Strona 130 z 168 PierwszyPierwszy ... 3080120128129130131132140 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,806 do 5,850 z 7533

Wątek: Apator Torun 2018 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #5806
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Oracle Zobacz posta
    Śmiem twierdzić, że puste jak na dzisiejsze czasy obicia Woffindena przynoszą mu kilka razy więcej $ niż choinka Pawła.
    Monster to podobno daje Pawłowi na waciki a każe paradować z bidonami w czapkach za dużych na głowę.
    Te za duże czapki na głowę to jeszcze nic, przeca na ostatnim meczu z Gorzowem jeden z lokalnych banków podłożył folder z Pawełkiem na krzesełka. A ci gupi ludziska zamiast wziąć to do łapy i poczytać to bezczelnie sadzali dupsko na wizerunku naszego wychowanka. Skandal!

  2. Powrót do góry    #5807
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    A tymczasem nasz były jakby nie było zawodnik mocno się musiał w głowę uderzyć ,chyba nawet w meczu z Ostrowem.

    https://m.youtube.com/watch?v=sMEI72tBJa0

    https://m.youtube.com/watch?v=ll1ygLg5OLE

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi venom200 za jego przydatny post!

    Rif (12-09-2018)

  4. Powrót do góry    #5808
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,888
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Nieźle gościa potargało.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #5809
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,839
    Kliknij i podziękuj
    444
    Podziękowania: 616 w 318 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Te za duże czapki na głowę to jeszcze nic, przeca na ostatnim meczu z Gorzowem jeden z lokalnych banków podłożył folder z Pawełkiem na krzesełka. A ci gupi ludziska zamiast wziąć to do łapy i poczytać to bezczelnie sadzali dupsko na wizerunku naszego wychowanka. Skandal!
    To też Paweł ma gdzieś rodzime środowisko skoro kibice mają go tak blisko dupy.

    Oskar chyba zaraz przejmie przezwisko po ojcu. Nieźle musiał być nafukany

  6. Powrót do góry    #5810
    Użytkownik Awatar peper
    Dołączył
    24-11-2012
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    123
    Podziękowania: 201 w 102 postach
    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    A tymczasem nasz były jakby nie było zawodnik mocno się musiał w głowę uderzyć ,chyba nawet w meczu z Ostrowem.

    https://m.youtube.com/watch?v=sMEI72tBJa0

    https://m.youtube.com/watch?v=ll1ygLg5OLE

    O dzizas....niech zostanie przy tym zuzlu bo ze spiewania sie chlopak nie utrzyma.
    Nie wiem jak Wy ale ja nie moge patrzec na takie rzeczy. Widze takiego goscia i albo mi go zal albo jest mi w jakis dziwny sposob wstyd za niego, ze wrzuca takie gowna.
    Trzeba miec na serio zryty beret zeby takie cos nagrac i pozwolic innym ludziom na to patrzec.

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi peper za jego przydatny post!

    j-rules (11-09-2018)

  8. Powrót do góry    #5811
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,816
    Kliknij i podziękuj
    594
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Koledze raczej chodziło o zaplecze sponsorskie, przecież on jest arcymistrzem w pozyskiwaniu sponsorów w stosunku co do jakości sportowej, całe autobusy w Pawełku jeżdżą po Toruniu, jego motor oblepiony jak choinka na Boże Narodzenie, nawet pomijając Monstera, to większość krajowych seniorów przy Pawełku sponsorsko wygląda biednie.
    A ja myślałem że klub mu stworzył cieplarniane warunki. A to o jakieś nalepki sponsorów chodzi, pewnie w większości znalezionych bez klubowego protektoratu.

    Cieplarniane warunki nie mają tu zastosowania no chyba, że miał kontrakt na poziomie IMŚ i dorzucimy do tego niszczenie karier Gomólskiego i Walaska.

  9. Powrót do góry    #5812
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,600
    Kliknij i podziękuj
    1,787
    Podziękowania: 1,365 w 807 postach
    peper nie kumasz zajawki
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  10. Powrót do góry    #5813
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,886
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Nowy Alice Cooper ?

  11. Powrót do góry    #5814
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,703
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Dlugo sie powstrzymywalem, zeby nie ogladac tych wyczynow OAG bo z tego co czytalem na forum to dramat, ale jednak kliknalem.
    Matko, to nie jest dramat. Ten gosc jest skonczony. Ze zuzlowca z niego nie bedzie to ja juz wiedzialem po pewnym wywiadze jeszcze w tvp sport, ale tu juz nawet przyzwoitego czlowieka z niego nie bedzie, bo jak widac cpanie juz zrobilo swoje.
    Zamknac w pokoju bez klamek zanim zrobi cos czego niekoniecznie bedzie zalowal.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  12. Powrót do góry    #5815
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2013
    Postów
    445
    Kliknij i podziękuj
    963
    Podziękowania: 67 w 50 postach
    Nowości podają informacje, że nasi się interesują Tomkiem Orwatem.

  13. Powrót do góry    #5816
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    Oscarowi powinni badania zrobić ,bo jak na moje to jakieś tablety weszły mu za mocno

  14. Powrót do góry    #5817
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    A ja myślałem że klub mu stworzył cieplarniane warunki. A to o jakieś nalepki sponsorów chodzi, pewnie w większości znalezionych bez klubowego protektoratu.

    Cieplarniane warunki nie mają tu zastosowania no chyba, że miał kontrakt na poziomie IMŚ i dorzucimy do tego niszczenie karier Gomólskiego i Walaska.
    "Nalepki sponsorów" - tych, którzy są również sponsorami Klubu mają swoją wymierną wartość.
    Paweł indywidualnie przyciąga ich także dlatego, że jest jedynym wychowankiem.
    Co do całej reszty, to co Klub miał zrobić więcej? Paweł sam sobie zgotował taki los. W poprzednim sezonie rywalizował z takim wymiataczem jak Walas, a w tym roku bezapelacyjnie był gorszy od Jacka Holdera. To jest cholernie smutne dla każdego kibica Apatora, bo przecież jeszcze dwa - trzy lata temu, nikt by nie pomyślał, że tak skończy nasz niejednokrotnie lider zespołu, który obecnie został wykopany przez młokosa z Antypodów.

  15. Powrót do góry    #5818
    Użytkownik Awatar peper
    Dołączył
    24-11-2012
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    123
    Podziękowania: 201 w 102 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    peper nie kumasz zajawki
    Bardzo nie kumam.
    Jeszcze jakby to bylo robione dla jaj, ale on tak serio serio...
    Swoja droga w 2 lidze nie ma kontroli antydopingowych ?
    Nie wiem czy to prawda ale jesli tak jak piszecie chlopak cpa (na trzezwo chyba nie da sie tworzyc takich gowien) to powinno to byc wychwycone przez jakas kontrole.
    Ja bedac zuzlowcem balbym sie scigac z kims kto jest w stanie wymyslec takie COS plus nazywa to muzyka i mysli zeby zyc z tego.

  16. Powrót do góry    #5819
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Ładnie to tak jechać blacktopem?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    No a kto jechał tym oszołomem po meczu Leszna w Tarnowie?

    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Mój serdeczny kolega piernik mówi, że macie ustalone wstępnie warunki z Kołodziej em. Nie ładnie panowie.
    A kolega na którym CPN-ie sprzedaje? Bo jak takie rzetelne newsy to może i wacha chrzczona .
    !Adrian walcz!

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    Rif (12-09-2018)

  18. Powrót do góry    #5820
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    1,410
    Kliknij i podziękuj
    269
    Podziękowania: 191 w 120 postach
    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    Oscarowi powinni badania zrobić ,bo jak na moje to jakieś tablety​ weszły mu za mocno
    i chyba nie chodzi tu o sprzęt elektroniczny ...

  19. Powrót do góry    #5821
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,178
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,873 w 4,882 postach
    Tak sobie pacze na kopana i my mamy tu jakieś wątpliwości w sprawie wychowanków a co mają powiedziec Irlandczycy mając w reprezentacji trzech murzynow i żadnego rudego?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    peper (11-09-2018)

  21. Powrót do góry    #5822
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Tak sobie pacze na kopana i my mamy tu jakieś wątpliwości w sprawie wychowanków a co mają powiedziec Irlandczycy mając w reprezentacji trzech murzynow i żadnego rudego?
    Kilka lisów można przefarbować.
    !Adrian walcz!

  22. Powrót do góry    #5823
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Dzisiaj Paweł w Elitserien idzie na maxa...

  23. Powrót do góry    #5824
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,886
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Tak sobie pacze na kopana i my mamy tu jakieś wątpliwości w sprawie wychowanków a co mają powiedziec Irlandczycy mając w reprezentacji trzech murzynow i żadnego rudego?
    Nie wiem. Po 25 minutach wyłączyłem ten mecz. Zenujacy poziom obu ekip.

  24. Powrót do góry    #5825
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    870
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    Cytat Zamieszczone przez el_kwas Zobacz posta
    Dzisiaj Paweł w Elitserien idzie na maxa...
    no wlasnie. co mu sie staneło. zostanie w toruniu, zobaczycie. Fraczak juz mu pewnie 9tke grzeje

  25. Powrót do góry    #5826
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,816
    Kliknij i podziękuj
    594
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez wokie Zobacz posta
    Nowości podają informacje, że nasi się interesują Tomkiem Orwatem.
    Wizjonerzy z klubu Getwell osiagneli taki poziom że raczej jest pewne ze nie zakontraktują kogokolwiek co odpali w przyszłym sezonie. Pewne jest że rzucą sie na nazwiska seniorskie i juniorskie co to okażą się porażką transferową 2019. Ważne żeby te nazwiska były głośne. Orwat do nich nie należy, chociaż pewnie osiągnąłby poziom transferów.

    "Nalepki sponsorów" - tych, którzy są również sponsorami Klubu mają swoją wymierną wartość.
    Paweł indywidualnie przyciąga ich także dlatego, że jest jedynym wychowankiem.
    Co do całej reszty, to co Klub miał zrobić więcej? Paweł sam sobie zgotował taki los. W poprzednim sezonie rywalizował z takim wymiataczem jak Walas, a w tym roku bezapelacyjnie był gorszy od Jacka Holdera. To jest cholernie smutne dla każdego kibica Apatora, bo przecież jeszcze dwa - trzy lata temu, nikt by nie pomyślał, że tak skończy nasz niejednokrotnie lider zespołu, który obecnie został wykopany przez młokosa z Antypodów.
    Ten młokos jest cały rok młodszy. Więc z punktu widzenia kariery są rówieśnikami. Natomiast ja jestem kibicem który kształtował się głównie na poczatku lat 90-tych gdzie Toruń to byli wychowankowie i niepojęte jest dla mnie, że w klubie któremu kibicuje(kibicowałem) 30 lat stawia się bardziej na starych dziadów typu Walasek czy Holta niż na chłopaka z Torunia. Nawet jak ma kryzys to zamiast znaleźć rozwiązanie się go wyrzuca. Zabowsky pisał że żużel się zmienia ale tego co się dzieje ostatnio w Toruniu nie jestem w stanie zaakceptować i ja wysiadam. Bedę sledził jak tam daje sobie radę Igor ale wyniki Getwella z Bobem Frontchuckiem na czele raczej mnie interesować nie będą.
    Ostatnio edytowane przez Frank_Drebin ; 11-09-2018 o 21:36

  26. Powrót do góry    #5827
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Vaculik 0,0,-.
    Czy częstochowski wszarz z pęcherzem już wykonał telefon do prokuratury?!
    !Adrian walcz!

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    Frank_Drebin (11-09-2018)

  28. Powrót do góry    #5828
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Malin smierdziuchu zasrany wrzuc sobie 12 bieg jak jedzie Vacul. Jesli po obejrzeniu 12 biegu nadal bedziesz uwazal ze wszystko bylo ok to powiedz starym ze cie zj#bali. Udanych wakacji.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  29. Powrót do góry    #5829
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-06-2013
    Postów
    773
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 216 w 137 postach
    Ja tam w ogóle nie rozumiem waszego psioczenia. Zerknąłem sobie na statystyki Adriana (tak, tak, wiem, że są dla laików):

    Rok 2017
    Polska: 1,549; dom - 1,800; wyjazd - 1,387;
    Szwecja: 1,868; dom - 2,000; wyjazd - 1,722;

    Rok 2018
    Polska: 1,747; dom - 1,875; wyjazd -1,615;
    Szwecja: 1,348; dom - 1,500; wyjazd -1,267; (niesklasyfikowany)

    Wielki progres. Presja wywierana na zawodników w Toruniu jest przeogromna. Złota ręka Cieślaka spowodowała, że Adrian wzbił się na wyżyny swoich umiejętności.

    A co do Pawła. Nie chce u nas jeździć, krzyż na drogę. Ja po nim płakać nie będę.

    W kwestii składu na przyszły sezon. Na moje może zostać tak jak jest. Ewentualnie dokupić jakiegoś juniora. Tyle.

  30. Powrót do góry    #5830
    Użytkownik Awatar peper
    Dołączył
    24-11-2012
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    123
    Podziękowania: 201 w 102 postach
    Cytat Zamieszczone przez atrock92 Zobacz posta
    no wlasnie. co mu sie staneło. zostanie w toruniu, zobaczycie. Fraczak juz mu pewnie 9tke grzeje
    To tylko pokazuje, ze Pawlowi zmiany sa potrzebne.
    Jak jest cieply k*rwidolek to nie trzeba za bardzo inwestowac w sprzet, z kazdego wyniku jest sie zadowolonym, wrzuci sie zdjecie na Insta jak duzo jezdze na rowerze, napije energetyke i pyknie.
    Juz wiele razy pisalismy na tym forum, u Pawla byl sprzet od Ryana to byly wyniki.
    Na pewnym etapie Pawel przespal inwestycje w "moturki" i zostal z tylu.
    Fizycznie chlopak zawsze byl swietnie przygotowany i tego mu nikt nie zarzuci.
    Zawsze mial miejsce w skladzie bo to nasza perelka i to zgubilo.
    Dlatego z mojej strony szacun dla Fratczaka, ze mial jaja zeby cos z tym zrobic.
    Przeciez na poczatku sezonu naprawde staral sie go budowac ale jak masz goscia, ktory nie zre calego tego dziadostwa na calego tylko cieszy sie z 5 punktow na krzyz to trzeba cos z tym zrobic.
    Pawlowi zycze jak najlepiej i chcialbym, zeby zostal u nas...pod warunkiem, ze nie bedzie mial pewnego miejsca w skladzie i bedzie musial o nie walczyc.
    Inaczej niech idzie droga Miedziaka, mam nadzieje, ze mu to wyjdzie na dobre.

  31. Powrót do góry    #5831
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Malin smierdziuchu zasrany wrzuc sobie 12 bieg jak jedzie Vacul. Jesli po obejrzeniu 12 biegu nadal bedziesz uwazal ze wszystko bylo ok to powiedz starym ze cie zj#bali. Udanych wakacji.
    Zawszony, pusto-łby, przesiąknięty nienawiścią do wszystkiego co toruńskie pajacu - przyjmij do wiadomości jedno - $łowak jest ostatnim zawodnikiem na Świecie, który będzie cokolwiek podkładał Toruniowi. Myślałem, że tak oczywistych rzeczy tłumaczyć nie trzeba ale jesteś przedstawicielem tak zaawansowanej formy kretynizmu, że nawet tego nie pojmujesz.A śmierdziuch to cię zrobił po pijaku a jak uświadomił sobie, co najlepszego uczynił to uciekł tam gdzie pieprz rośnie - no i chyba musiał być z Torunia.

    Paweł dziś ucieka nawet Nickiemu przy bandzie - powodzenia, gdziekolwiek nie pojedziesz.
    !Adrian walcz!

  32. Powrót do góry    #5832
    Użytkownik Awatar peper
    Dołączył
    24-11-2012
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    123
    Podziękowania: 201 w 102 postach
    Dudek zlamana reka.

  33. Powrót do góry    #5833
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Wiesniaku paluchem robiony. Jestes tak tępy ze nawet nie ma sensu z toba dyskutowac. Nie jestes przeciez nawet z Torunia biedny wiesniaku a spinasz sie tak jakbys mial sie zaraz zesrac. Magia wielkiego miasta ci odj#bala i wozisz sie jak wiesniak po gnojowisku.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  34. Powrót do góry    #5834
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    954
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 131 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez peper Zobacz posta
    Dudek zlamana reka.
    ale u nas Koldi ma byc

  35. Powrót do góry    #5835
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez peper Zobacz posta
    To tylko pokazuje, ze Pawlowi zmiany sa potrzebne.
    Jak jest cieply k*rwidolek to nie trzeba za bardzo inwestowac w sprzet, z kazdego wyniku jest sie zadowolonym, wrzuci sie zdjecie na Insta jak duzo jezdze na rowerze, napije energetyke i pyknie.

    Juz wiele razy pisalismy na tym forum, u Pawla byl sprzet od Ryana to byly wyniki.
    Na pewnym etapie Pawel przespal inwestycje w "moturki" i zostal z tylu.
    Fizycznie chlopak zawsze byl swietnie przygotowany i tego mu nikt nie zarzuci.
    Zawsze mial miejsce w skladzie bo to nasza perelka i to zgubilo.
    Dlatego z mojej strony szacun dla Fratczaka, ze mial jaja zeby cos z tym zrobic.
    Przeciez na poczatku sezonu naprawde staral sie go budowac ale jak masz goscia, ktory nie zre calego tego dziadostwa na calego tylko cieszy sie z 5 punktow na krzyz to trzeba cos z tym zrobic.
    Pawlowi zycze jak najlepiej i chcialbym, zeby zostal u nas...pod warunkiem, ze nie bedzie mial pewnego miejsca w skladzie i bedzie musial o nie walczyc.
    Inaczej niech idzie droga Miedziaka, mam nadzieje, ze mu to wyjdzie na dobre.
    U Pawła się nawarstwiło parę rzeczy, wizerunek który zawodnik kreuje w mediach ma się czasami nijak do tego jaki taki zawodnik jest, to że ktoś publikuje zdjecia, na których grzecznie siedzi, ćwiczy czekając na zawody, nie znaczy że tak koniecznie było i taki zawodnik nie robił innych, mniej sportowych rzeczy.
    Z Pawła może być kawał zawodnika jeszcze, dzisiaj 13 punktów w Szwecji, był liderem swojej drużyny, takim z prawdziwego zdarzenia (4x3 w tym 15 bieg), chyba pierwszy raz za czasów seniora, jakikolwiek jego występ można tak określić.

  36. Powrót do góry    #5836
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Wiesniaku paluchem robiony. Jestes tak tępy ze nawet nie ma sensu z toba dyskutowac. Nie jestes przeciez nawet z Torunia biedny wiesniaku a spinasz sie tak jakbys mial sie zaraz zesrac. Magia wielkiego miasta ci odj#bala i wozisz sie jak wiesniak po gnojowisku.
    Odezwał się śmierdzący zawszony słoik.
    Sam sobie powyżej wystawiłeś diagnozę.
    Jedynym błędem twojej starej było to, że nie posluchała lekarzy, póki nie było za późno i można było to ustrojstwo wyskrobać.

    Wysłane z mojego LG-H990 przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  37. Powrót do góry    #5837
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,888
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Wiesniaku paluchem robiony. Jestes tak tępy ze nawet nie ma sensu z toba dyskutowac. Nie jestes przeciez nawet z Torunia biedny wiesniaku a spinasz sie tak jakbys mial sie zaraz zesrac. Magia wielkiego miasta ci odj#bala i wozisz sie jak wiesniak po gnojowisku.
    Black, nie poznaję kolegi

    Skąd u ciebie tyle agresji ? Kolega Malin ciebie podkręca, a ty stary wyjadacz, dajesz się tak wkręcać ?

    EDIT:

    Malin, ciebie też nie poznaje. Jeszce niedawno, jak byłem przeciwny moderom na tym forum, to zarzucałeś mi, że będę nadużywał "pajaców" i takich tam. A sam jedziesz po bandzie z zamkniętymi oczyma.

    Już sam nie wiem, który kogo tam podkręca.

    Jednym słowem, stare ...uje a udają gówniarzy.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 11-09-2018 o 23:01
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #5838
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Obaj siebie warci.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  39. Powrót do góry    #5839
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,888
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Obaj siebie warci.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Chyba ich zawstydziliśmy, już siedzą cicho
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #5840
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,178
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,873 w 4,882 postach
    Cytat Zamieszczone przez peper Zobacz posta
    To tylko pokazuje, ze Pawlowi zmiany sa potrzebne.
    To pokazuje wlasnie,ze trzeba usiasc do stolu i pogadac.
    Pawlowi od ponad miesiaca wlaczyl sie tryb sportowca.
    Nie wiem jakie sa relacje w tej chwili i czy mosty nie sa juz spalone,ale
    szkoda puszczac chlopaka,choc ja sie z tym juz pogodzilem.
    Walki o sklad niech nikomu nie funduja,bo druzyna ma miec
    spokojna glowe.
    Jack Holder z jednej strony ratowal nas kilkakrotnie przed kompromitacja,
    z drugiej strony tak silny rezerwowy burzy lad w druzynie,bo Drozdza u nas nie bylo.
    Ktos pisal,ze chca podpisac z Chrisem i go wypozyczyc.
    Nie wiem co Chris mialby z tego miec ,ale ok :

    1.Doyle
    2.Pawel
    3.Iversen
    4.Jack
    5.Nowy
    6.IKS
    7.Perelka lub Nowy
    8.Kaczmarek ( choc szkoda chlopa,ale zdaje sie taka role mu szykuja )

    Oczywiscie 4 z 8 ze wzgledow taktycznych mozna zamienic.

    Mamy alternatywe za Pawla?
    Jaka? Ja takowej nie widze.
    Jesli pod 5 udalby sie jakis "glosny" transfer,to wpada do skladu za Chrisa.
    Jednak tak dlugo jak nie bedzie w 100% pewny,trza tez jego trzymac
    za jedna noge,bo ktos bedzie musial nas w lidze utrzymac.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 12-09-2018 o 06:39
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  41. Powrót do góry    #5841
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,208
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta

    Mamy alternatywe za Pawla?
    Jaka? Ja takowej nie widze.
    Macie, Holta
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  42. Powrót do góry    #5842
    Użytkownik Awatar rotapa
    Dołączył
    19-11-2015
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 91 w 45 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Macie, Holta
    a kysz a kysz!!

  43. Powrót do góry    #5843
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Macie, Holta

    Ty się od Ryśka nam odjaniepawlij bo jak wiadomo
    wszystkie Ryśki to fajne chłopaki

  44. Powrót do góry    #5844
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Cytat Zamieszczone przez peper Zobacz posta
    To tylko pokazuje, ze Pawlowi zmiany sa potrzebne.
    Jak jest cieply k*rwidolek to nie trzeba za bardzo inwestowac w sprzet, z kazdego wyniku jest sie zadowolonym, wrzuci sie zdjecie na Insta jak duzo jezdze na rowerze, napije energetyke i pyknie.
    Juz wiele razy pisalismy na tym forum, u Pawla byl sprzet od Ryana to byly wyniki.
    Na pewnym etapie Pawel przespal inwestycje w "moturki" i zostal z tylu.
    Fizycznie chlopak zawsze byl swietnie przygotowany i tego mu nikt nie zarzuci.
    Zawsze mial miejsce w skladzie bo to nasza perelka i to zgubilo.
    Zawsze miał miejsce w składzie??? Od kiedy? Od czasu kontuzji Holty? Ani u Gajewskiego, ani u Frątczaka nie miał uprzywilejowanej pozycji, wręcz przeciwnie, ten pierwszy kazał mu szukać jazdy w innych ligach, poniekąd słusznie, co jednak skończyło się kontuzją w Anglii. Wejście w wiek seniorski zbiegło się z kryzysem Johnsa i nie tylko on miał problemy silnikami.

    Generalnie zmiana otoczenia wyjdzie mu na dobre. Na wymianie Kołodziej <> Przedpełski, wszyscy skorzystają. Paweł lubi przyczepny tor, Kołodziej podreperuje budżet na SGP, a w GetWellu średnia wieku będzie się zgadzać. Wiem, wiem, średnie są dla laików.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  45. Powrót do góry    #5845
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,178
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,873 w 4,882 postach
    Ale chyba nie kwestionujesz tego, że Kołodziej >Paweł.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  46. Powrót do góry    #5846
    Użytkownik Awatar peper
    Dołączył
    24-11-2012
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    123
    Podziękowania: 201 w 102 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Zawsze miał miejsce w składzie??? Od kiedy? Od czasu kontuzji Holty? Ani u Gajewskiego, ani u Frątczaka nie miał uprzywilejowanej pozycji, wręcz przeciwnie, ten pierwszy kazał mu szukać jazdy w innych ligach, poniekąd słusznie, co jednak skończyło się kontuzją w Anglii. Wejście w wiek seniorski zbiegło się z kryzysem Johnsa i nie tylko on miał problemy silnikami.

    Generalnie zmiana otoczenia wyjdzie mu na dobre. Na wymianie Kołodziej <> Przedpełski, wszyscy skorzystają. Paweł lubi przyczepny tor, Kołodziej podreperuje budżet na SGP, a w GetWellu średnia wieku będzie się zgadzać. Wiem, wiem, średnie są dla laików.

    Tak ale inni zaczeli szukac i kombinowac. Nie bali sie inwestycji w sprzet. Przykladowo Tai poszedl do Rysia po drodze testujac kilku innych tunerow.
    Tylko Pawel i Chris czekali na Johnsa do konca i sie nie doczekali.
    Mam wrazenie, ze na pewnym etapie Pawel bal sie inwestycji, albo nie mial co inwestowac ?
    Jestem przekonany, ze jesli dogada sie ze sprzetem i bedzie pokazywal zadziornosc i checi z koncowki sezonu bedzie jeszcze z niego zuzlok.

  47. Powrót do góry    #5847
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,703
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Ale chyba nie kwestionujesz tego, że Kołodziej >Paweł.
    Pawel objechal Kolodzieja, nie pamietasz?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  48. Powrót do góry    #5848
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,236
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,225 w 652 postach
    Jaki Kołodziej... Zejdzie na ziemię bo znów was będzie bolało...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  49. Powrót do góry    #5849
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Panowie zejdźcie na ziemię z tym Kołodziejem,
    my jak tankujemy to tylko 95 nie ważne że
    drogo. lejemy pod korek.

  50. Powrót do góry    #5850
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Paweł miał ten problem, że po przejściu w wiek seniora, w drużynie nie było miejsca na jego gorszą dyspozycję. W ubiegłym roku skład był tak skrojony, że ostatecznie walczyliśmy o życie, w obecnym od początku, z uwagi na gorszą dyspozycję liderów, walczyliśmy o PO.
    Do tego rzeczywiście doszedł problem ze sprzętem, zaprzątanie sobie głowy pobocznymi biznesami i efekt mamy taki, że żegnamy największą nadzieję toruńskiego żużla od wielu lat.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •