Strona 19 z 26 PierwszyPierwszy ... 91718192021 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 811 do 855 z 1162

Wątek: Stal Gorzów 2018

  1. Powrót do góry    #811
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Tylko, że w przypadku odejścia Bartka z Gorzowa - jego sponsorzy pójdą i tak za nim. On nie musi się bać, że przez potencjalne odejścia straci jakiegoś sponsora. W Przypadku Zmarzlika, to sponsorzy do niego próbują się dobić. Gdzieś słyszałem, że pewna firma z Zielonej Góry jakaś chemiczna od lakierów, czy karoserii chciała dać dużo więcej niż daje główny sponsor Bartka - pan Maszoński.
    Bartek w Gorzowie ma gwiazdorski kontrakt, jest tu kochany, dlatego sam się zastanawiam, czemu są takie pogłoski o możliwym odejściu Zmarzlika z Gorzowa, a takie informacje doszły do mnie z kilku wiarygodnych źródeł. Co jest tego powodem, czy to są jakieś gierki, czy jakiś inny klub na horyzoncie? Tego nie wiem.
    W Falubazie jest mocne postanowienie że sezon 2018 nie może się powtórzyć i ma przyjść ktoś naprawdę mocny, więc może Bartel dostał ofertę od nas
    Blisko do do domu i w ogóle

    A tak serio to jeśli odejdzie w sytuacji gdy ma taki kontrakt jak mówicie (a klub płaci wszystko na czas) to jest dla mnie szczyt głupoty. Bardzo krótkowzroczne myślenie. Nigdzie ale to nigdzie nie będzie miał tak dobrze jak w domu.

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Nigel (02-08-2018)

  3. Powrót do góry    #812
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Będzie jak będzie. Ja tylko polecam Bartkowi by sprawdził jak się rozwijają kariery tych zawodników, którzy odchodzą z Gorzowa
    PUK przez połowę sezonu dochodził do siebie ...
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  4. Powrót do góry    #813
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    19-05-2014
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 248 w 171 postach
    Zmarzlik to nie Iversen. On gdzie by nie poszedł to będzie maszynką do robienia punktów.

  5. Powrót do góry    #814
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Będzie jak będzie. Ja tylko polecam Bartkowi by sprawdził jak się rozwijają kariery tych zawodników, którzy odchodzą z Gorzowa
    PUK przez połowę sezonu dochodził do siebie ...
    Dokładnie, a jak pójdzie do Get Wella, to zjazd formy murowany i wyjdzie na tym jeszcze gorzej.


    Troche dziwne te niby odejście.
    Ponoć zarabia kokosy i by poleciał na kase gdzie indziej?
    W Gorzowie jest bożyszczem, a jak odejdzie to bedzie jednym z wielu.
    Jakiś kryzys czy Słabsza forma-dyspozycja i już bedzie leciał hejt, bo gwiazda za grube siano cieniować nie może.

    Może to tak jak z Dudkiem, szum medialny, troche dorzucą jeszcze i Zimny zostanie.
    Może niedoceniony się obecnie czuje jak Dudi w Falubazie.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 02-08-2018 o 15:59
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Nigel (02-08-2018)

  7. Powrót do góry    #815
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,563
    Kliknij i podziękuj
    1,698
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Będzie jak będzie. Ja tylko polecam Bartkowi by sprawdził jak się rozwijają kariery tych zawodników, którzy odchodzą z Gorzowa
    PUK przez połowę sezonu dochodził do siebie ...
    To już nie o to chodzi. Ale ja twierdzę, wielu zawodników również, że lepiej jest siedzieć w stabilnym klubie, w którym np. zarabia sie ok 1.5 mln rocznie, niż dostać gdzieś na rok, może dwa, kontrakt o 300 - 400 tys większy. Bo przez rok czy dwa, faktycznie taki zaowdnik zarobiłby więcej. Ale co potem ? Tego nie wie nikt.

    Odnośnie Zimnego, też nie wierzę w jego odejście. Choć słyszałem z kilku źródeł, że Zimny dostał mega ofertę również z Lublina. Tam kopalnia Bogdanka oraz GA mają sponsorować pozyskanie dwóch, trzech gwiazd. ofertę dostał też Dudek. Ale dalej będę twierdził, że ci zawodnicy powinni się dość poważnie zastanowić. Przynajmniej Zimny, bo jeśli prawdą jest, że Zimny w Gorzowie ma takie stawki jak tu się piszę, to trzeba też zaznaczyć, ze taki Patryk, u nas ma coś koło połowy z tego co kosi Zimny w Stali.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #816
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    To już nie o to chodzi. Ale ja twierdzę, wielu zawodników również, że lepiej jest siedzieć w stabilnym klubie, w którym np. zarabia sie ok 1.5 mln rocznie, niż dostać gdzieś na rok, może dwa, kontrakt o 300 - 400 tys większy. Bo przez rok czy dwa, faktycznie taki zaowdnik zarobiłby więcej. Ale co potem ? Tego nie wie nikt.

    Odnośnie Zimnego, też nie wierzę w jego odejście. Choć słyszałem z kilku źródeł, że Zimny dostał mega ofertę również z Lublina. Tam kopalnia Bogdanka oraz GA mają sponsorować pozyskanie dwóch, trzech gwiazd. ofertę dostał też Dudek. Ale dalej będę twierdził, że ci zawodnicy powinni się dość poważnie zastanowić. Przynajmniej Zimny, bo jeśli prawdą jest, że Zimny w Gorzowie ma takie stawki jak tu się piszę, to trzeba też zaznaczyć, ze taki Patryk, u nas ma coś koło połowy z tego co kosi Zimny w Stali.
    No i z pkt jest podobnie niestety ...


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  9. Powrót do góry    #817
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,481
    Kliknij i podziękuj
    7,732
    Podziękowania: 7,331 w 4,315 postach
    Ani Zimny nic nie ugra ani nigdzie nie pojdzie.
    Chyba, ze caly ambaras bierze sie stad, ze Zmora chce mu troche obnizyc zarobki - co byloby mimo wszystko zrozumiale.
    Maszynka do mielenia punktow - no jasne, ale budzet z gumy nie jest a z tego co piszecie to kontrakt ma nie z tej ziemi.
    Prezesina z Gorzowa slynie z obcinania czy renegocjacji wiec zadatki do tego typu zagrywek ma.
    Ale dogadaja sie.
    Zmarzlik ciagnie na stadion tlumy, ciagnie potencjalnych sponsorow (nawet drobnych), ciagnie do gory PR (mlody, waleczny wychowanek, gwiazda ligi i GP)
    Zmora glupi nie jest, wie ze mu sie trafil zawodnik, ktorego sie nie wypuszcza.

    I z drugiej strony barykady - gdzie bedzie Bartkowi lepiej?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  10. Powrót do góry    #818
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Podobnie myślę , że żadnym odejściem się to nie skończy , ale ... jeśli ktoś faktycznie położy szaloną kasę - może jeszcze
    pochodzącą np z jakiejś spółki skarbu państwa , to nie można wykluczyć niczego . Jedno jest pewne , BZ zasługuje na
    gwiazdorski kontrakt , ale jednocześnie żaden zawodnik nie jest ważniejszy niż klub.
    Zawodnicy przychodzą , odchodzą , a klub po prostu JEST.
    A , jeśli czarny scenariusz miałby się sprawdzić , to najwyżej bożyszczem na Jancarzu zamiast Bartka zostanie ... Bartkowiak
    Bartek jest bliski naszym sercom , ale myślę , że bliższa jest STAL.

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Rysiek za jego przydatny post!

    Słowianka (03-08-2018)

  12. Powrót do góry    #819
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,563
    Kliknij i podziękuj
    1,698
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    może jeszcze pochodzącą np z jakiejś spółki skarbu państwa ,
    A jakże, Lublin szaleje na rynku transferowym, maja podobno obiecaną kasę z kopalni Bogdanka i z Grupy Azoty.

    Coś mi się wydaje, że rzucili na stół taką kasę, że taki Zmarzlik cały się spocił z wrażenia. Sam jestem ciekaw co z tego wyjdzie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #820
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A jakże, Lublin szaleje na rynku transferowym, maja podobno obiecaną kasę z kopalni Bogdanka i z Grupy Azoty.

    Coś mi się wydaje, że rzucili na stół taką kasę, że taki Zmarzlik cały się spocił z wrażenia. Sam jestem ciekaw co z tego wyjdzie.
    Najpierw , to muszą awansować , bo w PO wszystko jest możliwe , przegrasz jeden mecz w sezonie , ale najważniejszy
    w finale odpowiednią różnicą pkt i uj bąbki trącał. A taki Skrzydlewski jak wejdzie do PO to na tym swoim nowym torze może
    naprawdę poustawiać towarzystwo i mogą sobie wtedy marzyć o BZ , Dudku , czy innych gwiazdach...

  14. Powrót do góry    #821
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach
    Ale taki skład robi wrażenie.
    Zmarzlik
    Dudek
    Lambert
    Lampart
    Łaguta
    Lampart
    drugi junior

  15. Powrót do góry    #822
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    Ale taki skład robi wrażenie.
    Zmarzlik
    Dudek
    Lambert
    Lampart
    Łaguta
    Lampart
    drugi junior
    W 100% armia zaciężna , wypłukaliby z lubelskiego trzosa co się da i przy najbliższych problemach z ecie-pecie dalej wio
    w Polskę. Zresztą Koziołkom już kiedyś wielki żużel się zamarzył i nawet sam Hans pokochał ich miłością - dopóki tej miłości
    nie przebiła Piła.

  16. Powrót do góry    #823
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Zmarzlik po sezonie odchodzi. Info 100 % KMO.

  17. Powrót do góry    #824
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2004
    Postów
    458
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 80 w 41 postach
    Jestem ciekaw co będą mieli do powiedzenia ci wszyscy hejterzy, którzy jeszcze tak niedawno pluli w wątkach naszego klubu na Piotra Śwista, gdy po odejściu Zmarzlika będzie można porównać sobie ile lat obaj panowie jeździli w żółto-niebieskich barwach i jaką ilość punktów zdobyli dla Stali Gorzów. Na dokładkę należy porównać okoliczności odejścia z klubu. W jednym przypadku klub był praktycznie niewypłacalny z potężnym długiem wobec zawodnika. W przypadku drugiego jeźdźca jest on na topie listy płac, klub mu nic nie zalega, tylko pewnie nie jest w stanie płacić jeszcze większej kasy.
    Ostatnio edytowane przez youlaike ; 02-08-2018 o 22:25

  18. Powrót do góry    #825
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A jakże, Lublin szaleje na rynku transferowym, maja podobno obiecaną kasę z kopalni Bogdanka i z Grupy Azoty.

    Coś mi się wydaje, że rzucili na stół taką kasę, że taki Zmarzlik cały się spocił z wrażenia. Sam jestem ciekaw co z tego wyjdzie.
    Tu brakuje Władziuchny ze swoim najlepszym kumplem swego czasu Prezydentem Gorzowa Tadziem J.
    Wtedy jak kasiory Stali brakowało, to szła jakaś kamienica na sprzedaż i sakwa była pełna.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  19. Powrót do góry    #826
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Cytat Zamieszczone przez youlaike Zobacz posta
    Jestem ciekaw co będą mieli do powiedzenia ci wszyscy hejterzy, co jeszcze tak niedawno pluli w tym wątku na Piotra Śwista, gdy po odejściu Zmarzlika będzie można porównać sobie ile lat obaj panowie jeździli w żółto-niebieskich barwach i jaką ilość punktów zdobyli dla Stali Gorzów. Na dokładkę należy porównać okoliczności odejścia z klubu. W jednym przypadku klub był praktycznie niewypłacalny z potężnym długiem wobec zawodnika. W przypadku drugiego jeźdźca jest on na topie listy płac, klub mu nic nie zalega, tylko pewnie nie jest w stanie płacić jeszcze większej kasy.
    Po pierwsze , to BZ nigdzie póki co jeszcze nie odszedł , a ta nasza zabawa to na razie jakby wróżenie z fusów.
    Po drugie , gdy 100% falubaz odchodził z Gorzowa (nie pierwszy raz) , to klub przeżywał kłopoty finansowe , ale z wszystkimi
    zawodnikami się rozliczył (oczywiście nieterminowo), więc jaki niewypłacalny ?
    Po trzecie w decydującym meczu z Toruniem (przegranym) Świst nie wystąpił z powodu kontuzji , by bodajże nazajutrz wziąć udział
    w treningu , co wielu odczytało jako sabotaż . Nawet jakby BZ odszedł , to z pewnością zrobiłby to z klasą .

  20. Powrót do góry    #827
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rysiek Zobacz posta
    W 100% armia zaciężna , wypłukaliby z lubelskiego trzosa co się da i przy najbliższych problemach z ecie-pecie dalej wio
    w Polskę. Zresztą Koziołkom już kiedyś wielki żużel się zamarzył i nawet sam Hans pokochał ich miłością - dopóki tej miłości
    nie przebiła Piła.
    Zgadzam się armia zaciężna wypisz wymaluj obecny Toruń

  21. Powrót do góry    #828
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A jakże, Lublin szaleje na rynku transferowym, maja podobno obiecaną kasę z kopalni Bogdanka i z Grupy Azoty.

    Coś mi się wydaje, że rzucili na stół taką kasę, że taki Zmarzlik cały się spocił z wrażenia. Sam jestem ciekaw co z tego wyjdzie.
    Ale do beniaminka? To by zbyt piękne było dla nich, oni muszą przebudować cały skład jednak, a to wymaga ogromnych nakładów samo w sobie, muszą wyciągnąć 3-4 konkretnych zawodników, co pewnie będzie wiązało się z licytacją z obecnym pracodawcą każdego, Hancock charytatywnie też nie pojedzie, no i przede wszystkim raczej ani Zmarzlik, ani Dudek by tego nie rozważali już, gdy nie wiadomo czy Lublin wejdzie do e-ligi.

    Jak w Sparcie kolejny sezon złota nie będzie, a się nie zanosi, to może tam się zrobić spore ciśnienie zwłaszcza że Drabik kończy juniorkę za dwa lata, i taki ruch byłby uzasadniony, nawet kosztem Woffindena albo Janowskiego, no i też Bartek pomógłby zapełnić Olimpijski podczas GP,
    Ostatnio edytowane przez 1marcin60 ; 02-08-2018 o 23:30

  22. Powrót do góry    #829
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,463
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cały skład? Z obecnego jest 5 pewniaków, wystarczy im dwóch zawodników i tyle potrzebują.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  23. Powrót do góry    #830
    Użytkownik
    Dołączył
    16-11-2011
    Postów
    261
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 112 w 69 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Tylko, że w przypadku odejścia Bartka z Gorzowa - jego sponsorzy pójdą i tak za nim. On nie musi się bać, że przez potencjalne odejścia straci jakiegoś sponsora. W Przypadku Zmarzlika, to sponsorzy do niego próbują się dobić. Gdzieś słyszałem, że pewna firma z Zielonej Góry jakaś chemiczna od lakierów, czy karoserii chciała dać dużo więcej niż daje główny sponsor Bartka - pan Maszoński.
    Bartek w Gorzowie ma gwiazdorski kontrakt, jest tu kochany, dlatego sam się zastanawiam, czemu są takie pogłoski o możliwym odejściu Zmarzlika z Gorzowa, a takie informacje doszły do mnie z kilku wiarygodnych źródeł. Co jest tego powodem, czy to są jakieś gierki, czy jakiś inny klub na horyzoncie? Tego nie wiem.
    Chodzi o firme BOLL. Dwa lata temu pan Dalewski polozyl bardzo konkretne pieniadze za to by Bartek jezdzil w barwach BOLLa (wylacznosc na miejsce na kasku). Wlasciciel BOLLa byl wtedy mocno rozgoryczony po tym jak podziekowal mu za wspolprace Dudek kiedy to wspieral go w okresie zawieszenia, a ten przywdzial Monsterowe barwy.
    Bartek grzecznie odmowil ze wzgledu na wspolprace z panem Maszonskim, ktory jest dla niego czyms wiecej niz tylko sponsorem. Znam ich obu bardzo dobrze i bylbym mocno zdziwiony gdyby Bartek zmienil klub w tym momencie. Oczywiscie "nigdy nie mow nigdy" ale nie sadze zeby Bartek zmienil teraz klub. No chyba ze Maszonskiemu jest obojetne w jakim klubie bedzie jezdzil Bartek to dopuszczam mysl o zmianie barw klubowych. Moim zdaniem to Maszonski dorzuci pieniazki jesli bedzie taka koniecznosc.
    Ostatnio edytowane przez gary ; 03-08-2018 o 02:18

  24. Powrót do góry    #831
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2017
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 22 w 20 postach
    Przemek, chyba twoje źródła coś ******* się ostatnio. Miesiąc temu pisałeś o odejściu Vaculika a teraz o Bartka. Jestem z Barlinka, Bartka można spotkać tutaj bardzo często (w swoim nowym mercedesie od sponsora) i ja również go spotkałem w sklepie zoologicznym " zookoi.pl " (bardzo dobry sklep, chyba też coś dokładają Bartkowi). Znając wasze wcześniejsze wypociny zapytałem, czy ty Bartek kiedyś odejdziesz z Gorzowa, zostawisz nas? Uśmiechnął się i powiedział - "co ty, gdzie ja będę miał lepiej jak u nas". Ja mu na to, że całe szczęście, bo nagle cała okolica przestała by chodzić na żużel a i GBS Bank straciłby z kilku klientów... Bartek na to, że mam rację, przybiliśmy pionę i tyle.
    Zastanawiam się tylko, po co Przemek rzuca takie tematy i kto je rozsiewa? Może chce zwyczajnie zaszkodzić Bartkowi i trochę podkopać jego wizerunek (zrobić z niego złotówę, cwaniaka). Tak nie jest!

    Stal Gorzów bardzo mocno musiałaby "nie chcieć" Bartka, a kasa? Na niego sponsorzy znajdą się zawsze i na niego nigdy nie braknie kasy. Podobnie jest moim zdaniem z Kasprzakiem, ale jemu mocno w głowie zaczął mieszać już TORUŃ. I tutaj widzę problem...
    Ostatnio edytowane przez miszarus ; 03-08-2018 o 09:52

  25. Powrót do góry    #832
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,563
    Kliknij i podziękuj
    1,698
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rysiek Zobacz posta
    Najpierw , to muszą awansować , bo w PO wszystko jest możliwe , przegrasz jeden mecz w sezonie , ale najważniejszy
    w finale odpowiednią różnicą pkt i uj bąbki trącał. A taki Skrzydlewski jak wejdzie do PO to na tym swoim nowym torze może
    naprawdę poustawiać towarzystwo i mogą sobie wtedy marzyć o BZ , Dudku , czy innych gwiazdach...
    Jak awansują to będzie zdecydowanie za późno na jakieś konkretne zakupy. Dlatego już teraz Kempa dzwoni po Polsce i miesza zawodnikom w głowach mocnymi kwotami. Innego wyjścia nie mają, inaczej podzielą los Grudziądza czy Rybnika. Jasne, że jak im sie noga powinie, to z transferów nic nie wyjdzie, bo sponsorzy kasy nie dadzą. Ale oferty składają i to mocne.

    Znając wasze wcześniejsze wypociny zapytałem, czy ty Bartek kiedyś odejdziesz z Gorzowa, zostawisz nas? Uśmiechnął się i powiedział - "co ty, gdzie ja będę miał lepiej jak u nas". Ja mu na to, że całe szczęście, bo nagle cała okolica przestała by chodzić na żużel a i GBS Bank straciłby z kilku klientów... Bartek na to, że mam rację, przybiliśmy pionę i tyle.
    No a co miał ci powiedzieć, że jak trafi się gdzieś zdecydowanie większa kasa, to odejdzie ?

    Stal Gorzów bardzo mocno musiałaby "nie chcieć" Bartka, a kasa? Na niego sponsorzy znajdą się zawsze i na niego nigdy nie braknie kasy. Podobnie jest moim zdaniem z Kasprzakiem, ale jemu mocno w głowie zaczął mieszać już TORUŃ. I tutaj widzę problem...
    No to śpij spokojnie, jeśli na Zimnego w Stali nie braknie kasy, to Zmora z łatwością przebije oferty innych klubów.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 03-08-2018 o 10:14
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #833
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez miszarus Zobacz posta
    Zastanawiam się tylko, po co Przemek rzuca takie tematy i kto je rozsiewa? Może chce zwyczajnie zaszkodzić Bartkowi i trochę podkopać jego wizerunek (zrobić z niego złotówę, cwaniaka). Tak nie jest!
    Zapewne takie historie rozsiewa klub żeby zmobilizować lokalny biznes do wyłożenia większej kasy na klub

  27. Powrót do góry    #834
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,767
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    Nie no, juz sobie wyobrazam, jak kibic zaczepia zawodnika (moga to byc nawet znani z przywiazania do klubow Holta lub Hancock) w sklepie, w sierpniu i na pytanie "zostajesz czy odchodzisz" zawodnik odpowiada tak SCI-FI.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A jakże, Lublin szaleje na rynku transferowym, maja podobno obiecaną kasę z kopalni Bogdanka i z Grupy Azoty.
    tylko to ryzykowny interes, mocno zwiazany z polityka, dzis cos ugrasz a po wyborach moze sie okazac, ze dalej w Polske. Gdyby przebicie bylo x2 to mozna sie zastanowic, ale dla paru zlociszy...
    Ostatnio edytowane przez lego ; 03-08-2018 o 10:27
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  28. Powrót do góry    #835
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jak awansują to będzie zdecydowanie za późno na jakieś konkretne zakupy. Dlatego już teraz Kempa dzwoni po Polsce i miesza zawodnikom w głowach mocnymi kwotami. Innego wyjścia nie mają, inaczej podzielą los Grudziądza czy Rybnika. Jasne, że jak im sie noga powinie, to z transferów nic nie wyjdzie, bo sponsorzy kasy nie dadzą. Ale oferty składają i to mocne.



    Precyzując , to faktycznie obiecać muszą już teraz , ale to palcem na wodzie pisane , bo w razie braku awansu ustalenia stają się
    nieaktualne. Poza tym są ośrodki w miarę pewne , czy może bardziej - stabilne , gdzie żużel stał się tradycją , takim dobrem
    środowiska , ale raczej Lublina do tych ośrodków bym nie zaliczał. Jak kolega wyżej wspomniał te spółki skarbu państwa , to
    mocne uzależnienie od polityki , a ta w dłuższej perspektywie raczej korzyści klubom nie przynosi , bo to zazwyczaj jest gra ,
    która ma przynieść korzyści różnym notablom , czy pasożytom - jak kto woli ich nazwać.
    Dawniej w naszej kopanej modne było powiedzenie , że "nikt ci tyle nie zapłaci , ile obieca ci Widzew" , może więc i w żużlu podobne
    określenie miałoby dzisiaj sens. A tak przy okazji , to uważam , że takie firmy - spółki skarbu państwa jak sama nazwa wskazuje
    są dobrem całego społeczeństwa i jeśli angażują się w sponsoring sportu , to powinny raczej robić to bardziej globalnie , np
    wchodząc w nazwę jakiś rozgrywek (jak PGE -Ekstralipa) , ale wyróżniać pojedyncze ośrodki jest trochę nie fair , bo z takimi
    kolosami finansowymi żaden klub w Polsce nie jest w stanie rywalizować pod względem finansowym.
    Ostatnio edytowane przez Rysiek ; 03-08-2018 o 11:44

  29. Powrót do góry    #836
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,563
    Kliknij i podziękuj
    1,698
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    Nie no, juz sobie wyobrazam, jak kibic zaczepia zawodnika (moga to byc nawet znani z przywiazania do klubow Holta lub Hancock) w sklepie, w sierpniu i na pytanie "zostajesz czy odchodzisz" zawodnik odpowiada tak SCI-FI.



    tylko to ryzykowny interes, mocno zwiazany z polityka, dzis cos ugrasz a po wyborach moze sie okazac, ze dalej w Polske. Gdyby przebicie bylo x2 to mozna sie zastanowic, ale dla paru zlociszy...
    No właśnie, mnie też to zastanawia, że poważni zawodnicy idą na takie układy. Wystarczy, że kwota pod kontraktem ma odpowiednią ilość zer. Przykład prosty z brzegu, taki Hancock, już raz został w Rzeszowie wydymany poprzez lipna (sponsorską) umowę. Dzisiaj jak słucham Nawrockiego, to on wyraźnie mówi, że płaci zawodnikom z dwóch transz, jedna klubowa, druga sponsorska. I co mamy ? Greg nie jeździ bo mu nie płaca na czas. Czyli co ? Taki stary wyga, drugi raz dał się nabrać ? A ponoć, dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #837
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No właśnie, mnie też to zastanawia, że poważni zawodnicy idą na takie układy. Wystarczy, że kwota pod kontraktem ma odpowiednią ilość zer. Przykład prosty z brzegu, taki Hancock, już raz został w Rzeszowie wydymany poprzez lipna (sponsorską) umowę. Dzisiaj jak słucham Nawrockiego, to on wyraźnie mówi, że płaci zawodnikom z dwóch transz, jedna klubowa, druga sponsorska. I co mamy ? Greg nie jeździ bo mu nie płaca na czas. Czyli co ? Taki stary wyga, drugi raz dał się nabrać ? A ponoć, dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi
    Przecież on już włazi do tej rzeki od 20 lat. Nihil novi
    Śmiać mi się chce jak Nawrocki się zarzeka że klub nie ma żadnych zaległości. No klub na pewno nie ma

  31. Powrót do góry    #838
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,563
    Kliknij i podziękuj
    1,698
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Przecież on już włazi do tej rzeki od 20 lat. Nihil novi
    Śmiać mi się chce jak Nawrocki się zarzeka że klub nie ma żadnych zaległości. No klub na pewno nie ma
    No OK, ale do niedawna miał kasę płaconą. Dopiero w Rzeszowie, jak odeszła Półtorakowa, to go wydymali, bo umowę sponsorską schowali do szafy. A kasę dostał tylko regulaminową. Nie mineło dużo czasu jak poszedł na taki sam układ z Nawrockim.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #839
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-03-2004
    Postów
    824
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 51 w 37 postach
    Jeśli Lublin awansuje, GA (a w zasadzie ZA Puławy) sfinansuje 2 topowych zawodników z ekstraligi. Zmarzlik praktycznie dogadany. Dudek i Łaguta to luźne gadki. Kempa wie co robi i co ważne ma gwarancje finansowania w przypadku awansu.

  33. Powrót do góry    #840
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,563
    Kliknij i podziękuj
    1,698
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez bee3 Zobacz posta
    Jeśli Lublin awansuje, GA (a w zasadzie ZA Puławy) sfinansuje 2 topowych zawodników z ekstraligi. Zmarzlik praktycznie dogadany. Dudek i Łaguta to luźne gadki. Kempa wie co robi i co ważne ma gwarancje finansowania w przypadku awansu.
    Łoł, mocne twierdzenie.

    Czyli sugerujesz, że Zmarzlik nie dał nawet szansy Zmorze, aby ten chociaż oszacował swoje możliwości aby BZ zatrzymać ?

    I co na to prezes honorowy ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #841
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Ciągle jakoś trudno w to uwierzyć, jednak jeśli się powteordzi Jancarza można zaorac. Toć tam z 50% ludzi dla Zmarzlika przychodzi.

  35. Powrót do góry    #842
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-03-2004
    Postów
    824
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 51 w 37 postach
    Wg mnie oprocz kwesti finansowych dochodzi jeszcze inna.
    W Gorzowie bardziej kochany już chyba nie bedzie. A że to ambitny chłopak i zapatrzony w kariere Golloba to wcale sie nie dziwie jak sobie klan pomyślał że trzeba zmienić środowisko w celach stricte indywidualnych. Większa presja. To go może napędzić w GP. Gollob dwa razy zmieniał klub po drodze do 2010r. Wiem wiem że przejście Golloba do Tarnowa było w innych okolicznościach. Ale w przypadku Bartka to byloby raczej pokojowo Jeśli Maszoñski przy nim pozostanie to będzie kontraktowy kosmos finansowy. Zmora nie będzie w stanie go zatrzymać

  36. Powrót do góry    #843
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2009
    Postów
    302
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 77 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez bee3 Zobacz posta
    Wg mnie oprocz kwesti finansowych dochodzi jeszcze inna.
    W Gorzowie bardziej kochany już chyba nie bedzie. A że to ambitny chłopak i zapatrzony w kariere Golloba to wcale sie nie dziwie jak sobie klan pomyślał że trzeba zmienić środowisko w celach stricte indywidualnych. Większa presja. To go może napędzić w GP. Gollob dwa razy zmieniał klub po drodze do 2010r. Wiem wiem że przejście Golloba do Tarnowa było w innych okolicznościach. Ale w przypadku Bartka to byloby raczej pokojowo Jeśli Maszoñski przy nim pozostanie to będzie kontraktowy kosmos finansowy. Zmora nie będzie w stanie go zatrzymać
    W jednym poście twierdzisz, że już dogadany, w następnym, że Zmorze będzie trudno go zatrzymać. Zdecyduj się... No i nie wiedziałem, że Lublin jest już w Ekstralidze. Będzie trzeba chyba dom postawić jak kursy się pojawią, a tam około 80% free wychodziłoby w takim razie.

  37. Powrót do góry    #844
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-03-2004
    Postów
    824
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 51 w 37 postach
    Jedno drugiemu nie zaprzecza.
    Co zrobi Zmora? Nie wiem.
    Przecież papier w Lublinie nie może być podpisany jeszcze O liście intencyjnym nie wspominam . Wyluzuj gume w majtkach. Mamy sierpień.

  38. Powrót do góry    #845
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Ja też uważam że Stali nie stać na Zmarzlika, który po sezonie będzie bardzo drogi. Więc jeśli Stal da mu ta kasę to może po sezonie być bankrutem. Lepiej niech go puszcza dla dobra klubu...

  39. Powrót do góry    #846
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Ja też uważam że Stali nie stać na Zmarzlika, który po sezonie będzie bardzo drogi. Więc jeśli Stal da mu ta kasę to może po sezonie być bankrutem. Lepiej niech go puszcza dla dobra klubu...
    No jasne, bo ci co przyjdą po nim to będą jeździć za darmo i przyciągną taką samą ilość widów i sponsorów co Zmarzlik.
    Jeśli Gorzów odpuści Zmarzlika to będą ciężkimi frajerami.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No OK, ale do niedawna miał kasę płaconą. Dopiero w Rzeszowie, jak odeszła Półtorakowa, to go wydymali, bo umowę sponsorską schowali do szafy. A kasę dostał tylko regulaminową. Nie mineło dużo czasu jak poszedł na taki sam układ z Nawrockim.
    A ja myślę, że Dziadzio takich umów zaliczył w karierze bardzo wiele. Po prostu ma pecha, że w Rzeszy zawsze go wydymają.
    Robi przyznaj się, maczałeś w tym palce ?

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Nigel (03-08-2018)

  41. Powrót do góry    #847
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Ja też uważam że Stali nie stać na Zmarzlika, który po sezonie będzie bardzo drogi. Więc jeśli Stal da mu ta kasę to może po sezonie być bankrutem. Lepiej niech go puszcza dla dobra klubu...
    Bartek to takie serce Stali Gorzów. Jego odejście byłoby równoznaczne z końcem tego klubu i zarząd wie, że akurat na jego kontrakt pieniądze muszą się znaleźć. Kibic gorzowski wybaczył kiedyś zarządowi zamianę Golloba na Nermarka i Zagara na Sundstroema i chudy rok 2013, nawet jak w 2015 roku na początku sezonu drużyna przegrywała wszystko co się dało "Jancarz" pękał w szwach na lidze ale odejście Zmarzlika to rzecz, której niczym nie da się odkupić. Nikt go nie zastąpi i nie chodzi nawet o zdobycze punktowe.

    Cytat Zamieszczone przez bee3 Zobacz posta
    Jeśli Maszoñski przy nim pozostanie to będzie kontraktowy kosmos finansowy. Zmora nie będzie w stanie go zatrzymać
    Zaraz, zaraz, czyli jak Bartek zostanie w Stali to bez kontraktu z Maszońskim, że Zmora również jego musi przebijać? Odlatujesz od tych upałów...

    W Lublinie to może dwaj panowie H są dogadani...

    Cytat Zamieszczone przez bee3 Zobacz posta
    Wg mnie oprocz kwesti finansowych dochodzi jeszcze inna.
    W Gorzowie bardziej kochany już chyba nie bedzie. A że to ambitny chłopak i zapatrzony w kariere Golloba to wcale sie nie dziwie jak sobie klan pomyślał że trzeba zmienić środowisko w celach stricte indywidualnych. Większa presja. To go może napędzić w GP.
    Jakoś to zapatrzenie w Golloba słabo realizuje bo za wuja wafla w Anglii jeździć nie chce. Tomasz kluby zmieniał gdy nie były w stanie zapewnić mu kontraktu pozwalającego realizować cele indywidualne. W Gorzowie Bartek takich problemów nie ma.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  42. Powrót do góry    #848
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,469
    Kliknij i podziękuj
    253
    Podziękowania: 968 w 536 postach
    Zmarzlik ma odejść z Gorzowa Unikajcie słońca i schowajcie się w cień

  43. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi SCOT FZG za jego przydatny post!

    Nigel (03-08-2018), j-rules (03-08-2018)

  44. Powrót do góry    #849
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Nie było i nie bedzie przyzwolenia Przesa Honorowego na odejście Bartosza.
    Jak bedzie trzeba to kasa się znajdzie, a jak kasa bedzie akceptowalna przez Team Zmarzlik, to nie widze sensu żeby miał opuścić gorzowskie gniazdo.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  45. Powrót do góry    #850
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,113
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    Dla mnie to zwykłe bicie piany, które się wszystkim opłaca. Zmora takimi pogłoskami mobilizuje środowisko biznesowe, a Bartek ustawia sobie dobrą pozycję do negocjacji. Po pierwsze to nie wierzę, że jest już dogadany. Taki zawodnik czeka na oferty i śrubuje ile może, nie w sierpniu klepie glejt. Po drugie na pewno da szansę Stali na wyrównanie oferty od kogokolwiek. Po trzecie - kto to jest klub z Lublina? Na dziś pierwszoligowiec z wielkimi zapowiedziami, które się w każdej chwili mogą zmienić. Po czwarte: gdzie Bartek będzie miał lepiej niż w Gorzowie, gdzie wszystko jest pod niego podporządkowane.

    Max co przewiduję, to telenowelę podobną do Dudkowej.

  46. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Hitman za jego przydatny post!

    Nigel (03-08-2018), Staleczka 3 (03-08-2018)

  47. Powrót do góry    #851
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,563
    Kliknij i podziękuj
    1,698
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hitman Zobacz posta
    Dla mnie to zwykłe bicie piany, które się wszystkim opłaca. Zmora takimi pogłoskami mobilizuje środowisko biznesowe, a Bartek ustawia sobie dobrą pozycję do negocjacji. Po pierwsze to nie wierzę, że jest już dogadany. Taki zawodnik czeka na oferty i śrubuje ile może, nie w sierpniu klepie glejt. Po drugie na pewno da szansę Stali na wyrównanie oferty od kogokolwiek. Po trzecie - kto to jest klub z Lublina? Na dziś pierwszoligowiec z wielkimi zapowiedziami, które się w każdej chwili mogą zmienić. Po czwarte: gdzie Bartek będzie miał lepiej niż w Gorzowie, gdzie wszystko jest pod niego podporządkowane.

    Max co przewiduję, to telenowelę podobną do Dudkowej.
    A oni na to: https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/76...znym-sponsorem

    My się tutaj produkujemy, a Zimny i Patryk dostali faktycznie po ...uju ofertę z Lublina. Czy któryś z niej skorzysta, tego oczywiście nie wiem. Ale w środowisku już się sporo gada, że Lublin ostro zagiął parola na Zimnego i Patryka akurat. Owszem chcieli by też Hancocka, ale to chyba tylko ze względu na to aby kopnąć w kostkę Nawrockiego, z którym przegrali batalie o Herbiego, na jesień ubiegłego roku.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 03-08-2018 o 21:36
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  48. Powrót do góry    #852
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A oni na to: https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/76...znym-sponsorem

    My się tutaj produkujemy, a Zimny i Patryk dostali faktycznie po ...uju ofertę z Lublina. Czy któryś z niej skorzysta, tego oczywiście nie wiem. Ale w środowisku już się sporo gada, że Lublin ostro zagiął parola na Zimnego i Patryka akurat. Owszem chcieli by też Hancocka, ale to chyba tylko ze względu na to aby kopnąć w kostkę Nawrockiego, z którym przegrali batalie o Herbiego, na jesień ubiegłego roku.
    Skorzystają obaj.... podwyższając kontrakty w swoich dotychczasowych klubach
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  49. Powrót do góry    #853
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Całe te bzdury o Zmarzliku w Lublinie można krótko podsumować. Z całym szacunkiem dla tego klubu. Konia kują , a żaba nogę podstawia.

  50. Powrót do góry    #854
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,587
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    Całe te bzdury o Zmarzliku w Lublinie można krótko podsumować. Z całym szacunkiem dla tego klubu. Konia kują , a żaba nogę podstawia.
    Jeśli o żabie mowa, to mnie tu inna przypowieść pasuje: "żabę gotuje się powoli" . W tym roku rozpoczęto już w sierpniu, szybko się zabierają do pracy. I to już półoficjalnie, bez skrępowania.

  51. Powrót do góry    #855
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Jeśli o żabie mowa, to mnie tu inna przypowieść pasuje: "żabę gotuje się powoli" . W tym roku rozpoczęto już w sierpniu, szybko się zabierają do pracy. I to już półoficjalnie, bez skrępowania.
    W tym roku?

Strona 19 z 26 PierwszyPierwszy ... 91718192021 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •