Strona 18 z 30 PierwszyPierwszy ... 8161718192028 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 766 do 810 z 1324

Wątek: Sparta Wrocław 2018

  1. Powrót do góry    #766
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    A co powiedział ?
    Można ?
    Z góry dzięki !
    Tu masz - http://www.sportsboard.pl/showthread...=1#post1909240
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    welna (27-08-2018)

  3. Powrót do góry    #767
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Maciek jak masz takich wywiadów udzielać to lepiej w ogóle nie rozmawiaj z dziennikarzami.

  4. Powrót do góry    #768
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Maciek jak masz takich wywiadów udzielać to lepiej w ogóle nie rozmawiaj z dziennikarzami.
    Ten magazyn zaorał grzecznego Maciusia (w sumie sam się zaorał) jak i jego ojca. Było tłumaczenie, że niedokładnie wszystko widział i w nerwach jak to ojciec rzucił się bronić syna. Bzdura. W GP od kuchni pokazali jak oglądał w tv bieg (wspaniały rechot po wyciągniętym palcu młodego buraka) i poleciał z łapami widząc wszystko.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  5. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    Torretoo (26-08-2018), Uniafan (26-08-2018), lego (27-08-2018)

  6. Powrót do góry    #769
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-01-2002
    Postów
    844
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 121 w 74 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Ten magazyn zaorał grzecznego Maciusia (w sumie sam się zaorał) jak i jego ojca. Było tłumaczenie, że niedokładnie wszystko widział i w nerwach jak to ojciec rzucił się bronić syna. Bzdura. W GP od kuchni pokazali jak oglądał w tv bieg (wspaniały rechot po wyciągniętym palcu młodego buraka) i poleciał z łapami widząc wszystko.
    Taka PATOLOGIE powinno sie usuwac z tego sportu. Ten homosiek razem ze swoim starym (patologia rodzi patologie) powinien dostac za takie cos z 200 tys funtow kary a nie 2 tys i na drugi dzien szczerzy morde w pedalenie i opowiada jak to niczego nie zaluje.

    Wysłane z mojego Mi Note 3 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez Uniafan ; 26-08-2018 o 23:35

  7. Powrót do góry    #770
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,839
    Kliknij i podziękuj
    444
    Podziękowania: 616 w 318 postach
    I jeszcze na końcu to "niech Nicki wie, że nie może robić wszystkiego co chce". No co do chu**?!
    Jak dla mnie kompromitacja Macieja.

  8. Powrót do góry    #771
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Szkoda, że Maciek w tak prostacki sposób traci szacunek wielu kibiców. Osobiście kompletnie nie wiem co miało to na celu, bo wyglądało to jak chciałby powiedzieć: "ale jestem zaj..sty, widzieliście jak pokazałem fuc.a Nikiemu?"
    A do osiągnięć Nickiego, to mu lat świetlnych brakuje.
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Robert_Leszno za jego przydatny post!

    Gadol (27-08-2018)

  10. Powrót do góry    #772
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,345
    Kliknij i podziękuj
    1,571
    Podziękowania: 1,201 w 920 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robert_Leszno Zobacz posta
    Szkoda, że Maciek w tak prostacki sposób traci szacunek wielu kibiców. Osobiście kompletnie nie wiem co miało to na celu, bo wyglądało to jak chciałby powiedzieć: "ale jestem zaj..sty, widzieliście jak pokazałem fuc.a Nikiemu?"
    A do osiągnięć Nickiego, to mu lat świetlnych brakuje.
    ….

    A ten tekścik, że wcale tego nie żałuje...

    Żałosny jest... Jeżeli myśli, że zabłynąl, to cóż... Może i zabłysnął … głupotą

  11. Powrót do góry    #773
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Z tymi gestami to nie od dzisiaj chyba tak ma.

    magic 2014.jpg
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    j-rules (27-08-2018)

  13. Powrót do góry    #774
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,212
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    Chce wierzyc, ze to co widzielismy wczoraj, to byla jakas zaslona dymna - bo jesli nie, to za tydzien moze byc juz po finale.

    Przystepujemy do po z podobnej pozycji jak rok temu, wtedy po lomocie z Falubazem, teraz po klesce z Unia. Tak czy siak, ta druzyna ma spory potencjal, ale Milik z Fricke juz sie chyba nie obudza w tym sezonie..

    Trzeba liczyc na 47:43 u siebie i wtedy cala nadzieja w tym, ze Baron zakiwa sie z torem na rewanz
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  14. Powrót do góry    #775
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,561
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 386 w 292 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Chce wierzyc, ze to co widzielismy wczoraj, to byla jakas zaslona dymna - bo jesli nie, to za tydzien moze byc juz po finale.

    Przystepujemy do po z podobnej pozycji jak rok temu, wtedy po lomocie z Falubazem, teraz po klesce z Unia. Tak czy siak, ta druzyna ma spory potencjal, ale Milik z Fricke juz sie chyba nie obudza w tym sezonie..

    Trzeba liczyc na 47:43 u siebie i wtedy cala nadzieja w tym, ze Baron zakiwa sie z torem na rewanz
    Po co zasłona? Raczej Unia jeszcze solidnie potrenuje i z Wrocławia koło remisu się zakreci, a raczej Baron i chłopaki wiedzą jaki tor zrobić... Tylko pogoda może storpedowac tor w Lesznie

  15. Powrót do góry    #776
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach

    Smile

    Cytat Zamieszczone przez Uniafan Zobacz posta
    Taka PATOLOGIE powinno sie usuwac z tego sportu. Ten homosiek razem ze swoim starym (patologia rodzi patologie) powinien dostac za takie cos z 200 tys funtow kary a nie 2 tys i na drugi dzien szczerzy morde w pedalenie i opowiada jak to niczego nie zaluje.

    Wysłane z mojego Mi Note 3 przy użyciu Tapatalka
    Ten chodzacy obornik dopiero wymyślił sobie bankę kary. może jeszcze kara śmierci za wystawienie paluszka. na tym forum stworzyła się nowa nacja czyli źuźlowe lewactwo. wyzwanie swojego polskiego zawodnika od szmat czy tlenionych bab pokazuje jak głęboka jest degeneracja ludzi z małych miasteczek pod inspiracją tvn. nawet tych z prowincji dla których maciek robił majstra. życie płata figle i ten tai z Mackiem w PO w lesznie poustawiaja fornali i inseminatorow jak gorzow w ubiegłym roku.

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi cukrzyca za jego przydatny post!

    kobra102 (28-08-2018)

  17. Powrót do góry    #777
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,345
    Kliknij i podziękuj
    1,571
    Podziękowania: 1,201 w 920 postach
    Cytat Zamieszczone przez Elendir Zobacz posta
    Centrum kultury Leszno może niech się przeniesie z lamentami na Macka do jakiegoś innego wątku
    Tutaj omawiamy nasze teoretyczne szansena pozytywny wynik w półfinałach
    A ten "Maciek" to nie jest przypadkiem zawodnik wrocławskiej drużyny? Bo jeżeli tak, to wątek pasuje..

  18. Powrót do góry    #778
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,703
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    Ten chodzacy obornik dopiero wymyślił sobie bankę kary. może jeszcze kara śmierci za wystawienie paluszka. na tym forum stworzyła się nowa nacja czyli źuźlowe lewactwo. wyzwanie swojego polskiego zawodnika od szmat czy tlenionych bab pokazuje jak głęboka jest degeneracja ludzi z małych miasteczek pod inspiracją tvn. nawet tych z prowincji dla których maciek robił majstra. życie płata figle i ten tai z Mackiem w PO w lesznie poustawiaja fornali i inseminatorow jak gorzow w ubiegłym roku.
    Juz blond panience wybaczyles? A tak sie zarzekales..
    A moze poszukamy twoje posty na temat janowskiego co?
    sprawdzimy te degeneracje?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  19. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Gadol (28-08-2018), never_mind (29-08-2018)

  20. Powrót do góry    #779
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    wybaczylem przed meczem z Toruniem. ale będę pamiętał.

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi cukrzyca za jego przydatny post!

    kobra102 (28-08-2018)

  22. Powrót do góry    #780
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,536
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,881 w 1,765 postach
    Odbył pokutę w garażu i Prostak#71 już jest ok.

  23. Powrót do góry    #781
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,212
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    Super, jeszcze tylko tego torunskiego onanisty brakowalo w tym watku
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  24. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    blacktop (29-08-2018), kobra102 (28-08-2018)

  25. Powrót do góry    #782
    Zaawansowany Awatar antyprzemek
    Dołączył
    10-09-2008
    Postów
    2,356
    Kliknij i podziękuj
    1,351
    Podziękowania: 552 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Super, jeszcze tylko tego torunskiego onanisty brakowalo w tym watku
    Próbują robić gównoburzę z niczego.

    Dawno już wszyscy zapomnieli jako to Pedersen potrafił być słodki na torze i poza nim w stosunku do rywali - w całej tej sytuacji zostawił miejsca pod płotem tyle co kot napłakał, zbiera żniwo zasiane przez siebie samego przez wiele sezonów a teraz udaje zaskoczonego?!

    Palec ze strony Janowskiego nie pierwszy raz poleciał w tym roku, użył go m.in. wobec Mroczki, jeszcze wcześniej podobne gesty stosował Woffinden czy Hampel i to w stosunku do właśnie Pedersena.

    No ale to Janowski, to Sparta więc hejt będzie leciał, a Nikoś to taki dobry, kochany, no głaskać go można bo taki drużynowy się zrobił.

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi antyprzemek za jego przydatny post!

    blacktop (29-08-2018)

  27. Powrót do góry    #783
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Palec ze strony wrocławskiej poleciał niedawno również od Drabika i zdaje się Drożdża i nikt nie burzy. Dlaczego? Bo obaj nie robili z siebie debili po fakcie. A Janowski w tej chwili idealnie zasługuje na wszelkie obelgi, którymi miejscowi obrzucali go po przejściu do Tarnowa. Ale to wolno tylko miejscowym

  28. Powrót do góry    #784
    Zaawansowany Awatar antyprzemek
    Dołączył
    10-09-2008
    Postów
    2,356
    Kliknij i podziękuj
    1,351
    Podziękowania: 552 w 349 postach
    Różne gesty leciały ze strony Janowskiego przez ostatnie lata i nikt się nad tym nie spuszczał, chłopakowi się charakterek w tym roku przestawił...i dobrze, niech walczy o swoje ale najlepiej jakby każdemu ustępował miejsca na torze - wtedy byłoby dobrze.
    Mogę się zgodzić ewentualnie z tym, że ojciec Macieja niepotrzebnie się wmieszał w całą sytuację i tyle. Rozejdzie się po kościach, a o Tarnowie to mało kto już pamięta, chyba najwięksi tylko zbieracze butelek z okolicznych ławek wokół Olimpijskiego.

  29. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi antyprzemek za jego przydatny post!

    blacktop (29-08-2018), kobra102 (28-08-2018)

  30. Powrót do góry    #785
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-12-2005
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    940
    Podziękowania: 128 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Palec ze strony wrocławskiej poleciał niedawno również od Drabika i zdaje się Drożdża i nikt nie burzy. Dlaczego? Bo obaj nie robili z siebie debili po fakcie. A Janowski w tej chwili idealnie zasługuje na wszelkie obelgi, którymi miejscowi obrzucali go po przejściu do Tarnowa. Ale to wolno tylko miejscowym
    Jest takie przysłowie. "Co wolno wojewodzie, to nie tobie smrodzie!". Także, wypier...ać stąd LAMUSY.Zabierać swoje śmierdzące RYJE do swoich chlewików i tam dalej spuszczajcie się jacy to "niedobrzy" są Janowscy.
    Ps.Te słówka kieruję do szczególnie do PEDAŁÓW typu "uniafan"!. Tego to chyba jakiś kolarz 'zachaczył" od tyłu i cały czas myśli że to było we Wrocławiu.No chyba że na słynnym niegdyś Wyścigu Pokoju?
    Ostatnio edytowane przez kobra102 ; 28-08-2018 o 16:16

  31. Powrót do góry    #786
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez kobra102 Zobacz posta
    Jest takie przysłowie. "Co wolno wojewodzie, to nie tobie smrodzie!". Także, wypier...ać stąd LAMUSY.Zabierać swoje śmierdzące RYJE do swoich chlewików i tam dalej spuszczajcie się jacy to "niedobrzy" są Janowscy.
    Ps.Te słówka kieruję do szczególnie do PEDAŁÓW typu "uniafan"!. Tego to chyba jakiś kolarz 'zachaczył" od tyłu i cały czas myśli że to było we Wrocławiu.No chyba że na słynnym niegdyś Wyścigu Pokoju?
    Magic to ty? Poziom ten sam.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  32. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    darsen (28-08-2018), j-rules (29-08-2018), never_mind (29-08-2018), spitt22 (29-08-2018), ursus (29-08-2018)

  33. Powrót do góry    #787
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-12-2005
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    940
    Podziękowania: 128 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Magic to ty? Poziom ten sam.
    Nie ja zaczynałem.Poniżej masz dowody.Bronisz tego czuba? To krzyż na drogę i marsz na Jasną Górę !



    Cytat Zamieszczone przez Uniafan Zobacz posta
    Janowski jak i caly BRESLAU to SPEDALONE panienki.
    Cytat Zamieszczone przez Uniafan Zobacz posta
    Breslau - niemieckie miasto lewackich homosiow
    Niczego innego nie mozna sie po nikim z BRESLAU spodziewac.
    Ostatnio edytowane przez kobra102 ; 29-08-2018 o 09:33

  34. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi kobra102 za jego przydatny post!

    Mossberg (29-08-2018), antyprzemek (30-08-2018), blacktop (29-08-2018)

  35. Powrót do góry    #788
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez kobra102 Zobacz posta
    Jest takie przysłowie. "Co wolno wojewodzie, to nie tobie smrodzie!". Także, wypier...ać stąd LAMUSY.Zabierać swoje śmierdzące RYJE do swoich chlewików i tam dalej spuszczajcie się jacy to "niedobrzy" są Janowscy.
    Ps.Te słówka kieruję do szczególnie do PEDAŁÓW typu "uniafan"!. Tego to chyba jakiś kolarz 'zachaczył" od tyłu i cały czas myśli że to było we Wrocławiu.No chyba że na słynnym niegdyś Wyścigu Pokoju?
    Zostałes nominowany do bana roku, wyniki niebawem

  36. Powrót do góry    #789
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Zostałes nominowany do bana roku, wyniki niebawem
    dzbana*
    !Adrian walcz!

  37. Powrót do góry    #790
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-12-2005
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    940
    Podziękowania: 128 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    dzbana*
    Odpowiem ci jak Janowski. Jedź tym swoim traktorkiem przy kraweżniku!

    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Zostałes nominowany do bana roku, wyniki niebawem
    Można dowiedzieć się kto jeszcze znalazł się w gronie nominowanych ?
    Ostatnio edytowane przez kobra102 ; 29-08-2018 o 15:38

  38. Powrót do góry    #791
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,601
    Kliknij i podziękuj
    1,787
    Podziękowania: 1,365 w 807 postach
    ja jestem co roku
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  39. Powrót do góry    #792
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-12-2005
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    940
    Podziękowania: 128 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    ja jestem co roku
    Młody nie oszukuj. Jesteś na tym forum od kwietnia! Chyba że wcześniej był twój klon?

  40. Powrót do góry    #793
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    widzisz kobra bo to tak dziwnie działa. na Maćka jest przyzwolenie wyzwania od najgorszych a jak tylko coś napiszesz na nich w ich języku to zaraz straszą banem. te osly nie wyzywaly innych gdy doprowadzili do kontuzji swoich kolegów. litości to tylko niewinny palec a nagonka jak by kogoś zabił na torze i jeszcze pół godziny jego dobijal. to już molka z blazejczakiem nie dostawali tyle zjewow mimo że tego forum jeszcze nie było.
    Ostatnio edytowane przez cukrzyca ; 29-08-2018 o 15:57

  41. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi cukrzyca za jego przydatny post!

    Mossberg (29-08-2018), antyprzemek (29-08-2018), blacktop (29-08-2018), kobra102 (29-08-2018)

  42. Powrót do góry    #794
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    sobi napisał:
    Palec ze strony wrocławskiej poleciał niedawno również od Drabika i zdaje się Drożdża i nikt nie burzy. Dlaczego? Bo obaj nie robili z siebie debili po fakcie. A Janowski w tej chwili idealnie zasługuje na wszelkie obelgi, którymi miejscowi obrzucali go po przejściu do Tarnowa. Ale to wolno tylko miejscowym
    Obelgi i cała gównoburza posypały się na niego zanim zdążył zareagować w jakikolwiek sposób.
    Janowski zasługuje idealnie na wszelkie obelgi... Szkoda słów na taką ****.
    Chłopaki chyba trzeba powstrzymać ten hejt na zawodników.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  43. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi blacktop za jego przydatny post!

    Mossberg (29-08-2018), cukrzyca (29-08-2018), kobra102 (29-08-2018)

  44. Powrót do góry    #795
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-12-2005
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    940
    Podziękowania: 128 w 97 postach
    I dlatego dałem sobie spokój.Nie mam zamiaru dyskutować z takimi dwulicowymi "dzięciołami" Widać to po naszym wątku kto jeszcze pozostał na tym forum z grona fanów Sparty.Ale jak bozia da zdrowie i góra pozwoli to będę spoglądał na nasz wątek aby nie było takiego syfu jak w sobotę o GP.

  45. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kobra102 za jego przydatny post!

    Mossberg (29-08-2018), antyprzemek (29-08-2018)

  46. Powrót do góry    #796
    Zaawansowany Awatar antyprzemek
    Dołączył
    10-09-2008
    Postów
    2,356
    Kliknij i podziękuj
    1,351
    Podziękowania: 552 w 349 postach
    Chugunov wrócił na tor, dzisiaj trenował.

  47. Powrót do góry    #797
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,212
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    Wlasnie mialem pisac w poniedzialek, ze widzialem go na miescie (czekal na autobus na przystanku) i nie mial zadnej ortezy, zadnych kul ani nic. Dobra informacja
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  48. Powrót do góry    #798
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    niepotrzebnie o tym pisaliście

  49. Powrót do góry    #799
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,899
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    niepotrzebnie o tym pisaliście
    A to czemu ? Przecież media już o tym trąbią
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  50. Powrót do góry    #800
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A to czemu ? Przecież media już o tym trąbią
    ja nie czytam innych stron z komórki. po laniu z lesznem nawet gleb nic nie gwarantuje a mojego humoru dalej brak mimo że już kupiłem bilet. zresztą one nie schodzą jak ubiegłoroczne ciepłe bułeczki. gleb może byłby kozakiem gdyby nie ta przerwa.

  51. Powrót do góry    #801
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,899
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    ja nie czytam innych stron z komórki. po laniu z lesznem nawet gleb nic nie gwarantuje a mojego humoru dalej brak mimo że już kupiłem bilet. zresztą one nie schodzą jak ubiegłoroczne ciepłe bułeczki. gleb może byłby kozakiem gdyby nie ta przerwa.
    Ty chyba w jakąś depresje wpadłeś, po tym jak ciebie żona w garażu zamknęła
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  52. Powrót do góry    #802
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,212
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    Na ile lat Gleb ma u nas kontrakt?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  53. Powrót do góry    #803
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ty chyba w jakąś depresje wpadłeś, po tym jak ciebie żona w garażu zamknęła
    To był straszny dzień.
    ale na pocieszenie niedziela zapowiada się ciekawie. w południe na partynicach wyścigi konne z wielką wrocławska czyli gonitwa roku - żeby było śmieszniej to sporo ludzi z leszna jedzie na te wyścigi z łabędzkim na czele i potem meczyk na Olimpijskim. jak pogoda dopisze to spokojnie na koniach będzie ponad 15 tys ludzi. wiec pewnie zarobie na
    obiad w górach a jak przegram to do biedronki po pasztetowa.
    cieszy tez to że coraz więcej kibiców sparty się tam pojawia.
    Żeby na żużlu można było grać tak jak na koniach to dużo więcej ludzi by na niego chodziło. nawet proste obstawianie biegowe zwyczajnie lub porządek czy w boxie.
    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...-zuzel/rg0ff89
    Ostatnio edytowane przez cukrzyca ; 29-08-2018 o 19:50

  54. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi cukrzyca za jego przydatny post!

    Buszmen (29-08-2018), CarlitosFalubaz (29-08-2018), Mossberg (29-08-2018), antyprzemek (29-08-2018), kobra102 (29-08-2018)

  55. Powrót do góry    #804
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,519
    Kliknij i podziękuj
    5,802
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Można z komórki
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  56. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    cukrzyca (29-08-2018)

  57. Powrót do góry    #805
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Można z komórki
    Oczywiście że można ale bajer by był z kasami do obstawiania na koronie stadionu z wyświetlaczem kursów. ludzie na to by się lapali.

  58. Powrót do góry    #806
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,120
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Na ile lat Gleb ma u nas kontrakt?
    Z tego co pamiętam przed sezonem pisano o pięciu latach.

  59. Powrót do góry    #807
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,212
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rogerson Zobacz posta
    Z tego co pamiętam przed sezonem pisano o pięciu latach.
    no właśnie też mi tak coś kołacze
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  60. Powrót do góry    #808
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,703
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    5 lat z Czugunovem to bardzo dobry ruch.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  61. Powrót do góry    #809
    Zaawansowany Awatar antyprzemek
    Dołączył
    10-09-2008
    Postów
    2,356
    Kliknij i podziękuj
    1,351
    Podziękowania: 552 w 349 postach
    SGP we Wrocławiu, nic nie powinno się w tej materii zmienić.
    Oficjalne info na jesieni ale nie będę zaskoczony jak nastąpi to szybciej.
    Umowa na przynajmniej 2 lata, na więcej ręki nie dałbym uciąć.

    Przez zbliżającą się demolką w Play-Off z ręki Byków, w Sparcie spokój, do półfinałów już bez pełnej głowy.
    Podobno - tak ćwierkają wróble - Vashek i Fricke mają jechać na silnikach od kosiarki a Dróżdż na paliwie z frytek - o ile wyjedzie.

  62. Powrót do góry    #810
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,703
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    I dobrze, ze SGP we Wrocku. Przynajmniej dla kibica.
    Ciekawe ile musieli posolic
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

Strona 18 z 30 PierwszyPierwszy ... 8161718192028 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •