Strona 35 z 168 PierwszyPierwszy ... 2533343536374585135 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,531 do 1,575 z 7533

Wątek: Apator Torun 2018 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #1531
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez stefanwons Zobacz posta
    Pisałem o sile w kontekście twojego jęczenia na narzekania ludzi. Myślisz, że te narzekania to efekt "tu i teraz"? Że frustracja kibiców klubu z rok-rocznie jednym z najwyższych budżetów w lidze powstała po meczu w Gorzowie?
    Tak,tak mysle.
    Narzekali po sparingach i meczu w Gorzowie.
    Gdyby narzekali,ze bylismy slabi w 2017,to bym im po prostu przyznal racje.
    Przeszkadzal mi ten brak wiary w druzyne i ciagle narzekania wiec zareagowalem.
    Oni sie jakos nie oburzyli,nie wiem czemu Tobie to przeszkadza.
    To znaczy wiem,ale nie chce nic mowic.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 15-04-2018 o 09:51
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  2. Powrót do góry    #1532
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2018
    Postów
    329
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 60 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Na ten moment to Apator wygląda jak dzieci we mgle. Sorry ale nie widać w tej drużynie ani jednego LeBrona Jamesa. Fajnie, że macie Korvera czy Nance Jr. Ale bez LeBrona Jamesa w PO nic nie ugracie.
    Całe szczęście, koszykarze średnio jeżdżą na żużlu.

  3. Powrót do góry    #1533
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Na ten moment to Apator wygląda jak dzieci we mgle. Sorry ale nie widać w tej drużynie ani jednego LeBrona Jamesa. Fajnie, że macie Korvera czy Nance Jr. Ale bez LeBrona Jamesa w PO nic nie ugracie.
    Cleveland z LeBronem cieniuje więc ja wolę GetWell bez jednej gwiazdy a z kilkoma rzemieślnikami.

  4. Powrót do góry    #1534
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Mecz wygrany. Trochę szczęśliwie, dwie wpadki Janowskiego, upadek Kościelskiego,
    ale ileż to już było meczów przegranych, które Toruń powinien wygrać,
    teraz było w drugą stronę, teraz się poszczęściło. Na plus, nawet duży plus postawa
    Holdera i Przedpełskiego, reszta drużyny tak sobie, Doyla może tłumaczyć kontuzja,
    Holta i Iversen bezjajeczni. Młodzieży nie ma co komentować, aczkolwiek plus dla
    Frątczaka za zaryzykowanie z Kościelskim, szału nie zrobił choć swoje minimum
    wypełnił, a upadek popisowy.... też bym zaliczył wynik biegu abstrahując od
    przepisów. Widać, że przy takiej drużynie "średniaków" trudno będzie wskakiwać
    do składu Jackowi Holderowi, który też średniakiem jest. Może bardziej na wyjazdach
    będzie to możliwe.
    Wrocławianie mieli szanse spore wygrać, ale coś im nie zagrało: Woffi, Drabik,
    Janowski i Fricke... szkoda, że ma go w Toruniu mogą sporo zamieszać. Wojdyło
    też się wydaje perspektywiczny. Lebiediev i Dróżdż dwie dziury - tu uciekły
    te niewątpliwie super ważne 1-2 punkty.
    Organizacyjnie na stadionie i wokół niego z mojej perspektywy dużo dziwnych
    rzeczy się działo. Pierwszy lepszy przykład: było 2/3 stadionu, a korek był jak
    nigdy chyba od strony Okrężnej. Układ komunikacyjny przy stadionie to kolejny
    "sukces" toruńskiego MZD... W młynie sporo nowych/starych zakapiorów,
    wymiary mogą być "radosne"....
    Info o Walasku powala na kolana Z wrażenia w program wpisywałem w miejsce
    Grzesia Walaska Chrisa Walaska
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  5. Powrót do góry    #1535
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Organizacyjnie na stadionie i wokół niego z mojej perspektywy dużo dziwnych
    rzeczy się działo.
    Etam dziwnych - jak co roku bramki nie działały - normalka

  6. Powrót do góry    #1536
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,645
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 778 w 438 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    (...)
    ale ileż to już było meczów przegranych, które Toruń powinien wygrać,
    teraz było w drugą stronę, teraz się poszczęściło (...)
    (...)Wrocławianie mieli szanse spore wygrać, ale coś im nie zagrało(...)
    Nam się poszczęściło, a im nie zagrało. Trochę przewrotne.
    Może napiszę zatem, że im się poszczęściło, że nam nie zagrało.
    Tylko nie wykorzystali tego
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  7. Powrót do góry    #1537
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-06-2013
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 213 w 134 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Na ten moment to Apator wygląda jak dzieci we mgle. Sorry ale nie widać w tej drużynie ani jednego LeBrona Jamesa. Fajnie, że macie Korvera czy Nance Jr. Ale bez LeBrona Jamesa w PO nic nie ugracie.
    Kompletnie się nie zgadzam. Widziałem wczoraj bardzo ambitny i waleczny zespół. Trochę mnie śmieszą twierdzenia, że ktoś tam pojechał na plus ktoś tam na minus. Przyjechali do nas Tai, Maciek, Max i drugi Maks. Ta czwórka może wygrać praktycznie wszędzie każdy mecz. Gdyby nasi pojechali zgodnie z "planem" Wrocław nie wyszedłby z 30.

    Jestem zbudowany postawą wszystkich zawodników. Oby tak dalej.

  8. Powrót do góry    #1538
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Pytanko.
    Czy wczoraj podczas meczu byly powtorki biegow na telebimie?
    Dzieki

  9. Powrót do góry    #1539
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    elo mordeczki, teraz będę pisał z tego konta, bo tamto podatne na hakerów, proszę o lajki pod postami bo statystykę muszę odrobić

    niech Frontczak się ogarnie z tym wstawianiem młodego Holdera bo chyba nie ma pomysłu gdzie i kiedy go wstawiać! w połowie meczu: bez sensu
    Ostatnio edytowane przez młody_piernik2 ; 15-04-2018 o 13:45

  10. Powrót do góry    #1540
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    To ciekawy temat.
    Mogl zrobic jak Dobrucki z Lebiedziem i nie dac szansy np. Pukowi po pierwszym biegu, co byloby raczej bzdura.

    Mogl zmienic zawodnika po jego dwoch nieudanych biegach, stawiajac rezerwowego w mali komfortowej sytuacji jak Jacka.

    W zasadzie i tak zle i tak niedobrze. Fratczak to kretacz i kombinator ale taktyke meczowa ma z reguly obcykana i przygotowana.

    Mozna zatem spytac, ktory moment bylby dobry do wpuszvzenia mlodego Holdera i czy w ogole bylo warto to robic. Np. Doyle rozwijal sie przez cale zawody i po zawodniku pokroju Iversena mozna bylo spodziewac sie tego samego.

  11. Powrót do góry    #1541
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Dokładnie. Oglądalem mecz z kumplami i jeden zapytał, czy Fratczak będzie miał jaja i po dwóch słabych biegach Doyla, puści za niego młodego Holdera.
    Powiedziałem mu, że takich zawodników jak Doyle, szczególnie w meczu na styku nie odsuwa się od biegu. Chyba, że ten nie byłby zdolny do jazdy.
    Widać po tym meczu jak ciężko będzie miał Jack w tym sezonie. Coś czuję, że za dużo sobie chłopak nie pojeździ.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  12. Powrót do góry    #1542
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Pewnie więcej na wyjazdach. I gdzie tu jeszcze miejsca dla Walaska miało być ?
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  13. Powrót do góry    #1543
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    954
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 131 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Widać po tym meczu jak ciężko będzie miał Jack w tym sezonie. Coś czuję, że za dużo sobie chłopak nie pojeździ.
    ciekawe jaki JF ma plan ustawania par. bo jak Holta juz nie bedzie w parze z juniorem to mysl ze Jack pojezdzi czasem za RH.

  14. Powrót do góry    #1544
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_KST Zobacz posta
    Kompletnie się nie zgadzam. Widziałem wczoraj bardzo ambitny i waleczny zespół. Trochę mnie śmieszą twierdzenia, że ktoś tam pojechał na plus ktoś tam na minus. Przyjechali do nas Tai, Maciek, Max i drugi Maks. Ta czwórka może wygrać praktycznie wszędzie każdy mecz. Gdyby nasi pojechali zgodnie z "planem" Wrocław nie wyszedłby z 30.

    Jestem zbudowany postawą wszystkich zawodników. Oby tak dalej.
    Najlepsze jest to że Olimpijski nie leży Fricke'owi i wbrew pozorom mamy szansę na bonus, Sparta w takim składzie będzie silniejsza na wyjazdach niż u siebie.

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Dokładnie. Oglądalem mecz z kumplami i jeden zapytał, czy Fratczak będzie miał jaja i po dwóch słabych biegach Doyla, puści za niego młodego Holdera.
    Powiedziałem mu, że takich zawodników jak Doyle, szczególnie w meczu na styku nie odsuwa się od biegu. Chyba, że ten nie byłby zdolny do jazdy.
    Widać po tym meczu jak ciężko będzie miał Jack w tym sezonie. Coś czuję, że za dużo sobie chłopak nie pojeździ.
    Frątczak z puszczaniem Holdera w 9 biegu się nie popisał tak swoją drogą, i to też jakaś nauczka, że to trudne dla takiego rezerwowego (Fricke pierwszy bieg też miał słaby), duży ból głowy z tymi rezerwowymi, bo to nie działa tak że ktoś zaliczy dwa słabsze biegi to wskakuje rezerwowy bo taki rezerwowy jest daleko w lesie nie jadąc w pierwszej serii.

  15. Powrót do góry    #1545
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scroll Zobacz posta
    Pytanko.
    Czy wczoraj podczas meczu byly powtorki biegow na telebimie?
    Dzieki
    Ja nie widziałem, więc albo jestem ślepy albo po prostu ich nie było!
    Za to drugi telebim już od 1 meczu na MA jest obecny.

    Ps. Co do Jacka to wydaje się, że na tamten moment Frątczak podjął optymalną decyzję, PUK był bardzo wolny na trasie i można było spróbować coś zmienić.
    Chociaż w tej fazie zawodów wyjechać pierwszy raz i coś pokazać jest mega trudne, a Iver jedynki jednak kulał i gdybyśmy ten mecz minimalnie przegrali to wszyscy by Frątczaka za tą decyzję zjedli.

  16. Powrót do góry    #1546
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Jeśli już Frątczak zdecydował się zmienić Iversena na J. Holdera, to powinien już pójść konsekwentnie za ciosem i w następnym także zrobić zmianę. Powrót do beznadziejnego Iversena to niedorzeczność.

  17. Powrót do góry    #1547
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Nie zgodze sie.
    Jack wygladal w tym jednym biegu jeszcze gorzej niz Iversen,wie w takim meczu gdzie liczy sie kazdy punkt,powrot do Iversena da sie obronic.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  18. Powrót do góry    #1548
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,475
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    moglo byc tez tak, ze Iversen potrzebowal wiecej czasu na setup motocykla, wiec JF puscil JH kupujac PUKowi troche minut.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  19. Powrót do góry    #1549
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    moglo byc tez tak, ze Iversen potrzebowal wiecej czasu na setup motocykla, wiec JF puscil JH kupujac PUKowi troche minut.
    A co mialo mu dac to dopasowanie, skoro mialby kilka biegow przerwy? Niektorzy tu chyba przeceniaja "geniusz" Fratczaka
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  20. Powrót do góry    #1550
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,475
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    napisalem, ze moglo tak byc. Gdzie tu jakies wychwalanie Fratczaka?
    Jak Sparta spuscila powietrze z bandy, rzekomo zeby pozmieniac ustawienia, to uplyw czasu i przesychanie toru chyba wzieli pod uwage?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  21. Powrót do góry    #1551
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2018
    Postów
    329
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 60 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    moglo byc tez tak, ze Iversen potrzebowal wiecej czasu na setup motocykla, wiec JF puscil JH kupujac PUKowi troche minut.
    Dla kupienia minut to Frątczak kazał by sprawdzić gaźnik Taiowi.

  22. Powrót do góry    #1552
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,475
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Cytat Zamieszczone przez stefanwons Zobacz posta
    Dla kupienia minut to Frątczak kazał by sprawdzić gaźnik Taiowi.
    tak, ale wtedy nie przekonalby sie czy z JH bedzie mial pozytek
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  23. Powrót do góry    #1553
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Zawsze po fakcie łatwo jest mówić, zresztą jak wytykamy takie błędy Frątczakowi to można by wymyślić wiele więcej Dobruckiego. Mając Fricke na rezerwie plus mocnego juniora - zawsze będzie można powiedzieć, że źle coś poukładał. Zresztą skład Sparty moim zdaniem to świetny przepis na kwasy w drużynie.
    Dlaczego np. w 13 nie pojechał Drabik tylko słaby tego dnia Milik (zresztą w sytuacji mocnego rezerwowego on także mocno traci bo moze nie dostawać tyle biegów z RZ).

  24. Powrót do góry    #1554
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Zawsze po fakcie łatwo jest mówić, zresztą jak wytykamy takie błędy Frątczakowi to można by wymyślić wiele więcej Dobruckiego. Mając Fricke na rezerwie plus mocnego juniora - zawsze będzie można powiedzieć, że źle coś poukładał. Zresztą skład Sparty moim zdaniem to świetny przepis na kwasy w drużynie.
    Dlaczego np. w 13 nie pojechał Drabik tylko słaby tego dnia Milik (zresztą w sytuacji mocnego rezerwowego on także mocno traci bo moze nie dostawać tyle biegów z RZ).
    A po co mial Drabik jechac skoro zadaniem na ten bieg bylo dowiezc 2:4?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  25. Powrót do góry    #1555
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    A po co mial Drabik jechac skoro zadaniem na ten bieg bylo dowiezc 2:4?
    Wpuszczając Drabika było opcją na coś więcej, jeżeli byłoby 3:3 (co rzeczywiście było najbardziej prawdopodobne) zawsze mógł mieć "defekt" na ostatnim kółku. Jazda z Milikiem w tym momencie nie dawało nic.

  26. Powrót do góry    #1556
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Wpuszczając Drabika było opcją na coś więcej, jeżeli byłoby 3:3 (co rzeczywiście było najbardziej prawdopodobne) zawsze mógł mieć "defekt" na ostatnim kółku. Jazda z Milikiem w tym momencie nie dawało nic.
    Myślę, że to przeanalizowali i zamiast w najlepszy wypadku 4:2 dla Sparty woleli 2:4 i mocniejsze zestawienie na nominowane. Na 5:1 z Holderem nie było szans.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  27. Powrót do góry    #1557
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Myślę, że to przeanalizowali i zamiast w najlepszy wypadku 4:2 dla Sparty woleli 2:4 i mocniejsze zestawienie na nominowane. Na 5:1 z Holderem nie było szans.
    Na 5:1 z Holderem rzeczywiście szanse były małe, ale zawsze znacznie większe niż z Milikiem (4:2 i 3:3 nic nie dawało).
    Poza tym nawet na 2:4 wolałbym jechać z pewniejszym w tym momencie Drabikiem niż Milikiem, który poprzednie 2 swoje biegi nic nie jechał.
    Zresztą na koniec tego meczu miałem takie wrażenie, że jednak Drabik powinien ten jeden bieg jeszcze gdzieś w trakcie meczu dostać i tego trochę zabrakło.

  28. Powrót do góry    #1558
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Oglądam MŻ na ence i nie mogę wyjść z podziwu jak Jabłoński(poprawione) robi z siebie DEBILA.
    Ostatnio edytowane przez Lauda ; 15-04-2018 o 22:50

  29. Powrót do góry    #1559
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    Oglądam MŻ na ence i nie mogę wyjść z podziwu jak Szczepaniak robi z siebie DEBILA.
    *Jablonski.

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Torretoo za jego przydatny post!

    Lauda (15-04-2018)

  31. Powrót do góry    #1560
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    Oglądam MŻ na ence i nie mogę wyjść z podziwu jak Szczepaniak robi z siebie DEBILA.
    A który tam to ten Szczepaniak ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #1561
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    ten Mirek to taki Sebek osiedlowy co z browarem stoi pod skelpikiem i niunie w dupeczkę klepie, taki archetyp, kminicie i ciągle "HEHE HEHE"
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  33. Powrót do góry    #1562
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2018
    Postów
    329
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 60 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    ten Mirek to taki Sebek osiedlowy co z browarem stoi pod skelpikiem i niunie w dupeczkę klepie, taki archetyp, kminicie i ciągle "HEHE HEHE"
    Każdy dwór musi mieć swojego błazna.

    Dodatkowo biedak pewnie myślami musiał być dziś już w studio, bo zdobył zatrważające 4 punkty w Lublinie.
    Ostatnio edytowane przez stefanwons ; 16-04-2018 o 00:03

  34. Powrót do góry    #1563
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    W dzisiejszym magazynie żużlowym analizowana była sytuacja Janowskiego z Przedpełskim i sam nie wiem jak skomentować słowa "ekspertów" - Cieślaka i Jabłońskiego, że wina leży po stronie Pawła gdyż powinien był pojechać z łuku na zewnętrzną i zrobić miejsce dla rozpędzającego się zawodnika Sparty?!!!
    Po czymś takim jestem już całkiem przekonany do dwóch rzeczy: po raz pierwszy i ostatni oglądałem to coś w NSport, a po drugie jeśli ludzie, którzy niby znają się na żużlu i trochę go sami posmakowali pieprzą takie głupoty w tv robiąc z siebie kompletnych błaznów, to nie warto tego oglądać. Lepiej przełączyć na profesjonalny kabaret.
    Nienawiść do Torunia przesłania już całkiem niektórym możliwość rozumnego myślenia ale to nie mój problem, szkoda tylko było mojego czasu.

  35. Powrót do góry    #1564
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Nie ogladalerm,nagralem ale widze,ze bylo grubo.
    Jeszcze zeby uzasadnili to czyms typu " Przedpelski scial do kraweznika a tam juz byl Janos " lub czyms racjonalnym,ale "mial zrobic miejsce dla Janosia" ?
    No kurcze,czapki z glow panie Cieslak.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  36. Powrót do góry    #1565
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Zmarł żużlowiec wszechczasów....Żegnaj Ivan
    ivan-mauger-supplied.jpg

  37. Powrót do góry    #1566
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Cieszy postawa Pawła i Chrisa, bo dla nich
    dwóch jeszcze mi się chce podnieść d.... Z przed
    telewizora i iść na stadion, tak dalej panowie.

  38. Powrót do góry    #1567
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Czy Jack Holder nadal jest rekordzistą naszego toru ?

  39. Powrót do góry    #1568
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2018
    Postów
    329
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 60 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Czy Jack Holder nadal jest rekordzistą naszego toru ?
    Chyba tak. W sobotę czasy były 3,5 sekundę gorsze.

  40. Powrót do góry    #1569
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Widac że MŻ na ence zamienia się w potok jadu skierowany na Toruń. Ciekawe o co im chodzi ?

  41. Powrót do góry    #1570
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cieślak to już pewnie nie może się doczekać kiedy weźmie się za łby z Frątczakiem w lidze. Będzie mecz z podtekstami.
    Zresztą całe to ujadanie mało ważne dla nas.

  42. Powrót do góry    #1571
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Cieślak to już pewnie nie może się doczekać kiedy weźmie się za łby z Frątczakiem w lidze. Będzie mecz z podtekstami.
    Zresztą całe to ujadanie mało ważne dla nas.
    He, będziecie mieć bonus. Dwa mecze w jednym
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #1572
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    He, będziecie mieć bonus. Dwa mecze w jednym
    Nawet cztery, bo po 2 tygodniach już rewanż na MA.

  44. Powrót do góry    #1573
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Ogladalem caly magazyn i w sumie oprocz madrosci Jablonskiego i Cieslaka,mozna przelknac.
    Humor Waliszki mi nawet odpowiada,nie prowadzi magazynu tak dretwo jak Majewski.
    Dramatem jest Jablonski.Nie dosc ,ze pieprzy trzy po trzy,to jeszcze nie ma chlopak charyzmy za grosz.
    Taki tani smieszek a przy monitorze na ktorym pokazuja analizy rownie dobrze moznaby postawic stracha na wroble.
    Wardzala przy nim to prawdziwy ekspert.
    Cieslaka ,gdyby nie ta jego wszedobylska hipokryzja,tez moznaby zaliczyc na plus.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  45. Powrót do góry    #1574
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,475
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Jabolowi cos odwalilo. Wole go w studiach meczowych, lub obok Dryly.
    A skoro Daria nie moze prowadzic magazynu to niech jak najczesciej prowadzi go Gabriel, bo trzeba mu oddac, ze sie wyrobil i dobrze sie to oglada.
    W sumie to powinnismy o tym pisac w innym wątku, ale co tam.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  46. Powrót do góry    #1575
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    W środę w Gnieźnie I runda Nice Cup...a w niej "wychowanek" GKMu Denis Zieliński.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •