Strona 109 z 168 PierwszyPierwszy ... 95999107108109110111119159 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,861 do 4,905 z 7533

Wątek: Apator Torun 2018 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #4861
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,745
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,572 w 914 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    W wygraną GKMu w Częstochowie, to można jeszcze uwierzyć, ale nie ma absolutnie żadnych szans na bonus Torunia, w meczu z Gorzowem.
    Jedno i drugie takie same sf moim zdaniem.

    Sent from my HTC U11 using Tapatalk
    #GetWellDarky

  2. Powrót do góry    #4862
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,582
    Kliknij i podziękuj
    1,785
    Podziękowania: 1,363 w 805 postach
    jaka zrzuta w pociągu na indyka? o co chodzi?
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  3. Powrót do góry    #4863
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,270
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    No normalnie, jechało się nie pamiętam w +-30 osób bez biletów i żeby konduktor się nie rzucał to szły drobne dla niego do czapki, jak w okupację.
    Heheheee...
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  4. Powrót do góry    #4864
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,440
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,478 w 955 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Dlaczego nie Iversen z taktycznej w 8???
    Dlatego poniewaz stabilizacja. Jack za brata w nastepnym i bylyby 3 duze punkty. Zawodnicy podali mu zwyciestwo na talerzu, ale Pajacek juz chyba myslami przy nastepnym sezonie,
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  5. Powrót do góry    #4865
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,487
    Kliknij i podziękuj
    676
    Podziękowania: 2,862 w 1,752 postach
    No właśnie, trzy biegi Holdera Starszego to o jeden (co najmniej) za dużo. W lidze więcej jest takich geniuszy taktyki.

  6. Powrót do góry    #4866
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,270
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Skoro Cieślak, który też robi sporo błędów uznawany jest za guru, to czego tu od reszty wymagać.
    Strach pomyśleć, jak ci ludzie radziliby sobie, gdyby mieli do dyspozycji dwóch rezerwowych tak, jak np. było w latach osiemdziesiątych.
    Wtedy można było zrobić nawet dziesięć rezerw zwykłych + rezerwy taktyczne!!!
    Były teamy, które rezerwami rozgrywały i wygrywały mecze, np. Falubaz, Unia L. czy nawet nie raz Apator w 1990 roku.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  7. Powrót do góry    #4867
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Starszy Holder jest tak żenujący na wyjazdach, że aby to zrównoważyć musiałby robić na MA w każdym meczu 13-15 punktów, a nie zrobił tyle ani razu. Takie szybkie podsumowanie:
    Wrocław: D - 12, W - 2 = 14
    Tarnów: D - 7, W - 5(6) = 12
    Grudziądz: D - 10, W - 9(6) = 19
    Zielona Góra: D - 10, W - 4 = 14
    Leszno: D - 1, W - 6 = 7
    Częstochowa: D - 11, W - 6 = 17

    W ani jednym dwumeczu nie zdobył 20 punktów. Gość, który połowę spotkań w sezonie jedzie jako prowadzący parę, z czego cztery w duecie z juniorami. Ja wiem, hejterzy i tak dalej, ale spójrzmy prawdzie w oczy - to jest dramat i po sezonie powinno się to skończyć rozstaniem.

  8. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Buszmen (19-08-2018), Gadol (20-08-2018), bananio (20-08-2018)

  9. Powrót do góry    #4868
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Zobaczylem skrot.. nie wierze, ze nie ogarneliscie tego
    :/. Za ta zenade co robi Sparta zasluguja na sroge lanie w 1/2 i meczu o braz.

  10. Powrót do góry    #4869
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,509
    Kliknij i podziękuj
    5,795
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    To skład na 2019 sam się wyłonił. Potrzeba tylko jednego zawodnika, wiadomo za kogo.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  11. Powrót do góry    #4870
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,878
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,660 w 990 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    To skład na 2019 sam się wyłonił. Potrzeba tylko jednego zawodnika, wiadomo za kogo.
    1 Iversen
    2 ktoś za Holtę -w miarę solidny Polak
    3 Doyle
    4 Paweł
    5 ktoś za Chrisa- tu nie mam pomysłów. Może Tungate ?
    6 IKS
    7 ktoś za Kaczmarka. Kościelski absolutnie na ligę się nie nadaje.
    8 Jack - jeśli się uda zatrzymać

  12. Powrót do góry    #4871
    Użytkownik Awatar Jonjo Belfast
    Dołączył
    03-11-2014
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 38 w 23 postach
    Tego co tam się odje.balo nie chce mi się nawet komentować. Potracilismy dobre 10 punktów na dystansie. Wygrana była tak blisko. Zatrzymaliśmy się na szczocha na stacji chwilę za Wrockiem a tam Jacek Falubaz. Autentycznie podlamany chłopina. Pogadalimy trochę i Pan Jaca był nadpodziw wylewny. Także z pierwszej ręki mamy świeże bulki.

  13. Powrót do góry    #4872
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jonjo Belfast Zobacz posta
    Tego co tam się odje.balo nie chce mi się nawet komentować. Potracilismy dobre 10 punktów na dystansie. Wygrana była tak blisko. Zatrzymaliśmy się na szczocha na stacji chwilę za Wrockiem a tam Jacek Falubaz. Autentycznie podlamany chłopina. Pogadalimy trochę i Pan Jaca był nadpodziw wylewny. Także z pierwszej ręki mamy świeże bulki.
    Jakież to bułki? Jakieś przymiarki konkretne są do składu na nowy sezon?

  14. Powrót do góry    #4873
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,487
    Kliknij i podziękuj
    676
    Podziękowania: 2,862 w 1,752 postach
    W zasadzie Buszmen ma rację. Obcokrajowiec za Chrisa i można jechać nowy sezon.

  15. Powrót do góry    #4874
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    W zasadzie Buszmen ma rację. Obcokrajowiec za Chrisa i można jechać nowy sezon.
    Nie wiadomo co z Holtą będzie, no i Kaczmarek odchodzi z juniorki, IKS może coś ruszy ale potrzeba by juniora.

  16. Powrót do góry    #4875
    Użytkownik Awatar Jonjo Belfast
    Dołączył
    03-11-2014
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 38 w 23 postach
    Żegnamy Holdera. O kilka sezonów za późno. Nawet nie miał jaj żeby do nas wyjść. A Pani Krysia ma cohones. Najpierw sama bez ochrony przed meczem przyszła poprosić o kulturalny doping a po meczu przyszla przebić piatki, poklaskala i powiedziała kilka ciepłych słów o naszym zachowaniu.

  17. Powrót do góry    #4876
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Może Chris wie już od jakiegoś czasu że się rozstają i dlatego całkowicie lachę położył, on jedzie od trzech meczów tragicznie nawet jak na swoje standardy.
    Dziwne słowa Łaguty na konferencji po meczu, o tym że chciał zrobić 15 punktów w ostatnim meczu który pojedzie w Grudziądzu, zabrzmiało to jak pożegnanie, po czym go dopytywano o przyszły rok to mówił "zobaczymy co będzie w przyszłym roku", ale trzeba wziąć poprawkę na to, że może nie chciał tak tego ująć jak ujął, to obcokrajowiec.

  18. Powrót do góry    #4877
    Użytkownik Awatar Jonjo Belfast
    Dołączył
    03-11-2014
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 38 w 23 postach
    Nie mam pojęcia czy wie czy nie, ale jechał delikatnie mówiąc słabo. Cała reszta z jajem, bez zamykania gazu, wręcz na noże. Może niech Wrocław go przytuli. W końcu podarował im po.

    Tak jadącego IKSa nie widziałem nigdy i nie mam pewności czy kiedykolwiek jeszcze zobaczę. Nie było zamykania gazu tylko walka na zyletki obojętnie kto stał pod taśmą i którędy poruszał się po torze. Chłopaki zostawili kawał serducha. Szkoda tylko, że to wszsystko na nic.

    Tak jadącego IKSa nie widziałem nigdy i nie mam pewności czy kiedykolwiek jeszcze zobaczę. Nie było zamykania gazu tylko walka na zyletki obojętnie kto stał pod taśmą i którędy poruszał się po torze. Chłopaki zostawili kawał serducha. Szkoda tylko, że to wszsystko na nic.

  19. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Jonjo Belfast za jego przydatny post!

    Torretoo (20-08-2018), kingpin (20-08-2018)

  20. Powrót do góry    #4878
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,124
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,855 w 4,872 postach
    Trzeba zobaczyc meczyk,narobiles mi apetytu,bo pomimo tego,ze ten remis jest porazka,to wlasnie takiej jazdy z serduchem mi brakowalo.

    Niniejszym skladam gratulacje Frankowi.
    Chyba jako jedyny z naszej ferajny wierzyl w sukces we Wroclawiu,ktory w sumie byl tak blisko.
    Mnie tej wiary zabraklo,choc kibicowalem tym papuasom do konca.
    Teraz godnie czyli zwyciestwem zakonczyc sezon i kibicowac w PO komu tam kto chce.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Frank_Drebin (20-08-2018)

  22. Powrót do góry    #4879
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,155
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,924 w 3,238 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jonjo Belfast Zobacz posta
    Tego co tam się odje.balo nie chce mi się nawet komentować. Potracilismy dobre 10 punktów na dystansie. Wygrana była tak blisko. Zatrzymaliśmy się na szczocha na stacji chwilę za Wrockiem a tam Jacek Falubaz. Autentycznie podlamany chłopina. Pogadalimy trochę i Pan Jaca był nadpodziw wylewny. Także z pierwszej ręki mamy świeże bulki.
    no ale jak to, nikt nie powiedział Frątczakowi że zremisowaliście, bo Termiński nie chce play offów?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  23. Powrót do góry    #4880
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,270
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    ...a jakie kursy chodziły u buków na remis?
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  24. Powrót do góry    #4881
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,837
    Kliknij i podziękuj
    441
    Podziękowania: 615 w 317 postach
    Warto dodać, że to kolejny sezon , w którym jednak przywozimy punkty meczowe z wyjazdu

    Szkoda ogromna tych strat pozycji, szczególnie w 14 biegu ale jak mieliśmy przegrać walkę o PO to właśnie w takim stylu.
    Pozostaje podziękować chlopakom za walkę a Jackowi Fratczakowi za wiarę i to, że nie bał się mówić głośno o tym w co wierzy. Dobrze życzących nam ekspertów z SF dupa musi piec do teraz. No i kuźwa prawidłowo.

  25. Powrót do góry    #4882
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    No rzeczywiście *****isty sukces w tym roku osiągnęliśmy...chyba, że w strefie mentalnej.

  26. Powrót do góry    #4883
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,440
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,478 w 955 postach
    Cytat Zamieszczone przez Oracle Zobacz posta
    Pozostaje podziękować chlopakom za walkę a Jackowi Fratczakowi za wiarę i to, że nie bał się mówić głośno o tym w co wierzy.
    Jacek był wczoraj chyba ostatnią osobą, która myślała o play-offach. Wierzyć w choć jedno słowo tego figuranta to jest dopiero indolencja umysłowa...
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  27. Powrót do góry    #4884
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,815
    Kliknij i podziękuj
    2,862
    Podziękowania: 2,451 w 1,294 postach
    ja bym chcial

    Doyle
    Przedpelski
    Artiom Laguta
    Miedzinski
    Iversen
    IKS
    junior
    Holder mlody

    zyczeniowo, ale Adrian zostanie w Czewie zapewne.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  28. Powrót do góry    #4885
    Użytkownik Awatar Jonjo Belfast
    Dołączył
    03-11-2014
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 38 w 23 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    no ale jak to, nikt nie powiedział Frątczakowi że zremisowaliście, bo Termiński nie chce play offów?
    Jesteś żałosny. Wszyscy bez reszty na Olimpijskim mieli pełne pampersy bo wakacje były baaaardzo blisko. Najśmieszniejsze jest to, że skoro jedziesz pi Terminskim to jak nazwiesz kompromitację miejscowych którzy wiedząc jaka jest waga i znaczenie meczu już przed pierwszym wyścigiem na telebimie wyświetlaja informacje, że następny mecz w po bez względu na miejsce w tabeli odbędzie się 2 września ? 250 metrów i 2 września moglibyście sobie zrobić na stadionie piknik, pożegnanie lata czy inne dożynki.

  29. Powrót do góry    #4886
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2010
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 14 w 11 postach
    W dniu dzisiejszym urodziny obchodzi Adrian Miedziński. Najlepszego! Złotego medalu DMP w tym roku!

    Wczorajszy mecz mega zacięty. Myślałem, że zejdę słuchając relacji w radiu. Dramat, że JD dał się jednak objechać na ostatnim okrążeniu.. Nam to zawsze wiatr w oczy

    Na pocieszenie oglądało mi się miło jak Falubaz dostawał w ciry. Lecą, nie widzę innego scenariusza.

    Piekarnia doniosła, że będzie mała rewolucja.

    Iversen
    J. Holder
    Dudek
    Przedpełski
    Doyle
    Rydlewski/Kościelski
    Kopeć-Sobczyński
    nowy zagraniczny.

    Chris podobno marudzi, że o tej porze co roku zawsze się z nim dogadywano. Ponoć otrzymał propozycję na zawodnika nr 2 / 10. Co ciekawe, sondują go też Gorzów i .. Rybnik

  30. Powrót do góry    #4887
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,751
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Bardzo zróżnicowane macie piekarnie i każda inne info podaje

    Jurij a gdzie Artiom z dwiema nogami jak ktoś już napisal

    Zaraz wpadnie tu okano i strażak i znowu 10 stron zaczną udowadniać, że Dudek w Falubazie na dobre i zle hehe

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi el_kwas za jego przydatny post!

    Dominik (20-08-2018)

  32. Powrót do góry    #4888
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,155
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,924 w 3,238 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jonjo Belfast Zobacz posta
    Jesteś żałosny. Wszyscy bez reszty na Olimpijskim mieli pełne pampersy bo wakacje były baaaardzo blisko. Najśmieszniejsze jest to, że skoro jedziesz pi Terminskim to jak nazwiesz kompromitację miejscowych którzy wiedząc jaka jest waga i znaczenie meczu już przed pierwszym wyścigiem na telebimie wyświetlaja informacje, że następny mecz w po bez względu na miejsce w tabeli odbędzie się 2 września ? 250 metrów i 2 września moglibyście sobie zrobić na stadionie piknik, pożegnanie lata czy inne dożynki.
    Sparta pojechala slaby mecz i zlekcewazyla rywala, do tego swoje zrobila tragedia z Jedrzejakiem, widac ze np Tai byl myslalmi chyba jeszcze na pogrzebie. Tego nikt nie kwestionuje, ze Apator pojechal dobry mecz, najlepszy w sezonie. Natomiast bawi mnie fakt tworzenia teorii, ze zawodnicy Apatora swiadomie odpuscili szanse zarobku za 4 dodatkowe mecze, bo tak im Terminski kazal.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  33. Powrót do góry    #4889
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jurij Zobacz posta
    W dniu dzisiejszym urodziny obchodzi Adrian Miedziński. Najlepszego! Złotego medalu DMP w tym roku!

    Wczorajszy mecz mega zacięty. Myślałem, że zejdę słuchając relacji w radiu. Dramat, że JD dał się jednak objechać na ostatnim okrążeniu.. Nam to zawsze wiatr w oczy

    Na pocieszenie oglądało mi się miło jak Falubaz dostawał w ciry. Lecą, nie widzę innego scenariusza.

    Piekarnia doniosła, że będzie mała rewolucja.

    Iversen
    J. Holder
    Dudek
    Przedpełski
    Doyle
    Rydlewski/Kościelski
    Kopeć-Sobczyński
    nowy zagraniczny.

    Chris podobno marudzi, że o tej porze co roku zawsze się z nim dogadywano. Ponoć otrzymał propozycję na zawodnika nr 2 / 10. Co ciekawe, sondują go też Gorzów i .. Rybnik
    Gorzów może wyciągnąć obu Holderów, i to nie jest jakieś niemożliwe, jak w klubie nie chcą przedłużyć z Chrisem, to niech też będą gotowi w razie czego na odejście Jacka.

  34. Powrót do góry    #4890
    Użytkownik Awatar Jonjo Belfast
    Dołączył
    03-11-2014
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 38 w 23 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Trzeba zobaczyc meczyk,narobiles mi apetytu,bo pomimo tego,ze ten remis jest porazka,to wlasnie takiej jazdy z serduchem mi brakowalo.

    Niniejszym skladam gratulacje Frankowi.
    Chyba jako jedyny z naszej ferajny wierzyl w sukces we Wroclawiu,ktory w sumie byl tak blisko.
    Mnie tej wiary zabraklo,choc kibicowalem tym papuasom do konca.
    Teraz godnie czyli zwyciestwem zakonczyc sezon i kibicowac w PO komu tam kto chce.
    Bywałem na Olimpijskiem przed Cieslakiem I Betonem i jakoś to.od strony estetycznej wyglądało. Za rządów tych Panów widowiskowosc spotkań była na poziomie dna i wodorostow, ale wczoraj.... Nie wiem czy to było świadome, czy komisarz z Jacentym meczami w tym palce, ale zrobili tor na którym nie odbył się tylko kolejny pojedynek. Dla mnie to było MECZYCHO pełna gębą. Niestety bez happy endu, ale dla tak walczących chłopaków warto było się tłuc przez pół Polski. Wygląda na to, że na 2019 wszystkie karty zostały już rozdane. Wczoraj jak na dłoni było widać kto gryzl każdy centymetr toru a kto miał to kompletnie w duszy. Jack to materiał na kawał zuzloka, jedzie w każdych warunkach i nie zamyka gazu. Najbardziej cieszy to, że bez względu na to czy Chris zostanie czy będzie musiał odejść Jack jest nie do wyciągnięcia z Torunia.

  35. Powrót do góry    #4891
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,155
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,924 w 3,238 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jonjo Belfast Zobacz posta
    Bywałem na Olimpijskiem przed Cieslakiem I Betonem i jakoś to.od strony estetycznej wyglądało. Za rządów tych Panów widowiskowosc spotkań była na poziomie dna i wodorostow, ale wczoraj.... Nie wiem czy to było świadome, czy komisarz z Jacentym meczami w tym palce, ale zrobili tor na którym nie odbył się tylko kolejny pojedynek. Dla mnie to było MECZYCHO pełna gębą. .
    To nie jest kwestia komisarza, u nas tak kazdy mecz w tym roku wyglada.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  36. Powrót do góry    #4892
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2010
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 14 w 11 postach
    To nie te czasy, że brat ciągnie brata z klubu do klubu za sobą.

    Chris nie ma czym się wybronić w tym roku. Wie, że rezygnacja z jego usług wiąże się z wynikami jakie osiąga.

    Wyleczmy się wreszcie z tego, że niektórzy jeżdżą u nas z powodu sentymentu do nich. Przełamaliśmy się oddając Miedziaka, to równie łatwo przyjdzie decyzja o rozstaniu z Chrisem czy nawet Pawłem

  37. Powrót do góry    #4893
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,509
    Kliknij i podziękuj
    5,795
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Sparta pojechala slaby mecz i zlekcewazyla rywala, do tego swoje zrobila tragedia z Jedrzejakiem, widac ze np Tai byl myslalmi chyba jeszcze na pogrzebie. Tego nikt nie kwestionuje, ze Apator pojechal dobry mecz, najlepszy w sezonie. Natomiast bawi mnie fakt tworzenia teorii, ze zawodnicy Apatora swiadomie odpuscili szanse zarobku za 4 dodatkowe mecze, bo tak im Terminski kazal.
    Akurat się z tym nie zgodzę. Wpływ tragedii Jędrzejaka to bardzo dorabiana teoria. Z góry przyjęto, że tak było i koniec. A wg mnie miało to wpływ całkowicie marginalny. Ten sam Tai w Szwecji zrobił 14 pkt i było OK. Czy wczoraj odpuszczał? No raczej nie bardzo, po prostu czegoś brakowało. Błysku, szybkości. Sparta pojechała generalnie swoje (nie jest to w tym kształcie drużyna na robienie pogromów), trafił się słabszy dzień Woffindena, defekt Drabika i tak wyszło. KST nie jest tak słaby jak go wielu malowało. Zamienić punkty Woffindena i Iversena i wynik zgadzałby się z oczekiwanym. Tylko tyle i aż tyle. Równie dobrze w PO, Wrocław może pozamiatać każdego. Tam największym problemem jest jednak obniżka formy Drabika.

    A drugi, jeszcze poważniejszy problem to Tai. Od czasu jak zadeklarował po GP w Cardiff, że "it's coming home", to wyraźnie spuścił z tonu. Ale może złapie jeszcze drugi szczyt formy.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  38. Powrót do góry    #4894
    Użytkownik Awatar Jonjo Belfast
    Dołączył
    03-11-2014
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 38 w 23 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Gorzów może wyciągnąć obu Holderów, i to nie jest jakieś niemożliwe, jak w klubie nie chcą przedłużyć z Chrisem, to niech też będą gotowi w razie czego na odejście Jacka.
    Nie ma takiej możliwości, żeby Jack nam uciekł. Chrisa już nikt gonił nie będzie.

  39. Powrót do góry    #4895
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jonjo Belfast Zobacz posta
    Nie ma takiej możliwości, żeby Jack nam uciekł. Chrisa już nikt gonił nie będzie.
    Oby tak było

  40. Powrót do góry    #4896
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jonjo Belfast Zobacz posta
    Jesteś żałosny. Wszyscy bez reszty na Olimpijskim mieli pełne pampersy bo wakacje były baaaardzo blisko. Najśmieszniejsze jest to, że skoro jedziesz pi Terminskim to jak nazwiesz kompromitację miejscowych którzy wiedząc jaka jest waga i znaczenie meczu już przed pierwszym wyścigiem na telebimie wyświetlaja informacje, że następny mecz w po bez względu na miejsce w tabeli odbędzie się 2 września ? 250 metrów i 2 września moglibyście sobie zrobić na stadionie piknik, pożegnanie lata czy inne dożynki.
    co ty z tymi pampersami i dozynkami. człowieku wykrwawiasz się na necie naprawdę szkoda zdrowia. ja na stadionie siedziałem w towarzystwie bydgosko toruńskim a ani razu nie poderwalem się do góry za sparta jak na początku meczu gwalcila Toruń. tym bardziej nie skakałem po 15 biegu. info na meczu jak widać było potrzebne. pojezdzisz za swoją drużyną jeszcze ze 2 lata i pewnie nie będziesz już się tak podniecać jak malolat.

  41. Powrót do góry    #4897
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jonjo Belfast Zobacz posta
    Nie ma takiej możliwości, żeby Jack nam uciekł. Chrisa już nikt gonił nie będzie.
    Na jakiej podstawie sądzisz, że Jack nie do wyciągnięcia?
    !Adrian walcz!

  42. Powrót do góry    #4898
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Na jakiej podstawie sądzisz, że Jack nie do wyciągnięcia?


    Frątczak na stacji paliw tak mówił.

  43. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi koot za jego przydatny post!

    Dominik (20-08-2018), Oracle (20-08-2018), cukrzyca (20-08-2018), młody_piernik2 (20-08-2018), polewaczka (20-08-2018)

  44. Powrót do góry    #4899
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,124
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,855 w 4,872 postach
    To czy Jack jest nie do wyjecia okaze sie wtedy jak znajdzie sie chetny na uslugi Chrisa.
    Teraz moga mowic co chca.

    Nie mam zamiaru wieszac psow na Chrisie.
    Ostatnio to faktycznie nie ten zawodnik,ale dla klubu zrobil wiele.
    Przytrafialy sie tez slabsze wystepy,niejasne sytuacje ale ogolnie
    jak sie pozegnac to w cywilizowany sposob i z moje strony podziekowania za te 11 lat.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  45. Powrót do góry    #4900
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,509
    Kliknij i podziękuj
    5,795
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    To czy Jack jest nie do wyjecia okaze sie wtedy jak znajdzie sie chetny na uslugi Chrisa.
    Teraz moga mowic co chca.

    Nie mam zamiaru wieszac psow na Chrisie.
    Ostatnio to faktycznie nie ten zawodnik,ale dla klubu zrobil wiele.
    Przytrafialy sie tez slabsze wystepy,niejasne sytuacje ale ogolnie
    jak sie pozegnac to w cywilizowany sposob i z moje strony podziekowania za te 11 lat.
    Czyli nieprędko. Sposób na pożegnanie? Kop w dupę i dyscyplinarne wyp...
    Ale tak serio, to wcale się nie zdziwię, jak on skończy karierę. Właściwie nie ma po co jeździć. GP pożegnane, w Anglii nie ma pozwolenia na pracę, w Polsce spalony, w Szwecji też ciężko będzie mu kogokolwiek nabrać...
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (20-08-2018)

  47. Powrót do góry    #4901
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Czyli nieprędko. Sposób na pożegnanie? Kop w dupę i dyscyplinarne wyp...
    Ale tak serio, to wcale się nie zdziwię, jak on skończy karierę. Właściwie nie ma po co jeździć. GP pożegnane, w Anglii nie ma pozwolenia na pracę, w Polsce spalony, w Szwecji też ciężko będzie mu kogokolwiek nabrać...
    Jeśli będzie tak jak mówisz to będzie to dramatyczny i zarazem szybki koniec kariery MŚ jak sięgam pamięcią. A z uwagi na metrykę mogę nie pamiętać czasów <90

  48. Powrót do góry    #4902
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Czyli nieprędko. Sposób na pożegnanie? Kop w dupę i dyscyplinarne wyp...
    Ale tak serio, to wcale się nie zdziwię, jak on skończy karierę. Właściwie nie ma po co jeździć. GP pożegnane, w Anglii nie ma pozwolenia na pracę, w Polsce spalony, w Szwecji też ciężko będzie mu kogokolwiek nabrać...
    Przecież Chris bez problemu znajdzie w Polsce klub.

  49. Powrót do góry    #4903
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,784
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Paradoksalnie Holder mógłby odnaleźć się w Gorzowie. Tor techniczny, angielski. Nowe rozdanie. Kto wie czy nie przełożyłoby się to na fajny wynik.

  50. Powrót do góry    #4904
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Paradoksalnie Holder mógłby odnaleźć się w Gorzowie. Tor techniczny, angielski. Nowe rozdanie. Kto wie czy nie przełożyłoby się to na fajny wynik.
    Wystarczy tylko start i rura przy kredzie. Możliwe, że by to ogarnął.
    !Adrian walcz!

  51. Powrót do góry    #4905
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,837
    Kliknij i podziękuj
    441
    Podziękowania: 615 w 317 postach
    Wymienimy na Zmarzlika. Polaków nam trzeba

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •