Strona 11 z 96 PierwszyPierwszy ... 9101112132161 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 451 do 495 z 4320

Wątek: UNIA LESZNO 2018 - Wątek Klubowy

  1. Powrót do góry    #451
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,229
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Mysle ze oto caly problem.

    Zapewne chca by bylo jak w kopanej czy koszu gdzie zawodnikow mozna swobodnie miedzy 1 a 2 druzyna przerzucac...(oczywiscie w koszu poza obcokrajowcami bo ci nie moga grac w nizszych ligach)

    Np zeby mogli w razie W i potrzeby wystawic Skore a moze np Balona gdyby sie zgodzil w Ekstralidze...


    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Noski za jego przydatny post!

    Aussie (31-10-2017)

  3. Powrót do góry    #452
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Problem jest właśnie taki, że poprzez stworzenie drugiej drużyny nie trzeba byłoby nikogo wypożyczać... Przepis musi być dokładnie taki, żeby można było bez kłopotu żonglować zawodnikami między pierwszą a drugą drużyną.
    Ostatnio edytowane przez Aussie ; 31-10-2017 o 11:45

  4. Powrót do góry    #453
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Powinien być pełny możliwy przepływ z drugiej drużyny do pierwszej, a z pierwszej do drugiej tylko zawodnicy poniżej np. 5 średniej plus juniorzy.

  5. Powrót do góry    #454
    Stały bywalec Awatar pejotl3
    Dołączył
    05-12-2006
    Postów
    562
    Kliknij i podziękuj
    394
    Podziękowania: 198 w 119 postach
    Oczywiście, że druga drużyna ma sens tylko wówczas, gdy nie blokuje się przepływu zawodników z rezerw do pierwszej drużyny na wypadek zdarzeń losowych. Myślę, że rzecz rozbija się o kwestię "przepływu" w drugą stronę. Istnieje obawa, gdyby przepływ z pierwszej drużyny do rezerw był nieograniczony, że Unia II mogłaby wpływać dowolnie na wynik rywalizacji w II lidze, np. na dane spotkanie "wypożyczyć" z pierwszej drużyny Smektałę czy Kurtza. Takie obawy wyrażał m.in. prezes Ostrovii. Jest jasne, że taka możliwość powinna być zablokowana.
    Jak sądzę, regulaminy rozgrywek póki co nie uwzględniają takich sytuacji, bo w ostatnich latach temat drużyn rezerw po prostu nie pojawiał się. Nie widzę jednak problemu, by skorzystać z wcześniejszych doświadczeń. Unia ekstraligowa musiałaby wskazać np. 7 zawodników uprawnionych wyłącznie do jazdy w pierwszej drużynie, przy czym należy stworzyć mechanizm wymuszający, by wśród tych nominowanych byli zawodnicy, którzy rzeczywiście w tej ekstralidze będą startować, aby wykluczyć nadużycia, bo co jak co, ale kombinować Polak potrafi. Można też zastrzec, że po przejechaniu x % biegów w Ekstralidze dany zawodnik nie może już startować w rezerwach.

  6. Powrót do góry    #455
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Dawaj Martines, co to za tajemnice? To tylko nr 8
    Ostaf sugeruje ze to moze byc Fricke.

  7. Powrót do góry    #456
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    Ostaf sugeruje ze to moze byc Fricke.
    No to szykuje się wam zayebiście nudny sezon. Nie to co u nas

  8. Powrót do góry    #457
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    No to szykuje się wam zayebiście nudny sezon. Nie to co u nas
    Jak bedzie nudno to wpadne do Was. Odleglosc mniej wiecej podobna

  9. Powrót do góry    #458
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    Ostaf sugeruje ze to moze byc Fricke.
    Brałbym jednak poprawke na tego autora newsów.
    Ostaf chyba dostał opiernicz, że klikalność mała to płodzi teraz te swoje newsy z d*py, a na drugi dzień dementuje.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  10. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Ali_G (31-10-2017), Aussie (31-10-2017), GoTrEk (31-10-2017), Martines (01-11-2017)

  11. Powrót do góry    #459
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,493
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 381 w 288 postach
    Smierdzi mi albo Frickiem albo faktycznie Przemkiem , chociaz to by musialo sie stac na dniach , chociaz lepiej jak juz to Fricke pod 8

  12. Powrót do góry    #460
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,229
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    To by byl zdecydowanie Rusiecki style...😉

    Ale jakos watpie...

    Moze Balon😜 a mozr Jareczek jednak w Sparcie😉

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  13. Powrót do góry    #461
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    http://www.sportsboard.pl/showthread...Klubowy/page11
    i juz machina ruszyla ... najpierw max teraz pawlicki .. a wystarczylo zeby w panoramie leszczynskiej pojawil sie artykul
    pyra

  14. Powrót do góry    #462
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Przeciez powiedzial ze jak wroci z wakacji to kupi wszystkich

  15. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Scroll za jego przydatny post!

    Aussie (31-10-2017), welna (31-10-2017)

  16. Powrót do góry    #463
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Rusiecki jest aż tak głupi? ładować za podpis+wykupienie z Rybnika 0,5mln? dodatkowo załatwić Brady'ego na cacy? Akcja w stylu Ruska...


    Ps.No chyba że za Jareczka to biorę w ciemno
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #464
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Czy tylko mnie dziwi to odwołanie dzisiejszej konferencji? Wczoraj jak ją ogłaszali to nie wiedzieli jaki jest regulamin? Coś się przez 24h w tej materii zmieniło? Poza tym, czy jest lepsza okazja, niż konferencja prasowa, do naświetlenia istniejących problemów regulaminowych (kwestie "transferów" wewnątrzdrużynowych, terminarza itd.) oraz pokazania siebie w świetle "zbawcy polskiego żużla", któremu złe "marynarki" na to nie pozwalają? Nie, raczej nie istnieje.

    Dlatego wydaje mi się, że kwestia "Unii Rawicz" może mieć tu marginalne znaczenie, a bardziej chodzi o skład. Teraz pytanie czy coś się jednak przeciąga w negocjacjach z Hampelem, może Emilem (kwestie regulaminów reklamowych podnoszone przez Cegłę), czy też faktycznie jest jeszcze ktoś "trzeci" i to o nim chcą powiedzieć na konferencji, a sprawa też jeszcze jest w toku.

  18. Powrót do góry    #465
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,729
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta
    Czy tylko mnie dziwi to odwołanie dzisiejszej konferencji? Wczoraj jak ją ogłaszali to nie wiedzieli jaki jest regulamin? Coś się przez 24h w tej materii zmieniło? Poza tym, czy jest lepsza okazja, niż konferencja prasowa, do naświetlenia istniejących problemów regulaminowych (kwestie "transferów" wewnątrzdrużynowych, terminarza itd.) oraz pokazania siebie w świetle "zbawcy polskiego żużla", któremu złe "marynarki" na to nie pozwalają? Nie, raczej nie istnieje.

    Dlatego wydaje mi się, że kwestia "Unii Rawicz" może mieć tu marginalne znaczenie, a bardziej chodzi o skład. Teraz pytanie czy coś się jednak przeciąga w negocjacjach z Hampelem, może Emilem (kwestie regulaminów reklamowych podnoszone przez Cegłę), czy też faktycznie jest jeszcze ktoś "trzeci" i to o nim chcą powiedzieć na konferencji, a sprawa też jeszcze jest w toku.
    Chyba dobrze kombinujesz. Podobno Hampel, Kołdi i Emil, powiedzieli, ze nie podpiszą kontraktów, póki nie wyjaśni się sprawa tych regulaminów. Zaraz się okażę, że sezon r\transferowy będzie musiał ruszyć od nowa
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #466
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,229
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    No chyba jednak nie bardzo Mariuszku...

    Ta konfa miała dotyczyć współpracy z Rawiczem ,a nie składu.

    Dziś żaden kontrakt nie mógł być przecież podpisany, a nie o to chodzi na konferencji z przedstawieniem składu... Jak liczysz na zamieszanie ze składem w Lesznie to się przeliczysz...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  20. Powrót do góry    #467
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,115
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Jeżeli ściągniecie Fricke'a na rezerwę to macie najsilniejszy skład w historii ekstraligi i zadne brednie o sezonie na luzie już się nie przyjmą. To będzie tylko świadczyć o tym, jakie jest parcie na złoto w Lesznie.

    Na całe szczęście mając w składzie mocnych juniorów i silnego rezerwowego, Baton tego najzwyczajniej w świecie nie ogarnie taktycznie. Poza tym ciekawe, po której kolejce zaczną się kwasy w drużynie.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  21. Powrót do góry    #468
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Już jestem spokojniejszy Temat Fricke był...rok temu.Wojtek Koerber również potwierdza że już żadnych ''bomb'' w Lesznie nie będzie poza tymi o których i tak już wszyscy wiedzą.A to dla mnie źródło najbardziej wiarygodnie w zalewie tego gówna.

    A ty Mariuszku się o kontrakty w Lesznie nie martw bo te były klepnięte już w czasie półfinałowej potyczki z Falubazem ,ciao.


    Ps.Przegląd nie chciał być gorszy od Ostafa i wyssał sobie z palca negocjacje z Przemkiem...
    Ostatnio edytowane przez Mefitzo ; 31-10-2017 o 21:08
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mefitzo za jego przydatny post!

    Aussie (31-10-2017)

  23. Powrót do góry    #469
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    W czwartek Przemek ma byc oficjalnie ogloszony przez GKM. To źródło jeszcze nigdy mnie nie zawiodło, ale dopóki nie bedzie to oficjalnie, to zawsze jakas odrobina niepewności pozostaje. Przypadek Madsena sporo nas w Grudziądzu nauczył.

  24. Powrót do góry    #470
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,761
    Kliknij i podziękuj
    4,015
    Podziękowania: 1,606 w 1,043 postach
    Cytat Zamieszczone przez gkm_fan Zobacz posta
    W czwartek Przemek ma byc oficjalnie ogloszony przez GKM. To źródło jeszcze nigdy mnie nie zawiodło, ale dopóki nie bedzie to oficjalnie, to zawsze jakas odrobina niepewności pozostaje. Przypadek Madsena sporo nas w Grudziądzu nauczył.
    A nie w piątek na imprezie klubowej dla sponsorów?!

  25. Powrót do góry    #471
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Jeżeli ściągniecie Fricke'a na rezerwę to macie najsilniejszy skład w historii ekstraligi i zadne brednie o sezonie na luzie już się nie przyjmą. To będzie tylko świadczyć o tym, jakie jest parcie na złoto w Lesznie.

    Na całe szczęście mając w składzie mocnych juniorów i silnego rezerwowego, Baton tego najzwyczajniej w świecie nie ogarnie taktycznie. Poza tym ciekawe, po której kolejce zaczną się kwasy w drużynie.
    Tu chodzi o to, żeby za wszelką cenę nie mógł niczego spierd...ć...
    A po za tym bardzo wątpię, że jest jeszcze pomysł ściągnięcia istotnego grajka. Dla mnie i tak jedyną, największą bombą mógłby być tylko i wyłącznie powrót Damiana.
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  26. Powrót do góry    #472
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,493
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 381 w 288 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Już jestem spokojniejszy Temat Fricke był...rok temu.Wojtek Koerber również potwierdza że już żadnych ''bomb'' w Lesznie nie będzie poza tymi o których i tak już wszyscy wiedzą.A to dla mnie źródło najbardziej wiarygodnie w zalewie tego gówna.

    A ty Mariuszku się o kontrakty w Lesznie nie martw bo te były klepnięte już w czasie półfinałowej potyczki z Falubazem ,ciao.


    Ps.Przegląd nie chciał być gorszy od Ostafa i wyssał sobie z palca negocjacje z Przemkiem...
    Naprawde chyba sie oszukujesz, ,przeciez to nie w stylu Rusieckiego... zeby przyszedl tu tylko Hampel i Kurtz..
    P.S sam dobrze znasz Rusieckiego i mam wrazenie ze nie do konca wierzyc w to co pisze Koerber...:-P

  27. Powrót do góry    #473
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez pejotl3 Zobacz posta
    Oczywiście, że druga drużyna ma sens tylko wówczas, gdy nie blokuje się przepływu zawodników z rezerw do pierwszej drużyny na wypadek zdarzeń losowych. Myślę, że rzecz rozbija się o kwestię "przepływu" w drugą stronę. Istnieje obawa, gdyby przepływ z pierwszej drużyny do rezerw był nieograniczony, że Unia II mogłaby wpływać dowolnie na wynik rywalizacji w II lidze, np. na dane spotkanie "wypożyczyć" z pierwszej drużyny Smektałę czy Kurtza. Takie obawy wyrażał m.in. prezes Ostrovii. Jest jasne, że taka możliwość powinna być zablokowana.
    Jak sądzę, regulaminy rozgrywek póki co nie uwzględniają takich sytuacji, bo w ostatnich latach temat drużyn rezerw po prostu nie pojawiał się. Nie widzę jednak problemu, by skorzystać z wcześniejszych doświadczeń. Unia ekstraligowa musiałaby wskazać np. 7 zawodników uprawnionych wyłącznie do jazdy w pierwszej drużynie, przy czym należy stworzyć mechanizm wymuszający, by wśród tych nominowanych byli zawodnicy, którzy rzeczywiście w tej ekstralidze będą startować, aby wykluczyć nadużycia, bo co jak co, ale kombinować Polak potrafi. Można też zastrzec, że po przejechaniu x % biegów w Ekstralidze dany zawodnik nie może już startować w rezerwach.
    No tak tylko to druga liga a nie Extra. Po co ten Smektala miałby walczyć w 2 lidze?

  28. Powrót do góry    #474
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,115
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Chociaż bardziej niż Fricke'a obstawiam u was Thomsena.

    Ale równie dobrze może to być powrót Balińskiego jako zawodnika oczekującego.
    Ostatnio edytowane przez sparta_mistrz ; 31-10-2017 o 22:06
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  29. Powrót do góry    #475
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,144
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 497 w 313 postach
    Ja osobiście uwazam,że trochę w tym wszystkim się zapominamy i szukamy mam wrazenie nie następcy Leigh Adamsa , a jego następców. Czy to jest dobre podejście? I tak i nie. Prawda jest taka,ze czkawką odbija nam się romans z duńskimi zawodnikami i szukamy jakiś innych alternatyw. Każdy chciałby mieć w drużynie następcę Leigh Adamsa, ale niestety nie jest to takie proste. I Brady i ewentualnie Max... nie za dużo?
    Rozwój jednego ma być ważniejszy od rozwoju drugiego? Tak to wyglada,ale doświadczenia pod numerem 8/16 żaden z nich jakiegoś większego nie zdobędzie.
    Nie szło ukierunkować się w jedna z opcji i na nią ewentualnie stawiać. Szło zagadać z Mrozkiem i ewentualnie pozostawić im Brady’ego na ten sezon kosztem Maxa bardziej doświadczonego ktory trafił by do Leszna? A tak zaczyna robić się ciasno.
    Opcja Maxa ? Same plusy,ale nie za takie pieniądze o jakiś sie mówi. Z dużej chmury mały deszczy i tak uwazam bedzie tym razem. Opcja Maxa w Lesznie wyglada mało realnie,takze problem o którym sie rozpisałem najprawdopodobniej nie bedzie miał miejsca. Ale zobaczymy jak to bedzie.

  30. Powrót do góry    #476
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    http://www.pomorska.pl/sport/zuzel/g...iadz,12632592/

    Czyli nie tylko o Pawlickiego musimy się obawiać. Ale nawet wychowanka, który w sierpniu mówił, że zostaje chcieli nam sprzątnąć

  31. Powrót do góry    #477
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Dość blisko. Bez pewności, ale ... dość blisko:

    back.jpg

  32. Powrót do góry    #478
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,761
    Kliknij i podziękuj
    4,015
    Podziękowania: 1,606 w 1,043 postach
    Wcale bym się nie zdziwił. Bally miał wylądować w Rawiczu nie pyklo więc byłby idealnym rezerwowym. Jak to wypali kibice będą zachwyceni sądzę.

  33. Powrót do góry    #479
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Damian nie jest zawodnikiem na ekstraligę. Fajnie, super, ale po co?

  34. Powrót do góry    #480
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Kurcze, nie wiem do końca, czy robią dobrze (klub/zawodnik).
    Może lepiej, aby pojeździł w Pile, Gnieźnie. To tylko dla przykładu. Chodzi mi o jazdę. W Lesznie byłby raczej rezerwowym na 80% zawodów.

    Z drugiej strony, pytanie dla mega statystyków naszego niszowego, ale i tak nadal sportu.

    Czy prawidłowa jest moja teza na szybko, że NAJSTARSZYM polskim żużlowcem, który jeszcze nie zmieniał klubu (piszę o PGE) jest .............. 25 letni zawodnik, Patryk Dudek?

  35. Powrót do góry    #481
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,737
    Kliknij i podziękuj
    531
    Podziękowania: 2,110 w 1,469 postach
    Cytat Zamieszczone przez There_is_no_spoon Zobacz posta
    Kurcze, nie wiem do końca, czy robią dobrze (klub/zawodnik).
    Może lepiej, aby pojeździł w Pile, Gnieźnie. To tylko dla przykładu. Chodzi mi o jazdę. W Lesznie byłby raczej rezerwowym na 80% zawodów.

    Z drugiej strony, pytanie dla mega statystyków naszego niszowego, ale i tak nadal sportu.

    Czy prawidłowa jest moja teza na szybko, że NAJSTARSZYM polskim żużlowcem, który jeszcze nie zmieniał klubu (piszę o PGE) jest .............. 25 letni zawodnik, Patryk Dudek?
    Na tą chwilę, to raczej Miedziński. Przynajmniej do czasu oficjalnego ogłoszenia jego przynależności klubowej.

  36. Powrót do góry    #482
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Ok. Formalnie Miedziak. Ale już tylko formalnie.
    Dudek. Patryk. 25 lat. Ostatni Mohikanin.

    Dziwny jest ten żużel. Cyrk.

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi There_is_no_spoon za jego przydatny post!

    Ali_G (01-11-2017)

  38. Powrót do góry    #483
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,729
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Czy prawidłowa jest moja teza na szybko, że NAJSTARSZYM polskim żużlowcem, który jeszcze nie zmieniał klubu (piszę o PGE) jest .............. 25 letni zawodnik, Patryk Dudek?
    Jeśli chodzi o sam fakt nie zmieniania klubu, to po odejściu Miedziaka tak będzie. Dudkowi w tym roku strzelił mały jubileusz. Czyli 10 lat w barwach Falubazu. Lepszy od niego jest tylko Protas który ma 15 lat w barwach Falubazu, z tego 11 ostatnich lat w Faluabzie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #484
    Mistrz FTSL 2018
    Dołączył
    01-01-2013
    Postów
    415
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Wcale bym się nie zdziwił. Bally miał wylądować w Rawiczu nie pyklo więc byłby idealnym rezerwowym. Jak to wypali kibice będą zachwyceni sądzę.
    A to już wiadomo że nie pykło z tym Rawiczem, czy narazie jest to odłożone w czasie ?

  40. Powrót do góry    #485
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,761
    Kliknij i podziękuj
    4,015
    Podziękowania: 1,606 w 1,043 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tomaszw1994 Zobacz posta
    A to już wiadomo że nie pykło z tym Rawiczem, czy narazie jest to odłożone w czasie ?
    Odlozone rzekomo.

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    Tomaszw1994 (01-11-2017)

  42. Powrót do góry    #486
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,985
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 597 w 395 postach
    Nasi planują w ogóle jakąś konferencję? trzeba ładnie zaprezentować parówkę...inaczej nie wypada

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Ali_G za jego przydatny post!

    Tomaszw1994 (01-11-2017)

  44. Powrót do góry    #487
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,493
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 381 w 288 postach
    Bali byl by idealny , na rezerwie niezly zawodnik , swietna atmosfera , legenda klubu czego chciec wiecej

  45. Powrót do góry    #488
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Bali byl by idealny , na rezerwie niezly zawodnik , swietna atmosfera , legenda klubu czego chciec wiecej
    Damian na ekstralige jeat juz niestety za slaby co dobitnie pokazal ten sezon. No chyba ze miejsce w skladzie ma miec za zaslugi to ok

  46. Powrót do góry    #489
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Wystarczyło kilka słów w watku O Balinie i już news powstał.
    Bez tego forum te pismaki nie mieliby o czym pisać.

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/71...rany-pod-uwage
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  47. Powrót do góry    #490
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    spotkałem raz Bartłomieja Rutę i bardzo brzydko od niego pachniało. gość się chyba nie myje
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  48. Powrót do góry    #491
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez gkm_fan Zobacz posta
    http://www.pomorska.pl/sport/zuzel/g...iadz,12632592/

    Czyli nie tylko o Pawlickiego musimy się obawiać. Ale nawet wychowanka, który w sierpniu mówił, że zostaje chcieli nam sprzątnąć
    Padła taka oferta - potwierdziliśmy w dwóch źródłach. Unia Leszno szukała i wciąż szuka jeszcze jednego zawodnika. Ma pięciu seniorów (Kołodziej, Hampel, Pawlicki, Sajfutdinow, Hampel, Kurtz - dwaj ostatni to nowe nabytki), a miejsc jest w składzie sześć od przyszłego sezonu.

    Czytaj więcej: http://www.pomorska.pl/sport/zuzel/g...iadz,12632592/

    Atak Klonów!!! Pomorska jak zawsze w formie
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  49. Powrót do góry    #492
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    a ja cos czuje w kosciach ze jak mam byc bomba to bedzie !! tez powrot do korzeni , polskich korzeni w lidze .. tu zaczynal w polsce kariere i tu chce ja skonczyc najsmypatyczniejszy zawodnik swiata wielekrotny mistrz swiata indywidualny ... nie skaziteln postac .. zawsze usmiechniety... prosze panstwa witamy na pokladzie unii leszno .. greg " grin' hancock
    pyra

  50. Powrót do góry    #493
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez pyra Zobacz posta
    a ja cos czuje w kosciach ze jak mam byc bomba to bedzie !! tez powrot do korzeni , polskich korzeni w lidze .. tu zaczynal w polsce kariere i tu chce ja skonczyc najsmypatyczniejszy zawodnik swiata wielekrotny mistrz swiata indywidualny ... nie skaziteln postac .. zawsze usmiechniety... prosze panstwa witamy na pokladzie unii leszno .. greg " grin' hancock
    Bez przesady. Po co niby ten Dziadek by wam był?
    Pake macie dobrą, nie potrzeba tam już starych pryków.

    Lepiej niech to bedzie ktoś słabszy.
    Rezerrwowy i juniorzy też chcą pojezdzić.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  51. Powrót do góry    #494
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    ma byc bomba ... to bedzie
    pyra

  52. Powrót do góry    #495
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez pyra Zobacz posta
    ma byc bomba ... to bedzie
    Może faktycznie bedzie to Balina.
    W razie kontuzji by był, no i wróciłaby legenda tego klubu.
    Można to rozpatrywać w kategorii tych bombowych.

    Mocy w zespole macie aż nadto. Mecze wygrywane do 25-30 szybko by się wszystkim zniudziły.
    Dziadyga jakoś w ogóle nie pasuje do koncepcji.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

Strona 11 z 96 PierwszyPierwszy ... 9101112132161 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •