Strona 2 z 168 PierwszyPierwszy 12341252102 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 7533

Wątek: Apator Torun 2018 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #46
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,819
    Kliknij i podziękuj
    436
    Podziękowania: 608 w 313 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gracowy Zobacz posta
    Gość z Zielonej Góry ściąga do Torunia emeryta z Częstochowy kosztem legendy klubu z 16-letnim stażem. SZOK, że to wszystko odbywa się tak spokojnie.
    Bo to raczej decyzja samego Adriana. Pretensji mieć nie powinniśmy do chłopa bo 16 pięknych i mniej pięknych lat z nami spędził.
    Czy wróci? To się jeszcze okaże. Mam nadzieję, że tak i to od razu na pozycję jednego z liderów.

  2. Powrót do góry    #47
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    cos czuje ze na trzech panach H ostro sie wywrocicie, zreszta 3xH zle mi sie kojarzy

  3. Powrót do góry    #48
    Użytkownik Awatar Grigorij
    Dołączył
    14-10-2012
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 31 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gracowy Zobacz posta
    Gość z Zielonej Góry ściąga do Torunia emeryta z Częstochowy kosztem legendy klubu z 16-letnim stażem. SZOK, że to wszystko odbywa się tak spokojnie.
    Też mnie to dziwiJeżeli Miedziak rzeczywiście uparł się żeby odejść...To był Przemek Pawlicki/Wozniak a skoro w Toruniu jest duża kasa to pewnie i na Hampela by starczyło.Krótkowzroczne patrzenie.

  4. Powrót do góry    #49
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez Grigorij Zobacz posta
    Też mnie to dziwiJeżeli Miedziak rzeczywiście uparł się żeby odejść...To był Przemek Pawlicki/Wozniak a skoro w Toruniu jest duża kasa to pewnie i na Hampela by starczyło.Krótkowzroczne patrzenie.
    Ani Przemek, ani - tym bardziej - Wożniak nie prezentują poziomu sportowego Holty. Nieważne jak bardzo Norweg w Toruniu się komuś nie podoba. Inna sprawa jest taka, że Woźniak miał ofertę z Torunia ale wybrał dla siebie lepszą z Gorzowa. Przemek Pawlicki już dawno był dogadany w Grudziądzu i oczywiście niby można się było o niego licytować, tylko... czy to jest zawodnik, o którego się licytuje?

    Ja należę do wąskiego grona zadowolonych z transferu Rysia. Dla mnie to przede wszystkim mega zdeterminowany i bardzo widowiskowy żużlowiec. Czy odnajdzie się na motoarenie? Jak będzie miał taki sprzęt jak w tym sezonie, to odnajdzie się na każdym torze.

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Yozayan za jego przydatny post!

    chicago23bull (03-11-2017)

  6. Powrót do góry    #50
    Użytkownik Awatar Grigorij
    Dołączył
    14-10-2012
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 31 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Ani Przemek, ani - tym bardziej - Wożniak nie prezentują poziomu sportowego Holty. Nieważne jak bardzo Norweg w Toruniu się komuś nie podoba. Inna sprawa jest taka, że Woźniak miał ofertę z Torunia ale wybrał dla siebie lepszą z Gorzowa. Przemek Pawlicki już dawno był dogadany w Grudziądzu i oczywiście niby można się było o niego licytować, tylko... czy to jest zawodnik, o którego się licytuje?

    Ja należę do wąskiego grona zadowolonych z transferu Rysia. Dla mnie to przede wszystkim mega zdeterminowany i bardzo widowiskowy żużlowiec. Czy odnajdzie się na motoarenie? Jak będzie miał taki sprzęt jak w tym sezonie, to odnajdzie się na każdym torze.
    Holcie na stare lata wyszedł sezon życia u Nas,na swoim domowym torze gdzie spędził kupe lat.Popatrz sobie na srednie z 2016 roku..jak w morde strzelił mieli razem z Pawlickim po 1,7.Żeby nie było płaczu na koniec sezonu.Bez urazy ale jest to strategia na rok-dwa.
    Ostatnio edytowane przez Grigorij ; 02-11-2017 o 23:08

  7. Powrót do góry    #51
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Ale oczywiście, że to strategia na rok-dwa. Więcej - nie wiem nawet czy w ogóle to była strategia, czy tylko potrzeba chwili. Ale czy taki Pawlicki gwarantuje, że można na nim budować długofalowe plany? Nie sądzę.

  8. Powrót do góry    #52
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Pawlicki przynajmniej coś po polsku duknie od czasu do czasu...
    !Adrian walcz!

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    Howard (03-11-2017)

  10. Powrót do góry    #53
    Użytkownik
    Dołączył
    26-09-2011
    Postów
    470
    Kliknij i podziękuj
    76
    Podziękowania: 129 w 86 postach
    Holta jest po to, żeby mógł go zmieniać Jack 😃

  11. Powrót do góry    #54
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawko.trn Zobacz posta
    Holta jest po to, żeby mógł go zmieniać Jack ��
    Troche drogi ten Ryszard jak na plastrona.
    No ale jak się ma kasy jak lodu ...
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 03-11-2017 o 00:08
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    grafi25 (03-11-2017)

  13. Powrót do góry    #55
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Pawlicki przynajmniej coś po polsku duknie od czasu do czasu...
    A są za to punkty na torze?

    Cytat Zamieszczone przez pawko.trn Zobacz posta
    Holta jest po to, żeby mógł go zmieniać Jack 😃
    Jack, jeśli będzie w ogóle jeździł i kogoś zmieniał, to raczej Przedpełskiego. Sportowe porównywanie Pawła i Rune obecnie nie ma najmniejszego sensu.

  14. Powrót do góry    #56
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Ale oczywiście, że to strategia na rok-dwa. Więcej - nie wiem nawet czy w ogóle to była strategia, czy tylko potrzeba chwili. Ale czy taki Pawlicki gwarantuje, że można na nim budować długofalowe plany? Nie sądzę.
    Dzisiaj już nie ma w żużlu czegoś takiego jak długofalowe plany, chyba, że mówimy o perspektywie dwóch lat (nie dłużej). To się skończyło w latach 90-tych, teraz to już inny żużel, inne realia i moim zdaniem dla kibiców znacznie gorsze, biorąc pod uwagę więź z klubem.


    A Holty w toruńskim klubie (niezależnie od wyniku jaki zdobędzie) zdzierżyć nie mogę, no k.... nie mogę. Podobnie jak czerniny, są tacy, co zachwalają ale ja się już chyba nie przełamię.
    Przeczekam go milczeniem w sezonie 2018, w nadziei, że równie szybko go pożegnamy.

  15. Powrót do góry    #57
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta

    A Holty w toruńskim klubie (niezależnie od wyniku jaki zdobędzie) zdzierżyć nie mogę, no k.... nie mogę. Podobnie jak czerniny, są tacy, co zachwalają ale ja się już chyba nie przełamię.
    To może tu jest jakaś zależność? Ja i Ryśka i czerninę lubię.

  16. Powrót do góry    #58
    Użytkownik
    Dołączył
    26-09-2011
    Postów
    470
    Kliknij i podziękuj
    76
    Podziękowania: 129 w 86 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Sportowe porównywanie Pawła i Rune obecnie nie ma najmniejszego sensu.
    Spokojnie. Rune 2017, a Rune 2018 to będą dwaj różni zawodnicy. Stary, toruński przesąd o tym mówi

  17. Powrót do góry    #59
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    A są za to punkty na torze?
    Punkt na torze niekoniecznie - punkt honoru już prędzej.
    !Adrian walcz!

  18. Powrót do góry    #60
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawko.trn Zobacz posta
    Spokojnie. Rune 2017, a Rune 2018 to będą dwaj różni zawodnicy. Stary, toruński przesąd o tym mówi
    Ale ja nie twierdzę, że Rune'18 będzie tak dobry jak ten '17. Po prostu nie widzę podstaw do wiary w znaczną poprawę Pawła.

    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Punkt na torze niekoniecznie - punkt honoru już prędzej.
    O, to można stworzyć (na wzór dawnej ligi chuliganów) ligę honoru w polskim żużlu. Przyznam jednak, że dla mnie ważniejsza będzie nadal postawa na torze

  19. Powrót do góry    #61
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,965
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Przyznasz jednak Yozayan,ze bawienie sie Termosa w robienie w uja wierzycieli Holty przy hasle
    Gramy Fair,to szczyt hipokryzji.
    Holta ma u nas oficjalnie 1.500 za punkt.
    Oczywisicie sa to informacje z drugiej reki,ale cos musi byc na rzeczy,skoro o takie rozliczenia
    Holcie wlasnie chodzilo.Przy tym caly kontrakt podobno nie jest zbyt wygorowany i nasi szybciutko
    sie z nim dogadali.
    Poza tym Rysiek to nie jest taki sympatyczny i usmiechniety gosc ktorego znamy z ekranow.
    Ciekawe czy i w naszym parkingu bedzie mial okazje krzyknac do kogos ,Liar.
    Moze nie czy a kiedy.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  20. Powrót do góry    #62
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gracowy Zobacz posta
    Gość z Zielonej Góry ściąga do Torunia emeryta z Częstochowy kosztem legendy klubu z 16-letnim stażem. SZOK, że to wszystko odbywa się tak spokojnie.
    Znak czasu, w miastach na poziomie żużlem żyje już tylko garstka osób+wiara z okolic...
    Niestety...
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  21. Powrót do góry    #63
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    A Holty w toruńskim klubie (niezależnie od wyniku jaki zdobędzie) zdzierżyć nie mogę, no k.... nie mogę. Podobnie jak czerniny, są tacy, co zachwalają ale ja się już chyba nie przełamię.
    Przeczekam go milczeniem w sezonie 2018, w nadziei, że równie szybko go pożegnamy.
    Jakiś czas temu w drodze do Bydgoszczy, dokładnie w Toporzyskach jadłem bardzo dobrą czerninę - polecam, może się przełamiesz Bar się nazywał Gościnna Chata (po prawej stronie drogi, gdy jedziesz w stronę Bydzi).
    Do Holty nie przekonuję, bo sam nie jestem przekonany, lecz dla mnie jest to wyraz naszej słabości, a nie siły negocjacyjnej (jako pewnie 4-5 opcja do wyboru).

    Ps. Jeżeli to prawda, że Termos będzie mu płacił 1500 za punkt, to i tak więcej niż wychodziło z doniesień medialnych, chciał mu płacić oficjalnie Świącik (1000 PLN). Dodatkowo tamten miał być oburzony, że ktoś go przebił w oficjalnym płaceniu bo sprawę Holty z komornikiem chciał załatwić sam. Rozumiem, że mało płacić mógł tylko Włókniarz.
    Podsumowując - nasi pewnie coś znaleźli i nie będzie to takie bezczelne omijanie płacenia jak w Czewie. Będzie to pewnie omijanie płacenia w bardziej wyrafinowany sposób

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sth za jego przydatny post!

    Howard (03-11-2017)

  23. Powrót do góry    #64
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Ominięcie pewnie tego rodzaju, że komornik będzie dokonywał zajęcia z sumy 10 razy większej niż w 2017 roku.
    Jakby nie patrzeć dup.a zawsze z tyłu. Nieładnie, panie, nieładnie. Chyba #gramyfair poszło w odstawkę.

  24. Powrót do góry    #65
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Dokładnie - jakby nie patrzeć dupa zawsze z tyłu. Wybór na rynku słaby, a teraz jak nie dadzą rady i komornik położy łapę na kasie Holty, to ten pewnie będzie miał super motywację, żeby u nas dobrze jechać.
    Ogólnie mają rację - Holta to u nas BOMBA - miejmy nadzieję, że nie rozsadzi Klubu.

  25. Powrót do góry    #66
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Podsumowując - nasi pewnie coś znaleźli i nie będzie to takie bezczelne omijanie płacenia jak w Czewie. Będzie to pewnie omijanie płacenia w bardziej wyrafinowany sposób
    Wasza megalomania to już naprawdę jest szczyt szczytów. Wy nawet ładniej od innych kradniecie.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  26. Powrót do góry    #67
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Ogólnie mają rację - Holta to u nas BOMBA - miejmy nadzieję, że nie rozsadzi Klubu.
    Albo rozsadzi, albo będzie niewybuchem... słabe te alternatywy...

    Holta
    2017 - 2,013
    2016 - 1,754
    2015 - 2,325 (1 liga)
    2014 - 1,596
    2013 - 1,838
    Ostatnio edytowane przez Morciasz ; 03-11-2017 o 09:54
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  27. Powrót do góry    #68
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    555
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    https://m.sportowefakty.wp.pl/zuzel/...facebook_zuzel

    Jak pisałem że Jason nie dostał kasy z Falubazu to Mariusze pisaliże jakby tak było to by Ostafinski od razu o tym pisał. A więc teraz o tym pisze.

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

  28. Powrót do góry    #69
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    to tak się traktuje zawodników? Myslalem, ze to poziomy prezentowane tylko przez Zmore
    Ostatnio edytowane przez lego ; 03-11-2017 o 10:17
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  29. Powrót do góry    #70
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,819
    Kliknij i podziękuj
    436
    Podziękowania: 608 w 313 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Albo rozsadzi, albo będzie niewybuchem... słabe te alternatywy...

    Holta
    2017 - 2,013
    2016 - 1,754
    2015 - 2,325 (1 liga)
    2014 - 1,596
    2013 - 1,838
    Analogicznie Miedziak:
    2017 - 1,549
    2016 - 1,588
    2015 - 1,532
    2014 - 1,773
    2013 - 2,082

    Jak ktoś tu nie widzi stagnacji to ja nie wiem. Według mnie decyzja Adriana(podobno) jak najbardziej prawidłowa.

    Dodam, że w 2013 mieliśmy 4 zawodników ze średnią powyżej 2 pkt/bieg.

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Oracle za jego przydatny post!

    Yozayan (03-11-2017)

  31. Powrót do góry    #71
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,644
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 778 w 438 postach
    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    https://m.sportowefakty.wp.pl/zuzel/...facebook_zuzel

    Jak pisałem że Jason nie dostał kasy z Falubazu to Mariusze pisaliże jakby tak było to by Ostafinski od razu o tym pisał. A więc teraz o tym pisze.

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
    Klub zaprzecza, niebawem zaprzeczy Mariusz, więc tematu nie ma. Podobnie jak Doyle'a w Falubazie
    Ciekawe jak to było w PO, że nagle Jason pojechał dwa najgorsze spotkania w sezonie.
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  32. Powrót do góry    #72
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,965
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Wasza megalomania to już naprawdę jest szczyt szczytów. Wy nawet ładniej od innych kradniecie.
    Udajesz grzecznego,ulozonego a belkoczesz jak kilku patalachow po szalu.
    U nas przynajmniej kazdy nazywa rzecz po imieniu,u was jak zwykle
    niewygodne sprawy sie przemilcza lub nawet jak bywalo kibicuje zlodziejom.
    Taka roznica,wiec daruj sobie te nauki jezusowe,bo w swoim chlewie
    zawsze miales i bedziesz mial w tym wzgledzie duzo wiecej do roboty.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  33. Powrót do góry    #73
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Przyznasz jednak Yozayan,ze bawienie sie Termosa w robienie w uja wierzycieli Holty przy hasle
    Gramy Fair,to szczyt hipokryzji.

    Poza tym Rysiek to nie jest taki sympatyczny i usmiechniety gosc ktorego znamy z ekranow.
    Ciekawe czy i w naszym parkingu bedzie mial okazje krzyknac do kogos ,Liar.
    Moze nie czy a kiedy.
    Oczywiście, że to byłoby słabe. Mam nadzieję, że wypracowali jakieś sensowne porozumienie razem z wierzycielami.

    Co do sympatii Ryśka - tutaj nie mam żadnych wątpliwości. Nie za ładny uśmiech zresztą go lubię, a za upór i zawziętość jakimi musiał się wykazać, żeby w żużlu osiągnąć naprawdę sporo.

  34. Powrót do góry    #74
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    https://m.sportowefakty.wp.pl/zuzel/...facebook_zuzel

    Jak pisałem że Jason nie dostał kasy z Falubazu to Mariusze pisaliże jakby tak było to by Ostafinski od razu o tym pisał. A więc teraz o tym pisze.

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
    Bo brednie pisałeś, i dalej je powtarzasz. Gdzie tam jest napisane, że "nie dostał kasy z Falubazu" ? Tam piszą, ze podobno sponsor się nie rozliczył z Jasonem, tak jak powinien.

    W Falubazie kategorycznie zaprzeczają (Stelmet, który wykładał kasę na Grand Prix miał się rozliczyć do złotówki), by taka sytuacja miała miejsce, ale fakty są takie, że Doyle wspomniał o tym w trakcie rozmów w Toruniu.
    Klub zaprzecza, Jason oficjalnie się nigdzie nie wypowiadał w tej kwestii. Więc mamy tylko spekulacje Ostafa i wasze domysły.

    Oczywiście ja nie mam pojęcia jak tam te rozliczenia wyglądały. Ale nie chce mi się wierzyć, aby taka firma jak Stelmet nie wywiązała się z umowy.

    Cytat Zamieszczone przez Rif Zobacz posta
    Klub zaprzecza, niebawem zaprzeczy Mariusz, więc tematu nie ma. Podobnie jak Doyle'a w Falubazie
    Ciekawe jak to było w PO, że nagle Jason pojechał dwa najgorsze spotkania w sezonie.
    U was, w 2015, tych słabszych spotkań pojechał więcej.

    Zatem wniosek taki, że przestaliście mu płacić zdecydowanie szybciej ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #75
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Udajesz grzecznego,ulozonego a belkoczesz jak kilku patalachow po szalu.
    U nas przynajmniej kazdy nazywa rzecz po imieniu,u was jak zwykle
    niewygodne sprawy sie przemilcza lub nawet jak bywalo kibicuje zlodziejom.
    Taka roznica,wiec daruj sobie te nauki jezusowe,bo w swoim chlewie
    zawsze miales i bedziesz mial w tym wzgledzie duzo wiecej do roboty.
    Przeczytaj jeszcze raz i jeszcze raz i jak zrozumiesz do dopiero kłap dziobem, a jak nie zrozumiesz to zamilcz.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Magik za jego przydatny post!

    dockm (03-11-2017)

  37. Powrót do góry    #76
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    555
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    Drogi mało rozgarniety Mariuszu sponsor miał dac brakujące część kasy wynikająca z umowy między zawodnikiem a klubem. Tak samo w ubr był umoczony Iversen. Zawodnicy chcą więcej zarabiać ale regulamin nie pozwala i stąd takie sytuacje . Ale skoro była umowa to powinni się jej trzymać

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

  38. Powrót do góry    #77
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    Drogi mało rozgarniety Mariuszu sponsor miał dac brakujące część kasy wynikająca z umowy między zawodnikiem a klubem. Tak samo w ubr był umoczony Iversen. Zawodnicy chcą więcej zarabiać ale regulamin nie pozwala i stąd takie sytuacje . Ale skoro była umowa to powinni się jej trzymać

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
    A skąd wiesz, czy to była taka sytuacja ? No i klub przecież oficjalnie, za pośrednictwem Ostafa, zdementował te jego rewelacje. Więc komu dajesz wiarę ? Ostafowi czy klubowi z ZG ?

    Ja uważam, ze jak by Jason nie dostal swojej doli od sponsora, to odp. sam zareklamowałby go w mediach.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #78
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,965
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Przeczytaj jeszcze raz i jeszcze raz i jak zrozumiesz do dopiero kłap dziobem, a jak nie zrozumiesz to zamilcz.
    Nie musze,zrozumialem za pierwszym razem.
    Jaka megalomania,jakie zlodziejstwo?
    Zdecydowanie pomyliles watki lub uzywasz slow ktorych nie ogarniasz.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    Oczywiście ja nie mam pojęcia jak tam te rozliczenia wyglądały. Ale nie chce mi się wierzyć, aby taka firma jak Stelmet nie wywiązała się z umowy.
    Gdzie jest napisane,ze Jason wspominal o firmie Stelmet?

    Zreszta dajcie juz spokoj z tymi spekulacjami.
    To jest sprawa miedzy Doylem a sponsorem.
    Klub nawet nie musial w tej umowie uczestniczyc czy
    byc posrednikiem.
    Jesli nawet cos tam z jakims sponsorem nie wypalilo,
    nie sadze aby Tymczyszyn wykorzystywal ten fakt
    do szantazowania Doyla w celu zatrzymania go w Zielonej Gorze,wiec
    porownanie z Gorzowem calkowicie chybione.

    ps.

    Jest gdzies w necie relacja z dzisiejszej konfy na MA ?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  40. Powrót do góry    #79
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Wasza megalomania to już naprawdę jest szczyt szczytów. Wy nawet ładniej od innych kradniecie.
    Od początku pisałem, że Holta to zły pomysł. Dodatkowo nie można wierzyć w ani jedno jego słowo, łącznie z tym, że się dogada z wierzycielami.
    Co do "szczytu szczytów" to dla mnie jest wyciągnąć Holtę z Rybnika na regulaminowe minimum, a teraz narzekać na Toruń.

  41. Powrót do góry    #80
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Wie ktoś może czy dzisiejsza konferencja będzie transmitowana na żywo?

  42. Powrót do góry    #81
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Gdzie jest napisane,ze Jason wspominal o firmie Stelmet?
    W wypowiedzi z klubu, jest wyraźnie napisane, że chodzi o Stelmet.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #82
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta

    Jest gdzies w necie relacja z dzisiejszej konfy na MA ?
    Tutaj:
    http://www.nowosci.com.pl/sport/zuze...zywo,12638248/

  44. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi sth za jego przydatny post!

    Yozayan (03-11-2017), el_kwas (03-11-2017), kingpin (03-11-2017)

  45. Powrót do góry    #83
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,644
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 778 w 438 postach
    Nowości na swoim fejsie zapowiadają relację na żywo
    https://www.facebook.com/NowosciTorun/
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  46. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Rif za jego przydatny post!

    Yozayan (03-11-2017), el_kwas (03-11-2017), kingpin (03-11-2017)

  47. Powrót do góry    #84
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nie musze,zrozumialem ten belkot za pierwszym razem.
    Jaka megalomania,jakie zlodziejstwo?
    Zdecydowanie pomyliles watki lub uzywasz slow ktorych nie ogarniasz.
    "Włókniarz kradł bezczelnie My będziemy kraść w wyrafinowany sposób"

    dalej nie rozumiesz? a jak dalej nie rozumiesz to do słownika PWN
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  48. Powrót do góry    #85
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,965
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Gdzie tam nasz "krasc"?
    Skoro widzisz rzeczy ktorych STH nie napisal,czas na porade u specjalisty.
    Nie kradl ani Wlokniarz ani teraz Torun.
    Jeden i drugi klub niepotrzebnie brnie w kombinacje,bo choc zgodne z prawem,moralnie
    watpliwe.
    Naucz sie rozrozniac pewne rzeczy,bo oprocz sedna sprawy i jej nazwania jest jeszcze roznica miedzy
    154 zl /punkt a 1.500 zl/punkt.
    W tym drugim przypadku komornik ma juz pole do popisu.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 03-11-2017 o 11:13
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  49. Powrót do góry    #86
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    przecież pisałeś żeby nazywać rzeczy po imieniu...

    ale skoro wersja taka ci się bardziej podoba:

    "Włókniarz omijał prawo bezczelnie, My będziemy omijać prawo w wyrafinowany sposób"

    tylko co to zmienia w kwestii megalomanii? nic

    eot


    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  50. Powrót do góry    #87
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    555
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A skąd wiesz, czy to była taka sytuacja ? No i klub przecież oficjalnie, za pośrednictwem Ostafa, zdementował te jego rewelacje. Więc komu dajesz wiarę ? Ostafowi czy klubowi z ZG ?

    Ja uważam, ze jak by Jason nie dostal swojej doli od sponsora, to odp. sam zareklamowałby go w mediach.
    Daję wiare Jasonowi

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

  51. Powrót do góry    #88
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Co do "szczytu szczytów" to dla mnie jest wyciągnąć Holtę z Rybnika na regulaminowe minimum, a teraz narzekać na Toruń.
    a gdzie ja narzekam na Toruń?, a już na pewno nie narzekam w kwestii Holty.

    eot
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  52. Powrót do góry    #89
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,965
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    przecież pisałeś żeby nazywać rzeczy po imieniu...

    ale skoro wersja taka ci się bardziej podoba:

    "Włókniarz omijał prawo bezczelnie, My będziemy omijać prawo w wyrafinowany sposób"

    tylko co to zmienia w kwestii megalomanii? nic

    eot


    Sek w tym ,ze ani Wlokniarz ani Torun nie omija prawa,bo stawki zaproponowane
    Holcie sa zgodne z regulaminem SE.Watpie aby Rune dostawal cos od klubu pod stolem a dopiero wtedy
    mozna by mowic o lamaniu czy omijaniu prawa.
    Rowniez indywidualne umowy sponsorskie sa calkowicie legalne.
    Prawo omija Holta twierdzac np.,ze jezdzi na sprzecie sponsora a nie swoim.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 03-11-2017 o 11:39
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  53. Powrót do góry    #90
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    Daję wiare Jasonowi

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
    Tylko że to prawdopodobnie Frątczak jest źródłem informacji w tej kwestii, motywy może mieć różne. Z drugiej strony, wersja Falubazowa, że tak wszystko super było, dogadali się, i zły Toruń przyszedł z workiem pieniędzy i Doyle zgłupiał, niekoniecznie jest bardzo wiarygodna, prawda pewnie leży gdzieś po środku, Falubaz krystaliczny nie był, a Frątczak to wykorzystał.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •