Strona 7 z 26 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 315 z 1162

Wątek: Stal Gorzów 2018

  1. Powrót do góry    #271
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,647
    Kliknij i podziękuj
    111
    Podziękowania: 564 w 303 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Wow, to nieźle musiał pogrywać ze Zmorą

    Ale przyznam, że nie do końca rozumiem. Czyli, że jak ? Miał zapłacić jakąś kwotę, za samą możliwość występu w tym turnieju ? Tego to by chyba sam Władysław nie wymyślił
    Tak to po krótce miało wyglądać...A stawka ponoć nie była mała..Żeby Rafał nie był stratny lub żeby nie wyszedł na 0 musiałby awansować do biegu finałowego tych zawodów..Z tego co wiem, to dwa wolne miejsca w Memoriale mają zająć: Woryna i prawdopodobnie Prz. Pawlicki.

  2. Powrót do góry    #272
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    No jeśli tak jest to ciężko to zrozumieć. I młodego i Zmorę.

    Ciekaw jestem jaki kontrakt ma Karczmarz ? Amatorski czy zawodowy ? Bo jeśli zawodowy to minimalna stawka za pkt. jest chyba większa niż 500 PLN ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #273
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Coś mi się zdaje, że Zmora wchodzi już w fazę "późnego Dowhana".

  4. Powrót do góry    #274
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,647
    Kliknij i podziękuj
    111
    Podziękowania: 564 w 303 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No jeśli tak jest to ciężko to zrozumieć. I młodego i Zmorę.

    Ciekaw jestem jaki kontrakt ma Karczmarz ? Amatorski czy zawodowy ? Bo jeśli zawodowy to minimalna stawka za pkt. jest chyba większa niż 500 PLN ?
    Karczmarz ma kontrakt amatorski.

  5. Powrót do góry    #275
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    tradycyjnie jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o kasę, a prawdopodobnie o jej brak. ( dla jasności nie ogłaszam bankructwa Stali)
    Tylko Falubaz

  6. Powrót do góry    #276
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Karczmarz ma kontrakt amatorski.
    No to już nic nie rozumiem. Hmm, bo jeśli ma kontrakt amatorski, to jak to możliwe, ze Zmora każe młodemu płacić za udział w memoriale Jancarza ?

    Skoro młody to amator, to jedzie w tych zawodach w których każe mu jechać klub. A wtedy klub podstawia mu sprzęt. A oni chcą jeszcze kasę za możliwość udziału w tych zawodach ? Dziwne praktyki tam u was panują
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #277
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,647
    Kliknij i podziękuj
    111
    Podziękowania: 564 w 303 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No to już nic nie rozumiem. Hmm, bo jeśli ma kontrakt amatorski, to jak to możliwe, ze Zmora każe młodemu płacić za udział w memoriale Jancarza ?

    Skoro młody to amator, to jedzie w tych zawodach w których każe mu jechać klub. A wtedy klub podstawia mu sprzęt. A oni chcą jeszcze kasę za możliwość udziału w tych zawodach ? Dziwne praktyki tam u was panują
    Tu akurat widzę ostre stanowisko zarządu, pewnie na skutek tych ostrych negocjacji ze strony teamu Rafała. Młody z tego co wiem chciał 3x tyle ile miał za punkt w sezonie 2017 + wiecej miejsca na kevlarze dla sponsorów. Stanęło gdzies z tego co wiem "po środku". W zawodach młodziezowych ta stawka jest żenująco niska (z tego co sie nieoficjalnie dowiedzialem, taki Szczotka ma ponad 100 % więcej za młodzieżówkę). Trochę smuci, że nasz najlepszy junior w takiej atmosferze po konflikcie z zarządem, bez odpowiedniego sprzętu i z niezadowoleniem co do warunkow współpracy przystępuje do sezonu...I też nie ma zaufania ze strony trenera, który woli stawiać na seniorów (w koncu każde odsuniecie kogoś od biegu, to strata kasy). Lepiej w takim przypadku nie korzystać z młodego. Teraz jak na słabym sprzecie Rafał slabiej zacznie sezon, to chociaż ten problem dla trenera zniknie.

    A co do treningów. Nasz tor nie wyglada najlepiej. Jutro o 14.30 nasi jutro pojeździc do Ostrowa (będzie Zmarzlik, Woźniak, Kasprzak i 4 juniorów). Jest tutaj może ktos z Ostrowa, co mógłby się wybrać na trening?

    PS Jeszcze pewnie dyskusja rozgorzeje, co do tego, czy Zmarzlik powinien iść pod 8 czy nie. Inne stanowiska maja trenerzy: Mieczysław Woźniak (Wawrów) i trener Stali - Stanisław Chomski.

    Tutaj ktoś wrzucił na facebooka rozmowy sprzed kilku dni z jednym i drugim i m.in. jest ten wątek i w sumie nie tylko ten poruszony.

    Mieczysław Woźniak:

    https://www.facebook.com/waldemar.rz...0688299595000/

    Stanisław Chomski:


    https://www.facebook.com/waldemar.rz...0734239703474/

    Co o tym myślicie? Bo moje stanowisko pewnie dobrze znacie - pisalem to jeszcze pod koniec tamtego roku, przed pauzą tego portalu.

  8. Powrót do góry    #278
    Początkujący
    Dołączył
    12-03-2018
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W Ostrowie pada.Mieszkam obok stadionu i przy stanie w jakim był tor dzisiaj raczej wątpie żeby coś z tego było.Jedyna nadzieja we wiaterku ,który dosyć mocno powiewa i może przesuszy tor.

  9. Powrót do góry    #279
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Po odsłuchaniu wywiadów z trenerami Wożniakiem i Chomskim doszedłem do wniosku , że myśl taktyczna tego drugiego jest bardziej ciasna , niż myślałem.
    Odpowiedzi na sensowne pytania w stylu ; trudno powiedzieć , zobaczymy , czas pokaże , i tak i nie były żenujące.
    Ljung to jakby stanowił problem dla trenera i najlepiej , jakby poszedł na wypożyczenie i problem sam by się rozwiązał - takie przynajmniej
    odniosłem wrażenie. Jak ktoś myślał , że zestawienie w programie buduje się od tyłu , to Stanley wyprowadza z błędu tak myślących i koncentruje się jednak
    na początkowej fazie meczu . No to zlaliśmy Wrocław w rewanżu play off w początkowej fazie meczu a , że to oni pojechali finał - cóż , jaka myśl szkoleniowca
    taki wynik końcowy. W nadchodzącym sezonie pod 8 może jechać Bartek - niektórzy fachowcy twierdzili już nawet , że regulamin ten stworzony jest wręcz pod
    Gorzów. Od pana Stasia dowiadujemy się jednak , że taki wariant będzie możliwy jedynie w razie kontuzji któregoś z zawodników.
    Nie wiem jak inni postrzegają wstawienie Bartka pod 8 - 16 , ale dla mnie to mega atut i jedyna szansa na sukces w tym sezonie.
    Oczywiście tylko w meczach o wielką stawkę , czyli przede wszystkim w play offach.
    Stanley takiemu rozwiązaniu jest przeciwny , a jedną z przyczyn jest to , że musiałby wycofać zawodnika , który przywozi zera , a przecież - jak powiada
    taki zawodnik zainwestował w start parę tysięcy...
    Pytam więc - czyj interes reprezentuje pan Staś ? Klubu , który go wynagradza , czy zawodników przywożących zera i których należałoby wycofać z biegów ...

  10. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Rysiek za jego przydatny post!

    Przemek (13-03-2018), Staleczka 3 (13-03-2018)

  11. Powrót do góry    #280
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rysiek Zobacz posta
    Po odsłuchaniu wywiadów z trenerami Wożniakiem i Chomskim doszedłem do wniosku , że myśl taktyczna tego drugiego jest bardziej ciasna , niż myślałem.
    Odpowiedzi na sensowne pytania w stylu ; trudno powiedzieć , zobaczymy , czas pokaże , i tak i nie były żenujące.
    Ljung to jakby stanowił problem dla trenera i najlepiej , jakby poszedł na wypożyczenie i problem sam by się rozwiązał - takie przynajmniej
    odniosłem wrażenie. Jak ktoś myślał , że zestawienie w programie buduje się od tyłu , to Stanley wyprowadza z błędu tak myślących i koncentruje się jednak
    na początkowej fazie meczu . No to zlaliśmy Wrocław w rewanżu play off w początkowej fazie meczu a , że to oni pojechali finał - cóż , jaka myśl szkoleniowca
    taki wynik końcowy. W nadchodzącym sezonie pod 8 może jechać Bartek - niektórzy fachowcy twierdzili już nawet , że regulamin ten stworzony jest wręcz pod
    Gorzów. Od pana Stasia dowiadujemy się jednak , że taki wariant będzie możliwy jedynie w razie kontuzji któregoś z zawodników.
    Nie wiem jak inni postrzegają wstawienie Bartka pod 8 - 16 , ale dla mnie to mega atut i jedyna szansa na sukces w tym sezonie.
    Oczywiście tylko w meczach o wielką stawkę , czyli przede wszystkim w play offach.
    Stanley takiemu rozwiązaniu jest przeciwny , a jedną z przyczyn jest to , że musiałby wycofać zawodnika , który przywozi zera , a przecież - jak powiada
    taki zawodnik zainwestował w start parę tysięcy...
    Pytam więc - czyj interes reprezentuje pan Staś ? Klubu , który go wynagradza , czy zawodników przywożących zera i których należałoby wycofać z biegów ...
    Stasio jaki jest każdy wie. Pytanie co siedzi we łbie pana Zmory. Po tym jak Stasinek koncertowo spyerdolil półfinały to powinien wywalić go na zbity pysk.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  12. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Nigel (14-03-2018), Przemek (14-03-2018), Rysiek (14-03-2018)

  13. Powrót do góry    #281
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,647
    Kliknij i podziękuj
    111
    Podziękowania: 564 w 303 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rysiek Zobacz posta
    Po odsłuchaniu wywiadów z trenerami Wożniakiem i Chomskim doszedłem do wniosku , że myśl taktyczna tego drugiego jest bardziej ciasna , niż myślałem.
    Odpowiedzi na sensowne pytania w stylu ; trudno powiedzieć , zobaczymy , czas pokaże , i tak i nie były żenujące.
    Ljung to jakby stanowił problem dla trenera i najlepiej , jakby poszedł na wypożyczenie i problem sam by się rozwiązał - takie przynajmniej
    odniosłem wrażenie. Jak ktoś myślał , że zestawienie w programie buduje się od tyłu , to Stanley wyprowadza z błędu tak myślących i koncentruje się jednak
    na początkowej fazie meczu . No to zlaliśmy Wrocław w rewanżu play off w początkowej fazie meczu a , że to oni pojechali finał - cóż , jaka myśl szkoleniowca
    taki wynik końcowy. W nadchodzącym sezonie pod 8 może jechać Bartek - niektórzy fachowcy twierdzili już nawet , że regulamin ten stworzony jest wręcz pod
    Gorzów. Od pana Stasia dowiadujemy się jednak , że taki wariant będzie możliwy jedynie w razie kontuzji któregoś z zawodników.
    Nie wiem jak inni postrzegają wstawienie Bartka pod 8 - 16 , ale dla mnie to mega atut i jedyna szansa na sukces w tym sezonie.
    Oczywiście tylko w meczach o wielką stawkę , czyli przede wszystkim w play offach.
    Stanley takiemu rozwiązaniu jest przeciwny , a jedną z przyczyn jest to , że musiałby wycofać zawodnika , który przywozi zera , a przecież - jak powiada
    taki zawodnik zainwestował w start parę tysięcy...
    Pytam więc - czyj interes reprezentuje pan Staś ? Klubu , który go wynagradza , czy zawodników przywożących zera i których należałoby wycofać z biegów ...




    Na zdjęciach nie zmieścił się bieg 8. Tam w 1 wersji - bez Zmarzlika w składzie powinien być układ: Hampel Kubera - Sundstroem Woźniak, a w 2 wersji ze Zmarzlikiem: Hampel Kubera - Zmarzlik Sundstroem

    Przede wszystkim menadzer jadać na teoretycznie najtrudniejszy wyjazd w głowie powinien sobie założyć jakąś myśl taktyczną. Zakładając, że na początku gospodarze będą spasowani, to najlepiej na początek wystawić nieco słabsze pary, które po 4 biegach (gdzie nawet ze Zmarzlikiem w skłądzie mogłyby być w plecy) i zacząć tak na prawdę mecz od 5 biegu. Wówczas w biegach 5-13 należy założyć jak "przykryć" teoretycznie swoje najsłabsze ogniwa. A takimi na wyjazdach niewątpliwie będą Sundstroem, Ljung i w mniejszym stopniu Woźniak. Trzeba tak zrobić, by startu dwóch najsłabszych było jak najmniej. dlatego, żeby nie było nerwowości w trakcie spotkania można sobbie przeanalizować i powiedzieć z góry gdzie Bartek pojedzie (gdy zostawiony zostanie na rezerwę). Bartek na pewno powinien pojechac w biegach numer 5, 9, 13 i 14. Do tego trener Chomski miałby do dyspozycji dwa starty z trzech biegów (8, 11 lub 12). Na zdjeciu brakuje jeszcze kresek przy biegu ósmym. Teoretycznie do "przykrycia" od 5 do 13 biegu jest 8 "dziur" (3 starty Ljunga, 3 starty Sundstroema i 2 Woźniaka). 5 z tych teoretycznych dziur zakryje Zmarzlik, do tego jest ew. taktyczna Vaculika i Kasprzaka. Wówczas, albo w 8 biegu się wypuści Woźniaka lub ew. Karczmarza, gdyby pojechał rewelacyjnie w 7 biegu. Czyli teoretycznie od biegów 5-15 można pojechać w 3,5 zawodnika (Zmarzlik, Vacul, Kasprzak i Woźniak/Karczmarz) i tak zestawiony skład daje idealne możliwości.

    2 Wersja ze Zmarzlikiem w składzie nie jest zła, ale w zasadzie nie daje aż tak dużych możliwości taktycznych. Zakładajac, że Sundstroem pojedzie w 1 i 5 biegu (Chomski da dwa biegi szansy), to zostaja 2 rezerwy taktyczne za Sundstroema + jakas taktyczna. Do tego żadnego wyboru i roszad na nominowane. Czy to na prawdę lepsze rozwiązanie?

    Podsumowując. Rysiek bardzo trafnie i w punkt wyciągnął wnioski z rozmowy radiowej. Chomski nie ma żadnego pomysłu taktycznego na mecz. Z tego co mówi osoba Ljunga nic nie daje, tylko powoduje kłopoty. To jest w ogóle skandal! Ljung bedacy w skłądzie z Sundstroemem w meczach u siebie na zespoły bez juniorów takie jak Czestochowa, Grudziądz, które beda naszymi głównymi rywalami o 4 to brak podstawowych interpretacji tabeli biegów. Przecież Ljung z Sundstroemem mogli by być tak puszczani, aby jechali na juniorów, a Zmarzlik pojedynkowałby się z seniorami. Po co tracic bieg Bartka według programy na Świdnickiego, czy Wawrzyniaka? Chomski nie ma pojęcia w ogóle o atutach jakie posiada. Jeżeli Ljung odejdzie ze Stali, to będzie to skandal. Rezerwowy junior do składu po to by tylko był plastronem? To nie ma sensu, bo taki junior nic nie wnosi, a bedacy w składzie Ljung i Sundstroem gwarantuje to, że juniora gości objedzie! A czasami zamiast wyniku 49:41 moze byc 51:39, a wlasnie taki bonus na Grudziadzu/Czestochowie może decydowac w awansie do "czwórki". Żuzel składa sie z detali, trzeba umiec te detale wykorzystywać!

    Jak kolega Rysiek i Carlitos słusznie zauważyli idealnym podsumowaniem myśli taktycznej Chomskiego był mecz z Wrocławiem. Do ktorego sam nie raz wracałem. Tam Chomski zestawił na 12 bieg swojego drugiego najsłabszego juniora (gdzie jakby tam był Karczmarz, a nie Czerniawski, to zapewne nie przegrałby z Drozdzem), a na 13 bieg zestawił Sundstroema (tam posłał Wrocław taktyczna). To była masakra taktyczna, która wlasnie o te "4" punkty sprawiła, że Stal prawdopodobnie nie zdobyła Mistrza Polski!!!!! Jak można w ogole mówić, że on wszędzie chce atakować od początku? Do Leszna/Wrocławia pojedzie ludźmi z taka średnią wyjazdową z poprzedniego sezonu:

    Woźniak 1,371
    Sundstroem 1,182
    Szczotka ns

    W pierwszych czterech biegach w Lesznie na spasowanych gospodarzy, majacy niezwykle silny skład trener Chomski wystawi 2x Szczotkę, Sundstroema i Woźniaka (z najtrudniejszych pól startowych). chomski jest tak naiwny, czy tak głupi, że mysli, że tymi zawodnikami on jedzie atakować najlepsze zespoły w Polsce.
    Jakbym był prezesem i na "chłodno" przeanalizował co mówi trener odnosnie tego składu jaki posiada, jakie ma do tego podejście, to bym go ZWOLNIŁ DYSCYPLINARNIE!!!! To jest ewidentne działanie na szkodę klubu.

    Przypominam, złoty medal Chomski zdobył głównie dzięki formie Zmarzlika i pozycji w programie, gdzie mógł lidera wpuszczać w koncowej fazie meczu 3 razy, w tym do 14 biegu. Teraz, ma ostatni rok taką możliwość i nie chce z tego korzystać? Śmiem twierdzić, że patrzac na to co sie dzieje w klubie, to sezon 2018 będzie ostatnim w najbliższym czasie, kiedy Stal Gorzów będzie miała realnie szanse na złoto, a trener nie widzi atutu/przewagi nad innymi i traktuje to jako zło konieczne!

    Porównania do Messiego i pytania, czy lidera sie wpuszcza na ostatnie 15 min to w ogole SKANDAL! Mógłby tak mówic jakby Zmarzlika mógł wystawić tylko 3 razy w meczu, gdyby wchodzil z pozycji rezerwowego. A nie w sytuacji, kiedy pozycja rezerwowego daje spore możliwości taktyczne.

    A mówienie, że zawodnik MUSI jechać parę razy w meczu to też skandal. Dlaczego MUSI? To jest sport drużynowy, czy w koszykówce, jak ktoś nie rzuca punktu przez 10 min i notuje same straty to wychodzi na drugą kwartę? Czy zawodnik w siatkowce jak psuje kazde przyjecie zagrywki dalej stoi na boisku? No nie! Trener w żużlu jest od tego, by dobierał sobie takie narzedzie, by wykorzystał na maksa to co ma. A wynika to z tego, że trener nasz nie ma jaj, będzie dawał jechać tym co "muszą", a zawodnicy mają nabijać kabzę za punkty, niezaleznie od WSZYSTKIEGO.

    Skandal i wstyd, że takie "kwiatki" musze słuchać od z ust trenera mojego klubu...
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Przemek za jego przydatny post!

    Rysiek (14-03-2018)

  15. Powrót do góry    #282
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Carlitos:
    Problem w tym, że dobrych trenerów na rynku można bez trudu wyliczyć na palcach jednej ręki.

    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Jak kolega Rysiek i Carlitos słusznie zauważyli idealnym podsumowaniem myśli taktycznej Chomskiego był mecz z Wrocławiem. Do ktorego sam nie raz wracałem. Tam Chomski zestawił na 12 bieg swojego drugiego najsłabszego juniora (gdzie jakby tam był Karczmarz, a nie Czerniawski, to zapewne nie przegrałby z Drozdzem), a na 13 bieg zestawił Sundstroema (tam posłał Wrocław taktyczna). To była masakra taktyczna, która wlasnie o te "4" punkty sprawiła, że Stal prawdopodobnie nie zdobyła Mistrza Polski!!!!! Jak można w ogole mówić, że on wszędzie chce atakować od początku? Do Leszna/Wrocławia pojedzie ludźmi z taka średnią wyjazdową z poprzedniego sezonu:
    Generalnie zgadzam się z Tobą, ale odnośnie meczu ze Spartą to myślę, że przegraliśmy go fatalnym przygotowaniem toru - nasi w drugiej fazie meczu przegrywali wszystkie starty a na dystansie,na tle Wrocławian, mieli dynamikę jazdy podobną do furmanki z sianem. Mam wątpliwości, czy nawet bez błędów taktycznych moglibyśmy ten dwumecz wygrać.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  16. Powrót do góry    #283
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Carlitos:
    Problem w tym, że dobrych trenerów na rynku można bez trudu wyliczyć na palcach jednej ręki.
    Przemka macie , tam nie potrzeba trenera tylko kogoś kto ma pojęcie o taktyce meczowej.
    Stasio niech "trenuje" ale nie menadżuje

    Swoją drogą ciekawe jak to u nas będzie wyglądało, bo Skóra to jest taki sam as jak Stasio.

  17. Powrót do góry    #284
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    W zasadzie pokazujac i opisujac wariant nr 1 Przemek calkowicie rozwiazal problem Zmarzlikowi, ktory nie musi juz byc nazwany ogniwem latajacym dziyry tylko pelnoprawnym zawodnikiem z okreslona liczba konkretnych biegow. A jesli mialby taktycznie pojechac wiecej to przeciez standardowa sytuacja dla niego.

    Nie zebym chcial kogos obrazic ale jesli mozna nazwac Zmore dobrym preziem jako ze wyprowadzil klub na prosta, to jednak temat Chomskiego bardzo obniza jego predyspozycje a wrecz zakrawa o ignorancje. Chomski wiadomo ze taktykiem jest miernym ale to nie jego wina, ze dalej ma miejscowke w klubie. Mozna wrecz napisac, ze Zmora traktuje Chomskiego jak Stas zawodnikow, ktorzy przeciez musza jezdzic zeby bylo na chleb z twarogiem

  18. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Przemek (14-03-2018), Rysiek (14-03-2018), Staleczka 3 (14-03-2018)

  19. Powrót do góry    #285
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,647
    Kliknij i podziękuj
    111
    Podziękowania: 564 w 303 postach
    Czyżby Pan Darek zapomniał, że forum już wróciło po awarii?
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/74...ch-i-testach-m

  20. Powrót do góry    #286
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Czyżby Pan Darek zapomniał, że forum już wróciło po awarii?
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/74...ch-i-testach-m
    Eeeee tam, to zwykłe stopniowanie napięcia i wstęp do całej, sztucznie wydłużanej, serii artykulików na temat Czerniawskiego - normalny styl Ostafa
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  21. Powrót do góry    #287
    Stały bywalec Awatar loko1980
    Dołączył
    25-04-2004
    Postów
    566
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Ciekawostką sezonu ogórkowego jest też fakt, że były już wiceprezes klubu-Kugler wygrał ze Stalą "przeprawę" sądową o należne mu pieniądze. Była to kwota należna jako % od pozyskanych umów sponsorskich. Jego interesy w konflikcie z klubem reprezentowała kancelaria prawna byłego prezesa Stali obecnie rozkochanego w gorzowskiej piłce

  22. Powrót do góry    #288
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez loko1980 Zobacz posta
    Ciekawostką sezonu ogórkowego jest też fakt, że były już wiceprezes klubu-Kugler wygrał ze Stalą "przeprawę" sądową o należne mu pieniądze. Była to kwota należna jako % od pozyskanych umów sponsorskich. Jego interesy w konflikcie z klubem reprezentowała kancelaria prawna byłego prezesa Stali obecnie rozkochanego w gorzowskiej piłce
    No to już teraz wiemy, czemu Zmora każe płacić takiemu Karczmarzowi za występu w memooriale Jancarza
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #289
    Początkujący Awatar wojtekkssg
    Dołączył
    19-09-2015
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    pewien portalik donosi że sparingi pomiędzy Stalą a Falubazem mogą się nie odbyć. Czekamy na poprawę pogody

  24. Powrót do góry    #290
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,647
    Kliknij i podziękuj
    111
    Podziękowania: 564 w 303 postach
    Jutro o 10 ma odbyć się pierwszy trening na Jancarzu. Ma być Bartek, Woźniak, juniorzy i adepci. Co do sparingu, to decyzja ma byc w czwartek, choć nasi za bardzo nie kwapią się z wyjazdem na tor.

    A ciekawa sytuacja z Karczmarzem. Zmora musial ostro nasluchac się od sponsorow/kibiców, że w obsadzie Memoriału nie ma Karczmarza. Teraz klub łagodzi sytuację i chce, by Rafał jednak pojechał...Także wszystko na to wskazuje, że konflikt, ktory gdzies tam narósł zimą może zostać zażegnany.

  25. Powrót do góry    #291
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,647
    Kliknij i podziękuj
    111
    Podziękowania: 564 w 303 postach
    I nasi pojeździli - 1 łuk jeszcze mocno zmrożony, ale z każdym dniem stan toru powinien byc lepszy. Niestety niedzielny sparing na 95% będzie odwołany...



    Na 2 zdjeciu Bartkowiak.

  26. Powrót do góry    #292
    Początkujący Awatar wojtekkssg
    Dołączył
    19-09-2015
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Pojeździli chłopaki ale nie widziałem Woźniaka lub może nie mam odpowiedniej wiedzy czy był czy nie
    Co do sparingu to nie liczyłbym na nic

  27. Powrót do góry    #293
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-03-2017
    Postów
    634
    Kliknij i podziękuj
    70
    Podziękowania: 179 w 119 postach
    Szymon kręcił dzisiaj próbne kółka w Gdańsku.

  28. Powrót do góry    #294
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,647
    Kliknij i podziękuj
    111
    Podziękowania: 564 w 303 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gkskubik Zobacz posta
    Szymon kręcił dzisiaj próbne kółka w Gdańsku.
    Szymon byl na telefonie z trenerem Chomskim i wolal jechac z Bydgoszczy gdzie mieszka na tor, który jednak jest lepiej przygotowany. Byłem rano i tam pierwszy łuk był mocno zmrożony, a drugi byl błotnisty. Bartek jechał tak jakby zimy u niego nie było. Widać, że wcześniej siedział na motorze. Po południu była druga sesja i warunki torowe już nieco lepsze. Najwięcej zawodników na treningu ma być jednak w piątek.

    Juniorzy jechali asekuracyjnie, pozytywnie zaskoczył Bartkowiak. Chlopak nie ma jeszcze licencji i na takim torze ładna sylwetka i płynna jazda? Czapki z głów.



    Na treningu nie było Czerniawskiego. Mowilem o tych jego problemach zdrowotnych...Do tego doszedł jeszcze jeden problem z Antydopingówką. Co w sytuacji, gdy zawodnik podczas leczenia - informował, że bierze leki/sterydy (nie wiem), ktore sa niezbedne, by eliminowac u niego powazne problemy z sercem. Ale nie wiadomo jak to z ta POLADĄ i dlatego jak pisalem w tym roku będzie duet Karczmarz - Szczotka. Rok trzeba poczekać na Bartkowiaka...
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    • Typ pliku: jpg uu.jpg (66.7 KB, 661 odsłon)

  29. Powrót do góry    #295
    Początkujący Awatar wojtekkssg
    Dołączył
    19-09-2015
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    w Gorzowie od rana pruszy śnieg. Stanlej nie będzie miał chyba ciśnienia na jutrzejszy trening a co dopiero na niedzielne derby. Chodzą pogłoski że pewne jest przełożenie pierwszej rundy. Czekamy

  30. Powrót do góry    #296
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Kolejka za 2 tygodnie, a prognozy póki co nie zapowiadają już powrotu zimy ... więc jak na moje oko to raczej nie będzie odwołania kolejki
    Tylko Falubaz

  31. Powrót do góry    #297
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Klub widzę zareagował na zachowanie tłuszczy znad parkingu i zamontowano coś w rodzaju płotu\sklejki nad parkingiem.
    Szkoda , że kilkunastu debili jest powodem stawiania takich płotów - ograniczeń od kontaktu z "życiem w parkingu" , bo
    dla normalnych kibiców to była fajna sprawa oglądać to , co za kulisami , ale jak to w życiu bywa konsekwencje za zachowanie
    parunastu głąbów ponosi reszta kibiców. Jest więc szansa , że nie będziemy musieli się wstydzić za zachowanie tego bydła
    podczas transmisji . Taką przynajmniej mam nadzieję...

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Rysiek za jego przydatny post!

    Staleczka 3 (25-03-2018)

  33. Powrót do góry    #298
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Jakieś pogłoski czy Jancarz się odbędzie?

  34. Powrót do góry    #299
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    raczej nie, bo na ten moment Dudek nie ma szans
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  35. Powrót do góry    #300
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,469
    Kliknij i podziękuj
    253
    Podziękowania: 968 w 536 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    raczej nie, bo na ten moment Dudek nie ma szans
    Chyba jednak bardziej tak bo może w końcu wygra Zmarzlik .Drugiej takiej szansy mieć nie będzie

  36. Powrót do góry    #301
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Jancarza chcą przełożyć na 1 maja. Tak donosi PS.

    Ljung odchodzi do Dauga. Widać, że Stal chce wyjątkowo oszczędnie odjechać ten sezon.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 28-03-2018 o 10:38
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #302
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Tak jak wielu się obawiało Ljung opuszcza nasz okręt , jego "zatrudnienie" okazało się ruchem pozorowanym , teraz
    pojawia się informacja , że klub ... negocjuje z kolejnym zawodnikiem - czy ktoś to ogarnia?
    Nie wiem , czy można to w ogóle racjonalnie wytłumaczyć . Stanley pewnie myśli (?) ,iż tym ruchem zapewnił sobie
    tzw. święty spokój przy ustalaniu składu , ale może mocno się przejechać , bo to żużel jest i choć życzymy wszystkim
    bezkolizyjnej jazdy , to jednak trzeba zabezpieczać się przed zdarzeniami losowymi.
    W trakcie sezonu nie przyjmuję ewentualnych tłumaczeń o pechu - skoro gość świadomie i z pełną premedytacją postawił
    zawodnika poza drużyną , olał dobrodziejstwo , jakie stwarza tegoroczny regulamin (możliwość wstawienia Linusa i Petera - teraz
    już nieaktualne w podstawowym składzie , a Bartka w rez.) . Mam nadzieję , że Zmora bierze odpowiedzialność za poczynania pana Stasia
    jako zwierzchnik , choć mam wrażenie , że w razie zonga wskaże paluchem na Stacha i stwierdzi , że to jego pomysły.
    Tym ruchem mocno się osłabiamy i praktycznie rezygnujemy ze strategii BZ pod 8 lub 16.

  38. Powrót do góry    #303
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    A może po prostu Zmory nie stać na takiego rezerwowego jak Ljung?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  39. Powrót do góry    #304
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Widocznie tak właśnie jest. Peter miał być darmową zapchajdziurą, która dostała ofertę z innego klubu i już darmowa być nie chciała więc klub "wspaniałomyślnie" dał jej wolną rękę. W tym miejscu można postawić pytanie: czy kontraktowanie takiego zawodnika ma sens? Jeśli w kontrakcie nie oferujemy mu konkretnej kasy?
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  40. Powrót do góry    #305
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Bardzo dziwne posunięcie z Ljungiem, trochę strzelanie sobie w kolano ... no ale może Chomski dzwonił do wróżbity Macieja, a ten przepowiedział sezon bez kontuzji w Stali.

    Nie jestem zwolennikiem wstawiania Bartka na 8/16, ale być może w kilku meczach mogło by to być zbawienne dla Stali.

    Źle wam nie życzę, bo jednak derby mają swój smaczek, ale brak "ławki rezerwowej" to kuszenie losu
    Tylko Falubaz

  41. Powrót do góry    #306
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,647
    Kliknij i podziękuj
    111
    Podziękowania: 564 w 303 postach
    Oddanie Ljunga to skandaliczna decyzja zarządu! Ale nie ma co się dziwić, skoro Szwed pominięty był w obozie w Karpaczu (po co opłacać zawodnika), nie dostał żadnej kasy na przygotowanie do sezonu, nie widniał w obsadzie memoriału, nie był zapraszany na treningi. Klub ani na chwilę nie sprawił, że Ljung mógł poczuć się jako zawodnik Stali Gorzów. Widniał tam tylko na papierze. Do tego doszły "mądrości" trenera Chomskiego - jakoby ten nie chce burzyć ładu w drużynie i nie chce żadnej rywalizacji. Z miejsca do składu przypisał Linusa, bo go zna i mu to obiecał. A jaką trener ma pewność, że Ljung nie prezentowałby się lepiej?

    Właśnie osoba Ljunga gwarantowala to, że Stal miała duże możliwości taktyczne, a osobe Ljunga mozna było po prostu "zablokować" wstawiajac go do składu na początku sezonu. Ale oczywiście Stasiu nie miałby do tego jaj. Także problem z głowy.

    Do tego nasz prezes pewnie widząc co jest za oknem (snieg) zapewne wie, że Memoriał trzeba będzie odwołać i klub straci kasę. Stad pewnie ogłoszenie decyzji o odejsciu Ljunga w momencie, kiedy niemal na pewno Memorial nie dojdzie do skutku (oficjalna decyzja o odwołaniu ma zapaść za parę godzin). A z tą kasą na początku chyba nie jest najlepiej, skoro klub ostro targuje się ze swoim najlepszym juniorem o 500 zł netto za punkt, nie zapewnił nowych silników juniorom, a do tego ponoc Maliniak nie chciał uszyć "na krechę" nowych kevlarów, stad taka cisza o kevlarach (juniorzy wyjechali na starych).

    Za Ljunga w takiej sytuacji "parę grosza" za wypożyczenie mogło wpaść - ja tu widzę tylko powód takiej decyzji.

    A Stasiu i tak rozwiązanie z rezerwowym Bartkiem widzi wpisanie...Nowackiego do składu i wystawianie tam za kazdym razem Bartka. O tym, że Ljung gwarantowal mu objechanie juniora drugiej drużyny + walke z seniorami, to pewnie nawet na to nie wpadł.

    A Stal interesuje sie najmocniej...20-latkiem z Vetlandy Filipem Hjemlandem.

    Nie widzę tego na razie. Dużo tych problemow, a gdzies wrobelki ćwierkają, że nasz prezes za 1,5 roku przymierza się, by startować z namaszczenia Władka do senatu. Ile w tym prawdy? Zobaczymy..

    Miejsce Ljunga zajmie Nowacki lub Czerniawski, ze wskazaniem na tego pierwszego. W końcu nic płacic nie trzeba, zjawi się na każde zawołanie i dla Stasia bedzie grzeczny i wygodny.
    Ostatnio edytowane przez Przemek ; 29-03-2018 o 00:58

  42. Powrót do góry    #307
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    A może po prostu Zmory nie stać na takiego rezerwowego jak Ljung?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Jeśli budżet faktycznie wynosi 9,5 mln. , to "oszczędzanie" paru groszy na Ljungu może spowodować ponowne jesienne
    smarkanie prezesa w mediach o dziurze budżetowej spowodowanej np. nie wjechaniem do finału.
    Ta oszczędność jest tylko pozorna. A jeśli z finansami jest tak żle , to proponowałbym w ramach oszczędności podziękować
    panu Stasiowi , a przynajmniej nie wydawać klubowej kasy na zbędne zabawy jego córy .
    Skorzystalibyśmy i finansowo i sportowo.

  43. Powrót do góry    #308
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Nie widzę tego na razie. Dużo tych problemow, a gdzies wrobelki ćwierkają, że nasz prezes za 1,5 roku przymierza się, by startować z namaszczenia Władka do senatu. Ile w tym prawdy? Zobaczymy..
    .
    Czyli moja teoria że Zmora wszedł w fazę "późnego Dowhana" się sprawdza Musicie sobie zacząć szukać nowego prezesa.
    Stal ma takich gości jak Tymczyszyn i Bieńkowski, którzy w razie W mogą klub poratować ?

  44. Powrót do góry    #309
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    Przemek napisał:

    Właśnie osoba Ljunga gwarantowala to, że Stal miała duże możliwości taktyczne, a osobe Ljunga mozna było po prostu "zablokować" wstawiajac go do składu na początku sezonu. Ale oczywiście Stasiu nie miałby do tego jaj. Także problem z głowy.
    Hahahahahhahaa, dobre....

    A co do sytuacji to zrobili nie najlepiej ale bez przesady. I tak siła Stali będzie się opierała na liderach seniorów i dobrej parze juniorki.
    Jak Zmarzlik, Kasprzak, Vaculik i Woźniak pojadą ok a do tego juniorzy dorzucą cenne punkty to zdobycz 2 czy 4 pkt. piątego seniora nie będzie taka istotna. Zresztą nie wiadomo wcale czy Ljung byłby ostatecznie lepszy od Linusa i jak bardzo.

    To, że nawet wygrałby z nim na treningu czy w sparingu byłby lepszy to wcale nie znaczy, ze obydwaj nie przegraliby w lidze i tak z Iversenem, Doylem, Hampelem, Sajfutdinowem czy Dudkiem.

  45. Powrót do góry    #310
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2004
    Postów
    458
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 80 w 41 postach
    A z tą kasą na początku chyba nie jest najlepiej, skoro klub ostro targuje się ze swoim najlepszym juniorem o 500 zł netto za punkt, nie zapewnił nowych silników juniorom, a do tego ponoc Maliniak nie chciał uszyć "na krechę" nowych kevlarów, stad taka cisza o kevlarach (juniorzy wyjechali na starych).
    Nie rozumiem. Na huczne imprezy jubileuszowe kasa była, a na sprzęt i kewlary dla juniorów już jej nie ma?

  46. Powrót do góry    #311
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez youlaike Zobacz posta
    Nie rozumiem. Na huczne imprezy jubileuszowe kasa była, a na sprzęt i kewlary dla juniorów już jej nie ma?
    Czego tu nie rozumiesz?
    Pasmo sukcesów było? Było! Teraz czas na świętowanie. Juniorzy niech sobie sami poszukają sponsorów, zadbają o sprzęt i uczą się.
    Normalna sytuacja. Trochę długów wisi, trzeba przypilnować wychodzenia na prostą. Po kilku tłustych latach, kibice rozpędzeni i tak przyjdą. Byle utrzymać się w lidze, a jak szczęście dopisze, to powalczyć o medal.
    Jako wroga zza miedzy, nie ukrywam że to mnie nieco cieszy. Taki constans partnerski. I u was i u nas gorzej, równo. Prawie. Choć na Jancarzu szykuje się tegoroczny łomot, to może nie będzie żenady i wizyta na trybunach nie przysporzy wstydu.
    Zmora wyraźnie kombinuje, jak pogodzić ogień z wodą.

  47. Powrót do góry    #312
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-01-2017
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 143 w 95 postach
    Właśnie podzielono zespoły na grupy w DMP-juniorów.


    Podział na grupy DMPJ:
    Grupa A: Betard Sparta Wrocław, Falubaz Zielona Góra, Unia Leszno, Wanda Speedway Kraków, Lokomotive Daugavpils, Kolejarz Opole, MDM Komputery TŻ Ostrovia

    Grupa B: Unia Tarnów, Włókniarz Częstochowa, ROW Rybnik, Orzeł Łódź, Speed Car Motor Lublin, Stal Rzeszów, KSM Krosno

    Grupa C: Get Well Toruń, MRGARDEN GKM Grudziądz, Zdunek Wybrzeże Gdańsk, Car Gwarant Start Gniezno, Euro-Finannce Polonia Piła, Polonia Bydgoszcz, PSŻ Poznań.


    Albo jestem ślepy albo nie wpisali Stali Gorzów. Stawiam wiekopomne pytanie : Co Jest Grane.

  48. Powrót do góry    #313
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,469
    Kliknij i podziękuj
    253
    Podziękowania: 968 w 536 postach
    Doszły mnie słuchy że Ireneusz Maciej w końcu postanowił zrobić porządek z miejscem w którym gorzowscy miłośnicy plucia i rzygania pozdrawiali zawodników drużyny przeciwnej .Jeśli to prawda to należą się

  49. Powrót do góry    #314
    Użytkownik
    Dołączył
    05-03-2004
    Postów
    394
    Kliknij i podziękuj
    330
    Podziękowania: 85 w 61 postach
    Prezes musiał zrobić porządek z parkingiem bo takie są wytyczne ekstraligi.

  50. Powrót do góry    #315
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2006
    Postów
    51
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Tylko można było to zrobić lepiej, z przezroczystej pleksy, żeby kibic mógł cokolwiek zobaczyć. A nie dechy, typu sklejka.

Strona 7 z 26 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •