Strona 42 z 168 PierwszyPierwszy ... 3240414243445292142 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,846 do 1,890 z 7533

Wątek: Apator Torun 2018 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #1846
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Przeciągnąć wypłatę o parę tygodni to nie jest dla nich żadna kara a jedynie wyraz niezadowolenia który ma im dać do myślenia i spowodować, żeby nie tylko o sobie ale i o klubie zaczęli myśleć.
    No ale skoro jesteś zdania, że nie ma co grozić paluszkiem, bo dzwon, nadgarstki, dawne kontuzje, katar i odcisk na haluksie, to po ch....ciagle narzekasz?
    Zawsze można wyjść z założenia, że to tylko ludzie ze swoimi słabościami i w tych ciężkich chwilach trzeba ich wspierać głośnym "nic się nie stało".
    Oczywiście trzeba wziąć poprawkę na to, że tak naprawdę nie wiemy co się w klubie dzieje i być może blamaz w Tarnowie spowodowany jest czymś innym niż tylko formą i podejściem zawodników.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 24-04-2018 o 09:50
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  2. Powrót do góry    #1847
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    [...]Ja bym się cieszył na niepodziankę w drugą stronę, bo jak widać zeszłoroczny blamaż niczego panów byznesmienów nie nauczył. Muszą naprawdę zlecieć z hukiem, żeby coś się w tym ośrodku zmieniło.
    Czego tak naprawdę sobie życzymy - żeby tych wyśmiewanych "byznesmienów" nie było, żeby kasy w klubie brakowało, żebyśmy spadli z hukiem? Taka to by była dobra lekcja?
    Wtedy to by dopiero był skowyt!

    Kasa na czołowych zawodników była, kontrakty negocjował Krużyński, który ma duże rozeznanie rynku i zawodników. Nie braliśmy rzeczywiście zawodników po dużych kontuzjach jak Lindgren czy fatalnych sezonach jak Pedersen. Czy to źle?! - według mnie nie, według mnie chcieli minimalizować ryzyko i kontraktować jak najlepszych.

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sth za jego przydatny post!

    longlay1 (24-04-2018)

  4. Powrót do góry    #1848
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,268
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,220 w 1,211 postach
    No co Ty nie powiesz.
    Iversen nie jest po kontuzji?
    Wydawało mi się, że w sierpniu 2018 zaliczył poważnego dzwona...

    ...a do tych najlepszych to Holtę zaliczasz?
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  5. Powrót do góry    #1849
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Dużo ludzi pisze o pogromie GKM-u ale niech ktoś mi przypomni bo nie pamiętam
    kiedy nasz drużyna zdobyła +55 pkt bo ja jakoś nie pamiętam.

  6. Powrót do góry    #1850
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,438
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,477 w 954 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Przeciągnąć wypłatę o parę tygodni to nie jest dla nich żadna kara a jedynie wyraz niezadowolenia który ma im dać do myślenia i spowodować, żeby nie tylko o sobie ale i o klubie zaczęli myśleć.
    No ale skoro jesteś zdania, że nie ma co grozić paluszkiem, bo dzwon, nadgarstki, dawne kontuzje, katar i odcisk na haluksie, to po ch....ciagle narzekasz?
    Zawsze można wyjść z założenia, że to tylko ludzie ze swoimi słabościami i w tych ciężkich chwilach trzeba ich wspierać głośnym "nic się nie stało".
    Oczywiście trzeba wziąć poprawkę na to, że tak naprawdę nie wiemy co się w klubie dzieje i być może blamaz w Tarnowie spowodowany jest czymś innym niż tylko formą i podejściem zawodników.
    Nie wiem czy piszesz do mnie, czy koło mnie ale z kontekstu wnioskuję, że tak, zatem metodą dedukcji: w takim razie aktualna forma Fredki i Dzika to po prostu efekt poślizgu z wypłatą kwoty na przygotowanie do sezonu? A Miedziaka Cieślak powinien posadzić na ławę po dwóch meczach, w Zielonej puszczać Lyagera od początku, może w końcu przestałby się przewracać i zawalać mecze drużynie? Na każdego działają inne bodźce, ale teraz jak puścili Walasa mogą sobie kiwać groźnie palcem w dupie co najwyżej. Widziały gały co brały przed sezonem, ja wielce rozczarowany nie jestem, nie moja forsa, nie moje małpy, żużel w Polsce ma się coraz lepiej, a my wciąż mamy super bunkry.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  7. Powrót do góry    #1851
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    No co Ty nie powiesz.
    Iversen nie jest po kontuzji?
    Wydawało mi się, że w sierpniu 2018 zaliczył poważnego dzwona...

    ...a do tych najlepszych to Holtę zaliczasz?
    Tak masz rację Iver po kontuzji, ale nieporównywalnej z tym co zaliczył Lindgren, który nie do końca wiadomo było w jakiej dyspozycji i czy w ogóle wróci.
    Teraz po fakcie każdy mądry, jak widzimy kto jak jedzie.

    Co do Holty swoje krytyczne zdanie wyrażałem nie raz i absolutnie do najlepszych go nie zaliczam.
    Chodzi mi o to, że taki Termos na żużlu nie musi się znać, żeby był właścicielem klubu. Na motor też nie wsiądzie, bo by go zarwał, ważne żeby dobrać ludzi, którzy to dobrze poprowadzą.
    Teraz czytam, że Frątczaka chcieli Facebookowi komentorzy na profilu klubu, a przecież ile się tutaj naczytaliśmy jaki to dobry pomysł z jego zatrudnieniem, że u nas taki ****idolek i nic się nie zmienia. To mamy menago z zewnątrz, który dodatkowo poczyścił tak w klubie, żeby mu pasowało.

  8. Powrót do góry    #1852
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,329
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Dużo ludzi pisze o pogromie GKM-u ale niech ktoś mi przypomni bo nie pamiętam
    kiedy nasz drużyna zdobyła +55 pkt bo ja jakoś nie pamiętam.
    O bilansie Frątczaka w Ekstralidze już pisałem (2-5) to może dodam tylko, że nasz zespół pod jego wodzą ani razu nie zdobył 50-ciu punktów. O 55+ nie ma chyba co marzyć.

  9. Powrót do góry    #1853
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,268
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,220 w 1,211 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth
    Teraz po fakcie każdy mądry, jak widzimy kto jak jedzie.
    1)Nie po fakcie, bo skrytykowałem te transfery zaraz po ich przeprowadzeniu.

    2)Moje zdanie na temat zatrudnienia Frątczaka jest niezmienne.
    Ten człowiek nigdy nie powinien być menagerem żadnej żużlowej drużyny, podobnie zresztą jak Kryjom.

    Nawet jeśli wyniki pójdą w górę, co jest możliwe, to nadal będę uważał, że nasz skład to totalne nieporozumienie.
    Zimą zatrudniono trzech żużlowców, którzy już raz zawiedli(każdy z nich), olewali swoje obowiązki w skutek czego wylecieli z klubu, a teraz jeszcze raz ich zatrudniono i to za większe pieniądze.
    To jest chore.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 24-04-2018 o 11:31
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  10. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    Howard (24-04-2018), polewaczka (24-04-2018)

  11. Powrót do góry    #1854
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Tak Semen pamiętam jak krytykowałeś te transfery, ale powiedz czy podałeś przed sezonem także kogo byś widział w zamian?

  12. Powrót do góry    #1855
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,268
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,220 w 1,211 postach
    Jakie kontrakty? Wynika to bezpośrednio z moich wpisów:
    Holta i Iversen nie byli potrzebni, zostawiłbym Miedziaka i Liglada.

    Nad kontraktem z Jasonem nie zastanawiałem się wtedy, nie darzę go sympatią, więc w ogóle bym go nie kontraktował.
    Kto w zamian?
    Nie będę się wymądrzał, ale kilku kandydatów miałem. Być moze nie uwierzysz, ale o Fredce pisałem już bodaj 2 czy 3 lata temu.
    Uczciwie jednak przyznam, że najbardziej zastanawiałem się nad Przemkiem Pawlickim.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  13. Powrót do góry    #1856
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Jakie kontrakty? Wynika to bezpośrednio z moich wpisów:
    Holta i Iversen nie byli potrzebni, zostawiłbym Miedziaka i Liglada.

    Nad kontraktem z Jasonem nie zastanawiałem się wtedy, nie darzę go sympatią, więc w ogóle bym go nie kontraktował.
    Kto w zamian?
    Nie będę się wymądrzał, ale kilku kandydatów miałem. Być moze nie uwierzysz, ale o Fredce pisałem już bodaj 2 czy 3 lata temu.
    Uczciwie jednak przyznam, że najbardziej zastanawiałem się nad Przemkiem Pawlickim.
    Już widzę ten lament nad składem na forum

    Pawlicki
    Ligland
    Holder
    Miedziak
    Przedpelski
    IKS
    Kaczmarek

    I swoją drogą, może wtedy rzeczywiście Twoje marzenie by się spełniło i byście spadli

  14. Powrót do góry    #1857
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Nie wiem czy piszesz do mnie, czy koło mnie ale z kontekstu wnioskuję, że tak, zatem metodą dedukcji: w takim razie aktualna forma Fredki i Dzika to po prostu efekt poślizgu z wypłatą kwoty na przygotowanie do sezonu? A Miedziaka Cieślak powinien posadzić na ławę po dwóch meczach, w Zielonej puszczać Lyagera od początku, może w końcu przestałby się przewracać i zawalać mecze drużynie? Na każdego działają inne bodźce, ale teraz jak puścili Walasa mogą sobie kiwać groźnie palcem w dupie co najwyżej. Widziały gały co brały przed sezonem, ja wielce rozczarowany nie jestem, nie moja forsa, nie moje małpy, żużel w Polsce ma się coraz lepiej, a my wciąż mamy super bunkry.
    Przecież to nie ja od kilku sezonów jecze, że u nas to taki cieply ku.r.widolek,wszyscy mają kasę na czas i nic ich więcej nie obchodzi.
    Może więc trzeba iść droga Gorzowa i wypłacać na koniec sezonu. Wtedy może się zainteresują swoją forma.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  15. Powrót do góry    #1858
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,268
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,220 w 1,211 postach
    Torretoo
    Tak pokrótce:

    Mnie taki skład by pasował.
    Cele postawione przed zespołem byłyby inne. Walka o utrzymanie, a jak się uda walczyć o PO to byłoby na +.
    Żadnego prężenia muskułów. Dbałość o młodych, opieka sportowa, sprzętowa nad młodym Holderem i Zielińskim.
    Dodatkowo sondowanie "rynku" młodych obcokrajowców.

    Utrzymanie byłoby tak samo realne jak i dziś, a koszty o wiele mniejsze.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  16. Powrót do góry    #1859
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,764
    Kliknij i podziękuj
    902
    Podziękowania: 1,337 w 703 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Tak Semen pamiętam jak krytykowałeś te transfery, ale powiedz czy podałeś przed sezonem także kogo byś widział w zamian?
    Na dziś mamy KST... czyli Klub Seniora Toruń jak ktoś to ujął. A propozycji sporo i to różnego kalibru było sporo.
    Pierwotne przyczyny tego, że jest jak jest leżą w tym, że w ostatnich latach przewinęło się przez Toruń
    sporo dobrych nazwisk, których nie oswojono na dłużej niż tylko na sezon-dwa i których nie zmobilizowano
    do lepszej jazdy: Sajfutdinov, Vaculik, Doyle, czy nawet Łaguta. Kolejna rzecz - wypuszczono z rąk talenty,
    które należało poprowadzić przez dwa-trzy lata i wprowadzać do składu, Fricke, Kurtz, Czugunow itp.
    - tu tego poprowadzenia niewątpliwie zabrakło. Nie mówię o całej trójce, ale o poważnym spróbowania
    1-2 zawodników. Tych prób całkowicie zabrakło. Można ino sobie przypominać jak w składzie pojawił
    się Sullivan, czy później Ward (ot dekada różnicy czasu, ale jednak).
    Czyli na dziś nie mamy w składzie ani żadnego zawodnika średniego pokolenia, ani młodszego pokolenia
    z ostatnich lat. No, jest szansa na Jacka Holdera (dlaczego nie pojechał ni biegu w Tarnowie...?).
    W sposób specyficzny wypuszczono też Warda. I na koniec to jest kwestia naszej szkółki i tego jak
    efektywnie działała w ostatnich latach, wydaje mi się, może się mylę, że też stawiano w tej szkółce
    nie na te konie na które trzeba było postawić. To wszystko co powyżej napisane dotyczy już ery
    "pokarkosikowej", która już całkiem długo trwa przecież.
    Ostatnio edytowane przez Morciasz ; 24-04-2018 o 19:31
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  17. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Morciasz za jego przydatny post!

    Howard (24-04-2018), polewaczka (24-04-2018)

  18. Powrót do góry    #1860
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,438
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,477 w 954 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Przecież to nie ja od kilku sezonów jecze, że u nas to taki cieply ku.r.widolek,wszyscy mają kasę na czas i nic ich więcej nie obchodzi.
    Może więc trzeba iść droga Gorzowa i wypłacać na koniec sezonu. Wtedy może się zainteresują swoją forma.
    A może drogą Czewy nie płacić wcale i zrobić sobie sezon przerwy? To też, jak widać po wynikach, całkiem dobra metoda. Trzeba tylko jeszcze ten temat z bidonami i sponsorami indywidualnymi skoordynować, bo wiadomo, że Paweł i reszta to tylko od pierwszego do pierwszego, bida z nędzą

    Ja zresztą wcale nie jestem taki w 100% pewien, że w Toruniu wypłata zawsze i na czas . Może za Karka tak było. Senator wspominał, że wyrównuje bilans na koniec ze swojej poduszki, a i o poślizgach była już mowa.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  19. Powrót do góry    #1861
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,757
    Kliknij i podziękuj
    532
    Podziękowania: 2,113 w 1,471 postach
    Tak ubolewacie nad tym Kurtzem i Frickem, a przecież macie tego typu grajka w składzie. Nazwisko znane wszystkim-Holder. Dlaczego on np. nie wystąpił w Tarnowie, w takiej sytuacji jaka była? To woła o pomstę do nieba, takie prowadzenie meczu. Liderzy w pokrzywach, to wskakuje młody JH. Trudno później się dziwić, odszedł MF, BK, odejdzie i JH, na co ma czekać?
    Jakoś dziwnie traktuje się "gwiazdy" w Toruniu, kto nie przyjdzie , traci formę. JD zasuwał pięknie, trafił do Torunia, forma spadła, następnie w Falubazie znów dobry, by po obecnym powrocie znów nie podejmować zbyt wiele trudu. Podobnie było i ES czy MV. A G.Łaguta to zupełnie niezrozumiały przypadek. Przed i po Toruniu brylował na torach. Co się takiego stało z kontraktem i jazdą, że nagle zapomniał jak się walczy? Przecież dla niego tylko diengi się liczą, dlaczego nagle w Getłellu przestał przejmować się punktami i zarabianiem na nich?
    Jeśli w przyszłym roku do klubu trafi N.Pedersen, to będzie to gwóźdź okresu transferowego. Skład N.Pedersen, R.Holta, G.Hancock, C.Holder i na osłodę P.Przedpełski mógłby się spodobać działaczom odpowiedzialnym za transfery!

  20. Powrót do góry    #1862
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Dlaczego on np. nie wystąpił w Tarnowie, w takiej sytuacji jaka była? To woła o pomstę do nieba, takie prowadzenie meczu.
    Powiedzmy, że nie mógł, był niedysponowany.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #1863
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,694
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 909 w 461 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Dużo ludzi pisze o pogromie GKM-u ale niech ktoś mi przypomni bo nie pamiętam
    kiedy nasz drużyna zdobyła +55 pkt bo ja jakoś nie pamiętam.
    21/08/2016 w meczu z ... Grudziądzem.

    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Na dziś mamy KST... czyli lub Seniora Toruń jak ktoś to ujął. A propozycji sporo i to różnego kalibru było sporo.
    Pierwotne przyczyny tego, że jest jak jest leżą w tym, że w ostatnich latach przewinęło się przez Toruń
    sporo dobrych nazwisk, których nie oswojono na dłużej niż tylko na sezon-dwa i których nie zmobilizowano
    do lepszej jazdy: Sajfutdinov, Vaculik, Doyle, czy nawet Łaguta. Kolejna rzecz wypuszczono z rąk talenty,
    które należało poprowadzić przez dwa-trzy lata i wprowadzać do składu, Fricke, Kurtz, Czugunow itp.
    - tu tego poprowadzenia niewątpliwie zabrakło. Nie mówię o całej trójce, ale o poważnym spróbowania
    1-2 zawodników. Tych prób całkowicie zabrało. Można ino sobie przypominać jak w składzie pojawił
    się Sullivan, czy później Ward (ot dekada różnicy czasu, ale jednak).
    Czyli na dziś nie mamy w składzie ani żadnego zawodnika średniego pokolenia, ani młodszego pokolenia
    z ostatnich lat. No, jest szansa na Jacka Holdera (dlaczego nie pojechał ni biegu w Tarnowie...?).
    W sposób specyficzny wypuszczono też Warda. I na koniec to jest kwestia naszej szkółki i tego jak
    efektywnie działała w ostatnich latach, wydaje mi się, może się mylę, że też stawiano w tej szkółce
    nie na te konie na które trzeba było postawić. To wszystko co powyżej napisane dotyczy już ery
    "pokarkosikowej", która już całkiem długo trwa przecież.
    jak juz wspominasz ery to mam wrazenie, ze na poprzedniej wieszano psy a wypada i tak lepiej. Nadachewicz ponoc zly i be, ale przynajmniej pozory trzymania za "twarz" byly, mimo nieporownywalnie wiekszego zaplecza finansowego i mozliwosci. byl ktos, kogo to interesowalo. Termos, mam wrazenie, placi fure siana i sie dziwi ze to nie gra. jest podobnie wkurzony jak my.
    reszte wymieniles ksiazkowo. Jack z kolei tez sie wpisuje w "thanks bro", czyli nie zawodnikow dla klubu a klub dla zawodnikow. dziwi mnie, ze Przemkowi to odpowiada. nie dziwi, ze Chris nigdzie sie nie wybiera.
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  22. Powrót do góry    #1864
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    A może drogą Czewy nie płacić wcale i zrobić sobie sezon przerwy? To też, jak widać po wynikach, całkiem dobra metoda. Trzeba tylko jeszcze ten temat z bidonami i sponsorami indywidualnymi skoordynować, bo wiadomo, że Paweł i reszta to tylko od pierwszego do pierwszego, bida z nędzą

    Ja zresztą wcale nie jestem taki w 100% pewien, że w Toruniu wypłata zawsze i na czas . Może za Karka tak było. Senator wspominał, że wyrównuje bilans na koniec ze swojej poduszki, a i o poślizgach była już mowa.
    Do takiego s****....wa nie namawiam.
    Gdyby tak sie stalo, sam zafundowalbym taczke dla prezesa.

    Tego tez nie wiem,ale my tu sami sie od kilku lat nakrecamy cieplym k......kiem ,gdzie wszystko sie zgadza oprocz wyniku.
    Zawodnicy maja jak u babci za piecem,tylko dyscypliny brak.

    Z tym wstrzymaniem wyplaty to najzwyczajniej z zycia wziete.
    Czy tak trudno sobie wyobrazic sytuacje,ze jakis sponsor widzac brak zaangazowania i wynikow
    poczuje sie zniesmaczony i celowo opozni termin przelewu?
    Co ma wtedy prezes zrobic? Siegnac po swoje,do czego w sumie zobowiazuje go kontrakt
    czy moze powiedziec otwarcie zawodnikom o co chodzi i dac im tym do myslenia?
    Tak masz nie tylko w klubie ale i w innych dziedzinach zycia jest podobnie.
    Prowadzisz firme,z powodu nieporadnosci pracownikow nie wywiazujesz sie w terminie ze zlecenia
    i co wtedy robisz? Nie mamy 14 lat,wiemy co wtedy sie dzieje.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  23. Powrót do góry    #1865
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,438
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,477 w 954 postach
    W działalności gospodarczej poślizgi są normą, tym bardziej dla żużloków chleb powszedni, nie sądzę żeby to był sposób. Może na zwykłego zjadacza chleba żyjącego od jednej raty kredytu do drugiej. Takie zagrywki na zasadzie kija i marchewki może sobie z powodzeniem bezdomny prezes urządzać, kiedy ma dwóch chętnych na jedno miejsce w składzie. A tutaj są same cfane koty, pańszczyznę odrobią raz lepiej, raz gorzej i na swoją michę poczekają. W najgorszym przypadku ukarzą się sami, jeśli nie będzie play-off oraz premii, bo chyba nikt nie jest na ryczałcie. Zresztą Holta jeździ quasi-charytatywnie, u niego stawka to zwykle koło 200zł/pkt, więc czym tu straszyć

    Masz trochę zbyt duże oczekiwania w stosunku do tej zbieraniny. Ryśkowi w Toruniu klimat nie służy na nadgarstki, Paweł to nie Zmarzlik lub Dudek, Iversen bez formy po kontuzji, Doyle sezon na złapanie oddechu i jeszcze gonga przyjął na dzień dobry, widać, że nie jest sobą. Chris temat rzeka, zawodnik drugiej linii jak mawiał Gajeś. Na papierze skład wygląda mocno, ale na torze jest to, czego się można było spodziewać biorąc poprawkę na paszporta i pech Jasona.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  24. Powrót do góry    #1866
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-12-2002
    Postów
    1,069
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 167 w 86 postach
    Na razie nie macie na co narzekać, bo dwa spotkania przegrane zasłużenie i bez większej walki, natomiast mecz ze Spartą wygrany po emocjonującej końcówce i "małym" numerze ze strony juniora Apatora, gdy Doyle był wieziony na pewne 1:5. Większych strat zatem nie ponieśliście, bonusa z Tarnowem można odrobić jeszcze u siebie. Inni też mają duże (większe) kłopoty np. Gorzów, który na wyjazd ma właściwie tylko jednego pewnego zawodnika (Zmarzlika), a nie wiadomo kiedy i w jakiej formie wróci Vaculik. Na pewno trzeba postawić na Iversena, dać mu kredyt zaufania, bo to zawodnik, który potrafi odpłacić równą i dobrą jazdą, ale umówmy się nie jest to żaden wirtuoz, który będzie rozstawiał po kątach rywali w stylu dzisiejszego Lindgrena czy Pedersena.

    Holta lubi tor w Toruniu, w pierwszych dwóch meczach swoje zrobił, a w Tarnowie zawiedli praktycznie wszyscy. Pamiętać jednak należy, że chłop ma 45 lat i młodszy nie będzie. Trzeba się było liczyć z metryką, kontraktując tego żużlowca. Nie wiem jak z jego przygotowaniem fizycznym przed sezonem, jeżeli przepracował zimę, jeszcze solidnie zapunktuje. To jest ten typ zawodnika, który musi być przekonany, że od niego wiele zależy, sprawdza się w boju, z trudnymi przeciwnikami i potrafi wygrywać ważne wyścigi. Ostatecznie na zakończenie kariery i tak powinien wrócić do domu.

    Porównywanie go z Walaskiem należy jednak odbierać w kategoriach żartu. Holta to walka, odpowiedzialność za wynik, profesjonalne podejście, Grzesiu rozłożenie rąk i ogólna niemoc. Oczywiście głównie z perspektywy Częstochowy, gdzie Rune czuł, że jest liderem i bez jego odpowiedniej zdobyczy CKM po prostu płynie... Może trzeba wyrobić u niego tego rodzaju świadomość w barwach Apatora, o co- co zrozumiałe- trudniej gdy ma się wokół siebie gwiazdy pokroju Doyla czy Holdera. To już jednak rola miejscowego środowiska, które jak się wydaje też nie wywiera odpowiedniej presji w pozytywnym tego słowa znaczeniu. W Toruniu najbardziej do tej pory brakowało atmosfery determinacji w dążeniu do realizacji określonych celów, która jest w innych ośrodkach, gdzie niekoniecznie się przelewało. Bywałem na różnych stadionach, ale to co trzeba przyznać kibicom Włókniarza czy Falubazu, to że zawodnicy czują niemal fizycznie ich oddech, trybuny wiele wybaczają przy pełnym zaangażowaniu, ale nie ma akceptacji dla odpuszczania, jazdy na pół gwizdka.
    Ostatnio edytowane przez cures ; 24-04-2018 o 16:58
    AZS-CKM the leading polish teams

  25. Powrót do góry    #1867
    Stały bywalec Awatar stefan
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 163 w 92 postach
    A co maja powiedziec w paryzu? wydali setki milionow i zdobyli tylko mistrzostwo kraju
    a my ani mistrzostwa, ani nie awansowalismy do ligii mistrzow, do ligii europy tez nie.
    APATOR K APATOR S APATOR ZAWSZE BYŁ I JEST

  26. Powrót do góry    #1868
    Użytkownik Awatar rotapa
    Dołączył
    19-11-2015
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 91 w 45 postach
    Cytat Zamieszczone przez cures Zobacz posta
    Na razie nie macie na co narzekać, bo dwa spotkania przegrane zasłużenie i bez większej walki, natomiast mecz ze Spartą wygrany po emocjonującej końcówce i "małym" numerze ze strony juniora Apatora, gdy Doyle był wieziony na pewne 1:5. Większych strat zatem nie ponieśliście, bonusa z Tarnowem można odrobić jeszcze u siebie. Inni też mają duże (większe) kłopoty np. Gorzów, który na wyjazd ma właściwie tylko jednego pewnego zawodnika (Zmarzlika), a nie wiadomo kiedy i w jakiej formie wróci Vaculik. Na pewno trzeba postawić na Iversena, dać mu kredyt zaufania, bo to zawodnik, który potrafi odpłacić równą i dobrą jazdą, ale umówmy się nie jest to żaden wirtuoz, który będzie rozstawiał po kątach rywali w stylu dzisiejszego Lindgrena czy Pedersena.

    Holta lubi tor w Toruniu, w pierwszych dwóch meczach swoje zrobił, a w Tarnowie zawiedli praktycznie wszyscy. Pamiętać jednak należy, że chłop ma 45 lat i młodszy nie będzie. Trzeba się było liczyć z metryką, kontraktując tego żużlowca. Nie wiem jak z jego przygotowaniem fizycznym przed sezonem, jeżeli przepracował zimę, jeszcze solidnie zapunktuje. To jest ten typ zawodnika, który musi być przekonany, że od niego wiele zależy, sprawdza się w boju, z trudnymi przeciwnikami i potrafi wygrywać ważne wyścigi. Ostatecznie na zakończenie kariery i tak powinien wrócić do domu.

    Porównywanie go z Walaskiem należy jednak odbierać w kategoriach żartu. Holta to walka, odpowiedzialność za wynik, profesjonalne podejście, Grzesiu rozłożenie rąk i ogólna niemoc. Oczywiście głównie z perspektywy Częstochowy, gdzie Rune czuł, że jest liderem i bez jego odpowiedniej zdobyczy CKM po prostu płynie... Może trzeba wyrobić u niego tego rodzaju świadomość w barwach Apatora, o co- co zrozumiałe- trudniej gdy ma się wokół siebie gwiazdy pokroju Doyla czy Holdera. To już jednak rola miejscowego środowiska, które jak się wydaje też nie wywiera odpowiedniej presji w pozytywnym tego słowa znaczeniu. W Toruniu najbardziej do tej pory brakowało atmosfery determinacji w dążeniu do realizacji określonych celów, która jest w innych ośrodkach, gdzie niekoniecznie się przelewało. Bywałem na różnych stadionach, ale to co trzeba przyznać kibicom Włókniarza czy Falubazu, to że zawodnicy czują niemal fizycznie ich oddech, trybuny wiele wybaczają przy pełnym zaangażowaniu, ale nie ma akceptacji dla odpuszczania, jazdy na pół gwizdka.

    Nie, no rewelacja!. Sam Rune to potwierdza, że się nie dało wygrać. Przecież Tarnów to jak Częstochowa w czas Potopu, Twierdza Niezdobyta.

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/75...h-przeciwnikow

    bez jaj, mecz przegrany przez cieniujących zawodników i Mafioza z ZG. jak chcą odzyskać twarz to z Zielonej musza przywieźć dwa punkty. Ewentualnie można dołożyć Frątczakowi na ochronę, ala Narodowy.
    Ostatnio edytowane przez rotapa ; 24-04-2018 o 17:08

  27. Powrót do góry    #1869
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2018
    Postów
    329
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 60 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Powiedzmy, że nie mógł, był niedysponowany.
    Ale to co? Nie badają teraz wszystkich alkomatem?

  28. Powrót do góry    #1870
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez stefanwons Zobacz posta
    Ale to co? Nie badają teraz wszystkich alkomatem?
    Alkomat tu nie ma zastosowania
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #1871
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Polewaczka,
    akurat Holta to chyba jedyny senior który robi swoje. Więcej się po nim nie spodziewałem.
    Najbardziej brak Doyla i Iversena, choć Holder w Tarnowie też wygladal nędznie. Jemu jednak zawdzięczamy dwa punkty że Sparta, więc póki co luzik.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (24-04-2018)

  31. Powrót do góry    #1872
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2018
    Postów
    329
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 60 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Alkomat tu nie ma zastosowania
    No to wyłóż kawę na ławę a nie kręczisz, jak zaworem od rozdzielacza.

  32. Powrót do góry    #1873
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Morciasz - no niestety niektórych zawodników u nas nie "oswojono" jak pisałeś. Trzeba było brać może przykład z Gorzowa. Ostatnio jak Zmora wylał na TT słowotok przy okazji puszczenia Ljunga - jak to on dotrzymuje obietnic itp. Zagar mu odpowiedział i ... już sobie z byłym prezesem nie potwituje bo dostał bana.
    Może rzeczywiście czasami nasi grali zbyt lajtowo, może czasami dawaliśmy się ogrywać brudnymi zagrywkami, ale - tak było i jest.
    Co do młodych to tak już niektórzy napisali - nie ma co żałować tych zawodników, których już nie mamy. Teraz jest młody Holder - więc mamy idealną sytuację, żeby dać mu szansę i coś w temacie perspektywicznych zawodników zrobić. Tylko się nie bać i działać.
    My w tym roku ponieśliśmy duży wysiłek żeby zbudować mocny zespół i powiem Ci, że mam przekonanie graniczące z pewnością, że jak znów damy dupy to w kolejnych latach już takiej kasy nie będzie.
    (może wtedy KSM nas uratuje )

  33. Powrót do góry    #1874
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,138
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,915 w 3,232 postach
    Co tam Mariola sugeruje, że Holder młody był odurzony w Tarnowie? Może to o tych problemach wspominal Frątczak?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  34. Powrót do góry    #1875
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Co tam Mariola sugeruje, że Holder młody był odurzony w Tarnowie? Może to o tych problemach wspominal Frątczak?
    I tak rodzi się plotka własnie. Gdzie ja coś pisałem, że młody był odurzony ?

    Niedysponowany, a nie odurzony. Na czym to polegało, pewnie Jacek wam za czas jakiś powie. Ja nie wiem.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #1876
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,138
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,915 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    I tak rodzi się plotka własnie. Gdzie ja coś pisałem, że młody był odurzony ?

    Niedysponowany, a nie odurzony. Na czym to polegało, pewnie Jacek wam za czas jakiś powie. Ja nie wiem.

    z Twojej wypowiedzi jednoznacznie można to było wyczytać. Jak wiesz to napisz o co chodzi, a nie zostawiasz takie pole do domysłów.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  36. Powrót do góry    #1877
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    z Twojej wypowiedzi jednoznacznie można to było wyczytać. Jak wiesz to napisz o co chodzi, a nie zostawiasz takie pole do domysłów.
    Oto moja wypowiedź:

    Powiedzmy, że nie mógł, był niedysponowany.
    Gdzie tu jednoznacznie można wyczytać, ze był "odurzony" ? Mógl mieć sraczkę, i już będzie niedysponowany.

    Nie wiem co było powodem jego niedyspozycji, ile razy mam to pisać ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #1878
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie wiem co było powodem jego niedyspozycji, ile razy mam to pisać ?
    Frątczakową kauzyperdą żeś się teraz stał?

  38. Powrót do góry    #1879
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,617
    Kliknij i podziękuj
    7,776
    Podziękowania: 7,369 w 4,343 postach
    Myslicie, ze dzialacze AS Romy przeciagna wyplate o pare tygodni?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  39. Powrót do góry    #1880
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    co to jest kauzyperda???????

  40. Powrót do góry    #1881
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2018
    Postów
    329
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 60 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Myslicie, ze dzialacze AS Romy przeciagna wyplate o pare tygodni?
    Dlaczego? Wynik lepszy, póki co, niż z Barcą.

  41. Powrót do góry    #1882
    Użytkownik
    Dołączył
    05-03-2004
    Postów
    394
    Kliknij i podziękuj
    330
    Podziękowania: 85 w 61 postach
    Podoba mi się określenie Wojciecha Koerbera z dzisiejszego Tygodnika.Nazywa on żużlowców nie przywiązujących się do barw klubowych "operatorem maszyny skręcającej w lewo".

  42. Powrót do góry    #1883
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2018
    Postów
    329
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 60 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    Nie wiem co było powodem jego niedyspozycji, ile razy mam to pisać ?
    Nie wiesz co było powodem a jednocześnie wiesz, że Alkomat nie ma zastosowania. No spoko .

  43. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi stefanwons za jego przydatny post!

    Buszmen (24-04-2018), sparta_mistrz (25-04-2018), sth (24-04-2018)

  44. Powrót do góry    #1884
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    co to jest kauzyperda???????
    To Mariusz w obecnej roli - marnego adwokaciny Frątczaka

    Ps. Zresztą uważam, że linia obrony jest już znana i w sprawie tej domniemanej Jackowej sraczki Frątczak zrobi konferencję prasową:

    nno bo w tym Tarnowie, to tak głośno było i krzyknąłem

    - "Jack właź na motór",

    a tamten z uwagi na fakt, że już trochę polszczyzny zdążył liznąć odkrzyknął:

    - "nie...drzyj ryheja"

    No i stąd ta "diarrhea" ... i w pip nie pojechał bom myślał, że niedysponowany jest.

    Nawiasem mówiąc - pomyśleć, żeby tylko miał ze sobą izotonik Get Well ... to by się porządnie nawodnił i na pewno z tego wyszedł, a i mecz może byłby wygrany. Takie missunderstending.

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sth za jego przydatny post!

    Howard (25-04-2018)

  46. Powrót do góry    #1885
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,497
    Kliknij i podziękuj
    5,788
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Powtarzam się, ale z tej 8-ki nie ma kiedy wrzucić gościa. Albo odstawiasz po jednej wpadce (co jest średnie), a jak po 2 to już środek meczu i wtedy lepsze są RT czy nawet rezerwy zwykłe... Wrocław w Toruniu kto wie, czy nie zakiwał się, bo może Lebedevs pojechałby lepiej niż Milik. W tym swoim pierwszym biegu cisnął Doyla, nie wyglądał wcale źle a jechał z najmocniejszą parą.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  47. Powrót do góry    #1886
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Odstawiasz po pierwszej wpadce, albo jak puszczasz po 2 serii to można pomyśleć żeby skumulować wtedy dwa starty, żeby się szybko połapał (minus taki że odstawiasz dwóch zawodników w jednej serii na 1 start).
    Czekanie na RT jeszcze gorsze, bo możesz wcale nie mieć na nią szans z uwagi na zbyt mały minus - zwłaszcza jak jedziesz u siebie.

    Przykład - dajesz każdemu po 2 szanse, a potem w razie potrzeby Jack puszczony w takim Tarnowie dopiero w 3 serii - jedzie już do końca 6 biegów (1 z RT) do końca meczu zastępując 2 zawodników. Myślę, że szybko by się przestawił.
    Ostatnio edytowane przez sth ; 25-04-2018 o 00:01

  48. Powrót do góry    #1887
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,497
    Kliknij i podziękuj
    5,788
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    No dobra, ale jak masz zawodnika co robi: 1'2, to wstawienie Jacka jest ryzykiem/niewiadomą. Dodatkowo jak zrobi to samo/gorzej, to jaki sens wrzucać go 6x. Z drugiej strony (przykład abstrakcyjny), jak masz zawodnika co robi: 0,1, a inny robi: 2,3, to nie ma sensu jednak wrzucać w 3 serii Jacka tylko lepiej RT (zakładając, że jest -6).

    Przykład Huckenbecka w meczu z Falubazem. No kompletnie bezsensowny udział w meczu. Podobnie jak J. Holdera z WTS. Na jego występ było już za późno w tym układzie. No chyba, że miałbyś pod 8 Zmarzlika czy kogoś tego pokroju, to wtedy optyka jest inna. Ale jednak umówmy się, na papierze Jack jest słabszy od każdego seniora KST (nawet w obecnej formie), może za wyjątkiem Pawła (na wyjazdach). Pojechał gówno-mecz w tygodniu w Somerset.

    Szczerze, to chyba bym prędzej Kaczmarka wpuścił z RT wcześniej niż Jacka z 8ki w połowie meczu.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  49. Powrót do góry    #1888
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Moim zdaniem duży plus rezerwowego jest taki, że możesz go wrzucać w jednej serii kumulując mu starty. Nie musi czekać na kolejną serię żeby się przestawić, tylko reaguje natychmiast i jedzie (lub przerwa na jeden bieg i jedzie). To duży atut.
    W takim Tarnowie, bez problemu znalazłbyś 2 naszych seniorów do odstrzału, i mimo, że Jack jest teoretycznie od nich gorszy, to słabiej by nie pojechał.

  50. Powrót do góry    #1889
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Nie wiem jaki macie problem z odstawieniem.
    Najgorszy senior z poprzedniego meczu + trening przed kolejnym i Jack jedzie nie od drugiej a od pierwszej serii.
    Trening przed kolejnym meczem oczywiscie po to aby sprawdzic,czy Jack nie jest czasem jeszcze gorszy od reszty.
    Nawet jak bedzie na podobnym poziomie,jedzie w meczu od 1 serii.
    Wtedy on ma dwa biegi na wykazanie sie.
    Mozna brac jeszcze pod uwage przeciwnika i tak np. jak mecz bedzie w Czestochowie a Holta na treningu bylby nawet minimalnie gorszy
    od PUK-a,Holdera czy Pawla,przemyslec czy nie warto by jednak mu zaufac.
    To sa rzeczy do ogarniecia,rowniez przez Fratczaka.

    Ogladalem wczoraj mecz z Tarnowa i tak jak wszyscy chwalimy Kaczmarka tak jest jeszcze z nim sporo pracy do wykonania.
    Punktow byloby ze dwa wiecej gdyby nie podobnie bojazliwa jazda w kontakcie jak to mialo miejsce w Gorzowie.
    Pawel tez nie musial tracic punktu w pierwszym biegu.Zbyt gentelmenska jazda spowodowala,ze Nicki minal go na kresce.
    Podobnie jak Jamrog minal Puk-a.Nie chodzi o to aby wbijac kogos w dechy,bo takiej jazdy nie pochwalam i nie oczekuje,ale
    w tych przypadkach wystarczylo po prostu zamknac brame,tak jak Nickus zamknal Holcie.
    To sa niuanse ale dodajac do tego defekt Holty na prowadzeniu,stracilismy przez to 3 pkt.Oby nie okazaly sie one
    decydujace w walce o bonus.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 25-04-2018 o 05:57
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Howard (25-04-2018)

  52. Powrót do góry    #1890
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    W działalności gospodarczej poślizgi są normą.
    Z całym szacunkiem
    Nie są normą, są zwykłym ZŁODZIEJSTWEM
    Powie Ci to każdy kto czeka na uczciwie zarobione pieniądze i sam traci płynność.
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

  53. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi Coval za jego przydatny post!

    Buszmen (25-04-2018), Howard (25-04-2018), stone_gossard (25-04-2018), wokie (25-04-2018), ŻużlowyKibic (25-04-2018)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •