Strona 41 z 96 PierwszyPierwszy ... 3139404142435191 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,801 do 1,845 z 4320

Wątek: UNIA LESZNO 2018 - Wątek Klubowy

  1. Powrót do góry    #1801
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,803
    Kliknij i podziękuj
    4,019
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Jada nasi wychowankowie. Znakomicie.

  2. Powrót do góry    #1802
    Użytkownik Awatar guard6
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    90
    Podziękowania: 77 w 42 postach
    FB Unii podało że w razie absencji Emila, zastosują za niego ZZ. Kto może za niego jechać? Kurtz, Piter i juniorzy?

  3. Powrót do góry    #1803
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Wszyscy.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  4. Powrót do góry    #1804
    Stały bywalec Awatar pejotl3
    Dołączył
    05-12-2006
    Postów
    562
    Kliknij i podziękuj
    394
    Podziękowania: 198 w 119 postach
    Cytat Zamieszczone przez jelousabmarinek Zobacz posta
    Co do Szymona, moim zdaniem Jego wyniki sa duzo bardziej efektem pracy zawodnika i trenerow oraz objezdzania sie gdzie tylko moze, niz naturalnego talentu. Rok temu te 7 punktow w finale BK to byloby science-fiction. Jesli szczesliwie dalej bedzie sie tak rozwijal, ma szanse nie zniknac z zuzla po ukonczeniu wieku juniora. Jednak moim zdaniem model kariery moze przypominac bardziej Marcina Nowaka, niz tych bardziej "fruwajacych" z naszych wychowankow.
    Dokładnie. Pamiętam Szymona jeszcze, gdy podczas sparingu z Grudziądzem (dwa lata temu?) razem z Lisem i Wawrzyniakiem jeździli między biegami. Odstawał mocno. Można powiedzieć, kaleczył jazdę. Dziś jest już znacznie lepiej, jeździ pewnie, choć rzeczywiście w finale BK z całą mocą ujawniły się jego braki techniczne. Ma nad czym pracować, ale trzymam za niego kciuki, bo lubie takich sportowców. Może zamiast przepadnięcia po ukończeniu wieku juniora lub kariery pokroju Nowaka, pójdzie w ślady Zengoty ?

  5. Powrót do góry    #1805
    Użytkownik
    Dołączył
    11-03-2018
    Postów
    137
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 16 w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Miałbyć Kołodziej, Hampela ani przez moment nie było w awizowanych składach.
    Z tego co pamiętam to skład był podawany przed meczem z Falubazem i skład był Jarek - Janusz. Skład faktycznie wychowankami tylko dziwi mnie dlaczego nie ma Jarka? On nie chciał czy klub decydował że nie jedzie.

  6. Powrót do góry    #1806
    Użytkownik
    Dołączył
    26-11-2014
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez Chris8 Zobacz posta
    Z tego co pamiętam to skład był podawany przed meczem z Falubazem i skład był Jarek - Janusz. Skład faktycznie wychowankami tylko dziwi mnie dlaczego nie ma Jarka? On nie chciał czy klub decydował że nie jedzie.
    W awizowanym byli Piter i Janek, O Hampelu nie było mowy.. Dlaczego nie jedzie, tego nie wiem, przynajmniej pojadą 3 wychowankowie...

  7. Powrót do góry    #1807
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,851
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez gronek Zobacz posta
    W awizowanym byli Piter i Janek, O Hampelu nie było mowy.. Dlaczego nie jedzie, tego nie wiem, przynajmniej pojadą 3 wychowankowie...
    Dwie ekipy wystawiają na pary swoich wychowanków. Znamienne to
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #1808
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    Cytat Zamieszczone przez gronek Zobacz posta
    W awizowanym byli Piter i Janek, O Hampelu nie było mowy.. Dlaczego nie jedzie, tego nie wiem, przynajmniej pojadą 3 wychowankowie...
    Specjalnie przeszukałem wcześniejsze artykuły bo byłem pewien że widziałem Jarka w składzie i faktycznie był taki artykuł http://www.espeedway.pl/news,znamy_o...,90767,12.html Nie mniej jednak najważniejsze że jedziemy wychowankami, którzy pokażą kawał dobrego żużla i jazdę parą, która da im medal Medale zdobywane swoimi smakują najbardziej

  9. Powrót do góry    #1809
    Użytkownik
    Dołączył
    26-11-2014
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez chris8 Zobacz posta
    Specjalnie przeszukałem wcześniejsze artykuły bo byłem pewien że widziałem Jarka w składzie i faktycznie był taki artykuł http://www.espeedway.pl/news,znamy_o...,90767,12.html Nie mniej jednak najważniejsze że jedziemy wychowankami, którzy pokażą kawał dobrego żużla i jazdę parą, która da im medal Medale zdobywane swoimi smakują najbardziej
    Tego artykułu akurat nie widziałem, ktoś tam musiał walnąć gafe, bo w innych artykulach wszędzie był Kolodziej... Co nie zmienia faktu, że jedziemy samymi wychowankami i możemy zgarnąć nawet złoto..

  10. Powrót do góry    #1810
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Czy wiadomo kiedy będzie przedmeczowy trening? Mam mam małego gościa z nieżużlowego terenu i chciałbym mu pokazać odrobinę żużla "na żywo"?
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  11. Powrót do góry    #1811
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    SyFy robią serię artykułów na podstawie wymiany zdań Rusieckiego i Stępniewskiego na Twitterze. To jak nisko ten portal upał jest porażające.

  12. Powrót do góry    #1812
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,596
    Kliknij i podziękuj
    1,786
    Podziękowania: 1,364 w 806 postach
    nie dziwie sie, Rusiecki na twitterze spiski węszy, dziennikarstwo powinno informować o takich rzeczach
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  13. Powrót do góry    #1813
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Dzięki TT wyjaśniła się nieobecność Jaimona w awizowany składzie
    Jako Rusiecki jr przebywa z rodzinką na wakacjach... ITALY
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #1814
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,805
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta
    SyFy robią serię artykułów na podstawie wymiany zdań Rusieckiego i Stępniewskiego na Twitterze. To jak nisko ten portal upał jest porażające.
    widze malo zorientowany jestes. wiele portali odnosi sie do tweetow czy rozmow na twitterze tworzac swoje art.
    a ja ogladniesz programy info. w TV to zobaczysz w wielu materialach odnoszenia do tweetow politykow etc.

  15. Powrót do góry    #1815
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,232
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,222 w 651 postach
    Jaimon jest ze swoją nową rodzina na wakacjach... Chyba dlatego nie pojedzie w Sobotę. RUSEK ma w końcu syna...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  16. Powrót do góry    #1816
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Rusiecki z tym węszeniem spisków i chęcią ustawiania całego terminarza pod rezerwy Unii Leszno staje się najbardziej pocieszną postacią polskiego żużla.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  17. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Buszmen (03-05-2018), młody_piernik2 (03-05-2018), wokie (04-05-2018)

  18. Powrót do góry    #1817
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    nie dziwie sie, Rusiecki na twitterze spiski węszy, dziennikarstwo powinno informować o takich rzeczach
    To co oni uprawiają to nie jest dziennikarstwo tylko właśnie przepisywanie Twittera, Facebooka, stron klubowych i lokalnych portali (Nowości, Elka itd.). Rusiecki mało hamuje się na Twitterze, to prawda. Na dodatek chyba nie zdaje sobie do końca sprawy, że nie wszystko co sobie myśli powinno trafiać do internetu, a jeśli już to niekoniecznie w takiej formie. I w ten sposób prywatne myśli Rusieckiego trafiają na SF jako oficjalne stanowisko klubu i kliknięcia się zgadzają.

    Edit:

    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    widze malo zorientowany jestes. wiele portali odnosi sie do tweetow czy rozmow na twitterze tworzac swoje art.
    a ja ogladniesz programy info. w TV to zobaczysz w wielu materialach odnoszenia do tweetow politykow etc.
    Wiem jak wygląda rzeczywistość i wszechobecne hasztagi, jednak dla mnie tutaj akurat kręcą aferę. Najlepszym dowodem to, że już mamy dwa artykuły - odsłony lecą podwójnie

    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Rusiecki z tym węszeniem spisków i chęcią ustawiania całego terminarza pod rezerwy Unii Leszno staje się najbardziej pocieszną postacią polskiego żużla.
    Mi tam największą pociechę sprawiają Twoje posty w wątkach meczowych Sparty

    Edit2:

    "Pojednanie Rusieckiego ze Stępniewskim?! Prezes chce wysłać pizzę!"
    Ostatnio edytowane przez macropus ; 03-05-2018 o 13:45

  19. Powrót do góry    #1818
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,685
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    No przeciez na tym polega tego typu portal. Przepisywanie roznych informacji z roznych zrodel, tak by byly w jednym miejscu i zwykly czlowiek nie musial skakac po pierdylionie stron. Chyba, ze dla niektorych dziennikarstwo byloby wtedy gdyby napisali felieton o wspanialym pomysle polaczenia Leszna i Rawicza, o tym jak doskonale harmonijnie znajduje zastosowanie w warunkach ligowych..

    Wiem, ze SF to chlam, ale nie wszystkiego sie trzeba az tak na sile czepiac.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  20. Powrót do góry    #1819
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    No przeciez na tym polega tego typu portal. Przepisywanie roznych informacji z roznych zrodel, tak by byly w jednym miejscu i zwykly czlowiek nie musial skakac po pierdylionie stron. Chyba, ze dla niektorych dziennikarstwo byloby wtedy gdyby napisali felieton o wspanialym pomysle polaczenia Leszna i Rawicza, o tym jak doskonale harmonijnie znajduje zastosowanie w warunkach ligowych..

    Wiem, ze SF to chlam, ale nie wszystkiego sie trzeba az tak na sile czepiac.
    Pokredzie.pl pokazuje że można inaczej i właśnie dlatego tam artykuły wskakują co 2-3 dni, a nie w tempie karabinu maszynowego. Pudelek sportowy też pewnie jest potrzebny, ale ja tego nie kupuję.

    Nie chodzi, też o to żeby pisać tylko peany pod adresem Leszna i Rawicza, bo rozwiązanie nie funkcjonuje idealnie, a to szukanie spisków, nazywanie od oszustów zaczyna przekraczać granicę. Kilka punktów podsumowania tej sprawy z mojego punktu widzenia.

    1. Rusiecki węszy niepotrzebnie spiski. Regulamin i terminarz był znany dawno temu.

    2. Nie wiem dlaczego w sprawie wypowiada się prezes Ekstraligi skoro mówimy o drugiej lidze. GKSŻ milczy w tej sprawie, pozostałe kluby drugoligowe zaakceptowały regulamin. Unia nie łamie żadnych przepisów. Z resztą tak samo Stępniewski wypowiada się o manewrze Spary z Frickiem - też wykorzystuje regulamin i nie łamie przepisów.

    3. Od początku mówiłem, że lepiej byłoby żeby w razie kontuzji w Unii mogli jechać Baliński/Worrall, niż w barwach Rawicza Kubera/Smektała/Kurtz - wtedy ma to mniejszy wpływ na potencjał sportowy zespołu. Ale mądre głowy uchwaliły to co mamy, więc Unia jedzie wg tego.

    4. Padają pytania czego może nauczyć się w drugiej lidze Kubera/Smektała/Kurtz. Otóż nie wiem czy wiecie ale jeszcze rok temu ścigali się razem z juniorami po licencji we wszystkich młodzieżówkach. Na dodatek nie jadą w Rawiczu zamiast w Ekstralidze tylko dodatkowo - nikt mi nie powie, że trening na Smoku lub siedzenie na kanapie jest lepszy niż jakiekolwiek zawody. Dodatkowo póki co jechali tylko w Rzeszowie, a tam mieli z kim się ścigać. Natomiast dla Kurtza każde kółko na polskich torach jest cenne, szczególnie na takim lotnisku jak w Rzeszowie.

    Współpraca na linii klub - Jankowski - juniorzy układa się bardzo dobrze i są jej wymierne wyniki. Skoro więc wg nich starty w drugiej lidzie są dobrą drogą, to powinni mieć większe pojęcie o tym co robią niż kibice czy prezes Ekstraligi.

    Unia też nie będzie sobie odmrażała uszu i robiła na złość Rzeszowowi, Poznaniowi czy Opolu wystawiając do bólu Smektałę i Kuberę żeby za dwa lata obudzić się z nieopierzonym juniorem po licencji. Mam przynajmniej taką nadzieję...

    5. Wolałbym widzieć Szaluderbacha i Trofimova na numerach seniorskich w Rawiczu, a Picza i Pludrę jako juniorów i może się jeszcze w tym roku doczekam, bo jednego hamuje wiek, a drugiego chyba jeszcze poziom. Więcej juniorów nie mamy i choćbyśmy chcieli to nikogo innego w Rawiczu nie wyszkolimy. Ale widzę że niektórzy gotowi są prawie robić z tego zarzut w stronę Leszna, że juniorów mamy za mało, chociaż nasi juniorzy numer 3 i 4 są poziom wyżej niż niektórzy podstawowi juniorzy klubów Ekstraligowych.

  21. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi macropus za jego przydatny post!

    Nestor (03-05-2018), jelousabmarinek (03-05-2018), pejotl3 (03-05-2018)

  22. Powrót do góry    #1820
    Stały bywalec Awatar pejotl3
    Dołączył
    05-12-2006
    Postów
    562
    Kliknij i podziękuj
    394
    Podziękowania: 198 w 119 postach
    Mimo wszystko, zamiast piłować w Rawiczu z Poznaniem Smyk mógłby trochę przyłożyć się do startu w MPPK. Dziś obaj nasi juniorzy do spółki z Piotrem to był dramat. Testy testami, ale dać się objeżdżać na trasie poza Tarnowem Jamrogowi czy Brzozowskiemu to jednak - z całym szacunkiem - słabo wygląda. Bądź co bądź to były zawody rangi Mistrzostw Polski.

    A narzekań Rusieckiego w sprawie kolizji terminów Ekstra- i II Ligi mam już serdecznie dość. Primo, do play-offów obie drużyny muszą najpierw wejść (póki co, sa tylko na najlepszej drodze ku temu). Secundo, terminarz był znany dawno. Tertio, o ile wiem w Kolejarzu Rusiecki nie pełni żadnej funkcji (dla mnie starty zawodników z pierwszej drużyny w II lidze nie przynosza korzyści ekipie ekstraligowej). Poza tym, mówienie o rozwijaniu "naszych chłopców" zamiast "pomagania Szwedom" zalatuje hipokryzją w sytuacji, w której do II ligi wysyła Australijczyka Kurtza.
    Ostatnio edytowane przez pejotl3 ; 03-05-2018 o 17:58

  23. Powrót do góry    #1821
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez pejotl3 Zobacz posta
    Mimo wszystko, zamiast piłować w Rawiczu z Poznaniem Smyk mógłby trochę przyłożyć się do startu w MPPK. Dziś obaj nasi juniorzy do spółki z Piotrem to był dramat. Testy testami, ale dać się objeżdżać na trasie poza Tarnowem Jamrogowi czy Brzozowskiemu to jednak - z całym szacunkiem - słabo wygląda. Bądź co bądź to były zawody rangi Mistrzostw Polski.
    No przeszli nam dzisiaj chłopcy obok zawodów. Szkoda, nie dla wszystkich kibiców liczy się tylko medal DMP - na miano najbardziej utytułowanego klubu żużlowego w Polsce pracuje się też w takich zawodach.

    Widać też, że żadnej mega formy w Lesznie nie ma, bo jak się jest w takim sztosie jak Lindgren to nawet na "testach" wszystko gra i buczy. Owszem w lidze póki co jest ok, każdy ma odłożony 1-2 silniki, które jadą ale do wspomnianego Lindgrena to wszystkim w Lesznie daleko.

  24. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi macropus za jego przydatny post!

    JODA (03-05-2018), Robert_Leszno (04-05-2018), Staleczka 3 (04-05-2018)

  25. Powrót do góry    #1822
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta
    No przeszli nam dzisiaj chłopcy obok zawodów. Szkoda, nie dla wszystkich kibiców liczy się tylko medal DMP - na miano najbardziej utytułowanego klubu żużlowego w Polsce pracuje się też w takich zawodach.

    Widać też, że żadnej mega formy w Lesznie nie ma, bo jak się jest w takim sztosie jak Lindgren to nawet na "testach" wszystko gra i buczy. Owszem w lidze póki co jest ok, każdy ma odłożony 1-2 silniki, które jadą ale do wspomnianego Lindgrena to wszystkim w Lesznie daleko.
    Własnie wróciłem z Ostrowa i chce bardzo podziekować Rusieckiemu i Baronowi za tak poważne podejscie do imprezy rangi mistrzowskiej ,
    żal było dzisiaj patrzeć na naszych asów no i słuchać kpin od kibiców ostrowskich ,
    Po jaki h.j się wszędzie chwalimy ze mamy najbardziej utytuowany klub jak olewamy takie imprezy !!!!
    dlaczego nie było dzisiaj Hampela skoro kontuzjowany jest Janusz? czy naprawdę tak trudno byłoby sie o to postarać ?
    dobrze że wygraliśmy ostatni bieg z Ostrowem bo bylibyśmy ostatni . Jestem ciekawy jakie bedzie wytłumaczenie ?


    I tak na koniec napiszę ze już nie bede jeżdził na tego typu imprezy gdzie nasz sztab ma swoich kibiców w d,,pie !!!
    no i w niedziele bede przed telewizorem ogladał mecz , zawsze mogę go wyłączyć jak będą mnie mądrale denerwować .

  26. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi JODA za jego przydatny post!

    Mariusz (03-05-2018), Staleczka 3 (04-05-2018), spiniaza1 (04-05-2018)

  27. Powrót do góry    #1823
    Zaawansowany Awatar Londi
    Dołączył
    16-08-2007
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    457
    Podziękowania: 319 w 195 postach
    Cytat Zamieszczone przez JODA Zobacz posta
    Własnie wróciłem z Ostrowa i chce bardzo podziekować Rusieckiemu i Baronowi za tak poważne podejscie do imprezy rangi mistrzowskiej ,
    żal było dzisiaj patrzeć na naszych asów no i słuchać kpin od kibiców ostrowskich ,
    Po jaki h.j się wszędzie chwalimy ze mamy najbardziej utytuowany klub jak olewamy takie imprezy !!!!
    dlaczego nie było dzisiaj Hampela skoro kontuzjowany jest Janusz? czy naprawdę tak trudno byłoby sie o to postarać ?
    dobrze że wygraliśmy ostatni bieg z Ostrowem bo bylibyśmy ostatni . Jestem ciekawy jakie bedzie wytłumaczenie ?


    I tak na koniec napiszę ze już nie bede jeżdził na tego typu imprezy gdzie nasz sztab ma swoich kibiców w d,,pie !!!
    no i w niedziele bede przed telewizorem ogladał mecz , zawsze mogę go wyłączyć jak będą mnie mądrale denerwować .
    Na pewno masz dużo racji. Też byłem w Ostrowie i naprawdę żal było oglądać nasze byki w akcji. Na trybunach dało się zauważyć sporo kibiców z Leszna. Natomiast nasi żużlowcy byli jakby poza turniejem, zupełnie gdzie indziej. Nawet miejscowi robili więcej szumu na torze niż nasi.
    Ale z tym obrażaniem dałbym sobie spokój. Już nie takie żenady musieliśmy przeżyć. Przeprosiny nam kibicom się należą, ale bez przesady nie będziemy się obrażać.
    Ja mimo wszytko cieszę się, że do Ostrowa pojechał ten skład a nie inny. Zawsze to jakaś lekcja dla naszych młodych gniewnych.
    A tak poza tym, to fajny żużel był. Latali po płotach aż miło
    It's time to ride
    ***** ***

  28. Powrót do góry    #1824
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Cytat Zamieszczone przez Londi Zobacz posta
    Na pewno masz dużo racji. Też byłem w Ostrowie i naprawdę żal było oglądać nasze byki w akcji. Na trybunach dało się zauważyć sporo kibiców z Leszna. Natomiast nasi żużlowcy byli jakby poza turniejem, zupełnie gdzie indziej. Nawet miejscowi robili więcej szumu na torze niż nasi.
    Ale z tym obrażaniem dałbym sobie spokój. Już nie takie żenady musieliśmy przeżyć. Przeprosiny nam kibicom się należą, ale bez przesady nie będziemy się obrażać.
    Ja mimo wszytko cieszę się, że do Ostrowa pojechał ten skład a nie inny. Zawsze to jakaś lekcja dla naszych młodych gniewnych.
    A tak poza tym, to fajny żużel był. Latali po płotach aż miło
    Kolego masz rację zawody fajne ,, ale co do objezdzenia naszych młodych to trochę już tej nauki na innych torach mają , to była impreza Mistrzostw Polski ,
    a nie jakiś supermecz z Gnieznem (też na nim byłem ) gdzie można było się pobawić i tak jak Hampel nie wyjechać do ostatniego biegu . ja po takim występie naszych tracę zapał . oni z nas robią idiotów i się smieją bo i tak na ligę na smoku sie zjawimy gdzie większość kibiców nie była nigdy na innym stadionie i nie doznała goryczy porazki , gdyby taki wynik był z Hampelem to inaczej bym się na to nastawił i przyjąłbym jako wypadek przy pracy a tak !

    Mnie najbardziej interesuje dlaczego nie było Hampela w składzie !
    Ostatnio edytowane przez JODA ; 03-05-2018 o 20:52

  29. Powrót do góry    #1825
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,803
    Kliknij i podziękuj
    4,019
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    A po co Hampel?! W takim składzie jak dzisija spokojnie mogli powalczyć o medal. Walki u nich niestety widać nie było.

  30. Powrót do góry    #1826
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Tak to jest jak Baron jest rozliczany tylko i wyłącznie z tego co będzie w niedzielę. Pokazał już to rok temu na wiosnę w Rawiczu gdzie co najmniej raz za dużo puścił tragicznego wtedy Zengiego i uciekło nam złoto MPPK. Liczy się tylko liga i taki prikaz musi iść z góry. Jak coś wpadnie przy okazji to spoko, ale priorytetem to nie jest.

    Nie wiem jakie osiołki mieli dzisiaj Smektała i Kubera, ale byli mega wolni. Całe zawody pomstowałem że zbyt kurczowo trzymają się wewnętrznej, ale jak w ostatnim biegu Kubera odjechał szerzej to ostrowianin minął go po wewnętrznej. Oni już są na takim poziomie, że takiej popeliny nie powinni odwalać. Dodatkowo to był Ostrów, czyli praktycznie Smok 2. Jak ktoś chce się przygotować do meczu w Lesznie to od razu jedzie na trening do Ostrowa...

    Pitera trochę rozumiem, bo on nie miał kiedy na wszystkim się przejechać i każdy bieg jest na wagę złota.

  31. Powrót do góry    #1827
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    A po co Hampel?! W takim składzie jak dzisija spokojnie mogli powalczyć o medal. Walki u nich niestety widać nie było.
    Bo jest to prestiżowa impreza i powinien być najmocniejszy skład ! tym bardziej była niewiadoma forma Pitera ,

  32. Powrót do góry    #1828
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,232
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,222 w 651 postach
    Cytat Zamieszczone przez JODA Zobacz posta

    Mnie najbardziej interesuje dlaczego nie było Hampela w składzie !
    Bo za takie zawody nikt nie PŁACI!
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  33. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Noski za jego przydatny post!

    JODA (03-05-2018), santiagoUL (03-05-2018)

  34. Powrót do góry    #1829
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Panowie spokojnie bez nerwow...
    Liczy sie tylko liga ja wole zwyciestwo z Wlokniarzem a wy ?
    Przeciez Piter nie bedzie wozil kompletow co mecz , dobrze bedzie jak z Wlokniarzem przywiezie 10pkt a Juniorka swoje robi w lidze i o to chodzi

  35. Powrót do góry    #1830
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Panowie spokojnie bez nerwow...
    Liczy sie tylko liga ja wole zwyciestwo z Wlokniarzem a wy ?
    Przeciez Piter nie bedzie wozil kompletow co mecz , dobrze bedzie jak z Wlokniarzem przywiezie 10pkt a Juniorka swoje robi w lidze i o to chodzi
    Na szczęście nie wszyscy mają takie podejście...

    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta
    No przeszli nam dzisiaj chłopcy obok zawodów. Szkoda, nie dla wszystkich kibiców liczy się tylko medal DMP - na miano najbardziej utytułowanego klubu żużlowego w Polsce pracuje się też w takich zawodach.

  36. Już 8 użytkowników podziękowało forumowiczowi macropus za jego przydatny post!

    Ali_G (03-05-2018), Dominik (03-05-2018), JODA (03-05-2018), PiotrHa (06-05-2018), Robert_Leszno (04-05-2018), pejotl3 (05-05-2018), spiniaza1 (04-05-2018), wokie (03-05-2018)

  37. Powrót do góry    #1831
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta
    Na szczęście nie wszyscy mają takie podejście...
    Ja wole medale DMP bo one sa najcenniejsze , i na lige wymagam od chlopakow pelnego zaangazowania , a mppk to dodatek , przyjemny , ale tak naprawde , wiecej zdecydowanie wiecej osob woli zwyciestwo z Wlokniarzem niz MPPK....
    Bo to stracilo swoj prestiz...

    W lidze to jest walka gladiatorow i idzie na calego...

  38. Powrót do góry    #1832
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,328
    Kliknij i podziękuj
    1,566
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Panowie spokojnie bez nerwow...
    Liczy sie tylko liga ja wole zwyciestwo z Wlokniarzem a wy ?
    Przeciez Piter nie bedzie wozil kompletow co mecz , dobrze bedzie jak z Wlokniarzem przywiezie 10pkt a Juniorka swoje robi w lidze i o to chodzi
    Ja wolę kolejny medal mistrzowski dla Unii niż wygranie jednego meczu z Włókniarzem. Meczu, o którym niedługo i tak większość zapomni....

    Medale, także MPPK są zdecydowanie cenniejsze niż dwa punkty w meczu ligowym, który to mecz tak naprawdę (na tym etapie rozgrywek) jest o nic....

    Dość powiedzieć, że taki medal wpisuje się do medalowej historii Klubu, że bierze się go pod uwagę w statystykach. Że opisując dany sezon, złotych medalistów DMP, IMP czy MPPK zawsze się wymienia...

    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    wiecej zdecydowanie wiecej osob woli zwyciestwo z Wlokniarzem niz MPPK....
    .
    Robiłeś jakieś ankiety, że wiesz takie rzeczy...?
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 03-05-2018 o 21:30

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi JaacPoz za jego przydatny post!

    spiniaza1 (04-05-2018)

  40. Powrót do góry    #1833
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Ja wolę kolejny medal mistrzowski dla Unii niż wygranie jednego meczu z Włókniarzem. Meczu, o którym niedługo i tak większość zapomni....

    Medale, także MPPK są zdecydowanie cenniejsze niż dwa punkty w meczu ligowym, który to mecz tak naprawdę (na tym etapie rozgrywek) jest o nic....

    Dość powiedzieć, że taki medal wpisuje się do medalowej historii Klubu, że bierze się go pod uwagę w statystykach. Że opisując dany sezon, złotych medalistów DMP, IMP czy MPPK zawsze się wymienia...



    Robiłeś jakieś ankiety, że wiesz takie rzeczy...?
    Moze masz tez racje , ale zainteresowanie liga jest bardzo duze , widocznie zarzad troche odpuscil MPPK , bo skoro Jarek nie pojechal to nie zalezalo im tak na wygranej

  41. Powrót do góry    #1834
    Użytkownik
    Dołączył
    05-03-2004
    Postów
    394
    Kliknij i podziękuj
    330
    Podziękowania: 85 w 61 postach

    Smile

    Na alejce prowadzącej na stadion postawili cztery maszyny żużlowe.Ładnie to wygląda.

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Edziol za jego przydatny post!

    Dominik (04-05-2018)

  43. Powrót do góry    #1835
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Cytat Zamieszczone przez Edziol Zobacz posta
    Na alejce prowadzącej na stadion postawili cztery maszyny żużlowe.Ładnie to wygląda.
    Poproszę jakąś fotkę co by zamiejscowi mogli również potwierdzić twoją opinię

  44. Powrót do góry    #1836
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez JODA Zobacz posta
    Własnie wróciłem z Ostrowa i chce bardzo podziekować Rusieckiemu i Baronowi za tak poważne podejscie do imprezy rangi mistrzowskiej ,
    żal było dzisiaj patrzeć na naszych asów no i słuchać kpin od kibiców ostrowskich ,
    Po jaki h.j się wszędzie chwalimy ze mamy najbardziej utytuowany klub jak olewamy takie imprezy !!!!
    dlaczego nie było dzisiaj Hampela skoro kontuzjowany jest Janusz? czy naprawdę tak trudno byłoby sie o to postarać ?
    dobrze że wygraliśmy ostatni bieg z Ostrowem bo bylibyśmy ostatni . Jestem ciekawy jakie bedzie wytłumaczenie ?


    I tak na koniec napiszę ze już nie bede jeżdził na tego typu imprezy gdzie nasz sztab ma swoich kibiców w d,,pie !!!
    no i w niedziele bede przed telewizorem ogladał mecz , zawsze mogę go wyłączyć jak będą mnie mądrale denerwować .
    Nie będzie JODA żadnego tłumaczenia, przejdą tak samo obok zawodów jak i zawodnicy. Jakby tych zawodów w ogóle nie było.
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  45. Powrót do góry    #1837
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    Memoriał za tydzień, a klub jeszcze nie podał składu Tym sposobem mogą stracić bo ludzie często weekendy planują z wyprzedzeniem, a bez obsady trudno zachęcić wahających się. Wiadomo też, że na Smoku nie pojadą Piotrek i Jarek, którzy są w składzie reprezentacji na mecz z Danią. Termin wybrali zaraz po GP, pytanie czy klub wykorzysta to i stawka będzie ciekawsza niż przez ostatnie parę lat. Nie ukrywam, że rocznica 80-lecia zobowiązuje do obsadzenia zawodnikami z "najwyższej półki", tym bardziej że żadnego chyba turnieju z tego tytułu nie będzie.

  46. Powrót do góry    #1838
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,631
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Cytat Zamieszczone przez JODA Zobacz posta
    Poproszę jakąś fotkę co by zamiejscowi mogli również potwierdzić twoją opinię



    Proszę
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  47. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi donvito za jego przydatny post!

    Ali_G (04-05-2018), Dominik (04-05-2018), JODA (04-05-2018), Słowianka (04-05-2018), ZZ (04-05-2018), jelousabmarinek (04-05-2018)

  48. Powrót do góry    #1839
    Użytkownik
    Dołączył
    11-03-2018
    Postów
    137
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 16 w 11 postach
    Super to wygląda. Brawa dla klubu

  49. Powrót do góry    #1840
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2010
    Postów
    1,136
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 598 w 303 postach
    Oby tylko teraz nasz mądry i dumny naród potrafił się tym normalnie cieszyć i uszanować. Nierozpierdzielenie bożonarodzeniowych reniferków i innych dekoracji na Rynku od lat przerasta możliwości synów i córek tej ziemi.

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi jelousabmarinek za jego przydatny post!

    pejotl3 (05-05-2018)

  51. Powrót do góry    #1841
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Tylko te kołpaki takie "Kasprzakowe"

  52. Powrót do góry    #1842
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,577
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    https://youtu.be/oedHpm7kszg
    Warto wysłuchać

  53. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ZZ za jego przydatny post!

    darsen (04-05-2018)

  54. Powrót do góry    #1843
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,232
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,222 w 651 postach
    Powoli Aleja nabiera wyglądu takiego jak powinna. Ale jeszcze sporo brakuje by osiągnąć zamierzony efekt z projektu. No i oczywiście najważniejsze czyli same gwiazdy... Pierwsze ponoć na memoriał maja być odsłonięte... Na Aleji jest monitoring więc oby to odstraszylo potencjalnych wandali..

    MotocykleKasprzakowe bo ponoć ich wykonaniem zajmował się Zenek Kasprzak i od niego były kupowane...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  55. Powrót do góry    #1844
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,631
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Powoli Aleja nabiera wyglądu takiego jak powinna. Ale jeszcze sporo brakuje by osiągnąć zamierzony efekt z projektu. No i oczywiście najważniejsze czyli same gwiazdy... Pierwsze ponoć na memoriał maja być odsłonięte... Na Aleji jest monitoring więc oby to odstraszylo potencjalnych wandali..

    Motocykle Kasprzakowe bo ponoć ich wykonaniem zajmował się Zenek Kasprzak i od niego były kupowane...
    Monitoring? Na stadionie w czasie meczu też jest monitoring, oraz ochrona, co nie przeszkodziło na ostatnim meczu z Falubazem, BANDZIE POZERÓW I IDIOTÓW mających się za kibiców Unii Leszno i pewnie sympatyków żołnierzy wyklętych, przebiec prawie pół stadionu min. przez sektor rodzinny i sektor 0 - pod sam sektor kibiców przyjezdnych. Ciekawe czy któryś z tych śmieci zostanie wpuszczony na mecz z Włokniarzem?

  56. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi donvito za jego przydatny post!

    GoTrEk (04-05-2018), pejotl3 (05-05-2018)

  57. Powrót do góry    #1845
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Dziękuje ja dopiero w niedzielę jak mi przejdzie wczorajsze wk...nie to będę mógł zobaczyć na żywo
    Ostatnio edytowane przez JODA ; 04-05-2018 o 20:46

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •