęcia z komuni pokazał?
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  11. Powrót do góry    #2800
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Szkoda, że Rune się nie da ściągnąć

  12. Powrót do góry    #2801
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,095
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Jaja to on se Frątczakowi może pokazywać ile wlezie, bo dopóki jest jednym z dwóch Polaków, gówno mu zrobią. Przecież nawet Frątczak go Kościelskim nie zastąpi.

    To oczywiście wina programu i prowadzącego, że zaprasza się ludzi nie mających niczego do powiedzenia oprócz "gdzieś tam" ale pokazywanie wszem i wobec że nie ma się ani zalążka własnego zdania sympatii nie wzbudza. Z drugiej strony taki Pawełek może mieć to w dupie, szkoda tylko że przyjeżdża do studia i pokazuje jedno wielkie nic
    Dobrze,ze Dudek lub inny maja tak wiele do powiedzenia jak sie ich za jezyk ciagnie i szuka sensacji.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  13. Powrót do góry    #2802
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2018
    Postów
    329
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 60 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Jaja to on se Frątczakowi może pokazywać ile wlezie, bo dopóki jest jednym z dwóch Polaków, gówno mu zrobią. Przecież nawet Frątczak go Kościelskim nie zastąpi.

    To oczywiście wina programu i prowadzącego, że zaprasza się ludzi nie mających niczego do powiedzenia oprócz "gdzieś tam" ale pokazywanie wszem i wobec że nie ma się ani zalążka własnego zdania sympatii nie wzbudza. Z drugiej strony taki Pawełek może mieć to w dupie, szkoda tylko że przyjeżdża do studia i pokazuje jedno wielkie nic
    Gówno? Zawsze może robić za Dróżdża. Inna sprawa, kiedy stary thanks bro wydobrzeje.

  14. Powrót do góry    #2803
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    a co dokładnie tam się działo?
    To trzeba zobaczyć. Takie obrazki mówią więcej niż 1000 słów. Jacusiowi się to wszystko wymknęło spod kontroli, nie ma żadnego autorytetu u zawodników. To już nie jest takie traktowanie go trochę pół żartem pół serio przy zachowaniu zewnętrznych pozorów jak to było w Falubazie. Tutaj jest totalna olewka i to nieukrywana ze strony zawodników, do tego stopnia że nawet ten gówniarz Holder gada z trenerem tak, że powinien dostać totalną zyebę a zamiast tego skruszony Jacuś tłumaczy mu się jak jakiś uczniak, że to nie jego wina bo sędzia kazał polewać itd.
    Na miejscu Termosa asap zrobiłbym manago Bajerskiego i dał mu do pomocy kogoś kto ogarnia tematy regulaminowe i dobrze zna angielski.

  15. Powrót do góry    #2804
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,095
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Czy TY sie dobrze czujesz?
    Co takiego zrobil mlody Holder?
    Dmuchacie ten balon jak jakies niedojdy.

    Co mial niby zrobic Fratczak?
    Pobic Holte? Rzucic sie na niego?
    Wyrzucic z parkingu?
    Kuswa jak Protas rugal Cieslaka,to ten tez siedzial cicho
    i pewnie wyjasniali sobie po meczu.W Gorzowie malo nie pobili sie Mroczka z Nickim i tez nikt
    nie powodowal eskalacji a uspokajal.
    Pedersen rzuca sie na jednego z trenerow Unii Leszna i tez jakos
    nikt przed kamerami nie wymierzal mu sprawiedliwosci a jedynie lagodzili sytuacje.
    Jak Holta wyzywal Madsena od klamcow czy tam odwrotnie,Kedziora tez
    nie rzucil sie na niego z pyskiem.
    Tylko od Torunia nagle wymaga sie zdecydowanej reakcji juz teraz,natychmias,przed kamerami.
    Zabik czy Fratczak zachowali sie tak jak powinni czyli probowali zalagodzic sytuacje a nie jeszcze ja
    podsycac jakims nerwowym zachowaniem i decyzjami.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 21-05-2018 o 12:17
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    ARJ (26-05-2018)

  17. Powrót do góry    #2805
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,867
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,659 w 989 postach
    Tylko Spocony Janek II (Krzystyniak) !!! On wie najlepiej co zrobić z tą drużyną
    Ostatnio edytowane przez Penhall ; 21-05-2018 o 12:08

  18. Powrót do góry    #2806
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,764
    Kliknij i podziękuj
    902
    Podziękowania: 1,336 w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Na miejscu Termosa asap zrobiłbym manago Bajerskiego i dał mu do pomocy kogoś kto ogarnia tematy regulaminowe i dobrze zna angielski.
    A czym się Tomek B. na razie wykazał? Hm? Nie róbmy akcji na hurra, to są profesjonaliści. Mamy przecież w drużynie dwóch IMŚ!
    Frątczak ma ogarnąć tor, taktykę i sprawić, żeby Kaczmarek nie woził swoich po płotach jak to ma w zwyczaju ostatnio. Przedpełski
    - na dziś też musi poradzić sobie sam lub z kimś z zewnątrz. Reszta - Holta, Iversen też muszą dać sobie sami radę - a mobilizatorem
    powinna tu być m.in. umowa, która pewne rzeczy warunkuje. Co do Kopcia to już nie wiem co zrobić.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  19. Powrót do góry    #2807
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Czy TY sie dobrze czujesz?
    Co takiego zrobil mlody Holder?
    Dmuchacie ten balon jak jakies niedojdy.
    Body language. Serio tego nie wyczułeś ? Jacuś w takiej sytuacji zamiast się tłumaczyć powinien go od razu do pionu postawić a jeśli on tego nawet nie wyczuł to znaczy że się na trenera nie nadaje. Ja tam widzę rozpuszczone gwiazdeczki, którym się wydaje że są niezbędne i dlatego nietykalne. Mści się na was przymykanie na to oczu latami.

    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    A czym się Tomek B. na razie wykazał? Hm? Nie róbmy akcji na hurra, to są profesjonaliści. Mamy przecież w drużynie dwóch IMŚ!
    Frątczak ma ogarnąć tor, taktykę i sprawić, żeby Kaczmarek nie woził swoich po płotach jak to ma w zwyczaju ostatnio. Przedpełski
    - na dziś też musi poradzić sobie sam lub z kimś z zewnątrz. Reszta - Holta, Iversen też muszą dać sobie sami radę - a mobilizatorem
    powinna tu być m.in. umowa, która pewne rzeczy warunkuje. Co do Kopcia to już nie wiem co zrobić.
    Niczym, jest zawodnikiem i będzie miał większy autorytet a jak mu któryś podskoczy to mu każe spyerdalać a nie będzie jak Frątczak przepraszał publicznie że go zmienił czy się przed dzieciakiem tłumaczył z toru. Zresztą nie mój cyrk nie moje małpy, róbta co chceta.

    EDIT: Bajer to dla mnie taki żużlowy Wojtek Kowalczyk. I jemu zawodnicy nie będą tak podskakiwać.
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 21-05-2018 o 12:15

  20. Powrót do góry    #2808
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,095
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Ale za co powinien mlodego postawic do pionu?
    Kuswa konkretnie,co takiego zrobil Jack,ze Fratczak powinien mu wyplacic chlapacza?
    Kazdy widzial,ze Fratczak tor bardziej spier..... niz naprawil,wiec o co chodzi?
    Czy naprawde zawodnicy maja byc jak kukielki i drzec na sama mysl reakcji
    menago na trudne acz zasadne pytanie?
    Czy on rugal Fratczaka czy moze grzecznie, ironicznie zapytal?
    No ale skoro Twoje standardy pozwalaja zawodnikom
    jedynie na usmiechy,machanie bidonem i trzymanie ryja na klodke,
    stosuj je rowniez w innych przypadkach a nie tylko w stosunku do Getwella.
    To co w innych druzynach jest norma,w nas zbrodnia.Do tego juz przywyklem,ale
    moze choc TY bys w te buty nie wchodzil.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 21-05-2018 o 12:33
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  21. Powrót do góry    #2809
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Body language. Serio tego nie wyczułeś ? Jacuś w takiej sytuacji zamiast się tłumaczyć powinien go od razu do pionu postawić a jeśli on tego nawet nie wyczuł to znaczy że się na trenera nie nadaje. Ja tam widzę rozpuszczone gwiazdeczki, którym się wydaje że są niezbędne i dlatego nietykalne. Mści się na was przymykanie na to oczu latami.



    Niczym, jest zawodnikiem i będzie miał większy autorytet a jak mu któryś podskoczy to mu każe spyerdalać a nie będzie jak Frątczak przepraszał publicznie że go zmienił czy się przed dzieciakiem tłumaczył z toru. Zresztą nie mój cyrk nie moje małpy, róbta co chceta.

    EDIT: Bajer to dla mnie taki żużlowy Wojtek Kowalczyk. I jemu zawodnicy nie będą tak podskakiwać.
    Szkoda że Cieślak nie kazał spierda*** Protasowi, jak ten mu fikał publicznie przez pewien okres, tylko się tłumaczył po swojemu, no ale wiadomo, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

    Doszukiwanie się w rozmowie Holdera z Frątczakiem czegoś nie halo, to szukanie na siłę problemu.
    Holta każdemu będzie podskakiwać, Holdery mają wylane na wszystko, Doyle ma pewne miejsce w składzie i po tym meczu pewnie numer jaki chce i większy margines, no a Iversen nie wylewa tych żali do takiego stopnia, że trzeba zmieniać menadżera na gwałt na takiego z jajem.

  22. Powrót do góry    #2810
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,438
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,477 w 954 postach
    Jak się bierze menago z poruczenia Ostafińskiego i jemu podobnych gównozjadów to teraz jest wielki szoł i musicie się z tym panowie getłelowcy pogodzić. Miał być cyrk to jest. Na pohyłe drzewo wszystkie małpy skaczą.

    A tak swoją drogą, nie sądziłem, że kiedykolwiek o panu z plecaczkiem napiszę w tym tonie (sam rzucałem kamieniem i to nie jednym, sypię łeb popiołem), ale dziś Gajeś przy Królu Sedesów wygląda jak Pudzianowski przy przedszkolaku. On nie tylko nikogo nie przepraszał, ale jeszcze z Nikim szedł na solówkę. Zaszczuliśmy człowieka, a jego tylko zgubił toruński sentyment do Kangurów, zwłaszcza takiego jednego.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    rotapa (21-05-2018)

  24. Powrót do góry    #2811
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,095
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Jak go z Getwella wyrzucales,sentyment do takiego jednego Kangura byl najmniejszym problemem a tesknota za Gajesiem przypomina jojczenie rozmnej masci intelektualistow spod budki z piwem,ktorzy z sentymentem wspominaja komune p.ierdolac przy tym jak to sie wtedy dobrze zylo.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 21-05-2018 o 12:46
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    lego (21-05-2018)

  26. Powrót do góry    #2812
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,438
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,477 w 954 postach
    Przestań pleść faramzony. Nie wyrzucałem Gajesia, byłem zdecydowanym przeciwnikiem podmiany jego na kłałna z Zielonej Góry. Miałem mu za złe trzymanie Holdera i tyle. Tęsknota za Kryjomem przypomina mi za to największą chwilę wstydu, jaki kiedykolwiek przeżył toruński żużel, ale co się dziwić ludziom, którzy za większą ujmę uznają spadek w sportowej walce, niż utrzymanie się przy pomocy korupcji. Fakt, za kapitalisty Karkosika kawioru starczyło dla wszystkich, wstyd byłoby się po czymś takim mierzyć teraz z Krosnem, z całym szacunkiem dla jego mieszkańców.
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 21-05-2018 o 13:00
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  27. Powrót do góry    #2813
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,862
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Ciężko wierzyć w tych ludzi, ale może w końcu pojadą na miarę swoich możliwości, a wtedy porażka w Częstochowie nie będzie przesądzona.
    Iver w Gorzowie -piach
    Doyli w Zielonej -piach
    Rysiu u świętych - pewnie piach
    Jeszcze Kaczmarek co roku w Lesznie piach.

  28. Powrót do góry    #2814
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Jaja to on se Frątczakowi może pokazywać ile wlezie, bo dopóki jest jednym z dwóch Polaków, gówno mu zrobią. Przecież nawet Frątczak go Kościelskim nie zastąpi.
    Może go zastąpić mając Jacka Holdera pod 8.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  29. Powrót do góry    #2815
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,494
    Kliknij i podziękuj
    5,786
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Iver w Gorzowie -piach
    Doyli w Zielonej -piach
    Rysiu u świętych - pewnie piach
    Jeszcze Kaczmarek co roku w Lesznie piach.
    Holder we Wrocławiu piach. Ale on w sumie wszędzie piach
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    koot (21-05-2018)

  31. Powrót do góry    #2816
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,764
    Kliknij i podziękuj
    902
    Podziękowania: 1,336 w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Holder we Wrocławiu piach. Ale on w sumie wszędzie piach
    Przedpełski w Toruniu w sumie też piach?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  32. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Morciasz za jego przydatny post!

    Buszmen (21-05-2018), koot (21-05-2018), młody_piernik2 (21-05-2018)

  33. Powrót do góry    #2817
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Jak go z Getwella wyrzucales,sentyment do takiego jednego Kangura byl najmniejszym problemem a tesknota za Gajesiem przypomina jojczenie rozmnej masci intelektualistow spod budki z piwem,ktorzy z sentymentem wspominaja komune p.ierdolac przy tym jak to sie wtedy dobrze zylo.
    Przynajmniej potrafił tor przygotować. A jak kasy było mało i dostał słabszy skład bez marginesu błędu w postaci wywalonego na wszystko Holdera to po prostu poległ. Przynajmniej z Unią przegrana była po walce!

  34. Powrót do góry    #2818
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,095
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Widze,ze z tym torem to krotka pamiec.
    Rok temu jeszcze w lipcu pytalismy na forum czy Gajes jest w stanie ogarnac tor aby co dwa tygodnie nie byl inny.

    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Przestań pleść faramzony. Nie wyrzucałem Gajesia, byłem zdecydowanym przeciwnikiem podmiany jego na kłałna z Zielonej Góry. Miałem mu za złe trzymanie Holdera i tyle. Tęsknota za Kryjomem przypomina mi za to największą chwilę wstydu, jaki kiedykolwiek przeżył toruński żużel, ale co się dziwić ludziom, którzy za większą ujmę uznają spadek w sportowej walce, niż utrzymanie się przy pomocy korupcji. Fakt, za kapitalisty Karkosika kawioru starczyło dla wszystkich, wstyd byłoby się po czymś takim mierzyć teraz z Krosnem, z całym szacunkiem dla jego mieszkańców.
    Jesli nie wyrzucales ,to po co sie kajasz a
    skoro masz dowody,ze mecz z Wybrzezem byl kupiony,zasuwaj do prokuratury.
    Poki co to tylko dosc prymitywnie srasz we wlasne gniazdo.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 21-05-2018 o 16:33
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  35. Powrót do góry    #2819
    Użytkownik
    Dołączył
    18-09-2013
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 78 w 56 postach
    Sprawa jest w toku,oskarżeni przyznali się do winy,jaki dowód jest jeszcze potrzebny?

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vsv za jego przydatny post!

    polewaczka (21-05-2018)

  37. Powrót do góry    #2820
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,095
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Nastepny ktory nie odroznia proby przekupstwa od przekupstwa.

    Wszyscy,lacznie z gdanszczanami mowia,ze odbylo sie po sportowemu,na torze ale taki polewaczka wie cos wiecej i belkocze
    o utrzymaniu przy pomocy korupcji.
    Otoz nie wiem czy wiesz,ale Gomolski oferty nie przyjal.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 21-05-2018 o 16:50
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  38. Powrót do góry    #2821
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,438
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,477 w 954 postach
    Kowalik też nic nie wziął i zrobił tor pod gospodarzy dlatego Zdunek z wdzięczności obu podziękował. Trzeba chyba być po dwóch zgrzewkach getłela, żeby utrzymanie zawdzięczać Jackowej magii. Przy takiej mieszance potem łatwo pomylić gniazda z sedesami.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  39. Powrót do góry    #2822
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,095
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Kedziora wzial wczoraj od Kokina.

    Ciekawe ile wzial Jacek od Barona.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  40. Powrót do góry    #2823
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,788
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Holta nic takiego najgroszego nie powiedzial. Widzialem gorsze rzeczy.

  41. Powrót do góry    #2824
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2010
    Postów
    1,136
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 598 w 303 postach
    Patrzac na ostatnie wyczyny seniorskich lokomotyw GetWella sadze, ze para Rune-PUK to moglby byc strzal w dziesiatke.
    Emocje, walka na zyletki, a moze nawet i wyprzedzanki gwarantowane. Nawet, jesli komisarz o 21 kaze lac wode na tor.

  42. Powrót do góry    #2825
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nastepny ktory nie odroznia proby przekupstwa od przekupstwa.

    Wszyscy,lacznie z gdanszczanami mowia,ze odbylo sie po sportowemu,na torze ale taki polewaczka wie cos wiecej i belkocze
    o utrzymaniu przy pomocy korupcji.
    Otoz nie wiem czy wiesz,ale Gomolski oferty nie przyjal.
    Lata przebywania razem zostawiają ślad. Gdyby nie awatar, jednoznacznie jako autora posta obstawiałbym pewnego przeuroczego emerytowanego strażaka.

    Takie memento...

    Za to merytorycznie nie mam nic do dodania. Nikogo przeciez ze znakowanymi pieniędzmi w reklamówce nie zlapano-sprawa czysta i w duchu sportu, podobnie jak UniaL walcząca w Rzeszowie z komuną.

    Żeby było na temat 51-39.
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi yahata za jego przydatny post!

    polewaczka (21-05-2018)

  44. Powrót do góry    #2826
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Żeby było na temat 51-39.
    Że tak zapytam, na jaki temat ?

    Te 51 jak rozumiem dla KST, a te 39 to dla kogo ?

    Bo z tematu wątku to nie wynika
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #2827
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,438
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,477 w 954 postach
    Cytat Zamieszczone przez yahata Zobacz posta
    Za to merytorycznie nie mam nic do dodania. Nikogo przeciez ze znakowanymi pieniędzmi w reklamówce nie zlapano-sprawa czysta i w duchu sportu, podobnie jak UniaL walcząca w Rzeszowie z komuną.
    Znajdą ci dolary w kieszeni, mów że to pożyczone spodnie.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    Buszmen (21-05-2018)

  47. Powrót do góry    #2828
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,095
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez yahata Zobacz posta
    Lata przebywania razem zostawiają ślad. Gdyby nie awatar, jednoznacznie jako autora posta obstawiałbym pewnego przeuroczego emerytowanego strażaka.

    Takie memento...

    Za to merytorycznie nie mam nic do dodania. Nikogo przeciez ze znakowanymi pieniędzmi w reklamówce nie zlapano-sprawa czysta i w duchu sportu, podobnie jak UniaL walcząca w Rzeszowie z komuną.

    Żeby było na temat 51-39.
    Oczywiscie,od zawsze pisalem,ze sprawa jest czysta i w duchu sportu a Gomolski sam sie probowal przekupic.

    Tak na powaznie,to przeciez ujawniono probe przekupstwa jeszcze przed meczem wiec jakie masz dowody,ze ktos z Gdanska wzial w lape?
    Konkretnie,kto wzial oprocz Kowalika,bo przeciez jemu detektyw polewaczka juz udowodnil.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 21-05-2018 o 18:06
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  48. Powrót do góry    #2829
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,438
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,477 w 954 postach
    No tak, sponsorzy byli Gniezna, a tam nikt nikogo nie zna, wszyscy prezesi na czele ze Zdunkiem złożyli się, bo bez czystego jak łza kabaretu getłel nie byłoby o czym w magazynie żużlowym ględzić. Tylko Rudego zapomnieli uprzedzić. A Żaba po meczu z Motorem też nikogo za rękę nie złapał, więc nie ma o co dalej rzucać się do oczu.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  49. Powrót do góry    #2830
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,095
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Pisz jakos bardziej zrozumiale.
    Wystarczy jak podasz nazwiska i ile wzial.
    Moze byc w kolejnosci alfabetycznej.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  50. Powrót do góry    #2831
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,438
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,477 w 954 postach
    Jak Cię tak szczegóły sprawy interesują i chcesz dalej drążyć, jedź sam do Sądu Rejonowego w Gnieźnie, możesz nawet za oskarżonych poręczenie majatkowe złożyć. Piszesz, że komuna to i tamto, a pytasz mnie o nazwiska jak na przesłuchaniu stalinowskim.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  51. Powrót do góry    #2832
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    A tym watku bez zmian......Trauma przez 2 dni po meczu i ludzie zaczynają pisać z głową. Chociaz jeszcze jednak paru trzyma.


    Jednocześnie, widze wspaniałe, terapeutyczne działanie forum, kojącego ból i zespół szoku pourazowego po przegranych meczach.
    Az strach pomyslec co bedzie za trzy kolejki, kiedy mozemy wzbogacic sie o okrągłe zero punktow

  52. Powrót do góry    #2833
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,438
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,477 w 954 postach
    Cytat Zamieszczone przez jelousabmarinek Zobacz posta
    Patrzac na ostatnie wyczyny seniorskich lokomotyw GetWella sadze, ze para Rune-PUK to moglby byc strzal w dziesiatke.
    Emocje, walka na zyletki, a moze nawet i wyprzedzanki gwarantowane. Nawet, jesli komisarz o 21 kaze lac wode na tor.
    Jak w dziesiatke, to tylko para Rune-Klaudia, zamiast wymiany uprzejmosci
    na linii seniora z juniorem, tradycyjna wymiana plastronow po meczu, ukrytych kamer nsport nie wygonia z parkingu do rana, nie wiem na co czeka Jaca
    trzymajac decydujacego asa w rekawie i skad ten pesymizm, najlepsze momenty tego sezonu dopiero przed nami!
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  53. Powrót do góry    #2834
    Użytkownik Awatar rotapa
    Dołączył
    19-11-2015
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 91 w 45 postach
    a w piekarni słychać, że poKryjomu trwają poszukiwania następcy Klozeta....

  54. Powrót do góry    #2835
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,095
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Jak Cię tak szczegóły sprawy interesują i chcesz dalej drążyć, jedź sam do Sądu Rejonowego w Gnieźnie, możesz nawet za oskarżonych poręczenie majatkowe złożyć. Piszesz, że komuna to i tamto, a pytasz mnie o nazwiska jak na przesłuchaniu stalinowskim.
    Po co mam jechac skoro Ty byles i widziales w aktach nazwisko Kowalika.
    Badz kolega i zdradz wiecej szczegolow.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •