Strona 6 z 96 PierwszyPierwszy ... 456781656 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 226 do 270 z 4320

Wątek: UNIA LESZNO 2018 - Wątek Klubowy

  1. Powrót do góry    #226
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Skoro byki zgadzają się z Mariuszem to przyjmuje do wiadomości, że mogło być coś na rzeczy
    Tylko Falubaz

  2. Powrót do góry    #227
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Skoro byki zgadzają się z Mariuszem to przyjmuje do wiadomości, że mogło być coś na rzeczy
    Nie można kłócić się z Mariuszem, tylko dlatego że to Mariusz Tym bardziej, że sprawa raczej oczywista - Rusiecki rok temu ostro przyciął z Pedersenem. Żaden oficjalny głos niezadowolenia ze strony Kildemanda, Zengoty itd. nie poszedł, ale nie czarujmy się, zadowoleni nie byli.

    Choć nie sądzę, żeby ta sytuacja miała decydujący wpływ na decyzję Zengoty o pożegnaniu - na początku sezonu zaliczył ławkę głownie ze swojej winy, o czym sam wie, bo napisał to w liście pożegnalnym. Chłopak chce spróbować roli kogoś więcej niż doparowego, 4/5 seniora w drużynie i szczerze mu życzę powodzenia, niech lideruje Falubazowi.

  3. Powrót do góry    #228
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    636
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 239 w 97 postach
    Mnie jakos ten Trofimow nie przekonuje... Taki Troy, Jurica i inni nasi aż po Kubere i Smektałe (ten akurat trochę dłużej się rozkręcał, ale od początku był tą "perełką") a Wiktor no niczym się nie wyróżnia. Już trochę tutaj siedzi u nas i postępów brak. Mówię Wam, ten Francuz to może by petarda fajnie śmiga

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi santiagoUL za jego przydatny post!

    Scroll (24-10-2017)

  5. Powrót do góry    #229
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Hampel
    Pawlicki
    Sajfutdinow
    Kołodziej
    przyszły następca Crumpa

    Najlepsza para juniorów w e-lidze - w tym wicemistrz IMŚJ



    "jedziemy bez ciśnienia, sezon na luzie"
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  6. Powrót do góry    #230
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach

    UNIA LESZNO 2018 - Wątek Klubowy

    Cytat Zamieszczone przez santiagoUL Zobacz posta
    Mnie jakos ten Trofimow nie przekonuje... Taki Troy, Jurica i inni nasi aż po Kubere i Smektałe (ten akurat trochę dłużej się rozkręcał, ale od początku był tą "perełką") a Wiktor no niczym się nie wyróżnia. Już trochę tutaj siedzi u nas i postępów brak. Mówię Wam, ten Francuz to może by petarda fajnie śmiga
    Mnie osobiscie tez trofimov nie przekonuje. Wszyscy robis z niego pewniaka jakby mial wygrywac wszystkie zawody mldziezowe.
    Moim zdaniem jest on na podobnym poziomie co lis i szlauderbach.

    Mi mimo wszystko brakuje jednego seniora.
    Ostatnio edytowane przez Scroll ; 25-10-2017 o 07:26

  7. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Scroll za jego przydatny post!

    Aussie (24-10-2017), Uniafan (25-10-2017), darsen (24-10-2017)

  8. Powrót do góry    #231
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Nic dziwnego skoro zdaje się prawie 2 lata jeździł tyle co Jurica, Albo i mniej

  9. Powrót do góry    #232
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Hampel
    Pawlicki
    Sajfutdinow
    Kołodziej
    przyszły następca Crumpa

    Najlepsza para juniorów w e-lidze - w tym wicemistrz IMŚJ



    "jedziemy bez ciśnienia, sezon na luzie"
    Jasne, że nie ma czegoś takiego jak sezon na luzie. Jak zdobywa się DMP to staje się do walki w jego obronie - proste. Jeśli nie jedziesz o zwycięstwo to taka jazda nie ma w ogóle sensu.

    Ale za całą pewnością bez ciśnienia i na luzie traktowany jest u nas temat budowania składu. Dziwnym trafem nikt z Leszna nie chce odchodzić, nie ma żadnych telenowel transferowych czy innych temu podobnych wydarzeń. Z Gorzowa PUK ucieka, Zielona w rozbiorach, a Toruń to już tyle wierszówki Ostafińskiemu narobił w tym roku, że głowa mała. A w Lesznie spokój, nuda, luzik

    Zazwyczaj na takie podejście mogą sobie pozwolić kluby nie jadące w PO, nie mówiąc o wielkim finale. GKM też szybko zaklepał większość obsady, ale tam już nie pamiętają kiedy ostatni mecz jechali. A w Lesznie nie dość, że wywalczone złoto to jeszcze okazuje się, że skład zaklepany był już w sierpniu. I tylko zima nudna

  10. Powrót do góry    #233
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Mnie też podoba się ta drużyna, w przeciwieństwie do przepłaconej z dwoma bezsensownie ciążącymi Duńczykami. Oczywiście zobaczymy na ile to wypali, ale na dziś odrobinę zazdroszczę - to odrobinę to tylko ze względu na Hampela, bo poza tym to mieszanka fajnych zawodników z porządnymi swojskimi juniorami. Z drugiej strony, lepszy "normalny i niesfochowany" Hampel od równie normalnego dziada, którego ponoć szykują nam w Zielonej

    ED. Dopiero teraz doczytałem newsa o Hancocku. Toż to świetna wiadomość z rana
    Ostatnio edytowane przez sobotch ; 25-10-2017 o 10:31

  11. Powrót do góry    #234
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2007
    Postów
    160
    Kliknij i podziękuj
    113
    Podziękowania: 63 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Hampel
    Pawlicki
    Sajfutdinow
    Kołodziej
    przyszły następca Crumpa

    Najlepsza para juniorów w e-lidze - w tym wicemistrz IMŚJ



    "jedziemy bez ciśnienia, sezon na luzie"
    Janowski- aktualnie 4 zawodnik swiata, byly imp
    Woffinden- byly 2 krotny mistrz swiata aktualnie 3 w sg
    Lebiedew- aktualny IME
    Milik- aktualny 2 vce mistrz IME
    Drabik- aktualny imśj

    Wy tez pewnie przyszly sezon na luzie przejezdzicie😁

    Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

  12. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi MarQes za jego przydatny post!

    Aussie (25-10-2017), Często się chowam (25-10-2017), Dominik (25-10-2017), Martines (25-10-2017), Nestor (25-10-2017), santiagoUL (25-10-2017)

  13. Powrót do góry    #235
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Porownaj koszty utrzymania obu druzyn I skoncz sie blaznic.

    Ale spoko, jak chcecie to ok - macie kolejny sezon druzyne mlodych gniewnych, nieobliczalnych i niedocenianych
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  14. Powrót do góry    #236
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2007
    Postów
    160
    Kliknij i podziękuj
    113
    Podziękowania: 63 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Porownaj koszty utrzymania obu druzyn I skoncz sie blaznic.

    Ale spoko, jak chcecie to ok - macie kolejny sezon druzyne mlodych gniewnych, nieobliczalnych i niedocenianych
    Nie porownam kosztow utrzymania bo nie znam wysokosci kontraktow zawodnikow. Ale wiem ze Woffi, Janos, Milik czy Drabik tez za czapke sliwek nie jezdza. Nikt nie twierdzi ze mamy kiepski sklad, przeciwnie presja jest ogromna, bo kazdy wynik ponizej medalu to dramat, ale tez nie rob ze swojej Sparty takiej ekipy underdogow bo chocby patrzac na tytuly zawodnikow widac ze to nie jakies ochlapy i majac taka ekipe tez nie mozna powiedziec ze jada bez presji i "byle sie utrzymac".

    Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi MarQes za jego przydatny post!

    Aussie (25-10-2017)

  16. Powrót do góry    #237
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Co ty pleciesz ? Nie ma takeigo klubu w SE, który zagwarantuje GZ numer nieparzysty w składzie. Z Leszna odchodzi bo chce mieć regularne starty a nie, że nie chce jeździć pod nr. parzystymi.
    A kto w Zielonej poprowadzi trzecią parę jak nie Zen?

    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta

    1.Emil
    2. Kurtz
    3. Piotrek
    4.Janek
    5. JH
    6. Bartek
    6.Dominik
    7.Wiktor

    I jedziemy.....

    Tylko co Ja będę zimą robił?????
    Wszystko ładnie, pięknie tylko dlaczego wstawiasz zawodnika drugiej lini jako prowadzącego parę?
    Myślisz, ze Piotr z parzystego mógłby sobie nie poradzić i mogłyby zacząć się kwasy???
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #238
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariano_Italiano Zobacz posta



    Wszystko ładnie, pięknie tylko dlaczego wstawiasz zawodnika drugiej lini jako prowadzącego parę?
    Myślisz, ze Piotr z parzystego mógłby sobie nie poradzić i mogłyby zacząć się kwasy???
    Myślę, że gdyby Piotr jeździł cały sezon z juniorem tak jak Twój gorzowski idol, a nie z Januszem bądź Zenem to jego średnia byłaby podobna do tej, którą osiągnął w PO

    Poza tym myślę sobie Mariano, że taki fajny i spoko facet z Ciebie, a tu na forum naprawdę słabo wypadasz........
    Ostatnio edytowane przez welna ; 25-10-2017 o 18:26

  18. Powrót do góry    #239
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Myślę, że gdyby Piotr jeździł cały sezon z juniorem tak jak Twój gorzowski idol, a nie z Januszem bądź Zenem to jego średnia byłaby podobna do tej, którą osiągnął w PO

    Poza tym myślę sobie Mariano, że taki fajny i spoko facet z Ciebie, a tu na forum naprawdę słabo wypadasz........
    Wełna to jest forum dyskusyjne. Staram sie rzeczowo dyskutować. Zadałem tylko pytanie dlaczego najsłabszego seniora wstawiasz jako prowadzącego? Nie odpowiedziałeś. Tworzysz tylko jakieś niestworzone rzeczy typu gdyby Piotr....
    No wiec idąc Twoim tokiem gdybologii, twierdzę, że gdyby Piotr cały sezon jeździł z parzystym to nie zblirzył by się średnią do Zena������
    Ostatnio edytowane przez Mariano_Italiano ; 25-10-2017 o 18:34
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariano_Italiano za jego przydatny post!

    lemur6666 (25-10-2017)

  20. Powrót do góry    #240
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Myślę, że gdyby Piotr jeździł cały sezon z juniorem tak jak Twój gorzowski idol, a nie z Januszem bądź Zenem to jego średnia byłaby podobna do tej, którą osiągnął w PO

    Poza tym myślę sobie Mariano, że taki fajny i spoko facet z Ciebie, a tu na forum naprawdę słabo wypadasz........
    nie do wiary...
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  21. Powrót do góry    #241
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,412
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariano_Italiano Zobacz posta
    A kto w Zielonej poprowadzi trzecią parę jak nie Zen?



    Wszystko ładnie, pięknie tylko dlaczego wstawiasz zawodnika drugiej lini jako prowadzącego parę?
    Myślisz, ze Piotr z parzystego mógłby sobie nie poradzić i mogłyby zacząć się kwasy???
    Dla mnie to Emil nie nadaje sie na prowadzacego , bo starty slabe I do tego wyniki no nie na lidera , I pomoc kolegom na torze rowniez slabe...aczkolwiek w parze z Kolodziejem moglo by byc pieknie

    Idealne zestawienie ;
    Hampel
    Kurtz
    Emil
    Janek
    Piter
    Domin
    Smyk

  22. Powrót do góry    #242
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariano_Italiano Zobacz posta
    Wełna to jest forum dyskusyjne.
    Zgadzam się

    Staram sie rzeczowo dyskutować.
    i tu już się z Tobą zgodzić nie mogę......
    Piotra od zarania dziejów nie tolerujesz, gardzisz Nim i najnormalniej w świecie nie akceptujesz!!!
    A w takiej sytuacji nie mieści się to w normach ,,rzeczowej dyskusji''
    Jeśli Piotr dobrze jedzie, to wrzucasz motywy bójek, alkoholu itd
    Jak jedzie źle, pomijasz życie awanturnicze i głośno i z wyraźnym uśmiechem na twarzy informujesz tu obecnych, że to poziom Musielaka..............

    Dlatego uwierz - nie dyskutujesz rzeczowo. Ba. Nawet się nie starasz!!!


    Zadałem tylko pytanie dlaczego najsłabszego seniora wstawiasz jako prowadzącego? Nie odpowiedziałeś.
    Ten ,,najsłabszy'' senior był najlepszym zawodnikiem ligi w najważniejszym momencie sezonu.
    I to przy okazji kolejny dowód, że Twoja ,,rzeczowa dyskusja'' to tylko Twój wymysł!
    I nie dość, że ten ,,najsłabszy'' senior był bezapelacyjnie najlepszy w PO, to na dodatek ciągnął całą drużynę ,,za uszy''.
    I na torze, i w parkingu.
    Jego zaangażowanie, motywacja innych to naprawdę czasami zdecydowanie więcej aniżeli powtarzalność Twojego idola z Gorzowa!!!
    Żużel to sport drużynowy
    I był kiedyś taki zawodnik, który dla drużyny, dla partnera rozglądał się 134 razy w jednym biegu
    Czasami tego partnera najnormalniej w świecie ,,holował''
    On wiedział, że jego 15pkt, czy 18oczek mogło nie wystarczyć do końcowego tryumfu.
    Dziś podobny do Niego, do Tomasza Golloba jest właśnie Piter.
    Dla Niego również jego własne zwycięstwo nie jest tyle warte, co zwycięstwo drużyny!
    Bo to taki chłopak Mariano.
    To nie tylko Unia Leszno.
    Spójrz na Pitera podczas występów w DPŚ.
    Spójrz jak On żyje reprezentacją, jak pomaga, doradza.......

    Dlatego podsumowując Mariano...........

    Piotr Pawlicki jako prowadzący parę nadaje się jak mało kto w tej lidze!!!!
    Ostatnio edytowane przez welna ; 25-10-2017 o 20:59

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    Dominik (25-10-2017)

  24. Powrót do góry    #243
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Zgadzam się


    i tu już się z Tobą zgodzić nie mogę......
    Piotra od zarania dziejów nie tolerujesz, gardzisz Nim i najnormalniej w świecie nie akceptujesz!!!
    A w takiej sytuacji nie mieści się to w normach ,,rzeczowej dyskusji''
    Jeśli Piotr dobrze jedzie, to wrzucasz motywy bójek, alkoholu itd
    Jak jedzie źle, pomijasz życie awanturnicze i głośno i z wyraźnym uśmiechem na twarzy informujesz tu obecnych, że to poziom Musielaka..............

    Dlatego uwierz - nie dyskutujesz rzeczowo. Ba. Nawet się nie starasz!!!




    Ten ,,najsłabszy'' senior był najlepszym zawodnikiem ligi w najważniejszym momencie sezonu.
    I to przy okazji kolejny dowód, że Twoja ,,rzeczowa dyskusja'' to tylko Twój wymysł!
    I nie dość, że ten ,,najsłabszy'' senior był bezapelacyjnie najlepszy w PO, to na dodatek ciągnął całą drużynę ,,za uszy''.
    I na torze, i w parkingu.
    Jego zaangażowanie, motywacja innych to naprawdę czasami zdecydowanie więcej aniżeli powtarzalność Twojego idola z Gorzowa!!!
    Żużel to sport drużynowy
    I był kiedyś taki zawodnik, który dla drużyny, dla partnera rozglądał się 134 razy w jednym biegu
    Czasami tego partnera najnormalniej w świecie ,,holował''
    On wiedział, że jego 15pkt, czy 18oczek mogło nie wystarczyć do końcowego tryumfu.
    Dziś podobny do Niego, do Tomasza Golloba jest właśnie Piter.
    Dla Niego również jego własne zwycięstwo nie jest tyle warte, co zwycięstwo drużyny!
    Bo to taki chłopak Mariano.
    To nie tylko Unia Leszno.
    Spójrz na Pitera podczas występów w DPŚ.
    Spójrz jak On żyje reprezentacją, jak pomaga, doradza.......

    Dlatego podsumowując Mariano...........

    Piotr Pawlicki jako prowadzący parę nadaje się jak mało kto w tej lidze!!!!
    Dlaczego Dany kłamiesz??? Cofnij się pare lat wstecz, tutaj na forum i zobacz jak wypowiadałem się na temat Piotra.... Zawsze upatrywałem w nim gwiazdy i przyszłego IMŚ. W momencie kiedy Piter zaczął dostawać "udarów słonecznych" i "oddawać" mecze młodzieżowcom, poprostu nazywałem rzeczy po imieniu. Walenie w beret w pewnym momencie stało się dla niego ważniejsze niż sport. To , że dał w ryja komuś po pijaku, to też każdy wie. Oczywiście ganiłem za to młodego, bo nie tak powinien zachowywać się sportowiec, osoba publiczna, idol dzieci i młodzieży.
    To, że np. Wełna da w palnik i bedzie kulał się po rowie to nikogo to nie bedzie interesowało oprócz pani Wełny i małych wełniątek. Ale Piotr jest idolem tysięcy młodych ludzi i jemu najnormalniej w świecie nie przystoi, Tym bardziej, że jego wyniki zaczęły znacznie odbiegać od wyników Patryka,czy Bartka...
    Cieszę się cholernie, że Piotr w play-off dał pokaz swoich możliwości, ale dla mnie to za mało, ażebym zaczął go traktować jak bożka, czy przech...ja.
    Jakoś w fazie zasadniczej nie widziałem żeby Piotr był duchem zespołu i wszystkich ciągnął za uszy.

    Ps. Dany chyba nie porównujesz Piotra do Golloba???
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariano_Italiano za jego przydatny post!

    Uniafan (25-10-2017)

  26. Powrót do góry    #244
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariano_Italiano Zobacz posta

    Ps. Dany chyba nie porównujesz Piotra do Golloba???
    Oczywiście, że porównuję!
    I oczywiście, że to nie ten poziom, nie ta klasa, nie to myślenie na torze
    Jednak i tak z obecnie jeżdżących zawodników to właśnie Piotr stara najbardziej naśladować Tomka w jeździe parą!

  27. Powrót do góry    #245
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Oczywiście, że porównuję!
    I oczywiście, że to nie ten poziom, nie ta klasa, nie to myślenie na torze
    Jednak i tak z obecnie jeżdżących zawodników to właśnie Piotr stara najbardziej naśladować Tomka w jeździe parą!
    Starać się, a potrafić to robić to dwie rożne rzeczy.
    Szczerze??? Wolałbym żeby Piter jeździł tak indywidualnie jak Adams i robił wyniki przynajmniej takie jak Dudi czy Bartek, niż starał się być tanią podróbką Golloba.
    Mam nadzieję, ze cofniesz się w czasie, znajdziesz moje wpisy odnośnie Piotrka i przeprosisz....
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #246
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Panowie serio umówcie się na wódeczkę, bo aż żal czytać.

  29. Powrót do góry    #247
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Panowie serio umówcie się na wódeczkę, bo aż żal czytać.
    Marian pije czystą, ja rudą.....

    Carlitos coś się musi dziać
    Teraz ,,jadą'' po Piterze, w grudniu zaczną po Jarosławie, a w kwietniu będą wyzywać Janusza

    Prawdziwy obraz leszczyńskiego kibica

  30. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    Dominik (25-10-2017), Noski (26-10-2017), Tomaszw1994 (26-10-2017)

  31. Powrót do góry    #248
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Marian pije czystą, ja rudą.....

    Carlitos coś się musi dziać
    Teraz ,,jadą'' po Piterze, w grudniu zaczną po Jarosławie, a w kwietniu będą wyzywać Janusza

    Prawdziwy obraz leszczyńskiego kibica
    To fakt, większych malkontentów to nie znam
    Macie po prostu za dużo sportowego dobrobytu i w dupach się poprzewracało
    Ale dobrze że bronisz Pitera bo to fajny chłopak, nie jest taki nudno przewidywalny jak ci grzeczni chłopcy Bartuś czy Patryk. Tyle, że mistrzem świata to on nigdy nie będzie. A ktoś z duetu Patryk&Bartek owszem. Takie życie.

  32. Powrót do góry    #249
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Postawa Pitera, na torze i poza nim, przypomina mi Henia Olszaka.

    Ci starsi kibice, wiedzą o co chodzi.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #250
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Panowie serio umówcie się na wódeczkę, bo aż żal czytać.
    Carlitos, ale po co się spotykać. Fanatykowi nie przepowiesz.
    Ja kiedy trzeba to Piotra chwale, kiedy trzeba to go jadę. Staram się być obiektywny. Widzę jak Piterowi odjechał Dudek i Zmarzlik. Wystarczy spojrzeć na GP, czy na statystyki Ekstraligi...
    Nie trzeba być jakimś "znafcą sidłeja" zeby to widzieć.
    A to, że Piter próbuje jechać parą.... Krakowski też kiedyś próbował😁
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariano_Italiano za jego przydatny post!

    lemur6666 (26-10-2017)

  35. Powrót do góry    #251
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    To fakt, większych malkontentów to nie znam
    Macie po prostu za dużo sportowego dobrobytu i w dupach się poprzewracało
    Ale dobrze że bronisz Pitera bo to fajny chłopak, nie jest taki nudno przewidywalny jak ci grzeczni chłopcy Bartuś czy Patryk. Tyle, że mistrzem świata to on nigdy nie będzie. A ktoś z duetu Patryk&Bartek owszem. Takie życie.
    A to niby dlaczego?

  36. Powrót do góry    #252
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    To fakt, większych malkontentów to nie znam
    Macie po prostu za dużo sportowego dobrobytu i w dupach się poprzewracało
    Ale dobrze że bronisz Pitera bo to fajny chłopak, nie jest taki nudno przewidywalny jak ci grzeczni chłopcy Bartuś czy Patryk. Tyle, że mistrzem świata to on nigdy nie będzie. A ktoś z duetu Patryk&Bartek owszem. Takie życie.
    Carlitos traktuję to jako ,,zaczepkę'' pod dziesiątki kolejnych zapisanych stron

    Odpuszczam i poczekam, aż pewnego dnia napiszę tylko jedno zdanie

    Pozdr!

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (25-10-2017)

  38. Powrót do góry    #253
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Panowie serio umówcie się na wódeczkę, bo aż żal czytać.
    Teraz takie czasy, że sąsiad z sąsiadem woli przez czata, czy jakiś portal pogadać, niż na żywo.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 26-10-2017 o 00:11
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Ali_G (26-10-2017)

  40. Powrót do góry    #254
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Marian pije czystą, ja rudą.....

    Carlitos coś się musi dziać
    Teraz ,,jadą'' po Piterze, w grudniu zaczną po Jarosławie, a w kwietniu będą wyzywać Janusza

    Prawdziwy obraz leszczyńskiego kibica

    Za to Ty Dany jesteś jak chorągiewka. Jeszcze rok temu byłeś najwiekszym wrogiem "pilskiej parówy", dziś już zaczynaszgo oklaskiwać...

    Taki to obraz leszczyńskiego kibica....

    Carlitos, nie mogę się z Tobą zgodzić. Nadal wierze w Piotra i wiem, ze jeżeli zmieni swoje podejście do sportu, to ma szanse zostać IMŚ. Warunek jest tylko jeden. Jak to kiedyś powiedział Tony ; " trzeba żreć żużel, i srać żużlem" . Jeżeli Piotr to zrozumie to będzie IMŚ...
    Ostatnio edytowane przez Mariano_Italiano ; 25-10-2017 o 23:41
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #255
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariano_Italiano Zobacz posta
    Za to Ty Dany jesteś jak chorągiewka. Jeszcze rok temu byłeś najwiekszym wrogiem "pilskiej parówy", dziś już zaczynaszgo oklaskiwać...

    Taki to obraz leszczyńskiego kibica....
    Marian q.r.w.a za 6 dni kończysz 40 lat a zachowujesz się jak przedszkolak

    Gdzie ja go oklaskuję????
    Akceptuję Jego powrót, i nie zamierzam karnetem rzucać w czarny budynek i ,,strajkować''
    Traktuję Go tak samo jak Emila
    Ma robić punkty.
    Zero przywiązania.

    Zrozum to......
    Kończę. Autentycznie Carlitos miał rację......

  42. Powrót do góry    #256
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariano_Italiano Zobacz posta
    Za to Ty Dany jesteś jak chorągiewka. Jeszcze rok temu byłeś najwiekszym wrogiem "pilskiej parówy", dziś już zaczynaszgo oklaskiwać...

    Taki to obraz leszczyńskiego kibica....

    Carlitos, nie mogę się z Tobą zgodzić. Nadal wierze w Piotra i wiem, ze jeżeli zmieni swoje podejście do sportu, to ma szanse zostać IMŚ. Warunek jest tylko jeden. Jak to kiedyś powiedział Tony ; " trzeba żreć żużel, i srać żużlem" . Jeżeli Piotr to zrozumie to będzie IMŚ...
    Ale wtedy przestałby być Piterem. Ty byś chciał żeby on był kimś innym, ale gdyby on się taki stał to utraciłby to szaleństwo, coś co czyni go na torze wyjątkowym.
    To tak jakby takiego Paula Gascoigna zaszyć jeszcze w juniorach. Chłop by się zmęczył i nigdy nie doszedł tam gdzie doszedł. Nie byłoby tego wysokiego konia z którego można by spaść
    Tak to już jest z niegrzecznymi chłopcami.

  43. Powrót do góry    #257
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Ale wtedy przestałby być Piterem. Ty byś chciał żeby on był kimś innym, ale gdyby on się taki stał to utraciłby to szaleństwo, coś co czyni go na torze wyjątkowym.
    To tak jakby takiego Paula Gascoigna zaszyć jeszcze w juniorach. Chłop by się zmęczył i nigdy nie doszedł tam gdzie doszedł. Nie byłoby tego wysokiego konia z którego można by spaść
    Tak to już jest z niegrzecznymi chłopcami.
    Ok , czyli pozwolmy Piterowi dalej na "udary słoneczne", na przetaczanie krwi przed zawodami, bo jest taki fajny i szalony. Zostawmy go samemu sobie i skaczmy razem z nim ponosząc się euforii.
    Nastepnie czekajmy kiedy go zawieszą za promile, albo kiedy zrobi komuś krzywdę po pijaku....

    Wtedy przekonamy się ilu miał prawdziwych kibiców i jak długo będą przy nim kiedy stoczy się na dno....
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #258
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Tego nie napisałem, trzeba starać się utrzymać go w ryzach, ale nie kastrować.

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    welna (26-10-2017)

  46. Powrót do góry    #259
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    To fakt, większych malkontentów to nie znam
    Macie po prostu za dużo sportowego dobrobytu i w dupach się poprzewracało
    Ale dobrze że bronisz Pitera bo to fajny chłopak, nie jest taki nudno przewidywalny jak ci grzeczni chłopcy Bartuś czy Patryk. Tyle, że mistrzem świata to on nigdy nie będzie. A ktoś z duetu Patryk&Bartek owszem. Takie życie.
    A mogę wiedzieć na jakiej podstawie postawiłeś takie wnioski?? Jak na razie to Bartuś został mistrzem świata Nc+ i okolic Gorzowa. Daria z Nc+ na siłę kreuje go na następcę Golloba a tak naprawdę bliżej mu do Pedersena, tylko że Dzik to się przynajmniej na tylnie koło nie zakładał. Bartuś to wielki indywidualista żeby nie powiedzieć egoista, i poza pkt nic do drużyny nie wnosi. No i chyba ma problem z presją którą na niego nałożono robiąc go przed czasem IMŚ. A za te jego machanie nóżkami, to go nie dzierże. Patyk zawodnik którego lubię za styl jazdy aż miło się patrzy na to co on wyprawia na motorze, ale nie przesadzajmy, że to taki grzeczny chłopak, jak narazie to dał się złapać na dopingu, co do negocjacji to też miał swoje za uszami, tylko że cała negatywna emocjami przekierwana została na Honorate. Zabierzesz mu w tej chwili ojca z parkingu to nie osiągnie poziomu średniej Pitera z rundy zasadniczej. No i taki mistrz świata że 2 sezony z rzędu w półfinałach szału nie zrobił.
    Poza tym żużel jest nieprzewidywalny i tak naprawdę nie wiadomo kto zimą zalapie taka formę że będzie walczył o IMŚ. Holder w 2012 zdobył tytuł dzisiaj jest cieniem zawodnika, Doyl w 2013 jeździł w Kolejarzy Rawicz a drugi sezon z rzędu ma szansę na zdobycie tytułu. Czy ktoś stawiał zimą 2012/2013 że cieniujacy Tai Wofinden zdobędzie tytuł mistrza świata?? Myślę że jeszcze kilka przykładów niespełnionych mistrzów jak i mistrzów z kapelusza można by znaleźć. I na dzień dzisiejszy ani Patryk, ani Bartek, ani Piter jeszcze tytułu nie zdobyli Tomek Gollob na tytuł czekał 15 lat, Adams nie zdobył wcale chociaż miał wszystko by nim zostać. Poprzednie cudowne dziecko polskiego żużla zwane przez złośliwych czołgistą albo pilska parówką też nie. Jeszcze 2 sezony temu zastanawiałem się ile tytułów zdobędzie Darcy , niestety 2 miesiące później los skończył jego karierę

  47. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi piterma za jego przydatny post!

    Ali_G (26-10-2017), Dominik (26-10-2017), Scroll (26-10-2017), młody_piernik (26-10-2017)

  48. Powrót do góry    #260
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Dolewajac nieco oliwy do ognia stwierdzam, iż na sprzęcie Zmarzlika Piotrek byłby już majstrem

  49. Powrót do góry    #261
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,475
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    to nie jest dolanie oliwy do ognia, ale calkiem zabawny zart na czwartkowy poranek.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  50. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (26-10-2017), GoTrEk (26-10-2017), lemur6666 (26-10-2017), sparta_mistrz (26-10-2017)

  51. Powrót do góry    #262
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Nie ma w tym nic dziwnego. Dać najlepszy motór Golloba każdemu z trójki Zmarzlik, Dudek, Pawlicki i ten pierwszy zrobi złoto jako ostatni albo w ogóle. Można się kłócić, kto szybciej z pozostałej dwójki, czy szalony głąb, czy pragmatyczny nudziarz, jeśliby nazwać obu bardzo dosadnie. Choc obawiałbym się, że Pawlicki zaliczyłby jednak jedną glebę więcej i to zaważy

  52. Powrót do góry    #263
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Dolewajac nieco oliwy do ognia stwierdzam, iż na sprzęcie Zmarzlika Piotrek byłby już majstrem
    To nie jest żadne dolewanie oliwy do ognia. Nie od dziś wiadomo, ze rakieta pod dupą to 80% sukcesu. Posiadanie i przygotowanie rakiety jest częścią tego sportu. Zmarzlik światowej klasy sprzęt posiada nie przerwanie od kilku ładnych lat, a Piotr jeździ na szrotach.
    Teraz ja doleję oliwy do ognia i powiem, że gdyby Balon posiadał sprzęt Golloba to też byłby mistrzem świata i to pewnie niejednokrotnym😁
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  53. Powrót do góry    #264
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariano_Italiano Zobacz posta
    To nie jest żadne dolewanie oliwy do ognia. Nie od dziś wiadomo, ze rakieta pod dupą to 80% sukcesu. Posiadanie i przygotowanie rakiety jest częścią tego sportu. Zmarzlik światowej klasy sprzęt posiada nie przerwanie od kilku ładnych lat, a Piotr jeździ na szrotach.
    Teraz ja doleję oliwy do ognia i powiem, że gdyby Balon posiadał sprzęt Golloba to też byłby mistrzem świata i to pewnie niejednokrotnym😁
    I tak Piter na szrocie w 2016 6msc wielki Zmarzlik podarowany brąz. Różnica pkt tam była niewielka.

  54. Powrót do góry    #265
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    I tak Piter na szrocie w 2016 6msc wielki Zmarzlik podarowany brąz. Różnica pkt tam była niewielka.
    No faktycznie róznica niewielka całe 29 pkt do Zmarzlika to raczej 9 zagar który nie zmieścił się w 8 miał małą strate (9pkt) do Pawlickiego
    Ostatnio edytowane przez spitt22 ; 26-10-2017 o 11:13

  55. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    Mariano_Italiano (26-10-2017), j-rules (27-10-2017)

  56. Powrót do góry    #266
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    I tak Piter na szrocie w 2016 6msc wielki Zmarzlik podarowany brąz. Różnica pkt tam była niewielka.
    I taka to różnica, że Zmarzlikowi do srebra zabrakło 2 pkt, a Piter do medalu nawet się nie zbliżył, a w pge uzyskał średnią 1,638, przy średniej Zmarzłego 2,477
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  57. Powrót do góry    #267
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    No faktycznie róznica niewielka całe 29 pkt do Zmarzlika to raczej 9 zagar który nie zmieścił się w 8 miał małą strate (9pkt)
    Nie sprawdzałem wydawało mi się, że różnica była mniejsza. Generalnie nic nie mam do Zmarzlika to świetny zawodnik razi jeno to ciągle wychwalanie a reszta to tylko tło. I nie chodzi tutaj tylko i Piotra cała reszta to tło przy Zmarzlik. Tak to wygląda.

  58. Powrót do góry    #268
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    A mogę wiedzieć na jakiej podstawie postawiłeś takie wnioski??
    Na podstawie jego dotychczasowej postawy prezentowanej tak na torze jak i poza nim. Talent to zdecydowanie za mało. Zwyczajnie nie wierzę w to by był w stanie przez cały roku uzyskać równą formę i punktować na bardzo wysokim poziomie przez wszystkie turnieje SGP.

  59. Powrót do góry    #269
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariano_Italiano Zobacz posta
    I taka to różnica, że Zmarzlikowi do srebra zabrakło 2 pkt, a Piter do medalu nawet się nie zbliżył, a w pge uzyskał średnią 1,638, przy średniej Zmarzłego 2,477
    Super. Czapkę też masz?

  60. Powrót do góry    #270
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Super. Czapkę też masz?
    No i taka z wami dyskusja. " Gadaj z dupą, to cię osra" 😁
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

Strona 6 z 96 PierwszyPierwszy ... 456781656 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •