Strona 10 z 168 PierwszyPierwszy ... 891011122060110 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 406 do 450 z 7533

Wątek: Apator Torun 2018 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #406
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    No dobra, a przecież mamiono toruńskich kibiców jakąś transferowa bombą.
    Czy coś przeoczyłem i była już obwieszczona ta rewelacja czy chodziło o któregoś z trzech obco-, którzy już solidarnie po razie wystawili nas do wiatru?
    ...a może to nasz zielonogórski menago jest tą bombą?
    a świeży mistrz swiata to kapiszon? Tym bardziej, ze niby sponiewierany, opuszczony, obrażony na nas strasznie, a w ZG to go Cieślak reaktywował i mistrzem świata zrobił. Tak było.

    O bombach to najgłośniej Kryjom i Leszniaki wołały. Skończyło się Baliną bombeliną.

    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    ...może na początku tak było, szczerze mówiąc nie pamiętam.
    Dla mnie ta stacja jest najlepsza i nie myślę tutaj tylko o sporcie.
    Muzyka, literatura, podróże, regionalia, historia, folklor, "działkowanie" i inne tematy.
    Praktycznie bez celebrytów, plotek, pierdół i nachalnych długich reklam.
    Szkoda, że państwowa TV nie działa w analogiczny sposób.
    PiK w całokształcie było (może i jest) OK. W czasach bez dostępu do dobrej muzyki robili fajne rzeczy, promowali dobre zespoły. Trójka za takie akcje do dziś zbiera pochwały. W czasach żużlowych jeszcze przed tv to było okno na sportowy świat. Ale obiektywizm często kulał. Nawet był okres, że program sportowy zaczynał się w porze meczy Polonii, gdzie nasz już był w okolicach 10-go biegu.
    Ostatnio edytowane przez lego ; 12-11-2017 o 20:16
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  2. Powrót do góry    #407
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    1)



    Wcale nie trzeba było dawać im szans startów w Ekstralidze.
    Jak to robić pokazało Leszno, które zaopiekowało się Brady'm Kurtzem.
    Związało chłopaka układami sponsorskimi, zaopiekowało się od strony sportowej i pozwoliło śmigać w niższej lidze(Piła).
    Sęk w tym, że oni myślą przyszłościowo, a u nas myśli się doraźnie, na miesiac, góra rok do przodu.
    Szkoda, bo nawet z Kułakowa można było zrobić fajnego zawodnika, a tak został "niewolnikiem" Wł.Golloba.

    2)

    Odnośnie bydgoskiej stacji radiowej, nie rozróżniacie dwóch epok. Zanim stała się Polskim Radiem Pomorza i Kujaw(rok 1993) była rozgłośnią bydgoską Polskiego Radia i wtedy była faktycznie bardzo stronnicza. Później jednak naprawdę zapracowała na szacunek słuchaczy z całego regionu i sąsiadujących z nim powiatów. Wiem, że bardzo chętnie słuchano jej np. w Gnieźnie.
    No ale to trzeba wyłożyć pieniążki na takiego młodziana, dosprzętowić, załatwić sponsorów - wtedy podpisać kontrakt na 5 lat i wypozyczać, aż się rozwinie odpowiednio. To niestety jednak wymaga środków a nasz Pan senator woli załatwić sponsora i sprzęt sympatycznemu Grzesiek Walaskowi, niż inwestować w młodych zagranicznych chłopaków. O zgrozo jednak - ten Walasek nam Ekstraligę w tym sezonie ratował.
    !Adrian walcz!

  3. Powrót do góry    #408
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    a świeży mistrz swiata to kapiszon? Tym bardziej, ze niby sponiewierany, opuszczony, obrażony na nas strasznie, a w ZG to go Cieślak reaktywował i mistrzem świata zrobił. Tak było.

    O bombach to najgłośniej Kryjom i Leszniaki wołały. Skończyło się Baliną bombeliną.
    Kryjom mówił o bombie - buncie zawodników.
    !Adrian walcz!

  4. Powrót do góry    #409
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    O bombach to najgłośniej Kryjom i Leszniaki wołały. Skończyło się Baliną bombeliną.
    Rusiecki mógł całkowicie celowo i świadomie cisnąc bekę z Ostafa mówiąc o bombie. Już chwilę po finale mówił, że jak wróci z wakacji to wykupi wszystko Dobrze wiedział, że obie te wypowiedzi polecą od razu w eter.

    Z resztą o ile pamiętam to akcję BOOM zrobili nasi rok czy dwa lata temu i od tej pory określenia bomba i BOOM trafiły do transferowego słownika - skoro to upowszechnili to nie odbieraj praw Ruskowi do wykorzystywania

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi macropus za jego przydatny post!

    Dominik (12-11-2017)

  6. Powrót do góry    #410
    Użytkownik
    Dołączył
    02-11-2017
    Postów
    67
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 32 w 17 postach
    Tymczasem w Toruniu trwa JF Show:

    Symetrycznie podobne przygotowania będziemy realizować tu na miejscu w Toruniu dla pozostałej grupy juniorów. Symetryczne dlatego, że oparte o bardzo podobny schemat.

  7. Powrót do góry    #411
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Jacek Getwell robi to samo co robił jak Jacek Falubaz.
    Jedynie "nazwisko" mu się zmieniło
    Tylko Falubaz

  8. Powrót do góry    #412
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gracowy Zobacz posta
    Tymczasem w Toruniu trwa JF Show:



    No dobra - Twoje zdanie o JF już znamy. Dodam tylko, że sam jeszcze zdania nie mam. Przyszły sezon pewnie je u mnie wyrobi. Mam jednak prośbę - czy możesz napisać, które miejsce musi zająć drużyna toruńska, by JF udowodnił, że nie jest tylko pozerem / ściemniaczem / Dyzmą polskiego żużla? Która pozycja spowoduje, że się on "wybroni"?
    !Adrian walcz!

  9. Powrót do góry    #413
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    No dobra - Twoje zdanie o JF już znamy. Dodam tylko, że sam jeszcze zdania nie mam. Przyszły sezon pewnie je u mnie wyrobi. Mam jednak prośbę - czy możesz napisać, które miejsce musi zająć drużyna toruńska, by JF udowodnił, że nie jest tylko pozerem / ściemniaczem / Dyzmą polskiego żużla? Która pozycja spowoduje, że się on "wybroni"?

    Uwzględniając, że zakontraktowaliście 3 zawodników ze średnią powyżej 2.0 ( w tym mistrza świata) to finał.
    Oczywiście o ile nie będzie u Was jakiejś katastrofy z kontuzjami, bo na to nie ma wpływu.
    Tylko Falubaz

  10. Powrót do góry    #414
    Użytkownik
    Dołączył
    02-11-2017
    Postów
    67
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 32 w 17 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    No dobra - Twoje zdanie o JF już znamy. Dodam tylko, że sam jeszcze zdania nie mam. Przyszły sezon pewnie je u mnie wyrobi. Mam jednak prośbę - czy możesz napisać, które miejsce musi zająć drużyna toruńska, by JF udowodnił, że nie jest tylko pozerem / ściemniaczem / Dyzmą polskiego żużla? Która pozycja spowoduje, że się on "wybroni"?
    JF nie wybroni się, choćby Get Well wygrał wszystkie spotkania po 60:30. To będzie po pierwsze sukces zawodników, po drugie tych, którzy wyłożyli pieniądze na kontrakty. Nawet praca toruńskiego toromistrza i mechaników zawodników będzie miała większy wkład w ten wynik, niż JF.

    I jeszcze jedno Malin. Jeśli chcesz wyrobić sobie zdanie o JF, przestań czytać SportoweFakty i Przegląd Sportowy i zacznij rozmawiać z ludźmi ze środowiska...

  11. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Gracowy za jego przydatny post!

    Nigel (13-11-2017), Semen (13-11-2017)

  12. Powrót do góry    #415
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Uwzględniając, że zakontraktowaliście 3 zawodników ze średnią powyżej 2.0 ( w tym mistrza świata) to finał.
    Oczywiście o ile nie będzie u Was jakiejś katastrofy z kontuzjami, bo na to nie ma wpływu.
    Popraw mnie, ale Falubaz miał chyba czterech takich zawodników i managera lepszego, niż Dyzma - finał był?
    !Adrian walcz!

  13. Powrót do góry    #416
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gracowy Zobacz posta
    [...]
    I jeszcze jedno Malin. Jeśli chcesz wyrobić sobie zdanie o JF, przestań czytać SportoweFakty i Przegląd Sportowy i zacznij rozmawiać z ludźmi ze środowiska...
    Ja już słyszałem kilka opinii o nim z toruńskiego środowiska, które nie nadają się do cytowania. Ogólnie każdy musi sam sobie wyrobić zdanie i żadne przekonywanie na siłę nie przyniesie dobrego skutku.
    Z autopsji wiem, że ciężko jest mieć ambiwalentny stosunek do menago drużyny, gdy tak naprawdę chcę się jednak, żeby mu się udało, bo mocno pragnie się klubowych sukcesów.

  14. Powrót do góry    #417
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Popraw mnie, ale Falubaz miał chyba czterech takich zawodników i managera lepszego, niż Dyzma - finał był?
    Zgadza się. Dlatego Falubaz jest największym przegranym sezonu 2017. Może to zabrzmi dziwnie, ale to bardziej przegrał z samym sobą, niż z rywalami, ale to trochę poza tematem.

    Nikt z Jacka Getwell i całego Torunia nie zdejmie roli faworyta. Jak się w okresie transferowym ściąga 3 najlepszych zawodników na rynku(pod względem średniej) to nie po to, aby się utrzymać czy skończyć na półfinale.

    Tak to widzę
    Tylko Falubaz

  15. Powrót do góry    #418
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Uwzględniając, że zakontraktowaliście 3 zawodników ze średnią powyżej 2.0 ( w tym mistrza świata) to finał.
    Oczywiście o ile nie będzie u Was jakiejś katastrofy z kontuzjami, bo na to nie ma wpływu.
    To chyba zależy od składu i siły również innych drużyn czy moze nie?
    Miejsc w finale są dwa, drużyna składa się z 8 zawodników, nie z trzech. Więc jeśli są drużyny które mają w swoich szeregach
    również trzech zawodników że średnia 2.0 lub bardzo blisko tej granicy, dodatkowo lepszych juniorow i być może lepsza druga linie, dalej to my mamy byc w finale?
    Na papierze jesteśmy 4-6 miejsce, takie jest moje zdanie, co oczywiście nie wyklucza, że możemy zrobić lepszy wynik. Do tego będzie jednak potrzebna dużo lepsza jazda Holdera i Pawła niż w minionym sezonie.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 12-11-2017 o 21:34
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  16. Powrót do góry    #419
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gracowy Zobacz posta
    JF nie wybroni się, choćby Get Well wygrał wszystkie spotkania po 60:30. To będzie po pierwsze sukces zawodników, po drugie tych, którzy wyłożyli pieniądze na kontrakty. Nawet praca toruńskiego toromistrza i mechaników zawodników będzie miała większy wkład w ten wynik, niż JF.

    I jeszcze jedno Malin. Jeśli chcesz wyrobić sobie zdanie o JF, przestań czytać SportoweFakty i Przegląd Sportowy i zacznij rozmawiać z ludźmi ze środowiska...
    Rozumiem, choć nie do końca... Skoro sukces klubu będzie sukcesem każdego prócz JF, to dlaczego porażka Falubazu nie była porażką wszystkich prócz JF, tylko właśnie jego?
    !Adrian walcz!

  17. Powrót do góry    #420
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    To chyba zależy od składu i siły również innych drużyn czy moze nie?
    Miejsc w finale są dwa, drużyna składa się z 8 zawodników, nie z trzech. Więc jeśli są drużyny które mają w swoich szeregach
    również trzech zawodników że średnia 2.0 lub bardzo blisko tej granicy, dodatkowo lepszych juniorow i być może lepsza druga linie, dalej to my mamy byc w finale?
    Na papierze jesteśmy 4-6 miejsce, takie jest moje zdanie, co oczywiście nie wyklucza, że możemy zrobić lepszy wynik. Do tego będzie jednak potrzebna dużo lepsza jazda Holdera i Pawła niż w minionym sezonie.
    Na dziś obok Unii Leszno jesteście głównymi faworytami do finału i z pewnością takie cel ma postawiony Jacek Getwell.
    Naprawdę sądzisz, że zarząd wywalił grube miliony na Jasona, Nielsa i Rune, aby walczyć o 4-6
    Tylko Falubaz

  18. Powrót do góry    #421
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Zgadza się. Dlatego Falubaz jest największym przegranym sezonu 2017. Może to zabrzmi dziwnie, ale to bardziej przegrał z samym sobą, niż z rywalami, ale to trochę poza tematem.

    Nikt z Jacka Getwell i całego Torunia nie zdejmie roli faworyta. Jak się w okresie transferowym ściąga 3 najlepszych zawodników na rynku(pod względem średniej) to nie po to, aby się utrzymać czy skończyć na półfinale.

    Tak to widzę
    No nie bardzo, bo Hampel miał średnią lepszą od dwóch z tych trzech zawodników.

    Poza tym uważam, że faworytami do medali będą teamy z dobrymi juniorami. Nie będę się cytował, ale za czasów, jak leszczynianie psioczyli na słabe występy byków w swoim wątku, napisałem, że temat ogarną , gdyż siła juniorów robi swoje. Jak się skończyło - każdy wie.
    Ostatnio edytowane przez Malin017 ; 12-11-2017 o 21:47
    !Adrian walcz!

  19. Powrót do góry    #422
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Średnie mają nikłe znaczenie - zawodnik z drugą średnią w SE wcale nie znalazł zatrudnienia (jak na razie).

  20. Powrót do góry    #423
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    No nie bardzo, bo Hampel miał średnią lepszą od dwóch z tych trzech zawodników.
    Faktycznie nie spojrzałem dokładnie w statystyki, choć Jarek pewnie był nie do wyciągnięcia
    Tylko Falubaz

  21. Powrót do góry    #424
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Na dziś obok Unii Leszno jesteście głównymi faworytami do finału i z pewnością takie cel ma postawiony Jacek Getwell.
    Naprawdę sądzisz, że zarząd wywalił grube miliony na Jasona, Nielsa i Rune, aby walczyć o 4-6
    4-6 to jest moja ocena a nie zarządu. Myślałem, że to jasne i zapewniam, że
    nie zasiadam w zarządzie. .

    Jesteśmy faworytami do finału, bo?
    Tobie się tak wydaje, ktoś z naszego zarządu tak powiedzial, wyszło z kart?
    Naprawdę masz aż takie kłopoty z określeniem potencjału poszczególnych drużyn?

    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Rozumiem, choć nie do końca... Skoro sukces klubu będzie sukcesem każdego prócz JF, to dlaczego porażka Falubazu nie była porażką wszystkich prócz JF, tylko właśnie jego?
    Nie zadawaj tak trudnych pytań.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 12-11-2017 o 22:46
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  22. Powrót do góry    #425
    Użytkownik
    Dołączył
    02-11-2017
    Postów
    67
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 32 w 17 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Rozumiem, choć nie do końca... Skoro sukces klubu będzie sukcesem każdego prócz JF, to dlaczego porażka Falubazu nie była porażką wszystkich prócz JF, tylko właśnie jego?
    Nie napisałem, że to nie będzie sukces JF, tylko że on będzie miał w tym wszystkim najmniejszy wkład. Natomiast co do Falubazu. W sezonie 2015 przegrała cała drużyna, jasna sprawa. Gdyby w meczu z Unią Tarnów w ZG PePe nie przewrócił się po biegu, gdyby więcej punktów zrobił Ward, gdyby Walasek nie przejechał dwoma kołami wewnętrznej linii w Gorzowie, gdyby PePe z Walaskiem nie przeszkodzili sobie w 15 biegu w Rzeszowie itd. itp. Żużel to sport, w którym jednak szczęściu trzeba pomóc. JF mógł to zrobić szykując tor na mecz z Tarnowem, tak jak należy. On się jednak na tym zupełnie nie zna, więc nie miał pojęcia co zrobić, aby było dobrze. Tu nie było winy zawodnika, mechanika, czy zarządu klubu. Dlatego też cieszę się, że jednym z filarów zimowych przygotowań drużyny JF do sezonu będzie TOR. Jeśli faktycznie JF będzie nadzorował, to drużyny przyjeżdzające do Torunia mogą mieć łatwiej, niż się wszystkim wydaje.

    Wspomnicie moje słowa, że w przypadku złota dla Torunia JF będzie przez całą zimę kreował się na boga żużla. Wtedy dopiero zacznie udzielać wywiadów i używać takich słów, których sam nie będzie znać. Jego cel jest jeden. Przejęcie pozycji menegera kadry po Marku Cieślaku i wiecie co? On by się do tego idealnie nadawał. Dlaczego? Menager kadry poza robieniem hałasu wokół drużyn nic więcej nie musi robić. Zawodników powołać może każdy z nas, to nie piłka, gdzie do wyboru jest kilka tysięcy zawodników. Masz stałą grupą 10-15 chłopaków, z czego żelazną 4-5 do pierwszego składu. Toru także nie musi robić, bo tym w kluczowych zawodach zajmuje się BSI. JF byłby wtedy twarzą drużyny narodowej, ładnie opowiadał o synergii, motoryce, interwałach, konglomeratach, infrastrukturach i wszystkich innych nie potrzebnych, a łądnie brzmiących, w żużlu nazwach

  23. Powrót do góry    #426
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gracowy Zobacz posta
    Nie napisałem, że to nie będzie sukces JF, tylko że on będzie miał w tym wszystkim najmniejszy wkład. Natomiast co do Falubazu. W sezonie 2015 przegrała cała drużyna, jasna sprawa. Gdyby w meczu z Unią Tarnów w ZG PePe nie przewrócił się po biegu, gdyby więcej punktów zrobił Ward, gdyby Walasek nie przejechał dwoma kołami wewnętrznej linii w Gorzowie, gdyby PePe z Walaskiem nie przeszkodzili sobie w 15 biegu w Rzeszowie itd. itp. Żużel to sport, w którym jednak szczęściu trzeba pomóc. JF mógł to zrobić szykując tor na mecz z Tarnowem, tak jak należy. On się jednak na tym zupełnie nie zna, więc nie miał pojęcia co zrobić, aby było dobrze. Tu nie było winy zawodnika, mechanika, czy zarządu klubu. Dlatego też cieszę się, że jednym z filarów zimowych przygotowań drużyny JF do sezonu będzie TOR. Jeśli faktycznie JF będzie nadzorował, to drużyny przyjeżdzające do Torunia mogą mieć łatwiej, niż się wszystkim wydaje.

    Wspomnicie moje słowa, że w przypadku złota dla Torunia JF będzie przez całą zimę kreował się na boga żużla. Wtedy dopiero zacznie udzielać wywiadów i używać takich słów, których sam nie będzie znać. Jego cel jest jeden. Przejęcie pozycji menegera kadry po Marku Cieślaku i wiecie co? On by się do tego idealnie nadawał. Dlaczego? Menager kadry poza robieniem hałasu wokół drużyn nic więcej nie musi robić. Zawodników powołać może każdy z nas, to nie piłka, gdzie do wyboru jest kilka tysięcy zawodników. Masz stałą grupą 10-15 chłopaków, z czego żelazną 4-5 do pierwszego składu. Toru także nie musi robić, bo tym w kluczowych zawodach zajmuje się BSI. JF byłby wtedy twarzą drużyny narodowej, ładnie opowiadał o synergii, motoryce, interwałach, konglomeratach, infrastrukturach i wszystkich innych nie potrzebnych, a łądnie brzmiących, w żużlu nazwach
    Zawsze to lepsze opowieści, niż o lewatywach 😉
    !Adrian walcz!

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    Nigel (13-11-2017)

  25. Powrót do góry    #427
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Podobno najlepiej w Polsce ogarniający tor Narodowy mając w ZG dwa lata z rzędu super skład też pojechał z wieloma "gdyby" i było gówno.
    Także, ten tego...
    Taki Hancock jak jest w formie to każdy tor ogarnia po jednym, góra dwóch biegach. Ale zawsze można powiedzieć, że tor był źle przygotowany, zawodnicy bardzo rzadko widzą swoją wine.
    Ostatnio edytowane przez kowjanko ; 12-11-2017 o 22:44

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    Howard (13-11-2017)

  27. Powrót do góry    #428
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    4-6 to jest moja ocena a nie zarządu. Myślałem, że to jasne ale nie jesteś pierwszym który widzi coś czego nie ma,wiec ciesz się dalej. Jestem z Tobą.
    Jesteśmy faworytami do finału, bo?
    Tobie się tak wydaje, ktoś z naszego zarządu tak powiedzial, wyszło z kart?
    Naprawdę masz aż takie kłopoty z określeniem potencjału poszczególnych drużyn?
    Moja ocena jest taka, że finał to wasz cel i macie zawodników, którzy mają moc, aby tego dokonaćoyle, Iversen, Holta, Holder.
    Paweł słabiej już chyba nie pojedzie, a w razie czego jest młody Holder.
    Juniorka oczywiście słabsza od Drabika, Smektały i pewnie Karczamrza i Kubery. Z resztą spokojnie mogą walczyć i wygrywać.
    Macie atuty, które stawiają Was w finale( czego Wam życzę), oczywiście życie żużlowe może to zweryfikować.
    Tylko Falubaz

  28. Powrót do góry    #429
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Podobno najlepiej w Polsce ogarniający tor Narodowy mając w ZG dwa lata z rzędu super skład też pojechał z wieloma "gdyby" i było gówno.
    Także, ten tego...
    Co ten tego?
    Co to za argument w ocenie Frątczaka, że Cieślak jest jeszcze gorszy?
    Nie oceniając go w tym momencie, trzeba powiedzieć, że na nim jednak spoczywa odpowiedzialność.
    Nie może być tak, że go nie będziemy oceniać za transfery, bo ich nie negocjuje tylko kto inny, za tor bo go nie przygotowuje tylko toromistrz z komisarzem, za zawodników, bo powinni się sami dopasować wraz z mechanikami.
    To za co taki menago byłby odpowiedzialny - tylko za wypisywanie programu?
    Poczekajmy do pierwszej kolejki, lecz wtedy oceniamy już skrupulatnie - wszystkich za wszystkie działki za które odpowiadają.

  29. Powrót do góry    #430
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Nie oszukujmy się. Brak finału będzie dla nas porażką i jeśli drużyna tego nie osiągnie, to Jacek II będzie pierwszym do odstrzału.

  30. Powrót do góry    #431
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Moja ocena jest taka, że finał to wasz cel i macie zawodników, którzy mają moc, aby tego dokonaćoyle, Iversen, Holta, Holder.
    Paweł słabiej już chyba nie pojedzie, a w razie czego jest młody Holder.
    Juniorka oczywiście słabsza od Drabika, Smektały i pewnie Karczamrza i Kubery. Z resztą spokojnie mogą walczyć i wygrywać.
    Macie atuty, które stawiają Was w finale( czego Wam życzę), oczywiście życie żużlowe może to zweryfikować.
    Unia i Sparta poza naszym zasięgiem. Stal też raczej silniejsza, choc tu pod warunkiem, że Woźniak dobrze się w nowej drużynie zaaklimatyzuje a Karczmarz i Czerniawski zrobią krok naprzód. U nas oprócz juniorów, pol składu musi się dźwignac, więc ten, tor pokaże. Póki co bez entuzjazmu a finał raczej w sferze marzeń a nie realnej oceny.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  31. Powrót do góry    #432
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Unia i Sparta poza naszym zasięgiem. Stal też raczej silniejsza, choc tu pod warunkiem, że Woźniak dobrze się w nowej drużynie zaaklimatyzuje a Karczmarz i Czerniawski zrobią krok naprzód. U nas oprócz juniorów, pol składu musi się dźwignac, więc ten, tor pokaże. Póki co bez entuzjazmu a finał raczej w sferze marzeń a nie realnej oceny.
    Ok, zobaczymy we wrześniu
    Tylko Falubaz

  32. Powrót do góry    #433
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Nie oszukujmy się. Brak finału będzie dla nas porażką i jeśli drużyna tego nie osiągnie, to Jacek II będzie pierwszym do odstrzału.

    z takim składem, budżetem? Złoto minimum, 60 meczy bez porażki
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  33. Powrót do góry    #434
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,178
    Kliknij i podziękuj
    1,537
    Podziękowania: 1,188 w 908 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    z takim składem, budżetem? Złoto minimum, 60 meczy bez porażki
    I średnio 59 pkt w meczu... Po prostu żużlowy walec

  34. Powrót do góry    #435
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Z bonusami czy bez?

  35. Powrót do góry    #436
    Użytkownik
    Dołączył
    21-03-2012
    Postów
    310
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 26 w 21 postach
    Bez, z bonusami koło 70

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ŻużlowyKibic za jego przydatny post!

    Aussie (13-11-2017)

  37. Powrót do góry    #437
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Nie oszukujmy się. Brak finału będzie dla nas porażką i jeśli drużyna tego nie osiągnie, to Jacek II będzie pierwszym do odstrzału.
    Naprawdę uważasz,, że mamy start do Unii i Sparty?
    Unia nie ma słabego punktu, Sparta nasz wciągnie nosem juniorami.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Yozayan (13-11-2017)

  39. Powrót do góry    #438
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Sparta nasz wciągnie nosem juniorami.
    Kogo niby takiego ma Sparta na juniorce ? Drabika i przeciętnego Bobra (Dróżdż jest już seniorem) Na zmianę Liszka (?)
    Seniorzy to poza Taiem i Janosiem na razie Lebiediew, Milik, Czugunow,Jędrzejak i może Fricke.
    Nie mówię, że to słaba ekipa, ale powalczyć z nimi śmiało powinniśmy.
    Zresztą nasi juniorzy aż tak słabi nie są. Biegi młodzieżowe całkiem nieźle im wychodzą. Bez przesadyzmu
    Ostatnio edytowane przez Penhall ; 13-11-2017 o 13:35

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    RadioErewań (14-11-2017)

  41. Powrót do góry    #439
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    To co najwyżej poszybuje średnia MJJ?
    Największy zjazd Doyl i Iver ?
    Klątwa Getłela ciągle żywa?

    Skoszarowany Kaczmarek w zielonej pod okiem Jacka może
    w końcu zaskoczy a nasz IkS
    może kabla zwinie i odłoży do szafy i nie będzie tak źle, pożyjemy
    zobaczymy bo teraz nie zawodnicy jadą a silniki od tunerów kto trafi
    ten będzie spijał szampana

  42. Powrót do góry    #440
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Pożyjemy zobaczymy.
    Przesadnie w Kaczmarka nie wierze, bo gość jest po prostu surowy, dodatkowo jeździ bardzo bojazliwie.
    IKS ma przeblyski, ale ciężko wyrokowac czy tych przeblyskow będzie miał więcej.
    Podziwiam Wasz optymizm.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  43. Powrót do góry    #441
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Niech się kolega Howard wypowie bo ja w tamtym roku napisałem że skład super w 4 jesteśmy
    bo Paweł pojedzie in + do sezonu zeszłego to samo MJJ , Holder Jak nie poprawi się to gorszy nie będzie
    juniorzy super a kolega Howard mi odpowiedział że jak się utrzymamy tym składem to będzie super,
    teraz czekam na jego proroctwo w tym sezonie

  44. Powrót do góry    #442
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Z tymi juniorami to różnie bywa, gdyby ktoś przed sezonem mi powiedział, że w Lesznie będzie świetny junior to bez dwóch zdań obstawiałbym Kuberę a nie Smyka.
    Co do naszych to potencjał jest, oby tylko zaskoczyli. Dodatkowo, jeżeli się nie mylę to za rok licencję zdaje Denis Zieliński - raczej zapowiada się dobrze.

  45. Powrót do góry    #443
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,178
    Kliknij i podziękuj
    1,537
    Podziękowania: 1,188 w 908 postach
    Cytat Zamieszczone przez ŻużlowyKibic Zobacz posta
    Bez, z bonusami koło 70
    Skromnie licząc...

  46. Powrót do góry    #444
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Z tymi juniorami to różnie bywa, gdyby ktoś przed sezonem mi powiedział, że w Lesznie będzie świetny junior to bez dwóch zdań obstawiałbym Kuberę a nie Smyka.
    Co do naszych to potencjał jest, oby tylko zaskoczyli. Dodatkowo, jeżeli się nie mylę to za rok licencję zdaje Denis Zieliński - raczej zapowiada się dobrze.
    Myślałem podobnie, tzn., że Smyk będzie jechał to co pojechał a Dominik będzie na tym samym lub wyższym poziomie.
    Mnie się jakoś Kubera bardziej widzi, ale na wynik we współczesnym żużlu składa się wiele elementów i co gorsza rzemiosło jeździeckie w coraz mniejszym stopniu decyduje o sukcesie.
    Strach pomysleć jak Unia może zdominować rozgrywki jeśli obaj bedą śmigać na poziomie do których predystynują ich ich talenty.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  47. Powrót do góry    #445
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Myślałem podobnie, tzn., że Smyk będzie jechał to co pojechał a Dominik będzie na tym samym lub wyższym poziomie.
    Mnie się jakoś Kubera bardziej widzi, ale na wynik we współczesnym żużlu składa się wiele elementów i co gorsza rzemiosło jeździeckie w coraz mniejszym stopniu decyduje o sukcesie.
    Strach pomysleć jak Unia może zdominować rozgrywki jeśli obaj bedą śmigać na poziomie do których predystynują ich ich talenty.
    Nie wiem co było przyczyną braku wyraźnego postępu u Kubery, lecz jak miałbym coś zgadywać to pewnie powiedziałbym, że złe przygotowanie fizyczne do sezonu. Uważam, że w przyszłym roku będzie bardzo mocny.
    Zresztą to co teraz robią - druga drużyna złożona z juniorów, za jakiś czas postawi ich lata świetlne przed pozostałymi zespołami. Pewnie dlatego nie wzmacniali na maxa seniorki w tym roku.

  48. Powrót do góry    #446
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gracowy Zobacz posta
    JF nie wybroni się, choćby Get Well wygrał wszystkie spotkania po 60:30. To będzie po pierwsze sukces zawodników, po drugie tych, którzy wyłożyli pieniądze na kontrakty. Nawet praca toruńskiego toromistrza i mechaników zawodników będzie miała większy wkład w ten wynik, niż JF.

    I jeszcze jedno Malin. Jeśli chcesz wyrobić sobie zdanie o JF, przestań czytać SportoweFakty i Przegląd Sportowy i zacznij rozmawiać z ludźmi ze środowiska...
    I chodzić na żużel
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  49. Powrót do góry    #447
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Hancock I Jedrzejak w Stali Rzeszow. Kowalik trenerem.
    Ostatnio edytowane przez Penhall ; 13-11-2017 o 19:09

  50. Powrót do góry    #448
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Unia i Sparta poza naszym zasięgiem. Stal też raczej silniejsza, choc tu pod warunkiem, że Woźniak dobrze się w nowej drużynie zaaklimatyzuje a Karczmarz i Czerniawski zrobią krok naprzód. U nas oprócz juniorów, pol składu musi się dźwignac, więc ten, tor pokaże. Póki co bez entuzjazmu a finał raczej w sferze marzeń a nie realnej oceny.
    no, co też szanowny kolega insynuuje? Holta nie da im rady??? Holta???? Ja tam nie widzę mocarza, który byłby w stanie z nim wygrać w sezonie 2018!
    Pod warunkiem, że nie będą go bolały nadgarstki

    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Niech się kolega Howard wypowie bo ja w tamtym roku napisałem że skład super w 4 jesteśmy
    bo Paweł pojedzie in + do sezonu zeszłego to samo MJJ , Holder Jak nie poprawi się to gorszy nie będzie
    juniorzy super a kolega Howard mi odpowiedział że jak się utrzymamy tym składem to będzie super,
    teraz czekam na jego proroctwo w tym sezonie
    jeszcze nie miałem proroczego snu musisz troszeczkę poczekać ale generalnie z pewnością będzie lepiej niż w 2017. Już sam fakt, że jest Holta podniósł mi ciśnienie na mistrza o 200%

  51. Powrót do góry    #449
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Jutro koniec okienka transferowego, a my prócz Jacka Holdera pod 8 nie mamy żadnej głębokiej rezerwy. Z tych młodych chłopaków mało kto pozostał - zastanawiam się czy ubiegłoroczny - niezrealizowany pomysł Gajesia, czyli Patrick Hansen ma coś w Polsce.
    Co jak co, lecz Gajeś miał świetne oko do zawodników, którym później nie dawał pojeździć. Z młodego Duna z odpowiednią opieką (nie koniecznie Chrisa ) mogłoby w przyszłości coś być?!

  52. Powrót do góry    #450
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    a świeży mistrz swiata to kapiszon? Tym bardziej, ze niby sponiewierany, opuszczony, obrażony na nas strasznie, a w ZG to go Cieślak reaktywował i mistrzem świata zrobił. Tak było.

    O bombach to najgłośniej Kryjom i Leszniaki wołały. Skończyło się Baliną bombeliną.
    Dla Ciebie "bombelina", dla nas bomba. Nie dość, że ściąga się ikonę - wychowanka, to mimo jego słabszej formy będzie miał możliwość regularnych startów.
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •