Results 1 to 20 of 20

Thread: XI runda SGP Polski, Toruń, 07.10.2017, godz. 19:00, typujemy do tej godziny!!!

  1. Back To Top    #1
    Moderator Grand Prix maciek33's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Posts
    691
    Thanks
    2
    Thanked 11 Times in 7 Posts

    XI runda SGP Polski, Toruń, 07.10.2017, godz. 19:00, typujemy do tej godziny!!!

    Czas na rundę numer 11 Toruń, Polska , 07.10.2017, godz. 19

    PUNKTACJA:

    za każdego z czołowej ósemki - po 1 punkcie
    za dokładne miejsce - 1 trafienie - 3 punkty, 2 trafienia - 6 punktów, 3 trafienia - 10 punktów, 4 trafienia - 15 punktów, 5 trafień - 20 punktów, 6 trafień - 25 punktów, 7 trafień - 30 punktów, 8 trafień - 50 punktów
    dodatkowe punkty za każdego dokładnie wytypowanego zawodnika z pierwszej czwórki - po 2 punkty
    za trafienie zwycięzcy turnieju - 5 punktów
    za dokładne trafienie miejsca i punktów Polaka - po 2 punkty
    za dokładne trafienie miejsca i punktów zawodnika z dziką kartą - po 2 punkty
    za dokładne wytypowanie pierwszej trójki - 15 punktów

    Przed każdym GP typujemy pierwszą ósemkę, miejsca i punkty Polaków, miejsce i punkty zawodnika z dziką kartą.

    Lista startowa SGP Polski, Toruń, 07.10.2017


    1. Patryk Dudek (Polska)
    2. Emil Sajfutdinow (Rosja)
    3. Paweł Przedpełski (Polska) -DK
    4. Fredrik Lindgren (Szwecja)
    5. Maciej Janowski (Polska)
    6. Max Fricke (Australia)
    7. Tai Woffinden (Wielka Brytania)
    8. Martin Vaculik (Słowacja)
    9. Piotr Pawlicki (Polska)
    10. Martin Smolinski (Niemcy)
    11. Jason Doyle (Australia)
    12. Chris Holder (Australia)
    13. Antonio Lindbaeck (Szwecja)
    14. Peter Kildemand (Dania)
    15. Bartosz Zmarzlik (Polska)
    16. Matej Zagar (Słowenia)

    REZERWOWI:

    17. Bartosz Smektala (Polska)
    18. Igor Kopec-Sobczynski (Polska)

    REFEREE: Krister Gardell (Szwecja)

    Last edited by maciek33; 07-10-17 at 07:17 PM.
    Lech Poznań & Start Gniezno
    Fanatique de L'om

  2. Back To Top    #2
    Stały bywalec tomkoz's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    530
    Thanks
    140
    Thanked 39 Times in 29 Posts
    1. Tai Woffinden
    2. Matej Zagar
    3. Bartosz Zmarzlik - 13pkt.
    4. Jason Doyle
    5. Emil Sajfutdinow
    6. Patryk Dudek - 10pkt.
    7. Martin Vaculik
    8. Maciej Janowski - 9pkt

    10. Piotr Pawlicki - 7pkt
    13. Paweł Przedpełski - 4pkt.

  3. Back To Top    #3
    Moderator FTSL Szczecin's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Posts
    455
    Thanks
    29
    Thanked 118 Times in 54 Posts
    1. Patryk Dudek
    2. Matej Zagar
    3. Jason Doyle
    4. Tai Woffinden
    5. Piotr Pawlicki
    6. Bartosz Zmarzlik
    7. Chris Holder
    8. Emil Sajfutdinow

    1. Patryk Dudek 16 pkt.
    5. Piotr Pawlicki 11 pkt.
    6. Bartosz Zmarzlik 10 pkt.
    9. Maciej Janowski 8 pkt.
    10. Paweł Przedpełski 7 pkt.

  4. Back To Top    #4
    Typer Bęc 2012
    Super Typer Grand Prix 2014

    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,097
    Thanks
    0
    Thanked 2 Times in 2 Posts
    1. Woffinen
    2. Zmarzlik
    3. Sayfutdinov
    4. Dudek
    5. Doyle
    6. Vaculik
    7. Holder
    8. Janowski

    4 Patryk Dudek 11 pkt.
    10 Piotr Pawlicki 7pkt.
    2 Bartosz Zmarzlik 14pkt.
    8 Maciej Janowski 8 pkt.
    13 Paweł Przedpełski 5kt.
    Last edited by Karlito; 07-10-17 at 10:39 AM.

  5. Back To Top    #5
    Początkujący
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    10
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts
    1. J. Doyle
    2. B. Zmarzlik 15 pkt
    3. P. Dudek 14 pkt
    4. T. Woffinden
    5. E. Sajfutdinov
    6. M. Zagar
    7. M. Janowski 10 pkt
    8. Ch. Holder

    9. Pi. Pawlicki 7 pkt
    13. P. Przedpełski 5 pkt

  6. Back To Top    #6
    Super Typer FTSL gregi_ns's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    1,960
    Thanks
    11
    Thanked 2 Times in 2 Posts
    1. J. Doyle
    2. T. Woffinden
    3. P. Dudek 14 pkt
    4. B. Zmarzlik 13 pkt
    5. M. Zagar
    6. E. Sajfutdinov
    7. M. Janowski 10 pkt
    8. Ch. Holder

    10. Pi. Pawlicki 7 pkt
    12. P. Przedpełski 5 pkt

  7. Back To Top    #7
    Moderator SEC Waldzior's Avatar
    Join Date
    Jun 2002
    Posts
    1,662
    Thanks
    89
    Thanked 18 Times in 14 Posts
    1. Woffinden
    2. Sajfutdinow
    3. Doyle

    4. Zmarzlik

    5. Dudek
    6.
    Holder
    7. Zagar
    8. Janowski

    Zmarzlik 4 miejsce, 15 pkt
    Dudek 5 miejsce, 13 pkt
    Pawlicki 12 miejsce 4 pkt
    Janowski 8 miejsce 9 pkt

    11. Przedpełski 5 pkt


  8. Back To Top    #8
    Początkujący Srubka_Leszno's Avatar
    Join Date
    May 2017
    Posts
    9
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Sgp

    1.Sayfutdinow
    2.Woffinden
    3.Dudek pkt. 14
    4.Holder
    5.Janowski pkt. 12
    6.Doyle
    7.Zmarzlik pkt. 9
    8.Pawlicki pkt. 8
    13.Przedpelski pkt. 4 DK

  9. Back To Top    #9
    Użytkownik
    Join Date
    May 2012
    Posts
    377
    Thanks
    243
    Thanked 38 Times in 25 Posts
    1. J.Doyle
    2. P.Dudek - 16pkt
    3. T.Woffinden
    4. B.Zmarzlik - 15pkt
    5. M.Zagar
    6. E.Sajfutdinov
    7. P.Pawlicki - 10pkt
    8. M.Janowski - 7pkt
    16. Paweł Przedpełski - 1pkt

  10. Back To Top    #10
    Stały bywalec chris8's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    1,247
    Thanks
    70
    Thanked 92 Times in 51 Posts
    1. Emil Sajfutdinow
    2. Jason Doyle
    3. Tai Woffinden
    4. Bartosz Zmarzlik
    5. Martin Vaculik
    6. Matej Zagar
    7. Patryk Dudek
    8. Paweł Przedpełski

    7. Patryk Dudek 9 pkt.
    10. Piotr Pawlicki 6 pkt.
    4. Bartosz Zmarzlik 13 pkt.
    11. Maciej Janowski 6 pkt.
    8. Paweł Przedpełski 8 pkt.

  11. Back To Top    #11
    Stały bywalec WaluS's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    865
    Thanks
    76
    Thanked 32 Times in 26 Posts
    1. T. Woffinden
    2. B. Zmarzlik
    3. M. Janowski
    4. M. Zagar
    5. J. Doyle
    6. P. Dudek
    7. E. Sajfutdinow
    8. Ch. Holder


    DK – P. Przedpełski – 15 m, 3 pkt.
    B. Zmarzlik – 2 m, 14 pkt.
    M. Janowski – 3 m, 12 pkt.
    P. Dudek – 6 m, 11 pkt.
    P. Pawlicki – 10 m, 7 pkt.

  12. Back To Top    #12
    Super Typer Grand Prix Petrov's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    1,540
    Thanks
    218
    Thanked 42 Times in 29 Posts
    1. Jason Doyle (Australia)
    2. Patryk Dudek (Polska)
    3. Tai Woffinden (Wielka Brytania)
    4. Bartosz Zmarzlik (Polska)
    5. Piotr Pawlicki (Polska)
    6. Emil Sajfutdinow (Rosja)
    7. Matej Zagar (Słowenia)
    8. Martin Vaculik (Słowacja)

    2. Patryk Dudek 15 pkt.
    4. Bartosz Zmarzlik 13 pkt.
    5. Piotr Pawlicki 10 pkt.
    11. Maciej Janowski 6 pkt.
    12. Paweł Przedpełski 5 pkt.

    Za Lindrgena jedzie Milik
    Wysłano z mojej Nokii 3210 za pomocą SNAKE II .

  13. Back To Top    #13
    Super Typer FTSL Tomek 2000's Avatar
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    143
    Thanks
    4
    Thanked 0 Times in 0 Posts
    1. Maciej Janowski
    2. Jason Doyle
    3. Emil Sajfutdinow
    4. Bartosz Zmarzilk
    5. Patryk Dudek
    6. Tai Woffinden
    7. Martin Vaculik
    8. Matej Zagar

    Dzika karta: Paweł Przedpełski
    10 miejsce 7 punktów

    Maciej Janowski
    1 miejsce 17 punktów

    Piotr Pawlicki
    12 miejsce 5 punktów

    Bartosz Zmarzlik
    4 miejsce 12 punktów

    Patryk Dudek
    5 miejsce 12 punktów

  14. Back To Top    #14
    Super Typer Grand Prix woojo's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    3,372
    Thanks
    91
    Thanked 16 Times in 9 Posts
    1. Jason Doyle (Australia)
    2. Patryk Dudek (Polska)
    3. Tai Woffinden (Wielka Brytania)
    4. Emil Sajfutdinow (Rosja)
    5. Matej Zagar (Słowenia)
    6. Bartosz Zmarzlik (Polska)
    7. Maciej Janowski (Polska)
    8. Chris Holder (Australia)


    dzika karta: Paweł Przedpełski (Polska)
    miejsce: 12
    punkty: 5

    Maciej Janowski (Polska)
    miejsce: 7
    punkty: 9

    Piotr Pawlicki (Polska)
    miejsce: 9
    punkty: 7

    Patryk Dudek (Polska)
    miejsce: 2
    punkty: 15


    Bartosz Zmarzlik (Polska)
    miejsce: 6
    punkty: 10

  15. Back To Top    #15
    Początkujący
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    39
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts
    1. Patryk Dudek (Polska)
    2. Jason Doyle (Australia)
    3. Matej Zagar (Słowenia)
    4. Bartosz Zmarzlik (Polska)
    5. Emil Sajfutdinow (Rosja)
    6. Tai Woffinden (Anglia)
    7. Martin Vaculik (Słowacja)
    8. Maciej Janowski (Polska)

    dzika karta: Paweł Przedpełski
    11 miejsce, 6 punktów

    Maciej Janowski
    8 miejsce, 9 punktów

    Piotr Pawlicki
    9 miejsce, 8 punktów

    Patryk Dudek
    1 miejsce, 15 punktów

    Bartosz Zmarzlik
    4 miejsce, 12 punktów

  16. Back To Top    #16
    Super Typer Grand Prix
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    244
    Thanks
    0
    Thanked 4 Times in 4 Posts
    1. Patryk Dudek (Polska)
    2. Emil Sajfutdinow (Rosja)
    3. Tai Woffinden (Anglia)
    4. Bartosz Zmarzlik (Polska)
    5. Matej Zagar (Słowenia)
    6. Jason Doyle (Australia)
    7. Antonio Lindbaeck (Szwecja)
    8. Vaclav Milik (Czechy)

    dzika karta: Paweł Przedpełski
    12 miejsce, 4 punkty

    Maciej Janowski
    10 miejsce, 6 punktów

    Piotr Pawlicki
    9 miejsce, 7 punktów

    Patryk Dudek
    1 miejsce, 15 punktów

    Bartosz Zmarzlik
    4 miejsce, 14 punktów

  17. Back To Top    #17
    Zaawansowany toolowiec's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    1,605
    Thanks
    62
    Thanked 171 Times in 116 Posts
    1. Sajfutdinow
    2. Zagar
    3. Zmarzlik
    4. Dudek
    5. Doyle
    6. Woffinden
    7. Janowski
    8. Fricke

    2. Zmarzlik 13p
    4. Dudek 11p
    7. Janowski 9p
    10. Pawlicki 7p
    15. Przedpelski 5p

  18. Back To Top    #18
    Super Typer Grand Prix Scroll's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    3,440
    Thanks
    130
    Thanked 735 Times in 303 Posts
    1. Sayfutdinov
    2. Woffinden
    3. Dudek 12pkt
    4. Zagar
    5. Doyle
    6. Zmarzlik 10pkt
    7. Vaculik
    8. Pawlicki 8pkt
    9. Janowski 7pkt
    12. Przedpelski 4pkt

  19. Back To Top    #19
    Moderator Grand Prix maciek33's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Posts
    691
    Thanks
    2
    Thanked 11 Times in 7 Posts
    1. Woffinden
    2. Doyle
    3. Zagar
    4. Zmarzlik - 12 pkt
    5. Dudek
    6. Sajfutdinov
    7. Janowski- 10pkt
    8. Lindback


    14. Paweł Przedpełski - 3 pkt
    Lech Poznań & Start Gniezno
    Fanatique de L'om

  20. Back To Top    #20
    Ekspert thengel's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Posts
    3,750
    Thanks
    331
    Thanked 698 Times in 349 Posts
    1. Patryk Dudek (Polska)
    2. Jason Doyle (Australia)
    3. Bartosz Zmarzlik (Polska)
    4. Piotr Pawlicki (Polska)
    5. Maciej Janowski (Polska)
    6. Tai Woffinden (Wielka Brytania)
    7. Emil Sajfutdinow (Rosja)
    8. Matej Zagar (Słowenia)


    Patryk Dudek (Polska)
    miejsce: 1
    punkty: 16

    Bartosz Zmarzlik (Polska)
    miejsce: 3
    punkty: 14

    Piotr Pawlicki (Polska)
    miejsce: 4
    punkty: 11

    Maciej Janowski (Polska)
    miejsce: 5
    punkty: 10

    dzika karta: Paweł Przedpełski (Polska)
    miejsce: 10
    punkty: 6

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •