Strona 53 z 96 PierwszyPierwszy ... 343515253545563 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,341 do 2,385 z 4320

Wątek: UNIA LESZNO 2018 - Wątek Klubowy

  1. Powrót do góry    #2341
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Byłoby ok, pod warunkiem, że "nowi" juniorzy będą dobrze jechać. W innym przypadku skład dużo słabszy. Ale jest jeszcze czas, pewnie się rozwiną.
    2021 najwcześniej gdyż Kubera jeszcze 3 lata junior chyba, że młodzi pójdą ostro z jazda to 2020

  2. Powrót do góry    #2342
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,555
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 126 w 99 postach
    Smyk ma 3 imprezy pod rząd na początku sierpnia. 3 sierpnia finał MIMP, 4 sierpnia finał IMP a 5 sierpnia IMME

  3. Powrót do góry    #2343
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    no i co w związku z tym? Zmarzlik jako junior miewał 3 w 2 dni i jakoś przeżył.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    elgato (12-07-2018)

  5. Powrót do góry    #2344
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Ale ten czas zapiernicza. Ale Ci wasi juniorzy się postarzeli. Smektała jeszcze rok juniorki (nie licząc tego) Kubera jeszcze 2. Na waszym miejscu Smektałe w 2019 dałbym na seniorce. Juniorów macie kilku a tego Pludre widziałem i jest potencjał.

  6. Powrót do góry    #2345
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Ale ten czas zapiernicza. Ale Ci wasi juniorzy się postarzeli. Smektała jeszcze rok juniorki (nie licząc tego) Kubera jeszcze 2. Na waszym miejscu Smektałe w 2019 dałbym na seniorce. Juniorów macie kilku a tego Pludre widziałem i jest potencjał.
    Młody lubi po dużej szarzowac przez co często W w zawodach, ale ufam opanuje technikę. Ja bym go od razu do ekstra nie dawał, choć Smyk czy Kubera tak zaczynali. Ciężka sprawa. Jednak jak mamy fuzje dałbym go mimo wszystko na rok do Rawicza, można zaryzykować Smyka na seniora za niego n A juniora Vicia czy Szlauderbach i wio.

  7. Powrót do góry    #2346
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,982
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 597 w 395 postach
    Ktoś był na dzisiejszej mlodziezowce? Moze jakaś krotka relacja występu mlodych byczków? Szczególnie ciekawi mnie Pludra, który wygrał z mlodym Miśkowiakiem.

  8. Powrót do góry    #2347
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta
    Problem tylko w tym, że w tym sporcie tylko jednemu można zaufać - jego nazwisko zaczyna się na "Z" a kończy na "marzlik" i mieszka nieopodal pewnego miasta nad Wartą.
    100% racji Ludzie mówią, że Zmarzlik to tylko sprzęt, lecz ja tego nie kupuję. Od pierwszego roku juniorki stał się topowym zawodnikiem dla każdego tunera, u którego robi szafy? Nie sądzę. Ten gość ma coś w sobie

    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta
    Pozostałe Dżejsony, Taje, Artiomy to tylko niewiele, naprawdę niewiele, lepsze wersje Emila. A ten jest przynajmniej bezkonfliktowy i w miarę lojalny - żeby było jasne złudzeń nie mam, ale jednak chwilę już z nami jest.

    ...Przyznam, że trochę nie rozumiem Twojej opinii o Emilu, która jest coraz powszechniejsza w Lesznie i okolicach. Po prostu nie widzę żadnego zysku na ewentualnej wymianie...

    ...A Emila lekka ręką się pozbyłeś
    Moja opinia o Emilu jest troszkę enigmatyczna. Lubię go jako zawodnika, nie odmawiam atrybutów o których piszesz. Nawet dziecku dałem imię na cześć ruska [Ali_G poświadczy] bo urodził się na 4 dni przed finałem 2015
    Tak jak pisałem: punkty są, średnia jest. I tu nie ma dyskusji. Mnie tylko szlag trafia, gdy widzę biegi otwarcia, a On wygląda jakby rekonesans toru na wyjeździe robił.
    2 ostatnie sezony: Śledząc Jego biegi w parze z Kildemandem- mam wrażenie, że gdyby dun nie robił dobrej roboty dla Emila, a na której sam tracił- to i jedynki by nam woził we wspomnianych otwarciówkach. Facet nie jeździ tu pierwszy rok, zawsze na smoku nim trafił do nas- śmigał aż miło... a tu? otwarciówki spokojnie wpisujemy 2 pkt, nominowane to już obgryzanie paznokci, bo nie wiadomo czy torpeda nie zboczy z kursu.
    No jest lider, srednia jak lider.... ale do takowego jakim był Leigh, czy Hampel 2010-2011 to mu daleko.
    A "oddaję lekką ręką" tylko dlatego, że zawsze lepiej mieć w składzie polaka o nie gorszym potencjale niż zagranicznego.

    A co do opinii na jego temat fruwającej po mieście: nie wiem, mało z ludźmi rozmawiam Ale podejrzewam, że to opinie sezonowe. Zawali- na kamczatkę. Po udanym meczu - "jesteś bykiem"

    W składzie jak najbardziej- ale gdybym miał go zostawiać na siłę do to taaaaaaki lider- tu mam poważne wątpliwości. Trzeba powiedzieć jasno: od 2012 [gdzie Hampel sie poskładał] nie mieliśmy lidera... jedynie zawodników punktujących.

    pozdrawiam z Leszna

    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Jest jeszcze jeden scenariusz. No bo teraz jako wyśmienici juniorzy są potrzebni, a co będzie jak będą seniorami przy mocarstwowych planach naszego imperatore jak to mówi Elgato?
    Czy wówczas będą potrzebni. Przyklad:

    1. Pawlicki
    2. Kubera
    3. Smektala
    4. Kurtz
    5. Sajfutdinov/Kołodziej
    6. Pludra
    7. Sadurski

    Dla mnie bomba, czy dla zarządu również?
    Skład super extra. Zarząd da szansę- max przez 1 sezon, i to góra 2 zawodnikom. Gdyby Smyk, Kubera i Kurtz w jednym czasie zaliczyli średni sezon, el Imperatore od razu leci na zakupy. Po części mu się nie dziwię.. skoro jest kasa..
    Bo nie podejrzewam, że wzmocniłby skład w trosce o kibica- to idzie ma ich zdanie co do składu już pokazał
    .. w ogóle nasz prezes el Imperatore ostatnio się pokazuje- zwłaszcza na Twitterze... Pan Dworakowski był jaki był, wkurzył się to i swoje powiedział.... ale takiego wstydu jaki robi niekiedy Pan Rusiecki swoimi Twitterami to jeszcze nie widziałem...:/

    pozdrawiam z leszna

    P.S jadę dziś moje 200-250... mam kryzys wiary :/

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi elgato za jego przydatny post!

    macropus (12-07-2018)

  10. Powrót do góry    #2348
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,413
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Huhu Hampel i Pawlicki w SEC ostro pociskaja... Dobrze ze mamy tak mocna juniorke ale panowie trzeba się obudzić bo będą baty w Gorzowie

  11. Powrót do góry    #2349
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,542
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 131 w 80 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Huhu Hampel i Pawlicki w SEC ostro pociskaja... Dobrze ze mamy tak mocna juniorke ale panowie trzeba się obudzić bo będą baty w Gorzowie
    KK też szałuje nie pojechał. Co nie zmienia faktu że Piotrek mocno znowu obniżył lotu. Mam wrażenie że staje się dobrym ligowcem ale na arenie międzynarodowej indywidualnie niczego nie zwojuje. Jakoś patrząc ostatnio na jego jazdę nie widzę szans na awans do GP, a challenge tuż tuż. Co do Gorzowa to się nawet nie łudzę. Piotr i Kołdi będą myślami w Landshut więc cudów bym się nie spodziewał. Jednak jeśli nasi myślą o wygraniu rundy zasadniczej to bonus powinni przywieźć

  12. Powrót do góry    #2350
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,413
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Cytat Zamieszczone przez chris8 Zobacz posta
    KK też szałuje nie pojechał. Co nie zmienia faktu że Piotrek mocno znowu obniżył lotu. Mam wrażenie że staje się dobrym ligowcem ale na arenie międzynarodowej indywidualnie niczego nie zwojuje. Jakoś patrząc ostatnio na jego jazdę nie widzę szans na awans do GP, a challenge tuż tuż. Co do Gorzowa to się nawet nie łudzę. Piotr i Kołdi będą myślami w Landshut więc cudów bym się nie spodziewał. Jednak jeśli nasi myślą o wygraniu rundy zasadniczej to bonus powinni przywieźć
    Czyli 43 pkt a to będzie praktycznie zwyciestwo... Piter świetny początek, a potem co raz słabiej, aczkolwiek w lidze na razie jedzie naprawdę dobrze, więc nie ma go co krytykować, zobaczymy co będzie w Gorzowie, trochę mnie wkurza takie podejście do zawodów jak dzis.... Prosto z wakacjii.. A co do Chalangee bez napinki Piotrowi na tym zależy, a on potrafi wtedy odpalić

  13. Powrót do góry    #2351
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Zawodów nie widziałem więc trudno sama jazdę ocenić. Liczby mówią jednak, że mamy do czynienia z żenada.

  14. Powrót do góry    #2352
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Ogladalem. Jazda Kildemanda byla dwa razy lepsza niz naszych wszystkich reprezentantow razem wzietych. No, ale nie martwilbym sie, bo na lige to sie nie przeklada.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  15. Powrót do góry    #2353
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Huhu Hampel i Pawlicki w SEC ostro pociskaja... Dobrze ze mamy tak mocna juniorke ale panowie trzeba się obudzić bo będą baty w Gorzowie
    Z losem meczu w Gorzowie jestem pogodzony. Wygrana bedzie miłym zaskoczeniem.
    Wczorajsza jazda Hampela i Pawlickiego wołała o pomstę do nieba.
    Tak słabego JHJ jeszcze nie widziałem. Nie wiem też co mówią liczby, ale po postawie na torze śmiem twierdzić, że tak słabego sezonu to On jeszcze chyba nie miał.... Cholera czy Oni tak muszą akurat wtedy gdy przychodzą do UL ?

    pozdrawiam serdecznie

  16. Powrót do góry    #2354
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Z losem meczu w Gorzowie jestem pogodzony. Wygrana bedzie miłym zaskoczeniem.
    Wczorajsza jazda Hampela i Pawlickiego wołała o pomstę do nieba.
    Tak słabego JHJ jeszcze nie widziałem. Nie wiem też co mówią liczby, ale po postawie na torze śmiem twierdzić, że tak słabego sezonu to On jeszcze chyba nie miał.... Cholera czy Oni tak muszą akurat wtedy gdy przychodzą do UL ?

    pozdrawiam serdecznie
    Dlatego wolalem zeby Zengi zostal niz JH tu przychodzil
    Jak zawali PO to pozegnalbym go ozieble i wstawil Smyka na seniorke
    Ostatnio edytowane przez Robson-Wałbrzych ; 15-07-2018 o 18:53

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Robson-Wałbrzych za jego przydatny post!

    Martines (17-07-2018)

  18. Powrót do góry    #2355
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Z losem meczu w Gorzowie jestem pogodzony. Wygrana bedzie miłym zaskoczeniem.
    Wczorajsza jazda Hampela i Pawlickiego wołała o pomstę do nieba.
    Tak słabego JHJ jeszcze nie widziałem. Nie wiem też co mówią liczby, ale po postawie na torze śmiem twierdzić, że tak słabego sezonu to On jeszcze chyba nie miał.... Cholera czy Oni tak muszą akurat wtedy gdy przychodzą do UL ?

    pozdrawiam serdecznie
    Rzeczywiście, w Falubazie po ciężkiej kontuzji jechał koncertowo sezon. Jaką tam miał skuteczność, czy średnią? My Wam go odbudowaliśmy i oddaliśmy w całkiem dobrym stanie, teraz nie zmarnujcie go.
    Chyba w Unii ogólnie nadeszło jakieś rozprężenie, nie wszystkim się chce jechać na 100%. Może to przypadkowy dołek, a może celowa zagrywka? Unia już w PO jest, więc może Baron celowo odpuszcza nacisk, daje wypocząć, oszczędza kasę, by w PO zdemolować rywali?

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    elgato (16-07-2018)

  20. Powrót do góry    #2356
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Zawodów nie widziałem więc trudno sama jazdę ocenić. Liczby mówią jednak, że mamy do czynienia z żenada.
    Tak slabego Pitera nie widzialem dawno.Jechal jak Igor Kopec.
    Nie wiem jak to tlumaczyc.Chyba tylko rozluznieniem po ustaleniu warunkow na
    przyszly sezon z Kruzynskim.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  21. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Dominik (16-07-2018), elgato (16-07-2018)

  22. Powrót do góry    #2357
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Rzeczywiście, w Falubazie po ciężkiej kontuzji jechał koncertowo sezon. Jaką tam miał skuteczność, czy średnią? My Wam go odbudowaliśmy i oddaliśmy w całkiem dobrym stanie, teraz nie zmarnujcie go.
    Chyba w Unii ogólnie nadeszło jakieś rozprężenie, nie wszystkim się chce jechać na 100%. Może to przypadkowy dołek, a może celowa zagrywka? Unia już w PO jest, więc może Baron celowo odpuszcza nacisk, daje wypocząć, oszczędza kasę, by w PO zdemolować rywali?
    No wszystko spoko, tylko ja nie potrafię sobie jednego wyobrazić w kwestii tego odpuszczania...
    No bo jak wytłumaczyć zawodnikom, że mają celowo nie zarabiać na torze? A odpuszczanie meczy, biegów najbardziej szkodzi samym zawodnikom. Do biegu wyjedzie, sprzęt zakatuje... a kasy nie zarobi Tego nie kumam i uważam, że to mylny trop. rozprężenie, dołek- to potrafię sobie wyobrazić

    A co do Hampela oddanego w dobrym stanie... cholera, może to ten amoniak w naszym powietrzu? Proces aklimatyzacji najwyraźniej źle przebiegł

    pozdrawiam serdecznie z Leszna

  23. Powrót do góry    #2358
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Zabialowicz bez ogródek o Pawlickim jr. I niestety ma sporo racji. O lenistwo posadzić go nie można bo non stop crosffity i inne boksy. Jednak chyba za dużo instagrama w tym wszystkim.

  24. Powrót do góry    #2359
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,413
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Zabialowicz bez ogródek o Pawlickim jr. I niestety ma sporo racji. O lenistwo posadzić go nie można bo non stop crosffity i inne boksy. Jednak chyba za dużo instagrama w tym wszystkim.
    A ja się nie zgodzę, bo Piotr powinien przede wszystkim zapieprzac na motocyklu, szukać jazdy więcej, a do czego mu ten crosffit? Ok w między czasie do utrzymania formy fizycznej jak najbardziej, ale poco mu ta forma jak on w połowie sezonu wygląda fatalnie na motocyklu... Oby dzisiaj jutro Szwecja pokazała że był to jeden słaby mecz, i szybko odzyskał formę bo za tydzień 3 bardzo ważne mecze w tym chalangee

    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    A ja się nie zgodzę, bo Piotr powinien przede wszystkim zapieprzac na motocyklu, szukać jazdy więcej, a do czego mu ten crosffit? Ok w między czasie do utrzymania formy fizycznej jak najbardziej, ale poco mu ta forma jak on w połowie sezonu wygląda fatalnie na motocyklu... Oby dzisiaj jutro Szwecja pokazała że był to jeden słaby mecz, i szybko odzyskał formę bo za tydzień 3 bardzo ważne mecze w tym chalangee
    Chociaż podobnie wygląda sprawa u Patryka Dudka i Janosia... Ale Maciek w formie jest

    Chociaż co do Pitera jakoś jestem spokojny... We wrześniu będzie forma odpowiednią, trochę krytyki na głowę mu spadnie i zacznie chłopak zapieprzac, na dziś go bronią wyniki w ekstralidze, ale musi teraz właśnie pokazać że te wyniki to nie przypadek i pociągnąć drużynę do zwycięstw jeden z męczy Gorzów, Zielona trzeba wygrać

  25. Powrót do góry    #2360
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Chociaż co do Pitera jakoś jestem spokojny... We wrześniu będzie forma odpowiednią, trochę krytyki na głowę mu spadnie i zacznie chłopak zapieprzac,
    To Jemu trzeba ubliżać by chciało mi się wziąć do roboty ?

    pozdrawiam serdecznie

  26. Powrót do góry    #2361
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,413
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    To Jemu trzeba ubliżać by chciało mi się wziąć do roboty ?

    pozdrawiam serdecznie
    Wydaje mi się że Piotr zaczyna jechać jak ma coś do udowodnienia, w tak to samozachwyt

  27. Powrót do góry    #2362
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    249
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Ja bym się nie przejmował - jesteście zdecydowanie najmocniejsi, macie atut własnego toru. Janusz na pewno zanotuje zwyżkę formy, bo teraz będzie zdecydowanie więcej czasu spędzał w Lesznie z "czystą" głową, a to w jego przypadku niezwykle istotne.
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  28. Powrót do góry    #2363
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    Ja bym się nie przejmował - jesteście zdecydowanie najmocniejsi, macie atut własnego toru. Janusz na pewno zanotuje zwyżkę formy, bo teraz będzie zdecydowanie więcej czasu spędzał w Lesznie z "czystą" głową, a to w jego przypadku niezwykle istotne.
    Tyle, że tutaj nikt o Janusza się nie martwi bo wiadomo, że w decydujących momentach nie zawiedzie. Piotrek, którego tyczy się dyskusja w sumie też nie zawodzi jeśli chodzi o klub tylko słabo to wygląda na arenie miedzynardowej

  29. Powrót do góry    #2364
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    249
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Tyle, że tutaj nikt o Janusza się nie martwi bo wiadomo, że w decydujących momentach nie zawiedzie. Piotrek, którego tyczy się dyskusja w sumie też nie zawodzi jeśli chodzi o klub tylko słabo to wygląda na arenie miedzynardowej
    Nie można mieć wszystkiego, poza tym ewentualne indywidualne sukcesy międzynarodowe, nijak nie przekładają się na korzyści dla klubu, a czasami wręcz przeciwnie (wzrost wartości zawodnika). Tu jest liga i tutaj chłopaki mają jechać, bo tutaj zarabiają na życie . Pedersen w GP jedzie piach, a w lidze jest dominatorem i szczerze jedyne za co trzymam kciuki w kontekście jego jazdy w GP to żeby nic sobie nie połamał .

    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  30. Powrót do góry    #2365
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    Nie można mieć wszystkiego, poza tym ewentualne indywidualne sukcesy międzynarodowe, nijak nie przekładają się na korzyści dla klubu, a czasami wręcz przeciwnie (wzrost wartości zawodnika). Tu jest liga i tutaj chłopaki mają jechać, bo tutaj zarabiają na życie . Pedersen w GP jedzie piach, a w lidze jest dominatorem i szczerze jedyne za co trzymam kciuki w kontekście jego jazdy w GP to żeby nic sobie nie połamał .

    Pozdrawiam
    Wszystkiego mieć nie można, ale to mistrzostwo AD2018 ... to by wypadało już zgarnąć
    Hampel- to nasze być albo nie być na szczycie... Choć trudno mi sobie wyobrazić, by w PO pozwolił sobie na taką popelinę jaką jedzie obecnie. Będzie dobrze

    pozdrawiam z Leszna

  31. Powrót do góry    #2366
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,413
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Wszystkiego mieć nie można, ale to mistrzostwo AD2018 ... to by wypadało już zgarnąć
    Hampel- to nasze być albo nie być na szczycie... Choć trudno mi sobie wyobrazić, by w PO pozwolił sobie na taką popelinę jaką jedzie obecnie. Będzie dobrze

    pozdrawiam z Leszna
    Dokładnie będzie dobrze, a Jarek odpali i zamknie pewnie usta krytyków, chociaz sezon ma naprawdę sredni

  32. Powrót do góry    #2367
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Tak spojrzałem na PS oraz SF i dochodzę do wniosku, że to niby Unia chciała megalomańsko tabelę ustawiać, a za chwilę to każdy będzie chciał w półfinale na Unię trafić - tacy słabi jesteśmy

  33. Powrót do góry    #2368
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    A ja się nie zgodzę, bo Piotr powinien przede wszystkim zapieprzac na motocyklu, szukać jazdy więcej, a do czego mu ten crosffit? Ok w między czasie do utrzymania formy fizycznej jak najbardziej, ale poco mu ta forma jak on w połowie sezonu wygląda fatalnie na motocyklu... Oby dzisiaj jutro Szwecja pokazała że był to jeden słaby mecz, i szybko odzyskał formę bo za tydzień 3 bardzo ważne mecze w tym chalangee
    Jakie to 3 ważne mecze za tydzień ma PPJ? Challenge ok., ale liga jedzie za 2 tygodnie, a Wy nie macie już żadnych ważnych meczów ligowych w RZ. Na Szwecję nie ma co patrzeć, to żaden odnośnik do formy i skuteczności w Elidze.
    A może PPJ nie powinien zapieprzać na motorach, a odpocząć dłużej od tego, by poczuć głód jazdy? Chyba on sam lepiej wie, co jest dla niego dobre? Może tylko na wsparcie formy fizycznej i psychicznej naciska, a jeździć nie zapomni przez te parę tygodni. Jednemu zawodnikowi trzeba ciągłej jazdy, ciągłej rywalizacji. Inny zawodnik traktuje zawody, jako swego rodzaju święto i wyzwanie i pauza w jeździe wzmacnia siłę nastawienia do rywalizacji.

  34. Powrót do góry    #2369
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,177
    Kliknij i podziękuj
    1,537
    Podziękowania: 1,188 w 908 postach
    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta
    Tak spojrzałem na PS oraz SF i dochodzę do wniosku, że to niby Unia chciała megalomańsko tabelę ustawiać, a za chwilę to każdy będzie chciał w półfinale na Unię trafić - tacy słabi jesteśmy

    Rufin już wieszczy, ze może medalu nie być...

    No w sumie może … Wszystko może się zdarzyć...

    Ale... czy nie za duża ta huśtawka nastrojów...?

    Na razie, brak medalu uznaję za coś bardzo mało prawdopodobnego . Są w mojej ocenie trzy drużyny mające składy górujące siłą nad resztą ligi .. I Unia raczej jest w tej trójce
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 17-07-2018 o 19:48

  35. Powrót do góry    #2370
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta
    Tak spojrzałem na PS oraz SF i dochodzę do wniosku, że to niby Unia chciała megalomańsko tabelę ustawiać, a za chwilę to każdy będzie chciał w półfinale na Unię trafić - tacy słabi jesteśmy
    Za chwilę puścimy rywalom klepkę w kilku spotkaniach i koniunktura myślenia ulegnie zmianie.
    Na nas w zeszłym roku też wszyscy chcieli trafiać.... no i się nadziali
    Naprawdę te 2 przerżnięte mecze- nawet tak frajersko- niczego nie zmieniają. Ta drużyna jest kompletna, zdolna do 55 punktów w każdym meczu: dom czy wyjazd- bez różnicy.

    A za takich ekspertów, którym się widzenie zmienia co podsumowanie kolejki- to ja dziekuję. Takim to każdy może zostać
    pozdrawiam z Leszna

  36. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi elgato za jego przydatny post!

    Dominik (17-07-2018), macropus (17-07-2018)

  37. Powrót do góry    #2371
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Za chwilę puścimy rywalom klepkę w kilku spotkaniach i koniunktura myślenia ulegnie zmianie.
    ...
    A za takich ekspertów, którym się widzenie zmienia co podsumowanie kolejki- to ja dziekuję. Takim to każdy może zostać
    pozdrawiam z Leszna
    Do tego właśnie piję. Żeby przejść od "galaktycznego walca" do "kryzysu i rozleniwionych milionerów" wystarczyły pismakom, działaczom i różnej maść ekspertom dwa przegrane biegi z parą Bjerre-Pedersen w Tarnowie i dwa przegrane nominowane w Częstochowie. Nie znają modern speedwaya.

  38. Powrót do góry    #2372
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta
    Do tego właśnie piję. Żeby przejść od "galaktycznego walca" do "kryzysu i rozleniwionych milionerów" wystarczyły pismakom, działaczom i różnej maść ekspertom dwa przegrane biegi z parą Bjerre-Pedersen w Tarnowie i dwa przegrane nominowane w Częstochowie. Nie znają modern speedwaya.
    Jak to więc możliwe, że legenda Cieślaka przetrwała po przerżniętym SON?
    Jak to mawiała M. Czubaszek :"No i k**wa magia"
    pozdrawiam z Leszna

  39. Powrót do góry    #2373
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    no to Cierniak zalatwil "czysta" glowe Kolodzieja.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  40. Powrót do góry    #2374
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    249
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Kołodziej ma teraz bardzo trudny okres, ale z przykrością stwierdzam, że sam sobie na niego długo pracował. Ciężko mieć czystą głowę, jeśli z paru stron się wali... niedługo Darek na pewno o tym napisze, bo mocno węszy.
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  41. Powrót do góry    #2375
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    Kołodziej ma teraz bardzo trudny okres, ale z przykrością stwierdzam, że sam sobie na niego długo pracował. Ciężko mieć czystą głowę, jeśli z paru stron się wali... niedługo Darek na pewno o tym napisze, bo mocno węszy.
    Rozumiem, że wiesz ale nie powiesz o co chodzi

  42. Powrót do góry    #2376
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    A co tu pisać, przecież większość wie, że wali mu się szkółka, bo sponsor mu się wycofał, dodatkowo Cierniak ciąga go po sądach za hejt w internecie z kompa z jego firmy. No i pewnie przez te sprawy, forma też nie najwyższych lotów. W zasadzie gdzie ten Kołdi jeździ ? Chyba tylko w Lesznie ? Z taką ilością jazdy, to on formy nie poprawi.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #2377
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    249
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Rozumiem, że wiesz ale nie powiesz o co chodzi
    Dokładnie, są tematy o których nie powinno się pisać na forum. Niedługo na pewno będzie artykuł na SF. O sprawie z Cierniakiem też wiadomo było od dawna poza mediami.

    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  44. Powrót do góry    #2378
    Zaawansowany Awatar Hulc
    Dołączył
    03-04-2010
    Postów
    2,163
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 911 w 383 postach
    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    Kołodziej ma teraz bardzo trudny okres, ale z przykrością stwierdzam, że sam sobie na niego długo pracował. Ciężko mieć czystą głowę, jeśli z paru stron się wali... niedługo Darek na pewno o tym napisze, bo mocno węszy.

    Już coś tam wysmażono, podpierając się opiniami "prawnika". Wziąłem w cudzysłów, bo
    z racją dość się człek rozbiega. W polskim prawie nie ma obowiązku, jak chciałby autor tekstu, udowadniania niewinności.
    To śledczy czy też przedstawiciel powoda musi udowodnić, że ten czy tamten, o tej godzinie
    wysmarował coś w internecie. Nie odpowiada się za adres IP.

    Przypuszczam, że któryś z mechaników czy pomocników coś nabazgrał i tyle.
    Że internet i względna anonimowość popusza hamulce u ludzi to wiadomo, widać na wszelkich forach, na tym również.

    Humorystycznie : dobrze, że rzeczony Cierniak nie miał na pieńku z Kasprzakiem i jego ekipami. Ci dopiero mieli fantazję Czesio Czernicki ile wycierpiał ?!

  45. Powrót do góry    #2379
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Za chwilę puścimy rywalom klepkę w kilku spotkaniach i koniunktura myślenia ulegnie zmianie.
    Na nas w zeszłym roku też wszyscy chcieli trafiać.... no i się nadziali
    Naprawdę te 2 przerżnięte mecze- nawet tak frajersko- niczego nie zmieniają. Ta drużyna jest kompletna, zdolna do 55 punktów w każdym meczu: dom czy wyjazd- bez różnicy.

    A za takich ekspertów, którym się widzenie zmienia co podsumowanie kolejki- to ja dziekuję. Takim to każdy może zostać
    pozdrawiam z Leszna
    Myślę, że akurat o te dwie porażki chodzi najmniej. Raczej o ogólny obraz formy Hampela, Pawlickiego, a także Kołodzieja, który jest niepokojący względem początku sezonu. Kaleczą strasznie i wychodzi, że Unia zamiast 4 liderów ma jednego Emila, na którego też znajdą się mocniejsi w innych teamach. Ale fakt, że do PO może się znowu pozmieniać, tylko że nie wiem, czy w przypadku Hampela normą jest to co jedzie teraz, czy to co na początku sezonu. Skłaniałbym się, że to pierwsze. Na dziś to Janowski z Woffindenem mogliby po komplecie z Leszna wywieźć i WTS jest zdolny oklepać Unię na Smoczyku.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  46. Powrót do góry    #2380
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,413
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Wczoraj Szwecja
    Piter 8
    Hampel 4
    Smyku 6
    Kurtz 7
    Szału nie ma... Generalnie bardzo słabo nadal Hampel, on się musi obudzić
    Zobaczymy dziś

  47. Powrót do góry    #2381
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    Dokładnie, są tematy o których nie powinno się pisać na forum. Niedługo na pewno będzie artykuł na SF. O sprawie z Cierniakiem też wiadomo było od dawna poza mediami.

    Pozdrawiam
    Ale to naprawdę osobiście Kołodziej smarował Cierniaka na waszym forum? Aż ciężko w to uwierzyć, ale nick tego użytkownika (rok urodzenia Janusza w nicku) + ten transparent z tym nickiem na waszym meczu z Lesznem, świadczy o tym że to naprawdę możliwe.

    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Wczoraj Szwecja
    Piter 8
    Hampel 4
    Smyku 6
    Kurtz 7
    Szału nie ma... Generalnie bardzo słabo nadal Hampel, on się musi obudzić
    Zobaczymy dziś
    Jechał solidnie i nagle stanął w tym sezonie, niepokojące to jest.

  48. Powrót do góry    #2382
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    No no, na pewno jakis mechanik Kolodzieja hejtowal z jego kompa Cierniaka
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  49. Powrót do góry    #2383
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    No no, na pewno jakis mechanik Kolodzieja hejtowal z jego kompa Cierniaka
    Jezeli juz tak zyjesz tymi njusami z SyFow itp to przeczytaj chociaz artykuly do konca, bo wyraznie jest w nich napisane ze IP z ktorego hejtowano Cierniaka jest przypisany nie do konkretnego kompa ale do budynku ! Wiec skad wiesz ze to z kompa Kolodzieja pisano te hejty co? Sledztwo juz przeprowadziles czy po prostu pyerdolisz dla samego pyerdolenia ?
    Moze tak warto poczekac co wykaze policja i prokuratura ?

  50. Powrót do góry    #2384
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,413
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Ale to naprawdę osobiście Kołodziej smarował Cierniaka na waszym forum? Aż ciężko w to uwierzyć, ale nick tego użytkownika (rok urodzenia Janusza w nicku) + ten transparent z tym nickiem na waszym meczu z Lesznem, świadczy o tym że to naprawdę możliwe.



    Jechał solidnie i nagle stanął w tym sezonie, niepokojące to jest.
    Dokładnie tak, ja nie oczekuję cudów, tylko to solidne" Jarkowe " 33030.....9-10 pkt

  51. Powrót do góry    #2385
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Piterowi odcieli jajca czy mi się zdaje? Gdzieś coś poszło nie tak. Zuzloka na miarę misia już z niego nie będzie. Dramat co jedzie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •