Strona 59 z 168 PierwszyPierwszy ... 949575859606169109159 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,611 do 2,655 z 7533

Wątek: Apator Torun 2018 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #2611
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Po takim meczu to nawet nie chce się nic pisać.
    Trochę profanacją jest używanie takiego utworu do opisywania naszych przyjaciół-zawodników, ale pasuje tu idealnie.

    To samo tyczy się menago:

    "Co to za pan tak kulturalnie opowiada
    Jak się stara ładnie siedzieć i wysławiać
    Ach co za ton co za ukłon
    Co za wiara w każdym zdaniu
    I jakie mądre przekonania."

    https://youtu.be/6sDqEhud8c0

    Przed sezonem miała być rewolucja, a wyszła zwykła prostytucja.

  2. Powrót do góry    #2612
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Wbrew pozorom takie manto tej drużynie może wyjść na dobre z kilku powodów:
    - zawodnicy przestaną wreszcie kozaczyć i płakać w komentarzach, że to nie ich wina. Bo z wyjątkiem Doyla każdy zbłaźnił się na tyle, że chyba zdają sobie już sprawę z własnej wartości (a raczej jej braku) w tym roku.
    - wszyscy już chyba po meczu z Lesznem zrozumieli o co w tym roku jedziemy! Trzeba się skupić na Grudziądzu i Tarnowie bo to z nimi walczymy o utrzymanie, PO pojechało już w siną dal i dobrze.
    - na koniec w kontekście przyszłego roku (to zależy od tego w której lidze będziemy jechać) faktycznie trzeba się zastanowić nad rewolucją w tym składzie, bo tej drużynie chyba mało kto ma jeszcze ochotę kibicować.

  3. Powrót do góry    #2613
    Początkujący
    Dołączył
    16-05-2018
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie rozumiem polityki transferowej Torunia.
    Dlaczego Toruń po sezonie musi kupić gwiazdę, która w poprzednim sezonie błyszczała?
    Dlaczego Emil, Vaculik, Doyle, i reszta sprowadzonych ludzi przed Toruniem radziła sobie świetnie, w Toruniu nie radziła sobie lub bywało średnio, a po Toruniu znowu wystrzał z formą?
    Podejrzewam, że gdyby Toruń i Zmarzlika ściągnał czy Fredke do siebie to oni obniżyliby loty.

    Nie wiem czy to mentalność drużyny czy co sprawia, że nie chcą jechać?

    Druga sprawa to Fratczak. Przecież jak ogłosili transfer tego Pana do Torunia to od razu pomyślałem, że to dywersja i ten Pan zniszczy Toruń. Nie jestem z Torunia, ani z miasta żużlowego, ale ten transfer śmierdział mi na kilometrów 400. Ja będąc prezesem nie zatrudniłbym tego człowieka, bo widać było, że to Fratczak = Falubaz i nic więcej. Transfer niezrozumiały kompletnie.

  4. Powrót do góry    #2614
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,792
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Uważam, że potrzebujecie "remontu" generalnego. Zastanowiłbym się nad pozostaniem młodego Holdera + Paweł ( ze względu na wiek, jakieś perpsektywy) reszta WON

  5. Powrót do góry    #2615
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,879
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    I jeszcze ta cała afera korupcyjna....
    Senator PO, polskie sądy, PIS, PO, zbliżające się wybory .Tu też się jeszcze może wszystko zdarzyć.
    Jedyna opcja to zburzyć, przeorac i zbudować od nowa. Jak było w powyższych postach słowo zbudować jest tu kluczowe.

  6. Powrót do góry    #2616
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,101
    Kliknij i podziękuj
    1,289
    Podziękowania: 2,990 w 1,155 postach
    A ja wychodząc ze stadionu usłyszałem , że dobrze się stało , ze w piętnastym Doyle z Holtą wygrali 5:1 , bo dzięki temu sprawa punktu bonusowego jest nadal otwarta

  7. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    Lauda (19-05-2018), apator_uk (19-05-2018), jelousabmarinek (19-05-2018)

  8. Powrót do góry    #2617
    Użytkownik Awatar jaca2003
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    34
    Podziękowania: 67 w 45 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Uważam, że potrzebujecie "remontu" generalnego. Zastanowiłbym się nad pozostaniem młodego Holdera + Paweł ( ze względu na wiek, jakieś perpsektywy) reszta WON
    Dopóki nie będzie krajowych dobrych grajków,i swoich dobrych juniorów,nic się nie zmieni.Pisałem 3 lata temu,Holdera odprawić.Brak siania,brak zbiorów!

  9. Powrót do góry    #2618
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-09-2009
    Postów
    682
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 91 w 60 postach
    " Jacek Frątczak(menedżer Get Well Toruń): To nie jest tak, że nie ma refleksji. Po raz kolejny uważam, że było zbyt dużo wody wylane na tor przed meczem, po to by się nie kurzyło. Wiem, że ten tor inaczej reaguje. Dlatego właśnie było tak mało ścigania."

    WTF? 1. Kto przygotowuje tor? 2. Dlaczego pod kibiców a nie zawodników? 3. Rozdwojenie jaźni?
    "Najlepszym przyjacielem dobrego toromistrza są odpowiednie brony" - zm. Roman Cheładze

  10. Powrót do góry    #2619
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,158
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,926 w 3,238 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    A ja wychodząc ze stadionu usłyszałem , że dobrze się stało , ze w piętnastym Doyle z Holtą wygrali 5:1 , bo dzięki temu sprawa punktu bonusowego jest nadal otwarta
    nie rozpoznałbyś żartu nawet jakby cię kopnął w d***?

    Co do Torunia, to jak najszybciej trzeba się pozbyć starego Holdera. Wydaje mi się, ze to on ma zły wpływ na tę drużynę.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  11. Powrót do góry    #2620
    Początkujący
    Dołączył
    16-05-2018
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale Toruń źle robi.
    Mogę się założyć, że Iversena po tym sezonie sprzedadzą i chłop czy pójdzie do Falubazu, czy Tarnowa to odpali i znowu Toruń będzie żałował jak teraz za sprawą Vaculika, czy Emila...

    Po co Miedziaka sprzedawali?

    Pamiętam jak byłem na MA i widziałem Pawełka w akcji. Kibice to tam go kochają. A 2 lata temu to chłopak robił jakość i dawał punkty drużynie. Co się stało, że taki potencjał się zmarnował? Chyba przejął się wtedy, że nie awansował do cyklu GP, a Pawlicki już tak. Przecież Pawełek wtedy był lepszy niż obaj bracia Pawliccy.
    Moim zdaniem, gdyby Przedpelski dostał się do GP wtedy to dziś byłby innym zawodnikiem. To go podłamało.

    Cytat Zamieszczone przez Iras72 Zobacz posta
    " Jacek Frątczak(menedżer Get Well Toruń): To nie jest tak, że nie ma refleksji. Po raz kolejny uważam, że było zbyt dużo wody wylane na tor przed meczem, po to by się nie kurzyło. Wiem, że ten tor inaczej reaguje. Dlatego właśnie było tak mało ścigania."

    WTF? 1. Kto przygotowuje tor? 2. Dlaczego pod kibiców a nie zawodników? 3. Rozdwojenie jaźni?
    Apropo polewaczki. Fenomen wczoraj. Pierwszy raz widziałem jak polewczka jeździła odwrotnie niż powinna. Sama fizyka jazdy polewaczki sprawiła, że czerwona lapmpa mi się zapaliła.
    No ludzie... nawet osoba nie mająca pojęcia jak powinien wyglądac tor żużlowy to zdaje sobie sprawę, że to co wczoraj zrobili w Toruniu to skandal.
    Jakim cudem ta polewaczka jeździła odwrotnie do wskazówek zegarów? Tak samo równanie toru.

  12. Powrót do góry    #2621
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,101
    Kliknij i podziękuj
    1,289
    Podziękowania: 2,990 w 1,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    nie rozpoznałbyś żartu nawet jakby cię kopnął w d***?

    .

    Ty
    ,,faktycznie''
    to był chyba żart
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .



    ps. swoją drogą jakby kopnął w dupę to chyba żart w tym przypadku faktycznie by to nie był

  13. Powrót do góry    #2622
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,660
    Kliknij i podziękuj
    7,785
    Podziękowania: 7,385 w 4,353 postach
    znaczy.. polewaczka na wstecznym jezdzila..?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  14. Powrót do góry    #2623
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Taaa. Tak najprościej, polewaczka zawiniła, przecież poza tym w tym pseudoklubie wszystko gra i trąbi, ja się tylko czepiam i wylewam same pomyje. Dla Pieszczka za wysokie progi, tu się liczą średnie i są sami fachowcy. Szkoda, że byczki nie przyjechały z Trofimowem zamiast ktoregoś ze swoich liderów. Humor miałbym jeszcze lepszy patrząc na ten wczorajszy pokaz toruńskiej myśli szkoleniowej.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    pawel_KST (19-05-2018)

  16. Powrót do góry    #2624
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,660
    Kliknij i podziękuj
    7,785
    Podziękowania: 7,385 w 4,353 postach
    kontuzja Holdera akurat moze wam wyjsc na dobre.... sklad bedzie znany i beda sie mogli skupic na jezdzie.Ale Holta mi tam za cho9lere nie pasuje.... to jest transferowa detka sezonu.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    rotapa (19-05-2018)

  18. Powrót do góry    #2625
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,817
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Jakim cudem ta polewaczka jeździła odwrotnie do wskazówek zegarów? Tak samo równanie toru.
    Nie no, bez jaj. Przestańcie czepiać się takich pierdół, to że traktorki na MA jeżdżą pod prąd, widać już od kilku sezonów.

    I jeszcze sprawa toru. Przestańcie się łudzić torem, za SF:

    Dialog przed meczem. Menedżer do zawodników: - Panowie, robimy na Leszno beton. Żużlowcy na to: - Ale Unia zrobiła 62 punkty na grudziądzkim betonie. Menedżer drapie się po głowie i po chwili zastanowienia zmienia front: - W takim razie robimy taką koparę, że tylko kaski będzie widać. Zawodnicy: - Ale Unia jeździ na takim torze w Lesznie. Menedżer kwituje rozmowę stwierdzeniem: - W takim razie nic nie robimy. Podsumowanie. Coś jednak zrobili. Problem w tym, że nie tak, jak trzeba.
    To, że Fratczak (tonący) łapie się brzytwy, szukając pomocy w przygotowaniu toru, nie spowoduje, że nagle zawodnicy bez formy, wygrają mecz z Unią. Śmiem twierdzić, ze jaki by tor nie było to ten mecz i tak byłby w plecy. Unia ma w składzie 7 zawodników, którzy mogą odpalić w każdym meczu na dwucyfrowy wynik. Jak jest twardo to jadą juniorzy i ze dwóch seniorów, jak jest przyczepnie to jedzie ze czterech seniorów. W ten sposób się uzupełniają i wygrywają mecze. Jeśli chodzi o KST, to główny problem to forma zawodników. Jak ta jest kiepska to żaden tor nie pomoże. Tyle było placzu, że Jack nie jedzie od początku meczu. No to pojechał i poległ. Puk podobnie, Paweł jedzie dosłownie nędze, jeśli zważyć na fakt, iż jedzie u siebie na torze. Holder wygląda jak by miał wywalone na wszystko i wszystkich, Holta coś tam próbuje rzeźbić, ale żadnej trójki nie przywiózł. Jedynie Doyle coś w tym meczu konkretnego pojechał. Ogólnie odnoszę wrażenie, że w Toruniu nie ma nikogo kto potrafiłby coś skleić z tej zbieraniny zawodników. Zakladam teoretycznie, że Doyle już doszedł do ładu z soba i od teraz w każdym meczu pojedzie co najmniej przyzwoicie. Ale czy będzie mial wsparcie w innych zawodnikach ? Tutaj mam duże wątpliwości.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #2626
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Mario ale czemu odmawiasz nam prawa do poznęcania się nad Jacusiem? Zasłużył


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  20. Powrót do góry    #2627
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,814
    Kliknij i podziękuj
    534
    Podziękowania: 2,123 w 1,478 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Taaa. Tak najprościej, polewaczka zawiniła, przecież poza tym w tym pseudoklubie wszystko gra i trąbi, ja się tylko czepiam i wylewam same pomyje. Dla Pieszczka za wysokie progi, tu się liczą średnie i są sami fachowcy. Szkoda, że byczki nie przyjechały z Trofimowem zamiast ktoregoś ze swoich liderów. Humor miałbym wczoraj jeszcze lepszy.
    Dla dobra klubu z Leszna (czy raczej jego księgowej), Trofimow byłby lepszym rozwiązaniem w składzie. Ale za kogo? Koldi może by się raz zgodził, ale reszta? Chłopaki chcą pracować, a nie wypoczywać w sezonie.
    Najlepsza byłaby jedna kolejka odpoczynku, dla każdego jeźdźca z podstawowego składu. A za nich kolejno Trofimow, Szlauderbach, Pludra, Picz itd... . I to bez możliwości zastępowania w/w Smektałą i Kuberą, bo to praktycznie nic by nie zmieniało.
    Sytuacja w Toruniu, jako żywo przypomina mi Falubaz z końca lat 70-tych. Morale w klubie odbudowano, jedną decyzją oddając do innych klubów Z. Marcinkowskiego, Łosia, Łukaszewicza, a w ich miejsce wprowadzając Huszczę, Olszaka, Jaworka itd. Drużyna odżyła i zaczęła naprawdę jechać. Choć w Toruniu obecnie jest trochę inaczej, nie ma wychowanków którymi można byłoby zbędnych zawodników zastąpić. A może to nie zawodników, a struktury i relacje trzeba zmienić?

  21. Powrót do góry    #2628
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,817
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Mario ale czemu odmawiasz nam prawa do poznęcania się nad Jacusiem? Zasłużył


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Bo mi go żal się zrobiło

    Znęcajcie się ile chcecie, ale za jego faktyczne winy. Jacek chciał mieć w KST Doyle, Dudka i JH, dostał tylko Doyle, zamiast Dudka i JH Krużyński załatwił mu substytut w postaci Puka i Holty. A teraz mu każą torem załatwiać przeciwników
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #2629
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,879
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Mario ale czemu odmawiasz nam prawa do poznęcania się nad Jacusiem?
    Do prawdy ? Przecież to taki Hans Kloss od Was u nas.
    A nie, to przecież Al Capone, ten mafiozo co zmarł na syfilis.

  23. Powrót do góry    #2630
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    A ja wychodząc ze stadionu usłyszałem , że dobrze się stało , ze w piętnastym Doyle z Holtą wygrali 5:1 , bo dzięki temu sprawa punktu bonusowego jest nadal otwarta
    Czyli spotkałeś Kingpina
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #2631
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach

    Apator Torun 2018 - watek klubowy

    [QUOTE=Mariusz;1890312]Bo mi go żal się zrobiło
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 19-05-2018 o 10:16

  25. Powrót do góry    #2632
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez czarek89 Zobacz posta
    Co się stało, że taki potencjał się zmarnował? Chyba przejął się wtedy, że nie awansował do cyklu GP, a Pawlicki już tak. Przecież Pawełek wtedy był lepszy niż obaj bracia Pawliccy.
    Moim zdaniem, gdyby Przedpelski dostał się do GP wtedy to dziś byłby innym zawodnikiem. To go podłamało.
    To było pisane na poważnie?

    Co do meczu, sprawdził się oczywisty scenariusz. Tor służył drużynie dwa spotkania, pozmieniano i najszybszy dotąd na MA, Holder kompletnie pogubiony. Jack to samo. Zresztą Holta też, bo w poprzednich meczach wyprzedzał na trasie, a tu raczej robił pkty dzięki startom.

    PO coraz dalej, jak Gorzów wygra z Włókniarzem, to czwórka raczej się uformuje. A co do kolejnych rewolucji w składzie, to bym poczekał, bo znów wszystkich wywalą, wezmą nowych i ci nowi będą jechać dno... Moim zdaniem np. Doyle powinien zostać, nawet jeśli będzie jechał na poziomie z wcześniejszych meczów, a nie wczorajszego. Co najwyżej zjazd stawek. Inna sprawa, czy będzie chciał. Ale coś jest w tych słowach, że zawodnicy kompletnie nie mają kredytu zaufania. Poza Holderem, który na ten kredyt zasługuje najmniej. Bo poza lojalnością (kto by go chciał ?!) to niewiele wnosi do drużyny, poza może trzema sezonami (08,12,16), kiedy akurat chciało mu się jeździć na żużlu.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Bo mi go żal się zrobiło

    Znęcajcie się ile chcecie, ale za jego faktyczne winy. Jacek chciał mieć w KST Doyle, Dudka i JH, dostał tylko Doyle, zamiast Dudka i JH Krużyński załatwił mu substytut w postaci Puka i Holty. A teraz mu każą torem załatwiać przeciwników
    Nie no super. Mógł chcieć Doyla, Hampela, Dudka, Lindgrena i Zmarzlika. Tylko po co wtedy jeszcze menager?
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  26. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Nigel (19-05-2018), Penhall (19-05-2018)

  27. Powrót do góry    #2633
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Bo mi go żal się zrobiło

    Znęcajcie się ile chcecie, ale za jego faktyczne winy. Jacek chciał mieć w KST Doyle, Dudka i JH, dostał tylko Doyle, zamiast Dudka i JH Krużyński załatwił mu substytut w postaci Puka i Holty. A teraz mu każą torem załatwiać przeciwników
    Qrde skasowało mi posta.
    Mario a ja chce gwiazdkę z nieba
    Toruń to źle zbudowana ekipa (bezsensowny transfer PUKa) i to teraz się mści.
    Jej budowanie trąciło pychą bo taki papierowy tygrys „musi” zrobić majstra. Teraz muszą się non stop konfrontować z ciężarem oczekiwań które sami rozbudzili.
    Trzeba było budowanie drużyny rozłożyć na te 2-3 lata i ten sezon jechać:

    Doyle
    Paweł
    MJJ
    Miedziak
    Herbie
    IKS
    Kaczmarek

    A Holder precz. Pewnie z nim by poszedł brat więc przydałby się jakiś młody obcokrajowiec po 8.







    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  28. Powrót do góry    #2634
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,025
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Toruń w tym roku to taka zbieraninka. Jakoś ratuje to Przedpełski i swój junior ale brakuje Miedziaka. To powinien być cel nr 1 po sezonie. Frątczak może na regulaminach się zna ale o prowadzeniu całkowitym drużyny to ma niewielkie pojecię. Iversen zaczyna mecz od połowy ? na plus Daniel Kaczmarek. Ostatni sezon juniorki ale w NICE lidze jako senior da rade.

  29. Powrót do góry    #2635
    Użytkownik Awatar rotapa
    Dołączył
    19-11-2015
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 91 w 45 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Taaa. Tak najprościej, polewaczka zawiniła, przecież poza tym w tym pseudoklubie wszystko gra i trąbi, ja się tylko czepiam i wylewam same pomyje. Dla Pieszczka za wysokie progi, tu się liczą średnie i są sami fachowcy. Szkoda, że byczki nie przyjechały z Trofimowem zamiast ktoregoś ze swoich liderów. Humor miałbym jeszcze lepszy patrząc na ten wczorajszy pokaz toruńskiej myśli szkoleniowej.
    Frątczak zawinił polewaczkę powiesili chciałoby się powiedzieć. Wylot Jacka jest kwestią czasu, pytanie kto za niego wraca jak bumerang.

    Sadzę, że trochę skromności w klubie by się przydało i skierowania na żużel, zamiast pajacowania w stylu mafii i podobnych bzdur, które tylko ośmieszają nas w oczach innych klubów. No ale skoro dla Pani fake Prezes najważniejsze są układy taneczne podprowadzających itp. pierdoły to trudno oczekiwać refleksji. Niedługo będzie połowa sezonu, czy ktoś może mi podać jakiekolwiek dokonanie Panów Ząbików?
    Swoją drogą póki nie będzie sukcesów w klubie to trudno o nabór młodzieży do szkółki.

  30. Powrót do góry    #2636
    Użytkownik Awatar orlosep
    Dołączył
    20-09-2011
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    1,155
    Podziękowania: 43 w 29 postach
    Chyba powinni zatrudnić psychologa w klubie. Może on (lub ona) dałby radę ogarnąć ten zespół. Bo tak na dobrą sprawę, każdy z nich ma potencjał. Tylko razem im nie wychodzi. Tragedia, mówiąc umiarkowanie.

  31. Powrót do góry    #2637
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Choć w Toruniu obecnie jest trochę inaczej, nie ma wychowanków którymi można byłoby zbędnych zawodników zastąpić. A może to nie zawodników, a struktury i relacje trzeba zmienić?
    To coś trzeba na dobry początek zdegradować, rozgonić to całe nowobogackie towarzystwo i odbudować od podstaw. Zamiast tego toczone są jałowego dyskusje, którego zawodnika wymienić, bo ten czy tamten miał lepszą średnią rok temu. Kibic getłelowski jak rozpieszczony bachor, który na plac zabaw nie pójdzie bez swoich drogich elektrycznych zabawek. A senator musi przecież dbać o swój elektorat.

    Tak sobie ten wczorajszy blamaż śledziłem w TV, Baron menadżeruje w Lesznie, Tomek bajeruje w studiu, a w parkingu toruńskim jakiś spec od sedesów kręci tym całym zblazowanym cyrkiem. Przecież tu już żadnych dodatkowych obrazków nie trzeba, żeby zrozumieć jak nisko upadł żużel w Toruniu. Mam wrażenie, że ze zburzeniem starego Bronka, coś w tym ośrodku bezpowrotnie umarło.

    No dobra, nie będę już wylewał żółci, znowu będzie na mnie, że przez to Holdery i inne matadory Motoareny nie mogły wyprzedzać i przegrały. Skład co roku jest na medal, a jak nie wyjdzie, są jeszcze koperty.
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 19-05-2018 o 10:31
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    orlosep (19-05-2018)

  33. Powrót do góry    #2638
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Cytat Zamieszczone przez Iras72 Zobacz posta
    " Jacek Frątczak(menedżer Get Well Toruń): To nie jest tak, że nie ma refleksji. Po raz kolejny uważam, że było zbyt dużo wody wylane na tor przed meczem, po to by się nie kurzyło. Wiem, że ten tor inaczej reaguje. Dlatego właśnie było tak mało ścigania."

    WTF? 1. Kto przygotowuje tor? 2. Dlaczego pod kibiców a nie zawodników? 3. Rozdwojenie jaźni?

    Zwolnić polewaczkowego, jeżdzil jak szalony szybciej niż Kościelski i lał wodę na umór

  34. Powrót do góry    #2639
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,817
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez JODA Zobacz posta
    Zwolnić polewaczkowego, jeżdzil jak szalony szybciej niż Kościelski i lał wodę na umór
    No przecież na tor kazał lać sędzia z komisarzem. Polewaczkowy tylko wykonywał polecenia.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #2640
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No przecież na tor kazał lać sędzia z komisarzem. Polewaczkowy tylko wykonywał polecenia.
    Widzie ze ty nie tylko masz wejścia na Wrocławskiej ale również u wieżyczce w Toruniu , bójcie się Gett Wellowcy jak przyjedzie Falubaz bedzie jeszcze wiecej w plecy , mariusz załatwi !!!!!ze polewaczka bedzie jeżdziła z traktorami w lewo !
    Ostatnio edytowane przez JODA ; 19-05-2018 o 10:40

  36. Powrót do góry    #2641
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,879
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez rotapa Zobacz posta
    Niedługo będzie połowa sezonu, czy ktoś może mi podać jakiekolwiek dokonanie Panów Ząbików?
    Ciężko powiedzieć. Trudno jest porównać naszych licencjonowanych zawodników na tle rówieśników, skoro ci nie zaliczyli do tej pory żadnych zawodów. IKSa a tym bardziej Koscielskiego w kontekście przyszłego roku pomijam całkowicie.

  37. Powrót do góry    #2642
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,135
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,861 w 4,875 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    To coś trzeba na dobry początek zdegradować, rozgonić to całe nowobogackie towarzystwo i odbudować od podstaw. Zamiast tego toczone są jałowego dyskusje, którego zawodnika wymienić, bo ten czy tamten miał lepszą średnią rok temu. Kibic getłelowski jak rozpieszczony bachor, który na plac zabaw nie pójdzie bez swoich drogich elektrycznych zabawek. A senator musi przecież dbać o swój elektorat.

    Tak sobie ten wczorajszy blamaż śledziłem w TV, Baron menadżeruje w Lesznie, Tomek bajeruje w studiu, a w parkingu toruńskim jakiś spec od sedesów kręci tym całym zblazowanym cyrkiem. Przecież tu już żadnych dodatkowych obrazków nie trzeba, żeby zrozumieć jak nisko upadł żużel w Toruniu. Mam wrażenie, że ze zburzeniem starego Bronka, coś w tym ośrodku bezpowrotnie umarło.

    No dobra, nie będę już wylewał żółci, znowu będzie na mnie, że przez to Holdery i inne matadory Motoareny nie mogły wyprzedzać i przegrały. Skład co roku jest na medal, a jak nie wyjdzie, są jeszcze koperty.
    Wladek Gollob byc moze po sezonie bedzie wolny.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (19-05-2018)

  39. Powrót do góry    #2643
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    A w Ameryce biją murzynów.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  40. Powrót do góry    #2644
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,158
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,926 w 3,238 postach
    Przedpelski byl lepszy od obu Pawlickich...dobre, dobre
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  41. Powrót do góry    #2645
    Początkujący
    Dołączył
    16-05-2018
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Przedpelski byl lepszy od obu Pawlickich...dobre, dobre
    No bo był lepszy. Widać było, że kocha żużel, jeździ jak natchniony. Wygrywał z niejednym seniorem odstawiając go.

    Nie wiem co się z nim stało, ale teraz nic nie jeździ. Może psycholog potrzebny? A może mu się już nie chce?

  42. Powrót do góry    #2646
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,461
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez JODA Zobacz posta
    Widzie ze ty nie tylko masz wejścia na Wrocławskiej ale również u wieżyczce w Toruniu , bójcie się Gett Wellowcy jak przyjedzie Falubaz bedzie jeszcze wiecej w plecy , mariusz załatwi !!!!!ze polewaczka bedzie jeżdziła z traktorami w lewo !

    Mariusz ma w swoim telefonie numery do wszystkich zawodników, działaczy, trenerów, kierowników, sędziów, komisarz, wirażowych, kierowników startu, mechaników, tunerów, ... Ponoć teraz uzupełnia listę podprowadzący, aby były na jego usługach ...

    Myślałem, że po tylu latach bytności na SB o tym wiesz
    Tylko Falubaz

  43. Powrót do góry    #2647
    Użytkownik
    Dołączył
    18-10-2016
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    154
    Podziękowania: 27 w 19 postach
    Nie no super. Mógł chcieć Doyla, Hampela, Dudka, Lindgrena i Zmarzlika. Tylko po co wtedy jeszcze menager?[/QUOTE]


    A no po to, żeby te gwiazdki ogarnąć i powiedzieć, kto z którego numeru ma jechać, i kto jest odstawiony np. w nominowanych, bo wbrew pozorom zapanowanie nad gwiazdami wymaga mocnego charakteru i niepodważalnej pozycji w klubie. Nawiązując również do naszych gwiazd (bo takie są, lub były) myślałem że właśnie JF jest po to, aby zapanować nad nimi i żeby to wszystko idealnie poukładać, żeby nie było kwasów kto jak jedzie, ale widać że z tym jest bardzo duży problem w naszej drużynie. Brakuje po prostu managera z autorytetem...

  44. Powrót do góry    #2648
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez czarek89 Zobacz posta
    Nie rozumiem polityki transferowej Torunia.
    Dlaczego Toruń po sezonie musi kupić gwiazdę, która w poprzednim sezonie błyszczała?
    Dlaczego Emil, Vaculik, Doyle, i reszta sprowadzonych ludzi przed Toruniem radziła sobie świetnie, w Toruniu nie radziła sobie lub bywało średnio, a po Toruniu znowu wystrzał z formą?
    Podejrzewam, że gdyby Toruń i Zmarzlika ściągnał czy Fredke do siebie to oni obniżyliby loty.

    Nie wiem czy to mentalność drużyny czy co sprawia, że nie chcą jechać?

    Druga sprawa to Fratczak. Przecież jak ogłosili transfer tego Pana do Torunia to od razu pomyślałem, że to dywersja i ten Pan zniszczy Toruń. Nie jestem z Torunia, ani z miasta żużlowego, ale ten transfer śmierdział mi na kilometrów 400. Ja będąc prezesem nie zatrudniłbym tego człowieka, bo widać było, że to Fratczak = Falubaz i nic więcej. Transfer niezrozumiały kompletnie.
    Mnie też to od lat irytuje, a najgorsze jest to że nikt nie wyciąga żadnych wniosków. Kupuje się zawsze najlepszych a potem okazuje się że to ochłap. Nie ma w Toruniu prawdziwych trenerów od wyciągania zawodników z kryzysu jest wręcz coś odwrotnego czyli jak do kryzysu powrócić . Rzadko się zdarza żeby w Toruniu zawodnik podciągał się ze średnią czy zdobywał tytuł IMŚ czy IMP no po za Gregiem i Holderem. Nie ma w naszym klubie sztabu szkoleniowego który potrafiłby nakierować zawodnika na sukces, zmotywować, przygotować(nie mam na myśli tutaj pieniędzy), mentalnie nastawić na wygrywanie.
    Ostatnio edytowane przez Lauda ; 19-05-2018 o 11:19

  45. Powrót do góry    #2649
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Mariusz ma w swoim telefonie numery do wszystkich zawodników, działaczy, trenerów, kierowników, sędziów, komisarz, wirażowych, kierowników startu, mechaników, tunerów, ... Ponoć teraz uzupełnia listę podprowadzący, aby były na jego usługach ...

    Myślałem, że po tylu latach bytności na SB o tym wiesz
    Kurczę jakoś tak nie analizowałem postów mariusza , takie niedopatrzenie !!! czy on mi to wybaczy bo jak zadzwoni do wpuszczających na stadion to nie wejdę na mecz w Lesznie i nie tylko

  46. Powrót do góry    #2650
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Przedpelski byl lepszy od obu Pawlickich...dobre, dobre
    Może nie był na oko laika, ale aktualnie jest o jedną i pół klasy lepszy wg obowiązujacej tutaj metodologii. CzerwonyByk <= Potwór < GetŁell to przecież poza dyskusją.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  47. Powrót do góry    #2651
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez czarek89 Zobacz posta
    No bo był lepszy. Widać było, że kocha żużel, jeździ jak natchniony. Wygrywał z niejednym seniorem odstawiając go.

    Nie wiem co się z nim stało, ale teraz nic nie jeździ. Może psycholog potrzebny? A może mu się już nie chce?
    Tak, dosłownie ocierał się o Grand Prix... Gdzieś na etapie walki o miejsca w krajowych eliminacjach.
    Było śmieszne, ale starczy
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  48. Powrót do góry    #2652
    Początkujący
    Dołączył
    16-05-2018
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie, a tak w ogóle miałem być u Was na derbach z Grudziądzem. Czy wszystkie bilety zostały sprzedane 29.04? Czy był komplet?

    Bo jak nie było z Grudziądzem kompletu, a to przecież derby, to śmiało można na spontana do Was przyjechać, na Gorzów, Falubaz, Wrocław, czy inny klub bez problemu?

    I jakieś tanie miejsce noclegowe w Toruniu? Zależy mi tylko na tym by się przespać i umyć

    Ps. Plaza to parking tam jest bezpłatny? Czy 2 godziny bezpłatny a dalej płatne tak jak w innych galeriach, centrach handlowych?

  49. Powrót do góry    #2653
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Najwieszkym błędem było NIEZGŁOSZENIE za czasów Romana DRUGIEJ żużlowej młodzieżowej drużyny do rozgrywek II ligowych. Teraz za to się płaci. Kopeć czy Sobczyński z obecną formą w latach 80/90 by nie zostali z taką jazdą dopuszczeni nawet do występów w lidze pomorskiej.

  50. Powrót do góry    #2654
    Początkujący
    Dołączył
    16-05-2018
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    Najwieszkym błędem było NIEZGŁOSZENIE za czasów Romana DRUGIEJ żużlowej młodzieżowej drużyny do rozgrywek II ligowych. Teraz za to się płaci. Kopeć czy Sobczyński z obecną formą w latach 80/90 by nie zostali z taką jazdą dopuszczeni nawet do występów w lidze pomorskiej.
    Prosze Cie. Jak oglądałem Kopća rok temu to się zastanawiałem co on tam robi i modliłem się przed TV by nie jechał. Serio, to ja gdybym wsiadł na motor lepiej bym sobie poradził od niego.
    Wstyd i kompromitacja. Zaprosiłem nawet kolegów na żużel, to mieli brechtę z niego, a oni o żużlu pojęcia nie mają żadnego ani nie interesują się tym sportem.

  51. Powrót do góry    #2655
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez czarek89 Zobacz posta
    Prosze Cie. Jak oglądałem Kopća rok temu to się zastanawiałem co on tam robi i modliłem się przed TV by nie jechał. Serio, to ja gdybym wsiadł na motor lepiej bym sobie poradził od niego.
    Wstyd i kompromitacja. Zaprosiłem nawet kolegów na żużel, to mieli brechtę z niego, a oni o żużlu pojęcia nie mają żadnego ani nie interesują się tym sportem.
    Najgorsze jest to że Kopeć i reszta kiedy mają miejsce na atak to zamykają gaz

  52. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Lauda za jego przydatny post!

    orlosep (19-05-2018)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •