Strona 1 z 12 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 526

Wątek: Nowe forum sportowe

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,303
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,334 w 550 postach

    Nowe forum sportowe

    Witam,

    w związku z (niestety) powolnym umieraniem tego forum, zastanawiam się czy nie założyć nowego forum - na takich samych zasadach jak sportsboard, tylko z nową grupą administratorów, moderatorów (aktywnych), z nieco bardziej rygorystycznym regulaminem pod kątem wyzwisk i prowokacji. Przede wszystkim z odpowiednim certyfikatem ssl, ażeby uniknąć blokad jak na tym forum.

    Pytanie tylko - czy uważacie że to ma sens? Czy uda się przenieść uwagę użytkowników w nowe miejsce? Wiem że jest sentyment (sam tu jestem od 2004 roku), ale tutaj jest coraz większy burdel, a administracja śpi.

    Podobne wątki:

    • Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi veronek za jego przydatny post!

      CarlitosFalubaz (11-10-2017), Dominik (11-10-2017), Filon (11-10-2017), Mihalo (13-10-2017)

    • Powrót do góry    #2
      Ekspert Awatar Malin017
      Dołączył
      30-09-2005
      Postów
      9,172
      Kliknij i podziękuj
      1,363
      Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
      Czy masz jakąkolwiek platformę na myśli? Domyślam się, że może być to ciężkie, gdyż przy zerowym zainteresowaniu admina tego forum nie ma opcji żadnej migracji. Niestety, musiał by znaleźć się ktoś, kto utworzył by strukturę, wątki, itp. Ogólnie pomysł dobry - pytanie czy mamy wystarczająco wielu zapaleńców?
      !Adrian walcz!

    • Powrót do góry    #3
      Ekspert Awatar Malin017
      Dołączył
      30-09-2005
      Postów
      9,172
      Kliknij i podziękuj
      1,363
      Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
      Zadam jeszcze inne pytanie : czy ktoś - pewnie z okolic Torunia, ma kontakt z Bayerkiem? Może była by opcja wykupu tego forum na przykład przez nas? Jeśli była by wola ze strony właściciela, bylo by to wiele prostsze...
      !Adrian walcz!

    • Powrót do góry    #4
      Ekspert
      Dołączył
      03-01-2004
      Postów
      3,303
      Kliknij i podziękuj
      382
      Podziękowania: 1,334 w 550 postach
      Myślałem o vBulletin 5. Strukturę utworzyć to nie problem, natomiast treści się nie przeniesie. Trzeba tworzyć wszystko od nowa, ale z drugiej strony czasem taki nowy start pomaga. Mogę zająć się organizacją, ale sam nie dam rady (czasowo) ogarnąć wszystkiego, dlatego potrzebuję kilka osób do pomocy.

      Oczywiście logicznym jest regulamin który zastrzega np. rezerwowanie nicków na nowym forum z pierwszeństwem starych użytkowników itp. itd.

    • Powrót do góry    #5
      Ekspert Awatar Malin017
      Dołączył
      30-09-2005
      Postów
      9,172
      Kliknij i podziękuj
      1,363
      Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
      Mogę pomóc w miarę czasu.
      !Adrian walcz!

    • Powrót do góry    #6
      Ekspert Awatar Mariusz
      Dołączył
      07-10-2002
      Postów
      55,559
      Kliknij i podziękuj
      1,697
      Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
      Zacznij najpierw od zorientowania się w kwestii kosztów. Servera i odpowiedniego łącza. Bo stawianie forum na zwykłym, tanim dedyku nie ma sensu. Wiem z praktyki, ze tego nie udźwignie. Druga kwestia to ktoś z Torunia powinien nawiązać kontakt z Bayerkiem. On powinien być zorientowany czy to forum ma jeszcze właściciela czy Darknes dalej nim jest, czy ewentualny właściciel da zgodę na migrację baz danych. I ostatnia kwestia. Dobrze byłoby aby właściciel dal zgodę też na używanie nazwy sportsboard.pl. Uda się albo i nie, ale próbować warto.

      No i z góry trzeba powiedzieć, ze jak to wszystko uda się pomyślnie przejść, to wtedy będą comiesięczne koszta. A znając życie, mało kto będzie chciał partycypować w utrzymaniu forum. I wbrew pozorom nie jest to tani interes.

      I uwaga ogólna. Póki będzie istniało to forum, to nowe nie ma żadnej szansy powodzenia. W przeszłości było kilak prób powołania do życia podobnego forum. Wszystkie poszły w zapomnienie.
      Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 11-10-2017 o 22:36
      Ukryta zawartość
      Bez cenzury: Ukryta zawartość
      FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

    • Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

      muuu (12-10-2017)

    • Powrót do góry    #7
      Ekspert Awatar grafi25
      Dołączył
      19-11-2007
      Postów
      3,415
      Kliknij i podziękuj
      420
      Podziękowania: 515 w 328 postach
      Nie znam się na sprawach technicznych, ale chętnie się przeniose.
      Tylko Falubaz

    • Powrót do góry    #8
      Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
      Dołączył
      13-08-2010
      Postów
      23,723
      Kliknij i podziękuj
      3,386
      Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
      Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
      No i z góry trzeba powiedzieć, ze jak to wszystko uda się pomyślnie przejść, to wtedy będą comiesięczne koszta. A znając życie, mało kto będzie chciał partycypować w utrzymaniu forum. I wbrew pozorom nie jest to tani interes.
      No to jaki to koszt rocznie ?


      Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

    • Powrót do góry    #9
      Ekspert Awatar Dominik
      Dołączył
      31-03-2014
      Postów
      9,722
      Kliknij i podziękuj
      4,012
      Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
      Ciekawy pomysł acz wymagający wiele poświęcenia.

    • Powrót do góry    #10
      Ekspert Awatar apator_uk
      Dołączył
      26-07-2009
      Postów
      5,724
      Kliknij i podziękuj
      1,709
      Podziękowania: 1,567 w 910 postach
      Łatwiej będzie po prostu to forum wykupić. Najwyraźniej właściciel ma je gdzieś więc nie powinien mieć z tym problemu, tylko trzeba go najpierw znaleźć. Potem jakaś zrzutka, wybory moderatorów I jedziemy dalej.

      Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
      #GetWellDarky

    • Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi apator_uk za jego przydatny post!

      muuu (12-10-2017)

    • Powrót do góry    #11
      Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
      Dołączył
      13-08-2010
      Postów
      23,723
      Kliknij i podziękuj
      3,386
      Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach

      Nowe forum sportowe

      A może napiszemy do Ostafa. W końcu ta m_enda z nas żyje to niech opłaci forum i przekaże admina komuś kogo się wybierze spośród chętnych ? 😉


      Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

    • Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

      GoTrEk (12-10-2017), JaacPoz (11-10-2017)

    • Powrót do góry    #12
      Stały bywalec Awatar młody_piernik
      Dołączył
      03-10-2014
      Postów
      1,393
      Kliknij i podziękuj
      1,602
      Podziękowania: 388 w 222 postach
      tez mysle ze to forum lepiej wykupic, oczywiscie dorzuce sie
      "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

      "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

    • Powrót do góry    #13
      Ekspert Awatar Mariusz
      Dołączył
      07-10-2002
      Postów
      55,559
      Kliknij i podziękuj
      1,697
      Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
      Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
      No to jaki to koszt rocznie ?


      Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
      Jakieś 8-10 lat temu, jak tu administrowałem, Darknes za to forum płacił jakieś 600 - 1000 PLN miesięcznie, w zależności od licencji silnika forum i od tego od kogo wynajmował server i łącza. Ale wtedy były wyższe ceny i serverów i łącz. Z drugiej strony on wspomagał się jeszcze jakimiś reklamodawcami. Była nawet akcja tutaj na forum, że płaciliśmy za możliwość nielimitowanych wpisów na forum. Kto nie płacił miał coś koło 50 wpisów miesięcznie, o ile dobrze pamiętam. Ale w szczegółach to Marcin powinien wiedzieć lepiej co do dzisiejszych kosztów.

      Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
      Łatwiej będzie po prostu to forum wykupić. Najwyraźniej właściciel ma je gdzieś więc nie powinien mieć z tym problemu, tylko trzeba go najpierw znaleźć. Potem jakaś zrzutka, wybory moderatorów I jedziemy dalej.

      Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
      A wiesz czy Darknes już tego nie sprzedał ? A jeśli jeszcze nie sprzedał, to jak myślisz, że pójdzie za tanie pieniądze, to się mylisz

      Kiedyś to forum było przyspawane do SF. Ale SF wykupił portal wp.pl. Domyślam się, ze forum stoi na serverach wp.pl bo jak spingujesz adres to widać :

      64 bytes from web1-sf.hosting.wp-sa.pl (212.77.104.45): icmp_req=6 ttl=244 time=23.0 ms
      Wobec powyższego, chyba (bo wiedzy nie mam żadnej) forum należy do portalu wp.pl. a oni ci za tanie prajsy tego forum nie puszczą
      Ukryta zawartość
      Bez cenzury: Ukryta zawartość
      FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

    • Powrót do góry    #14
      Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
      Dołączył
      13-08-2010
      Postów
      23,723
      Kliknij i podziękuj
      3,386
      Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
      Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
      Jakieś 8-10 lat temu, jak tu administrowałem, Darknes za to forum płacił jakieś 600 - 1000 PLN miesięcznie, w zależności od licencji silnika forum i od tego od kogo wynajmował server i łącza. Ale wtedy były wyższe ceny i serverów i łącz. Z drugiej strony on wspomagał się jeszcze jakimiś reklamodawcami. Była nawet akcja tutaj na forum, że płaciliśmy za możliwość nielimitowanych wpisów na forum. Kto nie płacił miał coś koło 50 wpisów miesięcznie, o ile dobrze pamiętam. Ale w szczegółach to Marcin powinien wiedzieć lepiej co do dzisiejszych kosztów.
      Pamiętam ten limit, ludzie zakładali po kilka kont żeby im "starczyło" postów w miesiącu

      Wobec powyższego, chyba (bo wiedzy nie mam żadnej) forum należy do portalu wp.pl. a oni ci za tanie prajsy tego forum nie puszczą
      Ale to by też znaczyło, że forum nie zniknie z dnia na dzień. Będą je opłacać, bo przecież Ostaf zarządzający działem żużlowym syfów potrzebuje nas jak kania dżdżu.

    • Powrót do góry    #15
      Ekspert Awatar Mariusz
      Dołączył
      07-10-2002
      Postów
      55,559
      Kliknij i podziękuj
      1,697
      Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
      Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
      Pamiętam ten limit, ludzie zakładali po kilka kont żeby im "starczyło" postów w miesiącu



      Ale to by też znaczyło, że forum nie zniknie z dnia na dzień. Będą je opłacać, bo przecież Ostaf zarządzający działem żużlowym syfów potrzebuje nas jak kania dżdżu.
      No tego nie wiem. Kiedyś (całkiem niedawno) jak forum padło, to Marcin, po kilku dniach, cichaczem, wpadł i przywrócił z archiwum forum do życia. Tyle że nie zostawił żadnej informacji co i jak.
      Ukryta zawartość
      Bez cenzury: Ukryta zawartość
      FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

    • Powrót do góry    #16
      Ekspert Awatar Malin017
      Dołączył
      30-09-2005
      Postów
      9,172
      Kliknij i podziękuj
      1,363
      Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
      Napiszcie do parowek albo do Ostafa na TT, że chcemy uratować forum. Potrzeba tylko nadać kilka modów i naprawić skrypt. Ja u DO jestem spalony 😁
      !Adrian walcz!

    • Powrót do góry    #17
      Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
      Dołączył
      13-08-2010
      Postów
      23,723
      Kliknij i podziękuj
      3,386
      Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
      Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
      No tego nie wiem. Kiedyś (całkiem niedawno) jak forum padło, to Marcin, po kilku dniach, cichaczem, wpadł i przywrócił z archiwum forum do życia. Tyle że nie zostawił żadnej informacji co i jak.
      A może najprościej będzie odszukać Marcina. Nikt się z nim tu nie przyjaźnił ? On chyba z Torunia jest. Ktoś go zna? Jak trzeba będzie to mogę zadzwonić po takich szpeców co to każdego odnajdą w sieci. Nie jest to jakiś mission impossible, ale może wcale nie trzeba bawić się w detektywa ?

    • Powrót do góry    #18
      Ekspert Awatar grafi25
      Dołączył
      19-11-2007
      Postów
      3,415
      Kliknij i podziękuj
      420
      Podziękowania: 515 w 328 postach
      Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
      Napiszcie do parowek albo do Ostafa na TT, że chcemy uratować forum. Potrzeba tylko nadać kilka modów i naprawić skrypt. Ja u DO jestem spalony 😁
      Hehe jak cały Toruń 😆
      Tylko Falubaz

    • Powrót do góry    #19
      Ekspert Awatar Mefitzo
      Dołączył
      27-06-2012
      Postów
      5,795
      Kliknij i podziękuj
      302
      Podziękowania: 1,328 w 844 postach
      Witam ,

      Inicjatywa bardzo dobra , forum sportsboard jest już właściwie martwe.Bez Administracji i moderatorów...
      Jeśli pomysł ruszy to oczywiście służę pomocą.
      KS UNIA LESZNO
      1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
      KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

    • Powrót do góry    #20
      Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
      Dołączył
      13-08-2010
      Postów
      23,723
      Kliknij i podziękuj
      3,386
      Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
      Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
      Napiszcie do parowek albo do Ostafa na TT, że chcemy uratować forum. Potrzeba tylko nadać kilka modów i naprawić skrypt. Ja u DO jestem spalony ��
      A co nazwałeś go rakiem, ścierą i ludzkim śmieciem ?

      EDIT:

      a tak mniej więcej mogłoby wyglądać nasze pisanie listu do Ostafa:



      Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 11-10-2017 o 23:16

    • Powrót do góry    #21
      Ekspert Awatar Mariusz
      Dołączył
      07-10-2002
      Postów
      55,559
      Kliknij i podziękuj
      1,697
      Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
      Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
      Witam ,

      Inicjatywa bardzo dobra , forum sportsboard jest już właściwie martwe.Bez Administracji i moderatorów...
      Jeśli pomysł ruszy to oczywiście służę pomocą.
      Hmm, ale nie ma co ukrywać, że i taki stan rzeczy ma swoje plusy

      To, że czasami ktoś mięchem rzuci, ktoś kogoś lekko sponiewiera, to jeszcze nie koniec świata.

      Jest tu jeszcze na forum kilka osób, które moderowały bądź administrowały to forum. Istne urwanie ..uja miały w tym okresie.
      Ukryta zawartość
      Bez cenzury: Ukryta zawartość
      FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

    • Powrót do góry    #22
      Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
      Dołączył
      13-08-2010
      Postów
      23,723
      Kliknij i podziękuj
      3,386
      Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
      Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
      Hmm, ale nie ma co ukrywać, że i taki stan rzeczy ma swoje plusy

      To, że czasami ktoś mięchem rzuci, ktoś kogoś lekko sponiewiera, to jeszcze nie koniec świata.

      Jest tu jeszcze na forum kilka osób, które moderowały bądź administrowały to forum. Istne urwanie ..uja miały w tym okresie.
      To prawda, ale na dłuższą metę to oznacza śmierć forum. Już teraz przez to ostrzeżenie o wirusach dostęp został znacznie ograniczony i w zasadzie nie ma co liczyć że pojawi się tu ktoś nowy. Jeżeli w najbliższym czasie to nie zostanie naprawione to ukisimy się w tym towarzystwie wzajemnej adoracji

    • Powrót do góry    #23
      Stały bywalec Awatar macropus
      Dołączył
      09-12-2012
      Postów
      1,192
      Kliknij i podziękuj
      359
      Podziękowania: 598 w 283 postach
      Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
      Hmm, ale nie ma co ukrywać, że i taki stan rzeczy ma swoje plusy
      Wiemy Mariusz, że Ci to pasuje, bo za tych wszystkich papuasów, pajaców, gamoni itd. jakieś ostrzeżenie byś pewnie wyłapał.

    • Powrót do góry    #24
      Stały bywalec Awatar młody_piernik
      Dołączył
      03-10-2014
      Postów
      1,393
      Kliknij i podziękuj
      1,602
      Podziękowania: 388 w 222 postach
      ale ktos chyba tu siedzi, bo moje offtopicowe trollowe tematy zostaly skasowane z forum tematow meczowych
      "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

      "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

    • Powrót do góry    #25
      Ekspert Awatar Mariusz
      Dołączył
      07-10-2002
      Postów
      55,559
      Kliknij i podziękuj
      1,697
      Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
      Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta
      Wiemy Mariusz, że Ci to pasuje, bo za tych wszystkich papuasów, pajaców, gamoni itd. jakieś ostrzeżenie byś pewnie wyłapał.
      I tu się mylisz.

      Na starych zasadach, jak jeszcze obowiązywał tutaj regulamin, takie lekkie określenia jak "papuas, pajac czy gamoń" były tolerowane. Wiem, bo sam tu administrowałem i moderowałem.

      Cytat Zamieszczone przez młody_piernik Zobacz posta
      ale ktos chyba tu siedzi, bo moje offtopicowe trollowe tematy zostaly skasowane z forum tematow meczowych
      A kiedy zostały skasowane ?

      Bo Marcina tu ostatnio widzeli :

      Ostatnio aktywny 02-10-2017 22:04
      Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
      To prawda, ale na dłuższą metę to oznacza śmierć forum. Już teraz przez to ostrzeżenie o wirusach dostęp został znacznie ograniczony i w zasadzie nie ma co liczyć że pojawi się tu ktoś nowy. Jeżeli w najbliższym czasie to nie zostanie naprawione to ukisimy się w tym towarzystwie wzajemnej adoracji
      Bo ja wiem ?

      Aktualnie na forum jest 170 użytkowników online. 34 zalogowanych oraz 136 gości
      Zawsze tak było, że nas tu piszących jest sporo mniej od podglądaczy
      Ukryta zawartość
      Bez cenzury: Ukryta zawartość
      FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

    • Powrót do góry    #26
      Ekspert Awatar j-rules
      Dołączył
      27-04-2008
      Postów
      24,480
      Kliknij i podziękuj
      7,731
      Podziękowania: 7,331 w 4,315 postach
      1. Mi tam jakas mega moderacja nie jest potrzebna, ale fakt, niech ktos czuwa nad uzytkownikami ktorzy robia mega syf.
      generalnie nie jest tak zle, bo dac sobie czasem po razie to jeszcze nie tragedia, a ci co robia syf robia to tylko okazjonalnie np jak Falubaz przegra,
      albo jak Miedzin trzasnie pirueta.
      2. Nowe forum? Bylbym za, ale wprowadzic odpowiednie finansowanie. Mysle, ze wielu z nas by sie zrzucilo na rok zeby moc sobie pogadac o byle czym.
      Jakby wprowadzic platna rejestracje = kasa na utrzymanie, to przynajmniej byloby kilku idiotow mniej, a ci co dostaliby by bananem to nie rejestrowaliby sie pod innym nickiem tylko po to by dalej pluc i rzygac.
      3. Jakby z finansowania zostawala górka... to przelewac na leczenie potrzebujacego zuzlowca.
      4. Wglad na forum tylko dla zarejestrowanych, wiec ostaf musialby placic skladke jakby chcial miec ploteczki
      Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

    • Powrót do góry    #27
      Użytkownik Awatar tineid
      Dołączył
      25-03-2017
      Postów
      116
      Kliknij i podziękuj
      22
      Podziękowania: 118 w 37 postach
      Cześć wszystkim.

      Veronek, nie mogę się z Tobą skontaktować w wiadomości prywatnej (bo właściwie czytam tutaj tylko, brak mi weny na pisanie) - a chciałbym zaoferować pomoc. Kiedyś miałem tu konto i pisałem dość aktywnie, teraz mam jedynie do przeglądania obrazków, niech moja liczba postów nie odstrasza . Czy jest jakiś sposób, żeby się z Tobą skontaktować poza forum? Wbijać teraz 10 postów pisząc pierdoły to nie przystoi Pozdrawiam!

      Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
      2. Nowe forum? Bylbym za, ale wprowadzic odpowiednie finansowanie. Mysle, ze wielu z nas by sie zrzucilo na rok zeby moc sobie pogadac o byle czym.
      Jakby wprowadzic platna rejestracje = kasa na utrzymanie, to przynajmniej byloby kilku idiotow mniej, a ci co dostaliby by bananem to nie rejestrowaliby sie pod innym nickiem tylko po to by dalej pluc i rzygac.
      3. Jakby z finansowania zostawala górka... to przelewac na leczenie potrzebujacego zuzlowca.
      4. Wglad na forum tylko dla zarejestrowanych, wiec ostaf musialby placic skladke jakby chcial miec ploteczki
      Pomysł super, jednak na początek to strzał w kolano - nikt nie pójdzie stąd w ciemno płacąc obcemu człowiekowi na coś, co stoi kilka dni, nie mając pewności, że za kolejnych kilka się nie rozłoży.

    • Powrót do góry    #28
      Stały bywalec Awatar Lauda
      Dołączył
      14-03-2006
      Postów
      1,400
      Kliknij i podziękuj
      236
      Podziękowania: 178 w 131 postach
      Obecne FORUM SPORTSBOARD to juz prehistoria. Jedna wielka inwigilacja.




      Admini mają wy****** na to co siedzieje. Zaden porządny portal niechce nawet podlinkować tego FORUM

    • Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Lauda za jego przydatny post!

      muuu (12-10-2017)

    • Powrót do góry    #29
      Użytkownik Awatar kleczes_GKM
      Dołączył
      31-08-2003
      Postów
      220
      Kliknij i podziękuj
      479
      Podziękowania: 102 w 42 postach
      Też chętnie pomogę czy też wesprę inicjatywę związaną z forum. Nie chciałbym aby sportsboard podzielił los forum basketa.

      Mariusz pisząc o tym limicie 50 postów to masz na myśli „Superusera”? Fajna sprawa to była bo poza brakiem limitu postów, był choćby dostęp do FTP z mnóstwem video z meczów.

      Może ktoś z toruńskiego środowiska ISQ lub kreskowego zna ów Marcina? Kaioh? hN(o ile jeszcze tutaj jest).
      Pełen manier ładnych dworskich,
      Osiemnasty pułk pomorski.
      (...)
      Mają dupy jak z mosiądza
      To ułani są z Grudziądza

    • Powrót do góry    #30
      Ekspert Awatar Roberto
      Dołączył
      21-08-2002
      Postów
      7,400
      Kliknij i podziękuj
      8
      Podziękowania: 204 w 56 postach
      Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
      Pytanie tylko - czy uważacie że to ma sens? Czy uda się przenieść uwagę użytkowników w nowe miejsce?
      Nie. Spóźniłeś się tak mniej więcej o dekadę
      Wtedy jeszcze było co ratować bo na forum było relatywnie wielu przedstawicieli żużlowych miast, dzisiaj zostały właściwie 3 miasta, pozostałe reprezentowane są przez najwyżej 2-3 osoby, lub nie ma już ich wcale. W międzyczasie rozwinęły się fora klubowe, które czyta się spokojniej chociażby dlatego, że nie wpadnie tam żaden wk.urwiający papuas. Już nigdy nie uzbierasz na jednym ogólnopolskim forum takiej liczby ludzi reprezentujących tyle ośrodków żużlowych co "dawniej". Ale bez obaw, co prawda SB powoli zbliża się do 20-lecia, za to drugiego już nie przeżyje bo kto będzie chciał pisać o "najlepszej lidze świata" rozgrywanej w formie comiesięcznych czwórmeczów

    • Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Roberto za jego przydatny post!

      Staleczka 3 (12-10-2017)

    • Powrót do góry    #31
      Trener Awatar vicar
      Dołączył
      09-11-2001
      Postów
      8,669
      Kliknij i podziękuj
      1,050
      Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
      Przeniesienie tego forum już zupełnie je ubije. Trzeba po prostu skontaktować się z adminem i to przejąć. Napiszcie do Bayerka, Darkessa czy kto tam teraz rządzi SF i może się znajdzie ktoś. Przeniesienie tego forum to będzie śmierć. Widziałem, że padła też opcja finansowania - takie coś na SB już funkcjonowało i najwyraźniej się nie sprawdziło.

      Cytat Zamieszczone przez młody_piernik Zobacz posta
      ale ktos chyba tu siedzi, bo moje offtopicowe trollowe tematy zostaly skasowane z forum tematow meczowych
      Właśnie, też mam wrażenie że jednak wbrew pozorom ktoś tu czasem sprząta. Niech się ta duszyczka ujawni
      Ostatnio edytowane przez vicar ; 12-10-2017 o 09:57
      Ukryta zawartość - po prostu speedway!

    • Powrót do góry    #32
      Ekspert Awatar Mariusz
      Dołączył
      07-10-2002
      Postów
      55,559
      Kliknij i podziękuj
      1,697
      Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
      Cytat Zamieszczone przez kleczes_GKM Zobacz posta
      Też chętnie pomogę czy też wesprę inicjatywę związaną z forum. Nie chciałbym aby sportsboard podzielił los forum basketa.

      Mariusz pisząc o tym limicie 50 postów to masz na myśli „Superusera”? Fajna sprawa to była bo poza brakiem limitu postów, był choćby dostęp do FTP z mnóstwem video z meczów.

      Może ktoś z toruńskiego środowiska ISQ lub kreskowego zna ów Marcina? Kaioh? hN(o ile jeszcze tutaj jest).
      Nie chwaląc się, to był mój pomysł. Sam nagrywałem i wrzucałem material. Potem doszedł jeszcze bodajże "Kibek" o ile nie przekręciłem nicka. Wprowadziłem go w uzgodnieniu z Darknesem, aby zachecic ludzi do wykupywania opcji SU.Ale jak się okazało, nie był to pomysł taki dobry. Ograniczał on w sposób oczywisty dostep do forum. W czasie gdy Darknes polował na reklamodawców, liczyła się duża klikalność.

      Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
      Przeniesienie tego forum już zupełnie je ubije. Trzeba po prostu skontaktować się z adminem i to przejąć. Napiszcie do Bayerka, Darkessa czy kto tam teraz rządzi SF i może się znajdzie ktoś. Przeniesienie tego forum to będzie śmierć. Widziałem, że padła też opcja finansowania - takie coś na SB już funkcjonowało i najwyraźniej się nie sprawdziło.



      Właśnie, też mam wrażenie że jednak wbrew pozorom ktoś tu czasem sprząta. Niech się ta duszyczka ujawni
      Jestem podobnego zdania. Było już kilka prób powstawania innych portali z tematyka żużlową. One wszystkie poumierały. Płatność za forum powodowała odcięcie świeżej krwi. A każde forum, aby istnieć, musi mieć swój krwioobieg.

      Również zgadzam się, ze najlepiej byłoby przejąć to forum. Nie wiem tylko, czy w obecnych realiach jest to możliwe.
      Ukryta zawartość
      Bez cenzury: Ukryta zawartość
      FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

    • Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

      Lauda (12-10-2017), kleczes_GKM (12-10-2017)

    • Powrót do góry    #33
      Ekspert Awatar apator_uk
      Dołączył
      26-07-2009
      Postów
      5,724
      Kliknij i podziękuj
      1,709
      Podziękowania: 1,567 w 910 postach
      Może by zaproponować jakąś konkretną kwotę? Myślę że nie musi być to jakaś wygórowana liczba, powiedzmy sobie szczerze że to forum za kilka lat i tak zniknie więc żadna to inwestycja. Dla właścicieli to właściwie jedyna okazja na zarobienie jakichkolwiek pieniędzy.

      Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
      #GetWellDarky

    • Powrót do góry    #34
      Ekspert Awatar Mariusz
      Dołączył
      07-10-2002
      Postów
      55,559
      Kliknij i podziękuj
      1,697
      Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
      Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
      Może by zaproponować jakąś konkretną kwotę? Myślę że nie musi być to jakaś wygórowana liczba, powiedzmy sobie szczerze że to forum za kilka lat i tak zniknie więc żadna to inwestycja. Dla właścicieli to właściwie jedyna okazja na zarobienie jakichkolwiek pieniędzy.

      Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
      A jaką konkretną kwotę masz na myśli ?

      I tu zaczyna się próg nie do przeskoczenia, moim zdaniem. Bo nawet jeśli zbierze się grupa osób, uzbiera określoną kwotę i odkupi to forum, to będzie dopiero początek problemu.

      Pierwszy problem to sama kwota odstępnego. Nie sądzę aby była ona na tyle mała, aby to nie stanowiło problemu. Drugi problem nastąpi wtedy kiedy już udałoby się wykupić to forum. Czyli co dalej ? W jakim kształcie forum ma egzystować ? Ilu jest chętnych na jego finansowanie ? Możliwe, ze z początku będzie kilka osób chętnych. Ale jak znam życie, po niedługim czasie, część osób rzuci focha i zrezygnuje. A nie daj boże jak któryś ze współfinansujących to forum, otrzyma jakiegoś bana. Już widzę to obrażanie się i wykłócanie. A potem będzie "biorę zabawki i idę do domu"
      Ukryta zawartość
      Bez cenzury: Ukryta zawartość
      FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

    • Powrót do góry    #35
      Użytkownik
      Dołączył
      18-04-2017
      Postów
      309
      Kliknij i podziękuj
      6
      Podziękowania: 22 w 20 postach
      Koledzy. Domena zarejestrowana jest na Dariusza Górznego, który kiedyś pracował dla WP. Teraz jest CEO w Wakacje.pl i zapewne zapomniał o sportsboard.pl Napisałem już do niego maila albo o przywrócenie dostępności forum albo przekazania dostępow a sam zrobię porządek. Czekamy na odpowiedź właściciela...

    • Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi miszarus za jego przydatny post!

      CarlitosFalubaz (13-10-2017)

    • Powrót do góry    #36
      Ekspert Awatar Mariusz
      Dołączył
      07-10-2002
      Postów
      55,559
      Kliknij i podziękuj
      1,697
      Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
      Cytat Zamieszczone przez miszarus Zobacz posta
      Koledzy. Domena zarejestrowana jest na Dariusza Górznego, który kiedyś pracował dla WP. Teraz jest CEO w Wakacje.pl i zapewne zapomniał o sportsboard.pl Napisałem już do niego maila albo o przywrócenie dostępności forum albo przekazania dostępow a sam zrobię porządek. Czekamy na odpowiedź właściciela...
      No toś teraz Amerykę odkrył

      Przecież to jest Darkness właśnie, ostatnio widziany tu był w maju 2017.

      Pisząc, że sam zrobisz porządek, rozumiem, że jesteś gotów wykupić to forum ? Czy jak to rozumieć ?
      Ukryta zawartość
      Bez cenzury: Ukryta zawartość
      FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

    • Powrót do góry    #37
      Użytkownik
      Dołączył
      18-04-2017
      Postów
      309
      Kliknij i podziękuj
      6
      Podziękowania: 22 w 20 postach
      Wszystko zależy od tego co odpisze właściciel. Nie wiem nawet czy forum jest na sprzedaż. Mówiąc że zrobię porządek mam na myśli cokolwiek... Niech dadzą dostęp to chwila i rozwiąże problemy z infekcją systemu forum i będzie można dalej korzystać

    • Powrót do góry    #38
      Ekspert Awatar Mariusz
      Dołączył
      07-10-2002
      Postów
      55,559
      Kliknij i podziękuj
      1,697
      Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
      Cytat Zamieszczone przez miszarus Zobacz posta
      Wszystko zależy od tego co odpisze właściciel. Nie wiem nawet czy forum jest na sprzedaż. Mówiąc że zrobię porządek mam na myśli cokolwiek... Niech dadzą dostęp to chwila i rozwiąże problemy z infekcją systemu forum i będzie można dalej korzystać
      Hmm, myślisz, że właściciel tego forum, będzie miał na tyle zaufania do ciebie, aby dać ci dostęp administratora ? Śmiała teza

      Poza tym luknij na czyich serwerach stoi to forum. Nie wiem czy to czasami wp.pl nie wprowadziła jakichś dodatkowych zabezpieczeń. Bo na infekcje mi to jakoś nie wygląda. Raczej na to, że jakieś certyfikaty utraciły ważność.
      Ukryta zawartość
      Bez cenzury: Ukryta zawartość
      FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

    • Powrót do góry    #39
      Ekspert
      Dołączył
      25-08-2003
      Postów
      10,983
      Kliknij i podziękuj
      2,030
      Podziękowania: 1,496 w 991 postach
      Cytat Zamieszczone przez miszarus Zobacz posta
      Wszystko zależy od tego co odpisze właściciel. Nie wiem nawet czy forum jest na sprzedaż. Mówiąc że zrobię porządek mam na myśli cokolwiek... Niech dadzą dostęp to chwila i rozwiąże problemy z infekcją systemu forum i będzie można dalej korzystać
      Ja bym dał na moderke Naveona i Zielonegoszczura kto tam jeszcze się nadaje ?

    • Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

      Dominik (13-10-2017)

    • Powrót do góry    #40
      Ekspert Awatar Robi
      Dołączył
      05-11-2006
      Postów
      18,701
      Kliknij i podziękuj
      1,403
      Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
      Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
      Oczywiście logicznym jest regulamin który zastrzega np. rezerwowanie nicków na nowym forum z pierwszeństwem starych użytkowników itp. itd.
      ufff... Robi może emigrować

    • Powrót do góry    #41
      Użytkownik
      Dołączył
      18-04-2017
      Postów
      309
      Kliknij i podziękuj
      6
      Podziękowania: 22 w 20 postach
      Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
      Hmm, myślisz, że właściciel tego forum, będzie miał na tyle zaufania do ciebie, aby dać ci dostęp administratora ? Śmiała teza

      Poza tym luknij na czyich serwerach stoi to forum. Nie wiem czy to czasami wp.pl nie wprowadziła jakichś dodatkowych zabezpieczeń. Bo na infekcje mi to jakoś nie wygląda. Raczej na to, że jakieś certyfikaty utraciły ważność.
      Może dlatego że się nie znasz i nie masz pojęcia o czym mówisz. Forum jest zinfekowane i już...kto jest z branży ten wie.

    • Powrót do góry    #42
      Zaawansowany
      Dołączył
      09-09-2002
      Postów
      1,663
      Kliknij i podziękuj
      360
      Podziękowania: 51 w 36 postach
      https://safeweb.norton.com/report/sh...source=toolbar

      Norton twierdzi , że jest czysto.

    • Powrót do góry    #43
      Ekspert Awatar Roberto
      Dołączył
      21-08-2002
      Postów
      7,400
      Kliknij i podziękuj
      8
      Podziękowania: 204 w 56 postach
      Cytat Zamieszczone przez miszarus Zobacz posta
      Może dlatego że się nie znasz i nie masz pojęcia o czym mówisz
      Właśnie przegrałeś forumowe życie.
      Cytat Zamieszczone przez miszarus Zobacz posta
      Forum jest zinfekowane i już...kto jest z branży ten wie.
      Wszyscy to wiedzą, nawet nie z branży, nawet dokładna data infekcji jest znana: Join Date 07-10-02.

    • Powrót do góry    #44
      Ekspert Awatar Mariusz
      Dołączył
      07-10-2002
      Postów
      55,559
      Kliknij i podziękuj
      1,697
      Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
      Cytat Zamieszczone przez Roberto Zobacz posta
      Właśnie przegrałeś forumowe życie.

      Wszyscy to wiedzą, nawet nie z branży, nawet dokładna data infekcji jest znana: Join Date 07-10-02.
      Oczywiście twój sarkazm zauważyłem, i myślę, ze mógłbyś się bardziej postarać.

      Cytat Zamieszczone przez miszarus Zobacz posta
      Może dlatego że się nie znasz i nie masz pojęcia o czym mówisz. Forum jest zinfekowane i już...kto jest z branży ten wie.
      Po pierwsze, pisałem wyraźnie, że "mi to nie wygląda na infekcję" choć takiej wykluczyć w 100% nie mogę. Pewny jesteś, że jest to infekcja ? Czy może wprowadzenie jakichś scryptów (może certyfikatów) zabezpieczających na serwerach wp.pl przez ich administrację ? Ja takiej pewności nie mam.

      Tym bardziej nie mam, ponieważ mój esset milczy. A dotychczas przy kontakcie z witrynami autentycznie zainfekowanymi, mam całą masę komunikatów i blokad ze strony antywira. W przypadku gdy wchodzę na forum, w sposób wymuszony, reakcja antywira jest żadna. Podobnie zachowują się inne programy antywirusowe. Żadnej reakcji.

      Po drugie, nie wierzę, że taki portal jak wp.pl dopuściłby do sytuacji zainfekowania swoich serwerów. I w tak długim okresie czasu, nie reagowałby na te anomalie. Umiesz to wytłumaczyć ?

      No i skoroś taki fachowiec, to wytłumacz nam malutkim, dlaczego np. jak wchodzisz na forum za pomocą IE to nie ma żadnych problemów ? Czemu nie reagują antywiry na komórkach czy tabletach ?

      Więc jaka to jest infekcja ?
      Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 13-10-2017 o 13:08
      Ukryta zawartość
      Bez cenzury: Ukryta zawartość
      FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

    • Powrót do góry    #45
      Zaawansowany
      Dołączył
      29-10-2016
      Postów
      2,236
      Kliknij i podziękuj
      257
      Podziękowania: 427 w 280 postach
      Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
      Poza tym luknij na czyich serwerach stoi to forum. Nie wiem czy to czasami wp.pl nie wprowadziła jakichś dodatkowych zabezpieczeń. Bo na infekcje mi to jakoś nie wygląda. Raczej na to, że jakieś certyfikaty utraciły ważność.
      Tak wp.pl - maja IP od 212.77.96.0 - 212.77.105.255

    Strona 1 z 12 12311 ... OstatniOstatni

    Uprawnienia umieszczania postów

    • Nie możesz zakładać nowych tematów
    • Nie możesz pisać wiadomości
    • Nie możesz dodawać załączników
    • Nie możesz edytować swoich postów
    •