Strona 5 z 12 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 225 z 526

Wątek: Nowe forum sportowe

  1. Powrót do góry    #181
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,799
    Kliknij i podziękuj
    534
    Podziękowania: 2,123 w 1,478 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Coraz mniej użytkowników i aktywnych tematów a przede wszystkim coraz mniej ludzi, którzy mają coś do powiedzenia? Coraz więcej trolli? Wiem, że jesteś zdolny do dyskusji ze samym sobą ale nie każdemu to odpowiada.
    Rzadko się z Tobą zgadzam, ale tutaj w 100%.
    Coraz mniej ludzi na poziomie, którzy zostają wypierani tak, jak zły pieniądz wypiera dobry. Nic dziwnego, że forum swoim poziomem, pikuje ostro w dół. Wielu normalnych forumowiczów, nie chce się taplać w błocie razem z dzikimi świniami. Odchodzą bezpowrotnie. I nie dziwie się.
    Nie dziwię się także, że niektórym pasuje brak moderatorów. Bezkarnie mogą prowadzić dyskusje w "swoim stylu", wyzywając kogo chcą i jak chcą. Przykłady widnieją powyżej.
    Mam nadzieję na bezstronnych moderatorów w najbliższym czasie. Od administracji zależeć będzie, czy forum powoli odzyska swoją jakość.
    @Mariusz i @Robi odpadają, powody oczywiste.
    Może @młody piernik, @vicar, @wełna, @veronek, @grafi25??? Wg. mnie ok!

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    lemur6666 (17-10-2017)

  3. Powrót do góry    #182
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,654
    Kliknij i podziękuj
    7,783
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    Ja mam wrazenie, ze malo osob w ogole wie o istnieniu tego watku, przez co potencjalnych chetnych nie ma szans wylapac.
    Wszyscy teraz naparzaja w watkach klubowych ukladajac dreamteamy.

    Chetnych juz mamy dwoch, mlody_piernik i Robi.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  4. Powrót do góry    #183
    Stały bywalec Awatar chloroform
    Dołączył
    06-05-2008
    Postów
    937
    Kliknij i podziękuj
    487
    Podziękowania: 207 w 124 postach
    Jak Robi ma być moderatorem to równie dobrze moderatorem może być sparta_miszcz

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi chloroform za jego przydatny post!

    umberto (16-10-2017)

  6. Powrót do góry    #184
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,810
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Rzadko się z Tobą zgadzam, ale tutaj w 100%.
    Coraz mniej ludzi na poziomie, którzy zostają wypierani tak, jak zły pieniądz wypiera dobry. Nic dziwnego, że forum swoim poziomem, pikuje ostro w dół. Wielu normalnych forumowiczów, nie chce się taplać w błocie razem z dzikimi świniami. Odchodzą bezpowrotnie. I nie dziwie się.
    Nie dziwię się także, że niektórym pasuje brak moderatorów. Bezkarnie mogą prowadzić dyskusje w "swoim stylu", wyzywając kogo chcą i jak chcą. Przykłady widnieją powyżej.
    Mam nadzieję na bezstronnych moderatorów w najbliższym czasie. Od administracji zależeć będzie, czy forum powoli odzyska swoją jakość.
    @Mariusz i @Robi odpadają, powody oczywiste.
    Może @młody piernik, @vicar, @wełna, @veronek, @grafi25??? Wg. mnie ok!
    To wiedz, że płonne są twoje nadzieje. Nigdy nie było, nie ma i nigdy nie będzie bezstronnych moderatorów. Tak jak nie będzie bezstronnych userów. I wiedz, że jak się w ogóle moderzy pojawią, to po pewnym czasie sam będziesz miał wiele uwag do ich pracy. I jako jeden z pierwszych będziesz darł jape w dziale o moderatorach. Niezależnie od tego kto nim zostanie.

    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Ja mam wrazenie, ze malo osob w ogole wie o istnieniu tego watku, przez co potencjalnych chetnych nie ma szans wylapac.
    Wszyscy teraz naparzaja w watkach klubowych ukladajac dreamteamy.

    Chetnych juz mamy dwoch, mlody_piernik i Robi.

    Chyba nie. Naliczyłem tutaj wpisy 27 userów. Na ogól, co wieczór, widać tutaj ok 30 zalogowanych userów. Reszta bierze udział w dyskusji sporadycznie. Tych nie ma co liczyć, że będą moderować, bo i tak rzadko tutaj wpadają.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #185
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,799
    Kliknij i podziękuj
    534
    Podziękowania: 2,123 w 1,478 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    To wiedz, że płonne są twoje nadzieje. Nigdy nie było, nie ma i nigdy nie będzie bezstronnych moderatorów. Tak jak nie będzie bezstronnych userów. I wiedz, że jak się w ogóle moderzy pojawią, to po pewnym czasie sam będziesz miał wiele uwag do ich pracy. I jako jeden z pierwszych będziesz darł jape w dziale o moderatorach. Niezależnie od tego kto nim zostanie.




    Chyba nie. Naliczyłem tutaj wpisy 27 userów. Na ogól, co wieczór, widać tutaj ok 30 zalogowanych userów. Reszta bierze udział w dyskusji sporadycznie. Tych nie ma co liczyć, że będą moderować, bo i tak rzadko tutaj wpadają.
    Czytam i pisuję na jeszcze paru innych forach i nie mam uwag do pracy moderatorów. Zależy jacy to będą ludzie, jak wychowani. Tym bardziej nie drę japy!
    A że coraz mniej ludzi tu się pojawia, trudno się dziwić. Ale za to coraz bardziej dominują mądrzy inaczej, co ściśle się ze sobą wiąże. Niektórzy czytający nawet nie chcą się zarejestrować czy logować. Sam tak czyniłem ze dwa lata.
    Niech moderatorzy tak strzegą forum, by sami nie zasłużyli sobie na bana.

  8. Powrót do góry    #186
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Robi ?

    ''Jarosław Polskę Zbaw'' & ''Andrzej I , Prezydent doskonały'' już w najbliższych dnia na Forum Sportowym


    Welna Aussie J-rules Howard Kingpin , choć pewnie większość tego zestawienia nie miałaby czasu na ogarnianie forum.
    Całe to licytowane o najlepszych moderatorów jest bez sensu , nie prowadzi absolutnie do niczego.Są tylko dwie drogi.
    Demokratyczne głosowanie lub wskazanie przez właściciela Forum.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #187
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,745
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,572 w 914 postach
    Cytat Zamieszczone przez kleczes_GKM Zobacz posta
    Hmm, a z Buszmenem co jest, coś mnie ominęło?
    Buszmen ciągle jeszcze w szoku po ostatnich występach MJJa

    Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
    #GetWellDarky

  10. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi apator_uk za jego przydatny post!

    j-rules (17-10-2017), młody_piernik (17-10-2017)

  11. Powrót do góry    #188
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,803
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Najlepsze jest to że przeciwko mnie jedyny argument to PiS. Dla mnie to dobra informacja.

    Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

  12. Powrót do góry    #189
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,131
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,858 w 4,874 postach
    Widzisz jak ty nic dziecko nie rozumiesz. Wielu jest za PiS, z wieloma się nie zgadzałem jak jeszcze chciało mi się w ten wątek wchodzić, ale miałem wrażenie, że to właśnie z nimi się nie zgadzam. Z Tobą jest inaczej.
    Czytając ciebie, ma się wrażenie, że dyskutuje się z naglowkami z prawicowych mediów i przekazem dnia z nowogrodzkiej.Jedyne co czasami dodałeś od siebie, to obietnice, że zaciagnalbys niektórych KODziarzy za stodole.
    Oczywiscie jak zgłosisz swoją kandydaturę i zostaniesz moderem też się nic nie stanie. Pozwoliłem sobie zareagować na Twoja kandydaturę niejako z takiej przyczyny, że niby Carlitos się nie nadaje, Ty za to jak najbardziej.
    Wiem, że bolszewicy upychaja swoich gdzie tylko się da a miejsc w spółkach SP ubywa z prędkością światła, ale bez przesady. Co Ty chłopie będziesz z tego miał? Ani immunitetu, ani kasy, salutowac nikt nie będzie, nawet samochodu z kierowcą niet. To już lepiej idź do telewizji prześwietlac rezydentów.
    Jak już jakiegoś wyprowadzisz za stodole, sprawdź mu potem zawartość żołądka.

    Mefizo, dziękuję za głos, ale nie kandyduje.
    Na moderow potrzebujemy osób bardziej zrównoważonych a ja czasami słyszę głosy....
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 17-10-2017 o 06:20
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Mefitzo (17-10-2017)

  14. Powrót do góry    #190
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    jesli mamy tylko te dwojke chetnych to ja bym dal im szanse. Mnie tez kiedys dano i bylo zayebiscie , moze teraz tez bedzie. W watkach zuzlowych nie mozna im zarzucic zbyt wiele, niech se zatem radza.

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    vicar (17-10-2017)

  16. Powrót do góry    #191
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    Najlepsze jest to że przeciwko mnie jedyny argument to PiS. Dla mnie to dobra informacja.

    Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
    Wpisać Cię na listę?
    !Adrian walcz!

  17. Powrót do góry    #192
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,654
    Kliknij i podziękuj
    7,783
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    no wpisz go, nie widzisz ze ma parcie na szklo jak tfuu! Czarnecki?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  18. Powrót do góry    #193
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,286
    Kliknij i podziękuj
    1,555
    Podziękowania: 1,199 w 918 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Wpisać Cię na listę?
    Wpisz go, przecież widać, że jest chętny...

  19. Powrót do góry    #194
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Co się pytacie, przecież to oczywista oczywistość.
    Robi tylko jaki dobry katolik pamiętaj o tej starej zasadzie wyborów : kto wchodzi na konklawe papieżem , wychodzi kardynałem


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  20. Powrót do góry    #195
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Jest zasada, że musi być formalne potwierdzenie. Skoro to rozpieszczona nastolatka, to może powiedzieć, że nie napisał, że chce być moderatorem 😂.
    !Adrian walcz!

  21. Powrót do góry    #196
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,654
    Kliknij i podziękuj
    7,783
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Jest zasada, że musi być formalne potwierdzenie. Skoro to rozpieszczona nastolatka, to może powiedzieć, że nie napisał, że chce być moderatorem 😂.
    *niedopieszczona
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  22. Powrót do góry    #197
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Oj tam rozpieszczona, niedostatecznie przytulana


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  23. Powrót do góry    #198
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Nie obawiaj się Malinku ja się o funkcje nie ubiegam
    Vicar a może ty ? Masz doświadczenie i Malin nie dostanie zawału
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Może @młody piernik, @vicar, @wełna, @veronek, @grafi25??? Wg. mnie ok!
    Dziękuję za docenienie, ale raczej odmówię Na forum nie wchodzę aż tak często - głównie w robocie, a tej jest coraz więcej Poza tym to nie jest łatwy kawałek chleba: po każdym banie wyczytywanie obegl w prywatnych wiadomościach. Usuwanie kłótni z wątków też nie jest łatwe - czasem trudno wyczuć, który post to obrażanie, a który to jeszcze przekomarzanie, jakie posty usunąć aby dyskusja się nie rozjechała i nie straciła sensu, a potem znowu słuchanie dlaczego mój post usunięty a kogoś innego nie. Ciężka sprawa Życzę Wam powodzenia
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  24. Powrót do góry    #199
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,745
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,572 w 914 postach
    Generalnie to fajnie by było gdyby ktoś ogarnął jedynie trolli typu zielonyszczur, oraz nie pozwalał na akcje zaczepne w wątkach klubowych. Reszta może zostać tak jak jest.

    Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
    #GetWellDarky

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi apator_uk za jego przydatny post!

    Aussie (17-10-2017)

  26. Powrót do góry    #200
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,810
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Generalnie to fajnie by było gdyby ktoś ogarnął jedynie trolli typu zielonyszczur, oraz nie pozwalał na akcje zaczepne w wątkach klubowych. Reszta może zostać tak jak jest.

    Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
    Dokładnie tak.

    Każda akcja modera, rodzi reakcję usera. U jednych pozytywną u innych negatywną. I wtedy się zaczyna totalna naparzanka. Zbierają sie zwolennicy obu stron i jest jazda.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #201
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Dokładnie tak.

    Każda akcja modera, rodzi reakcję usera. U jednych pozytywną u innych negatywną. I wtedy się zaczyna totalna naparzanka. Zbierają sie zwolennicy obu stron i jest jazda.
    Dlatego powinien być jasno napisany regulamin i powinien być odpowiednio stosowany. Jakby na wszystkich forach administracja miała się tak rozczulać, to nie było by gdzie pisać.
    !Adrian walcz!

  28. Powrót do góry    #202
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,810
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Dlatego powinien być jasno napisany regulamin i powinien być odpowiednio stosowany. Jakby na wszystkich forach administracja miała się tak rozczulać, to nie było by gdzie pisać.
    Suchaj no, znam kilku mistrzów pióra, na tym forum, co to potrafią zgodnie z regulaminem (jaki by on nie był), sprowokować, obrazić (niekoniecznie trzeba do tego celu używać wulgaryzmów) czy podburzyć. Żaden regulamin, nic specjalnie tu nie zmieni na plus.

    Jak pokazuje praktyka, ostatnich kilku lat, administracja tegoż forum wcale się nie rozczulała. I jakoś było gdzie pisać. A utarczki (naparzanie) pomiędzy administracją a userami, praktycznie ustały. I nie ma w praktyce, czegoś takiego jak "odpowiednio stosowany regulamin". Bo to kwestia interpretacji suchego zapisu przez każdego osobnika. A ta jest, była i będzie różna.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 17-10-2017 o 11:10
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    lemur6666 (19-10-2017)

  30. Powrót do góry    #203
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,803
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Co się pytacie, przecież to oczywista oczywistość.
    Robi tylko jaki dobry katolik pamiętaj o tej starej zasadzie wyborów : kto wchodzi na konklawe papieżem , wychodzi kardynałem


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    już na samym początku napisałem że nie mam na to czasu. piszę tylko czysto teoretycznie więc mojej kandydatury nie uwzględniajcie. PiS! znaczy się peace!
    Ostatnio edytowane przez Robi ; 17-10-2017 o 11:31

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Robi za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (17-10-2017)

  32. Powrót do góry    #204
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    czyli nie ma na kogo głosować. Może przeprosimy i jednak pomyślimy o kandydaturze Zielonegoszczura
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi blacktop za jego przydatny post!

    Dominik (17-10-2017)

  34. Powrót do góry    #205
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Suchaj no, znam kilku mistrzów pióra, na tym forum, co to potrafią zgodnie z regulaminem (jaki by on nie był), sprowokować, obrazić (niekoniecznie trzeba do tego celu używać wulgaryzmów) czy podburzyć. Żaden regulamin, nic specjalnie tu nie zmieni na plus.

    Jak pokazuje praktyka, ostatnich kilku lat, administracja tegoż forum wcale się nie rozczulała. I jakoś było gdzie pisać. A utarczki (naparzanie) pomiędzy administracją a userami, praktycznie ustały. I nie ma w praktyce, czegoś takiego jak "odpowiednio stosowany regulamin". Bo to kwestia interpretacji suchego zapisu przez każdego osobnika. A ta jest, była i będzie różna.
    Akapit nr 1 - święta racja

    Akapit nr 2 - bo większość dzieci już urosła, nawet ten głąb ananas czasem nie zachowuje się jak baba.

    ED. Przemyślałem sprawę i stwierdziłem, że jak do Zielonej Góry ściągną Hancocka albo Pedersena to mogę kandydować, bo rok 2018 z pijanym Cieślakiem będę miał wówczas głęboko we w dupie.
    Ostatnio edytowane przez sobotch ; 17-10-2017 o 13:16

  35. Powrót do góry    #206
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,810
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Akapit nr 1 - święta racja

    Akapit nr 2 - bo większość dzieci już urosła, nawet ten głąb ananas czasem nie zachowuje się jak baba.

    ED. Przemyślałem sprawę i stwierdziłem, że jak do Zielonej Góry ściągną Hancocka albo Pedersena to mogę kandydować, bo rok 2018 z pijanym Cieślakiem będę miał wówczas głęboko we w dupie.
    To fakt. Ale wydaje mi się, że nich tylko jakiś moder czy admin, dobierze mu się do tyłka, to wpadnie w taką histerię, że aż strach się bać
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #207
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,654
    Kliknij i podziękuj
    7,783
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    czy mi sie zdaje czy red alert w koncu zniknal?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  37. Powrót do góry    #208
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,810
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    czy mi sie zdaje czy red alert w koncu zniknal?
    Jest nadal.

    Może uaktualniło ci przeglądarkę lub system, i zacząłeś korzystać z aktualniejszych blacklist. W ubiegłym tygodniu wysyłałem do wujka google info aby wykreślili ze swoich blacklist adres IP forum. Więc jak komuś zaktualizowało soft, to może już nie mieć czerwonej planszy.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #209
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,131
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,858 w 4,874 postach
    Kuswa, jaki soft?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  39. Powrót do góry    #210
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,745
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,572 w 914 postach
    Tylko że problem jest w malware a nie w blacklist, blacklist jest konsekwencją malware. Nawet wkleiłem o które malware chodzi. Dopóki darkness nie usunie tych skryptów to strona będzie blacklisted.

    Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
    #GetWellDarky

  40. Powrót do góry    #211
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,810
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Kuswa, jaki soft?
    System operacyjny, przeglądarka, wyszukiwarka internetowa. ITD.

    Wielu prowiderów prowadzi swoje tzw. blacklisty, sa one powiązane z w/w softem. Microsoft ma swoje, Google swoje, Chrome swoje, itd. Jest tego w ..uj. Kiedyś mój IP trafił na kilka czarnych list. Chyba z trzy miesiące czekałem aby można było normalnie korzystać z internetu. Połowe stron w sieci wywalało mi takie ostrzeżenie, na niektóre w ogóle nie mogłem wejść.

    Jak ci wywali czerwony ekran, kliknij na "szczegóły" a potem na "zgłosić problem z wykrywaniem" Wyskoczy ci formularz od google i tam możesz wysłać do google info, że ten red alert to blef. Po jakimś czasie ściągną ci ze swoich blacklist adres witryny.

    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Tylko że problem jest w malware a nie w blacklist, blacklist jest konsekwencją malware. Nawet wkleiłem o które malware chodzi. Dopóki darkness nie usunie tych skryptów to strona będzie blacklisted.

    Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
    Nie jest a było.

    Po ostatnim ataku, jak podejrzewam, IP forum dostało się na tzw. blacklisty. Marcin po tamtym ataku forum przywrócił do zycia. Ale nie ze wszystkich blacklist został usunięty adres witryny forum. I stąd taki efekt. jedynym wywala red alert innym nie wywala. W zależności kto z jakich blacklist korzysta.

    Według mnie teraz forum jest czyste, eset nic nie wykrywa. Na innych stronach zarażonych tym samym zarazkiem, drze japę jak poparzony i blokuje wejście na stronę.

    Na tym samym moim kompie, jak wchodże na forum, za pomocą Chrome, to mam red alert, jak wchodze za pomocą przeglądarki Edge to nie mam żadnych alarmów.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 17-10-2017 o 19:14
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #212
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,131
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,858 w 4,874 postach
    Nie było ostatnio aktualizacji Mozilli ani IE 11. Updejtu WiN 7 też raczej nie było, więc skad j-rules ma ma mieć czysto?
    Przyznam, że mnie też wkurza ciągle przegladanie i pisanie ze smarta.
    Darki, weź rusz dupsko i usuń te robactwo.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  42. Powrót do góry    #213
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,810
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nie było ostatnio aktualizacji Mozilli ani IE 11. Updejtu WiN 7 też raczej nie było, więc skad j-rules ma ma mieć czysto?
    Przyznam, że mnie też wkurza ciągle przegladanie i pisanie ze smarta.
    Darki, weź rusz dupsko i usuń te robactwo.
    No przecież j-rules już ostatnio pisał, ze mu na tej samej paltformie co twaja, nie wyskakuje żaden komunikat. Nawet chciałes abym coś zrobił aby i mu wyskakiwało U niego na Chrome wyskakuje, a na IE 11 nie wyskakuje.

    Ale przeciez możesz wejśc na forum z kompa, czemu tego nie robisz ?

    Ten cały "red alert" to tylko komunikat, forma ostrzeżenia, że strona może być zawirusowana.

    Jak masz ta czerwona planszę, kliknij na "szczegóły" a potem na "wejść na ta niebezpieczną stronę". I wchodzis zna forum. I póki sie nie wylogujesz, już ci się ten red alert nie pojawia.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 17-10-2017 o 19:29
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #214
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,654
    Kliknij i podziękuj
    7,783
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    przepraszam, falszywy alarm, chociaz nie mam pojecia czemu tak sie stalo. Odpalilem forum, otworzylem kilka watkow w nowych kartach (jak zawsze) i wszystkie sie ladnie zaladowaly, wobec czego obwiescilem wesola nowine.

    A teraz wchodze i niestety po staremu. Czyli red alert.

    Czemu tak sie stalo? nie mam pojecia.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  44. Powrót do góry    #215
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,745
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,572 w 914 postach
    Dalej wywala malware



    Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
    #GetWellDarky

  45. Powrót do góry    #216
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,810
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach
    Jak jesteś na tej stronie, po skanowaniu, w pozycji 'definition" masz wymienione te wirusy, które zaatakowały w swoim czasie forum. Najedź mysżą na jednego z nich i kliknij. I powiedz jak zareagował twój antyvirus ?

    Mój wrzeszczy jak opętany i automatycznie blokuje stronę. Gdyby forum dalej było zarażone tymi wirusami, miałbyś podobną reakcję swojego antyvira, próbując wejść na forum.

    Natomiast w blacklist status masz wymienioną czarną listę na której figuruje adres IP forum.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  46. Powrót do góry    #217
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,745
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,572 w 914 postach
    Nie za bardzo rozumiem o co ci chodzi. To jest skan z przed pół godziny. Scan raczej nie pokazuje infekcji sprzed jakiegoś czasu. Antivirusa nie używam bo mam chromebooka który też blokuje tą stronę.

    Z tego co widzę tylko bitdefender, securi i yandex widzą malware na tej stronie. To by tłumaczyło dlaczego Ci eset nic nie wywala.

    Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez apator_uk ; 17-10-2017 o 20:43
    #GetWellDarky

  47. Powrót do góry    #218
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    Mariusz, poczytałem trochę o tej przypadłości po angielsku i wszystkie portale/fora jednoznacznie stwierdziły, że skrypt forum jest zainfekowany złośliwym oprogramowaniem. Forum wrzucone jest na czarną listę i na niej pozostanie, dopóki wstrzyknięty kod nie zostanie usunięty.
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  48. Powrót do góry    #219
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,156
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,925 w 3,238 postach
    j-rules 4 life
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  49. Powrót do góry    #220
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,810
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik Zobacz posta
    Mariusz, poczytałem trochę o tej przypadłości po angielsku i wszystkie portale/fora jednoznacznie stwierdziły, że skrypt forum jest zainfekowany złośliwym oprogramowaniem. Forum wrzucone jest na czarną listę i na niej pozostanie, dopóki wstrzyknięty kod nie zostanie usunięty.
    A jak już jest usunięty, to skąd właściciele czarnych list, będą wiedzieli, że już jest OK ?

    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Nie za bardzo rozumiem o co ci chodzi. To jest skan z przed pół godziny. Scan raczej nie pokazuje infekcji sprzed jakiegoś czasu. Antivirusa nie używam bo mam chromebooka który też blokuje tą stronę.


    Z tego co widzę tylko bitdefender, securi i yandex widzą malware na tej stronie. To by tłumaczyło dlaczego Ci eset nic nie wywala.

    Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
    Ten scan pokazuje to co jest zapisane w jego logach. I będzie to pokazywał póki nie zniknie odwołanie do tego adresu IP zapisane w tych jego blacklistach. Zauważ, że po wpisaniu adresu witryny, i naciśnięciu "scan" wyniki masz od razu. De facto tam nie ma żadnego scanowania witryny www.sportsboard.pl.


    No przecież eset smart security nie korzysta z blaklist tylko na bieżąco monitoruje strony www jak i cały system na podstawie swoich baz danych.

    Z samych blacklist providerów korzystają głównie przeglądarki i pluginy w nich zastosowane. Ale przeglądarki korzytsaj z różnych blacklist. Stąd masz taki efekt, że np. przeglądarka Edge w win 10 nie wykrywa żadnego zagrożenia, a już np. Chrome, na tym samym kompie się pluje. I wytłumacz mi czemu mój eset wykrywa na live trojana MW.Gen.27 na każdej innej stronie www zainfekownej tym wirusem a na sportsboard nie wykrywa ? Przeciez eset aktualizuje bazę danych z 20 razy na dobe. Trojan MW.Gen.27 jest znany od dawna i eset gdziekolwiek indziej reaguje na niego prawidłowo. Tylko nie na stronie SB. Dodatkowo, co Daarkness potwierdził, forum jest na serwerach wp.pl. I jakoś nie chce mi sie wieryzć aby taki gigant na naszym rynku, nie monitorował na bieżąco swoich serwerów. Przecież to utopie by była.

    Wniosek jest oczywisty. Na dzisiaj forum jest czyste. Poza faktem, że IP forum jest jeszcze na niektórych czarnych listach. I stąd ostrzeżenie red alert przy wejściu na forum. Można się tylko domyślac, ze ta infekcja, a raczej jej próba miala miejsce. Ale zabezpieczenia wp.pl wyczyściły wirusa. Rzecz w tym, ze próba infekcji spowodowała, iż nazwa portalu (jego IP) dostała się z automatu na blacklisty. Teraz administracja techniczna forum powinna już sama zadbać o to aby to IP zostało wymazane z blacklist. Co zazwyczaj zajmuje sporo czasu.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 17-10-2017 o 21:24
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  50. Powrót do góry    #221
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Po naprawie admin musi zgłosić do Google wniosek o ponowne sprawdzenie.
    !Adrian walcz!

  51. Powrót do góry    #222
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,810
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach
    I jeszcze jedno. Gdyby forum faktycznie było w dalszym ciągu zainfekowane, to administratorzy z wp.pl zablokowali by serwer i powiadomili właściciela strony.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  52. Powrót do góry    #223
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,745
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,572 w 914 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Po naprawie admin musi zgłosić do Google wniosek o ponowne sprawdzenie.
    To nie Google blokuje tylko yandex i sophos. Google tylko korzysta z ich blacklist.

    Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
    #GetWellDarky

  53. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi apator_uk za jego przydatny post!

    Malin017 (17-10-2017)

  54. Powrót do góry    #224
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    To nie Google blokuje tylko yandex i sophos. Google tylko korzysta z ich blacklist.

    Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
    Niemniej Google ma mechanizm ponownego sprawdzania strony.

    Jest coś takiego, jak Google Safe Browsing. Ten serwis sprawdza strony i jest odpowiedzialny za alert w Chrome, Safari, Firefox i Operze...
    A tak już z innej beczki - nie wyobrażam sobie korzystania z IE w dzisiejszych czasach 😁.
    Ostatnio edytowane przez Malin017 ; 17-10-2017 o 22:32
    !Adrian walcz!

  55. Powrót do góry    #225
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,654
    Kliknij i podziękuj
    7,783
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    j-rules 4 life
    Ale ze co?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

Strona 5 z 12 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •