Strona 127 z 168 PierwszyPierwszy ... 2777117125126127128129137 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,671 do 5,715 z 7533

Wątek: Apator Torun 2018 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #5671
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,096
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    1. Dudek
    2. Doyle
    3. Zmarzlik
    4. Iversen
    5. Vaculik / Woffinden
    6. Lampart
    7.Miskowiak
    8. Holder

    Wszystko co będzie gorsze wobec powyższego zestawienia , będzie porażką klubu po całej linii...i whoooy.
    Nieco silnijeszy sklad niz w tym roku wiec 4 miejsce to minimum.

    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Dudek, Kołodziej, Zmarzlik, Hampel, trochę płyną, ciekawe na ile to sprawdzone, oby nie było tak że żadnego z tej czwórki nie zobaczymy, a sprawdzi się jedynie to że zostaną Holder z Holtą
    Niekoniecznie plyna.
    Kazdy klub rozmawia z kilkoma, Kruzynski rowniez.
    Liczy sie jednak podpis.
    Poki co to sa rozmowy jakis kolesi przy kawie.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  2. Powrót do góry    #5672
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,268
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,220 w 1,211 postach
    Nie wiem czy wiecie, ale wczoraj były zawody żużlowe na MA.
    W sumie co ja Wam dupę truję, przecież Wy rozemocjonowani spekulacjami transferowymi dawno zapomnieliście co to jest żużel.

    Dla tych ostatnich, kibiców, którzy tu jeszcze zaglądają, krótko napiszę tak:
    Zawody miały dwóch bohaterów, byli nimi:
    Mateusz Bartkowiak - chłopak jest niesamowity, jako piętnastolatek tylko Bartek Zmarzlik zrobił na mnie podobne wrażenie.
    Piotr Nowak - bezdyskusyjnie najlepszy polski sędzia.

    Pozdrowienia dla tych, którzy byli na wczorajszym turnieju!
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  3. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    Howard (06-09-2018), Morciasz (06-09-2018), Nigel (06-09-2018)

  4. Powrót do góry    #5673
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,764
    Kliknij i podziękuj
    902
    Podziękowania: 1,337 w 703 postach
    A tymczasem na klubowym facebooku oficjalna przecena drużyny, spadek wartości i totalna wyprzedaż "mistrzowska". Marketingowy świetny strzał...
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  5. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Morciasz za jego przydatny post!

    Howard (06-09-2018), Lipa_PL (06-09-2018)

  6. Powrót do góry    #5674
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,867
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,659 w 989 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Nie wiem czy wiecie, ale wczoraj były zawody żużlowe na MA.
    W sumie co ja Wam dupę truję, przecież Wy rozemocjonowani spekulacjami transferowymi dawno zapomnieliście co to jest żużel.

    Dla tych ostatnich, kibiców, którzy tu jeszcze zaglądają, krótko napiszę tak:
    Zawody miały dwóch bohaterów, byli nimi:
    Mateusz Bartkowiak - chłopak jest niesamowity, jako piętnastolatek tylko Bartek Zmarzlik zrobił na mnie podobne wrażenie.
    Piotr Nowak - bezdyskusyjnie najlepszy polski sędzia.

    Pozdrowienia dla tych, którzy byli na wczorajszym turnieju!
    Tym razem nie dalem rady. Mam pytanko. Jak to sie stalo, ze Rydlewski wygral z Chmielem z Rybnika ?

  7. Powrót do góry    #5675
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,268
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,220 w 1,211 postach
    W tym wyścigu rybniczanie prowadzili podwójnie, drugi jechał Chmiel, którego mocno atakował Kościelski.
    Marcin na pierwszym łuku, któregoś z okrążeń, bardzo ostro wszedł od wewnętrznej w zawodnika ROW-u.
    W skutek tego, jak się wydaje, zderzenia Chmiel stracił panowanie nad motorem i ledwo wybronił się przed upadkiem stając niemal w miejscu.
    Wykorzystał to Aleks, który zdobył punkt, a Kościelski został upomniany ostrzeżeniem za niebezpieczną jazdę.

    Dzisiaj ma odbyć się zaległy turniej w Łodzi. Sytuacja w tabeli jest taka, że nasi muszą wygrać i zdobyć ponad 17 punktów, aby wygrać fazę półfinałową, właśnie małymi oczkami.

    EDIT: Nie sprawdziłem moich obliczeń, więc proszę nie brać ich za pewnik, choć zgadzają się one z tabelą prezentowaną przez SF.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 06-09-2018 o 08:16
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    Penhall (06-09-2018)

  9. Powrót do góry    #5676
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,096
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Wyhaczyles swoim fachowym okiem jakas perelke,oprocz Bartkowiaka?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  10. Powrót do góry    #5677
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,862
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Frątczak miał jasno wytyczony cel PO, nie zrealizował go i
    w nagrodę dostał podwyżkę i kontrakt na 2 lata
    Jak by nie wpadł z odsieczą Pan NICE to pewnie
    byśmy o baraż się zakręcili.

  11. Powrót do góry    #5678
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Frątczak miał jasno wytyczony cel PO, nie zrealizował go i
    w nagrodę dostał podwyżkę i kontrakt na 2 lata
    Jak by nie wpadł z odsieczą Pan NICE to pewnie
    byśmy o baraż się zakręcili.
    Już nie napiszę, kto rok temu prosił i błagał o zatrudnienie Frontczaka xD.
    !Adrian walcz!

  12. Powrót do góry    #5679
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,862
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Już nie napiszę, kto rok temu prosił i błagał o zatrudnienie Frontczaka xD.

    To jakiś kretyn musiał być, co więcej ten sam oszołom pisał coś o 2 nogach Łaguty
    Szkoda że nie ma moderatorów bo ban się należy.

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi koot za jego przydatny post!

    kingpin (06-09-2018)

  14. Powrót do góry    #5680
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Prawie spadłem z krzesła:
    "uzgodniona jest już nowa umowa z Jackiem Frątczakiem, który ma kierować zespołem przez dwa kolejne lata (nowy kontrakt zakłada podwyżkę)." !!!

    Teraz każdy pracownik może powołać się na casus Frątczaka w żądaniu od szefa podwyżki!

    Szefie chcę więcej kasy!
    Za co???
    Za to samo co Frątczak!
    Jacek Kozak to się potrafi ustawić.
    Dwa takie sezony i jeszcze podwyżke wyszarpał.

    Ale w sumie jest progres, było 7 miejsce, teraz 5.
    Jak uda się wejść do PO, to rozbije bank.

    Mają rozmach ...
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  15. Powrót do góry    #5681
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,438
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,477 w 954 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Jak uda się wejść do PO, to rozbije bank.
    Zbożowy? Tak tak, to ten sam schemat, tylko Król Midas zna lepiej amerykański, więc teka premiera po kolejnej dobrej zmianie wajchy jak najbardziej mu się należy. Skurczybyk wie, przy kim się zakręcić. Z autostrady asfalt zwinięty, pora na czerwone dywany.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  16. Powrót do góry    #5682
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,096
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    W podwyzke dla Jacka Falubaza zbytnio nie wierze,bo niby za co?
    Kruzynski z Terminskim to zadne krezusy i nie szastaja kasa na lewo czy prawo.
    Uposledzeni tez nie sa a i Fratczak powinien znac swoje miejsce w szeregu ( czyt. za co niby mialoby domagac sie
    podwyzki?).
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  17. Powrót do góry    #5683
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,438
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,477 w 954 postach
    Ano za to, że inni o takiej posadce mogą sobie tylko POmarzyć No chyba, że Morciasz swoje CV jednak wysłał. O otwartym konkursie, jak było w zeszłym roku na stanowisko trenera nie słyszałem, więc Król może dyktować warunki. Wbrew pozorom dobrze wygadanego klałna nie tak łatwo znaleźć, a raczej nikt z branży, co ma odrobinę pojęcia o żużlu i nie chce być tylko słupem o taką fuchę bić się nie będzie.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  18. Powrót do góry    #5684
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,329
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Nie wiem czy wiecie, ale wczoraj były zawody żużlowe na MA.
    W sumie co ja Wam dupę truję, przecież Wy rozemocjonowani spekulacjami transferowymi dawno zapomnieliście co to jest żużel.
    Masz rację, dawno zapomnieliśmy. Prowokacja na poziomie ucznia późnej szkoły podstawowej, zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę godzinę i dzień rozgrywania tych zawodów...

  19. Powrót do góry    #5685
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Tak jedziecie po Jacusiu a jestem ciekaw co byście pisali gdyby to waszym menago był Adaś Skórnicki

  20. Powrót do góry    #5686
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,438
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,477 w 954 postach
    Nie jedziemy, po prostu niektórzy mylą funkcję, jaką sprawuje spadochroniarz Jacek w przedsiębiorstwie GetWell. Jako pijarowiec i rzecznik prasowy jest znakomity. Zresztą co tam Adaś, niektórzy mają trenerów kadry, a bez asysty elektryka i pługów śnieżnych nie dają rady.

    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Masz rację, dawno zapomnieliśmy. Prowokacja na poziomie ucznia późnej szkoły podstawowej, zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę godzinę i dzień rozgrywania tych zawodów...
    Jakby te zawody odbyły się w niedzielny wieczór nadkomplet na MA murowany.
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 06-09-2018 o 13:08
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  21. Powrót do góry    #5687
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    W podwyzke dla Jacka Falubaza zbytnio nie wierze,bo niby za co?
    Kruzynski z Terminskim to zadne krezusy i nie szastaja kasa na lewo czy prawo.
    Uposledzeni tez nie sa a i Fratczak powinien znac swoje miejsce w szeregu ( czyt. za co niby mialoby domagac sie
    podwyzki?).

    A czemu nie? Frątczak publicznie twierdzi że z żużla żyć nie musi, że to miała być krótka przygoda itp. być może w negocjacjach z klubem, przyjmuje podobne stanowisko, śmiać się z niego można, ale po jego odejściu nie byłoby żadnego sensownego kandydata na to miejsce, zna regulamin, z torem powoli dochodzi do ładu, to że dostał drużynę z 6 seniorami żądnymi jazdy, bez formy na 5 wolnych miejsc i sobie z tym nie poradził to fakt, ale wątpliwe że ktokolwiek by w tej sytuacji dał rade, a pokazał że jak ma 5 seniorów (w tym wyjazdowego Holdera) to wie jak prowadzić drużynę.

  22. Powrót do góry    #5688
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Moim zdaniem, Fratczak i tak okazal sie lepszy od Gajewskiego. Tak jak 1marcin60 pisze, nie ma w zasadzie nikogo innego kto moglby go zastapic z miejsca. Poza tym, w polowie sezonu byliscie w czarnej dupie bez szans na PO a jednak otarliscie sie o nie wlos... i to doslownie. Mozna wiele zarzucic Fratczakowi ale ma sporo zalet jako menadzer, dobry zmysl taktyczny, do tego jest cwany chyba nawet bardziej niz polewaczkowy i wykorzystuje kruczki regulaminowe niemal do perfekcji. Zaangazowany na 100% w to co robi. Mnie to absolutnie nie dziwi ze dostal podwyzke, bo faktycznie on z zuzla zyc nie musi wiec zacheta do tego by zostal musi byc.

  23. Powrót do góry    #5689
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,329
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Jakby te zawody odbyły się w niedzielny wieczór nadkomplet na MA murowany.
    Kolejna złota myśl. Nigdzie nie napisałem, że byłby nadkomplet - ja bym jednak poszedł i swojej relacji z tych zawodów na forum nie zaczynałbym od jakichś bezsensownych zaczepek.

  24. Powrót do góry    #5690
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,438
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,477 w 954 postach
    Gdzie tam widzisz zaczepkę? Taka prawda, że transferami żyje więcej kibiców, niż ligą juniorów i godzina zawodów nie ma tu nic do rzeczy. To raczej z twojej strony jakaś kolejna personalna docinka i argument jak kulą w płot. O siódmej rano jechali? Trzeba było wziąć urlop, zamiast w godzinach pracy robić sobie na forum bekę z Holdera

    Cytat Zamieszczone przez thengel Zobacz posta
    Moim zdaniem, Fratczak i tak okazal sie lepszy od Gajewskiego. Tak jak 1marcin60 pisze, nie ma w zasadzie nikogo innego kto moglby go zastapic z miejsca. Poza tym, w polowie sezonu byliscie w czarnej dupie bez szans na PO a jednak otarliscie sie o nie wlos... i to doslownie. Mozna wiele zarzucic Fratczakowi ale ma sporo zalet jako menadzer, dobry zmysl taktyczny, do tego jest cwany chyba nawet bardziej niz polewaczkowy i wykorzystuje kruczki regulaminowe niemal do perfekcji. Zaangazowany na 100% w to co robi. Mnie to absolutnie nie dziwi ze dostal podwyzke, bo faktycznie on z zuzla zyc nie musi wiec zacheta do tego by zostal musi byc.
    Widzę, że w mit wykreowany przez media zaczyna zataczać coraz szersze kręgi. Pan Jacek ma jedną niewątpliwą umijętność, nakręcania atmosfery wokół swojej osoby. Ja uważam, że on marnuje się w żużlu, mógłby zajść dalej niż Kryjom, Stępniewski, czy nawet robić w polityce. Niezaprzeczalny dar nawijania makaronu na uszy (tzw. redaktorzy jedzą mu z ręki), same talenty, ale zmysł taktyczny??? Jeden taktyk we Wrocławiu (Iversen za Chrisa) i dziś byłby tam gdzie Rafał Studzienka Dobrucki. Sama znajomość regulaminu i trzepanie gaźników to za mało w tej branży. To zresztą bardzo charakterystyczne i smutne zarazem, że znajomość różnych kruczków i brak skrupułow w robieniu wałków jest bardziej w cenie niż ilość przeżartej szlaki i czucie żużla jako sportu sensu stricte.

    A o Gajewskim, jaki by nie był, można przynajmniej napisać, że miał chociaż jakieś elementarne poczucie przyzwoitości i przyjął porażki na klatę, a też brakowało niewiele. I byłbym zapomniał, Gajewski wywalczył z GetWellem srebro, ale to taki drobiazg, w końcu jak to mawiał Goebells, kłamstwo długo powtarzane staje się prawdą.
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 06-09-2018 o 16:13
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  25. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    Frank_Drebin (06-09-2018), Malin017 (06-09-2018), Słowianka (06-09-2018)

  26. Powrót do góry    #5691
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Widzę, że w mit wykreowany przez media zaczyna wierzyć coraz więcej kibiców. Pan Jacek ma jedną niewątpliwą umijętność, nakręcania atmosfery wokół swojej osoby. Ja uważam, że on marnuje się w żużlu, mógłby zajść dalej niż Kryjom, Stępniewski, czy nawet robić w polityce. Niezaprzeczalny dar nawijania makaronu na uszy (tzw. redaktorzy jedzą mu z ręki), same talenty, ale zmysł taktyczny??? Jeden taktyk we Wrocławiu (Iversen za Chrisa) i dziś byłby tam gdzie Rafał Studzienka Dobrucki. Sama znajomość regulaminu i trzepanie gaźników to za mało w tej branży.
    To jest prawda, po ostatnim meczu z Gorzowem myślałem, że puszczę pawia na widok Frątczaka robiącego rundkę honorową po torze - taki bohater z niego. Szkoda, że na zawodników nie poczekał!

  27. Powrót do góry    #5692
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2010
    Postów
    1,136
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 598 w 303 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Jeden taktyk we Wrocławiu (Iversen za Chrisa) i dziś byłby tam gdzie Rafał Studzienka Dobrucki.
    Trzymanie Kaczmarka w parkingu w Tarnowie, bo wg King Klopa chlop by sie "zmeczyl" robieniem kolek na betonie, to tez byl hit. Facet robi (3,0,2,3,3) i nie jedzie z taktycznej.

    Sqra po Grudziadzu powinien byl to samo powiedziec o Protasie, ze w tym wieku 6 wyscigow juz sie nie da objechac bez ryzyka zawalu. Moze tez by dzisiaj stal w kolejce po podwyzki i nagrody

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi jelousabmarinek za jego przydatny post!

    Morciasz (06-09-2018)

  29. Powrót do góry    #5693
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Dodaj jeszcze Niedźwiedzia w Toronto

  30. Powrót do góry    #5694
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Szybkie pytanie do miejscowych. Kupi sie bilety pod stadionem przed GP czy jak to u was bywa?

  31. Powrót do góry    #5695
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,096
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Sami sobie zaprzeczacie.
    Od jakiegos czasu piszecie,ze Fratczak tylko figurant,nie zna sie,
    bez Kruzynskiego bysmy mileli baraze a z drugiej strony nie dziwicie sie
    ,ze niby dostal podwyzke.
    Kupy sie to nie trzyma albo tylko ja nie ogarniam jak Kruzynski
    mialby dac podwyzke komus za kogo musi sam tyrac.
    Dodajac do tego,ze niby Fratczak jest ciezki do zastapienia,
    to ja sie czuje jak w domu wariatow.

    Krotko mowiac:

    plusy Fratczaka:

    1.Dobry taktyk
    2.Ciezki do zastapienia


    Minusy Fratczaka:

    1.Bez Kruzynskiego nie ogarnia
    2.Figurant ktorego rownie dobrze moze zastapic sekretarka.

    Nie powiem,przynajmniej jest wesolo.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 06-09-2018 o 17:35
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  32. Powrót do góry    #5696
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,438
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,477 w 954 postach
    Muszę Cię zmartwić, bo są jeszcze tacy, którzy nie wierzą w żadną podwyżkę. W sumie jeśli Frątczak ma dostać, to czemu Chris Holder nie? Gramy fair, czy nie?
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    Buszmen (06-09-2018)

  34. Powrót do góry    #5697
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Muszę Cię zmartwić, bo są jeszcze tacy, którzy nie wierzą w żadną podwyżkę. W sumie jeśli Frątczak ma dostać, to czemu Chris Holder nie? Gramy fair, czy nie?

    Jeśli zostanie, to pewnie dostanie podwyżkę, kontrakty pójdą w górę przez ten kontrakt telewizyjny, to i Chrisowi coś skapnie Chyba że klub mu nie da, ale to wtedy dostanie gdzie indziej, wiem że to może brzmieć irracjonalnie, jak Holder którego trzeba wypierdzielić na zbity pysk, miałby dostać podwyżkę, no ale takie nastaną czasy.

  35. Powrót do góry    #5698
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Sami sobie zaprzeczacie.
    Od jakiegos czasu piszecie,ze Fratczak tylko figurant,nie zna sie,
    bez Kruzynskiego bysmy mileli baraze a z drugiej strony nie dziwicie sie
    ,ze niby dostal podwyzke.
    Kupy sie to nie trzyma albo tylko ja nie ogarniam jak Kruzynski
    mialby dac podwyzke komus za kogo musi sam tyrac.
    Dodajac do tego,ze niby Fratczak jest ciezki do zastapienia,
    to ja sie czuje jak w domu wariatow.

    Krotko mowiac:

    plusy Fratczaka:

    1.Dobry taktyk
    2.Ciezki do zastapienia


    Minusy Fratczaka:

    1.Bez Kruzynskiego nie ogarnia
    2.Figurant ktorego rownie dobrze moze zastapic sekretarka.

    Nie powiem,przynajmniej jest wesolo.
    To po prostu wynika z tego, że różne osoby na tym forum mają odmienne zdania na temat menago. I w sumie dobrze.

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sth za jego przydatny post!

    Buszmen (06-09-2018)

  37. Powrót do góry    #5699
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,574
    Kliknij i podziękuj
    1,784
    Podziękowania: 1,355 w 803 postach
    czy po ucieczce z finału w 2013 jesteśmy najbardziej 'fair' i najmniej chachmęcącym klubem w ekstralidze? zapraszam do dyskusji, jakie były nasze niemieckie akcje przez ostatnie pół dekady? tylko gaźnik Madsena przychodzi do głowy
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  38. Powrót do góry    #5700
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,268
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,220 w 1,211 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Kolejna złota myśl. Nigdzie nie napisałem, że byłby nadkomplet - ja bym jednak poszedł i swojej relacji z tych zawodów na forum nie zaczynałbym od jakichś bezsensownych zaczepek.
    Coś tam wiesz o żużlu,nawet czasem napiszesz coś z sensem,
    ale generalnie prezentujesz ten sam poziom wiedzy co laicy,których jest tutaj +- 75%.

    Mój post nie był prowokacją, napisałem szczerze to co myślę o większości piszących na tym forum.
    Gdybyś miał wątpliwości czy to jest prowokacja, napiszę wprost pisałem także o Tobie.

    Cytat Zamieszczone przez thengel Zobacz posta
    Moim zdaniem, Fratczak i tak okazal sie lepszy od Gajewskiego
    Większej głupoty dawno nie czytałem.
    Rozumiem,że jesteś z ZG i Król Sedesów to twój ziomal oraz to że mieliście najgorszy sezon od lat, ale to nie usprawiedliwia tego, ze kompletnie nie przemyślałeś tego co próbujesz nam tu wcisnąć.

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Sami sobie zaprzeczacie.
    Od jakiegos czasu piszecie,ze Fratczak tylko figurant,nie zna sie,
    bez Kruzynskiego bysmy mileli baraze a z drugiej strony nie dziwicie sie
    ,ze niby dostal podwyzke.
    Kupy sie to nie trzyma albo tylko ja nie ogarniam jak Kruzynski
    mialby dac podwyzke komus za kogo musi sam tyrac.
    Dodajac do tego,ze niby Fratczak jest ciezki do zastapienia,
    to ja sie czuje jak w domu wariatow.
    To "kupy się trzyma" i wyjaśnienie tego jest banalne:
    Właściciel klub jest kompletnym dyletantem, któremu wydaje się że coś o żużlu wie,
    że jest mądrzejszy w tym temacie od Gajewskiego, Kościechy, Miedzińskich
    i kilku osób, które w pocie czoła wykonywały mrówczą robotę dla tego klubu.



    EDIT: ... i jeszcze jedno pierdzielicie kogo wypieprzyć z drużyny kogo nie.
    Liczby nie kłamią:
    N.K.Iversen 106/14=7,571
    Ch.Holder 92/13=7,077
    Różnica kosmiczna, prawda?
    To sobie odpowiedzcie, jaka jest różnica w umiejętnościach, jeśli Australijczyk jedzie najgorszy sezon w życiu i robi niemal tyle samo punktów dla drużyny co koleś który niby zapierza jak mało kto.
    1)Jeżdził z urazem, ale ch... to obchodzi - najwazniejsze mecze sezonu był nieprzygotowany.
    2)Niektórzy zapomnieli jak jeżdził Chris po pierwszej poważnej kontuzji, jak po drugiej w następnym sezonie, jak po szoku po wypadku Darcy'ego. Facet ma problemy, być może nigdy już nie wrócido topowego poziomu, ale wolę go oglądać jako swojaka niż takich gości jak NKI, którzy bez zajeeebistego sprzetu nie istnieją, a dodatkowo mają druzynę w dupie (PUK - derby 2006, Grisza czy Holta - bolą mnie nadgarstki)

    EDIT2: Pisałem Wam o Mateuszu Cierniaku, reakcja była niemal żadna, a ten chłopak jeśli w jakiejś kapeli zostanie ligowym juniorem nr 2 może dać jej DMP. Szepczą o Włókniarzu, pażiwiom uwidim, jak mówią starz Rosjanie...

    EDIT3: Jeśli nie popełniłem błędu w obliczeniach to wygraliśmy półfinały DMPJ.
    Nie chce mi się szukać po regulaminach, ale chyba mamy szansę na organizację finału,
    no chyba, że rok po roku nam nie dadzą lub co gorsza sami jako klub oddamy to innym.

    PS: Pamiętam o Unii oraz o Stali Gorzów, która za rok będzie miała Karczmarza i Bartkowiaka.
    Jakże śmiesznie w obliczu takich formacji juniorskich wyglądają mocarstwowe plany KST i GKM...
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 06-09-2018 o 21:34
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  39. Powrót do góry    #5701
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Tak jedziecie po Jacusiu a jestem ciekaw co byście pisali gdyby to waszym menago był Adaś Skórnicki
    Gdyby Adaś miał choć w połowie taką ściemę i choć w połowie tak gadane, jak zielonogórski Jurgen Klopp, dziś był by pewnie trenerem seniorskiej kadry a z Unią pewnie szedł by po złoto DMP.
    !Adrian walcz!

  40. Powrót do góry    #5702
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,329
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Coś tam wiesz o żużlu,nawet czasem napiszesz coś z sensem,
    ale generalnie prezentujesz ten sam poziom wiedzy co laicy,których jest tutaj +- 75%.

    Mój post nie był prowokacją, napisałem szczerze to co myślę o większości piszących na tym forum.
    Gdybyś miał wątpliwości czy to jest prowokacja, napiszę wprost pisałem także o Tobie.
    Zmartwię cię - ja jak mam czas to pojawiam się na zawodach młodzieżowych, sparingach etc. To, że się z tym nie obnoszę i nie zaczepiam przy okazji w dziecinny sposób innych forumowiczów to moja sprawa. Widocznie nie traktuję chodzenia na stadion jak rozgrywek z cyklu "kto częściej".

    Przy okazji dzięki za dogłębną analizę poziomu prezentowanej przeze mnie wiedzy. Mam nadzieję, że zdam do następnej klasy.

  41. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Buszmen (06-09-2018), Oracle (07-09-2018), Zubr (07-09-2018)

  42. Powrót do góry    #5703
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,096
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Coś tam wiesz o żużlu,nawet czasem napiszesz coś z sensem,
    ale generalnie prezentujesz ten sam poziom wiedzy co laicy,których jest tutaj +- 75%.

    Mój post nie był prowokacją, napisałem szczerze to co myślę o większości piszących na tym forum.
    Gdybyś miał wątpliwości czy to jest prowokacja, napiszę wprost pisałem także o Tobie.


    Większej głupoty dawno nie czytałem.
    Rozumiem,że jesteś z ZG i Król Sedesów to twój ziomal oraz to że mieliście najgorszy sezon od lat, ale to nie usprawiedliwia tego, ze kompletnie nie przemyślałeś tego co próbujesz nam tu wcisnąć.



    To "kupy się trzyma" i wyjaśnienie tego jest banalne:
    Właściciel klub jest kompletnym dyletantem, któremu wydaje się że coś o żużlu wie,
    że jest mądrzejszy w tym temacie od Gajewskiego, Kościechy, Miedzińskich
    i kilku osób, które w pocie czoła wykonywały mrówczą robotę dla tego klubu.
    W tej niechęci do Terminskiego i Get Wella przekraczsz już granice.
    Rozumiem,ze facetowi można zarzucić dyletanctwo żużlowe, choć co to kuswa w ogóle znaczy? Ale tu chodzi o pieniądze a na nich Terminski z Kruzynskim raczej się znają.
    Skoro tacy dyletanci biznesowi jak my wiedzą, że Fratczak nie zasłużył na podwyżkę, wie to tym bardziej jego pracodawca a ty z nich próbujesz na siłę zrobić idiotow.

    Poruszając jeszcze Iversena i Holdera, jeśli gówno Cie obchodzi, że Puk był niedysponowany przez niezaleczona kontuzje, kogoś innego moga gówno obchodzić problemy Holdera i to będzie taki sam poziom merytorycznej i fachowej dyskusji o żużlu.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 06-09-2018 o 23:20
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  43. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Oracle (07-09-2018), j-rules (07-09-2018)

  44. Powrót do góry    #5704
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,494
    Kliknij i podziękuj
    5,786
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    2)Niektórzy zapomnieli jak jeżdził Chris po pierwszej poważnej kontuzji, jak po drugiej w następnym sezonie, jak po szoku po wypadku Darcy'ego. Facet ma problemy, być może nigdy już nie wrócido topowego poziomu, ale wolę go oglądać jako swojaka niż takich gości jak NKI, którzy bez zajeeebistego sprzetu nie istnieją, a dodatkowo mają druzynę w dupie (PUK - derby 2006, Grisza czy Holta - bolą mnie nadgarstki)
    A kto niby bez dobrego sprzętu istnieje?
    Holder za to nie ma w dupie np. King's Lynn Albo to co odstawił w tym roku na początku sezonu. Np. Poole zmarnował cały sezon, musieli desperacko przebudowywać koncepcję na kilka razy, a i tak wyglądają marnie względem Rebels i Stars. A liczby pokazują tylko tyle, jak mierną wykładnią są średnie biegowe/meczowe.

    ps. Z tym Cierniakiem to wielkiej Ameryki nie odkryłeś, ale większość wie, że jego przyjście do Torunia jest mniej więcej tak samo prawdopodobne jak W. Lamparta, czyli bliskie zeru.
    ps2. Ciesz się, że nikomu się nie chce "podliczać" różnych wróżb i tez... Wiedzę masz, ale w wielu aspektach zbyt bardzo trzymasz się imperatywów, które w skrócie można zdefiniować stwierdzeniem "kurła, kiedyś to było".
    ps3. Tylko się nie obrażaj
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 06-09-2018 o 22:39
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  45. Powrót do góry    #5705
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,268
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,220 w 1,211 postach
    Buszmen

    Pewnie, że to sprzęt jest podstawowym czynnikiem w tym sporcie, ale są zawodnicy, którzy nawet jak motor "nie idzie"potrafią coś z niego wycisnąć. PUK do takich nie należy, a Chris i owszem. To, że nie robi wyniku i być może niedługo zjedzie do poziomu np. B.Pedersena nie zmienia sprawy. To tak jak z Henką, Harrisem i wieloma innymi, którzy fantastycznie potrafią jeździć na motocyklu żużlowym, ale gdzieś się pogubili.

    Średni Holder obecnie pewnie niewiele więcej się przejmuje klubem niż wymienieni, ale różnica jest taka, że wiele dla tego klubu zrobił,a oni na razie nic.

    Ameryki nie odkryłem, ale bodaj nikt na tej śmiesznej forumowej giełdzie transferowej nawet o tym chłopaku nie wspomniał, pewnie dlatego, że mało kto go z tutejszych "ekspertów" widział w akcji.

    Wróżenie z fusów, pozostanie zawsze wróżeniem z fusów, możesz sobie podliczać, poważnie do tego nie podchodzę.

    Nie obrażę się spoko!

    kingpin

    Napisałem, że właściciel jest dyletantem, nie że wszyscy w KST.
    To że ktoś wie jak robić pieniądz nie oznacza, że wie jak robić wynik sportowy, przekonało się o tym wiele klubów, także tych wielkich piłkarskich.

    No właśnie o to chodzi, że tak jak wielu jedzie po Chrisie(w wielu aspektach na wyrost) tak z łatwością rozgrzesza innych, stąd moja taka reakcja.

    zabovsky

    ...i co z tego, że chodzisz na młodzieżówki i sparingi, jak często polemicznie czy wręcz prześmiewczo odnosisz się do podstawowych spraw.

    Nie obnoszę się z tym gdzie byłem i co widziałem. Piszę o tym co widziałem i co dotyczy głównie toruńskiego żużla, bo chcę tu rozmawiać o żużlu. Nie bawi mnie dyskusja nad tym co powiedział koleś lejący paliwo na stacji ORLENU czy piekarz wracający nad ranem do domu.

    ...może i zdasz, jeśli nie będziesz odnosił się do czyjegoś życia prywatnego.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 07-09-2018 o 07:08
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  46. Powrót do góry    #5706
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Mam nadzieję, że finał DMPJ odbędzie się w Toruniu, w końcu chłopaki wywalczyli to sobie na torze. Zobaczymy? (lub nie)

  47. Powrót do góry    #5707
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,867
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,659 w 989 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Ameryki nie odkryłem, ale bodaj nikt na tej śmiesznej forumowej giełdzie transferowej nawet o tym chłopaku nie wspomniał, pewnie dlatego, że mało kto go z tutejszych "ekspertów" widział w akcji.
    Po prostu nikt rozsądny nie wierzy w przeprowadzkę 16 letniego dzieciaka z Tarnowa do Torunia. Dojazdy na treningi w tym przypadku pewnie nie wchodzą w rachubę a tak młodziutki zawodnik będzie ich potrzebował. Owszem, fajnie by go było mieć u nas, mimo, że widziałem go tylko na TV Sabmar (czy jakoś tak), brałbym w ciemno( )
    Ostatnio edytowane przez Penhall ; 07-09-2018 o 08:14

  48. Powrót do góry    #5708
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,268
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,220 w 1,211 postach
    W dzisiejszych czasach i takie rzeczy wchodzą w rachubę.
    Zdarzyło się i wcześniej, że 17-latek pochodzący z Torunia przechodził z Grudziądza do Wrocławia...
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  49. Powrót do góry    #5709
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,862
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Zostawcie Chrisa w spokoju na 99,9% nie będzie nam dane go oglądać w przyszłym roku
    w naszym klubie,
    zrobił dla klubu chyba wystarczająco dużo przez te 11 lat aby mieć dla niego odrobinę szacunku.
    Chłop swoje w życiu przeżył ma wielkie problemy rodzinne nie ma co go dręczyć.

  50. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi koot za jego przydatny post!

    Howard (08-09-2018), kingpin (07-09-2018)

  51. Powrót do góry    #5710
    Użytkownik Awatar rotapa
    Dołączył
    19-11-2015
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 91 w 45 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    W dzisiejszych czasach i takie rzeczy wchodzą w rachubę.
    Zdarzyło się i wcześniej, że 17-latek pochodzący z Torunia przechodził z Grudziądza do Wrocławia...
    tak było, choć strasznie się roztył po przeprowadzce, może za bardzo lubił Śledzi(e)a?

  52. Powrót do góry    #5711
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,438
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,477 w 954 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    generalnie prezentujesz ten sam poziom wiedzy co laicy,których jest tutaj +- 75%.

    N.K.Iversen 106/14=7,571
    Ch.Holder 92/13=7,077
    Różnica kosmiczna, prawda?
    Już dawno doszliśmy do konsensusu, że statystyki są dla laików, a Ty tutaj z jakimś liczbami wyjeżdżasz Poza tym Chris Cholder musi być. I wacek z tym, czy ma problemy rodzinne, czy nie, bo po prawdzie i zgodnie z Ząbikowym 6X8=48 wszystkich z tej getłelowej kamandy powinno się wyrzucić na bruk, poza Jackiem Młodszym, bo on ma jeszcze czas

    Po drugie zarzucasz chłopakom z gimnazjum, że żyją transferami, a sam nam stręczysz jakiegoś małolata z Małopolski. Mało nam perełek? Nie róbmy się drugą Spartą, bo jak tak, to po co jeszcze Karola na etecie trzymać, wystarczy elektryk. Moim zdaniem i tu już bez prowokacji piszę, kluby powinny jeździć młodymi własnego chowu, albo pustym polem, lepiej by to zachęciło do szkolenia niż te wszystkie na siłę robione rozgrywki młodzieżowe, na które poza Tobą i w niedzielę Zabovskym nikt nie chodzi.

    Po trzecie i najważniejsze, dzięki Wam dobrzy ludzie za relacje z takich pomniejszych zawodów, niektórzy naprawdę nie mają sposobności pójść. Nie ma sensu czepiać się jak jehowy o preambułę.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  53. Powrót do góry    #5712
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,806
    Kliknij i podziękuj
    2,859
    Podziękowania: 2,447 w 1,292 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    W dzisiejszych czasach i takie rzeczy wchodzą w rachubę.
    Zdarzyło się i wcześniej, że 17-latek pochodzący z Torunia przechodził z Grudziądza do Wrocławia...
    ale o czym ty dyskutujesz? Misio staremu Cierniakowi dał posadę przy minitorze, młodemu dał rok spokojnej jazdy w rodzinnym mieście, wszystko mają pod kontrolą. U nas od minitoru mamy cały sztab po konkursach, półki się od pucharów i medali uginają.

    Średnio kumaty kibic o tym wie i nie zaśmieca wątku spalonymi tematami.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  54. Powrót do góry    #5713
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Gdyby Adaś miał choć w połowie taką ściemę i choć w połowie tak gadane, jak zielonogórski Jurgen Klopp, dziś był by pewnie trenerem seniorskiej kadry a z Unią pewnie szedł by po złoto DMP.
    No żebyś się nie zdziwił. Na moje to sekwencja zdarzeń w najbliższym czasie będzie następująca:
    1) Dobrucki wylatuje ze stanowiska trenera kadry juniorów bo nie przyjmie ultimatum w sprawie zakazu dalszego łączenia funkcji trenera klubowego i kadry

    2) Adaś ogłosi że otrzymał zaszczytną propozycję poprowadzenia polskich juniorów i w związku z tym musi zrezygnować z funkcji menago w Falubazie

    3) W Falubazie przyjmą oficjalnie te wiadomość ze zrozumieniem i ... wystrzelą korki od szampanów.

  55. Powrót do góry    #5714
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,862
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Pytanie do wtajemniczonych, oglądałem sobie na necie jakiś czas temu zawody z mini toru
    i komentator przy występie chyba Czmuda wypalił że Toruń prężnie działa w mini żużlu i że
    u nas są dwa kluby szkolące mini żużlowców.
    Przejęzyczenie?

  56. Powrót do góry    #5715
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,096
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta

    kingpin

    Napisałem, że właściciel jest dyletantem, nie że wszyscy w KST.
    To że ktoś wie jak robić pieniądz nie oznacza, że wie jak robić wynik sportowy, przekonało się o tym wiele klubów, także tych wielkich piłkarskich.

    No właśnie o to chodzi, że tak jak wielu jedzie po Chrisie(w wielu aspektach na wyrost) tak z łatwością rozgrzesza innych, stąd moja taka reakcja.
    To sa oczywiste sprawy ale my nie dyskutujemy o wyniku sportowym a wynagrodzeniu dla Jacka Falubaza.
    Skoro dostal podwyzke,w co watpie,Terminski z Kruzynskim musieli dostrzec jakiej pozytywne aspekty jego pracy.
    To sa w glownej mierze biznesmeni i nie rozdaja pieniedzy za ladny usmiech czy uzycie kilku niekonwencjonalnych zwrotow
    w wywiadach lub na konferencjach.
    Jakie pozytywne aspekty? Nie wiem,ja ich nie dostrzegam ale w parkingu nie siedze,z zawodnikami nie rozmawialem.
    Ktos pisal,ze mogl dostac podwyzke,bo ciezko kogos znalezc za niego a on sam nie ma cisnienia na zuzel ,bo zyje z czegos innego.
    Z tym sie tez nie zgadzam.Zastepstwo by sie znalazlo,tego jestem pewien,a skoro on zyje z czegos innego,pieniadze
    z zuzla nie sa dla niego najwazniejsze i gdyby chcial odejsc,na pewno nie podwyzka sklonilaby go do pozostania.

    Konczac ten watek,bo w sumie o co sie spierac,skoro nikt z nas nie wie czy dostal wiecej czy nie,
    dostrzeglem jeden pozytywny aspekt jego dzialalnosci .
    To Pawel Przedpelski.
    Fratczak doprowadzil do tego,ze moze bedzie z niego jednak zuzlowiec.
    Ostatnie mecze pokazuja,ze wrocil zadzior i ambcja,oprocz meczu z Gorzowem,bo chyba za Torun postanowil sie juz nie zabijac.
    Pawel zrozumial w koncu,ze skonczyl sie cieply kur..widolek w Toruniu i aby uprawiac
    dalej zuzel,musi w koncu sobie przypomniec jak sie jezdzi.
    Przypomnial sobie i jego nowy pracodawca powinien miec z niego pocieche.
    Zaluje,ze takiej jazdy nie potrafil w ostatnich dwoch sezonach pokazac w barwach
    torunskich,bo pewnie bylby dzis a my wraz z nim w innym miejscu.
    Nie wiem co bylo przyczyna,pewnie zlozylo sie na to kilka rzeczy w tym jak pisal
    Frank,kontuzje.Jednak zwyklej ambicji i zadziornosci mi w nim przez ostatnie dwa lata brakowalo.
    Teraz nawet sobie przypomnial,ze istnieje liga dunska.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •