Strona 19 z 96 PierwszyPierwszy ... 917181920212969 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 811 do 855 z 4320

Wątek: UNIA LESZNO 2018 - Wątek Klubowy

  1. Powrót do góry    #811
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    771
    Kliknij i podziękuj
    67
    Podziękowania: 74 w 46 postach
    3. Tylko zawodnicy drugiej drużyny klubowej (niższej ligi) mają prawo startu
    w drużynie wyższej ligi, z tym jednak, że jeżeli zawodnik drugiej drużyny będzie
    w składzie pierwszej drużyny 4 razy, staje się automatycznie następnym
    zawodnikiem pierwszej drużyny i traci prawo do startu w niższej lidze.


    A co z tym zapisem ? Został ?

  2. Powrót do góry    #812
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Brakuje mi tym regulaminie dokładnego określenia co z zawodnikami powyżej 23 roku życia. Nigdzie nie jest napisane, że Baliński/Skórnicki/Worallowie/Wells nie mogą startować w pierwszej drużynie, choć domyślam się że takie były intencje twórców regulaminu. A na ten moment to wyraźnie nie jest to zabronione, a co nie jest zabronione to jest dozwolone

    Edit:
    Cytat Zamieszczone przez FANATICOS Zobacz posta
    3. Tylko zawodnicy drugiej drużyny klubowej (niższej ligi) mają prawo startu
    w drużynie wyższej ligi, z tym jednak, że jeżeli zawodnik drugiej drużyny będzie
    w składzie pierwszej drużyny 4 razy, staje się automatycznie następnym
    zawodnikiem pierwszej drużyny i traci prawo do startu w niższej lidze.


    A co z tym zapisem ? Został ?
    No właśnie go nie ma i jest sytuacja o której napisałem

  3. Powrót do góry    #813
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,224
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Wedlug mnie jasno wynika ze skoro tego zapisu nie ma to ani Bally, ani Skora czy Woralle nie moga pojechac w 1 druzynie...co jest totalnie bez sensu...

    Do 1 marca trzeba okreslic kto jest przynalezny do ktorej druzyny I potem juz zonglowac mozna zawodnikami do 23 lat...

    Tym bardziej dziwi fakt nie zakontraktowania 6 seniora...



    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  4. Powrót do góry    #814
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Wedlug mnie jasno wynika ze skoro tego zapisu nie ma to ani Bally, ani Skora czy Woralle nie moga pojechac w 1 druzynie...co jest totalnie bez sensu...

    Do 1 marca trzeba okreslic kto jest przynalezny do ktorej druzyny I potem juz zonglowac mozna zawodnikami do 23 lat...

    Tym bardziej dziwi fakt nie zakontraktowania 6 seniora...



    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Wiem, że tak to należy pewnie rozumieć, ale jednak furtka jest - nic wprost nie jest zabronione. Nie wiem dlaczego nie zostawili przepisu, o którym pisał FANATICOS - mogli nawet jeszcze o jeden start ograniczyć tą możliwość, ale ją zostawić.

    W tym kontekście to faktycznie trochę dziwne, że nie ma jeszcze 1-2 młodych zagraniczników - może już niekoniecznie pokroju Czugunowa, ale chociaż taki Hansen, który podpisał w Falubazie albo Karion, który podpisał w Ostrowie. Jeden i tak jest już w II lidze, a drugi pewnie tam trafi - mogliby więc jeździć równie dobrze w Rawiczu.

    No nic, czekamy na Lindseya jako awaryjną opcję za Trofimowa/Szlauderbacha, bo ten młody Smith to punktowo na wyspach szału nie robi. W przypadku jednej kontuzji Smyk pod 8 i chwilę tak wytrzymamy, ale dwie kontuzje rozwalą nam cały sezon.

  5. Powrót do góry    #815
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Dzisiejszy tekst Ostafa:

    "Zrobiłem sobie transferowy rachunek sumienia. Wiadomo, że to jest taki okres, w którym nie da się uciec od plotek i spekulacji. Nie zwalnia to jednak dziennikarza od rzetelności i prezentowania faktów, a nie wydumanych informacji. Nie liczyłem, ile tekstów o kadrowych zmianach napisałem. Biję się jednak w pierś, a dodatkowo sypię głowę popiołem, gdy sobie przypomnę, jak mnie delikatnie poniosło i napisałem, że ROW czeka na przelew z Leszna za Fricke'a. Czekał, ale dziś twierdzę, że ten tekst mogłem sobie podarować. Za dużo tam było niewiadomych. I chyba też jednak w Rybniku mylili się sądząc, że Unia dogadała się z Maxem."

  6. Powrót do góry    #816
    Użytkownik Awatar lakov
    Dołączył
    30-03-2003
    Postów
    92
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 8 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Wedlug mnie jasno wynika ze skoro tego zapisu nie ma to ani Bally, ani Skora czy Woralle nie moga pojechac w 1 druzynie...co jest totalnie bez sensu...

    Do 1 marca trzeba okreslic kto jest przynalezny do ktorej druzyny I potem juz zonglowac mozna zawodnikami do 23 lat...

    Tym bardziej dziwi fakt nie zakontraktowania 6 seniora...



    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Opcja jest jescze inna ... regulamin reguluje przeplyw zawodnikow z pierwszej druzyny do drugiej, mozna wysnuć wniosek ze z drugiej do pierwszej mozna wypozyczyc kazdego.

    Nic tylko wszystkich zglosic do drugiej druzyny 😎

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    LaKoV

    UNIA Leszno 4ever !

  7. Powrót do góry    #817
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Moim zdaniem nie ma co kombinowac na zasadzie: jak nie jest zabronione to kombinujmy.
    Jesli tak bedziemy robic to pomysl pomysl 2druzyny momentalnie bedzie mial wiecej przeciwnikow niz zwolennikow, a za rok jak wprowadza poprawki to sie okaze ze w 2019 Unia Kolejarz Rawicz nie wustaruje.
    To ma byc chyba na kilka lat, s nie tylko na rok. Wiec nie dajmy im powodow dla ktorych zabronia calkowicie jakiekolwiek tasowanie zawodnikami.

  8. Powrót do góry    #818
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Co z przepisem, że zawodnik może jechać tylko w trzech ligach?
    Taki Kurtz ma Anglię, pewnie będzie mial Szwecji i SE więc 2 liga będzie jego czwarta.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  9. Powrót do góry    #819
    Użytkownik Awatar windykator
    Dołączył
    27-12-2012
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    33
    Podziękowania: 56 w 36 postach
    Dla mnie jest oczywiste, że zawodnicy powyżej 23 roku życia, a zgłoszeni do drugiej drużyny, nie mogą startować w pierwszej.
    Myślę, że w Unii będą traktować drugą drużynę jako swoisty wentyl bezpieczeństwa.
    Jak Brady, Smyku lub Domin będą mieli pretensje, że jadą tylko kilka biegów w ekstra, dostaną dodatkowe starty w Rawiczu.
    Z całą pewnością Baronowi będzie łatwiej wytłumaczyć np. Smykowi tylko 3 stary w meczu przeciwko np. Falubazom, gdzie każdy senior nastuka koło 10-12 punktów z bonusami i nie będzie kogo zmieniać juniorem.
    Ja byłbym za tym, by systematycznie zacząć wprowadzać trzeciego juniora do pierwszej drużyny. Smyk na seniorkę lub rezerwę (oczywiście w łatwiejszych spotkaniach), a trzeci junior pod 14-15). U nas to oczywiście nie przejdzie, bo najlepszy junior potrzebuje też tych łatwiejszych punktów...

  10. Powrót do góry    #820
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Co z przepisem, że zawodnik może jechać tylko w trzech ligach?
    Taki Kurtz ma Anglię, pewnie będzie mial Szwecji i SE więc 2 liga będzie jego czwarta.
    Brady już podpisał kontrakt w Vetlandzie Mało prawdopodobny wydaje mi się scenariusz z Kurtzem czy Smykiem w 2 lidze.
    Oczywiście jest taka możliwość , ale po cholerę im to? No chyba że Rusiecki chcę wyprostować byznesmena Rzeszowskiego :-P

    PS.Dyskusja o żonglowaniu między 1 a 2 drużyną to rozumiem tylko w wypadku sytuacji podbramkowych? (kontuzja 2 zawodników)
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #821
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    PS.Dyskusja o żonglowaniu między 1 a 2 drużyną to rozumiem tylko w wypadku sytuacji podbramkowych? (kontuzja 2 zawodników)
    Oczywiście, że tak. Dlatego dziwią mnie w drużynie Worallowie i Wells, skoro nie można będzie ich w razie czego dać do Leszna na chociaż 2-3 mecze - ten przepis śmiało mógł zostać. W tym kontekście im więcej młodych w Rawiczu tym lepiej. A jeśli byliby to młodzi dający chociaż cień nadziej na punkty w Ekstralidze to już w ogóle byłaby bajka.

    Jeśli projekt wytrzyma jeszcze na sezon 2019 to powinni iść składem bardziej w tym kierunku - brać od Leigh i Rossitera jak najwięcej 17 latków do objeżdżania. Teraz chyba za bardzo poniosła ich chęć wygrania jak największej ilości meczów, na czym mocno mogło zależeć Rawiczowi, ale przez to nasze pole manewru jest bardzo ograniczone.

  12. Powrót do góry    #822
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,399
    Kliknij i podziękuj
    4,435
    Podziękowania: 1,703 w 1,010 postach
    Wasze Złotówki mówią tak :"Kochamy Jarka ".

    I ze wzajemnością.
    UNSCARED

  13. Powrót do góry    #823
    Użytkownik
    Dołączył
    08-09-2014
    Postów
    168
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 70 w 41 postach
    Panowie, ale tak zupełnie poważnie za kogo mieliby jechać Worrall bros? albo Smith? Skoro nawet Zengota na ławce siedział, a Kilde miał 3 albo 4 biegi? Jest 4 mocnych seniorów + Kurtz, miejsc w biegach do obsadzenia 24..
    Autonomiczna WIELKOPOLSKA Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #824
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez RJG_11 Zobacz posta
    Panowie, ale tak zupełnie poważnie za kogo mieliby jechać Worrall bros? albo Smith? Skoro nawet Zengota na ławce siedział, a Kilde miał 3 albo 4 biegi? Jest 4 mocnych seniorów + Kurtz, miejsc w biegach do obsadzenia 24..
    Chodzi tylko i wyłącznie o problem w przypadku kontuzji któregoś z seniorów.
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  15. Powrót do góry    #825
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,542
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 131 w 80 postach
    W razie kontuzji mamy ZZ lub jedziemy 3 juniorami. Żaden obcy z Rawicza nie pojedzie lepiej niż Smyk czy Kubera. Jedyną sensowną opcją jest Damian ze względu na wartość sentymentalną i na pewno większe obycie z Ekstraligą niż pozostałe niedźwiadki. Nie po to nasi stworzyli silną drużynę by się posiłkować zawodnikami 2-ligowymi!! To powinno działać tylko w drugą stronę czyli młodzi do Rawicza. To my mamy wspierać Kolejarza a nie na odwrót.

  16. Powrót do góry    #826
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    771
    Kliknij i podziękuj
    67
    Podziękowania: 74 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Co z przepisem, że zawodnik może jechać tylko w trzech ligach?
    Taki Kurtz ma Anglię, pewnie będzie mial Szwecji i SE więc 2 liga będzie jego czwarta.

    Robert Lambert 2017 polska, szwedzka i dwie angielskie

  17. Powrót do góry    #827
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Lambert startując w 2 lidze polskiej nie był zobowiązany do dostarczenia glejtu o 3 ligach Panu Stepniewskiemu.
    Ten glejt obowiązywał tylko zawodnikow w SE??
    Zresztą nie wiem czy dalej obowiązuje, bo regulaminy w naszej żużlowej są dynamiczniejsze niż codzienne wiadomości o powrocie Kubicy do F1
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  18. Powrót do góry    #828
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    https://www.siepomaga.pl/jankajoch

    Syn Adama Kajocha walczy o zdrowie.

    Moze ktos zajzy i dorzuci troche grosza. Informacja jest tez przekazywana za pośrednictwem Teittera

  19. Powrót do góry    #829
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    A Łajzy ze strzeleckiej zamiast uzupełnić brakującą kwotę (To nie jest jakaś zawrotna kwota na tak majętny klub) to podają na twitterze link do zbiórki...Tak wiem co to ich obchodzi , nie przejmują się losem Andrzeja Szymańskiego ,a mają sobie zawracać Gitarę synem wychowanka? Popytajcie jak traktują swoich byłych zawodników.Liczy się tu i teraz , nic innego ich nie obchodzi.


    Ps.Kiedyś Kryjom powiedział że na żużel Adam Kajoch był zbyt inteligentny...Powodzenia Adam!
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  20. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mefitzo za jego przydatny post!

    Ali_G (18-11-2017), GoTrEk (19-11-2017), Mariano_Italiano (19-11-2017)

  21. Powrót do góry    #830
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Adaś trzymaj się!
    Wygrałeś bieg w Toruniu w finale, który to ów bieg mega przyczynił się do złota.
    Teraz też wygracie. Trzymam kciuki.

    Pomóżcie, jak tylko możecie. Nawet złotówką.

    P.S. Igła, morrisdoe. No ruszcie kuźwa swoje spasione dupy i pomóżcie też. Krótki telefon do Piotra i możecie pomóc w mega sprawie.
    Ruszcie, k..wa dupy.
    Ostatnio edytowane przez There_is_no_spoon ; 19-11-2017 o 13:35

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi There_is_no_spoon za jego przydatny post!

    GoTrEk (19-11-2017)

  23. Powrót do góry    #831
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Dzięki za info. Pomoc już wysłana. Nie mam fakebooka ani tłi coś tam, dlatego takie info powinno być na elka.pl. Wbrew pozorom takich "nieistniejących" ludzi jak ja jest sporo. Gdyby nie SB nawet bym nie wiedział, że Adam potrzebuje pomocy.
    Adam trzymaj się. Na pewno się uda.
    Ostatnio edytowane przez Robert_Leszno ; 19-11-2017 o 16:08
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  24. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Robert_Leszno za jego przydatny post!

    Dominik (19-11-2017), j-rules (19-11-2017), pyra (19-11-2017)

  25. Powrót do góry    #832
    Użytkownik Awatar windykator
    Dołączył
    27-12-2012
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    33
    Podziękowania: 56 w 36 postach
    Cytat Zamieszczone przez There_is_no_spoon Zobacz posta

    P.S. Igła, morrisdoe. No ruszcie kuźwa swoje spasione dupy i pomóżcie też. Krótki telefon do Piotra i możecie pomóc w mega sprawie.
    Ruszcie, k..wa dupy.
    ****a. kim Ty jesteś, by pisać takie teksty.
    Ruszamy spasione dupy. Ty wrzucasz połowę brakującej kwoty, a ja daję resztę.
    Pasuje?

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi windykator za jego przydatny post!

    aphekz (20-11-2017)

  27. Powrót do góry    #833
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,807
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez There_is_no_spoon Zobacz posta
    Adaś trzymaj się!
    Wygrałeś bieg w Toruniu w finale, który to ów bieg mega przyczynił się do złota.
    Teraz też wygracie. Trzymam kciuki.

    Pomóżcie, jak tylko możecie. Nawet złotówką.

    P.S. Igła, morrisdoe. No ruszcie kuźwa swoje spasione dupy i pomóżcie też. Krótki telefon do Piotra i możecie pomóc w mega sprawie.
    Ruszcie, k..wa dupy.
    wuluzujcie majty ok ty i kolega niech kazdy wrzuci ile moze

    Cytat Zamieszczone przez windykator Zobacz posta
    ****a. kim Ty jesteś, by pisać takie teksty.
    Ruszamy spasione dupy. Ty wrzucasz połowę brakującej kwoty, a ja daję resztę.
    Pasuje?
    po co te spory i klotnie . idzie mikolaja i kto wie co przyniesie
    pyra

  28. Powrót do góry    #834
    Użytkownik Awatar windykator
    Dołączył
    27-12-2012
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    33
    Podziękowania: 56 w 36 postach
    Cytat Zamieszczone przez pyra Zobacz posta


    po co te spory i klotnie
    Kolega wydaje cudze pieniądze.
    Ja chcę, by wyszło z tego coś pozytywnego przy jego współudziale.

  29. Powrót do góry    #835
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Cytat Zamieszczone przez There_is_no_spoon Zobacz posta

    P.S. Igła, morrisdoe. No ruszcie kuźwa swoje spasione dupy i pomóżcie też. Krótki telefon do Piotra i możecie pomóc w mega sprawie.
    Ruszcie, k..wa dupy.
    Dlaczego zakładasz, że nie pomogli? Mają trąbić publicznie, że pomogli, to dopiero będzie po nich jazda, że się lansują na czyimś nieszczęściu.

    Słaba jest ta Twoja wypowiedź, tyle ode mnie
    Tylko Falubaz

  30. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi grafi25 za jego przydatny post!

    Dominik (19-11-2017), windykator (19-11-2017)

  31. Powrót do góry    #836
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Hmm, dorzuciłem swoje parę złotych. Cel jak najbardziej słuszny.

    Ale zastanawia mnie jedno. Kwota jaką potrzebują na leczenie synka, nie jest jakaś specjalnie duża. Brakuje ponad 25 tys. Przecież ten temat można by załatwić nawet w środowisku samych zawodników. A klub Unia Leszno mógłby to po prostu odp. zorganizować. Nawet Metanol mógłby skrzyknąć jakąś ściepę wśród samych zawodników. Ostatnio nawet była okazja. Przecież Cegła coś tam gadał, ze blisko 90 zawodników ostro walczyło o swoje. Wyszłoby po niecałe 500 PLn od zawodnika. Coś mi się wydaje, że ta akcja źle została rozpropagowana. Nie mam nic do Golloba, ale dla niego to pomoc ruszyła zanim ktokolwiek wiedział czy w ogóle będzie taka pomoc potrzebna.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #837
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,178
    Kliknij i podziękuj
    1,537
    Podziękowania: 1,188 w 908 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Dlaczego zakładasz, że nie pomogli? Mają trąbić publicznie, że pomogli, to dopiero będzie po nich jazda, że się lansują na czyimś nieszczęściu.

    Słaba jest ta Twoja wypowiedź, tyle ode mnie

    Dokładnie, zgadzam się. Nie wszyscy muszą trąbić na prawo i lewo , że /ewentualnie/ zrobili coś dobrego... Zamiast atakować innych, każdy niech sam pomoże,jeżeli ma środki... Pozdrawiam

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, dorzuciłem swoje parę złotych. Cel jak najbardziej słuszny.

    Ale zastanawia mnie jedno. Kwota jaką potrzebują na leczenie synka, nie jest jakaś specjalnie duża. Brakuje ponad 25 tys. Przecież ten temat można by załatwić nawet w środowisku samych zawodników. A klub Unia Leszno mógłby to po prostu odp. zorganizować. Nawet Metanol mógłby skrzyknąć jakąś ściepę wśród samych zawodników. Ostatnio nawet była okazja. Przecież Cegła coś tam gadał, ze blisko 90 zawodników ostro walczyło o swoje. Wyszłoby po niecałe 500 PLn od zawodnika. Coś mi się wydaje, że ta akcja źle została rozpropagowana. Nie mam nic do Golloba, ale dla niego to pomoc ruszyła zanim ktokolwiek wiedział czy w ogóle będzie taka pomoc potrzebna.
    Też tak pomyślałem. Pytanie tylko czy zawodnicy o sprawie wiedzą?

    Teraz już pewnie tak
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 19-11-2017 o 22:26

  33. Powrót do góry    #838
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Te 25 tys to mógłby po prostu klub dorzucić, dla którego to jest tyle co nic...i mam nadzieję, że tak sie stanie.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  34. Powrót do góry    #839
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,807
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez windykator Zobacz posta
    Kolega wydaje cudze pieniądze.
    Ja chcę, by wyszło z tego coś pozytywnego przy jego współudziale.
    nigdy nie wydawalem cudzych i nie wydaje ! a jesli dla ciebie twoja przyslowiowa zlotowka to problem.. to nie mamy o czym dyskutowac

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, dorzuciłem swoje parę złotych. Cel jak najbardziej słuszny.

    Ale zastanawia mnie jedno. Kwota jaką potrzebują na leczenie synka, nie jest jakaś specjalnie duża. Brakuje ponad 25 tys. Przecież ten temat można by załatwić nawet w środowisku samych zawodników. A klub Unia Leszno mógłby to po prostu odp. zorganizować. Nawet Metanol mógłby skrzyknąć jakąś ściepę wśród samych zawodników. Ostatnio nawet była okazja. Przecież Cegła coś tam gadał, ze blisko 90 zawodników ostro walczyło o swoje. Wyszłoby po niecałe 500 PLn od zawodnika. Coś mi się wydaje, że ta akcja źle została rozpropagowana. Nie mam nic do Golloba, ale dla niego to pomoc ruszyła zanim ktokolwiek wiedział czy w ogóle będzie taka pomoc potrzebna.
    mariusz nie rozumiemsz !!! ty ,, ja ma ci wyjasnic ? gollob marka ogolno swiatowa a kajoch .... ? jestes ponoc kumaty !!!
    pyra

  35. Powrót do góry    #840
    Użytkownik Awatar windykator
    Dołączył
    27-12-2012
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    33
    Podziękowania: 56 w 36 postach
    Cytat Zamieszczone przez pyra Zobacz posta
    nigdy nie wydawalem cudzych i nie wydaje ! a jesli dla ciebie twoja przyslowiowa zlotowka to problem.. to nie mamy o czym dyskutowac
    Nie Ciebie miałem na myśli.
    Myślałem, że to oczywiste..

  36. Powrót do góry    #841
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez pyra Zobacz posta
    nigdy nie wydawalem cudzych i nie wydaje ! a jesli dla ciebie twoja przyslowiowa zlotowka to problem.. to nie mamy o czym dyskutowac

    mariusz nie rozumiemsz !!! ty ,, ja ma ci wyjasnic ? gollob marka ogolno swiatowa a kajoch .... ? jestes ponoc kumaty !!!
    Doskonale rozumiem, pytanie zadałem retoryczne. I jeszcze raz powtórzę, o nic nie obwiniam tutaj Golloba. Ale podejście do tematu mediów, środowiska czy nawet kibiców, jest diametralnie inne. I to mnie wkrewia.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #842
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Doskonale rozumiem, pytanie zadałem retoryczne. I jeszcze raz powtórzę, o nic nie obwiniam tutaj Golloba. Ale podejście do tematu mediów, środowiska czy nawet kibiców, jest diametralnie inne. I to mnie wkrewia.
    Skoro jest to nowy temat dla kibiców Leszna to co się dziwisz. Pewnie dla środowiska żużlowego również.
    Zresztą zupełnie inaczej wygląda sytuacja jak ktoś jest czynnym żużlowcem z reguły informacja dochodzi zdecydowanie szybciej.

    Być może Kajoch nie chciał wcześniej wykorzystywać faktu, że w przeszłości jeździł na żużlu.

    Najważniejsze, że sprawa wypłynęła na szersze wody. Kto pomoże to już jego prywatna sprawa.
    Tylko Falubaz

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi grafi25 za jego przydatny post!

    Dominik (20-11-2017)

  39. Powrót do góry    #843
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,807
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Doskonale rozumiem, pytanie zadałem retoryczne. I jeszcze raz powtórzę, o nic nie obwiniam tutaj Golloba. Ale podejście do tematu mediów, środowiska czy nawet kibiców, jest diametralnie inne. I to mnie wkrewia.
    czyli nadal nie rozumiesz gollob& kajoch nawet twoim zdaniem retorycznie !
    pyra

  40. Powrót do góry    #844
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Windykatorze, ja już pomogłem.
    Jak chcesz, to dam Ci na PW adres e-mail do Adasia i pomóż po weryfikacji w podobny sposób.
    Konkret?

  41. Powrót do góry    #845
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,982
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 597 w 395 postach
    A kim Ty Jesteś windykatorze, że też pouczasz? Może Pan Igielski tak zabolał?

    W każdym razie Adam Kajoch otrzymał już wsparcie jakiś czas temu od SSKUL. Był organizowany bieg. Zachęcam do śledzenia poczynań Stowarzyszenia, bo Ci "bandyci" robią wiele dobrego i pamiętają przede wszystkim o tych, którzy już a torze nie jeżdża.

    SSA Unia ma najwyraźniej problemy z pamięcią i nie pamięta o swoich zawodnikach, działaczach. Co za problem wrzucić ten apel na swoją stronę, fb i inne ptaszki? Trzeba chcieć i musi być w to zaangażowana osoba, człowiek z pasją.

    Pierwszy przykład z brzegu, to Andrzej Szymański. Otrzymał pomoc od obcego klubu... Falubazu. Gdzie była i jest Unia? Kibice na szczęście pamiętają, ale w rozmowie z Andrzejem można wyczytać żal i zawód, że jego klub, Unia Leszno jakoś tak nie za bardzo chce pomóc.

  42. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Ali_G za jego przydatny post!

    GoTrEk (20-11-2017), Tomaszw1994 (20-11-2017)

  43. Powrót do góry    #846
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez windykator Zobacz posta
    Kolega wydaje cudze pieniądze.
    Ja chcę, by wyszło z tego coś pozytywnego przy jego współudziale.
    Wydaje cudze pieniądze, tu mówisz o żebrach w magistracie na pokrycie kontraktu duńskiego 3 krotnego mistrza świata??

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi piterma za jego przydatny post!

    GoTrEk (21-11-2017)

  45. Powrót do góry    #847
    Użytkownik Awatar windykator
    Dołączył
    27-12-2012
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    33
    Podziękowania: 56 w 36 postach
    Cytat Zamieszczone przez There_is_no_spoon Zobacz posta
    Windykatorze, ja już pomogłem.
    Jak chcesz, to dam Ci na PW adres e-mail do Adasia i pomóż po weryfikacji w podobny sposób.
    Konkret?
    Nie potrzebuję weryfikacji.
    Wejdź na siepomaga.pl
    Starczy od windykatora?
    Fajnie by było zebrać przed świętami całą potrzebną kwotę.
    Jeśli 24/12 nie będzie całej potrzebnej kwoty dorzucę do 100%.
    Pasuje?
    Konkret?

  46. Powrót do góry    #848
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,982
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 597 w 395 postach
    Cytat Zamieszczone przez windykator Zobacz posta
    Nie potrzebuję weryfikacji.
    Wejdź na siepomaga.pl
    Starczy od windykatora?
    Fajnie by było zebrać przed świętami całą potrzebną kwotę.
    Jeśli 24/12 nie będzie całej potrzebnej kwoty dorzucę do 100%.
    Pasuje?
    Konkret?
    Witamy na forum Pana IRENEUSZA

    Za wpłatę szacun o innych sprawach, przy innej okazji. Z pewnością będzie do Pana sporo pytań

  47. Powrót do góry    #849
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,224
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Przecież koledze chodzilo o to by klub naglosnil spraw, zaangażował się w pomoc ,a nie by IGIELSKI I Morrisdoe dali z wlasnej kieszeni tyle ile brakuje i załatwili sprawę...

    A Wy tu zaczynavie wyjeżdżać z jakimiś tekstami kto da wiecej i ile to nie zrobil... slabe to...

    Swoją drogą ktoś mi wyjaśni kim w tym klubie jest do cholery Pan Morrisdoe? Koleś wziął się z nikad, przypaletal do parkingu chyba jakoś razem z Nickim i tak został...teraz widzę śmiga w ciuchach klubowych, z plakietkammi VIP I właściwie co robi w parku maszyn w czasie meczu i po jaką cholerę?

    To jakiś kumpel od stołu prezesa i zarządu czy odnaleziony kolega z podstawówki jeszcze??

    Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Noski za jego przydatny post!

    Martines (21-11-2017)

  49. Powrót do góry    #850
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,982
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 597 w 395 postach
    Na rozruszanie wątku...

    Po raz kolejny kibice ze Stowarzyszenia Sympatyków Klubu Unia Leszno ruszają z inicjatywą przy wsparciu prezydenta m. Leszna. Pomóżmy małemu Jankowi!

    Może jest jakiś chętny na kewlar Pitera? Byczek?:-D

    https://m.facebook.com/story.php?sto...55637934480363

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Ali_G za jego przydatny post!

    Dominik (24-11-2017)

  51. Powrót do góry    #851
    Użytkownik
    Dołączył
    02-11-2017
    Postów
    67
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 32 w 17 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Pierwszy przykład z brzegu, to Andrzej Szymański. Otrzymał pomoc od obcego klubu... Falubazu. Gdzie była i jest Unia? Kibice na szczęście pamiętają, ale w rozmowie z Andrzejem można wyczytać żal i zawód, że jego klub, Unia Leszno jakoś tak nie za bardzo chce pomóc.
    Potwierdzam. Od kilkunastu lat A.Szymański dostaje z Falubazu wsparcie finansowe... Bez medialnego szumu, zdjęć i newsów. Można?

  52. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gracowy za jego przydatny post!

    Ali_G (24-11-2017)

  53. Powrót do góry    #852
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,982
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 597 w 395 postach
    Windykatorze...tfu Panie Igielski, może wrzucicie jakieś info nt. licytacji kewlaru Pitera? Mały Janek potrzebuje wsparcia!

  54. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Ali_G za jego przydatny post!

    windykator (24-11-2017)

  55. Powrót do góry    #853
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Windykatorze...tfu Panie Igielski, może wrzucicie jakieś info nt. licytacji kewlaru Pitera? Mały Janek potrzebuje wsparcia!
    A na co to komu? 1 Grudnia wielka pryzyntacja , nawet jeden plakat widziałem! Ireneusz nie zajmuje się pierdołami...
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  56. Powrót do góry    #854
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Niezła suma, brawo. IMG_20171126_172839.png

  57. Powrót do góry    #855
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Za PS, Jarek Hampel:

    Po ostatnim transferze Jarosława Hampela do Fogo Unii Leszno, zawodnik zapowiedział, że chciałby jeździć w tym klubie do końca swojej kariery. Jak sam jednak wspomina nie zawsze było tak dobrze, a swoje sukcesy w dużej mierze zawdzięcza dobrej szkółce w Pile.
    Były wicemistrz świata opowiedział także o początkach kariery i przejściu do Polonii Piła z Unii Leszno. Choć dziś wydaje się to niewiarygodne, to kiedyś taki krok był jedynym możliwym krokiem, by dalej rozwijać swoje umiejętności. – W Lesznie nie zwracało się wtedy uwagi na szkolenie młodzieży. W Pile było zupełnie inaczej. Polonia nawiązała współpracę ze szkółką w Pawłowicach, w której zaczynałem swoją przygodę z żużlem. Widząc perspektywicznego zawodnika uznali, że to może być dobra inwestycja: pomożemy chłopakowi, zaopatrzymy w sprzęt i na niego postawimy. Tak się właśnie stało - wspominał Hampel podczas wizyty w programie „Druga strona medalu” w telewizji Asta
    A podobno, jak wielu tu twierdziło, Jarek to efekt leszczyńskiej myśli szkoleniowej
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •