Strona 4 z 26 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 180 z 1162

Wątek: Stal Gorzów 2018

  1. Powrót do góry    #136
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,138
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,915 w 3,232 postach
    Mariusz liczony na deskach
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  2. Powrót do góry    #137
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Jak tu nie być pełnym podziwu dla Ciebie, @Mariusz.
    Podejmujesz się karkołomnych typowań sił w Elidze, domyślając się ich składów na nadchodzący sezon, rozstawiając już wprost PO. Następnie sam siebie kontrujesz, twierdząc że jeszcze nikt nigdzie nie podpisał i nieznana jest siła drużyn.
    To jak to w końcu jest?
    Sam obalasz to co przed chwilą pisałeś. Oczywiście zaraz sprostujesz, że piszę bzdury, bo wszystko jest jasne i zgodne z Twoją oceną. Albo inne banialuki w swoim stylu.
    Najważniejsze, że nie traktuję tego wszystkiego poważnie. Taka cudaczna dyskusja i miły folklor forumowy.
    Dobrze że jesteś. Jest wesoło.
    Gdzie ja robiłem typowania ? Zacytuj ?

    A żeby ci nie było nudno, raz jeszcze zacytuję twój post, tak abyś widział o czym była dyskusja. Bo widzę, ze próbujesz rakiem wyjść z tematu, przekierowując go na inne tory.

    Nie potrzeba uważnie czytać, by zauważyć "mi się wydaje".
    O ile zestawienie Leszna, z dużą dozą prawdopodobieństwa można określić i "rozstawić" ich na 1 miejscu, to szufladkowanie rywali jest czystą abstrakcją. Gorzów i Wrocław, zrównywać w tej chwili z Zieloną Górą i Toruniem, gdzie nie jest znana nawet połowa składu, to czysta mniemanologia. Przecież o Falubazie i Getłellu nie wiemy nic, same plotki.
    Do @spit22-Podany przez Ciebie skład nie przegrywałby wszystkiego jak leci do 30, nawet mógłby wygrać parę pojedynków u siebie. Jednak w rozrachunku całorocznym, byłby zdecydowanym kandydatem do awansu 1 ligi. Tak to widzę. Nie wklejaj mi w klawiaturę słów, których nie napisałem.
    Do tego pajacu miałeś się odnieść. Bo składy w ZG, Gorzowie i Wrocku, są w tym samym stopniu niewiadomą. A ty pyerdolisz, że Gorzów i Wrocek już wiadomo kim pojadą, a w ZG nie znana jest połowa składu.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #138
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,757
    Kliknij i podziękuj
    532
    Podziękowania: 2,113 w 1,471 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Gdzie ja robiłem typowania ? Zacytuj ?

    A żeby ci nie było nudno, raz jeszcze zacytuję twój post, tak abyś widział o czym była dyskusja. Bo widzę, ze próbujesz rakiem wyjść z tematu, przekierowując go na inne tory.



    Do tego pajacu miałeś się odnieść. Bo składy w ZG, Gorzowie i Wrocku, są w tym samym stopniu niewiadomą. A ty pyerdolisz, że Gorzów i Wrocek już wiadomo kim pojadą, a w ZG nie znana jest połowa składu.
    Wskaż proszę, gdzie napisałem że skład Stali i Sparty jest znany.
    Potrafisz?
    Moje zdanie-"O ile zestawienie Leszna, z dużą dozą prawdopodobieństwa można określić i "rozstawić" ich na 1 miejscu, to szufladkowanie rywali jest czystą abstrakcją."
    Jak zwykle, z braku argumentów sypiesz pajacami! Typowe, skąd ja to znam?
    Dwukrotne cytowanie moich postów niczemu nie służy, doskonale wiem co piszę.
    W przeciwieństwie do Ciebie. Wskazałeś zdecydowanych kandydatów do PO, by po chwili twierdzić, że składy są zupełnie nieznane, prawie nikt nigdzie jeszcze nie podpisał. Na jakiej podstawie wytypowałeś Falubaz, Stal, Spartę i Getłell do PO? I jeszcze walczysz, z oponentami na temat kontraktów w tych klubach.
    Jest wesoło, zaraz polecą dalsze pajace i Papuasi.

  4. Powrót do góry    #139
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Jest wesoło, zaraz polecą dalsze pajace i Papuasi.
    Bo pewne rzeczy i ludzie nigdy się nie zmieniają

    21570271.jpg

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    spitt22 (22-10-2017)

  6. Powrót do góry    #140
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,138
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,915 w 3,232 postach
    Mariusz na jakiej podstawie wytypowałeś Leszno jako faworyta skoro:
    a) Hampel i Kurtz nic jeszcze nie podpisali;
    b) Pawlicki, Kołodziej, Emil nie mają podpisanych kontraktów na 2018 rok, a więc są w takiej sytuacji jak Woffinden?

    nie łudzę się, że odpowiesz.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  7. Powrót do góry    #141
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,617
    Kliknij i podziękuj
    7,776
    Podziękowania: 7,369 w 4,343 postach
    noc, nie wylapapes kontekstu. Nie masz duzo doswiadczenia na forum.
    Masz, moze sie przydac http://www.sportsboard.pl/showthread...t=s%B3owniczek
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  8. Powrót do góry    #142
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,757
    Kliknij i podziękuj
    532
    Podziękowania: 2,113 w 1,471 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    noc, nie wylapapes kontekstu. Nie masz duzo doswiadczenia na forum.
    Masz, moze sie przydac http://www.sportsboard.pl/showthread...t=s%B3owniczek
    Niestety, wyłapywanie kontekstu to już wyższa szkoła jazdy. Mało kto potrafi. Nawet sam @Mariusz czasami się gubi w swoich kontekstach.

  9. Powrót do góry    #143
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Mariusz na jakiej podstawie wytypowałeś Leszno jako faworyta skoro:
    a) Hampel i Kurtz nic jeszcze nie podpisali;
    b) Pawlicki, Kołodziej, Emil nie mają podpisanych kontraktów na 2018 rok, a więc są w takiej sytuacji jak Woffinden?

    nie łudzę się, że odpowiesz.
    Ano odpowiem głupi głupku.

    Cała dyskusja zaczęła się od tego, iż napisałem, że mi sie wydaje, że Leszno będzie poza zasięgiem. A potem ZG, Gorzów, Toruń i Wrocek powalczą o 1/4.

    Zaraz potem Carlitos napisał, że :

    Będzie Leszno, potem długo długo nic, Toruń z Gorzowem, potem cała reszta i na końcu Tarnów.
    następnie papuas Ursus musiał dorzucić swoje:

    Na pewno Leszno wydaje się być najmocniejsze. Nie widzę za to Falubaziku w grze o czwórkę. Z Hancockiem i Zengotą zamiast Doyle'a i Hampela nie ma wg mnie na to żadnych szans. I np głupoty pisane przez Mariuszka, że Zengi to ten sam poziom co Kasprzak nic tu nie zmienią, o juniorach jeno wspomnę, bo w Zg są chyba najsłabszy w lidze poza GKM.
    No i się zaczęło

    Więc po pierwsze, nie typowałem nikogo, tylko rzekłem, że "wydaje mi się", iż Leszno będzie poza zasięgiem" a ZG, Gorżów , Wrocek i Toruń, powalcza o PO.

    Po drugie i najwazniejsze, to moi adwersarze zaczęli wyciągać argumenty typu, że w ZG nie wiadomo kto tam będzie jeździł. Więc zwyczajnie odbiłem piłeczkę i rzekłem, ze w Gorzowie czy Wrocku również nie wiadomo. A mimo to, stawiają te dwie drużyny wyżej niż Falubaz. Na jakiej podstawie ?

    Wiedziałbyś o tym wszystkim, gdybyś czytał cały wątek a nie po łebkach. I nie zadawałbyś zbędnych pytań.

    I juz tak nie dziekuj.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #144
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Szach mat i makao !


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  11. Powrót do góry    #145
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,617
    Kliknij i podziękuj
    7,776
    Podziękowania: 7,369 w 4,343 postach
    tam juz dawno po makale bylo..
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  12. Powrót do góry    #146
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Inni bezpodstawnie typuja, Mariuszowi się wydaje.
    Czego papuasy nie rozumiecie?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  13. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Aussie (23-10-2017), siwex82 (23-10-2017)

  14. Powrót do góry    #147
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,138
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,915 w 3,232 postach
    I wszystko jasne - Mariusz spekulował
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    j-rules (23-10-2017)

  16. Powrót do góry    #148
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Mario, jak Ty tu wytrzymujesz, gdy piszą sami idioci a tylko Ty masz rozum? Toż to jak kopać się z koniem.

  17. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi ursus za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (23-10-2017), spitt22 (23-10-2017)

  18. Powrót do góry    #149
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    Mario, jak Ty tu wytrzymujesz, gdy piszą sami idioci a tylko Ty masz rozum? Toż to jak kopać się z koniem.
    Weź nie zniechęcaj Mariusza, bo zabierze swoją sikawkę i wtedy forum naprawdę sczeźnie

  19. Powrót do góry    #150
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    To takie hobby. Za szybko się z tego nie zrezygnuje, bo jest odskocznią od czego innego a coś innego odskocznią od tutejszych idiotów

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Mariusz (23-10-2017)

  21. Powrót do góry    #151
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    Mario, jak Ty tu wytrzymujesz, gdy piszą sami idioci a tylko Ty masz rozum? Toż to jak kopać się z koniem.
    Bo ja wyrozumiały człowiek jestem, nawet dla idiotów

    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    To takie hobby. Za szybko się z tego nie zrezygnuje, bo jest odskocznią od czego innego a coś innego odskocznią od tutejszych idiotów
    Trafniej bym tego nie ujął

    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Weź nie zniechęcaj Mariusza, bo zabierze swoją sikawkę i wtedy forum naprawdę sczeźnie
    Sikawkę noszę cały czas przy sobie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #152
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Mariusz przypomina mi bezwzględnie Najmana ale tego boksera.Wszystkie walki które stoczył po każdym nokaucie żył dalej i zawsze mówił że wygrał nawet jak już nie żył to i tak żył.Jest to zawodnik nie do powalenia który stanowi wręcz zaprzeczenie zaprzeczenia
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  23. Powrót do góry    #153
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Mariusz przypomina mi bezwzględnie Najmana ale tego boksera.Wszystkie walki które stoczył po każdym nokaucie żył dalej i zawsze mówił że wygrał nawet jak już nie żył to i tak żył.Jest to zawodnik nie do powalenia który stanowi wręcz zaprzeczenie zaprzeczenia
    Jednym słowem, twardziel jestem ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #154
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jednym słowem, twardziel jestem ?
    No jasne! Niczym Black Knight


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  25. Powrót do góry    #155
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jednym słowem, twardziel jestem ?
    Tiaaa...
    PS. Najman w czerwonych.
    !Adrian walcz!

  26. Powrót do góry    #156
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Na szczęście mamy już ustalony skład. Bo to co się dzieje to śmiech na sali. Tacy przeciętni w sumie zawodnicy jak Fricke, Kildemand , Jensen czy kilku innych wołają wielkie pieniądze i nadal po kilka klubów chce ich brać! O polskich prezesikach będą swym wnukom opowiadać. No bo jak można płacić ponad milion za takiego Fricke ? Toż to absurd kompletny.

  27. Powrót do góry    #157
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,782
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    Na szczęście mamy już ustalony skład. Bo to co się dzieje to śmiech na sali. Tacy przeciętni w sumie zawodnicy jak Fricke, Kildemand , Jensen czy kilku innych wołają wielkie pieniądze i nadal po kilka klubów chce ich brać! O polskich prezesikach będą swym wnukom opowiadać. No bo jak można płacić ponad milion za takiego Fricke ? Toż to absurd kompletny.
    W sensie co tylko Woźniak?

  28. Powrót do góry    #158
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    Na szczęście mamy już ustalony skład. Bo to co się dzieje to śmiech na sali. Tacy przeciętni w sumie zawodnicy jak Fricke, Kildemand , Jensen czy kilku innych wołają wielkie pieniądze i nadal po kilka klubów chce ich brać! O polskich prezesikach będą swym wnukom opowiadać. No bo jak można płacić ponad milion za takiego Fricke ? Toż to absurd kompletny.
    Iruś też by zaoferował gdyby te bańkę miał

  29. Powrót do góry    #159
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,138
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,915 w 3,232 postach
    Dobra hipokryzja...jak kolega wyżej napisał, Zmora pierwszy by kontraktował jakby miał hajs.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  30. Powrót do góry    #160
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Poza tym taką 'ponad bańkę' to można zgodnie z regulaminem finansowym wyciągnąć. Wystarczy zapyerdalać jak ta lala w 18 meczach i zdobyć z bonusami 'tylko' 190 pkt.

  31. Powrót do góry    #161
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Iruś też by zaoferował gdyby te bańkę miał

    No w tym cały jest ambaras. Iruś nie ma i nie kontraktuje a inne kluby też nie mają ale kontraktują

  32. Powrót do góry    #162
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    No w tym cały jest ambaras. Iruś nie ma i nie kontraktuje a inne kluby też nie mają ale kontraktują
    Nieprawda.

  33. Powrót do góry    #163
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Tu nie chodzi o to, czy ktoś ma czy nie ma dukatów , tylko o fakt , że jeden z drugim żużlowiec , który nie jest żadnym topowym ligowcem woła miliony i jeszcze wybiera od kogo je wziąć. To jest chore. Ktoś kiedyś zaproponował, żeby zamknąć w piz du ligę na rok dla obcokrajowców , a wtedy sami by się łasili o kontrakt w PL przeczołgani przez roczne dochody ze Szwecji i Anglii. Warto by taki jeden sezon poświęcić , żeby nie traktowali naszych klubów jak frajerów. A i dla nas kibiców byłoby to ciekawą odmianą oglądać przez rok Nowackich czy innych młodych zamiast przepłaconych gwiazdeczek mających w doopie swoje kluby. Przecież taki Falubazik wyda teraz na przykładowego Kildemanda czy innego Jensena tyle , ile rok temu wydałby na dużo lepszego zawodnika .

  34. Powrót do góry    #164
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,440
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 518 w 331 postach
    Ursus zamknięcie ligi nic nie pomoże bo wtedy dopiero będzie walka o słabych Polaków. Jedyne lekarstwo to rozsądek i szkolenie młodzieży.
    Tylko Falubaz

  35. Powrót do góry    #165
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Ursus zamknięcie ligi nic nie pomoże bo wtedy dopiero będzie walka o słabych Polaków. Jedyne lekarstwo to rozsądek i szkolenie młodzieży.
    Rozsądek w polskiej lidze?! 😂
    !Adrian walcz!

  36. Powrót do góry    #166
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Grafi , jak kolega wyżej słusznie zauważył na rozsądek nie ma co liczyć. I nie zgodzę się, że nasi średnicy żądaliby więcej. Kontrakty byłyby jak dotąd , zarobiliby na punktowce po prostu.

  37. Powrót do góry    #167
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    Grafi , jak kolega wyżej słusznie zauważył na rozsądek nie ma co liczyć. I nie zgodzę się, że nasi średnicy żądaliby więcej. Kontrakty byłyby jak dotąd , zarobiliby na punktowce po prostu.
    Ta jasne. Postanowiliby się zachować honorowo i nie wykorzystać sytuacji.
    Pomysły na zamknięcie ligi to przepis na jeszcze szybsze zarżnięcie tego sportu w ostatnim kraju gdzie jeszcze jako tako to funkcjonuje.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  38. Powrót do góry    #168
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Może warto by jeden sezon spróbować. Przez rok nic takiego jak zarżnięcie ligi by się nie wydarzyło. A duże kontrakty mieli by tylko ci topowi, którzy i tak je mają. A średnicy i słabsi cieszyli by się, że mają gdzie jechać. I za rok obcokrajowcy jechali by za połowę tego co dziś. Wszyscy.

  39. Powrót do góry    #169
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Nie widzę w tym logiki.
    Do przeplacania są potrzebne dwie strony. Zadający i placacy.
    Przez rok zostanie tylko placacy i nie będzie miał kogo przeplacac, ale po roku wszystko wróci do normy, bo wróci zadający. Prezesi z pełną sakiewka rzuca się na nich jak Reksio na boczek.
    Jest jeszcze temat TV, sponsora ligi czy sponsorów klubowych, którzy dokładają do klubu poważne pieniądze otrzymując w zamian reklamę u Taja, Laguta, Doyla czy Lindgrena a nie Zgardzinskiego czy Kopcia.
    Zamknięcie ligi i stawianie tylko na naszych nieudaczników to odejście części sponsorów, TV i spore ryzyko, że nie da się tego odbudować tak szybko jak się Wam wydaje.
    Milowy krok do załamania koniunktury na żużel która teraz mamy.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 26-10-2017 o 10:56
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  40. Powrót do góry    #170
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Dokładnie. To jest abstrakcja. Takie coś oznaczałoby odpływ pieniędzy od żużla przy minimalnym spadku kosztów bo wiara w to ze Polacy nie wykorzystają okazji by wynegocjować wysokie kontrakty jest naiwna.
    Poza tym to by zarżnęło 1 i 2 ligę. Kto miałby tam jechać ? Żużlowców mamy tylu co kot napłakał. Nie będzie kim składów zapełnić.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  41. Powrót do góry    #171
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-01-2017
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 143 w 95 postach
    Zgoda co do tego ,że nie można nagle pozbyć się tych pijawek ale też nie można biernie patrzeć jak robią z NAS Polaków wała.

    Kiedyś proponowałem przemyśleć powrót do ksm-u dla zawodników zagranicznych o start w meczu tylko dwóch.

    Gwiazdeczki dostały by po łapkach a średniaków jest tak dużo ,że też za bardzo by nie fikli.

    W takiej sytuacji trzeba by też ograniczyć skład zespołu do 6+1.

    Za dwa -trzy lata można by powoli wracać do normalności, systemowo i bez gorącej głowy.

    Nie byłoby to żadną szkodą dla polskiego a tym bardziej światowego speedwaya. W Szwecji jadą za 1/3 polskiej kasy i jakoś się im opłaca.

    Tam można a w Polsce za 100 % więcej -nie ? To podłość zagranicznych hien.

  42. Powrót do góry    #172
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Ech jak to dobrze że chociaż Polacy nie są pijawkami i jeżdżą za grosiki.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    vicar (26-10-2017)

  44. Powrót do góry    #173
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez Staleczka 3 Zobacz posta

    Tam można a w Polsce za 100 % więcej -nie ? To podłość zagranicznych hien.
    Jasne, bo przeciez Zmora latający za Vaculikiem z + 300.000 do toruńskiego kontraktu to taki poczciwy, skrzywdzony przez te zagraniczne hieny polski chłop panszczyniany. Albo Termos mechajacy Doylowi podwyżka w nagrodę za zj bane PO.
    Wpisz w miejsce Zmory i Termosa dowolne nazwisko prezesa. Wszyscy oni po tych samych pieniądzach.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  45. Powrót do góry    #174
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    A już w ogóle dzisiejsza krytyka Stanleya to istny śmiech na sali. Cholerny hipokryta.
    !Adrian walcz!

  46. Powrót do góry    #175
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,440
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 518 w 331 postach
    Cytat Zamieszczone przez Staleczka 3 Zobacz posta
    Zgoda co do tego ,że nie można nagle pozbyć się tych pijawek ale też nie można biernie patrzeć jak robią z NAS Polaków wała.

    Kiedyś proponowałem przemyśleć powrót do ksm-u dla zawodników zagranicznych o start w meczu tylko dwóch.

    Gwiazdeczki dostały by po łapkach a średniaków jest tak dużo ,że też za bardzo by nie fikli.

    W takiej sytuacji trzeba by też ograniczyć skład zespołu do 6+1.

    Za dwa -trzy lata można by powoli wracać do normalności, systemowo i bez gorącej głowy.

    Nie byłoby to żadną szkodą dla polskiego a tym bardziej światowego speedwaya. W Szwecji jadą za 1/3 polskiej kasy i jakoś się im opłaca.

    Tam można a w Polsce za 100 % więcej -nie ? To podłość zagranicznych hien.

    Staleczka błagam żadnych KSM, dwa razy były wprowadzane i za każdym razem był niewypał.
    Uważam, że zasada min 2 Polaków pod numer 1-5 jest ok, bo jak za mocno ograniczymy zagraniczne pijawki to polskie zaatakują ze zdwojoną siła.
    Mojej propozycje to:
    1. kontrakty z max 5 zawodnikami, min 2 Polaków + dowolna ilość juniorów
    2. rezerwa - tylko junior polski
    3. powszechna ZZ za każdego zawodnika spod 1-5 z pewnymi ograniczeniami. np dwie najwyższe średnie - dowolne zastępstwa, średnie od 3 do 5 - dwa razy zastępstwo przez juniorów, no i oczywiście nie zwolnienia na 15 dni tylko od 3-4dni.
    4. zróżnicowanie terminów rozgrywania 1.ligi i Ekstraklasy, tak aby zawodnicy zakontraktowani w klubach 1 ligowych mogli występować gościnnie w Ekstraklasie w przypadku kontuzji lub słabej postawy zawodnika. Z góry ustalone stawki za punkt, aby nie było przelicytowywania.
    Tylko Falubaz

  47. Powrót do góry    #176
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-01-2017
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 143 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Staleczka błagam żadnych KSM, dwa razy były wprowadzane i za każdym razem był niewypał.
    Uważam, że zasada min 2 Polaków pod numer 1-5 jest ok, bo jak za mocno ograniczymy zagraniczne pijawki to polskie zaatakują ze zdwojoną siła.
    Mojej propozycje to:
    1. kontrakty z max 5 zawodnikami, min 2 Polaków + dowolna ilość juniorów
    2. rezerwa - tylko junior polski
    3. powszechna ZZ za każdego zawodnika spod 1-5 z pewnymi ograniczeniami. np dwie najwyższe średnie - dowolne zastępstwa, średnie od 3 do 5 - dwa razy zastępstwo przez juniorów, no i oczywiście nie zwolnienia na 15 dni tylko od 3-4dni.
    4. zróżnicowanie terminów rozgrywania 1.ligi i Ekstraklasy, tak aby zawodnicy zakontraktowani w klubach 1 ligowych mogli występować gościnnie w Ekstraklasie w przypadku kontuzji lub słabej postawy zawodnika. Z góry ustalone stawki za punkt, aby nie było przelicytowywania.


    Nie pisałem o ksm-ie dla wszystkich tylko dla zawodników zagranicznych. Kiedyś tak było - 16 pkt na dwóch.

    Twój pomysł też ma sens. Ograniczenie miejsc pracy czyli zmniejszenie popytu na zawodników to dobra droga do "poskromienia chciwców".

    Z/z dla nr 1-5 też jest ok. Kiedyś o tym pisałem ale zakładałem ,że za nieobecnego jedzie jeden z wyższą średnią i 3 z niższą. Za piątego -czwarty i 3 x juniorzy .

    Będę się upierał ,że dwóch zagranicznych wystarczy a przy tym skład 6+1.

  48. Powrót do góry    #177
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,440
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 518 w 331 postach
    Cytat Zamieszczone przez Staleczka 3 Zobacz posta
    Nie pisałem o ksm-ie dla wszystkich tylko dla zawodników zagranicznych. Kiedyś tak było - 16 pkt na dwóch.

    Twój pomysł też ma sens. Ograniczenie miejsc pracy czyli zmniejszenie popytu na zawodników to dobra droga do "poskromienia chciwców".

    Z/z dla nr 1-5 też jest ok. Kiedyś o tym pisałem ale zakładałem ,że za nieobecnego jedzie jeden z wyższą średnią i 3 z niższą. Za piątego -czwarty i 3 x juniorzy .

    Będę się upierał ,że dwóch zagranicznych wystarczy a przy tym skład 6+1.
    Jak będę się upieram - żadnych KSM ( mam alergię na te rozwiązania).
    3 seniorów polskich to problem na 1 i 2 ligi. Nie mamy wystarczającej liczby zawodników.
    Co do ZZ to myślę, że nie wiele się różnimy
    Tylko Falubaz

  49. Powrót do góry    #178
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-01-2017
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 143 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Jak będę się upieram - żadnych KSM ( mam alergię na te rozwiązania).
    3 seniorów polskich to problem na 1 i 2 ligi. Nie mamy wystarczającej liczby zawodników.
    Co do ZZ to myślę, że nie wiele się różnimy



    " Będę się upierał ,że dwóch zagranicznych wystarczy a przy tym skład 6+1"

    Czy zwróciłeś uwagę na powyższy fragment ? Skład 6+1 to 2 zagranicznych +2 Polaków + 2 juniorów + zawodnik do 23 lat wg. obecnie wprowadzanych zasad.

    Tabela z lat 1981-1992 z tym że tam było dwóch rezerwowych.

  50. Powrót do góry    #179
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,440
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 518 w 331 postach
    Cytat Zamieszczone przez Staleczka 3 Zobacz posta
    " Będę się upierał ,że dwóch zagranicznych wystarczy a przy tym skład 6+1"

    Czy zwróciłeś uwagę na powyższy fragment ? Skład 6+1 to 2 zagranicznych +2 Polaków + 2 juniorów + zawodnik do 23 lat wg. obecnie wprowadzanych zasad.

    Tabela z lat 1981-1992 z tym że tam było dwóch rezerwowych.

    Ta tabela nie przejdzie za duży wpływ juniorów na wynik, no i raczej nie będzie rezygnacji z nominowanych, ale faktycznie dałaby oszczędności.

    Ostatnio czytam z synem historię rozgrywek i w latach 70 były dwa biegi juniorów( bez uwzględniania ich do wyniku końcowego).
    Jak dla mnie fajne rozwiązanie dla kibiców, a i możliwość pokazania się młodych przy dużej widowni
    Tylko Falubaz

  51. Powrót do góry    #180
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,257
    Kliknij i podziękuj
    1,554
    Podziękowania: 1,194 w 914 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    . Z góry ustalone stawki za punkt, aby nie było przelicytowywania.
    Tak? A jak ograniczysz wpływy od sponsorów za reklamę, np w tym kolejnym meczu? Łatwo zamienić część punktówki na coś takiego

    ("Zamiast za punkt otrzymasz więcej za reklamę...pasuje...?"
    )
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 27-10-2017 o 01:25

Strona 4 z 26 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •