Strona 60 z 96 PierwszyPierwszy ... 1050585960616270 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,656 do 2,700 z 4320

Wątek: UNIA LESZNO 2018 - Wątek Klubowy

  1. Powrót do góry    #2656
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Jedynym nie - jest jeszcze jego braciszek.
    Jest jeszcze Australijski Neymar Doyle.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #2657
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Tor jazdy Kubery , a Zmarzlika zupełnie inny. Kubera Jechałpo trawie , Zmarzlik znalazł się w połowie toru
    Obu pociągnęło i w pewnej części doprowadzili do upadku przeciwnika.

  3. Powrót do góry    #2658
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,264
    Kliknij i podziękuj
    1,555
    Podziękowania: 1,195 w 915 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nestor Zobacz posta
    Niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego Piotr nazywany jest przez was jak jest nazywany, skoro został uderzony przez zawodnika, który nie ujął gazu po nieudanym ataku (Zmarzlikowi przednie koło zsuwa się po tylnim kole Kołodzieja) i miał się zadowolić zepchnięciem na 3-4 miejsce, skoro atakował pierwsze i jego trajektoria pozwalała to pierwsze miejsce atakować choćby jeszcze do następnego łuku?
    .
    Nie rozumiesz, Bartuś Z. to taki pojazd uprzywilejowany.

    Należy go zawsze puszczać,bez względu na sytuację. Nawet gdy wjeżdża w innego zawodnika, to ten powinien mu ustąpić. Bo przecież Bartek jedzie...!

    Ciekawe, kiedy dostanie koguta na kask i stosowny sygnał dźwiękowy ?


    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    A ta symulka się Tobie podoba?

    https://www.youtube.com/watch?v=rXXRVQSvldA

    Czyżby Bartuś się tutaj kładł?

    Nie może być, położył się jak pi...a?

    Nie może być.

    Gorzej niż PPJ.. Co za pip...

    Sorry za te "pip.." ale biorę przykład z wielce szanownych ekspertów od żużla z zza klawiaturtki, którzy hejtują od wczoraj Pitera...
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 05-08-2018 o 13:35

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi JaacPoz za jego przydatny post!

    Dominik (05-08-2018)

  5. Powrót do góry    #2659
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Nie rozumiesz, Bartuś Z. to taki pojazd uprzywilejowany.

    Należy go zawsze puszczać,bez względu na sytuację. Nawet gdy wjeżdża w innego zawodnika, to ten powinien mu ustąpić. Bo przecież Bartek jedzie...!

    Ciekawe, kiedy dostanie koguta na kask i stosowny sygnał dźwiękowy ?





    Czyżby Bartuś się tutaj kładł?

    Nie może być, położył się jak pi...a?

    Nie może być.

    Gorzej niż PPJ.. Co za pip...

    Sorry za te "pip.." ale biorę przykład z wielce szanownych ekspertów od żużla z zza klawiaturtki, którzy hejtują od wczoraj Pitera...
    To jakiś przebieraniec! Kto wiem może to nawet Pawlicki w jego kevlarze.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mefitzo za jego przydatny post!

    Dominik (05-08-2018)

  7. Powrót do góry    #2660
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2012
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 52 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez rav_gorzow Zobacz posta
    Nie wiem kto cię tam po tyłku liże - nie moja sprawa. Stosunki Gorzowa z ZG uległy poprawie , z czego się cieszę nikt się jednak po dupie nie liże. Moim zdaniem wystarczy jedna iskierka i wszystko wróci do "normy"
    Jednak na pewno tą iskierką nie będzie marny wpis marnego prowokatora.
    Nikogo tutaj nie prowokuję. Przytaczam tylko słowa z ostatnich tygodni, z tego forum jak i w internecie. Jednocześnie inne ośrodki żużlowe prowokują non stop Leszno. Teraz Pawlicki zły, a to po przegranych w Tarnowie i Częstochowie ta Unia to sprzedawczyki, a to za mało ludzi na stadionie, a to stadion z czasów PRL itp. itd. Pojazd po Kuberze, który w większości ataków wchodził czysto. Sami święci. Ogólnie nie obchodzą mnie stosunki Gorzowsko - Zielonogórskie. Uważam to za sztucznie nadmuchaną wojnę/rywalizację. Szkoda, że wszyscy nie patrzą na swoje kurniki tylko zawsze zaglądają do Leszna.

    Pretensje do sędziego, a nie do Pawlickiego.

  8. Powrót do góry    #2661
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,264
    Kliknij i podziękuj
    1,555
    Podziękowania: 1,195 w 915 postach
    Cytat Zamieszczone przez Havel Zobacz posta
    Rozumiem Twój tok myślenia jednak moim zdaniem sędzia powinien puścić ten wyscig w 4 po to aby nie było takiego smrodu jak jest teraz. Coz mamy niedoskonały regulamin co prowadzi to powstania kontrowersyjnych sytuacji.
    Jaki smród, płacze grupy frustratów, którzy w nosie mają regulamin.
    Regulamin powinien być stosowany i tak też się stało.

    Proponuję postulat zmiany regulaminu.

    Np. taki zapis:

    1. Gdy zawodnik przegra start, a następnie spowoduje upadek innego zawodnika jadącego w danym biegu na pierwszym łuku, - bieg należy powtórzyć w czteroosobowym składzie , z zastrzeżeniem ust. 2
    2. Jeżeli zawodnikiem, który spowodował przerwanie biegu w sposób wskazany w ust. 1, nie jest Bartosz Zmarzlik sędzia może podjąć decyzję inną niż wskazana w ust. 1



  9. Powrót do góry    #2662
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,497
    Kliknij i podziękuj
    5,788
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Pawlicki upadł z własnej woli.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  10. Powrót do góry    #2663
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,264
    Kliknij i podziękuj
    1,555
    Podziękowania: 1,195 w 915 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Pawlicki upadł z własnej woli.

    A Zmarzlika zmuszono aby w niego wjechał...

  11. Powrót do góry    #2664
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,688
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    To czasem nie Ty Pana Piotra wypi.rdalales z Leszna gdy Przemo odchodzil? Temu biednemu Bartkowi Twoj Piotr na razie moze czyscic buty. Taki jest ku.wa geniusz. O Bartka mi chodzilo w kontekscie np reprezentacji, ze jest odsuniety. Jutro pewnie Mistrz Piotr z Mistrzem Janowskim zabaluja, oby jutro Pawlicki nie byl przegrzany, rozgrzany czy jak to sie u niego zwie . Bartek jak by zdobyl tytul musialby swietowac sam. Na szczescie Gollob tez tak mial i jest na razie z Polakow jest NAJ, ufff Zmarzlik podąża jego droga
    Ja oczywiście też Piotra **********łem, za brak profesjonalizmu, zbyt dużą ilość spożywanego alkoholu, zatrzymanie się w rozwoju.

    Co do tutejszej dyskusji, fakty są następujące.
    1. Piotr jest IMP
    2. Decyzja sędziego jak najbardziej słuszna. Dziwię się, że ktokolwiek ma wątpliwości.
    3. Zmarzlik jest najlepszym polskim żużlowcem i na tą chwilę Piotr, czy Patryk, czy nawet Janowski mogą Bartusiowi buty czyścić....

    Ps.
    Chciałbym karguli zobaczyć jak bronią Bartka w sytuacji w której zamiast Pitera, byłby Papryk
    Ostatnio edytowane przez Mariano_Italiano ; 05-08-2018 o 14:02
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #2665
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,497
    Kliknij i podziękuj
    5,788
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    A Zmarzlika zmuszono aby w niego wjechał...
    To Pawlicki wjechał w Zmarzlika, spokojnie mógł wybrać inny tor jazdy, ale trafiła się okazja, aby powtórzyć bieg z beznadziejnej sytuacji (zero szans na medal), to wyciągnął z rękawa firmowe rodzinne zagranie.

    Cały świat widzi, jak mocno zgwałcono tu sport, poza kibicami z Leszna. Takie są fakty.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  13. Powrót do góry    #2666
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    To Pawlicki wjechał w Zmarzlika, spokojnie mógł wybrać inny tor jazdy, ale trafiła się okazja, aby powtórzyć bieg z beznadziejnej sytuacji (zero szans na medal), to wyciągnął z rękawa firmowe rodzinne zagranie.

    Cały świat widzi, jak mocno zgwałcono tu sport, poza kibicami z Leszna. Takie są fakty.
    Gdzie, w i którym miejscu Pawlicki wjechał w Zmarzlika? Kto tutaj w kogo wjeżdża? https://www.youtube.com/watch?v=ZWlt7a6n3c0
    Po drugie dlaczego Pawlicki miał wybrać inny tor jazdy skoro cały czas konsekwentnie jechał swoim torem, a Zmarzlik miał mnóstwo miejsca przy kredzie? I to Zmarzlik zmienia tor jazdy, a nie Pawlicki.

  14. Powrót do góry    #2667
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,497
    Kliknij i podziękuj
    5,788
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Widzi koło Zmarzlika i się kładzie zamiast jechać dalej. Proste. Zagranie firmowe rodziny Pawlickich. Był z tyłu, a prowadzący dyktuje warunki. Generalnie nie wiem, chcesz kwestionować, że on upadł specjalnie? Zmarzlik go lekko zahaczył, ale to nie powodowało upadku.

    Z tym aktorstwem trzeba walczyć, bo to niszczy żużel najbardziej. Za takie coś co odj#bali wczoraj obaj bracia, to powinny być z miejsca co najmniej żółte kartki.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  15. Powrót do góry    #2668
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Osobiście skłaniałbym się do wykluczenia z wyścigu finałowego Pawlickiego, który był z tyłu i wykorzystał delikatny kontakt nie mający żadnego wpływu na upadek. Względnie powtórka w 4, bo był to pierwszy łuk. A wiele razy widziałem wyścigi w których ktoś ewidetnie sam się kładł na pierwszym łuku i był dopuszczany do powtórki.

    Same zawody - takie sobie, jak to w Lesznie w ostatnim czasie. Medaliści też raczej bez większych niespodzianek. Na duży plus mimo położenia biegu barażowego Protasiewicz. Po jego tegorocznych wynikach to wczoraj typowałem jego występ w granicach 5 pkt. In minus fatalny Woryna. Spodziewałem się ciut więcej. Sędzia ogólnie nie miał najlepszego dnia, bo w którymś wyścigu puścił bieg mimo ewidentnego lotnego Janowskiego.
    TeamLindgren

  16. Powrót do góry    #2669
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,264
    Kliknij i podziękuj
    1,555
    Podziękowania: 1,195 w 915 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    To Pawlicki wjechał w Zmarzlika, spokojnie mógł wybrać inny tor jazdy, ale trafiła się okazja, aby powtórzyć bieg z beznadziejnej sytuacji (zero szans na medal), to wyciągnął z rękawa firmowe rodzinne zagranie.
    .

    Napisz, że to żart, proszę …

  17. Powrót do góry    #2670
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Widzi koło Zmarzlika i się kładzie zamiast jechać dalej. Proste. Zagranie firmowe rodziny Pawlickich. Był z tyłu, a prowadzący dyktuje warunki. Generalnie nie wiem, chcesz kwestionować, że on upadł specjalnie? Zmarzlik go lekko zahaczył, ale to nie powodowało upadku.

    Z tym aktorstwem trzeba walczyć, bo to niszczy żużel najbardziej. Za takie coś co odj#bali wczoraj obaj bracia, to powinny być z miejsca co najmniej żółte kartki.
    Napisałeś: "To Pawlicki wjechał w Zmarzlika"
    Na co ja zadałem pytanie: "Gdzie, w i którym miejscu Pawlicki wjechał w Zmarzlika? Kto tutaj w kogo wjeżdża? "


    I nie uzyskałem odpowiedzi

    Co to znaczy "prowadzący dyktuje warunki"? Czy wg Ciebie ktoś kto jest z przodu może od tak sobie ścinać przeciwnika? Po drugie jaki prowadzący? Śmiem twierdzić, że jakby obaj jechali swoim torem, to Pawlicki by wyszedł pierwszy z łuku, bo by się bardziej napędził, a Zmarzlik nie miałby takiej szybkości.

  18. Powrót do góry    #2671
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,754
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Widzi koło Zmarzlika i się kładzie zamiast jechać dalej. Proste. Zagranie firmowe rodziny Pawlickich. Był z tyłu, a prowadzący dyktuje warunki. Generalnie nie wiem, chcesz kwestionować, że on upadł specjalnie? Zmarzlik go lekko zahaczył, ale to nie powodowało upadku.

    Z tym aktorstwem trzeba walczyć, bo to niszczy żużel najbardziej. Za takie coś co odj#bali wczoraj obaj bracia, to powinny być z miejsca co najmniej żółte kartki.
    Nie wiem czy on upadł specjalnie czy faktycznie musiał upaść. Wiem, ze to jest gdybanie. Ale też wiem, że BZ zmienił ostro tor jazdy i ściął przednie koło Pitera. Zrobił to mimo, że nie musiał, mógł jechać dalej po kredzie. Wiem też, że po takiej akcji, sędzia nie musiał czekać aż ktoś upadnie, mógł przerwać bieg nawet gdyby Piter nie upadł.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #2672
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,497
    Kliknij i podziękuj
    5,788
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Napisz, że to żart, proszę …
    Też bym chciał żeby to był żart, ale to co odj#bał sędzia to niestety prawda. Wstyd na cały świat.

    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Napisałeś: "To Pawlicki wjechał w Zmarzlika"
    Na co ja zadałem pytanie: "Gdzie, w i którym miejscu Pawlicki wjechał w Zmarzlika? Kto tutaj w kogo wjeżdża? "


    I nie uzyskałem odpowiedzi

    Co to znaczy "prowadzący dyktuje warunki"? Czy wg Ciebie ktoś kto jest z przodu może od tak sobie ścinać przeciwnika? Po drugie jaki prowadzący? Śmiem twierdzić, że jakby obaj jechali swoim torem, to Pawlicki by wyszedł pierwszy z łuku, bo by się bardziej napędził, a Zmarzlik nie miałby takiej szybkości.
    Widząc, że Zmarzlik go wyprzedza, mógł puścić gaz i pogodzić się z porażką. Wybrał operację - taktyczny upadek i liczenie na powtórkę. Trafił na debila na wieżyczce i plan okazał się doskonały.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  20. Powrót do góry    #2673
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,264
    Kliknij i podziękuj
    1,555
    Podziękowania: 1,195 w 915 postach
    Dobra.


    Dośc tej dyskusji - szkoda niedzieli.

    Pawlicki mistrzem a kilka osób będzie się dalej ciskać z zza klawiatury. Taka komedia

  21. Powrót do góry    #2674
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Buszmen, mam do Ciebie jeszcze prośbę. Masz film, a więc zrób screena z momentu, w którym wg Ciebie Pawlicki postanawia upaść. Przy okazji napisz jakie miał szansę tam Pawlicki, aby nie upaść.
    Napisz mi kto jechał swoim torem, a kto nagle ostro poszerzył, tak że w konsekwencji wyniosło go aż do połowy toru, daleko za Kołodzieja.

  22. Powrót do góry    #2675
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,497
    Kliknij i podziękuj
    5,788
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Pewnie dlatego, że przegrał sport, ale że dla małomiasteczkowej mentalności ważne jest, że wygrał miejscowy, nieważne jak to inna para kaloszy. Myślałem, że coś się w tym Lesznie zmieniło przez ostatnie lata, ale jak przychodzi co do czego - to niestety niewiele.

    sfp: Ale Zmarzlik też jechał swoim torem, taki sobie wybrał. Kredę mu zamknął Kołodziej. No wiadomo, ze zahaczył lekko Pawlickiego, ale no **** nie róbmy jaj, że zawodnicy na tym poziomie upadają po takim czymś. W ostateczności powtórka w 4 by się obroniła, ale nie W Zmarzlika.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  23. Powrót do góry    #2676
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-07-2011
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 407 w 224 postach
    Podobnych sytuacji z udziałem Pawlickich, Kildemanda czy Pedersena było już bardzo wiele. Kiedy są na przegranej pozycji wykorzystują kontakt i natychmiast puszczają motocykl. A sędziowie wciąż błędnie to interpretują i wychodzą z założenia był kontakt = wykluczamy atakującego. Każdą sytuację powinno się analizować indywidualnie i odpowiedzieć sobie na pytanie czy ten kontakt był na tyle poważny by spowodować upadek drugiego zawodnika. Wczoraj zdecydowanie Pawlicki nie musiał się kłaść. Owszem, był kontakt, ale to nie było na upadek. Tyle, że PP widział że nic już tutaj nie ugra i zrobił to co zwykle robią on i jego brat w takiej sytuacji. Zmarzlik chociaż często jeździ jak wariat i ma psychikę dzieciaka to wczoraj akurat nic nie zrobił. Dla mnie zdecydowanie Pawlicki do wykluczenia.

  24. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Pain za jego przydatny post!

    Buszmen (05-08-2018), Rysiek (05-08-2018)

  25. Powrót do góry    #2677
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Mocno grzeje słoneczko w Toruniu, zbyt mocno.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #2678
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Mam nadziej ze dziś w Gdańsku skruszony Piotr odda trofeum Bartoszowi, w końcu to on jest Moralnym Mistrzem wczorajszych zawodów.

    WSTYD PIOTRZE!
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mefitzo za jego przydatny post!

    Mariano_Italiano (05-08-2018)

  28. Powrót do góry    #2679
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,497
    Kliknij i podziękuj
    5,788
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Raczej Kołodziejowi, bo to on prowadził, zanim Piter postanowił przerwać bieg.
    Koldi pokojowy, to może tym razem z gościem z drużyny konfliktów nie będzie
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 05-08-2018 o 14:41
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  29. Powrót do góry    #2680
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    sfp: Ale Zmarzlik też jechał swoim torem, taki sobie wybrał. Kredę mu zamknął Kołodziej. No wiadomo, ze zahaczył lekko Pawlickiego, ale no **** nie róbmy jaj, że zawodnicy na tym poziomie upadają po takim czymś. W ostateczności powtórka w 4 by się obroniła, ale nie W Zmarzlika.
    Jak piszesz takie rzeczy to musiałbyś jeszcze zdefiniować co wg Ciebie oznacza pojęcie "jechał swoim torem". Zaraz się okaże, że zawodnik jeżdżący od krawężnika do bandy i z powrotem jedzie swoim torem. Tu Zmarzlik w dwie sekundy od krawężnika przemieścił się do połowy łuku, po drodze podcinając zawodnika, ktory konsekwentnie jechał swoją ścieżką.
    Kołodziej nie zamknął Zmarzlikowi kredy. Kołodziej był sporo z przodu, a Zmarzlik mogł spokojnie jechać przy kredzie, a przy wyjściu z łuku Kołodziej zostawil tam autostradę.
    Dudek w pierwszym biegu miał mniej miejsca przy kredzie niż Zmarzlik w finałowym.
    Prosiłem o screena pokazującego, w którym miejscu Pawlicki rozpoczyna celowy upadek, przy okazji prosiłem o informację jakie miał szanse Pawlicki, aby tam nie upaść.

  30. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi sfp za jego przydatny post!

    Dominik (05-08-2018), gronek (05-08-2018)

  31. Powrót do góry    #2681
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,103
    Kliknij i podziękuj
    6,521
    Podziękowania: 8,849 w 4,867 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Gdzie, w i którym miejscu Pawlicki wjechał w Zmarzlika? Kto tutaj w kogo wjeżdża? https://www.youtube.com/watch?v=ZWlt7a6n3c0
    Po drugie dlaczego Pawlicki miał wybrać inny tor jazdy skoro cały czas konsekwentnie jechał swoim torem, a Zmarzlik miał mnóstwo miejsca przy kredzie? I to Zmarzlik zmienia tor jazdy, a nie Pawlicki.
    Jest gdzies w sieci nagranie z tego zdarzenia z innej kamery?
    Z tej perspektywy nic nie widac a juz na pewno kontaktu miedzy Zmarzlikiem i Piterem.
    Jedynie tumany kurzu.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 05-08-2018 o 14:53
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  32. Powrót do góry    #2682
    Stały bywalec Awatar chezik
    Dołączył
    31-07-2005
    Postów
    1,171
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 279 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Pewnie dlatego, że przegrał sport, ale że dla małomiasteczkowej mentalności ważne jest, że wygrał miejscowy, nieważne jak to inna para kaloszy. Myślałem, że coś się w tym Lesznie zmieniło przez ostatnie lata, ale jak przychodzi co do czego - to niestety niewiele.

    sfp: Ale Zmarzlik też jechał swoim torem, taki sobie wybrał. Kredę mu zamknął Kołodziej. No wiadomo, ze zahaczył lekko Pawlickiego, ale no **** nie róbmy jaj, że zawodnicy na tym poziomie upadają po takim czymś. W ostateczności powtórka w 4 by się obroniła, ale nie W Zmarzlika.
    A co mamy mieć Wasze Toruńskie myslenie i rozwala ten sport tak jak Wy go niszczycie?

    Gdyby nie takie małe miasteczko we ośrodki z obecnym myśleniem jak my to byś chłopczyku dziś oglądał jedno wielkie gówno więc trochę więcej szacunku i się trochę zastanów co piszesz.

    Wysłane z mojego ATU-L21 przy użyciu Tapatalka

  33. Powrót do góry    #2683
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,497
    Kliknij i podziękuj
    5,788
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    No no, nie ma żużla bez Leszna
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  34. Powrót do góry    #2684
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2010
    Postów
    1,136
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 598 w 303 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    To Pawlicki wjechał w Zmarzlika
    Powinien na tym forum być przycisk z napisem "Kliknij i wyśmiej".

    Zmarzlik próbował ukraść start. Spieprzył to i w konsekwencji wyjechał ze startu pół motocykla za resztą. Wiedząc, że złoto odjeżdża w kasku niebieskim wraz z Kołodziejem, postanowił cisnąc w poprzek toru by OD RAZU wyjechać w odsypane. A że tam jechał już Piotrek, to się w Pawlickiego wpieprzył.

    Ci sami ludzie, którzy odlatują z radości za każdym razem, gdy sędzia nie czeka na upadek by przerwać wyścig i wykluczyć zawodnika jadącego nie fair, nagle dostali wczoraj na głowę. Z jakiegoś powodu jadący fair Piter miał wziąć na siebie konsekwencje błędów, braku opanowania i faulu Zmarzlika. Już rok temu przed gorzowską publicznością Bartek dostał multum niezasłużonych szans na drugie życie. Wystarczy.

  35. Powrót do góry    #2685
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Dobra kurz nieco opadł, to gratulacje dla Piotra za zdobycie brakującego trofeum.

    Co prawda mogłoby to rozstrzygać w innych okolicznościach, bo wystarczyło, żeby sedzia puścił we czterech, a nie krzywdzić kogoś decyzją o wykluczaniu.
    Sytuacja z takich 50/50 i predzej by sie wybroniła niż wykluczanie kogokolwiek.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  36. Powrót do góry    #2686
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Jest gdzies w sieci nagranie z tego zdarzenia z innej kamery?
    Z tej perspektywy nic nie widac a juz na pewno kontaktu miedzy Zmarzlikiem i Piterem.
    Jedynie tumany kurzu.
    https://m.cda.pl/video/24993056e?wersja=720p

    Proba kradziezy startu przez Zmarzlika nieudana, startuje na dwa razy przez co zaklada go Kolodziej. Zmarzlik wynosi sie na łuku az na srodek toru podcinajac Pawlickiego. Sytuacja jasna wiec o co dyskusja? Winny przerwania biegu zostal wykluczony. Podobne zdanie mialem jak Kubera na niedawnym finale MŚJ przewrocil Drabika. Dla mnie Kubera byl winny. Roznica miedzy zdarzenia taka ze teraz byl pierwszy łuk. Ale skoro widac wine zawodnika to sie go wywala i tyle.
    Absolutnie sytuacja inna niz z Kubera w ZG. Wtedy Domin szorowal polowa motoru po trawie i w polowie łuku znalazl sie calym motorem na torze podcinajac jadecego obok Protasa. Tym razem Zmarzlik poszerzyl az do polowy toru podcinajac Pawlickiego ktory jechal z trzeciego pola

  37. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Robson-Wałbrzych za jego przydatny post!

    jelousabmarinek (05-08-2018), sfp (05-08-2018)

  38. Powrót do góry    #2687
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    https://m.cda.pl/video/24993056e?wersja=720p

    Proba kradziezy startu przez Zmarzlika nieudana, startuje na dwa razy przez co zaklada go Kolodziej. Zmarzlik wynosi sie na łuku az na srodek toru podcinajac Pawlickiego. Sytuacja jasna wiec o co dyskusja? Winny przerwania biegu zostal wykluczony. Podobne zdanie mialem jak Kubera na niedawnym finale MŚJ przewrocil Drabika. Dla mnie Kubera byl winny. Roznica miedzy zdarzenia taka ze teraz byl pierwszy łuk. Ale skoro widac wine zawodnika to sie go wywala i tyle.
    Absolutnie sytuacja inna niz z Kubera w ZG. Wtedy Domin szorowal polowa motoru po trawie i w polowie łuku znalazl sie calym motorem na torze podcinajac jadecego obok Protasa. Tym razem Zmarzlik poszerzyl az do polowy toru podcinajac Pawlickiego ktory jechal z trzeciego pola
    Najlepiej to widać na powtórce od 42:05. Czyściutkie wykluczenie. O czym tu jeszcze dyskutować? Moim zdaniem sędzia wczoraj tak długo się zastanawia, bo kombinował jak tu puścić w 4,ale mając do dyspozycji wszystkie powtórki nie da się tego puścić w 4 zawodników.

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sfp za jego przydatny post!

    jelousabmarinek (05-08-2018)

  40. Powrót do góry    #2688
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No no, nie ma żużla bez Leszna
    Otóż to, otóż to! Nareszcie ogarnąłeś!
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  41. Powrót do góry    #2689
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,103
    Kliknij i podziękuj
    6,521
    Podziękowania: 8,849 w 4,867 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Najlepiej to widać na powtórce od 42:05. Czyściutkie wykluczenie. O czym tu jeszcze dyskutować? Moim zdaniem sędzia wczoraj tak długo się zastanawia, bo kombinował jak tu puścić w 4,ale mając do dyspozycji wszystkie powtórki nie da się tego puścić w 4 zawodników.


    Dzieki Panowie za powtorki z innej perspektywy ale jeszcze bardziej upewnilem sie w tym,ze wykl.Zmarzlika to zwykly babol sedziego.

    Sorry,nie kloce sie,nie bede nikogo przekonywal do moich racji,ale nie tak wyglada upadek po podcieciu.
    To raczej polozenie motocykla przy pelnej kontroli.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Buszmen (05-08-2018)

  43. Powrót do góry    #2690
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,673
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 567 w 306 postach


    Jeżeli tak rozkladacie na czynniki pierwsze ostatni bieg, to czemu nie bierzecie pod uwagę faktu, że...Zmarzlik o mało co nie wpadł w taśmę, ale całą sytuację wykorzystal Kołodziej, który ruszył się i puściłsprzęgło zanim taśma poszła w góre. Jeden zawodnik się sam ukarał, ale drugi na tym zyskał i ze startu ruszył pol kola przed wszystkimi! Także nawet zakladajac, że Zmarzlik byl winny przerwania biegu wjezdzajac w Pawlickiego, to start do tego biegu na pewno nie był równy. Powtórka w czterech była oczywistą oczywistością! I szkoda w ogóle strzępić język.
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Przemek za jego przydatny post!

    Torretoo (05-08-2018)

  45. Powrót do góry    #2691
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Ja bym puścił w 6.

  46. Powrót do góry    #2692
    Użytkownik
    Dołączył
    26-11-2014
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    To Pawlicki wjechał w Zmarzlika, spokojnie mógł wybrać inny tor jazdy, ale trafiła się okazja, aby powtórzyć bieg z beznadziejnej sytuacji (zero szans na medal), to wyciągnął z rękawa firmowe rodzinne zagranie.

    Cały świat widzi, jak mocno zgwałcono tu sport, poza kibicami z Leszna. Takie są fakty.
    Oglądałeś inne zawody czy co??? Wszystkiego się spodziewałem, ale że ktoś napisze Pawlicki wjechał w Zmarzlika) No tego to się nie spodziewalem..

  47. Powrót do góry    #2693
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,098
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 555 w 262 postach
    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    Ja bym puścił w 6.
    W ogóle to najlepiej puszczać do skutku, aż wygra Zmarzlik. Wczoraj na stadionie nie podjąłem się oceny sytuacji, bo się za szybko działo, a i wzrok już nie ten. Po oglądnięciu powtórek dzisiaj wcale nie jestem mądrzejszy, ale chyba bardziej przychylny do zdania sędziego, aczkolwiek widać ruch kołem PP w stronę tylnego koła BZ. Tylko najpierw to koło znalazło się tam gdzie nie trzeba. Zmarzlik przegrał start, zaryzykował i stracił. Może za gorąca głowa, za szybka decyzja. Powoli zaczyna ten tytuł IMP Zmarzlikowi ciążyć. Może się zdarzyć, że szybciej IMŚ zostanie niż IMP.

    Gratulacje dla Pawlickiego.

  48. Powrót do góry    #2694
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Szczecin Zobacz posta
    W ogóle to najlepiej puszczać do skutku, aż wygra Zmarzlik.
    Nareszcie konkretna propozycja. W nc+ szybko byś znalazł robotę.

  49. Powrót do góry    #2695
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,782
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Buszmen jakiś nowy oddział z dopalaczami u Ciebie na osiedlu otwarli? Walisz dzisiaj śrutem niemiłosiernie

  50. Powrót do góry    #2696
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,428
    Kliknij i podziękuj
    4,456
    Podziękowania: 1,706 w 1,012 postach
    Wydaje mi się , że dyskusja jest o żużlu jako takim, a nie o wykluczeniu Zmarzlika.

    No bo kiedyś to było tak, że zabrakło miejsca w pierwszym łuku , więc powtórka w 4. A teraz jest tak, że i wykluczenie może być i powtórka w 3. Zachęca się w ten sposób zawodników do zamykania gazu a nie pchania się "na siłę" a aktorów i panienki do leżenia ponad miarę.

    To ja proponuję, zróbmy może lepiej tak, że do wyjścia z 1 łuku, zawodnicy mają ograniczenie prędkości do 20 km/h. Będzie mniej powtórek w 4 i mniej wkluczeń. A jak ktoś się położy to od razu wiadomo , że Panienka - kto widział, żeby się przy 20 km/h położyć.
    UNSCARED

  51. Powrót do góry    #2697
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,264
    Kliknij i podziękuj
    1,555
    Podziękowania: 1,195 w 915 postach
    Cytat Zamieszczone przez gronek Zobacz posta
    Oglądałeś inne zawody czy co??? Wszystkiego się spodziewałem, ale że ktoś napisze Pawlicki wjechał w Zmarzlika) No tego to się nie spodziewalem..

    ...Ale to jest Buszmen...

    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Wydaje mi się , że dyskusja jest o żużlu jako takim, a nie o wykluczeniu Zmarzlika.

    No bo kiedyś to było tak, że zabrakło miejsca w pierwszym łuku , więc powtórka w 4. A teraz jest tak, że i wykluczenie może być i powtórka w 3. Zachęca się w ten sposób zawodników do zamykania gazu a nie pchania się "na siłę" a aktorów i panienki do leżenia ponad miarę.

    To ja proponuję, zróbmy może lepiej tak, że do wyjścia z 1 łuku, zawodnicy mają ograniczenie prędkości do 20 km/h. Będzie mniej powtórek w 4 i mniej wkluczeń. A jak ktoś się położy to od razu wiadomo , że Panienka - kto widział, żeby się przy 20 km/h położyć.

    Ok, dobrze,...

    A co zrobić z kimś, kto przegrywa start i ładuje się w przeciwnika? Powtórzyć w czterech, czy jednak (jak wczoraj ..i zgodnie z regulaminem) wykluczyć? A jeżeli nie wykluczać to ile razy może wjeżdżać w przeciwników po przegrany starcie? Jakiś limit, czy robimy rodeo? Np. 5 razy zatrzymujemy wyścig w ten sposób i puszczamy w pełnym składzie?

  52. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi JaacPoz za jego przydatny post!

    lemur6666 (05-08-2018)

  53. Powrót do góry    #2698
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    A co zrobić z kimś, kto przegrywa start i ładuje się w przeciwnika? Powtórzyć w czterech, czy jednak (jak wczoraj ..i zgodnie z regulaminem) wykluczyć? A jeżeli nie wykluczać to ile razy może wjeżdżać w przeciwników po przegrany starcie? Jakiś limit, czy robimy rodeo? Np. 5 razy zatrzymujemy wyścig w ten sposób?
    Jesli to wypowiedz nawiazujaca do wczoraj to jest to kabaret... Zawodnik, ktory jest o motor z przodu przed drugim zawodnikiem, uwaga! WJEZDZA w niego!

    Oooo Neymar jaki dowcipny i pieprzy jak na kacu

    JaacPoz
    długość jednośladu żużlowego.
    Ostatnio edytowane przez Torretoo ; 05-08-2018 o 17:46

  54. Powrót do góry    #2699
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,264
    Kliknij i podziękuj
    1,555
    Podziękowania: 1,195 w 915 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Jesli to wypowiedz nawiazujaca do wczoraj to jest to kabaret... Zawodnik, ktory jest o motor z przodu przed drugim zawodnikiem, uwaga! WJEZDZA w niego!

    Oooo Neymar jaki dowcipny i pieprzy jak na kacu

    "O motor z przodu"....

    Jak to rozumiesz?

  55. Powrót do góry    #2700
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,688
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Mocno grzeje słoneczko w Toruniu, zbyt mocno.
    Co oni mądrego mogą napisać, skoro jedynym jasnym punktem ich drużyny jest nie mieszczący się w byczym składzie, leszczyński Daniels
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •