Strona 8 z 26 PierwszyPierwszy ... 67891018 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 316 do 360 z 1162

Wątek: Stal Gorzów 2018

  1. Powrót do góry    #316
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Cytat Zamieszczone przez masters_ Zobacz posta
    Tylko można było to zrobić lepiej, z przezroczystej pleksy, żeby kibic mógł cokolwiek zobaczyć. A nie dechy, typu sklejka.
    Kibiców szkoda , bo mieli wgląd do żużlowej kuchni , ale dla paru debili , co ryja darli przezroczysta pleksa to mało , bo i tak mając
    kontakt wzrokowy z wydarzeniami w parkingu wytężyliby swe struny głosowe i słyszelibyśmy to samo w tv , tylko w sposób trochę
    wyciszony. Dla tego rodzaju osobników trzeba stosować środki radykalne. A kibiców jak powiedziałem szkoda , ale innego wyjścia chyba
    nie było . Może jedynie za ostre wulgaryzmy - zakazy stadionowe , ale egzekwowane . Tylko nie wiem , czy to nie za grubo by było.
    Bo nie oszukujmy się - jakiś bluzg pod wpływem chwili i emocji każdemu zdarzyć się może , ale to nasze nad parkingowe "towarzystwo"
    zwalczać trzeba wszelkimi możliwymi sposobami.

  2. Powrót do góry    #317
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rysiek Zobacz posta
    Kibiców szkoda , bo mieli wgląd do żużlowej kuchni , ale dla paru debili , co ryja darli przezroczysta pleksa to mało , bo i tak mając
    kontakt wzrokowy z wydarzeniami w parkingu wytężyliby swe struny głosowe i słyszelibyśmy to samo w tv , tylko w sposób trochę
    wyciszony. Dla tego rodzaju osobników trzeba stosować środki radykalne. A kibiców jak powiedziałem szkoda , ale innego wyjścia chyba
    nie było . Może jedynie za ostre wulgaryzmy - zakazy stadionowe , ale egzekwowane . Tylko nie wiem , czy to nie za grubo by było.
    Bo nie oszukujmy się - jakiś bluzg pod wpływem chwili i emocji każdemu zdarzyć się może , ale to nasze nad parkingowe "towarzystwo"
    zwalczać trzeba wszelkimi możliwymi sposobami.
    Dobrze napisałeś - pod wpływem emocji każdemu się wyrwie grube słowo, ale chyba nie trudno poznać co jest normalnym ludzkim odreagowaniem a co wrodzonym lub nabytym chamstwem, buractwem i prostactwem, które trzeba tępić.
    Moim zdaniem kamera monitoringu z opcją rejestracji dźwięku i dwóch ochroniarzy egzekwujących właściwie stosowne zapisy regulaminu lepiej by się sprawdziły w tym przypadku.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Nigel za jego przydatny post!

    Rysiek (01-04-2018)

  4. Powrót do góry    #318
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2006
    Postów
    51
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Wystarczyło postawić ochroniarza, dać wytyczne, żeby co głośniejszy wypraszali stamtąd. A tak, ochrona przechodziła tamtędy i tylko się uśmiechała, słysząc wszystkie bluzgi.

  5. Powrót do góry    #319
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Cytat Zamieszczone przez masters_ Zobacz posta
    Wystarczyło postawić ochroniarza, dać wytyczne, żeby co głośniejszy wypraszali stamtąd. A tak, ochrona przechodziła tamtędy i tylko się uśmiechała, słysząc wszystkie bluzgi.
    Masters , widzisz naszego "stewarda" z grupą inwalidzką rozpraszającego grupę często napitych i ochrypłych osobników , bynajmniej nie
    sprawiających miłego wrażenia , bo ja tego nie widzę. I żadne wytyczne tu niczego nie zmienią , nawet takie apele tu nie pomogą...

  6. Powrót do góry    #320
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2006
    Postów
    51
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Nie wszyscy są z grupą. Do sektora IX przychodzi conajmniej trzech karków, pilnujących, żeby nie stać na schodach.
    Aaaale, klub robi i tak po swojemu. Propozycja o pleksie padała już rok temu, na naszym gorzowskim forum.

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi masters_ za jego przydatny post!

    Nigel (02-04-2018)

  8. Powrót do góry    #321
    Początkujący Awatar wojtekkssg
    Dołączył
    19-09-2015
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Nareszcie koniec tej błazenady. Kilku napitych buraków nie będzie w końcu robić meliny z tego stadionu wydzierając się i pluć na zawodników drużyny przeciwnej. Wg mnie to już powinno być zrobione kilka sezonów temu... Poza tym przynoszą wstyd nie tylko sobie ale i klubowi i jego kibicom. Warto dodać że dosłownie obok jest studio nsportu i tam wszystko słychać...

  9. Powrót do góry    #322
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,670
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 567 w 306 postach
    I mamy problem z juniorką. Czerniawski złamany obojczyk. 4 do 6 tygodni przerwy. Po wypożyczeniu Nowackiego zostaliśmy z dwójką: Karczmarz - Szczotka. Trzeba dmuchac i chuchać, by żadnego urazu nie nabawił się Karczmarz, bo będzie dramat.

  10. Powrót do góry    #323
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    To całkowicie rozwiązuje problem Chomskiemu. Bo niby kto teraz będzie pod rezerwą?

  11. Powrót do góry    #324
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,010
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    I mamy problem z juniorką. Czerniawski złamany obojczyk. 4 do 6 tygodni przerwy. Po wypożyczeniu Nowackiego zostaliśmy z dwójką: Karczmarz - Szczotka. Trzeba dmuchac i chuchać, by żadnego urazu nie nabawił się Karczmarz, bo będzie dramat.
    A czy Kamil Nowacki aby na pewno został wypożyczony ? bo w ostatnim komunikacie ze składami nic nie ma na ten temat. Chyba że papiery już poszły

  12. Powrót do góry    #325
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,670
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 567 w 306 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    To całkowicie rozwiązuje problem Chomskiemu. Bo niby kto teraz będzie pod rezerwą?
    Będzie zostawiona pusta "8"

  13. Powrót do góry    #326
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,722
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    I mamy problem z juniorką. Czerniawski złamany obojczyk. 4 do 6 tygodni przerwy. Po wypożyczeniu Nowackiego zostaliśmy z dwójką: Karczmarz - Szczotka. Trzeba dmuchac i chuchać, by żadnego urazu nie nabawił się Karczmarz, bo będzie dramat.
    Nie tylko Karczmarz. Dramat będziecie mieli, w sytuacji kiedy jakikolwiek inny senior lub junior dozna kontuzji. A nie daj Boże, któryś z trójki, Zmarzlik, Vacul, KK.

    Ten Ljung to będzie się Zmorze odbijał czkawką jeszcze nie raz w tym sezonie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #327
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,490
    Kliknij i podziękuj
    5,782
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    No z tym Ljungiem to naprawdę szokująco pożałowali. A chytry dwa razy traci...
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  15. Powrót do góry    #328
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,010
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    No ale pod 8 może jeszcze Hjelmand iść

  16. Powrót do góry    #329
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    No ale pod 8 może jeszcze Hjelmand iść
    Niby tak , ale to typowy plastron.

  17. Powrót do góry    #330
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,670
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 567 w 306 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rysiek Zobacz posta
    Niby tak , ale to typowy plastron.
    Dlatego na Leszno, jedziemy z pustą "8". Hjemland nie daje nawet gwarancji, że będzie lepszy od Szczotki, a co dopiero miałby zastąpić słabiej spisującego seniora. Zapewne w przypadku słabszej jazdy Linusa lub Woźniaka pojda rezerwy taktyczne lub rezerwa zwykła w osobie Rafała Karczmarza.

  18. Powrót do góry    #331
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Słabiej niż myślałem pojechali Woźniak, Sundstroema i Karczmarz. Ale nie ma co jęczeć, brak treningów swoje zrobił a od trójki liderów są dużo mniej doświadczeni co przy takiej ilości przedsezonowych jazdy ma znaczenie. Mam wrażenie, że Woźniak trochę się spalił mentalnie, ale jestem pewien , że ogarnie i będziemy mieli z niego dużo pożytku. Kasprzak kosmos, przypominał mi tego Kasprzaka z sezonu 2014. Oby tak dalej. Myślę, że gdyby jechał Doyle byłoby jakieś 50:40 bo zabrałby punkty Holderowi i Walaskowi.

  19. Powrót do góry    #332
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    Słabiej niż myślałem pojechali Woźniak, Sundstroema i Karczmarz. Ale nie ma co jęczeć, brak treningów swoje zrobił a od trójki liderów są dużo mniej doświadczeni co przy takiej ilości przedsezonowych jazdy ma znaczenie. Mam wrażenie, że Woźniak trochę się spalił mentalnie, ale jestem pewien , że ogarnie i będziemy mieli z niego dużo pożytku. Kasprzak kosmos, przypominał mi tego Kasprzaka z sezonu 2014. Oby tak dalej. Myślę, że gdyby jechał Doyle byłoby jakieś 50:40 bo zabrałby punkty Holderowi i Walaskowi.
    Daj Boże w każdym meczu taki dorobek punktowy Linusa. Woźniak, to nie jest rajder obdarzony talentem Bartka czy Pitera Pawlickiego - do wyników dochodzi cięzką systematyczna pracą na treningach i gdy jej zabraknie to i wyniku nie ma. Liczę, że to był najsłabszy jego występ w tym roku
    O Kasprzaku to samo co Ty sobie pomyślałem KK507 v.2014
    Vacul dalej nieźle zmotywowany na Getłela.
    Terminator najlepszych lig żużlowych, czyli BZ F-16, gdyby mógł startować 7 biegów to wczoraj z 21 punktów by zrobił.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  20. Powrót do góry    #333
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,670
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 567 w 306 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    O Kasprzaku to samo co Ty sobie pomyślałem KK507 v.2014
    Vacul dalej nieźle zmotywowany na Getłela.
    Terminator najlepszych lig żużlowych, czyli BZ F-16, gdyby mógł startować 7 biegów to wczoraj z 21 punktów by zrobił.
    Bartek fakt, wyglada rewelacyjnie na początku sezonu. A co do KK, poczekajmy do meczów w Lesznie i Wrocławiu. Woffinden,Janowski, Hampel, Sajfytdinow, Milik i Kołodziej zweryfikują formę naszych liderów, jak i zobaczymy na co nas będzie stać w tym roku.

  21. Powrót do góry    #334
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,670
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 567 w 306 postach
    No to 3 Stalowców wystąpi w GP Polski. Oficjalnie Dziką Kartę otrzymał Krzysztof Kasprzak. Według Was to dobra decyzja? Moim zdaniem tak. KK ma swietny poczatek sezonu - komplet 15 punktów na inauguracje, 14 punktów i wygrana w turnieju eliminacyjnym w Ostrowie, także mu się należało.

    PS Koledzy z Zielonej wiecie cos o planowanym sparingu w Zielonej pomiędzy Falubazem, a Stalą? Ponoć oba kluby rozmawiały o tym, by w piątek wspólnie potrenować i pościgać się przed ligą.

  22. Powrót do góry    #335
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,735
    Kliknij i podziękuj
    531
    Podziękowania: 2,110 w 1,469 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    No to 3 Stalowców wystąpi w GP Polski. Oficjalnie Dziką Kartę otrzymał Krzysztof Kasprzak. Według Was to dobra decyzja? Moim zdaniem tak. KK ma swietny poczatek sezonu - komplet 15 punktów na inauguracje, 14 punktów i wygrana w turnieju eliminacyjnym w Ostrowie, także mu się należało.

    PS Koledzy z Zielonej wiecie cos o planowanym sparingu w Zielonej pomiędzy Falubazem, a Stalą? Ponoć oba kluby rozmawiały o tym, by w piątek wspólnie potrenować i pościgać się przed ligą.
    Dwa turnieje to trochę mało na ocenę formy zawodnika. KK ma już trochę latek, ale na tą chwilę nie widać jakiegoś młodego polskiego seniora, który byłby w super formie. Nie mam nic przeciw tej nominacji, niech jedzie. KK zawsze był bezkompromisowym, walecznym samolubem, ubarwi turniej walką.
    U największych wrogów kolegów szukasz? O decyzji nie słyszałem na razie, trzeba czekać na info. Przydałby się sparring, pogoda dopisuje, czas jest.

  23. Powrót do góry    #336
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    No to 3 Stalowców wystąpi w GP Polski. Oficjalnie Dziką Kartę otrzymał Krzysztof Kasprzak. Według Was to dobra decyzja? Moim zdaniem tak. KK ma swietny poczatek sezonu - komplet 15 punktów na inauguracje, 14 punktów i wygrana w turnieju eliminacyjnym w Ostrowie, także mu się należało.

    PS Koledzy z Zielonej wiecie cos o planowanym sparingu w Zielonej pomiędzy Falubazem, a Stalą? Ponoć oba kluby rozmawiały o tym, by w piątek wspólnie potrenować i pościgać się przed ligą.
    Jak oficjalnie, jak oficjalna strona sgp milczy w tym temacie? Decyzja z Kasprzakiem pomijając Hampela, byłaby dość dziwna. Chyba że Hampel odrzucił, wtedy jak najbardziej Kasprzak może jechać.

  24. Powrót do góry    #337
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,670
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 567 w 306 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Jak oficjalnie, jak oficjalna strona sgp milczy w tym temacie? Decyzja z Kasprzakiem pomijając Hampela, byłaby dość dziwna. Chyba że Hampel odrzucił, wtedy jak najbardziej Kasprzak może jechać.
    Trener Cieślak oficjalnie wczoraj po Złotym Kasku przekazał tą informację samemu zawodnikowi. Zapewne oficjalna strona taki komunikat zamiesci za jakiś czas.

  25. Powrót do góry    #338
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,435
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 518 w 331 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Jak oficjalnie, jak oficjalna strona sgp milczy w tym temacie? Decyzja z Kasprzakiem pomijając Hampela, byłaby dość dziwna. Chyba że Hampel odrzucił, wtedy jak najbardziej Kasprzak może jechać.
    Ja osobiście nie brałbym, ani Kasprzaka, ani Hampela, ani nikogo 25+.
    Dałbym poznać smak SGP jakiemuś juniorowi np Drabikowi, Kuberze czy Smektale.

    Jaka to atrakcja być zaproszonym na 1 turniej dla wicemistrza świata?
    Tylko Falubaz

  26. Powrót do góry    #339
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,010
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Ja osobiście nie brałbym, ani Kasprzaka, ani Hampela, ani nikogo 25+.
    Dałbym poznać smak SGP jakiemuś juniorowi np Drabikowi, Kuberze czy Smektale.

    Jaka to atrakcja być zaproszonym na 1 turniej dla wicemistrza świata?
    Patrząc na jazde Drabika w ostatnim sezonie i w 1 meczu ligowym to coś czuje że z niego będzie conajwyżej solidny zawodnik ligowy a nie GP rajder. Wg mnie mimo IMSJ on postepow nie robi

  27. Powrót do góry    #340
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,670
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 567 w 306 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Ja osobiście nie brałbym, ani Kasprzaka, ani Hampela, ani nikogo 25+.
    Dałbym poznać smak SGP jakiemuś juniorowi np Drabikowi, Kuberze czy Smektale.

    Jaka to atrakcja być zaproszonym na 1 turniej dla wicemistrza świata?
    To samo tyczy się Hampela. W sumie w gre wchodziły dwie kandydatury Jarka i Krzyśka. Inne nie były brane pod uwagę. Info potwierdzajace zapewne bedzie po finale Złotego Kasku. Bo oficjalnie nazwisko będzie "klepniete" przez organizatora na maks 2 tyg przed imprezą, a do zawodów jest miesiąc.

  28. Powrót do góry    #341
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,735
    Kliknij i podziękuj
    531
    Podziękowania: 2,110 w 1,469 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta

    PS Koledzy z Zielonej wiecie cos o planowanym sparingu w Zielonej pomiędzy Falubazem, a Stalą? Ponoć oba kluby rozmawiały o tym, by w piątek wspólnie potrenować i pościgać się przed ligą.
    Jest oficjalne info:
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/74...pojada-sparing
    Przyda się chłopakom, Pepe a szczególnie Dudek wyglądali jak juniorzy w Tarnowie.
    Woźniak, Karczmarz, Sundstroem także niemrawi, każdy trening, sparring przyda się.

  29. Powrót do góry    #342
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,670
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 567 w 306 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Jest oficjalne info:
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/74...pojada-sparing
    Przyda się chłopakom, Pepe a szczególnie Dudek wyglądali jak juniorzy w Tarnowie.
    Woźniak, Karczmarz, Sundstroem także niemrawi, każdy trening, sparring przyda się.
    Nam tez się przyda taki trening, szczególnie Woźniakowi i juniorom, którym brakuje jazdy.

  30. Powrót do góry    #343
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,492
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 381 w 288 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Nam tez się przyda taki trening, szczególnie Woźniakowi i juniorom, którym brakuje jazdy.
    W piatek po poludniu burze w zielonej...

  31. Powrót do góry    #344
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,722
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Jest oficjalne info:
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/74...pojada-sparing
    Przyda się chłopakom, Pepe a szczególnie Dudek wyglądali jak juniorzy w Tarnowie.
    Woźniak, Karczmarz, Sundstroem także niemrawi, każdy trening, sparring przyda się.
    No ale tam piszą, że sparing odbędzie się pomiędzy Falubazem Zielona Góra a drużyną złożoną między innymi z zawodników Cash Broker Stali Gorzów. Konkretnie piszą o Zmarzliku i Woźniaku.

    Coś mi się wydaje, że Skóra puści w jednej ekipie Gomółę i w drugiej Thorssela. I bedzie walka o skład.

    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    W piatek po poludniu burze w zielonej...
    To nie burze, to F-16 latają po naszym niebie. Dzisiaj też latali
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #345
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,670
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 567 w 306 postach
    [QUOTE=Przemek;1879559]No to 3 Stalowców wystąpi w GP Polski. Oficjalnie Dziką Kartę otrzymał Krzysztof Kasprzak. Według Was to dobra decyzja? Moim zdaniem tak. KK ma swietny poczatek sezonu - komplet 15 punktów na inauguracje, 14 punktów i wygrana w turnieju eliminacyjnym w Ostrowie, także mu się należało.

    https://sgpnarodowy.pl/krzysztof-kas...rta-warszawie/

    I jest potwierdzenie.

  33. Powrót do góry    #346
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,722
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Oho, Stasiu pewnie już ma ciepło, za SF:

    Bieg przerwany. Na tor upadli Palm Toft, Vaculik i Morris. Morris wykluczony jako sprawca wypadku. Palm Toft oraz Morris podnieśli się z toru, Vaculik z unieruchomioną nogą trafił do karetki.
    Trzymam kciuki, aby to nie było nic poważnego. Liczę, że pojedzie na Smoku.

    Ten Ljung, to wam się będzie śnił po nocach.

    P.s
    Jak by co to dzwońcie do Frątczaka, oni mają Walasa na zbyciu. Tyle, że ten pewnie będzie chciał 2 razy tyle co Ljung
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #347
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,492
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 381 w 288 postach
    Co z Vaculikiem ?

  35. Powrót do góry    #348
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,115
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    No, jeżeli Vacul kontuzjowany to Zmora idiotą roku. Coś jak oddanie przez Spartę Bobera rok temu na play offy do Lublina - ale w większej skali.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  36. Powrót do góry    #349
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2009
    Postów
    302
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 77 w 46 postach
    Złamana kostka, brawo Zmora. No ale z pustego to i salomon nie naleje, więc w sumie nie ma co się dziwić.

  37. Powrót do góry    #350
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,761
    Kliknij i podziękuj
    4,015
    Podziękowania: 1,606 w 1,043 postach
    Cytat Zamieszczone przez manekinn Zobacz posta
    Złamana kostka, brawo Zmora. No ale z pustego to i salomon nie naleje, więc w sumie nie ma co się dziwić.
    Podejrzenie zlamania

  38. Powrót do góry    #351
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,722
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Podejrzenie zlamania
    U Pitera, nawet nie podejrzewali złamania. A ile czasu pauzował ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #352
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    U Pitera, nawet nie podejrzewali złamania. A ile czasu pauzował ?

    dalej pauzuje

  40. Powrót do góry    #353
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    No to szybko zaczyna się mścić traktowanie Ljunga przez gamonia Stanisława.
    Jeśli potwierdzą się informacje o kontuzji Słowaka , to zamiast "spokojnej głowy" Stasio będzie miał ból dupy.
    Jakim ograniczonym tłumokiem trzeba być , by doprowadzić do takiej sytuacji.
    Won z tym pseudo trenerem.

  41. Powrót do góry    #354
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,477
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 969 w 537 postach
    https://www.facebook.com/Ireneusz-Ma..._FOV_4ugSR-T9k

    Chyba Stanisław w sprawie Ljunga jest niewinny

  42. Powrót do góry    #355
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,722
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    https://www.facebook.com/Ireneusz-Ma..._FOV_4ugSR-T9k



    Chyba Stanisław w sprawie Ljunga jest niewinny
    Edit: WKUR...Ą mnie komentarze dotyczące Ljunga! Czy Wy w swoim życiu tak postępujecie, że jak się z kimś na coś umówicie, to później go oszukujecie?! Ja tak nie postępuję i nie zamierzam tego zmieniać. A Wy? To już Wasza sprawa.
    No, prezes Zmora juz ma mokro. Jasne, jesli się umówił z Ljungiem, to słowa należy dotrzymywać. Ale to nie tłumaczy prezesa, że Stal nie ma nikogo w rezerwie, na taka okoliczność. Bo młody szwed tu się nie nadaje. Było wypożyczyć chociaż jednego juniora mniej.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #356
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,670
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 567 w 306 postach
    Tyle pisalem odnosnię Petera Ljunga ile on daje tej drużynie jeśli chodzi o numer 8. Pisalem też, że ZAWSZE w ostatnich latach ktoś u nas miał kontuzje i rezerwowy MUSI być w składzie! Władze naszego klubu jak i sztab szkoleniowy miały inne podejście bo...:

    1) Ljungowi trzeba było zapłacic za przygotowanie do sezonu. Chodziło o kwotę takiej wielkości jaką...Bartek kasuje za 1,5-2 mecze przy założeniu, że zrobi komplet punktów. Czy to tak dużo?

    2) Prezes podchodził do tego ekonomicznie, a trener Stanisław Chomski wolal nie mieć Ljunga...Bo nie chciał konkurencji, jak to mialo miejsce za Świderskiego, Gapińskiego. To on przy wspraciu prezesa Zmory nie wzial go na obóz przygotowawczy, nie zaprosił na żaden trening, żaden sparing i memoriał. Gadanie, żeby poczekał 2-3 kolejki i że klub nie chciał robic pod górke to po prostu ladnie sprzedana ściema kibicom. Po prostu prezes nie chciał wydać dodatkowej kasy, a trener chcial miec latwiejszą robotę. Po co ma się głowić kogo do skladu wystawić, po co mu dodatkowe narzedzia w postaci roszad taktycznych? Jak ma 5, wszystko jest oczywiste i 2 mecz pod rzad wystawi taki sam sklad. Proste?

    STAL GORZÓW = FRAJERZY ROKU!

  44. Powrót do góry    #357
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,722
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    No dobra, Zmorę "obijecie po sezonie" ale co teraz ?

    Kto w Lesznie pod 1 ? Bo składy już klepnięte, i wynika z tego, że pod 1, z braku laku, musicie chyba wstawić tego młodego szweda ? On jest w ogóle już potwierdzony przez GKSŻ ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #358
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Tyle pisalem odnosnię Petera Ljunga ile on daje tej drużynie jeśli chodzi o numer 8. Pisalem też, że ZAWSZE w ostatnich latach ktoś u nas miał kontuzje i rezerwowy MUSI być w składzie! Władze naszego klubu jak i sztab szkoleniowy miały inne podejście bo...:

    1) Ljungowi trzeba było zapłacic za przygotowanie do sezonu. Chodziło o kwotę takiej wielkości jaką...Bartek kasuje za 1,5-2 mecze przy założeniu, że zrobi komplet punktów. Czy to tak dużo?

    2) Prezes podchodził do tego ekonomicznie, a trener Stanisław Chomski wolal nie mieć Ljunga...Bo nie chciał konkurencji, jak to mialo miejsce za Świderskiego, Gapińskiego. To on przy wspraciu prezesa Zmory nie wzial go na obóz przygotowawczy, nie zaprosił na żaden trening, żaden sparing i memoriał. Gadanie, żeby poczekał 2-3 kolejki i że klub nie chciał robic pod górke to po prostu ladnie sprzedana ściema kibicom. Po prostu prezes nie chciał wydać dodatkowej kasy, a trener chcial miec latwiejszą robotę. Po co ma się głowić kogo do skladu wystawić, po co mu dodatkowe narzedzia w postaci roszad taktycznych? Jak ma 5, wszystko jest oczywiste i 2 mecz pod rzad wystawi taki sam sklad. Proste?

    STAL GORZÓW = FRAJERZY ROKU!
    Dodam , że kolejny już rok .

  46. Powrót do góry    #359
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,670
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 567 w 306 postach
    [QUOTE=Mariusz;1879854]No dobra, Zmorę "obijecie po sezonie" ale co teraz ?

    [QUOTE]

    Już teraz można OBIJAĆ prezesa za podejscie do Ljunga. Jak można poskąpic tak smieszne male pieniądze i dopuscic do sytuacji jaka jest teraz? Do skladu wskoczy Hjemland(ktoremu trzeba bedzie zaplacic za przyjazd i oplacic hotel/diete). Stal zaczela sie rozgladac za jakims seniorem i byc moze jutro lub pojutrze uda się dopiac jakiegos Skandynawa. Tylko czy ktos taki zagwarantuje wiecej pkt niz Ljung, ktorego pozbyto sie lekką reką?

    A co w przypadku gdy jutro w sparingu urazu nabawi sie Karczmarz lub Szczotka?

  47. Powrót do góry    #360
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,435
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 518 w 331 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    A co w przypadku gdy jutro w sparingu urazu nabawi sie Karczmarz lub Szczotka?
    Walkower, bo 5 nie może być
    Tylko Falubaz

Strona 8 z 26 PierwszyPierwszy ... 67891018 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •