Strona 33 z 168 PierwszyPierwszy ... 2331323334354383133 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,441 do 1,485 z 7533

Wątek: Apator Torun 2018 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #1441
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Czyli co sugerujesz ?

    Ligę wygra ta ekipa która ma najdłuższą ławkę rezerwowych ?

    Wypada na Falubaz który ma 8 seniorów do dyspozycji.

    Co więcej jak by były braki w zawodnikach to trener u was może wskoczyc na rumaka

  2. Powrót do góry    #1442
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Czyli co sugerujesz ?

    Ligę wygra ta ekipa która ma najdłuższą ławkę rezerwowych ?

    Wypada na Falubaz który ma 8 seniorów do dyspozycji.
    Na pewno będzie im łatwiej jeśli mają rezerwowego. Obawiam się Mariusz ze Falubaz owi nie pomoże i 15 rezerwowych. Nie ten poziom.

  3. Powrót do góry    #1443
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,559
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Co więcej jak by były braki w zawodnikach to trener u was może wskoczyc na rumaka
    Fakt, on mi umknął. W takim razie mamy 9 seniorów

    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    Na pewno będzie im łatwiej jeśli mają rezerwowego. Obawiam się Mariusz ze Falubaz owi nie pomoże i 15 rezerwowych. Nie ten poziom.
    Czemu nie ? Jak u przeciwników, polegną (odniosą kontuzję) liderzy ? To poziom MS, JT, KG, Jabola czy Skóry, całkowicie wystarczy


    Czy Termos i Fratczak, nie robią tego samego błedu co Zmora z Chomskim ?

    Za SF:

    Nie było żadnej awantury. Wczoraj po treningu Grzegorz przyznał, że przy tej konfiguracji składu wolałby mieć komfort i jeździć w innym klubie. Zadał pytanie, czy jest taka możliwość, a my wyraziliśmy zgodę. Zrozumieliśmy go, bo wiemy, że żużel to też biznes. Od początku mówiłem, że nie będziemy blokować zawodnika. Poza tym, za duża liczba żużlowców nie jest też komfortowa dla menedżera. Proszę też pamiętać, że pewnych rzeczy nie można było przewidzieć. Tych zwrotów akcji było ostatnio zbyt dużo. Dla mnie pojawienie się Chrisa Holdera w Toruniu jest w sumie sporą niespodzianką.
    Tłumaczenie Jacka, że ta sytuacja "nie jest komfortowa dla menagera" mocno przypominają te tłumaczenia Chomskiego
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 13-04-2018 o 14:30
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #1444
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,797
    Kliknij i podziękuj
    584
    Podziękowania: 763 w 441 postach
    Czy Termos i Fratczak, nie robią tego samego błedu co Zmora z Chomskim ?
    Nie.

    Cały czas mamy jednego zawodnika wiecej. Nawet w przypadku kontuzji jakiegokolwiek zawodnika z podstawowego składu wchodzi za niego junior, który jest od poczatku zmieniany przez Jacka. Zresztą zawsze możemy wypożyczyć Gomólskiego. Pewnie z chęcią do nas wróci, ale komunikoweć się z nim trzeba będzie na piśmie.

  5. Powrót do góry    #1445
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    Ten sezon pokazuje że będzie ostro i tylko kwestią czasu jest kiedy będzie wysyp kontuzji. Pominę fakt że holder ma kabla jak z Torunia do Wrocławia
    No i dlatego mamy zawodnika pod numerem 8, Leszno, Gorzów, czy Sparta nie mają 6 seniorów przyzwoitych (Sparta niby ma, ale wiadomo że nie ma tak naprawdę).
    I to te trzy drużyny, nomen omen faworyci ligi, są narażone szczególnie na wysyp kontuzji, bo każda z tych ekip w przypadku kontuzji liderów(Hampel, Kołodziej, Woffinden, Janowski, Zmarzlik, Kaprzak, Vaculik) pojedzie o utrzymanie.

  6. Powrót do góry    #1446
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Za SF:
    "Tych zwrotów akcji było ostatnio zbyt dużo. Dla mnie pojawienie się Chrisa Holdera w Toruniu jest w sumie sporą niespodzianką."
    W takim wypadku uważam, że pierwszą piosenkę na MA Frątczak powinien zadedykować Chrisowi:
    https://youtu.be/cOaRPJQXFG4

  7. Powrót do góry    #1447
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Fakt, on mi umknął. W takim razie mamy 9 seniorów



    Czemu nie ? Jak u przeciwników, polegną (odniosą kontuzję) liderzy ? To poziom MS, JT, KG, Jabola czy Skóry, całkowicie wystarczy


    Czy Termos i Fratczak, nie robią tego samego błedu co Zmora z Chomskim ?

    Za SF:



    Tłumaczenie Jacka, że ta sytuacja "nie jest komfortowa dla menagera" mocno przypominają te tłumaczenia Chomskiego

    Gorzów nie miał nikogo, mogli liczyć na modlitwę jedynie. W Toruniu czeka Jack, w przypadku nie daj Boże kontuzji wskakuje za zawodnika i drużyna dalej jedzie w komplecie.

  8. Powrót do góry    #1448
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    No i dlatego mamy zawodnika pod numerem 8, Leszno, Gorzów, czy Sparta nie mają 6 seniorów przyzwoitych (Sparta niby ma, ale wiadomo że nie ma tak naprawdę).
    I to te trzy drużyny, nomen omen faworyci ligi, są narażone szczególnie na wysyp kontuzji, bo każda z tych ekip w przypadku kontuzji liderów(Hampel, Kołodziej, Woffinden, Janowski, Zmarzlik, Kaprzak, Vaculik) pojedzie o utrzymanie.
    A dlaczego niby, te drużyny sa akurat narażone na wysyp kontuzji bardziej niż inne?
    Jakieś pozaziemskie czynniki mają na to wpływ?
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  9. Powrót do góry    #1449
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    A dlaczego niby, te drużyny sa akurat narażone na wysyp kontuzji bardziej niż inne?
    Jakieś pozaziemskie czynniki mają na to wpływ?
    Łapiesz za słowa, chociaż może faktycznie nie doprecyzowałem, te drużyny odczują najbardziej ewentualne kontuzje, które mogą się przytrafić rzecz jasna każdemu

  10. Powrót do góry    #1450
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    No i dlatego mamy zawodnika pod numerem 8, Leszno, Gorzów, czy Sparta nie mają 6 seniorów przyzwoitych (Sparta niby ma, ale wiadomo że nie ma tak naprawdę).
    I to te trzy drużyny, nomen omen faworyci ligi, są narażone szczególnie na wysyp kontuzji, bo każda z tych ekip w przypadku kontuzji liderów(Hampel, Kołodziej, Woffinden, Janowski, Zmarzlik, Kaprzak, Vaculik) pojedzie o utrzymanie.
    Nie żartuj sobie z nas.
    Leszno we Wrocku już jeździło bez lidera i niemalże wygrało.
    Pozostałe dwie wymienione przez Ciebie ekipy nawet przy utracie jednego z liderów będą dalej walczyć o PO.

    Toruń bez Doyle'a lub NKI, przy równoczesnym pozbyciu się Walaska, czekałaby ciężka walka o ligowy byt.
    No chyba, że Krzychowi we łbie się przestawi na dobrą jazdę. W co szczerze mówiąc, nie za bardzo chce mi się wierzyć.

    Dla mnie pozbycie się Walaska to duży błąd.
    Moja wizja składu to Holta i Walasek w składzie oraz Paweł lub Jack pod 16/8.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  11. Powrót do góry    #1451
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Eeee no ilość Jacka w Jacku mi się nie zgadza
    30710323_1634431493278957_5846379555706634240_n.jpg

  12. Powrót do góry    #1452
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Łapiesz za słowa, chociaż może faktycznie nie doprecyzowałem, te drużyny odczują najbardziej ewentualne kontuzje, które mogą się przytrafić rzecz jasna każdemu
    Chyba ci sie zapomnialo, ze Sparta czy Leszno maja jeszcze bardzo silnego juniora.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  13. Powrót do góry    #1453
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Nie żartuj sobie z nas.
    Leszno we Wrocku już jeździło bez lidera i niemalże wygrało.
    Pozostałe dwie wymienione przez Ciebie ekipy nawet przy utracie jednego z liderów będą dalej walczyć o PO.

    Toruń bez Doyle'a lub NKI, przy równoczesnym pozbyciu się Walaska, czekałaby ciężka walka o ligowy byt.
    No chyba, że Krzychowi we łbie się przestawi na dobrą jazdę. W co szczerze mówiąc, nie za bardzo chce mi się wierzyć.

    Dla mnie pozbycie się Walaska to duży błąd.
    Moja wizja składu to Holta i Walasek w składzie oraz Paweł lub Jack pod 16/8.
    bez lidera ? Przy takim składzie, nawet nie umniejszając Pawlickiemu niczego to jest on 4 seniorem w tak zbudowanej ekipie, druga linia.
    A Toruń bez Nki lub Doyl'e ma dalej cały kład, z Jackiem, nie trzeba szachować żeby łatać dziury a taktyki ewentualne szły by za cieniujących, a nie za puste pole, to spora różnica.

    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Chyba ci sie zapomnialo, ze Sparta czy Leszno maja jeszcze bardzo silnego juniora.
    No tak, ale jednocześnie ten junior ma za kogo jeździć bez jakiejkolwiek kontuzji (Lebedevs, Kurtz ). W przypadku kontuzji lidera, Smektała czy Drabik się przecież nie sklonują. Naprawdę sądzisz że Sparta bez Woffindena, czyli z Dróżdżem w składzie który musi jechać przynajmniej dwa razy, Lebedevsem który musi jechać 5 razy miała by cokolwiek do powiedzenia gdziekolwiek?

  14. Powrót do góry    #1454
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,463
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Wtedy ZZ za Taia.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  15. Powrót do góry    #1455
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta



    No tak, ale jednocześnie ten junior ma za kogo jeździć bez jakiejkolwiek kontuzji (Lebedevs, Kurtz ). W przypadku kontuzji lidera, Smektała czy Drabik się przecież nie sklonują. Naprawdę sądzisz że Sparta bez Woffindena, czyli z Dróżdżem w składzie który musi jechać przynajmniej dwa razy, Lebedevsem który musi jechać 5 razy miała by cokolwiek do powiedzenia gdziekolwiek?
    Spokojnie byliby faworytem w Zg czy Tarnowie, a mocno postawiliby sie w Czestochowie i Grudziadzu.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  16. Powrót do góry    #1456
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    bez lidera ? Przy takim składzie, nawet nie umniejszając Pawlickiemu niczego to jest on 4 seniorem w tak zbudowanej ekipie, druga linia.
    Oglądałeś zeszłoroczne PO? ...albo chociaż finałowy mecz rewanżowy we Wrocławiu? ...a może mecz Sparta-Unia L. w rundzie zasadniczej?
    Chyba nie...

    Leszno ma co najmniej trzech liderów. Jednym z nich jest Piter. Nie chodzi tylko o suche punkty.

    Masz sporo informacji z pierwszej ręki lub wprost z parkingu. Tam jednak też często pieprzą farmazony niczym Majewski lub Ostafiński, lepiej posłuchać własnego rozsądku.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 13-04-2018 o 16:44
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  17. Powrót do góry    #1457
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Zakładajcie temat meczowy i tam się będziemy boksowac a nie na swoich podwórkach.

  18. Powrót do góry    #1458
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-06-2013
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 213 w 134 postach
    Jakie boksować?! 47:43 dla Wrocławia. Nie ma sensu zakładać osobnego wątku.

  19. Powrót do góry    #1459
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Naprawdę jesteście tak małej wiary? Kurde do czego doprowadził ten frątczak. Tak dziwnego sezonu dawno nie mieliście.

  20. Powrót do góry    #1460
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_KST Zobacz posta
    Jakie boksować?! 47:43 dla Wrocławia. Nie ma sensu zakładać osobnego wątku.
    Sparta nie zrobi 40 punktów.

  21. Powrót do góry    #1461
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    954
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 131 w 67 postach
    ogladam Miedziaka jak bym ogladal caly Apator w jednym zawodniku ktos tez ma podobne emocje?

  22. Powrót do góry    #1462
    Użytkownik
    Dołączył
    13-09-2013
    Postów
    187
    Kliknij i podziękuj
    221
    Podziękowania: 49 w 24 postach
    Oj Adrian Adrian

  23. Powrót do góry    #1463
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-06-2013
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 213 w 134 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Sparta nie zrobi 40 punktów.
    Zakład?

  24. Powrót do góry    #1464
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_KST Zobacz posta
    Zakład?
    Nie mam w zwyczaju się zakładać. Typujesz wynik, ja typuje swój, po meczu się wyjaśni kto się pomylił

  25. Powrót do góry    #1465
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-06-2013
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 213 w 134 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Nie mam w zwyczaju się zakładać. Typujesz wynik, ja typuje swój, po meczu się wyjaśni kto się pomylił
    Zieeeew....

  26. Powrót do góry    #1466
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,968
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Mam wrażenie, że jak wszystkich nie odprawimy z 30 pkt bagażem, to niektórzy będą biadolic.
    Nie wiem co się z niektórymi stało, ale tego ciągłego p.ier.d... a jacy to słabi jesteśmy czytać się już nie da.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  27. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Frank_Drebin (13-04-2018), peper (13-04-2018)

  28. Powrót do góry    #1467
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-12-2012
    Postów
    1,684
    Kliknij i podziękuj
    1,124
    Podziękowania: 446 w 298 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    O co Ci chodzi z tym Pieszczkiem?
    Jeśli chodzi o wyniki na torze, to Pieszczek jakoś nie leci w dół. Wręcz wydaje mi się, że jego wyniki minimalnie się poprawiają. Z Pieszczka też takiego orła jak Plech nie będzie, ale widać walkę na torze i spełnia zadanie 2 linii. Tyle ile od niego się oczekuje.
    Żeby za dużo nie dywagować. Przypomnij sobie jakim był dominatorem jako junior. Wygrywał wszystko. Okrzyknięty gwiazdką w atmosferze skandaliku przechodził do trenera 1000-lecia do ZG.
    I co? Przestał rokować ? "Odbudowuje" się w Grudziądzu. Następca Mroczki. Nawet skakali sobie koguciki do oczu w parkingu.
    "Talent jakiego Polska dawno nie miała"-tak pompowano balonik. Tylko czegoś zabrakło.
    To i oczekiwania skrojone na miarę możliwości.

  29. Powrót do góry    #1468
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,585
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jap Zobacz posta
    Żeby za dużo nie dywagować. Przypomnij sobie jakim był dominatorem jako junior. Wygrywał wszystko. Okrzyknięty gwiazdką w atmosferze skandaliku przechodził do trenera 1000-lecia do ZG.
    I co? Przestał rokować ? "Odbudowuje" się w Grudziądzu. Następca Mroczki. Nawet skakali sobie koguciki do oczu w parkingu.
    "Talent jakiego Polska dawno nie miała"-tak pompowano balonik. Tylko czegoś zabrakło.
    To i oczekiwania skrojone na miarę możliwości.
    Oglądasz i słuchasz dywagacji fahoffcuff od żużla.
    Ja oceniam wyłącznie jazdę, a ta wygląda nie gorzej niż we wcześniejszych latach.

  30. Powrót do góry    #1469
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2018
    Postów
    329
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 60 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Mam wrażenie, że jak wszystkich nie odprawimy z 30 pkt bagażem, to niektórzy będą biadolic.
    Nie wiem co się z niektórymi stało, ale tego ciągłego p.ier.d... a jacy to słabi jesteśmy czytać się już nie da.
    To ja chętnie dowiedział bym się, kiedy po raz ostatni Toruń udowodnił, że słaby nie jest

  31. Powrót do góry    #1470
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,480
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,331 w 4,315 postach
    Cytat Zamieszczone przez stefanwons Zobacz posta
    To ja chętnie dowiedział bym się, kiedy po raz ostatni Toruń udowodnił, że słaby nie jest
    w barazach
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  32. Powrót do góry    #1471
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Pierwsze primo: Niech Paweł robi na MA 8+3 w każdym meczu tak jak Adrian dzisiaj, przy tym prezentując tyle walki na torze, to będę super zadowolony!
    Drugie primo: Pieszczek trafił do ZG, gdzie ewidentnie nie pasował mu tor - mając w ostatnim sezonie jako junior średnią wyjazdowa ok 1.7 przy domowej 1.3 (pisze z pamięci bo nie mogę teraz znaleźć statystyk z rozróżnieniem na dom/wyjazd). Co prawda robił na domowym torze dużo błędów, ale niektóre wyjazdy miał znakomite. Do tego kwasy z Protasem itp.
    Następnie przeszedł do GKMu, gdzie tor także moim zdaniem mu nie pasuje i nie daje szansy na rozwój.
    Natomiast porównując go do Pawła to widać, że chłopak nie osiadł na laurach - ma klub w Anglii i ogólnie się stara.
    W 2017 zamiast ściągać do klubu Walasa trzeba nam było wziąć właśnie Pieszczocha, który ogólnie dobrze czuje się na MA i zapewne w chwili bieżacej mielibyśmy z niego trochę pociechy.
    I ostatnie trzecie primo: jutrzejszy mecz oczywiście wygramy i mogę się spokojnie o to założyć

  33. Powrót do góry    #1472
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,968
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez stefanwons Zobacz posta
    To ja chętnie dowiedział bym się, kiedy po raz ostatni Toruń udowodnił, że słaby nie jest
    Interesujesz się żużlem od roku?
    Bo skoro nie wiesz, to jesteś laikiem.
    Zagraj więc w bingo, obejrzyj koło fortuny i dupy nie zawracaj.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 13-04-2018 o 22:42
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  34. Powrót do góry    #1473
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2018
    Postów
    329
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 60 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Skoro i tak jesteś laikiem, to po co ci to wiedzieć?
    Zagraj w bingo, obejrzyj koło fortuny i dupy nie zawracaj.
    Znaffca Kingpiniuniu w typowym dla siebie stylu woli po grubiańsku odszczekać, niż podjąć się merytorycznej wypowiedzi. Skoro to Cię przerasta, dlaczego biadolisz na tych, którym może nie pasuje, że klub z takimi tradycjami, ambicjami i potencjałem finansowym ostatni dobry mecz odjechał w 2016. roku?
    PS. Jak znowu masz pluć, nie odpowiadaj proszę.

  35. Powrót do góry    #1474
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,463
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Nie mam w zwyczaju się zakładać. Typujesz wynik, ja typuje swój, po meczu się wyjaśni kto się pomylił
    No bez kitu wykapany Mario
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  36. Powrót do góry    #1475
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    aaa - jeszcze jedno primo mi się przypomniało. Skoro Frątczak zrobił tyle zmian - nie osadzając czy na plus czy na minus, to czemu w końcu nie wywali Parsons'a z naszego parku maszyn?!

  37. Powrót do góry    #1476
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No bez kitu wykapany Mario
    O tym samym pomyślałem. Choć w pewnym momencie chyba bliżej mu było do PawlickiTeam.
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  38. Powrót do góry    #1477
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,559
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    aaa - jeszcze jedno primo mi się przypomniało. Skoro Frątczak zrobił tyle zmian - nie osadzając czy na plus czy na minus, to czemu w końcu nie wywali Parsons'a z naszego parku maszyn?!
    Bo jest za mały na niego.

    Parsons to $$$$$
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #1478
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Bo jest za mały na niego.

    Parsons to $$$$$
    Dla kogo - samego zawodnika, bo nie dla klubu

  40. Powrót do góry    #1479
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    555
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    Dziś miałem miła pogawędkę z Kosciechą. Mówi właśnie że Walasek sam chcę odejść bo nie chce walczyć. Robert mówił już rano dziś że właśnie Kościelski w składzie. Potem się to potwierdziło. Chcą dać mu szansę.
    Pytałem o Zielińskiego i mówił że to nie on i w nawet się nie uśmiechnął więc może to i prawda.
    Zapytałem o Chrisa i mówi że ten jest w dobrej formie.

    Ps jutro wygłodniały Chris będzie latał?

  41. Powrót do góry    #1480
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 117 w 53 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_KST Zobacz posta
    Jakie boksować?! 47:43 dla Wrocławia. Nie ma sensu zakładać osobnego wątku.
    Zaklad?

  42. Powrót do góry    #1481
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    aaa - jeszcze jedno primo mi się przypomniało. Skoro Frątczak zrobił tyle zmian - nie osadzając czy na plus czy na minus, to czemu w końcu nie wywali Parsons'a z naszego parku maszyn?!
    Po tej akcji z publikowaniem super tajnego treningu w mediach społecznościowych, raczej go wywali A wcześniej on nikomu nie przeszkadzał, a i w klubie może łudzono się że sprowadzi któregoś potworka z zewnątrz, co było złudne.

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No bez kitu wykapany Mario
    Bo nie chce się zakładać? Dobre

    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    Dziś miałem miła pogawędkę z Kosciechą. Mówi właśnie że Walasek sam chcę odejść bo nie chce walczyć. Robert mówił już rano dziś że właśnie Kościelski w składzie. Potem się to potwierdziło. Chcą dać mu szansę.
    Pytałem o Zielińskiego i mówił że to nie on i w nawet się nie uśmiechnął więc może to i prawda.
    Zapytałem o Chrisa i mówi że ten jest w dobrej formie.

    Ps jutro wygłodniały Chris będzie latał?
    Wygląda na to że jest w dobrej, ale są znaki zapytania, bo miał wpadkę.
    Ostatnio edytowane przez 1marcin60 ; 14-04-2018 o 00:15

  43. Powrót do góry    #1482
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-06-2013
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 213 w 134 postach
    Cytat Zamieszczone przez versus Zobacz posta
    Zaklad?
    A wiesz, że chętnie przegram?

    Zwycięstwo Wrocka - wygrywam, remis - nikt, zwycięstwo Torunia - Szanowny Kolega.

    0.7 Jasia albo coś w ten deseń.

    Stoi?

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pawel_KST za jego przydatny post!

    lemur6666 (14-04-2018)

  45. Powrót do góry    #1483
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,968
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez stefanwons Zobacz posta
    Znaffca Kingpiniuniu w typowym dla siebie stylu woli po grubiańsku odszczekać, niż podjąć się merytorycznej wypowiedzi. Skoro to Cię przerasta, dlaczego biadolisz na tych, którym może nie pasuje, że klub z takimi tradycjami, ambicjami i potencjałem finansowym ostatni dobry mecz odjechał w 2016. roku?
    PS. Jak znowu masz pluć, nie odpowiadaj proszę.
    Ponieważ nawet kluby z potencjałem i ambicjami czasem tak mają.
    Przykładów w ostatnich latach masz aż nadto, choćby Stał Gorzów czy Unia Leszno ktore
    po bardzo dobrych dla siebie sezonach w następnym walczyły o utrzymanie.
    Tylko żeby to ogarnąć , nie mozna być Stefankiem z wonsem.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 14-04-2018 o 09:09
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  46. Powrót do góry    #1484
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Po tej akcji z publikowaniem super tajnego treningu w mediach społecznościowych, raczej go wywali A wcześniej on nikomu nie przeszkadzał, a i w klubie może łudzono się że sprowadzi któregoś potworka z zewnątrz, co było złudne.
    Ach te złudne nadzieje.
    Natomiast, co do tego czy przeszkadzał czy nie - to bym polemizował. Na pierwszy rzut oka wyglądało, że nasi mają tak ten bidon do ręki przyklejony, że później ciężko im operować manetką gazu.

  47. Powrót do góry    #1485
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2018
    Postów
    329
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 60 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Ponieważ nawet kluby z potencjałem i ambicjami czasem tak mają.
    Przykładów w ostatnich latach masz aż nadto, choćby Stał Gorzów czy Unia Leszno ktore
    po bardzo dobrych dla siebie sezonach w następnym walczyły o utrzymanie.
    Tylko żeby to ogarnąć , nie mozna być Stefankiem z wonsem.
    To zabawne porównywać te dwa kryzysy do tej szopki, która nie zakończyła się spadkiem tylko i wyłącznie dzięki szprycowaniu się Łaguty . Ciekawe, ile razy w odróżnieniu od powyższych drużyn Toruń zdobył Mistrzostw Polski w ostatnim dziesięcioleciu. No ale eksperci pokroju Kinpiniunia takimi detalami nie przejmują się .

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •