Strona 6 z 15 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 226 do 270 z 631

Wątek: 1 pazdziernika 2017, wieli baraz o awans i utrzymanie, czyli Torun kontra Gdansk

  1. Powrót do góry    #226
    Użytkownik Awatar gks-falubaz-sparta
    Dołączył
    09-07-2003
    Postów
    495
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lafan Zobacz posta
    W moich oczach również Apator jest faworytem tego meczu. Gdańsk za bardzo nie ma kim zrobić nadwyżki punktowej. Dwie potężne dziury w składzie. Dodatkowo aura nie sprzyja w przygotowaniu toru pod siebie. Nie zdziwię się jak mecz w Gdańsku zacznie się podobnie do tego w Toruniu.
    Aura nie sprzyja? Ja nie widziałem kropli deszczu od 3 dni w Gdańsku

  2. Powrót do góry    #227
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-11-2005
    Postów
    1,527
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 253 w 135 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Zazwyczaj druk polega na rażącym błędzie sędziego.
    Ale o jakim ty druku piszesz ? Błąd sędziego , który w żaden sposób nie zmienił wyniku. Bieg tak czy tak skończył się 5 1. Uwielbiam gości, którzy snują teorie spiskowe. Jutro może być różnie ale ja wierze, ze Wybrzeże odrobi stratę. Nie ma Hancocka i Miedzinskiego. Walasek nie ujedzie tyle punktów ile w Toruniu. Pawełekowi i Holderowi daleko do formy. Toruńscy juniorzy przegrywali z Kossakowskim u siebie. Jasne , ze możemy ten baraż przegrać bo mieliśmy nie takie wpadki no i dziura w postaci Łęgowika ale Toruń w obecnej formie i przy braku Hancocka jest spokojnie w naszym zasięgu

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi michalgdansk za jego przydatny post!

    Kriso (07-10-2017)

  4. Powrót do góry    #228
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    Cały stadion patrzył jak Gomólski gonił parę gospodarzy, a jedyny Malin spoglądał na juniora gości będącego pół okrążenia za peletonem i od razu był w stanie stwierdzić, że ten położył się specjalnie. Godna podziwu spostrzegawczość Malin, mając na uwadze brak jakichkolwiek powtórek.
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  5. Powrót do góry    #229
    Użytkownik Awatar gks-falubaz-sparta
    Dołączył
    09-07-2003
    Postów
    495
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik Zobacz posta
    Cały stadion patrzył jak Gomólski gonił parę gospodarzy, a jedyny Malin spoglądał na juniora gości będącego pół okrążenia za peletonem i od razu był w stanie stwierdzić, że ten położył się specjalnie. Godna podziwu spostrzegawczość Malin, mając na uwadze brak jakichkolwiek powtórek.
    Ja nie mam zamiaru bronić Bielińskiego bo ten chłopak to tragedia. Dodatkowo nie wiem czy przewrócił się celowo czy też nie. Wiem natomiast jedno. Bieliński przewraca się po 2 razy na każde zawody w których uczestniczy więc nie jest to nic nadzwyczajnego w wykonaniu tego chłopaka. Weźmy chociażby finał MMPPK 2 dni temu. Taki to typ "żużlowca".

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi gks-falubaz-sparta za jego przydatny post!

    młody_piernik (07-10-2017)

  7. Powrót do góry    #230
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik Zobacz posta
    Cały stadion patrzył jak Gomólski gonił parę gospodarzy, a jedyny Malin spoglądał na juniora gości będącego pół okrążenia za peletonem i od razu był w stanie stwierdzić, że ten położył się specjalnie. Godna podziwu spostrzegawczość Malin, mając na uwadze brak jakichkolwiek powtórek.
    Napisał ten, który napisał, że naplul by Pawlickiemu na ryj. Zgadnijcie za co? 😂

    Cofnij się do wątku meczowego, sprawdź czy ja jedyny domagalem się kartki i przestań się kompromitować.
    !Adrian walcz!

  8. Powrót do góry    #231
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez michalgdansk Zobacz posta
    Ale o jakim ty druku piszesz ? Błąd sędziego , który w żaden sposób nie zmienił wyniku. Bieg tak czy tak skończył się 5 1. Uwielbiam gości, którzy snują teorie spiskowe. Jutro może być różnie ale ja wierze, ze Wybrzeże odrobi stratę. Nie ma Hancocka i Miedzinskiego. Walasek nie ujedzie tyle punktów ile w Toruniu. Pawełekowi i Holderowi daleko do formy. Toruńscy juniorzy przegrywali z Kossakowskim u siebie. Jasne , ze możemy ten baraż przegrać bo mieliśmy nie takie wpadki no i dziura w postaci Łęgowika ale Toruń w obecnej formie i przy braku Hancocka jest spokojnie w naszym zasięgu
    W tamtym momencie nie wiedział nikt, że nie zmieni wyniku. Zobaczymy, czy w rewanżu Bieliński coś przywiezie. Jego obecność to konsekwencja tej kompromitującej pomyłki.
    !Adrian walcz!

  9. Powrót do góry    #232
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Każdy senior i bardziej doświadczony junior zobaczyłby pewnie za taki upadek czerwień. Trafiło na Bielinskiego a sędzia wziął pod uwagę fakt, że to nieopierzony junior i mógł się przewrócić bez premedytacji.
    Nie ma co do tego wracać.
    Wątpię aby to on ewentualnie zyprzechylil szale na korzyść Wybrzeża.
    Dla Kaczmarka i IKS pokonanie go do mus a jak tak się zdarzy, że młody na nich zapunktuje, ich miejsce jest nie w 1 a 2 lidze.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  10. Powrót do góry    #233
    Użytkownik
    Dołączył
    13-09-2013
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    227
    Podziękowania: 49 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Dla Kaczmarka i IKS pokonanie go do mus a jak tak się zdarzy, że młody na nich zapunktuje, ich miejsce jest nie w 1 a 2 lidze.
    Oo to to to!
    Przestancie wieszac Bielinskiego, bo ja tez kibicuje naszym, ale jednak niech tor zweryfikuje i jak on ich pokona, to 1 liga i tyle.

  11. Powrót do góry    #234
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    W tamtym momencie nie wiedział nikt, że nie zmieni wyniku. Zobaczymy, czy w rewanżu Bieliński coś przywiezie. Jego obecność to konsekwencja tej kompromitującej pomyłki.
    Jakby dostał czerwień to by mogli innego juniora wystawić, a jak nie mają to wypożyczyć(spokojnie można to w tydzień załatwić)
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  12. Powrót do góry    #235
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Każdy senior i bardziej doświadczony junior zobaczyłby pewnie za taki upadek czerwień. Trafiło na Bielinskiego a sędzia wziął pod uwagę fakt, że to nieopierzony junior i mógł się przewrócić bez premedytacji.
    Nie ma co do tego wracać.
    Wątpię aby to on ewentualnie zyprzechylil szale na korzyść Wybrzeża.
    Dla Kaczmarka i IKS pokonanie go do mus a jak tak się zdarzy, że młody na nich zapunktuje, ich miejsce jest nie w 1 a 2 lidze.
    Gość w tym roku jest 20-latkiem. Jest bardziej doświadczony od większości naszych juniorów. Bardziej doświadczony był by tu może Woryna. W 2014. roku pojechał cztery razy bez upadku. W DMPJ przewrócił się zero razy. Nie piszmy bzdur, że Bieliński to jakiś nieopierzony junior.
    !Adrian walcz!

  13. Powrót do góry    #236
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Jedzie ten Jack H czy ZZ ?

  14. Powrót do góry    #237
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Jedzie ten Jack H czy ZZ ?
    JF pewnie czeka na info, który z naszych Aussies wstanie trzeźwy z wyra. Wtedy pewnie poda skład.
    !Adrian walcz!

  15. Powrót do góry    #238
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,786
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Jedzie ten Jack H czy ZZ ?
    Na moje to jedzie Jacek H.
    Ciekawostka. Klub z Gdańska stwierdził, że przed barażami z Toruniem zaproponował, żeby kibice obu klubów wchodzili na swoje mecze wyjazdowe za 15 zł. KST GetWell miał odrzucić tę propozycję.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  16. Powrót do góry    #239
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Gość w tym roku jest 20-latkiem. Jest bardziej doświadczony od większości naszych juniorów. Bardziej doświadczony był by tu może Woryna. W 2014. roku pojechał cztery razy bez upadku. W DMPJ przewrócił się zero razy. Nie piszmy bzdur, że Bieliński to jakiś nieopierzony junior.
    Racja.

    Co do Bielińskiego i jego postawy, to uważam, że powinien dostać czerwoną kartkę i zasłużył na to drugi raz w przeciągu miesiąca!
    Wpływu na wynik barażów pewnie nie miałoby to żadnego, a gówniarz dostałby nauczkę.
    Dlaczego? Bieliński to recydywista!!!
    Dziwne, że muszę cytować samego siebie, ale uważam, że to istotne dla oceny Aureliusza.
    Oto co widziałem podczas bydgoskiego turnieju Nice Cup i opisałem w wątku Polonii odnosząc się do postawy Sitarka.
    Cytat Zamieszczone przez Semen
    W kwestii sportowego zachowania nie on był jednak najgorszy. Za to co odwalił wcześniej Bieliński, będąc sędzią, dałbym mu żółtą kartkę.
    Aureliusz przewrócił się na drugim łuku, momentalnie podniósł się i stanął przy motorze zamiast opuścić z nim z tor.
    Sędzia musiał przerwać bieg, a młody gdańszczanin jakby nigdy nic wsiadł na motor i pojechał do parkingu.
    Powinien dostać kopa w d... od każdego z kolegów z toru i ze trzy od trenera.
    K...........a co to za ludzie, bez honoru, bez godności, bez szacunku dla rywali.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 08-10-2017 o 09:44
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    Malin017 (08-10-2017)

  18. Powrót do góry    #240
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Gość w tym roku jest 20-latkiem. Jest bardziej doświadczony od większości naszych juniorów. Bardziej doświadczony był by tu może Woryna. W 2014. roku pojechał cztery razy bez upadku. W DMPJ przewrócił się zero razy. Nie piszmy bzdur, że Bieliński to jakiś nieopierzony junior.
    Nie wiedziałem, że on już taki stary, ale doświadczenie to nie tylko wiek.
    Nie kojarzę gościa ze zbyt wielu imprez, nawet młodzieżowych.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  19. Powrót do góry    #241
    Użytkownik
    Dołączył
    13-09-2013
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    227
    Podziękowania: 49 w 24 postach
    Trochę na humor przed obiadem, zdjęcie zaczerpnięte ze sportowych.

    Tak wygląda zawodnik Gdańska, powieszony po meczu przez miejscowych kibiców, który będąc na prowadzeniu w biegu dodatkowym, zanotował szkolny upadek, dzięki czemu Grzegorz Walasek uratował Ekstraligę Toruniowi!

    59d9fee0a33bd8_33946164.jpg

  20. Powrót do góry    #242
    Stały bywalec Awatar BLACK_ASSASSIN
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    812
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 39 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arczi Zobacz posta
    Trochę na humor przed obiadem, zdjęcie zaczerpnięte ze sportowych.

    Tak wygląda zawodnik Gdańska, powieszony po meczu przez miejscowych kibiców, który będąc na prowadzeniu w biegu dodatkowym, zanotował szkolny upadek, dzięki czemu Grzegorz Walasek uratował Ekstraligę Toruniowi!

    http://www.sportsboard.pl/attachment...achmentid=4356
    A tak wygląda transparent od chłopaków z Moskwy.
    https://zapodaj.net/e3fb0dd3de6cf.jpg.html

    Rydze zawsze mieli szczęście do zielonego stołu, jak nie kosztem Rybnika to kosztem budżetu Wybrzeża.
    Reasumując, bez względu na wynik rydze zostaną.

    AAAAAAA MY SWOJE !!!!!!!!!!!!
    PROWOKATOR.... !!!

  21. Powrót do góry    #243
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez BLACK_ASSASSIN Zobacz posta
    A tak wygląda transparent od chłopaków z Moskwy.
    https://zapodaj.net/e3fb0dd3de6cf.jpg.html

    Rydze zawsze mieli szczęście do zielonego stołu, jak nie kosztem Rybnika to kosztem budżetu Wybrzeża.
    Reasumując, bez względu na wynik rydze zostaną.

    AAAAAAA MY SWOJE !!!!!!!!!!!!
    Mistrz painta buahahah.
    !Adrian walcz!

  22. Powrót do góry    #244
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Apator powinien dziś to lekko wygrać.

    Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

  23. Powrót do góry    #245
    Użytkownik
    Dołączył
    13-09-2013
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    227
    Podziękowania: 49 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez BLACK_ASSASSIN Zobacz posta
    A tak wygląda transparent od chłopaków z Moskwy.
    https://zapodaj.net/e3fb0dd3de6cf.jpg.html

    Rydze zawsze mieli szczęście do zielonego stołu, jak nie kosztem Rybnika to kosztem budżetu Wybrzeża.
    Reasumując, bez względu na wynik rydze zostaną.

    AAAAAAA MY SWOJE !!!!!!!!!!!!

    Tyle, ze moj post byl typowo na humor, sam obrazek zas nikogo nie obrazal.
    A twoja riposta nie dosc ze obraza, to jest w dodatku, zwyczajnie prostacka.

    A Getwell, to bedziecie sobie w Gdansku cala zime powtarzac
    Ostatnio edytowane przez Arczi ; 08-10-2017 o 14:18

  24. Powrót do góry    #246
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,466
    Kliknij i podziękuj
    430
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    Apator powinien dziś to lekko wygrać.

    No powinien z placem w du..., ale w tym sezonie Torunia słowo powinien rzadko się sprawdza.
    Tylko Falubaz

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi grafi25 za jego przydatny post!

    apator_uk (08-10-2017)

  26. Powrót do góry    #247
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    Apator powinien dziś to lekko wygrać.

    Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
    Tym składem? Z Gregiem i Miedziakiem byłoby ciężko. Bez nich realistycznie 40 punków może być ciężkie do zdobycia. Obym się mylił ale nie bardzo widzę choćby dwóch zawodników, którzy mogliby wziąć na siebie ciężar zdobywania punktów.

  27. Powrót do góry    #248
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    Toruń to niestety wygra.

  28. Powrót do góry    #249
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-05-2008
    Postów
    1,189
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 229 w 153 postach
    Na gdansku ogromna presja. Musi byc ciezko jechac wiedzac, ze liczy na ciebie cala polska. Mam nadzieje, ze dadza rade dla dobra zuzla.

  29. Powrót do góry    #250
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Po finale I ligi sądziłem, że Apator będzie miał większe problemy z Wybrzeżem niż miałby z Unią Tarnów. I w sumie nadal tak twierdzę... ale też myślę że dziś wygrają torunianie. Z drugiej strony, jak ktoś słusznie zauważył... dużo było w tym sezonie sytuacji gdzie powinno być lekkie zwycięstwo, a nie było. Niby mają te 4 punkty przewagi i mogą bronić się taktycznymi, ale kto jest pewniakiem na te taktyczne? Holderowie? Przedpełski?

    Na SF piszą że w Gdańsku lekko pada...

    Ilu biegów potrzeba do zaliczenia meczu? 12?
    Ostatnio edytowane przez Marsh ; 08-10-2017 o 14:47
    BKS Polonia Bydgoszcz

  30. Powrót do góry    #251
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Wielu życzy Getwellowi spadku i rzeczywiście sportowo chyba na to zasługują. Nie można jednak zapominać o kontuzjach.
    Ja, choć lubię takie niespodzianki jak wywalczone punkty Gdańska w pierwszym meczu, nie chciałbym roku przerwy w ligowym ściganiu na MA. Wiem, MA to element modern speedwya, ale akurat taki modern mi pasuje.

  31. Powrót do góry    #252
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Cytat Zamieszczone przez wookie1982 Zobacz posta
    Toruń to niestety wygra.
    48:42 dla Apatora. Bez jaj, ile można padakę jeździć.

    Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

  32. Powrót do góry    #253
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    50:40 - chciałbym się mylić.
    !Adrian walcz!

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    Morciasz (08-10-2017)

  34. Powrót do góry    #254
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Jak dla mnie wynik może być w każdą stronę. Niech wygra lepszy. Tylko jeśli to będzie Wybrzeże to niech tylko tor decyduje a nie jakieś specjalne wymagania.

    Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  35. Powrót do góry    #255
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,854
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez wookie1982 Zobacz posta
    Toruń to niestety wygra.
    Dlaczego niestety?
    Jesteś mocno za Gdańskiem, czy przeciw Toruniowi?
    Jak dla mnie, to obojętne kto wygra, byle w sportowej walce. Uczciwie.
    Wolałbyś Toruń w 1lidze, ze względu na łatwiejsze zatrzymanie Doyla w Falubazie? Jeśli Jason ma zostać u nas tylko dlatego, że nie pójdzie do niższej ligi, to niech spada gdziekolwiek. Lepiej zatrzymać w klubie tylko tych, którzy rzeczywiście chcą jeździć w Falubazie. Pasuje im kontrakt, kibice, tor, działacze itd. itp.

  36. Powrót do góry    #256
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marsh Zobacz posta
    Po finale I ligi sądziłem, że Apator będzie miał większe problemy z Wybrzeżem niż miałby z Unią Tarnów. I w sumie nadal tak twierdzę... ale też myślę że dziś wygrają torunianie. Z drugiej strony, jak ktoś słusznie zauważył... dużo było w tym sezonie sytuacji gdzie powinno być lekkie zwycięstwo, a nie było. Niby mają te 4 punkty przewagi i mogą bronić się taktycznymi, ale kto jest pewniakiem na te taktyczne? Holderowie? Przedpełski?

    Na SF piszą że w Gdańsku lekko pada...

    Ilu biegów potrzeba do zaliczenia meczu? 12?
    Kiedyś było 8, potem zmieniono na 12 biegów i teraz chyba obowiązuje te 12 biegów.
    Tylko, ze to tyczyło się meczów w Plej Off, ale tutaj chyba powinny też obowiązywać takie reguły gry.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Marsh (08-10-2017)

  38. Powrót do góry    #257
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    Wolałbym Toruń w I lidze, bo zwyczajnie, sportowo sobie na to zasłużył. Temat Doyle'a mi wisi po jego tegorocznej jeździe w play off.

  39. Powrót do góry    #258
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Nic nie pada, ladne slonce.
    Bech i Aurelio na 2 próbie.

  40. Powrót do góry    #259
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    jest już transmisja?
    bo szukam i się zaczynam denerwować.....

    poproszę o linka

  41. Powrót do góry    #260
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    jest już transmisja?
    bo szukam i się zaczynam denerwować.....

    poproszę o linka
    https://www.youtube.com/watch?v=NzYccbw2qnU
    !Adrian walcz!

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    welna (08-10-2017)

  43. Powrót do góry    #261
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,104
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 556 w 263 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    jest już transmisja?
    bo szukam i się zaczynam denerwować.....

    poproszę o linka
    https://www.youtube.com/watch?v=NzYccbw2qnU

  44. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Szczecin za jego przydatny post!

    thengel (08-10-2017), welna (08-10-2017)

  45. Powrót do góry    #262
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    jest już transmisja?
    bo szukam i się zaczynam denerwować.....

    poproszę o linka

    Tu jest transmisja.

    https://www.youtube.com/watch?v=NzYccbw2qnU
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    welna (08-10-2017)

  47. Powrót do góry    #263
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Sami dobrzy ludzie

    Dzięki WIELKIE!

  48. Powrót do góry    #264
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,326
    Kliknij i podziękuj
    1,566
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Mam pytanie do znawców regulaminu: Czy jeżeli Toruń przegra baraż, ekstraliga będzie w przyszłym roku składać się z dziewięciu drużyn...?


  49. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi JaacPoz za jego przydatny post!

    Falubaz (08-10-2017), dockm (08-10-2017)

  50. Powrót do góry    #265
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Ale Sabmar TV załapie dzisiaj frekwencje.

    Już jest ponad 20 tys. luda na liczniku
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  51. Powrót do góry    #266
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,760
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,577 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Mam pytanie do znawców regulaminu: Czy jeżeli Toruń przegra baraż, ekstraliga będzie w przyszłym roku składać się z dziewięciu drużyn...?

    Pytanie do psychiatry. Czy jest nadzieja dla tego osobnika?

    Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
    #GetWellDarky

  52. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi apator_uk za jego przydatny post!

    ARJ (08-10-2017)

  53. Powrót do góry    #267
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Mam pytanie do znawców regulaminu: Czy jeżeli Toruń przegra baraż, ekstraliga będzie w przyszłym roku składać się z dziewięciu drużyn...?

    prędzej z dziesiąciu niż dziewięciu.
    Ale najpewniej nadal z ośmiu.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  54. Powrót do góry    #268
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Wreszcie jakiś mecz o stawkę, takie trochę igrzyska starorzymskie dzisiaj, przegrany w niebyt
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  55. Powrót do góry    #269
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,326
    Kliknij i podziękuj
    1,566
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Pytanie do psychiatry. Czy jest nadzieja dla tego osobnika?

    Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
    Rozumiem, że zadajesz to pytanie swojemu lekarzowi , sądząc po specjalizacji?
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 08-10-2017 o 15:39

  56. Powrót do góry    #270
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Ciekawe czy pogoda nie zamiesza dzisiaj w Gdańsku. Widać, ze czarne chmurzyska kłębią się w oddali
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

Strona 6 z 15 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •