Strona 16 z 26 PierwszyPierwszy ... 61415161718 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 676 do 720 z 1162

Wątek: Stal Gorzów 2018

  1. Powrót do góry    #676
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,491
    Kliknij i podziękuj
    5,783
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Ok, profesjonalizm, ambicja, skłonność do inwestycji, desperacja - tego mu nie brakuje.
    Brakuje mu startów, techniki, chłodnej głowy, szeroko pojętych umiejętności. Koniec końców, więcej braków niż atutów. Do tego kompletna szajba, anty-parowa jazda. Nicki z najgorszych czasów to przy nim wzór team ridera.

    Btw, tymi cechami, o których piszesz Nigel - on nadrabia wszystkie braki czysto sportowe. Ale po tym, jak wsadził ostatnio Janowskiego w bandę jadąc z nim na 5-1 oraz po tej akcji na Pedersenie, to ja już naprawdę mam dość tego typa.

    ps. Średnie ligowe to poniekąd efekt tego, że on w każdym biegu ma 3 przeciwników. Dodatkowo wszystko jest pod niego ustawione, tj. pola startowe. Zawsze bierze najlepsze, nawet jak Chomski go z taktyka wrzuca, to zawsze na najlepsze pole... Najlepszy przykład to mecz w Grudziądzu, gdzie Kasprzak jechał o klasę lepiej, a średnią zrobili taką samą/podobną.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 11-05-2018 o 18:09
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  2. Powrót do góry    #677
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Ok, profesjonalizm, ambicja, skłonność do inwestycji, desperacja - tego mu nie brakuje.
    Brakuje mu startów, techniki, chłodnej głowy, szeroko pojętych umiejętności. Koniec końców, więcej braków niż atutów. Do tego kompletna szajba, anty-parowa jazda. Nicki z najgorszych czasów to przy nim wzór team ridera.

    Btw, tymi cechami, o których piszesz Nigel - on nadrabia wszystkie braki czysto sportowe. Ale po tym, jak wsadził ostatnio Janowskiego w bandę jadąc z nim na 5-1 oraz po tej akcji na Pedersenie, to ja już naprawdę mam dość tego typa.

    ps. Średnie ligowe to poniekąd efekt tego, że on w każdym biegu ma 3 przeciwników. Dodatkowo wszystko jest pod niego ustawione, tj. pola startowe. Zawsze bierze najlepsze, nawet jak Chomski go z taktyka wrzuca, to zawsze na najlepsze pole... Najlepszy przykład to mecz w Grudziądzu, gdzie Kasprzak jechał o klasę lepiej, a średnią zrobili taką samą/podobną.
    Z tym , że Bartkowi brakuje czasem chłodnej głowy , czy tym bardziej startów zgadzam się w pełni , ale z brakiem techniki jazdy
    to już za żadne skarby się nie zgodzę , bo to "żużlowe blużnierstwo" by było . To moim zdaniem najlepszy technik z obecnie
    startujących zawodników i zarzucanie mu braku owej techniki wydaje mi się niepojęte...

  3. Powrót do góry    #678
    Początkujący
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Ok, profesjonalizm, ambicja, skłonność do inwestycji, desperacja - tego mu nie brakuje.
    Brakuje mu startów, techniki, chłodnej głowy, szeroko pojętych umiejętności. Koniec końców, więcej braków niż atutów. Do tego kompletna szajba, anty-parowa jazda. Nicki z najgorszych czasów to przy nim wzór team ridera.

    Btw, tymi cechami, o których piszesz Nigel - on nadrabia wszystkie braki czysto sportowe. Ale po tym, jak wsadził ostatnio Janowskiego w bandę jadąc z nim na 5-1 oraz po tej akcji na Pedersenie, to ja już naprawdę mam dość tego typa.

    ps. Średnie ligowe to poniekąd efekt tego, że on w każdym biegu ma 3 przeciwników. Dodatkowo wszystko jest pod niego ustawione, tj. pola startowe. Zawsze bierze najlepsze, nawet jak Chomski go z taktyka wrzuca, to zawsze na najlepsze pole... Najlepszy przykład to mecz w Grudziądzu, gdzie Kasprzak jechał o klasę lepiej, a średnią zrobili taką samą/podobną.
    Bo przecież przez pierwsze 3 lata kariery i jeszcze przed nią uczył się praktycznie dzień w dzień od najgorszego technicznie, całkowicie wybrakowanego sportowo, najbardziej antyparowego i pozbawionego umiejętności szajbusa jakim był Tomasz Gollob.

  4. Powrót do góry    #679
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,745
    Kliknij i podziękuj
    531
    Podziękowania: 2,112 w 1,470 postach
    Cytat Zamieszczone przez YNKS88 Zobacz posta
    Bo przecież przez pierwsze 3 lata kariery i jeszcze przed nią uczył się praktycznie dzień w dzień od najgorszego technicznie, całkowicie wybrakowanego sportowo, najbardziej antyparowego i pozbawionego umiejętności szajbusa jakim był Tomasz Gollob.
    Skąd wymyśliłeś ten zwrot "antyparowy Gollob"?
    Gdyby Zmarzlik choć w części był tak antyparowy jak Gollob, Stal zyskałaby niepomiernie. Tomek Gollob jechał często za dwóch, pilnując wolniejszego partnera z pary, jak kwoka kurczaka. Szczególnie bydgoska Polonia zawdzięcza mnóstwo zwycięstw biegowych Tomkowi.
    Natomiast Bartka Zmarzlika nie widziałem nigdy w takiej akcji. Zdarza mu się nawet atakować partnera z pary, jeśli w jakikolwiek sposób utrudnia mu jego plany. Jego jazda parowa, ogranicza się do tolerowania kolegi klubowego obok na torze. Tyle parowości BZ.
    Ta cecha, to największy rozdźwięk między tymi zawodnikami.

  5. Powrót do góry    #680
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Przecież Bartek to trzeci sezon najlepszy ligowiec jedyny zawodnik w lidze który gwarantuje dwucyfrówkę w każdym meczu, do zdominowania cyklu GP, brakuje mu tylko albo aż chłodnej głowy. Profesjonalizmem pożera resztę Polaków z cyklu. Gdyby miał Dudkowy luz, to byłby żużlowcem kompletnym pewnie już z tytułem, ale nie da się połączyć Dudkowego luzu z resztą cech Bartka, bo to sobie zaprzecza, on jest nieustannie spięty, to mu pomaga w lidze bo nie ma problemów sprzętowych, w wyniku tytanicznej pracy jaką wykonuje, ale przeszkadza w GP, wystarczy że mu cokolwiek nie zagra przed zawodami, czy na treningu i jest mentalnie po Bartku w turnieju. Dlatego Bartek nie może jechać w lidze z numerem 8, po prostu, musi mieć ułożone biegi, wiedzieć kiedy wyjeżdża, ewentualnie nastawić się na taktyka.

  6. Powrót do góry    #681
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,491
    Kliknij i podziękuj
    5,783
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Skąd wymyśliłeś ten zwrot "antyparowy Gollob"?
    Gdyby Zmarzlik choć w części był tak antyparowy jak Gollob, Stal zyskałaby niepomiernie. Tomek Gollob jechał często za dwóch, pilnując wolniejszego partnera z pary, jak kwoka kurczaka. Szczególnie bydgoska Polonia zawdzięcza mnóstwo zwycięstw biegowych Tomkowi.
    Natomiast Bartka Zmarzlika nie widziałem nigdy w takiej akcji. Zdarza mu się nawet atakować partnera z pary, jeśli w jakikolwiek sposób utrudnia mu jego plany. Jego jazda parowa, ogranicza się do tolerowania kolegi klubowego obok na torze. Tyle parowości BZ.
    Ta cecha, to największy rozdźwięk między tymi zawodnikami.
    Z tym utrudnianiem bym się też nie rozpędzał Zmarzlik atakuje swojego jak najgorszego rywala żeby zrobić 2 zamiast 1'. Większość to wie i po prostu go puszcza, bo wiedzą, że on ma nie tak z głową. To co zrobił z Janowskim w Pile, to absolutnie z miejsca powinno dyskwalifikować go z ubiegania się o skład na SoN. Najlepszy technik? Żart roku. Akcje szarpane, chaotyczne, często brutalne, "fruwanie po torze" od kredy do bandy i bardzo częsta nieporadność na trasie mimo znacznie szybszego sprzętu, patrz np. Złoty Kask w Pile, czy cały zeszłoroczny cykl GP, który do bólu obnażył tego "miszcza".

    Czysto technicznie to Janowski go przewyższa o kilka półek. Inna sprawa, to regularność, motywacja i po prostu zdolność do wyrzeczeń. Tu Zmarzlikowi trzeba oddać, że jest jak Cristiano. Ze wszystkimi dobrymi i złymi cechami (tylko nie ta skala talentu, przy porównaniu dyscyplin). Motywacji nigdy mu nie zabraknie, ale z bramek kolegów się nie ucieszy.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 11-05-2018 o 21:32
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Dominik (11-05-2018)

  8. Powrót do góry    #682
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,501
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 381 w 288 postach
    Zimny to nie ta klasa , to samolub , on jest dobry , ale mysli tylko o sobie.... ale czasami trzeba wyluzowac

    Wiecej w zuzlu osiagnie Janowski Dudek I Piotr Pawlicki taka prawda

  9. Powrót do góry    #683
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Zimny to nie ta klasa , to samolub , on jest dobry , ale mysli tylko o sobie.... ale czasami trzeba wyluzowac

    Wiecej w zuzlu osiagnie Janowski Dudek I Piotr Pawlicki taka prawda
    Taaa za to Ty wykorzystasz kazda okazje by na tego chlopa narzygac. Nawiasem mowiac dzisiaj w innym watki juz wskazales nam swoja antypatie dla tego chlopaka.

  10. Powrót do góry    #684
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,098
    Kliknij i podziękuj
    1,284
    Podziękowania: 2,985 w 1,153 postach
    Dziwna trochę ta ,,gadka'' o Zmarzliku......

    Tylko ślepiec nie dostrzega, że facet jest stworzony do tego sportu

    Pomimo tego, że nie przepadam za gościem nie potrafię przejść obojętnie koło Jego stylu jazdy!

    I na dzień dzisiejszy żaden, ale to absolutnie żaden inny Polak nie jest od Niego lepszy.

    Bartek gwarantuje i emocje na torze i pewny poziom sportowy poniżej którego nie schodzi od kilku lat!

    Drugiego tak regularnego żużlowca nie ma na dzień dzisiejszy na świecie!

  11. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    Nigel (12-05-2018), Rysiek (11-05-2018), gkm_fan (12-05-2018)

  12. Powrót do góry    #685
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    To jednak Zmarzlik pociagnie publike a nie denny jak flaki z olejem Janowski. Nawet ja, jako antagonista Zmarzlika musze obiektywne przyznac.

    Tak samo ludzie ogladaja snooker dla O'Sullivana a nie Binghama i Dinga lub bilard dla Shawa czy nawet Fillera niz van Boeninga, swoja droga strasznego kmiota.

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Torretoo (11-05-2018)

  14. Powrót do góry    #686
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    To jednak Zmarzlik pociagnie publike a nie denny jak flaki z olejem Janowski. Nawet ja, jako antagonista Zmarzlika musze obiektywne przyznac.

    Tak samo ludzie ogladaja snooker dla O'Sullivana a nie Binghama i Dinga lub bilard dla Shawa czy nawet Fillera niz van Boeninga, swoja droga strasznego kmiota.
    Swoja droga Ron mnie poraz kolejny w MS zawiodol. A juz tytul dla Borsuka to juz jest hit

  15. Powrót do góry    #687
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    O'Sullivan nie daje rady na dlugich dystansach. Wygra final bof19, za to na dluzsze mecze zbyt slaba kondycja. Williams byl fenomenalny a najbardziej pomogl mu luz, bo w kazdym etapie nie byl faworytem, oprocz I rundy oczywiscie. Kapitalny sezon z wisienka na torcie

  16. Powrót do góry    #688
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,736
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    To jednak Zmarzlik pociagnie publike a nie denny jak flaki z olejem Janowski. Nawet ja, jako antagonista Zmarzlika musze obiektywne przyznac.

    Tak samo ludzie ogladaja snooker dla O'Sullivana a nie Binghama i Dinga lub bilard dla Shawa czy nawet Fillera niz van Boeninga, swoja droga strasznego kmiota.
    No publike to może i pociągnie, bo jest widowiskowy. Ale majstra prędzej zdobędzie Janowski niż Zmarzlik.

    Z Gollobem było podobnie. Też jeździł widowiskowo, bo ofensywnie. Tez się często gotował, co przekładało się na błędy w poszczególnych biegach. Dlatego tak późno wywalczył te złoto w IMS.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #689
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Duzo podobienstw z Gollobem. Zauwazamy tylko, ze jak mial swoj sezon, to reszta bila sie o drugie miejsce daleko w tyle. Strzelam w ciemno, ze ze Zmarzlikiem bedzie tak samo, choc byc moze rowniez jednorazowo

  18. Powrót do góry    #690
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Buszmen powiedz , że nie trawisz gościa i będzie ok , ale pyerdolenie o braku techniki robi z Ciebie ... dopowiedz sobie sam.

  19. Powrót do góry    #691
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,344
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Swoja droga Ron mnie poraz kolejny w MS zawiodol. A juz tytul dla Borsuka to juz jest hit
    Styl borsuka mnie tam pasi, na pewno to nie jest nudny taktyk a raczej ofensywnie usposobiony snookerzysta i cieszę się, że to On wygrał w Shefield skoro Rakieta zawiódł. No i konferencja na golasa po msiostwie przejdzie na trwałe do annałów - trzeba przyznać że ma facet dystans do Siebie

  20. Powrót do góry    #692
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,491
    Kliknij i podziękuj
    5,783
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rysiek Zobacz posta
    Buszmen powiedz , że nie trawisz gościa i będzie ok , ale pyerdolenie o braku techniki robi z Ciebie ... dopowiedz sobie sam.
    Nie wiem kogo... Ale wiem, że gadanie o najlepszej technice na świecie robi z Ciebie... wyznawcę, zaślepionego i to mocno.
    A że nie trawię gościa, to napisałem już wyżej. Ma liczne atuty, jest świetnym sportowcem, ale dużo mu jeszcze brakuje. Przede wszystkim czysto jeździecko. Jego ataki nie są płynne, naturalne.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  21. Powrót do góry    #693
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,344
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Bo nie muszą być, to jest jakiś przymus? Ważne, aby były skuteczne, chłopak wyprzedza 100 x częściej od Janowskiego. Już zdobył pomimo tej nieuporządkowanej jazdy jeden medal w cyklu - praktyczni w każdych rozgrywkach w których startuje na przestrzeni ostatnich 3 lat bryluje.

    Najlepszy ligowiec, GP, SWC, World Gamesy, memoriały, towarzyskie itp. Trochę dużo jak na tak ograniczonego jeździecko przeciętniaka Skąd się bierze ta nagła niechęć, bo jak kojarze wcześniej nie raz kibicowałeś Zimnemu?

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi toolowiec za jego przydatny post!

    Staleczka 3 (12-05-2018)

  23. Powrót do góry    #694
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,491
    Kliknij i podziękuj
    5,783
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Ale gdzieś padło stwierdzenie, że to przeciętniak? Przecież ja się odniosłem jedynie do tekstów, że to "byłby żużlowiec kompletny". No to odpowiadam, czego brakuje mu do kompletu... I wszystko, jakaś obraza majestatu? Prawda boli? Może jeździ widowiskowo (chociaż to raczej emocje związane z tym, czy kogoś skasuje w tym, czy następnym biegu...), jest skuteczny w ligach. Nie neguję tego. Ale jest to wszystko szarpane i ten chłop powinien się jeszcze dużo nauczyć. Nawet Kasprzak na trasie jeździ dużo pewniej i po prostu technicznie lepiej. A to, że nie zawsze zamknie oczy i pojedzie po trupach do celu (po 3 punkty, nawet walcząc z kolegą z drużyny) to inna bajka.

    Także ten, widzisz coś czego nie ma. Natomiast nie widzisz tego, co jest. Wyraźnie napisałem, że to co zrobił z Janowskim w Pile, z premedytacją pakując go w bandę oraz akcja z Nickim (bieg o frytki) i zachowanie po tym, to już naprawdę przebrała się miarka. A czysto sportowo... całe zeszłoroczne SGP to pokaz jego nieporadności. Doyle na oparach i bez nogi, Tai sprzętowo zagubiony, Janowski z paliwem na połowę sezonu, Lindgren z kontuzją jedną i drugą. Podsumowując: totalne bezkrólewie. A ile razy on nawet do półfinałów nie wszedł, głównie tracąc pozycję po jeździe wszerz toru. Oczy bolały.

    I jakoś nie rekompensuje mi tego, że potem na zawodach towarzyskich napnie się i wywożąc swoich kolegów zrobi w nich najwięcej punktów... Przecież np. to jak on wyprzedził Kasprzaka w 15 biegu w Grudziądzu, albo parę innych zachowań, to naprawdę... Cristiano po golach Bale'a to wzór teammate.

    Dudek > Zmarzlik i tyle w temacie.

    ps. Ten rozdźwięk między "dominowaniem" w ligach przez Zmarzlika, a skromnymi sukcesami indywidualnymi to poniekąd efekt tego, że w indywidualnych turniejach ma 3 przeciwników i również 3 z nim walczy. Natomiast w lidze, on walczy z 3-ma, a z nim walczą dwaj. To już na starcie daje mu spory handicap. I nikt mi nie powie, że on swojego "kolegi" z pary nie traktuje jak rywala, po prostu jest to nie do obrony. Raz, dwa, piętnaście razy - mogłoby się zdarzyć. Ale nie w każdym wyścigu.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 12-05-2018 o 00:17
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  24. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Rozi22 (12-05-2018), atlasowiec92 (13-05-2018), lemur6666 (12-05-2018)

  25. Powrót do góry    #695
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,118
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Ja tam juz od dawna pisze, ze Zmarzlik na dystansie robi duzo wiatru, wygina sie a efekt taki jak u Janowskiego. Czesto widac, ze jest dwa razy szybszy a nie potrafi wyprzedzic jakiegos pionka. I jakims jednyn biegiem z sgp sprzed roku nie ma sie co podniecac, bo I Hampel raz w karierze cos podobnego zrobil, a nawet efektowniej.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  26. Powrót do góry    #696
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,114
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    Powiem tak. O ile najczęściej z Buszmenem się zgadzam, to widzę, że często popada ze skrajności w skrajność. Kilka lat temu wieszał psy na Janowskim i ten się obudził. W ubiegłym roku padło na Jensena i ten jak na złość zaczął dużo lepiej jeździć. Tym razem pada na Zmarzlika. O ile jeszcze mogę zrozumieć argumenty co niektórych kolegów o braku jazdy drużynowej,to jak pisze to kolega Buszmen, który swojego czasu uważał, że rozgrywki drużynowe w żużlu są bez sensu i postulował, aby jeździć po dwóch, to sorry, ale się zdecyduj.
    To, że Zmarzlik nie jest zawodnikiem kompletnym to oczywiste. Ale jechanie w ten sposób z takimi argumentami jest trochę śmieszne, bo próbujesz na siłę gościa zdeprecjonować.

    Rozumiem, że Bartek ci kupon kiedyś zepsuł, ale na boga, nie ośmieszaj się w ten sposób, bo nie przystoi...

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Hitman za jego przydatny post!

    Nigel (12-05-2018)

  28. Powrót do góry    #697
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,089
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No publike to może i pociągnie, bo jest widowiskowy. Ale majstra prędzej zdobędzie Janowski niż Zmarzlik.

    Z Gollobem było podobnie. Też jeździł widowiskowo, bo ofensywnie. Tez się często gotował, co przekładało się na błędy w poszczególnych biegach. Dlatego tak późno wywalczył te złoto w IMS.
    Jednak Gollob zdobyl majstra.Ci z Polakow ktorzy sie nigdy nie gotowali,nie zdobyli.
    To chyba dobrze wrozy Zmarzlikowi.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  29. Powrót do góry    #698
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    I na dzień dzisiejszy żaden, ale to absolutnie żaden inny Polak nie jest od Niego lepszy.
    Nieprawda jest jeden:
    "– Dostałem dziką kartę, bo w tej chwili jestem najlepszym zawodnikiem – mówił tuż po treningu na PGE Narodowym, Krzysztof Kasprzak."

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi hcp za jego przydatny post!

    lemur6666 (12-05-2018)

  31. Powrót do góry    #699
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2011
    Postów
    436
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 82 w 49 postach
    W sumie śmieszne gadanie o facecie, który od kilku sezonów jest najlepszym zawodnikiem dwóch najsilniejszych lig na świecie. Może i średnie są dla laików, może nie jeździ parowo, ale to on doprowadził Stal do dwóch DMP w ostatnich latach, i to dzięki niemu trzy sezony temu ta sama Stal się utrzymała w ekstralidze. Przywoływany tu dla porównania Maciej Janowski jest świetnym zawodnikiem, ale ile razy kibice Sparty pomstowali na niego po beznadziejnych meczach w lidze. Bartkowi takowe zdarzają się incydentalnie...

  32. Powrót do góry    #700
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz;1888640[B
    ]Ja tam juz od dawna pisze, ze Zmarzlik na dystansie robi duzo wiatru, wygina sie a efekt taki jak u Janowskiego[/B]. Czesto widac, ze jest dwa razy szybszy a nie potrafi wyprzedzic jakiegos pionka. I jakims jednyn biegiem z sgp sprzed roku nie ma sie co podniecac, bo I Hampel raz w karierze cos podobnego zrobil, a nawet efektowniej.
    Bartek to najczęściej wyprzedzający zawodnik cyklu w ciągu dwóch sezonów, w których startował, więc jak możesz go porównywać w tej kwestii z Janowskim, który nie dość że wyprzedza dwa razy rzadziej, to jeszcze traci pozycje tak samo często jak Zmarzlik. Nie twierdzę że to jakiś wirtuoz niczym Ward, ale jest skuteczny, potrafi minąć na dystansie, ma najlepszą jazdę po trasie z cyklu GP drugi sezon. Takie są fakty.

  33. Powrót do góry    #701
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,519
    Kliknij i podziękuj
    2,526
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Nie no, Panowie! Można nie lubić Zmarzlika -ja nie lubię- ale trzeba mu oddać, że obecnie na trasie jest to jeden z lepszych zawodników(powiedzmy top 3). Jego problemem jest przesadna determinacja. Gość podejrzewam, że nawet jakby jakiś jego 12letni kuzyn zaproponował mu wyścigi na komunijnych rowerkach, to by tego kuzyna bezwzględnie ograł, a nawet upokorzył, a na koniec wytarł by nim drugi wiraż. Taki tez jest na każdych zawodach, jak trzeba będzie dociążyć dupę, ryzykując że pociągnie mu przednie koło, to on to zrobi. Nawet się nie zastanowi, że może kogoś wpakować, bo on chce wygrywać. Zawsze! On się tym różni chociażby od Dudka, że dla niego każdy wyścig to jak baraż o mistrzostwo świata. To co jest jego największą zaleta, czyli ta determinacja, to jednocześnie jego spory problem, bo powietrze czasem musi ujść, czasem trzeba odpuścić, by zaatakować kiedy indziej. Jeśli się pod tym względem opanuje to zostanie mistrzem świata, nawet jak kosmiczni nadal będą Pedersen i Lindgren, bo jak trzeba będzie to on im opony poprzegryza. Dosłownie.

    /edit.
    Jezus, zapomniałem o najważniejszym! Dudek>Zmarzlik!
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  34. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Falubaz za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (12-05-2018), Nigel (12-05-2018), Rysiek (12-05-2018), seabiscuit (12-05-2018)

  35. Powrót do góry    #702
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    ps. Średnie ligowe to poniekąd efekt tego, że on w każdym biegu ma 3 przeciwników.

    No to kolega wytłumaczył wysokie średnie BZ , że też jeszcze inni rajderzy na to nie wpadli - w sumie gotowy
    wzór już jest , wystarczy tylko wprowadzić w czyn...

  36. Powrót do góry    #703
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    /edit.
    Jezus, zapomniałem o najważniejszym! Dudek>Zmarzlik!
    Tak a propos tego Dudek>Zmarzlik i jazdy parowej - jakoś z Duzersem ładnie mu to wychodzi z tego co pamiętam gdy mięli okazje w reprezentacji. Jak chce to potrafi. Z Janowskim za to często jest tak jak ostatnio.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  37. Powrót do góry    #704
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Zmarzlika można nie lubić, ale gość żre i sra żużel, do tego jest mega skuteczny, a że czasem głowa się zagotuje ...?

    Chyba niektórzy zapomnieli, że to jeszcze młody i nieułożony w pełni chłopak.
    Nabierze jeszcze ogłady, a najważniejsze, że ma wielki talent, którego nabyć się niestety nie da.

    Wielu nadrabia sprzętem, a Bartkowi brakuje tylko zimnej krwi, a akurat to jest do wypracowania.
    Wszystko reszte ma do tego, zeby święcić triumfy w tym sporcie i gdy tylko wszystko zagra, to może nie być na Niego kozaka.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  38. Powrót do góry    #705
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,736
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Jednak Gollob zdobyl majstra.Ci z Polakow ktorzy sie nigdy nie gotowali,nie zdobyli.
    To chyba dobrze wrozy Zmarzlikowi.
    No ja mu tam życzę aby zdobył tego majstra. Ale to nie ma znaczenia żadnego.

    Kiepski ten argument o tych co się nigdy nie gotowali. Bo najpierw trzeba osiągnąć odp. klasę sportowa, dopiero potem można myśleć o byciu IMŚ. Gollob jak zdobył IMŚ to był już zawodnikiem statecznym. Zdecydowanie mniej go ponosiły emocje na torze. Wśród innych krajowych zawodników, Gollob w zasadzie nie miał konkurencji w drodze po ten tytuł. I to było przekleństwo Golloba.

    Dzisiaj jest inaczej, w SGP mamt Zmarzlika, Dudka, Pawlickiego czy Janowskiego. Więc konkurencja jest duża. Za drzwiami czekają Hampel czy Piter. Ten uklad sił w końcu da nam IMŚ. Ale z aktualnie czterech polskich zawodnik ze SGP , najwieksze szanse daję Patrykowi i Janowskiemu. Bo ci zawodnicy nie raz juz pokazali, że potrafią konsekwentnie, krok po kroku, gromadzić pkt w klasyfikacji. I nie popsuć tego jedną nieprzemyślaną akcją.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #706
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,491
    Kliknij i podziękuj
    5,783
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Zmarzlika można nie lubić, ale gość żre i sra żużlem (...)
    Tego nie neguję, bardziej chodziło mi o jego wyszkolenie itd (nie mylić z ilością wyprzedzanek). Zdałem sobie jednak sprawę, że dyskusja o tym w wątku Stali, to mniej więcej jak gadka z Talibami o Islamie.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  40. Powrót do góry    #707
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2011
    Postów
    436
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 82 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Zdałem sobie jednak sprawę, że dyskusja o tym w wątku Stali, to mniej więcej jak gadka z Talibami o Islamie.
    Taa, zwłaszcza ze bronią go też ludzie z ZG i Leszna...

  41. Powrót do góry    #708
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    To jednak Zmarzlik pociagnie publike a nie denny jak flaki z olejem Janowski. Nawet ja, jako antagonista Zmarzlika musze obiektywne przyznac.

    Tak samo ludzie ogladaja snooker dla O'Sullivana a nie Binghama i Dinga lub bilard dla Shawa czy nawet Fillera niz van Boeninga, swoja droga strasznego kmiota.
    Nie jest dobrze panowie. Dyskusja zmierza wyraźnie w złym kierunku skoro Sobotch znowu zaczyna opowiadać o tych dziwnych kolesiach z badylami przy jakimś stole jak ze zjazdów PZPR


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  42. Powrót do góry    #709
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,764
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,606 w 1,043 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Nie jest dobrze panowie. Dyskusja zmierza wyraźnie w złym kierunku skoro Sobotch znowu zaczyna opowiadać o tych dziwnych kolesiach z badylami przy jakimś stole jak ze zjazdów PZPR


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Snooker jest zayebisty, nie znasz się

  43. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    Torretoo (12-05-2018), sobotch (15-05-2018)

  44. Powrót do góry    #710
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Tego nie neguję, bardziej chodziło mi o jego wyszkolenie itd (nie mylić z ilością wyprzedzanek). Zdałem sobie jednak sprawę, że dyskusja o tym w wątku Stali, to mniej więcej jak gadka z Talibami o Islamie.
    To załóż sobie wątek pt.: Buszmena prawdy objawione o speedway'u i będziesz miał spokój...
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  45. Powrót do góry    #711
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Powiem tak, Buszmen ma wiedzę ale jego uprzedzenia do nie których riderów są czasami do zarzygania. Oczywiście Zmarzlik jeździ bandycko, a jego ubiegłoroczny faworyt Doyle to ku... jak ma super fury i przegra start jest gentelmenem torów. Chłopak tak na prawdę żeby zamknąć buzie jego oponentem musi osiągnąć sukces w GP, ponieważ w innych zawodach/ligach nie ma się do czego przyje..ać. Liczę, że dzisiaj i w całym cyklu 2018 uciszy towarzystwo wraz z Buszmenem.

  46. Powrót do góry    #712
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,491
    Kliknij i podziękuj
    5,783
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Nie jest, ale swoich po płotach nie wozi (Zmarzlik robi to z premedytacją, bo gdyby przypadkowo to tam trudno) i w biegach bez stawki też nie spina się. Poza tym, po prostu lepiej panuje nad maszyną Chociaż w tym roku bywa z tym różnie.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  47. Powrót do góry    #713
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Nie jest, ale swoich po płotach nie wozi (Zmarzlik robi to z premedytacją, bo gdyby przypadkowo to tam trudno) i w biegach bez stawki też nie spina się. Poza tym, po prostu lepiej panuje nad maszyną Chociaż w tym roku bywa z tym różnie.
    Buszmen , możesz dalej robić z siebie kretyna , twój wybór - wolna wola .

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Rysiek za jego przydatny post!

    Staleczka 3 (12-05-2018)

  49. Powrót do góry    #714
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,670
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 567 w 306 postach
    Karczmarz wrócił szybciej niż się wszyscy spodziewali, bo po miesiącu. Także całe szczęście, że nie sprawdziły się pierwsze pesymistyczne prognozy co do 10 tygodni przerwy. Dzisiaj Karczmarz śmigał jakby nie miał żadnej przerwy. Wykręcał pod koniec jazd, gdy jechał na maksa (nie na najlepszym sprzęcie) czasy jednego okrążenia na poziomie 14,50-14,52. Sylwetka na motorze też ładna i agresywna. Teraz powinno być z górki. Teraz wypada czekać na Vacula - najbardziej optymistyczna wersja powrotu mówi o rewanżu z Częstochową, najbardziej pesymistyczna o meczu w Tarnowie, aa najbardziej prawdopodobna o meczu u siebie z Grudządzem.

  50. Powrót do góry    #715
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Nie jest, ale swoich po płotach nie wozi (Zmarzlik robi to z premedytacją, bo gdyby przypadkowo to tam trudno) i w biegach bez stawki też nie spina się. Poza tym, po prostu lepiej panuje nad maszyną Chociaż w tym roku bywa z tym różnie.
    Wypowiadaj się jaśniej, bo potem Cię ludzie nie rozumieją. Zachwycasz się Ramosami i Ronaldami, jacy to oni mentalni zwycięzcy już na starcie meczu, mimo że obaj potrafią zagrać pojedyncze mecze do tyłu. To samo ze Zmarzlikiem, gość jeździ po to, żeby wygrywać, musi wygrywać i robi wszystko co potrafi, żeby to osiągnąć. A że jeszcze młody i niedowartościowany łeb, to nie potrafi wszystkiego, stąd takie postrzeganie. Dudek jak zrobi 12 punktów w 5 biegach to będzie zadowolony i słusznie uzna zawody za udane, Zmarzlik będzie przezywał do następnych zawodów, że do dupy wystartował albo zyebał coś na trasie, co mu prawdopodobnie nie pomoże, jednak na swój sposób dąży do perfekcji. Kiedy na przykład Zmarzlik ostatni raz złapał jakąś zapaść sprzętową? Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystko wygrał, dlatego przegrywać też trzeba umieć, głównie po to, żeby się tymi przegranymi nie przejmować.

    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Nie jest dobrze panowie. Dyskusja zmierza wyraźnie w złym kierunku skoro Sobotch znowu zaczyna opowiadać o tych dziwnych kolesiach z badylami przy jakimś stole jak ze zjazdów PZPR
    No tak, lepiej oglądać tylko umierający żużel na nowoczesnych baronowych torach
    Ostatnio edytowane przez sobotch ; 15-05-2018 o 09:50

  51. Powrót do góry    #716
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,344
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Powiem tak, Buszmen ma wiedzę ale jego uprzedzenia do nie których riderów są czasami do zarzygania.
    Eureka Teraz padło na Zmarzlika...

    Buszmen - Zmarzlik z premedytacją nie wozi swoich po płotach, nie z premedytacją Po prostu jak Nicki nie potrafi parą jeździć Ale i tak do Pedersena w kwestii brutalności to mu daleko... Poza tym talent do ścigania ma od Pedersena znaaaaacznie większy.

    Tu Zmarzlikowi trzeba oddać, że jest jak Cristiano. Ze wszystkimi dobrymi i złymi cechami (tylko nie ta skala talentu, przy porównaniu dyscyplin).
    No tego porównać się za ch... nie da. Piłkę z żużlem nijak ze względu na ilość uprawiających jedną i drugą dyscyplinę jak i samą specyfikę.

    Ale obaj z wielkim talentem ale nie aż tak wielkim jak inni w swoich dyscyplinach, nadrabiając tytaniczną pracą i determinacją.
    Ostatnio edytowane przez toolowiec ; 15-05-2018 o 11:38

  52. Powrót do góry    #717
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,786
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez toolowiec Zobacz posta
    Po prostu jak Nicki nie potrafi parą jeździć
    jeździć parą potrafi. ogarnijcie sie. wiele biegow jest gdzie para jedzie. po prostu w trakcie biegu podejmowal zla decyzje.

    ciag;e wielu z was zyje w przeswiadczeniu ze jak jedzie sie n 5-1 to MUSI sie jechac para. otoz nie musi.
    Ostatnio edytowane przez Robi ; 15-05-2018 o 11:44

  53. Powrót do góry    #718
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,591
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    W ogole trzeba odroznic jazde para na 5-1 (to nie jest az takie trudne i wielu riderow to kuma)od pelnej rezyserii biegow, czego dokonywal Gollob (np z 2-4 na 5-1)Ja tez najbardziej z naszych kibicowalem do tej pory BZ, ale troche mam dosc.Mam wrazenie, ze on nie robi postepow w dziedzinie zuzlowej, jedyny progres to w brawurze.I nie oszukujmy sie. Jesli uspokojenie sie BZ ma zalezec od czasu to bedziemy czekac i 10 lat. Albo i dluzej.Jedyne co by to przyspieszylo to cos czego mu nikt z nas nie zyczy - kilkumiesieczna rehabilitacja.Problem w tym, ze on sam tego szuka, a kto szuka ten znajdzie.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  54. Powrót do góry    #719
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,491
    Kliknij i podziękuj
    5,783
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Moim zdaniem, Zmarzlik traktuje zawodników z pary jako rywali całkowicie świadomie i co więcej, otwarcie. Bo i zawodnicy z nim jadący są tego świadomi.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  55. Powrót do góry    #720
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    W ogole trzeba odroznic jazde para na 5-1 (to nie jest az takie trudne i wielu riderow to kuma)od pelnej rezyserii biegow, czego dokonywal Gollob (np z 2-4 na 5-1)Ja tez najbardziej z naszych kibicowalem do tej pory BZ, ale troche mam dosc.Mam wrazenie, ze on nie robi postepow w dziedzinie zuzlowej, jedyny progres to w brawurze.I nie oszukujmy sie. Jesli uspokojenie sie BZ ma zalezec od czasu to bedziemy czekac i 10 lat. Albo i dluzej.Jedyne co by to przyspieszylo to cos czego mu nikt z nas nie zyczy - kilkumiesieczna rehabilitacja.Problem w tym, ze on sam tego szuka, a kto szuka ten znajdzie.
    Nie każdy jest Dudkiem i Janowskim. Kołodziej jak sam pisałeś, też się jakiś czas ogarniał, młody Pawlicki zarzeka się że juz z nim ok, a tak naprawdę cholera wie. Dobrze, że jest w czym wybierać

  56. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Nigel (15-05-2018)

Strona 16 z 26 PierwszyPierwszy ... 61415161718 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •