Strona 137 z 168 PierwszyPierwszy ... 3787127135136137138139147 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,121 do 6,165 z 7533

Wątek: Apator Torun 2018 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #6121
    Użytkownik
    Dołączył
    25-07-2013
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 122 w 63 postach
    Paweł już chyba poza drużyna. Trudne muszą być rozmowy no bo jak się odnieść do argumentu , że jest wychowankiem i bez niego będzie to drużyna najemników? Ten argument mogą podnośic kibicie ale nie zawodnik skupiony na sportowej stronie rywalizacji. Z jednej strony wychowankowie czują większą presję alę z drugiej oczekują też innego traktowania.
    Kompletnie nie rozumiem dlaczego on zrezygnował z roli rezerwowego w GP, komu tym zrobił na złość? Byl czas dzikiej karty dla Adriana, poźniej zastapił go Paweł , teraz czas na innych-a wybór był tylko pomiędzy Kaczmarkiem i Jackiem H.
    Glosy z zewntarz również sugerują mu rozstanie więc decyzja już zapewne podjęta. Nowa drużyna to nowe wyzwania, mobilizacja to obu stronom wyjdzie na dobre. Teraz pytanie kto jest na celowniku?

  2. Powrót do góry    #6122
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,418
    Kliknij i podziękuj
    972
    Podziękowania: 1,471 w 948 postach
    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    Kołodziej jest chyba jednak najbliżej. Jak widać już szykuję mistrzowską formę na starty w Get Well
    Albo już włączył SGP mode. Wymiana na linii Kołodziej - Przedpełski mnie także nie zaskoczy. Poza kilkoma malkontentami wszystkie strony będą zadowolone. Pawłowi przyczepna nawierzchnia pasuje, Kołodziej będzie mógł szykować fury na GP, Rusiecki odświeży skład i zachowa budżet, Termos będzie mógł dalej snuć mocarstwowe plany, zaś kibicom Apatora wychowanek, czy nie to wszystko jedno, byle nazwiska rozbudzały nowe nadzieje. Same plusy, a końcowy efekt takiej transakcji raczej łatwy do przewidzenia. Dużo szumu, a wszystko zostanie po staremu. Pozostaje z popcornem w ręku i wypiekami na twarzy czekać na kolejne wieści z piekarni.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    atrock92 (17-09-2018)

  4. Powrót do góry    #6123
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,458
    Kliknij i podziękuj
    5,762
    Podziękowania: 5,639 w 3,224 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic01 Zobacz posta
    Kompletnie nie rozumiem dlaczego on zrezygnował z roli rezerwowego w GP, komu tym zrobił na złość?
    No bez jaj... Gdyby DK dostał normalny zawodnik, to jak najbardziej mógłby tym rezerwowym być. Ale w takiej sytuacji, to byłoby przegięcie.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    yahata (17-09-2018)

  6. Powrót do góry    #6124
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,854
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 757 w 495 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic01 Zobacz posta
    Kompletnie nie rozumiem dlaczego on zrezygnował z roli rezerwowego w GP, komu tym zrobił na złość?

    Ja to oceniam inaczej, nie przyjął bo trochę honoru i ambicji ma.

  7. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi koot za jego przydatny post!

    Buszmen (17-09-2018), Igelski (17-09-2018), Oracle (17-09-2018), lego (17-09-2018), polewaczka (17-09-2018)

  8. Powrót do góry    #6125
    Użytkownik
    Dołączył
    25-07-2013
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 122 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No bez jaj... Gdyby DK dostał normalny zawodnik, to jak najbardziej mógłby tym rezerwowym być. Ale w takiej sytuacji, to byłoby przegięcie.
    Normalny czyli jaki? Skoro zakładamy , że wybieramy spośród swoich zawodników (nie po to placimy za GP żeby przyznować DK komuś spoza) to kto był do wyboru? Paweł swoje szanse miał więc pozostaje Kaczmarek albo młody Holder. Sportowo Jack byłby najlepszy ale DK to też element negocjacji z zawodnikiem i tutaj tła rozmów nie znamy.
    Tutaj nie mozna być złym , że DK dostał Kaczmarek a jedynie o to , że doczekaliśmy takich czasów , że właście taki Kaczmarek(nic mu nie ujmując bo chłopak jest w porządku) okazuje sie jedynym kandydatem.
    Z wypowiedzi Pawła często da sie wylapać rosczeniowość z powodu bycia wychowankiem, dla zawodnika to zaden argument, zawodnik wartość udowadnia na torze. Dlatego aby w pełni wydoreśleć i stanać na własne nogi musi zmienić klub. Widać,że wcześniej nie brał tego pod uwagę ale już powoli oswają się z tą myślą. Finansowo zmiana klubu będzie niekoniecznie na plus - dojazdy, utrata części sponsorów, tam już kasa będzie tylko i wyłacznie na torze, w Toruniu można było zarobić jescze na samym rozpoznawalnym wizerunku.

  9. Powrót do góry    #6126
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic01 Zobacz posta
    Kompletnie nie rozumiem dlaczego on zrezygnował z roli rezerwowego w GP, komu tym zrobił na złość? Byl czas dzikiej karty dla Adriana, poźniej zastapił go Paweł , teraz czas na innych-a wybór był tylko pomiędzy Kaczmarkiem i Jackiem H.
    Dla Pawelka rezerwowy to policzek. Przecież to jest Przedpełski Paweł "krUl MA". Ostatnio zaszalał w Szwecji a oni mu tylko rezerwowego zaproponowali. Ha Ha Ha.
    Na moje to PP może śmiało odejść. Najlepiej dla niego będzie jak odejdzie do Włókniarza a konkretnie Marka Cieślaka. Szkoda talentu Przedpełskiego i czas najwyższy aby w głowie temu zawodnikowi ktoś poprzestawiał zwoje. Słuchałem wczoraj wypowiedzi Przedpełskiego i widać że chłopak ma za wysokie mniemanie o sobie i nadal nie wie w jakim siedzi gównie. Odnosze wrażenie że balansuje mu psychika między jego latami jako junior, a rzeczywistością. Uważa NICE za jakiś zascianek dla beztalenciaków, a patrząc na jego wystepy w Ekstralidze to nawet II ligowcy dali by mu rade. Przypomnijscie sobie jak wczoraj Skupień potrafił pięnie pojechać w meczu barażowym. Woryna większość kariery spędził jeżdząć w NICE lidze a wyniki ma świetne. Przedpełski lepiej niech się nie obraża i przyjmnie więcej pokory i szacunku do zawodników, a przede wszystkim ludzi. Tego chłopaka jak ktoś porządnie nie szarpnie to skończy jak Pulczyński, a o rezerwowego w GP będzie na kolanach prosił.
    Ostatnio edytowane przez Lauda ; 17-09-2018 o 12:17

  10. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Lauda za jego przydatny post!

    Torretoo (17-09-2018), strogonow (17-09-2018)

  11. Powrót do góry    #6127
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,418
    Kliknij i podziękuj
    972
    Podziękowania: 1,471 w 948 postach
    Dla większości tutaj piszących GetWell w NICE lidze to byłaby plama na honorze, jeżdżą tam takie beztalencia jak Turowski więc nie ma się co dziwić Pawłowi, widocznie ma dobre oferty z Ekstra, a jak na tym obie strony wyjdą, pożyjemy, zobaczymy.

    Normalnie DK ma w założeniu przyciągnąć lokalnych kibiców i pomóc organizatorowi dopiąć budżet. Zatem wnioskuję, że bilety sprzedają się świetnie bez względu na to, kto dostanie dziką kartę, albo sponsorzy Kaczmarka dopłacili do interesu, przecież on z Unii też się sam wykupił.
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 17-09-2018 o 12:31
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  12. Powrót do góry    #6128
    Użytkownik
    Dołączył
    25-07-2013
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 122 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Normalnie DK ma w założeniu przyciągnąć lokalnych kibiców i pomóc organizatorowi w dopiąć budżet. Zatem wnioskuję, że bilety sprzedają się świetnie bez względu na to, kto dostanie dziką kartę, albo sponsorzy Kaczmarka dopłacili do interesu, przecież on z Unii też się sam wykupił. Tutaj nie ma sensu szukać drugiego dna, to po prostu biznes.
    Dokładnie, z tego co wiem to biletów juz brak. Jakby trzeba jeszcze zachecać kibica to pewnie Jack H by jechal. Jesli nie to DK potraktowano jak cześć nowego kontraktu Kaczarmarka. Tylko kasa ma znaczenie, ale w przypadku takiej komercyjnej imprezy za ktorą musimy placic to sluszna droga

  13. Powrót do góry    #6129
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,418
    Kliknij i podziękuj
    972
    Podziękowania: 1,471 w 948 postach
    Z Przedpełskim nie byłoby tyle żalu gdyby klub wychował sobie następców. Były większe talenty i odchodziły szukać lepszych fruktów, a teraz ostał się jeno IKS, nawet co pomniejsze Y-greki pouciekały gdzie pieprz rośnie. Boli, po dziesięciu latach szlifowania betonu, oszukali mnie, banda decydentów!
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    rotapa (17-09-2018)

  15. Powrót do góry    #6130
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,924
    Kliknij i podziękuj
    6,487
    Podziękowania: 8,800 w 4,839 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Dla większości tutaj piszących GetWell w NICE lidze to byłaby plama na honorze, jeżdżą tam takie beztalencia jak Turowski więc nie ma się co dziwić Pawłowi, widocznie ma dobre oferty z Ekstra, a jak na tym obie strony wyjdą, pożyjemy, zobaczymy.
    Mial niejednokrotnie okazje aby ten talent pokazac,nie tylko w Get Well ale i w lidze Nice w barwach Wybrzeza.
    Nadal ten talent gleboku ukrywa a pozostalo 2 lata na bujanie sie jako junior.
    Talentu w nim jakiegos wielkiego nie widze,ale ja sie nie znam.Moze faktycznie do zostania drugim Zmarzlikiem potrzebna
    mu jest jedynie szybka fura.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  16. Powrót do góry    #6131
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-02-2015
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 174 w 88 postach
    Pomijając kwestię braku wychowanków w składzie seniorskim, Paweł po swoim strajku w Lesznie nie prezentował się źle - średnia
    biegowa od meczu z FZG to 1,63, zatem moim zdaniem jak na II linię całkiem przyzwoicie - na poziomie tak chwalonego w tym sezonie Miedziaka (tak - wiem, że średnie są dla laików) i Holty, który początek sezonu jeździł z juniorami. Co ważniejsze, naprawdę gryzł tor.
    Nie wiem, czy stać nas na odpuszczenie mimo wszystko przyszłościowego zawodnika. Z transferów pewnie nic nie wyjdzie i zostaniemy z wymianą Przedpełski na Kaczmarka, za którego będzie wchodził Jack.

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Słoniu za jego przydatny post!

    1marcin60 (17-09-2018)

  18. Powrót do góry    #6132
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,418
    Kliknij i podziękuj
    972
    Podziękowania: 1,471 w 948 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Mial niejednokrotnie okazje aby ten talent pokazac,nie tylko w Get Well ale i w lidze Nice w barwach Wybrzeza.
    Nadal ten talent gleboku ukrywa a pozostalo 2 lata na bujanie sie jako junior.
    Talentu w nim jakiegos wielkiego nie widze,ale ja sie nie znam.Moze faktycznie do zostania drugim Zmarzlikiem potrzebna
    mu jest jedynie szybka fura.
    Nadal nie odpowiedziałeś na moje pytanie, a do wytykania wad i braków toruńskim wychowankom, jak na kibica Apatora przystało, zdążyłem się już przyzwyczaić, więc już może dajmy już Marcinowi spokojnie kaleczyć rzemiosło w NICE lidze na swoich rakietach i poszukajmy kolejnego Krakowiaka.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  19. Powrót do góry    #6133
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,924
    Kliknij i podziękuj
    6,487
    Podziękowania: 8,800 w 4,839 postach
    Jakie pytanie?Kogo za Turowskiego?
    Nie moja sprawa.Jest tak samo przydatny jak i Koscielski.
    Mysle,ze ich status zalezy od tego jak potocza sie rozmowy
    z lepszymi juniorami z zewnatrz.
    Na moje moga jezdzic,mi medale potrzebne nie sa.
    Tylko zawsze moze sie okazac,ze zmarnujemy kolejne lata,
    bo przeciez wychowankowie a to rzecz swieta.
    Na miejscu sponsorow i wlascicieli wolalbym nie marnowac
    pieniedzy na ogorkow bez przyszlosci a na takich niestety wygladaja.
    Chciabym sie mylic,ale jazdy maja dosc sporo,tylko wyniki mierne.
    Nie da sie wszystkiego wytlumaczyc sprzetem.
    Koscielski raz fure dostal,to sie na bandzie zatrzymal.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  20. Powrót do góry    #6134
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    553
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    Nicki P znów w Toruniu dziś jest

  21. Powrót do góry    #6135
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,418
    Kliknij i podziękuj
    972
    Podziękowania: 1,471 w 948 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Jakie pytanie?Kogo za Turowskiego?
    Nie moja sprawa.Jest tak samo przydatny jak i Koscielski.
    Mysle,ze ich status zalezy od tego jak potocza sie rozmowy
    z lepszymi juniorami z zewnatrz.
    Na moje moga jezdzic,mi medale potrzebne nie sa.
    Tylko zawsze moze sie okazac,ze zmarnujemy kolejne lata,
    bo przeciez wychowankowie a to rzecz swieta.
    Na miejscu sponsorow i wlascicieli wolalbym nie marnowac
    pieniedzy na ogorkow bez przyszlosci a na takich niestety wygladaja.
    Chciabym sie mylic,ale jazdy maja dosc sporo,tylko wyniki mierne.
    Nie da sie wszystkiego wytlumaczyc sprzetem.
    Koscielski raz fure dostal,to sie na bandzie zatrzymal.
    Nadal odpowiadasz wymijająco. Jeśli mamy mieć takie podejście to po kiego grzyba trzymać jeszcze Ząbika na etacie, lepiej rozwiązać szkółkę i czekać aż perła sama spadnie z nieba. Ty wogóle widziałeś jakieś zawody młodzieżowe, albo np. finał Brązowego Kasku, żeby postawić na chłopaku krzyżyk? Ja myślę, że Zdunek go bez problemu przygarnie na następny sezon.

    Nigdzie nie napisałem, że wychowankowie to rzecz święta, poszukaj takiej frazy w moich postach i wróć, jeśli mogę użyć Twoich złotych zwrotów retorycznych. Żyjemy w czasach, gdzie jedyną świętością jest pieniądz i ja też nie mam złudzeń. Być może Marcin nie jest mega talentem, ale on ma dopiero 19 lat i patrząc na takich tuzów jak Świącik, Wawrzyniak i paru innych starych koni w Ekstralidze nie ma powodów do wstydu. Oczywiście właściciel ma prawo inwestować w zawodników z przyszłością typu Nadgarstek czy inny Walasek. Powodzenia, zwłaszcza z tym pierwszym, który notabene sam na bandzie swój sezon zakończył. Generalnie jeśli "marnować" sezon to już lepiej z własną młodzieża niż być postrachem na wróble z najemnikami za grube melony.
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 17-09-2018 o 15:27
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  22. Powrót do góry    #6136
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,709
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    Nicki P znów w Toruniu dziś jest
    To co żegnacie się jednak z ChH?
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  23. Powrót do góry    #6137
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,301
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,360 w 1,670 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Etam - czepiacie się gościa, który jest na prostej drodze by być najlepszym zawodnikiem PO drugi rok z rzędu i walnie przyczynić się do kolejnego złotego medalu dla swojego klubu.
    Ja po prostu bardzo lubię tego gnoja.
    Ale co ma piernik do wiatraka, bo nie bardzo rozumiem? Ksywa Neymar nie wzięła się z wyników osiąganych przez niego w PO.
    Skoro jednak w ten sposób stawiasz sprawę to chętnie odpiszę. Pamiętasz kto był najlepszym zawodnikiem play-off Elitserien 2016, albo Elite League 2015? No właśnie ; ] I taki wydźwięk w międzynarodowym żużlu będą miały wyniki Pawlickiego w PO Ekstraligi. Grand Prix ogląda w telewizji, na SoN się nie załapał, w SEC-u był chyba największym rozczarowaniem cyklu. Jedyne więc co zyskuje poprzez udane play-offy (przy w miarę przeciętnym całym sezonie ligowym) to status lokalnego bohatera w 60-tysięcznym Lesznie. Przyznam szczerze, że mi taki układ nawet odpowiada ; ]

  24. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Buszmen (17-09-2018), Peter Kildemand (17-09-2018)

  25. Powrót do góry    #6138
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,685
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,731 w 1,255 postach
    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    Nicki P znów w Toruniu dziś jest
    dawać Nickiego w Toruniu muszę zaopatrzyc sie w wieksza ilosc popcornu niz w sezonie 2018

  26. Powrót do góry    #6139
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Ale co ma piernik do wiatraka, bo nie bardzo rozumiem? Ksywa Neymar nie wzięła się z wyników osiąganych przez niego w PO.
    Skoro jednak w ten sposób stawiasz sprawę to chętnie odpiszę. Pamiętasz kto był najlepszym zawodnikiem play-off Elitserien 2016, albo Elite League 2015? No właśnie ; ] I taki wydźwięk w międzynarodowym żużlu będą miały wyniki Pawlickiego w PO Ekstraligi. Grand Prix ogląda w telewizji, na SoN się nie załapał, w SEC-u był chyba największym rozczarowaniem cyklu. Jedyne więc co zyskuje poprzez udane play-offy (przy w miarę przeciętnym całym sezonie ligowym) to status lokalnego bohatera w 60-tysięcznym Lesznie. Przyznam szczerze, że mi taki układ nawet odpowiada ; ]
    Błagam - kogo obchodzi SoN czy SEC?
    Dla mnie właśnie udane PO w Polsce mają najwieszą wartość.

  27. Powrót do góry    #6140
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,831
    Kliknij i podziękuj
    1,059
    Podziękowania: 1,649 w 985 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    dawać Nickiego w Toruniu muszę zaopatrzyc sie w wieksza ilosc popcornu niz w sezonie 2018
    Mnie już nic nie zaskoczy. Był Gollob, Holta to i czas na Pedersena. Najlepiej w pakiecie z Sisiem Kasprzakiem i na juniorce z Orwatem.

    Zresztą co do Nikusia, to jednak duuuuży szacunek za powrót na tor mu się jednak należy. I słowa uznania przynajmniej ode mnie.
    I chyba się troszkę uspokoił co nie ?
    Ostatnio edytowane przez Penhall ; 17-09-2018 o 14:09

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    el_kwas (17-09-2018)

  29. Powrót do góry    #6141
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,301
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,360 w 1,670 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Błagam - kogo obchodzi SoN czy SEC?
    Dla mnie właśnie udane PO w Polsce mają najwieszą wartość.
    Nie to było istotą mojego wpisu, a wybacz nie chce mi się wałkować drugi raz tego samego. Napiszę tylko, że w skali międzynarodowego żużla PO w Polsce, mają taką samą wartość co play-offy w Szwecji lub Anglii albo finały w Danii. SEC i póki co SoN może jakiegoś gigantycznego wydźwięku nie mają ale i tak jest on większy niż cztery mecze ligowe w danym kraju.

  30. Powrót do góry    #6142
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,458
    Kliknij i podziękuj
    5,762
    Podziękowania: 5,639 w 3,224 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic01 Zobacz posta
    Normalny czyli jaki?
    Na poziomie przystającym do rangi zawodów.
    Kaczmarek to może sobie dostawać DK na Mistrzostwa Pomorza.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 17-09-2018 o 14:18
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (17-09-2018)

  32. Powrót do góry    #6143
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Mnie już nic nie zaskoczy. Był Gollob, Holta to i czas na Pedersena. Najlepiej w pakiecie z Sisiem Kasprzakiem i na juniorce z Orwatem.

    Zresztą co do Nikusia, to jednak duuuuży szacunek za powrót na tor mu się jednak należy. I słowa uznania przynajmniej ode mnie.
    I chyba się troszkę uspokoił co nie ?
    Nawet jeżeli, to pewnie dawne demony gdzieś tam uśpione w środku siedzą, jakby Frątczak zaczął Pedersena budować, mogłoby być różnie.
    No i to byłby transfer który po pożegnaniu Holdera z Pawełkiem, stałby się z gatunku takich, albo złoto, albo Termos i ekipa mogą się pakować.

  33. Powrót do góry    #6144
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    To co żegnacie się jednak z ChH?
    Spokojnie. Jak bedzie trzeba, to i Dzik z polskim paszportem przyjedzie.

    A poważniej, to Dzikus pewnie już był po dwa razy w każdym klubie, robi rundy i liczy cyferki.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  34. Powrót do góry    #6145
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,301
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,360 w 1,670 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    Uważa NICE za jakiś zascianek dla beztalenciaków, a patrząc na jego wystepy w Ekstralidze to nawet II ligowcy dali by mu rade. Przypomnijscie sobie jak wczoraj Skupień potrafił pięnie pojechać w meczu barażowym. Woryna większość kariery spędził jeżdząć w NICE lidze a wyniki ma świetne.
    Woryna w Anglii jeździ ze zmiennym szczęściem natomiast w Szwecji jest wyraźnie słabszy od Przedpełskiego także bez przesady z tymi świetnymi wynikami.

    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Zresztą co do Nikusia, to jednak duuuuży szacunek za powrót na tor mu się jednak należy. I słowa uznania przynajmniej ode mnie.
    I chyba się troszkę uspokoił co nie ?
    Nie. Przyszły wyniki to znowu próbuje się z niego na siłę zrobić uśmiechniętego i koleżeńskiego gościa, który nawet jeździ parą. W latach 2007-08 też to było przerabiane. Jak najdalej od Torunia, to już niech lepiej stary Holder zostanie.

  35. Powrót do góry    #6146
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Nie to było istotą mojego wpisu, a wybacz nie chce mi się wałkować drugi raz tego samego. Napiszę tylko, że w skali międzynarodowego żużla PO w Polsce, mają taką samą wartość co play-offy w Szwecji lub Anglii albo finały w Danii. SEC i póki co SoN może jakiegoś gigantycznego wydźwięku nie mają ale i tak jest on większy niż cztery mecze ligowe w danym kraju.
    Tutaj się z Tobą diametralnie nie zgadzam. To nie są cztery mecze w jakiejś zaściankowej lidze tylko finały w najtrudniejszych rozgrywkach, które jednocześnie przynoszą największe zarobki zawodnikom.
    Dla mnie jest GP i SE - reszta to drugi sort.

  36. Powrót do góry    #6147
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,301
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,360 w 1,670 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Tutaj się z Tobą diametralnie nie zgadzam. To nie są cztery mecze w jakiejś zaściankowej lidze tylko finały w najtrudniejszych rozgrywkach, które jednocześnie przynoszą największe zarobki zawodnikom.
    A niby czym od strony sportowej one się różnią od takiej Szwecji gdzie startują praktycznie ci sami zawodnicy? Na Superfinał DSL zjeżdżają z kolei najlepsi Duńczycy, a do tego dochodzi niejednokrotnie kilka ciekawych nazwisk z zagranicy i o punkty też nie jest łatwo. Może i nie są to najlepsze, najszybsze, najbardziej ekscytujące ligi świata, ale są i powtarzam po raz trzeci - z punktu widzenia międzynarodowego żużla bycie najlepszym w play-offach Ekstraligi ma takie samo znaczenie jak bycie najlepszym w play-offach Elitserien. Bo rzeczywistość jest taka, że po kilku miesiącach większość kibiców ze Szwecji zapomni kto tam w Polsce brylował i na odwrót. Po 1-2 latach to pewnie niecały 1% będzie to pamiętać. Zwycięzców SEC czy SoN zapamięta jednak "trochę" więcej.

    Dla mnie jest GP i SE - reszta to drugi sort.
    Sorry, ale dla mnie tego typu wypowiedzi to o wiele większy zaścianek niż rozgrywki ligowe w Szwecji czy na Wyspach.

  37. Powrót do góry    #6148
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Ja to oceniam inaczej, nie przyjął bo trochę honoru i ambicji ma.
    Szkoda, że przypomniał sobie o tym dopiero, jak w tabeli była już musztarda po obiedzie.
    !Adrian walcz!

  38. Powrót do góry    #6149
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,458
    Kliknij i podziękuj
    5,762
    Podziękowania: 5,639 w 3,224 postach
    No to gdzie jest Piter w GP?
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  39. Powrót do góry    #6150
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Sorry, ale dla mnie tego typu wypowiedzi to o wiele większy zaścianek niż rozgrywki ligowe w Szwecji czy na Wyspach.
    Większy niż wypowiedź o bohaterze w 60-tys. Lesznie?

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sth za jego przydatny post!

    jelousabmarinek (17-09-2018)

  41. Powrót do góry    #6151
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,301
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,360 w 1,670 postach
    A co? Jest bohaterem we Wrocławiu, Lublinie czy Ostrowie, bo pojechał dobrze finał?

  42. Powrót do góry    #6152
    Użytkownik
    Dołączył
    25-07-2013
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 122 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Na poziomie przystającym do rangi zawodów.
    Kaczmarek to może sobie dostawać DK na Mistrzostwa Pomorza.
    Czyli jak nie on to kto? Klub bilety ma już sprzedane, lokalnego matadora brak a np. taki Kaczmarek poprzez DK obniza warunki finansowe nowego kontraktu. To jaka decyzje nalezy podjac?
    Niestety ale ta DK to jest podsumowanie naszej mysli szkoleniowej ostatnich lat....

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kibic01 za jego przydatny post!

    polewaczka (17-09-2018)

  44. Powrót do góry    #6153
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,458
    Kliknij i podziękuj
    5,762
    Podziękowania: 5,639 w 3,224 postach
    Toż do **** na całym świecie wstawiają normalnie najlepszych/czołowych zawodników z danego, a nie jakichś lokalnych. Np. w Malilla pojechał Ljung, a nie dali Klinga czy nawet Berntzona. Można było wstawić Kołodzieja, Neymara, Hampela, Drabika, Smektałę, czy nawet Wiktora (choć to już by było na granicy). A jeśli klucz "toruński" to obowiązkowo Jacka/Pawła. Kaczmarek to nieporozumienie.

    No jak ma jechać Kaczmarek, to czemu nie Sobczyński albo Kościelski?
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  45. Powrót do góry    #6154
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,924
    Kliknij i podziękuj
    6,487
    Podziękowania: 8,800 w 4,839 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Nadal odpowiadasz wymijająco. Jeśli mamy mieć takie podejście to po kiego grzyba trzymać jeszcze Ząbika na etacie, lepiej rozwiązać szkółkę i czekać aż perła sama spadnie z nieba. Ty wogóle widziałeś jakieś zawody młodzieżowe, albo np. finał Brązowego Kasku, żeby postawić na chłopaku krzyżyk? Ja myślę, że Zdunek go bez problemu przygarnie na następny sezon.

    Nigdzie nie napisałem, że wychowankowie to rzecz święta, poszukaj takiej frazy w moich postach i wróć, jeśli mogę użyć Twoich złotych zwrotów retorycznych. Żyjemy w czasach, gdzie jedyną świętością jest pieniądz i ja też nie mam złudzeń. Być może Marcin nie jest mega talentem, ale on ma dopiero 19 lat i patrząc na takich tuzów jak Świącik, Wawrzyniak i paru innych starych koni w Ekstralidze nie ma powodów do wstydu. Oczywiście właściciel ma prawo inwestować w zawodników z przyszłością typu Nadgarstek czy inny Walasek. Powodzenia, zwłaszcza z tym pierwszym, który notabene sam na bandzie swój sezon zakończył. Generalnie jeśli "marnować" sezon to już lepiej z własną młodzieża niż być postrachem na wróble z najemnikami za grube melony.
    Nie odpowiadam wymijajaca a po prostu nie widze potencjalu w Koscielskim i Turowskim.
    Obaj nic do tej pory nie pokazali a tluka sie po torach juz 3-4 lata.
    Mysle,ze nawet Zdunek sie zastanowi czy przygarnac Turowskiego na nastepny sezon,
    bo moze dojsc do wnioskow takich jak ja i bedzie wolal inwestowac w jakiegos gdanszczaninia
    niz w Marcina.Tego jednak nie wiem a poza tym ja im zycze wszystkiego najlepszego a najlepiej
    aby przebili sie do pierwszego skladu Get Well-a.Tylko chcialbym aby to bylo za wyniki a nie na zasadzie
    wychowanek wiec zaspokajamy potrzeby tych jedynych prawdziwych kibicow jak Polewaczka.

    Swiacik i Wawrzyniak to wlasnie jeden z powod dla ktorego druzyny majace ich w skladzie wyzej nie podskocza.
    Jak mniemam nasi maja ambitniejsze plany a i kibice Wlokniarza czy GKM-u odetchna z ulga jak juz
    nie beda musieli ich ogladac w skladzie.
    Nie wiem tez po co wtracasz tu nadgarstka i Walaska jak w kontekscie Turowskiego i Koscielskiego
    wchodzi w rachube zdaje sie junior a nie emeryt.
    Dlatego jak mnie spytasz czy Termos ma inwestowac w Miskowiaka,Lamparta czy nawet Krakowiaka,to
    na dzien dzisiejszy bedzie to moim zdaniem lepsza inwestycja niz w Turowskiego i Koscielskiego.
    Oczywiscie obaj moga udowodnic,ze sie myle,ba chcialbym sie mylic.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  46. Powrót do góry    #6155
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Woryna w Anglii jeździ ze zmiennym szczęściem natomiast w Szwecji jest wyraźnie słabszy od Przedpełskiego także bez przesady z tymi świetnymi wynikami..
    Nie porównujmy Szwecji do Polski Widzę że jesteś troszke jak PAWEŁEK cyt. "natomiast w Szwecji jest wyraźnie słabszy od Przedpełskiego". Podjarałeś się za mocno ostatnim występem PP w Szwecji może lepiej poczekać na dalszy rozwój ?

  47. Powrót do góry    #6156
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,301
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,360 w 1,670 postach
    Dobra, nie wyraźnie, a zauważalnie co chyba i tak nie powinno mieć miejsca, biorąc pod uwagę, że Przedpełski jeździ fatalnie, a Woryna świetnie?

  48. Powrót do góry    #6157
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,831
    Kliknij i podziękuj
    1,059
    Podziękowania: 1,649 w 985 postach
    Ciężko będzie o dobrego juniora. W Rybniku wiek juniora kończy Skupień, w Falubazie Misio i MCD, ale już taki Wrocław, Leszno, Gorzów,Częstochowa ( wzmocnienie Kowalski za Świącika) pozostają bez zmian.

    W czym tu teraz poprzebierać: może 3-4 junior z Gorzowa (Szczotka,Nowacki,Studziński), 3-4 z Leszna(Trofimow,Szlauderbach),Bogdanowicz,Krakowia k,Miśkowiak,Stalkowski,Orwat.
    Z czego można powiedzieć tylko góra czterech lepszych od naszych "perełek".

    Zakładam, że Lampart zostanie w Lublinie.

  49. Powrót do góry    #6158
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Ciężko będzie o dobrego juniora. W Rybniku wiek juniora kończy Skupień, w Falubazie Misio i MCD, ale już taki Wrocław, Leszno, Gorzów,Częstochowa ( wzmocnienie Kowalski za Świącika) pozostają bez zmian.

    W czym tu teraz poprzebierać: może 3-4 junior z Gorzowa (Szczotka,Nowacki,Studziński), 3-4 z Leszna(Trofimow,Szlauderbach),Bogdanowicz,Krakowia k,Miśkowiak,Stalkowski,Orwat.
    Z czego można powiedzieć tylko góra czterech lepszych od naszych "perełek".

    Zakładam, że Lampart zostanie w Lublinie.

    Miśkowiaki otwarci na propozycję, ciekawe tylko czy opcja pakiet czy osobno. Wyciągnięcie kogoś jest konieczne, za rok potrzebująca będzie Sparta, będzie ciężej.

  50. Powrót do góry    #6159
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,458
    Kliknij i podziękuj
    5,762
    Podziękowania: 5,639 w 3,224 postach
    Pakiet. No bez żartów. Robert na Ekstraligę się nadaje w tej chwili mniej więcej tak samo jak Mariusz Puszakowski (bez urazy).
    Ale i Jakub nie przekonuje.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  51. Powrót do góry    #6160
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    8,993
    Kliknij i podziękuj
    5,728
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Pakiet. No bez żartów. Robert na Ekstraligę się nadaje w tej chwili mniej więcej tak samo jak Mariusz Puszakowski (bez urazy).
    Puzon jest dużo lepszy.

  52. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    polewaczka (17-09-2018), spitt22 (17-09-2018)

  53. Powrót do góry    #6161
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,831
    Kliknij i podziękuj
    1,059
    Podziękowania: 1,649 w 985 postach
    Poza Jakubem i Trofimowem, ktorzy i tak szalu nie zrobia, reszta bedzie uzupelnieniem IkSa i Koscielskiego/Turowskiego.
    Gorzej, jesli trzecim juniorem mialby byc Adamczewski lub Rydlewski i przyszlo by im pojechac. Pokazanie tych chlopakow w lidze to bylby koszmar.

  54. Powrót do góry    #6162
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,418
    Kliknij i podziękuj
    972
    Podziękowania: 1,471 w 948 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nie odpowiadam wymijajaca a po prostu nie widze potencjalu w Koscielskim i Turowskim.
    Obaj nic do tej pory nie pokazali a tluka sie po torach juz 3-4 lata.
    Mysle,ze nawet Zdunek sie zastanowi czy przygarnac Turowskiego na nastepny sezon,
    bo moze dojsc do wnioskow takich jak ja i bedzie wolal inwestowac w jakiegos gdanszczaninia
    niz w Marcina.Tego jednak nie wiem a poza tym ja im zycze wszystkiego najlepszego a najlepiej
    aby przebili sie do pierwszego skladu Get Well-a.Tylko chcialbym aby to bylo za wyniki a nie na zasadzie
    wychowanek wiec zaspokajamy potrzeby tych jedynych prawdziwych kibicow jak Polewaczka.

    Swiacik i Wawrzyniak to wlasnie jeden z powod dla ktorego druzyny majace ich w skladzie wyzej nie podskocza.
    Jak mniemam nasi maja ambitniejsze plany a i kibice Wlokniarza czy GKM-u odetchna z ulga jak juz
    nie beda musieli ich ogladac w skladzie.
    Nie wiem tez po co wtracasz tu nadgarstka i Walaska jak w kontekscie Turowskiego i Koscielskiego
    wchodzi w rachube zdaje sie junior a nie emeryt.
    Dlatego jak mnie spytasz czy Termos ma inwestowac w Miskowiaka,Lamparta czy nawet Krakowiaka,to
    na dzien dzisiejszy bedzie to moim zdaniem lepsza inwestycja niz w Turowskiego i Koscielskiego.
    Oczywiscie obaj moga udowodnic,ze sie myle,ba chcialbym sie mylic.
    Na razie z Miśkowiaka Skrzydlewski miał tyle pożytku, co Zdunek z Turowskiego. Szału wielkiego nie zrobił, bynajmniej nie na skalę legendy rozbudowanej przez jego wujaszka. Kossakowski kończy wiek juniorski, na drugiego Żupińskiego Gdańsk będzie jeszcze długo czekał, więc jestem spokojny, że Marcin znajdzie miejsce w składzie. Natomiast o Krakowiaku można napisać, że średnią upadków utrzymuje na stałym poziomie. Jak sam widzisz podaż na rynku juniorów nie powala i poza Lampartem ciężko znaleźć zawodnika z widokami na solidne punktowanie w Ekstralidze. Nadgarstek ma wbrew pozorom sporo wspólnego z Kościelskim, u jednego i drugiego spotkanie z bandą paradoksalnie wyszło klubowi na dobre. Trochę też naciągane wydaje mi się pisanie o inwestowaniu w przypadku Termosa, generalnie poza swoim dzieckiem specjalnej troski nie ma zbytniej cierpliwości do zawodników.

    Kościelski. Swoimi gabarytami przypomina mi Tietza. Pamietam, kiedy Stefan został podstawowym juniorem Apatorowi sezon szedł cieżko, na seniorkę odeszli stary Miedziński i pochodzący z Gniezna Śniegowski. Rok wcześniej pierwszy medal DMP, a tu na półmetku miejsce na dole tabeli. Później przyszło przełamanie. Ząbik ostąpił Stefanowi miejsce przy krawężniku i ten uciekł do przodu, a pan Janek przypilnował drugiej pozycji, Rembas nie dał rady się przedrzeć. Za parę lat Tietz tworzył niezłą parę z Krzychem Kuczwalskim. Nie każdy ma talent na miarę mistrza Polski i Świata, ale żeby ktoś wygrywał, musi być też ten drugi, trzeci, a nawet czwarty.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  55. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    Semen (18-09-2018)

  56. Powrót do góry    #6163
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    954
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Jak to jest z tym kontraktem Iversena? Od kolegi, który siedzi w środowisku klubowym słyszałem, że Vaculik odchodzi z Gorzowa i Zmora chce z powrotem PUKa ściągnąć, a sam PUK jest skłonny rozmawiać. Co wtedy z nami? Pedersen? Nie będę potrafił bić mu brawo.

  57. Powrót do góry    #6164
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,924
    Kliknij i podziękuj
    6,487
    Podziękowania: 8,800 w 4,839 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Na razie z Miśkowiaka Skrzydlewski miał tyle pożytku, co Zdunek z Turowskiego. Szału wielkiego nie zrobił, bynajmniej nie na skalę legendy rozbudowanej przez jego wujaszka. Kossakowski kończy wiek juniorski, na drugiego Żupińskiego Gdańsk będzie jeszcze długo czekał, więc jestem spokojny, że Marcin znajdzie miejsce w składzie. Natomiast o Krakowiaku można napisać, że średnią upadków utrzymuje na stałym poziomie. Jak sam widzisz podaż na rynku juniorów nie powala i poza Lampartem ciężko znaleźć zawodnika z widokami na solidne punktowanie w Ekstralidze. Nadgarstek ma wbrew pozorom sporo wspólnego z Kościelskim, u jednego i drugiego spotkanie z bandą paradoksalnie wyszło klubowi na dobre. Trochę też naciągane wydaje mi się pisanie o inwestowaniu w przypadku Termosa, generalnie poza swoim dzieckiem specjalnej troski nie ma zbytniej cierpliwości do zawodników.

    Kościelski. Swoimi gabarytami przypomina mi Tietza. Pamietam, kiedy Stefan został podstawowym juniorem Apatorowi sezon szedł cieżko, na seniorkę odeszli stary Miedziński i pochodzący z Gniezna Śniegowski. Rok wcześniej pierwszy medal DMP, a tu na półmetku miejsce na dole tabeli. Później przyszło przełamanie. Ząbik ostąpił Stefanowi miejsce przy krawężniku i ten uciekł do przodu, a pan Janek przypilnował drugiej pozycji, Rembas nie dał rady się przedrzeć. Za parę lat Tietz tworzył niezłą parę z Krzychem Kuczwalskim. Nie każdy ma talent na miarę mistrza Polski i Świata, ale żeby ktoś wygrywał, musi być też ten drugi, trzeci, a nawet czwarty.
    Dobrze, że porównanie zakończyłes na Stefanie, bo przeca Per też był wysoki ale dobrze, że aż takiej wyobraźni nie masz.
    Na poważnie, to porównywać Miskowiaka nawet po tak kiepskim sezonie z naszymi perełkami to trzeba mieć odwagę.
    Powtarzam, poza IKS em który parę razy pokazal, że coś może z niego być, pozostałe nasze perly póki co nie rokuja najlepiej.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  58. Powrót do góry    #6165
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,418
    Kliknij i podziękuj
    972
    Podziękowania: 1,471 w 948 postach
    Lahti też kawał chłopa. Dobrze, że chociaż tyle zrozumiałeś z tej przypowieści.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •