Strona 61 z 168 PierwszyPierwszy ... 1151596061626371111161 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,701 do 2,745 z 7533

Wątek: Apator Torun 2018 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #2701
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    Żabiałowicz, Kuczwalski, Sawina, Bajerski, Krzyżaniak,Tietz, Baron, Świątkiewicz.Tak bym pojechał w 2019. Oczekujący Kowalik.
    Z tej elity to tylko Żaba, Baron. Krzyżaniakowi, Sawinie to by na głowe wchodzili.

  2. Powrót do góry    #2702
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2005
    Postów
    427
    Kliknij i podziękuj
    1,001
    Podziękowania: 26 w 21 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    " Praca czyni wolnym"?
    To chyba nie z Mein Kampf....

  3. Powrót do góry    #2703
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,617
    Kliknij i podziękuj
    7,776
    Podziękowania: 7,369 w 4,343 postach
    Ok, na spokojnie.
    Wywalic Jacka F. W pewnym sensie sie zgadzam, bo dla mnie zawsze byl przereklamowany i to jeszcze w barwach myszowatych.
    Ale jak czytam: wywalic JF, zatrudnic kogos kto malo gada i duzo robi... to sie pytam. Kogo?
    To nie moment na takie akcje.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  4. Powrót do góry    #2704
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2010
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 14 w 11 postach
    Jacek spuszcza nas w kibel.

    A ja myślałem o zagranicznym menadżejro. Serio, to gwiazdy zza granicy nawalają, a Paweł się w tej całej stawce i jego punkty - nie bardzo liczą. Jeśli kasa nie motywuje 4 stranierich to czemu by nie zainteresować kogoś, kto z obcokrajowcami ma dobry kontakt i potrafi ich kopnąć po dupie kiedy potrzeba ? Mikael Wirebrand (a znam i wiem, że grubo ciosany gość) ? Szalone, a co my mamy do stracenia..

    Z drugiej strony po wczorajszym meczu, po 1,5 roku oglądania tego i śledzenia co się dzieje.. oglądanie nas w Nice 1PLŻ w składzie :

    Przedpełski
    Bewley ? Warto.
    J. Holder
    Sobczyński
    C. Holder
    Wynalazek
    Wynalazek

    będzie cieszyło ! Zaufajta
    Ostatnio edytowane przez Jurij ; 19-05-2018 o 23:35

  5. Powrót do góry    #2705
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    1,404
    Kliknij i podziękuj
    269
    Podziękowania: 190 w 119 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jurij Zobacz posta
    Jacek spuszcza nas w kibel.

    A ja myślałem o zagranicznym menadżejro. Serio, to gwiazdy zza granicy nawalają, a Paweł się w tej całej stawce i jego punkty - nie bardzo liczą. Jeśli kasa nie motywuje 4 stranierich to czemu by nie zainteresować kogoś, kto z obcokrajowcami ma dobry kontakt i potrafi ich kopnąć po dupie kiedy potrzeba ? Mikael Wirebrand (a znam i wiem, że grubo ciosany gość) ? Szalone, a co my mamy do stracenia..

    Z drugiej strony po wczorajszym meczu, po 1,5 roku oglądania tego i śledzenia co się dzieje.. oglądanie nas w Nice 1PLŻ w składzie :

    Przedpełski
    Bewley ? Warto.
    J. Holder
    Sobczyński
    C. Holder
    Wynalazek
    Wynalazek

    będzie cieszyło ! Zaufajta
    Pozwolę sobie zauważyć , że nie wejście do PO a spadek z ligi to dwie różne sprawy.

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi rav_gorzow za jego przydatny post!

    Słowianka (20-05-2018)

  7. Powrót do góry    #2706
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Dyskusja widzę zaczyna dotyczyć ewentualnego następcy JF (i słusznie) , ale to raczej miejscowi tifosi powinni czuć temat - kto
    owym następcą powinien zostać. Żużlowców dobrych przez Wasz klub trochę się przewinęło , ale który ma to coś , by podjąć się
    wyzwania nie mam pojęcia , ale szedłbym drogą byłego zawodnika , bo taki gość niejednokrotnie w podobnej sytuacji jak obecni
    rajderzy bywał. Każde rozwiązanie wydaje mi się lepsze od obecnego stanu rzeczy , gdzie JF sam rodzi konflikty i niesnaski - po
    prostu ten typ tak ma. Im szybciej ktoś to zrozumie tym lepiej , ale wydaje mi się , że jeszcze się trochę pomęczycie Jacentym.
    Taki Termos pewnie odczytałby to jako przyznanie się do błędu - a to polityka raczej nie cechuje.
    On raczej po każdej kolejce jak Bóg z nieba (albo przynajmniej z Olimpu) wysyła w różnych mediach tzw społecznościowych swoje złote
    myśli , a sam mam wrażenie nie czując tego sportu doprowadza do złych sytuacji lub dobiera po prostu nieodpowiednich ludzi.
    Mówią , że ryba psuje się od głowy i czasami tak właśnie jest. Po prostu to zarządzanie senatorowi nie wychodzi , nie czuje tego sportu
    kompletnie (nie odbieram Mu dobrych intencji) i efekt jest taki , że mimo stabilnej sytuacji finansowej kolejny raz mamy kichę sportową.
    Do tego nie widać za bardzo perspektyw , gdy młodzieży za bardzo nie widać , a podobno tego z talentem oddaje się ot tak .
    Oby powiało jakimś optymizmem , czego życzę.

  8. Powrót do góry    #2707
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jurij Zobacz posta
    Jacek spuszcza nas w kibel.

    A ja myślałem o zagranicznym menadżejro. Serio, to gwiazdy zza granicy nawalają, a Paweł się w tej całej stawce i jego punkty - nie bardzo liczą. Jeśli kasa nie motywuje 4 stranierich to czemu by nie zainteresować kogoś, kto z obcokrajowcami ma dobry kontakt i potrafi ich kopnąć po dupie kiedy potrzeba ? Mikael Wirebrand (a znam i wiem, że grubo ciosany gość) ? Szalone, a co my mamy do stracenia..

    Z drugiej strony po wczorajszym meczu, po 1,5 roku oglądania tego i śledzenia co się dzieje.. oglądanie nas w Nice 1PLŻ w składzie :

    Przedpełski
    Bewley ? Warto.
    J. Holder
    Sobczyński
    C. Holder
    Wynalazek
    Wynalazek

    będzie cieszyło ! Zaufajta
    sparta przerabiania knudsena i szybko musiała to zakończyć

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi cukrzyca za jego przydatny post!

    kingpin (20-05-2018)

  10. Powrót do góry    #2708
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Dokladnie,zagraniczni mentalnie nie ogarna.Oni zyja w innym swiecie.

    Nie wiem kto za Fratczaka,ale trzeba reagowac poki nie jest za pozno.
    Terminski mial odwage podziekowac w polowie sezonu swojemu funflowi Gajewskiemu
    wiec tym bardziej nie powinien miec problemow z uscicnieciem dloni Fratczakowi.
    Kto za niego? Nie wiem czy to wazne.Druzyne, biorac pod uwage sklad i niespecjalnie
    silne Unie T,Falubaz czy GKM utrzymac w lidze powinien nawet przypadkowo przechodzacy
    kolo MA Buszmen.
    Docelowo czyli na nastepny sezon Kryjom.Jesli odmowi ,jest Kedziora,ktory raczej z Wybrzezem nie awansuje,
    wiec mozna go bedzie zaciagnac na piernika.
    Wbrew pozorom kilka opcji istnieje,bo mamy jeszcze Zabe,Miedziaka seniora,Czeska z laptopem ktory przygotowywal najlepszy
    tor do scigania w Lesznie a potem w Gorzowie.Niektorym marzy sie My Baby.
    Trzeba tylko chciec cos zmienic.
    Podobnie z druzyna jednak tu na rozliczenie przyjdzie czas.Maja jeszcze kilka okazji aby sie wykazac.
    Szkoda,ze Doyle nie podpisal na 2 lata.Widac,ze ma dosc Fratczaka,jego pajacowania i presji,wiec kto wie czy nie bedzie chcial odfrunac a to
    wokol niego powinno sie budowac druzyne na przyszly sezon.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 20-05-2018 o 08:31
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  11. Powrót do góry    #2709
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Dokladnie,zagraniczni mentalnie nie ogarna.Oni zyja w innym swiecie.

    Nie wiem kto za Fratczaka,ale trzeba reagowac poki nie jest za pozno.
    .....
    Docelowo czyli na nastepny sezon Kryjom.Jesli odmowi ,jest Kedziora,ktory raczej z Wybrzezem nie awansuje,
    wiec mozna go bedzie zaciagnac na piernika.
    Byłem za Frątczakiem w zeszłym roku.
    Ale zmiana była potrzebna na kogoś kto doda jaj drużynie.

    Dziś jestem za zmianą Frątczaka.
    Zmiana powinna być na kogoś, kto nie będzie się bał zawodników, kto zna Toruń, kto może mieć w miarę względny autorytet u właściciela.
    I tu kingpinie z Tobą się zgodzę - Kryjom.
    Nie wiem jednak czy to dobra opcja na kolejne lata.
    Ale to on wymyślił ciekawych zawodników, może i tym razem coś wymyśli.
    Miała być szkółka obiecujących młodych straniero, którą będzie opiekował się Holder i co guzik.
    Fakt Holder bez formy tradycyjnie, teraz z kontuzją, ale jakoś nie słychać o nowych nazwiskach do szkółki.
    A to chyba nie Holder miał ich szukać?

    Zatem może Kryjom coś zmieni.
    Nie winiłbym go za przeszłość, bo on dostał rykoszetem, ale trzeba mieć na uwadze i takie sprawy, żeby do nich nie dopuścić.
    A myślę że Kryjom z tamtej lekcji wyciągnął właściwe wnioski.
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Coval za jego przydatny post!

    kingpin (20-05-2018)

  13. Powrót do góry    #2710
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Wy tak gadu gadu o wywaleniu Fratczaka a ja jakos nie wyobrazam sobie, by ten podpisal umowe/kontrakt z mozliwoscia zwolnienia w trakcie sezonu, czyli de facto po miesiacu lub dwoch. To by bylo troche dziwne, gdyby taki ktos nie potrafil odppowiednio zadbac o siebie.

  14. Powrót do góry    #2711
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,268
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,220 w 1,211 postach
    ...ale tu pesymistów. Ludzie nosy do góry. Porażka z leszczynianami była wkalkulowana, nic się nie stało.
    Kurcze, chyba zrobie sobie przerwę od forum, bo mnie jeszcze zarazicie tym czarnowidztwem.

    1) Mecz z Unią obnażył niemal wszystkie słabości drużyny senatora Termińskiego. Pamiętać jednak należy, że ta porażka na 99% nie będzie miała wpływu na ligowe losy tej zbieraniny. Mecz na +, sprawnie rozegrany, bez niespodzianek.
    Najważniejszym wydarzeniem było dla mnie to, że spikerkę prowadził ktoś inny niż zwykle.
    Dziwnie było nie usłyszeć w piątek głosu p.Marcina Zawadzkiego, którego zastąpił p.Andrzej Matkowski z Bydgoszczy.
    Panu Marcinowi życzę powrotu do zdrowia i co za tym idzie, jak najszybszego powrotu na wieżyczkę.

    2) IKS wygrywa zawody na Wołyniu(nie mylić z Ukrainą) z chłopakami, z których wielu marzeniem jest posiadanie sprawnego motocykla.
    Kvech był drugi, a to mówi wiele...
    No, ale wygrał, wygrał zawody do których nie zakwalifikował się, taki mały szczególik.

    3) Zapowiada się piękny dzień, trzeba więc ruszyć tyłek i wybrać się na najważniejszy mecz sezonu. Najważniejszy dla bydgoszczan.
    ...a ja pojadę do miasta nad Brdą zobaczyć, jednego z dwóch ostatnich toruńskich żużlowców z krwi i kości.
    Kto wie, może to ostatnia w życiu okazja zobaczyć Puzona w akcji?

    4) Moje zdanie na temat Frątczaka znacie od zeszłego roku.
    Nie wiem czy w klubie funkcjonującym na obecnych zasadach jakikolwiek inny menago zmieniłby oblicze drużyny.
    Problem jest głębszy. Czy klub w ogóle funkcjonuje? Czy obowiązują w nim jakiekolwiek logiczne zasady?

    ...ale Kryjom?
    Coval Ty tak poważnie?
    Toż to inteligentniejsza wersja Frątczaka. Drugi cwaniaczek przyniesiony do żużla w teczce.
    Był i g. zrobił taki sam pozer jak zielonogórzanin, tyle, że potrafiacy spokojnie się zachowywać i wypowiadać, no może prócz pewnego meczu w Lesznie.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 20-05-2018 o 08:59
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  15. Powrót do góry    #2712
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    A Bajerski ?

  16. Powrót do góry    #2713
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    ...ale tu pesymistów. Ludzie nosy do góry. Porażka z leszczynianami była wkalkulowana, nic się nie stało.
    Kurcze, chyba zrobie sobie przerwę od forum, bo mnie jeszcze zarazicie tym czarnowidztwem.
    .
    Nie wiem po co Ci ta poza jest potrzebna,serio.
    Chcesz komus cos udowodnic?

    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    2) IKS wygrywa zawody na Wołyniu(nie mylić z Ukrainą) z chłopakami, z których wielu marzeniem jest posiadanie sprawnego motocykla.
    Kvech był drugi, a to mówi wiele...
    No, ale wygrał, wygrał zawody do których nie zakwalifikował się, taki mały szczególik.
    Lampart,Wojdylo,Michailov czy chocby tak lansowany tu Krakowiak.
    Tak,oni nie maja na czym jezdzic i jak zobaczyli sprzet Igora,szczeki im opadly.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 20-05-2018 o 10:22
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  17. Powrót do góry    #2714
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2018
    Postów
    329
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 60 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Wy tak gadu gadu o wywaleniu Fratczaka a ja jakos nie wyobrazam sobie, by ten podpisal umowe/kontrakt z mozliwoscia zwolnienia w trakcie sezonu, czyli de facto po miesiacu lub dwoch. To by bylo troche dziwne, gdyby taki ktos nie potrafil odppowiednio zadbac o siebie.
    Każdy kontrakt można zerwać - zawsze. Cała reszta to kwestia wysokość kar umownych.

  18. Powrót do góry    #2715
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,268
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,220 w 1,211 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nie wiem po co Ci ta poza jest potrzebna,serio.
    Chcesz komus cos udowodnic?
    Nie muszę niczego udowadniać, serio.
    Wytykam co złe i krytykuję nieudolność, piszę to z troski, a nie jako czarnowidztwo.
    Śmieszy mnie ten wszechobecny lament po porażce z Unią.
    Wielu forumowiczów teraz wylewa żale, wcześniej drwiąc z głosów krytycznych.

    Cytat Zamieszczone przez kingpin
    Lampart,Wojdylo,Michailov czy chocby tak lansowany tu Krakowiak.
    Tak,oni nie maja na czym jezdzic i jak zobaczyli sprzet Igora,szczeki im opadly.
    Znowu nie uważnie przeczytałeś post do którego się odnosisz, napisałem:
    2) IKS wygrywa zawody na Wołyniu(nie mylić z Ukrainą) z chłopakami, z których wielu marzeniem jest posiadanie sprawnego motocykla.
    "wielu' to nie to samo co "wszyscy"
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  19. Powrót do góry    #2716
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Przeczytalem i zinterpretowalem Twoj post w jedyny mozliwy sposob.
    IKS wygral,ale z ogorkami,wiec szkoda pisac.
    Gdybys chcial zachowac obiektywizm,wspomnialbys o tych co
    jezdza na zlomie jak i o tych ktorzy stoja wyzej w hierarchi juniorow ,przynajmniej dla wielu
    "wyznawcow" TMS.
    Szkoda,ze nie bylo tam Turowskiego,bo to kolejna po Krakowiaku ucisniona przez Zabikow,podobno perelka.

    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Nie muszę niczego udowadniać, serio.
    Wytykam co złe i krytykuję nieudolność, piszę to z troski, a nie jako czarnowidztwo.
    Śmieszy mnie ten wszechobecny lament po porażce z Unią.
    Wielu forumowiczów teraz wylewa żale, wcześniej drwiąc z głosów krytycznych.
    Dobra,dobra.
    Nie ze mna te numery Brunner.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 20-05-2018 o 10:22
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  20. Powrót do góry    #2717
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,870
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,660 w 990 postach
    Jest jeszcze jeden trener do wziecia, który spełnia wszystkie nasze warunki. Dobry niegdyś żużlowiec, trenerka z sukcesami(Leszno,Czestochowa). Mianowicie chodzi mi o JAN KRZYSTYNIAK

  21. Powrót do góry    #2718
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,438
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,477 w 954 postach
    IKS ma za dużego cykora jak na żużloka, ale gdyby np. chował się w Lesznie, a nie kisił w Ząbikowej perełkowni wcale nie musiałby być gorszy od Smektały. Technicznie nie jest zły. Czasem wystarczy mieć dobry start i jechać poprawnie, aby wygrać zawody, choć w jego przypadku to raczej syndrom toruński ma wpływ na takie, a nie inne wyniki, przecież on jest zawodnikiem kadry narodowej, a Cieślak to wzór młodzieży większy niż Mordel Jerzy.

    Kryjom aczkolwiek? Proszę was nie pogrążajcie się, bo przebijecie dno pudrowaniem tego trupa.

    @Semen ile wygrałeś u buka?
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  22. Powrót do góry    #2719
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,268
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,220 w 1,211 postach
    Pomruk majowej burzy przyniósł wiatr.
    Buk jak to buk, zaszumiał listowiem.
    Strząsnął krople deszczu z liści.
    Zapłakał nad losem wiernego kibica.

    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (20-05-2018)

  24. Powrót do góry    #2720
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,438
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,477 w 954 postach
    Zatem tylko rzucałeś słowa na wiatr.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  25. Powrót do góry    #2721
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,764
    Kliknij i podziękuj
    902
    Podziękowania: 1,337 w 703 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    .
    3) Zapowiada się piękny dzień, trzeba więc ruszyć tyłek i wybrać się na najważniejszy mecz sezonu. Najważniejszy dla bydgoszczan.
    ...a ja pojadę do miasta nad Brdą zobaczyć, jednego z dwóch ostatnich toruńskich żużlowców z krwi i kości.
    Kto wie, może to ostatnia w życiu okazja zobaczyć Puzona w akcji?
    Puzon zapowiedział, że to jego ostatni sezon w karierze. Ma dość narażania się na kontuzje i... kartek dawanych bez przyczyny.
    Przedpełskiego już nie zaliczasz? Bo tym drugim pewno jest Miedziński....

    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Jest jeszcze jeden trener do wziecia, który spełnia wszystkie nasze warunki. Dobry niegdyś żużlowiec, trenerka z sukcesami(Leszno,Czestochowa). Mianowicie chodzi mi o JAN KRZYSTYNIAK
    Coraz lepiej... to może któregoś z braci Pulczyńskich weźmiemy na trenera?
    CzeCze podobno zaczyna się kręcić - też wesoło... niech już lepiej zostanie Frątczak.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  26. Powrót do góry    #2722
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,268
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,220 w 1,211 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Puzon zapowiedział, że to jego ostatni sezon w karierze. Ma dość narażania się na kontuzje i... kartek dawanych bez przyczyny.
    Przedpełskiego już nie zaliczasz? Bo tym drugim pewno jest Miedziński....
    To tym bardziej trza jechać do Bydgoszczy.

    Chciałbym się mylić, ale ostatnio Paweł wygląda mi na takiego, który już nie traktuje profesji żużlowca zbyt poważnie.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  27. Powrót do góry    #2723
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,438
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,477 w 954 postach
    Cytat Zamieszczone przez stone_gossard Zobacz posta
    To chyba nie z Mein Kampf....
    Chyba nie, ale Papa też pomylił książki, zatem nie szkodzi. Termiński musi odejść.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  28. Powrót do góry    #2724
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 129 w 93 postach
    Serio spikerem u Was był p. Andrzej Matkowski wielki przeciwnik Gollob A od nie dawna prawa ręka Wladka.
    Polonia Bydgoszcz

  29. Powrót do góry    #2725
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,268
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,220 w 1,211 postach
    Serio, a co w tym dziwnego?
    W końcu mamy maj, miesiąc zakochanych.
    Miłość bydgosko-toruńska kwitnie.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  30. Powrót do góry    #2726
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Kryjom??? Niedziela w pełni, a niektórzy ewidentnie jeszcze nawaleni po sobocie? Juwenalia czy o co chodzi?
    Na szczęście Kryjom ma ciepłą posadkę w leszczyńskim MOSiRze i nigdzie się nie ruszy jak komuś przyjdzie "genialny" pomysł żeby go zatrudniać.

  31. Powrót do góry    #2727
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,617
    Kliknij i podziękuj
    7,776
    Podziękowania: 7,369 w 4,343 postach
    Jestem w stanie przyznac racje, ze Kryjom niezle ogarnia ten sport i moze nawet bylby w stanie poprowadzic ten zespol do walki o medale.
    Ale jest jeden wielki problem. To jedna z twarzy najwiekszej sportowej kompromitacji w historii tej dyscypliny, mimo, ze mial g... do powiedzenia
    to i tak zawsze bedzie fatalnie kojarzony.
    Kolejnego zlego PR nie potrzebujecie. Zdecydowanie Kryjoma bym odpuscil.

    Wygladacie na troche zdesperowanych w rzucaniu nazwiskami.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  32. Powrót do góry    #2728
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Kryjom??? Niedziela w pełni, a niektórzy ewidentnie jeszcze nawaleni po sobocie? Juwenalia czy o co chodzi?
    Na szczęście Kryjom ma ciepłą posadkę w leszczyńskim MOSiRze i nigdzie się nie ruszy jak komuś przyjdzie "genialny" pomysł żeby go zatrudniać.
    Zależy co będzie po wyborach. Posadka może odfrunąć.

  33. Powrót do góry    #2729
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Jestem w stanie przyznac racje, ze Kryjom niezle ogarnia ten sport i moze nawet bylby w stanie poprowadzic ten zespol do walki o medale.
    Ale jest jeden wielki problem. To jedna z twarzy najwiekszej sportowej kompromitacji w historii tej dyscypliny, mimo, ze mial g... do powiedzenia
    to i tak zawsze bedzie fatalnie kojarzony.
    Kolejnego zlego PR nie potrzebujecie. Zdecydowanie Kryjoma bym odpuscil.

    Wygladacie na troche zdesperowanych w rzucaniu nazwiskami.
    No coz ,takie juz mamy spoleczenstwo,ze nawalony trener , ledwo belkoczocy do mikrofonu po najwazniejszym meczu swojej druzyny jest wzorem,autorytetem i bossem wszechczasow
    a gosc ktory pasuuje jak nikt inny do przyslowiowego Kowala jest przez ta sama grupe ludzi tepiony.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  34. Powrót do góry    #2730
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Zależy co będzie po wyborach. Posadka może odfrunąć.
    Proszę Cię nie strasz - już nam wystarczy stresów

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    No coz ,takie juz mamy spoleczenstwo,ze nawalony trener , ledwo belkoczocy do mikrofonu po najwazniejszym meczu swojej druzyny jest wzorem,autorytetem i bossem wszechczasow
    a gosc ktory pasuuje jak nikt inny do przyslowiowego Kowala jest przez ta sama grupe ludzi tepiony.
    A ja myślałem, że on bełkotał do lizaka.

  35. Powrót do góry    #2731
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Jeśli rozważacie Kryjoma , to pochylcie się też nad kandydaturą Stasia Chomskiego .
    To podobno świetny fachowiec , zdążył już poznać toruńskie realia (wespół z Kryjomem) ,
    taktykę meczową ogarnia jedną ręką , regulaminy ma w małym palcu , cieszy się powszechnym
    szacunkiem środowiska , złapał u Was dobry kontakt z trybuną nad parkingiem a poza tym był doskonałym zawodnikiem ...
    Stasiu jest ok

  36. Powrót do góry    #2732
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Jak ma być były zawodnik to tylko Jacek Gollob, może wtedy też Oskarka da się ściągnąć.

  37. Powrót do góry    #2733
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,438
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,477 w 954 postach
    Może najlepiej jakby nie było żadnego menadżera, przecież z takimi nazwiskami to powinno jechać samo jak perpetum mobile. Nie trzeba Cieślaka, wystarczy pierwszy lepszy żul do wypisywania programu. Herbata od samego mieszania nie robi się słodsza.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  38. Powrót do góry    #2734
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Statystyki Kryjoma z 2011 i 2013 to:

    Dwa srebra,
    27 wygranych,w tym 7 na wyjezdzie
    2 remisy, w Lesznie
    13 porazek, w tym 1 na MA.

    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  39. Powrót do góry    #2735
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,497
    Kliknij i podziękuj
    5,788
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    A wliczasz 2014 i zarządzanie przez krótkofalówkę?
    Nie był tak zły, jak go na bieżąco malowano. Ale popełnił dwa błędy. Cyrk Lesznie 2011 i późniejsza konferencja z Wenderlichem (błąd większy) i pamiętny 2013 (nadstawienie wizerunku - błąd mniejszy). No i 2014 jak by tego sezonu nie analizować, to jednak porażka. 2013 dużo szczęścia w 1/2.

    Obiektywnie, to też trudno żeby przegrywał na MA takimi składami jakimi dysponował, do tego w 2013 mając Golloba po prawej ręce.
    Frątczak akurat na WTS i GKM przygotował spoko tor, ale oczywiście musiał to spi#rdolić. Zresztą, Holder go chyba chciał zwolnić, bo to czego dokonał ten koleżka w tym meczu, to zostało jednak zbyt mało dosadnie skomentowane
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  40. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Aussie (20-05-2018), polewaczka (20-05-2018)

  41. Powrót do góry    #2736
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,438
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,477 w 954 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Frątczak akurat na WTS i GKM przygotował spoko tor, ale oczywiście musiał to spi#rdolić. Zresztą, Holder go chyba chciał zwolnić, bo to czego dokonał ten koleżka w tym meczu, to zostało jednak zbyt mało dosadnie skomentowane
    Cuś w tym może być.

    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 20-05-2018 o 13:11
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  42. Powrót do góry    #2737
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2010
    Postów
    1,136
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 598 w 303 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Szkoda,ze Doyle nie podpisal na 2 lata.Widac,ze ma dosc Fratczaka,jego pajacowania i presji
    Mógłbyś to jakoś rozwinąć? Chodzi o jakiś wywiad, czy o ogólne wrażenie artystyczne? Nie miałem niestety okazji obejrzeć meczu w piątek, więc mogłem coś przegapić.

  43. Powrót do góry    #2738
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Ja jak bym miał zmienić to tylko JF na Jabola.
    Jabol jak wiadomoto wybitny fachowiec i do
    tego kocha Toruń nad życie

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi koot za jego przydatny post!

    Oracle (20-05-2018)

  45. Powrót do góry    #2739
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    A wliczasz 2014 i zarządzanie przez krótkofalówkę?
    Nie był tak zły, jak go na bieżąco malowano. Ale popełnił dwa błędy. Cyrk Lesznie 2011 i późniejsza konferencja z Wenderlichem (błąd większy) i pamiętny 2013 (nadstawienie wizerunku - błąd mniejszy). No i 2014 jak by tego sezonu nie analizować, to jednak porażka. 2013 dużo szczęścia w 1/2.

    Obiektywnie, to też trudno żeby przegrywał na MA takimi składami jakimi dysponował, do tego w 2013 mając Golloba po prawej ręce.
    Frątczak akurat na WTS i GKM przygotował spoko tor, ale oczywiście musiał to spi#rdolić. Zresztą, Holder go chyba chciał zwolnić, bo to czego dokonał ten koleżka w tym meczu, to zostało jednak zbyt mało dosadnie skomentowane
    Jakim to niby skladem dysponowal?
    Nie tworz tu jakis legend.
    Duzo mniejsza ilosc gwiazd na centymetr² parkingu niz mieli Gajes i Fratczak rok temu i w tym roku.
    Brzozowski,Miedziak,Pawel,Pulczasy.Od blysku tych gwiazd az oczy bolaly.

    Te szczescie w polfinale to brak Holdera,ktory wtedy byl jeszcze liderem nie tylko z nazwy?
    Chyba zezowate szczescie.
    Ogolnie ten rok byl faktycznie przeszczesliwy.


    Cytat Zamieszczone przez jelousabmarinek Zobacz posta
    Mógłbyś to jakoś rozwinąć? Chodzi o jakiś wywiad, czy o ogólne wrażenie artystyczne? Nie miałem niestety okazji obejrzeć meczu w piątek, więc mogłem coś przegapić.
    Jason po meczu z Unia mowil otwarcie,ze jest na zawodnikow nakladana zbyt duza presja a to nie pomaga.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 20-05-2018 o 17:17
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    jelousabmarinek (20-05-2018)

  47. Powrót do góry    #2740
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,835
    Kliknij i podziękuj
    440
    Podziękowania: 615 w 317 postach
    Przy 2 zawodnikach mówiących po polsku potrzeba nam kogoś co albo ogarnia angielski albo jest serio obcokrajowcem.

    Na Jacku też nie ma co wieszać psów za to jaką formę zafundowali mu zawodnicy. Grudziądz też miał jechać o coś więcej.

    Co do ostatniego meczu to po prostu przy postawie Holderow wynik jest tak wysoki.

    Na dziś do pozostawienia w składzie na przyszły rok jest tylko Doyle i Holta. Zobaczymy co pokaże Iversen. W resztę już po prostu nie wierzę. Dla Pawła ostatnia deska ratunku w karierze jest opuszczenie MA. Inaczej nawet nie będzie drugim Miedzińskim.

    Zupełnie inną sprawą jest to, że żużel w Toruniu to tylko modne miejsce do lansu. Po tylu latach sukcesów za pieniądze Romana kibice żądają medali rok w rok a klimatu sportu tu praktycznie nie ma.
    Ostatnio edytowane przez Oracle ; 20-05-2018 o 16:19

  48. Powrót do góry    #2741
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Zdunek sie pewnie juz gotuje,wiec moze Kedziora bedzie szybciej do wziecia niz we wrzesniu.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  49. Powrót do góry    #2742
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,812
    Kliknij i podziękuj
    591
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Zdunek sie pewnie juz gotuje,wiec moze Kedziora bedzie szybciej do wziecia niz we wrzesniu.
    Patrząc na zespół z Gdańska brakuje im kogoś kto ich zbuduje mentalnie. My w Toruniu mamy takiego budowniczego. Chetnie się zamienimy na menagerow. Wspomożemy Gdańsk.

  50. Powrót do góry    #2743
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Gdzies ten potencjał budżetowy i kadrowy znowu Was wyciagnie z piekła, szczególnie,że Grudziądz i Tarnów to w tym sezonie szczypiory.

    Kto reklamował MJJ jako skończonego hobbystę (Buszi?)? Może nie jest wirtuozem, ale chłopak naprawdę szarpie. Kolejny, któremu Toruń dał kopa w górę.
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  51. Powrót do góry    #2744
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,329
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Jepsen Jensen to akurat zanotował progres już w zeszłym sezonie, kiedy przyszedł do nas. Teraz po prostu konsekwentnie idzie w górę i spokojnie mógł takie wyniki notować w Toruniu, ale niestety nie pasował do projektu króla sedesów.

  52. Powrót do góry    #2745
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    867
    Kliknij i podziękuj
    286
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Jepsen Jensen to akurat zanotował progres już w zeszłym sezonie, kiedy przyszedł do nas. Teraz po prostu konsekwentnie idzie w górę i spokojnie mógł takie wyniki notować w Toruniu, ale niestety nie pasował do projektu króla sedesów.
    Az sie miło patrzyło jak dzisiaj jezdzil we Wrocku

  53. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi atrock92 za jego przydatny post!

    polewaczka (20-05-2018)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •