Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 136 do 177 z 177

Wątek: SGP Polski - Toruń 07.10.2017 - XI Runda

  1. Powrót do góry    #136
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,554
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Osobiście uważam, że on jako 1 zgarnie majstra spośród naszych chłopaków. ��
    Odważna teza, biorąc pod uwagę fakt, iż Zmarzlik, Dudek i Janowski, będą mieli okazje zniweczyć te plany już w sezonie 2018. A Piter tej możliwości mieć nie będzie.

    Ja stawiam na to, że pierwszy majstra zdobędzie któryś z dwójki Zmarzlik - Dudek.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #137
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Bez bicia przyznaje sie, ze nie ogladalem ani sekundy z powodu picia alkoholu, stad wielka prosba by ktos udostepnil nagranie jak juz sie pojawi w sieci
    Ja się pospieszyłem i literek poszedł na tyle szybko ze żona zdążyła mnie dowieźć na ostatnią serie Nie ma to jak polskie chrzciny

    Co do Pitera - to ona ma od Bozi najwiecej talentu. Jakbym miał robić zestawienie bożego daru to: Piter>Bartek>Patryk i Maciek.
    Ale talent to nie wszystko. Potrzebna jest głowa a tutaj kolejność byłaby odwrotna.
    I tego się raczej nie zmieni. Dlatego jakbym miał postawić kto spośród nich kiedyś będzie mistrzem to Dudek.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  3. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    sobotch (08-10-2017), welna (08-10-2017)

  4. Powrót do góry    #138
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ja stawiam na to, że pierwszy majstra zdobędzie któryś z dwójki Zmarzlik - Dudek.
    Zmarzlik tylko pod jednym warunkiem - jak zatrudni sobie dobrego psychologa sportowego który poukłada mu wszystko we łbie i nauczy kalkulować. Bez tego w tak rozbudowanym cyklu SGP ani rusz.



    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  5. Powrót do góry    #139
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,718
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Odważna teza, biorąc pod uwagę fakt, iż Zmarzlik, Dudek i Janowski, będą mieli okazje zniweczyć te plany już w sezonie 2018. A Piter tej możliwości mieć nie będzie.

    Ja stawiam na to, że pierwszy majstra zdobędzie któryś z dwójki Zmarzlik - Dudek.
    O kurczatko troszkę umknął mi ten fakt. Niemniej pozostaje przy swoim. A majsyrem nie zdziwie się jak będzie każdy z nich.

  6. Powrót do góry    #140
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Nawet gdyby brać pod uwagę, lata 2019 i później, to PPJ jest zbyt chaotyczny na zwycięstwo w SGP.
    W polskim towarzystwie w tym momencie, najlepiej prezentują się szanse Dudka i Janowskiego. To zawodnicy wyrachowani, z zimną krwią dążą do wytyczonego celu. Do tego mają dobre starty i przegląd sytuacji na torze. Dudkowi brakowało na dystansie, ale nadrabia to w szybkim tempie. Janowskiemu w końcówce sezonu brakuje szybkości, popracuje ze sprzętem, to będzie kandydatem na MŚ.
    Zmarzlik natomiast, jest zbyt mocno zaprogramowany na zwycięstwa. On zawsze i wszędzie chce wygrać, jak niegdyś Tomek G. Jak ta cecha przeszkadzała Gollobowi do wygrania cyklu GP, tak i Zimnemu będzie przeszkadzać. Dodatkowo wdając się w awantury torowe, naraża się mocno na kontuzje. Na razie tych kontuzji łapie mało, ale dzban wodę nosi, dopóki się ucho nie urwie. Choć jeździ widowiskowo i bojowo, to wg. mnie ma mniejsze szanse na MŚ niż wyżej wymieniona dwójka, choć szanse na mistrza oczywiście ma.
    Jakby nie oceniać naszych młodych orłów, to medal każdego roku w cyklu, mamy praktycznie oczywisty. Jest moc.

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (08-10-2017)

  8. Powrót do góry    #141
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Widze, ze wystarczyly 3 dobre tygodnie Pawlickiego, zeby stal sie glownym kandydatem do ims
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  9. Powrót do góry    #142
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,679
    Kliknij i podziękuj
    1,311
    Podziękowania: 1,322 w 781 postach
    brawo DUDI!
    świetnie, że udało mu się wygrać jeszcze w debiutanckim sezonie, teraz głowa będzie bardziej czysta.
    Myślę, że srebro ma w zasięgu ręki, o złocie nic nie mówię bo to raczej niemożliwe w tym sezonie.
    A tak na marginesie, czy którykolwiek zawodnik w debiutanckim sezonie SGP zdobył srebro/złoto?
    Emil miał brąz w 2009...

  10. Powrót do góry    #143
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    brawo DUDI!
    świetnie, że udało mu się wygrać jeszcze w debiutanckim sezonie, teraz głowa będzie bardziej czysta.
    Myślę, że srebro ma w zasięgu ręki, o złocie nic nie mówię bo to raczej niemożliwe w tym sezonie.
    A tak na marginesie, czy którykolwiek zawodnik w debiutanckim sezonie SGP zdobył srebro/złoto?
    Emil miał brąz w 2009...
    Sajfutdinow 2009 i Zmarzlik 2016 to jedyne przypadki medali w debiucie w cyklu GP. Wiele wskazuje na to, że Dudek ich przebije zdobywając srebro w tym sezonie.

  11. Powrót do góry    #144
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Osobiście uważam, że on jako 1 zgarnie majstra spośród naszych chłopaków. 🤘
    Piter ma zbyt duże wahania formy, a w zdobyciu majstra regularność to klucz do sukcesu.
    Nawet nie trzeba wygrywać cyklów by być w czubie, czego idealnym przykładem jest Dudi.

    Piter to szatan na motorze i umiejętnośći ma spore, ale jakoś nie może sobie tego wszystkiego poukładać, co by zawsze było wszystko na 100%.

    Z naszym w GP to Piter chyba najmniej profesjonalnie podchodzi do sprawy.
    Jemu potrzebny ktoś taki w teamie jak ma np Dudi czy Zimny.
    Oni mają wszystko zawsze poukładane jak w zegarku, u Pitera bywa z tym różnie.

    Gościu umiejętności ma spore, może przyjdzie taki czas, gdzie otoczy się odpowiednimi ludzmi i zawalczy jeszcze o tytuł w cyklu.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  12. Powrót do góry    #145
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    Piszę to 167 raz....

    Piotrowi naprawdę brakuje tylko TATY w parkingu!!!
    Niczego, ani nikogo więcej......
    Technicznie i myśleniem na torze zjada praktycznie każdego z obecnie startujących w cyklu

    ps. Samo GP naprawdę wyśmienite!!!

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    Dominik (08-10-2017)

  14. Powrót do góry    #146
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    SGP 2018:
    1 Doyle
    2 Dudek
    3 Woffinden
    4 Janowski
    5 Saifutdinov
    6 Zmarzlik
    7 Lindgren
    8 Zagar
    9
    10
    11
    12
    13 Przem.Pawlicki
    14 Laguta
    15 Cook

    oni są już pewni. na 99% Fredka też się utrzyma. Musialby Vaculik pojechać na 20 pkt a Zagar na kilkanaście by Fredka był... 9 a więc DK dla Szweda byłaby, ale bedzie w 8.
    Ktos z dwojki Zagar/Vaculik bedzie na 8. no i DK karty....

    Hancock Pedersen Iversen plus.... 9 Vaculik lub Holder. Innej opcji nie ma nie zdziwilbym sie gdyby zakladajac ze Vacul 9 Holder 10 dali DK dla 10 Holdera. bo... troche "egzotyki" juz jest w postaci Slowenca i Ruska wiec DK dla Słowaka? Równie moze byc dla Australijczyka szczegolnie ze maja runde u siebie.
    Ostatnio edytowane przez Robi ; 08-10-2017 o 13:53

  15. Powrót do góry    #147
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,718
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    To co pisze welna to clue choć z drugiej strony jeśli Piter chce być samodzielny to niech ten rok przeznaczy na utrzymanie regularnosci. Zabrać pozostałym ojców i chłopaków nie ma. To oczywiście tylko przykład nikt nie kazał Piotrowi wojowac z papa. Moim zdaniem wszystko idzie ku dobremu. Odbudowa relacji z kibicami, wracaja elementy tego freaka będzie dobrze.

  16. Powrót do góry    #148
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Technicznie i myśleniem na torze zjada praktycznie każdego z obecnie startujących w cyklu

    Jakoś mnie to nie przekonuje. Jeśli którykolwiek z zawodników cyklu wyróżnia się pod tym względem, to zdecydowanie Tai Woffinden.

  17. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Yozayan za jego przydatny post!

    Nigel (08-10-2017), sparta_mistrz (08-10-2017)

  18. Powrót do góry    #149
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Umiejętnośći w tym sporcie, to nie wszystko.
    Wiele czynników musi zagrać, aby osiągać sukcesy.

    Grisza też umiejętnościami jezdzieckimi bije niejednego medaliste IMŚ, a nie osiągnął nic.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  19. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Dominik (08-10-2017), welna (08-10-2017)

  20. Powrót do góry    #150
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    Piotr Pawlicki i największe umiejętności? To ja chyba jakiś inny sport oglądam. Nie wiem czy ktoś popełnia w cyklu tyle błędów co on, czy ktoś inny jest tak chaotyczny i nie poukładany. Dla mnie całe trio Dudek, Zmarzlik i Janowski to żużlowcy lepsi od tego Waszego Pawlickiego. Ja rozumiem, że po tytule DMP i świetnej jeździe Piotra może się w głowie poprzewracac ale bez przesady. I to myślenie na torze.... O matko.

  21. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi wookie1982 za jego przydatny post!

    j-rules (09-10-2017), kapitan bomba (08-10-2017), mcp (08-10-2017), zabovsky (08-10-2017)

  22. Powrót do góry    #151
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Brawo Dudek brawo!!!
    Bardzo mocno sobie zapracował przez cały sezon na wygranie przynajmniej jednego turnieju.

  23. Powrót do góry    #152
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Pierwszy w historii wygrany przez Dudka turniej GP.

    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  24. Powrót do góry    #153
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Pójdzie człowiek na wesele i właśnie wtedy Patryk musi wygrać

    Gratulacje dla Polaków, aż 4 w półfinale i 2 w finale
    Jak się wydaje jedynie kataklizmu mógłby zmienić sytuację na 1 i 2 m-sce.
    O 3 m-sce może być ciekawa walka.

    Ktoś na początku roku prorokował, że Patryk będzie najgorszy z Polaków


    Co do Pitera to faktycznie koniec sezonu ma dobry, ale do walki o medale bardzo daleka droga.
    Potrafi zrobić akcję meczu, aby w następnym biegu robić juniorskie błędy. Bardzo dużo u niego pracy mentalnej
    Tylko Falubaz

  25. Powrót do góry    #154
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,307
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    Hancock Pedersen Iversen plus.... 9 Vaculik lub Holder. Innej opcji nie ma nie zdziwilbym sie gdyby zakladajac ze Vacul 9 Holder 10 dali DK dla 10 Holdera. bo... troche "egzotyki" juz jest w postaci Slowenca i Ruska wiec DK dla Słowaka? Równie moze byc dla Australijczyka szczegolnie ze maja runde u siebie.
    Dzikie karty dla Pedersena i Holdera to byłoby nieporozumienie. Podobnie jak nominacje dla dwóch Duńczyków czyli kraju, którego reprezentacja nie dostała się nawet do barażu SWC.

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    cokus1 (08-10-2017)

  27. Powrót do góry    #155
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    po raz kolejny zadam pytanie - z jakiej okazji Nicki ma dostać dziką kartę?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  28. Powrót do góry    #156
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    po raz kolejny zadam pytanie - z jakiej okazji Nicki ma dostać dziką kartę?
    Bo ma załatwić GP w Monaco.
    !Adrian walcz!

  29. Powrót do góry    #157
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Bo ma załatwić GP w Monaco.
    Dostanie dziką kartę na to GP
    Tylko Falubaz

  30. Powrót do góry    #158
    Stały bywalec Awatar Mariner
    Dołączył
    05-10-2008
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 155 w 89 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    SGP 2018:
    1 Doyle
    2 Dudek
    3 Woffinden
    4 Janowski
    5 Saifutdinov
    6 Zmarzlik
    7 Lindgren
    8 Zagar
    9
    10
    11
    12
    13 Przem.Pawlicki
    14 Laguta
    15 Cook

    oni są już pewni. na 99% Fredka też się utrzyma. Musialby Vaculik pojechać na 20 pkt a Zagar na kilkanaście by Fredka był... 9 a więc DK dla Szweda byłaby, ale bedzie w 8.
    Ktos z dwojki Zagar/Vaculik bedzie na 8. no i DK karty....

    Hancock Pedersen Iversen plus.... 9 Vaculik lub Holder. Innej opcji nie ma nie zdziwilbym sie gdyby zakladajac ze Vacul 9 Holder 10 dali DK dla 10 Holdera. bo... troche "egzotyki" juz jest w postaci Slowenca i Ruska wiec DK dla Słowaka? Równie moze byc dla Australijczyka szczegolnie ze maja runde u siebie.
    Nicki chyba nie jest gotowy. Myślę, że otrzymując DK, będzie tłem w przyszłorocznym cyklu.
    Hancock, Vaculik to dla mnie pewniacy. Do tego prędzej Holder i Madsen a nie Dzik.
    To chyba najlepsze kandydatury choć przyznaję że potencjalnie stawka GP i tak będzie słaba.
    Hancock wiadomo. Vaculik to materiał na zawodnika GP na lata. Dużo młodszy od Iversenów.
    Madsen obecnie najlepszy i jedyny Duńczyk w gazie. Pozostaje Holder, ale to dla BSI chyba ważniejszy gracz niż Nicki.
    Młodszy to raz, Monster to dwa, GP Australii mimo wszystko ważniejsze niż duńskie.
    I jeden Australijczyk w GP to za mało. Gdyby Fricke miał swój sezon toby zamienił Chrisa.

  31. Powrót do góry    #159
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Dzikie karty dla Pedersena i Holdera to byłoby nieporozumienie. Podobnie jak nominacje dla dwóch Duńczyków czyli kraju, którego reprezentacja nie dostała się nawet do barażu SWC.
    z takim argumentem nie ma co walczyć bo gdyby team USA miał Hancocka i Hamilla z topu ale kontuzje uniemożliwiły im pozostanie w 8 to nie należą się im DK bo wcześniej nie awansowali z USA z Manzaresem i Janniro do barażu SWC

  32. Powrót do góry    #160
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,307
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Takie porównanie miałoby sens gdyby Dania miała zawodników ze ścisłego światowego topu. W chwili obecnej nie ma żadnego i jako reprezentacja jest na dnie, więc nie widzę powodu dla którego dwójka reprezentantów tego kraju miałaby być na siłę wpychana do SGP.

  33. Powrót do góry    #161
    Stały bywalec Awatar Mariner
    Dołączył
    05-10-2008
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 155 w 89 postach
    A tam, nie żartujmy z reprezentacją na dnie. Nadal mają tych samych zawodników.
    Wszystko kwestia sprzętu. Madsen ma topowy i potrafi wymiatać w każdym towarzystwie.
    Reszta go na tę chwilę nie ma. Ale za rok może być zupełnie inaczej.
    Potencjał zawodniczy -jak mawia Władek Gollob - nadal jest duży:
    Thomsen, Kildemand, MJJ, Iversen, Bech, Bjerre, Michelsen. Kolejność nieprzypadkowa.
    Nawet wysyłając Dzika na emeryturę.

  34. Powrót do góry    #162
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,307
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Oczywiście, że potencjał zawodniczy jest duży. Nawet kolejność ustaliłbym podobnie (może Michelsena nieco wyżej) + dodał Jakobsena. Niemniej jednak po sezonie 2017 nie zasługują na dwie stałe dzikie karty - ani poszczególni zawodnicy, ani jako nacja.

  35. Powrót do góry    #163
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Wydaje mi się, że mocnym kandydatem jest jeszcze Milik - zwłaszcza, że on w przeciwieństwie do niektórych kandydatów miał szansę pokazać się w tym roku i ani razu nie zawódł. No i za tydzień pewnie zostanie IME, a BSI lubi podbierać czołowych zawodników z tego cyklu.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  36. Powrót do góry    #164
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,473
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    Bylem, widzialem.
    Pierwszy raz na MA i kilka standardowych uwag.

    Sama MA bardzo fajna, chociaz w porownaniu z lotniskiem przy Z3 to sie wydaje malutkim torem
    Slyszalem, ze z kazdego miejsca na MA jest super widocznosc i troche sie zawiodlem, bo klepnelismy miejsca przy schodach u gory i...
    troche wkurzaly barierki. Widzialem tez kilka miejsc za slupami - szacun dla projektantow za miejsca dla niewidomych!
    Super duze telebimy, na ktorych bardzo wysokiej jakosci video sie wyswietla.
    Slyszalem od lat, ze jest ogromny problem z dzwiekiem, ale nie myslalem, ze jest to az tak fatalne. Nie wierze, ze nic sie z tym nie da zrobic.
    Dzieki dachowi nie tylko da sie przygotoac tor do walki nawet jesienia, ale tez kumuluje sie cudowny zapach zuzla

    Natomiast czuje jeden wielki niedosyt z innych powodow. Kompletny brak atmosfery! Jakies tam chwilowe cieszynki po akcjach naszych i tyle.
    Hymn odspiewany tak ze w zasadzie slyszalem tylko siebie a reszta jakby cos mruczala pod nosem. I to dwa razy, dzieki Dudkowi.

    Bylem na pamietnym GP w Wawie gdzie wyszla parodia zuzla - atmosfera nieporownywalnie lepsza, ciagle spiewy roznych kibicow, zabawa itd.
    Bylem na Polska Rumunia w tym roku - taki halas na trybunach ze tydzien gardlo leczylem.

    No i teraz sie zastanawiam dlaczego tak slabo to wyszlo. Jesien, temperatura? Wracajac wczoraj sluchalem relacji z meczu z Czarnogora w radio
    i komentatorzy co chwile zwracali uwage, ze atmosfra jest slaba a kibice spia. W Toruniu nawet meksykanska fala nie wychodzila.
    Czy my mamy jakis przesyt imprez, nowoczesnych stadionow, wynikow? Czy jesien tak nas rozklada na lopatki swoja aura?


    Co do zawodow. Dramat Janowskiego, serio. On na MA kiedys tak super smigal..
    Doyle jezdzi z kalkulatorem. Zmarzlik robi najwiecej wiatru na torze, super sie oglada jego walecznosc - nikt takiej nie ma w tej stawce, on by sobie noge odgryzl zeby zmniejszyc mase i wyprzedzic rywala. Wczoraj wszystko zalatwial w sposob zdecydowany, zdeterminowany, ale bardzo fair.

    Dudek - welkie gratulacje za srebro (w zloto nie wierze niestety) ale styl Hampela nie kazdego niestety porywa. Dudka z tych zawodow zapamietam tylko dlatego, ze je wygral

    Piter kilka akcji super, ale Leszczynian uprasza sie o zdjecie klapek z oczu... juz w tej euforii zapomnieliscie ile razy torowy wszechgeniusz wykladal sie na torze sam, nieatakowany?
    Sam sobie jest winien, ze jest w tym momencie kilka lat za Dudkiem i Zmarzlikiem. Ale kiedys pisalem, ze nic juz niego nie bedzie.. kto wie, moze wychodzi na prosta w ostatnim mozliwym momencie?
    Mimo, ze za nim nie przepadam to jakos przyjemniej sie mu kibicowalo niz Dudkowi czy Janowskiemu, ktorzy jechali tak, ze nie pamietam nic z ich jazdy.


    Emil = Holder. Tak, tak uwazam, serio. Emil przeplata, nie ma w ogole blysku tego co kiedys, meczy sie sam ze soba.
    Doyle idzie po swoje, liczy, kalkuluje, wygrywa starty w pol z ktorych inny sobie nie radza, daje sie czasem minac... ma przewage i bedzie IMS.
    Szkoda.

    Upadek Fricka - no powiem wam ze mi gardlo scisnelo jak zobaczylem ze lezy nieruchomo na torze. A sam upadek - bardzo mi sie skojarzyl z zeszloroczna kraksa Doyla. A Max bardzo fajnie jechal wg mnie, chociaz mase bledow popelnial, ale ma duze ciagoty na zewnwtrzna strone toru a takich lubimy

    Jeszcze slowko o Przedpelskim.... ogolnie sportowo ta DK sie obronila. Ale Pawel wiele punktow wypuscil sam z rak. Miedziak by sie tak nie dawal

    PS. Gadalem z jednym angolem i on nie widzi mozliwosci by tamtejszy zuzel sie podniosl. Zwlaszcza, ze Tai bardzo stracil w oczach kibicow za wojenke z federacja przy okazji SWC. Do Jacka Holdera tez mieli pretensje za to ze wybral Torun kosztem UK

    PS2. Co sie ogolnie dzieje z Toruniem? Wieczor po GP, na miescie stypa, ludzi garstka... Przeciez dopiero co studenci zjechali, wiec ja sie osobiscie spodziewalem ze bedzie sajgon. W kilku miejscach fakt, nie bylo gdzie usiasc, ale ogolnie stypa na maxa, czulem sie jak w Tarnowie...
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  37. Powrót do góry    #165
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Dania jest jednym z krajów ciągnąca wózek z napisem speedway. Dania ma kilka lig, setki zawodników w różnych kat. wiekowych. Nie wolno tego negować.

    DK w 2018: Hancock, Pedersen, Iversen, Holder. Zobaczysz

  38. Powrót do góry    #166
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    A Holder to z jakiej okazji niby?
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  39. Powrót do góry    #167
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik Zobacz posta
    A Holder to z jakiej okazji niby?
    bo będzie w najgorszym wypadku 10 na koniec, może 9. zakładając że na 9 będzie Zagar/Vaculik a Holder 10 za Holderem stoi runda w Australii i to, że "egoztyki" już jest w postaci Rosjanina i jedengo z dwójki Słoweniec/Słowak. Pisałem o tym wyżej. Marketingowo chyba Holder też wyżej stoi w hierarchii.

    Czysto sportowo oczywiście Holder nie zasługuje na DK

  40. Powrót do góry    #168
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Holder nie zasluguje, nie to co Pedersen - co nie Robi?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  41. Powrót do góry    #169
    Stały bywalec Awatar Mariner
    Dołączył
    05-10-2008
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 155 w 89 postach
    Holder nie zasługuje i Nicki też nie. Ale bliżej jest Australijczyk, wysokie miejsce w zeszłym roku (moim zdaniem świadczące tylko o mizernym poziomie ale jednak). Pedersen jest na peryferiach żużla od jakiegoś czasu, do tego trzeba też zaliczyć "tytuł" w SEC.
    Nicki do chwili kontuzji miał bodajże 8 pkt w dwóch rundach. To wielki mistrz ale jak miałbym wybierać to wolę nudnego Leona na mocnych furach, niż oglądać jak pseudożużlowcy wygrywają z Dzikiem.
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    PS2. Co sie ogolnie dzieje z Toruniem? Wieczor po GP, na miescie stypa, ludzi garstka... Przeciez dopiero co studenci zjechali, wiec ja sie osobiscie spodziewalem ze bedzie sajgon. W kilku miejscach fakt, nie bylo gdzie usiasc, ale ogolnie stypa na maxa, czulem sie jak w Tarnowie...
    A co się ma dziać? Ty myślisz, że jakieś GP to coś co ma ściągnąć ludzi "na miasto" żeby konwersowali o tym do białego rana ? Po pierwsze to jedno z kilku GP Polski, po drugie nie mamy już takiego wyżu demograficznego żeby studenci zapychali rynek po brzegi. A GP na żużlu to żadne wydarzenie. Toruń nie jest wiochą. A współczesny żużel jest za słabym wabikiem. Większość ludzi ma to gdzieś. Czy wygra Dudek czy Vaculik to rozgrywka głównie między zainteresowanymi (tunerami). Studenci mają sto innych zajęć. Co do "czułem się jak w Tarnowie", to przypomniałem sobie jak kiedyś czułem się w Tarnowie po koncercie, bodajże 8-10 lat temu też myślałem, że na rynku będzie "sajgon", gdy ludzie wrócą z Mościc. A były pustki, z nieliczną ekipą "miłych gospodyń" skończyłem pijąc w podziemiach rynku, co uznałem za jakąś atrakcję turystyczną. Mylimy czasy. To nie czasy kiedy po zawodach i do tego żużlowych, normalnym jest spotkanie wielu ludzi "after". Wyjątki są śladowe i prozaiczne, jak np. odwołano Łańcuch Herbowy to trochę przyjezdnych zostało na drugi dzień na rynku. Poza tym, trzeba sobie uzmysłowić, że złote czasy prosperity pubów w Polsce minęły. Nie ma chętnych, nie ma biznesu. Nawet centra, rynki świecą często pustkami, nawet Wrocek, Kraków, czyli najlepsze z miast. Nawet w weekendy. Spotkałem w tym sezonie jeden wyjątek, to była niedziela w Opolu po meczu z Gnieznem. Byłem zszokowany, bo normalnie takich tłumów i tak żyjącego miasta (w centrum) od lat nie widziałem.
    Ostatnio edytowane przez Mariner ; 10-10-2017 o 02:03

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariner za jego przydatny post!

    Semen (10-10-2017)

  43. Powrót do góry    #170
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,473
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    sorry ale bzdury totalne piszesz.
    Bylem we Wrocku weekend wczesniej - ludzi cala masa, od turystow przez studentow, do knajp ciezko bylo wejsc nie mowiac o jakims miejscu siedzacym.
    I to jest tam norma, bo od czasu do czasu tam bywam i zawsze jest tak.
    W Krakowie tez czesto bywam i jest tak samo. I taki tez byl Torun jeszcze kilka lat temu, z reszta w mojej ekipie na GP byli rdzenni mieszkancy miasta i dokladnie to samo twierdzili.
    Wiec z tym "mylimy czasy" to bujda na resorach. Przynajmniej w kilku przypadkach.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  44. Powrót do góry    #171
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,535
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    Poza tym, trzeba sobie uzmysłowić, że złote czasy prosperity pubów w Polsce minęły. Nie ma chętnych, nie ma biznesu.
    A myślałem, ze tak tylko jest w Grudziądzu. Puby w piątki a rzadziej w soboty są puste. 15-20 lat temu to zazwyczaj były zawalone, ze nie szło do nich wejść.



    Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  45. Powrót do góry    #172
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,473
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    tak jest w kazdym mniejszym miescie, z ktorego ludzie uciekaja. A jak sie zaczyna semestr to juz w ogole
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  46. Powrót do góry    #173
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2017
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    208
    Podziękowania: 367 w 218 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Bylem, widzialem.
    Natomiast czuje jeden wielki niedosyt z innych powodow. Kompletny brak atmosfery! Jakies tam chwilowe cieszynki po akcjach naszych i tyle.
    Hymn odspiewany tak ze w zasadzie slyszalem tylko siebie a reszta jakby cos mruczala pod nosem. I to dwa razy, dzieki Dudkowi.
    Najbardziej podobała mi się organizacja przy wpuszczaniu ludzi na pierwszy łuk, wyjechałem sobie z Bydgoszczu około 18:00 no bo przecież mam numerowane miejsca więc po co się spieszyć? O 18:30 do wejścia na pierwszy łuk kolejka z 300 metrów bo kołowrotek chyba miał za małą przepustowość xD No to otworzyli bramę obok i dwaj panowie bez szyi wpuszczali ludzi, na bilet w ogóle nie zwrócili uwagi jak im machnąłem, równie dobrze mógłbym sobie wydrukować rozkład jazdy PKP i wszedłbym na stadion. A, że miejsc wolnych trochę też było...

    Choć w porównaniu do starych rund GP w Bydgoszczy i czasów kiedy jeszcze nie było krzesełek to i tak niebo a ziemia. Tam to się w ogóle kołowrotek potrafił zaciąć a ludzie taśmami całe sektory rezerwowali dla znajomych i człowiek potrafił 4 godziny przed zawodami stać przy bramie żeby potem i tak mieć ciulowe miejsce. Ale mimo całego tego syfu organizacyjnego atmosfera na stadionie to było coś pięknego.

  47. Powrót do góry    #174
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    a Nicki żeby zwiększyć szansę na dzikusa i załapać jakiś kontrakt w ekstralidze znowu puścił sciemę, że rozstał się ze swoją tipsiarą. Czy on ma nas za upośledzonych?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  48. Powrót do góry    #175
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,554
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    No ale tym razem to tipsiara rzuciła Nickiego. Czego się czepiasz ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  49. Powrót do góry    #176
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,473
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    Cytat Zamieszczone przez mcp Zobacz posta
    Najbardziej podobała mi się organizacja przy wpuszczaniu ludzi na pierwszy łuk, wyjechałem sobie z Bydgoszczu około 18:00 no bo przecież mam numerowane miejsca więc po co się spieszyć? O 18:30 do wejścia na pierwszy łuk kolejka z 300 metrów bo kołowrotek chyba miał za małą przepustowość xD No to otworzyli bramę obok i dwaj panowie bez szyi wpuszczali ludzi, na bilet w ogóle nie zwrócili uwagi jak im machnąłem, równie dobrze mógłbym sobie wydrukować rozkład jazdy PKP i wszedłbym na stadion. A, że miejsc wolnych trochę też było...

    Choć w porównaniu do starych rund GP w Bydgoszczy i czasów kiedy jeszcze nie było krzesełek to i tak niebo a ziemia. Tam to się w ogóle kołowrotek potrafił zaciąć a ludzie taśmami całe sektory rezerwowali dla znajomych i człowiek potrafił 4 godziny przed zawodami stać przy bramie żeby potem i tak mieć ciulowe miejsce. Ale mimo całego tego syfu organizacyjnego atmosfera na stadionie to było coś pięknego.
    Ja ci powiem dlaczego tak schodzilo przy kolowrotkach. Bo ludzie to nieogary! A niekotrzy co lepsze.. pijane nieogary!
    Przykladaja bilet do skanera i zamiast popatrzec ze juz jest na zielono i mozna isc to kuzwa macaja sie z tym biletem czekajac chyba az kolowortek sam sie ruszy.
    No smiech na sali. I kazdy tak po 10 sekund i masz kolejki.
    I w zasadzie tyle.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  50. Powrót do góry    #177
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Ja ci powiem dlaczego tak schodzilo przy kolowrotkach. Bo ludzie to nieogary! A niekotrzy co lepsze.. pijane nieogary!
    Przykladaja bilet do skanera i zamiast popatrzec ze juz jest na zielono i mozna isc to kuzwa macaja sie z tym biletem czekajac chyba az kolowortek sam sie ruszy.
    No smiech na sali. I kazdy tak po 10 sekund i masz kolejki.
    I w zasadzie tyle.
    Kołowrotki w Toruniu chodzą niezbyt płynnie. To nie wina ludzi. Dodatkowo klub ostatnio robi popelinę a nie organizację meczu.

    Wysłane z mojego LG-H990 przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •