Strona 14 z 15 PierwszyPierwszy ... 412131415 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 586 do 630 z 631

Wątek: 1 pazdziernika 2017, wieli baraz o awans i utrzymanie, czyli Torun kontra Gdansk

  1. Powrót do góry    #586
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,399
    Kliknij i podziękuj
    4,434
    Podziękowania: 1,703 w 1,010 postach
    Nie widziałem rewanżu, ale jak sądzę piwo i czipsy się nie zmarnują.
    Na Toruń zawsze można liczyć, ostatni mecz sezonu musi być z przytupem.
    UNSCARED

  2. Powrót do góry    #587
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez gks-falubaz-sparta Zobacz posta
    Może nie wyjść ale faktem jest, że Thomsen był największym walczakiem w 1 lidze. Wiadomo, zawodnicy z Torunia są trochę innego kalibru ale on w obydwóch meczach barażowych miał 1 dobry wyścig, a tak to spacerkiem do mety bez jakiejkolwiek walki. Dla mnie jednak dziwne. Może jutro coś więcej wyjdzie.
    Żeby nie było, że snuję tutaj jakieś bzdury to szczere gratulacje dla Was. Tak po prostu ten Thomsen mi nie pasuje jakoś bo po Batchelorze można się tego było spodziewać. On jest po prostu cienki.
    No ale Thomsen ma kontrakt na 2018 z Wybrzeżem...
    Kto miał by go kaperować? Ta cała historia nie trzyma się kupy.
    !Adrian walcz!

  3. Powrót do góry    #588
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-11-2005
    Postów
    1,518
    Kliknij i podziękuj
    144
    Podziękowania: 247 w 132 postach
    No nie ma co za dużo gdybać. Zobaczymy jutro o co chodzi i czy rzeczywiście są jakiekolwiek dowody.

  4. Powrót do góry    #589
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Nie zdziwiłbym się jakby za tymi telefonami stał... Zdunek. Mógł zakładać, że nie wygra lub wręcz mógł nie chcieć awansować (bo go np nie stać) i teraz będzie ma gotową bajeczkę dla gawiedzi. 80% uwierzy w niesprawiedliwość tego świata i w przyszłym sezonie nadal będzie przychodzić na Wybrzeże w nadziei na lepszy wynik. Nikt nic nie ustali, ewentualna kara będzie śmieszna i jeżeli już to dla zawodników więc wszystko gra.
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Robert_Leszno za jego przydatny post!

    greggor (09-10-2017)

  6. Powrót do góry    #590
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robert_Leszno Zobacz posta
    Nie zdziwiłbym się jakby za tymi telefonami stał... Zdunek. Mógł zakładać, że nie wygra lub wręcz mógł nie chcieć awansować (bo go np nie stać) i teraz będzie ma gotową bajeczkę dla gawiedzi. 80% uwierzy w niesprawiedliwość tego świata i w przyszłym sezonie nadal będzie przychodzić na Wybrzeże w nadziei na lepszy wynik. Nikt nic nie ustali, ewentualna kara będzie śmieszna i jeżeli już to dla zawodników więc wszystko gra.
    Ta i przy okazji to ma w zasadzie drużynę do budowania od zera. Skoro 2/3 było kupionych to trzeba ich wywalić na zbity pysk.

  7. Powrót do góry    #591
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Chcialem serdecznie pogratulowac Gdanskowi ambitnej postawy w barazach ale wlasnie czytam niusy i juz nie wiem komu konkretnie dziekowac i czy jest w ogole za co.

    To troche przykre, bo szansa dla tego klubu byla naprawde ogromna a tymczasem wychodzi na to ze GKS w drodze do Eligi ugrzazl w g#wnie ktore sam narobil...
    Pzdr,
    Garfield

  8. Powrót do góry    #592
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-11-2005
    Postów
    1,518
    Kliknij i podziękuj
    144
    Podziękowania: 247 w 132 postach
    Wszystkie bilingi można sprawdzić, na kogo jest zarejestrowany telefon , można przesłuchać też osoby , do których telefonowano z tego numeru itp itd Jeżeli sprawa dotyczy Termińskiego to CBA będzie po Naszej stronie

  9. Powrót do góry    #593
    Użytkownik Awatar Rose
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    78
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 16 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez michalgdansk Zobacz posta
    Wszystkie bilingi można sprawdzić, na kogo jest zarejestrowany telefon , można przesłuchać też osoby , do których telefonowano z tego numeru itp itd Jeżeli sprawa dotyczy Termińskiego to CBA będzie po Naszej stronie
    Proszę skończ już opowiadać te brednie i robić z siebie detektywa. Kto normalny uwierzy w te idiotyzmy? Zdunek wymyślił sobie niezły dupochron, wiem ale nie powiem... mentalne dno :/

  10. Powrót do góry    #594
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    Piękny wyjazd . Piekna pogoda. Fajna liczba wyjazdowa dzisiaj.
    Meczyk od poczatku pod kontrola.
    Obstawialem 41:49, a wiec wszystko jak przewidywalem....a nawet lepiej , bo nie sadzielem ze taka lekcje damy Gdanszczanom.


    Zdunek chyba wychlal za duzo i juz mu sie kompletnie popier..ilo kto do kogo dzownil itp. Wytrzezwieje i jutro z tego wielki wuj wyjdzie.


    Po takim wystepie, Walasek juz jedna noga w Falubazie Majkela bym chyba zostawil......szkoda jednak #23

  11. Powrót do góry    #595
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Ależ MJJ dzisiaj lata! Coś pięknego!
    W imieniu MJJ chciałbym podziękować Rune Holcie za użyczenie sprzętu na ten mecz....
    nie wiem tylko co na to nasi przyjaciele spod Jasnej Góry
    A Jack Holder serdecznie dziękuje za użyczenie sprzętu Adrianowi Miedzińskiemu

    I trochę fotek:
    http://www.nowosci.com.pl/sport/g/ta...9946,25856596/
    Ostatnio edytowane przez Morciasz ; 08-10-2017 o 23:48
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  12. Powrót do góry    #596
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robert_Leszno Zobacz posta
    Nie zdziwiłbym się jakby za tymi telefonami stał... Zdunek. Mógł zakładać, że nie wygra lub wręcz mógł nie chcieć awansować (bo go np nie stać) i teraz będzie ma gotową bajeczkę dla gawiedzi. 80% uwierzy w niesprawiedliwość tego świata i w przyszłym sezonie nadal będzie przychodzić na Wybrzeże w nadziei na lepszy wynik. Nikt nic nie ustali, ewentualna kara będzie śmieszna i jeżeli już to dla zawodników więc wszystko gra.
    i to niby ja jestem od teorii spiskowych xD xD
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  13. Powrót do góry    #597
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    W imieniu MJJ chciałbym podziękować Rune Holcie za użyczenie sprzętu na ten mecz....
    nie wiem tylko co na to nasi przyjaciele spod Jasnej Góry
    A Jack Holder serdecznie dziękuje za użyczenie sprzętu Adrianowi Miedzińskiemu
    Jest winny - Termos przekupił Rune Holtę - ich rozmowa zostanie jutro
    udostępniona przez Zdunka.
    To by też tłumaczyło, dlaczego Liglad tak latał...
    !Adrian walcz!

  14. Powrót do góry    #598
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    To by też tłumaczyło, dlaczego Liglad tak latał...
    Liglad rozwalił wszystkich dziś swoim płaszczem, w którym paradował przez całe zawody, może
    to dzięki temu płaszczowi dziś latał niczym Batman
    http://www.nowosci.com.pl/sport/g/ta...9946,25857130/
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  15. Powrót do góry    #599
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    59da7c32505f4_p.jpg

    Tak było.
    !Adrian walcz!

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    mhsol (09-10-2017)

  17. Powrót do góry    #600
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Moskwa to teraz jadlodajnia - niezla lipe zapuscil im Termos

    Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

  18. Powrót do góry    #601
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    Moskwa to teraz jadlodajnia - niezla lipe zapuscil im Termos

    Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
    A bo Batch ma stare info - z czasów, kiedy robił siki na pomniki.
    !Adrian walcz!

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    mhsol (09-10-2017)

  20. Powrót do góry    #602
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Liglad rozwalił wszystkich dziś swoim płaszczem, w którym paradował przez całe zawody, może
    to dzięki temu płaszczowi dziś latał niczym Batman
    http://www.nowosci.com.pl/sport/g/ta...9946,25857130/

    z czego beka bo nie rozumiem? normalny płaszcz
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  21. Powrót do góry    #603
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,724
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 1,567 w 910 postach
    To jak to jest ze taki Holta może mieć taki sprzęt jadąc za 150pln za pkt a nasi na złomie jadą cały sezon?

    Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
    #GetWellDarky

  22. Powrót do góry    #604
    Stały bywalec Awatar Spes
    Dołączył
    06-05-2002
    Postów
    964
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 127 w 95 postach
    Jeżeli Zdunek miał jakieś dowody nieczystej zagrywki, to mógł je ujawnić po śniadaniu i nie zgodzić się na rozegranie spotkania. Teraz po fakcie jak dostali w palnik to sobie może...
    Tak jak pisałem przed meczem, Toruń to spokojnie ogarnął, bez kalifornijskiego lidera i najmocniejszego polskiego seniora w składzie pokazał różnice klas jaka dzieli dwie ligi. Nawet dzięki temu, że odpuścili końcówkę idealnie trafiłem wynik.
    Gratulacje dla Apatora.

  23. Powrót do góry    #605
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach

    icon12.gif

    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    To jak to jest ze taki Holta może mieć taki sprzęt jadąc za 150pln za pkt a nasi na złomie jadą cały sezon?

    Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
    Bo wy myślicie że za pieniądze można mieć wszystko
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Magik za jego przydatny post!

    dockm (09-10-2017)

  25. Powrót do góry    #606
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez Spes Zobacz posta
    Tak jak pisałem przed meczem, Toruń to spokojnie ogarnął, bez kalifornijskiego lidera i najmocniejszego polskiego seniora w składzie pokazał różnice klas jaka dzieli dwie ligi.
    Średnie w sezonie:

    Walasek 1,575
    Miedziński 1,549
    Przedpełski 1,421
    Kaczmarek 1,000
    Kopeć-Sobczyński 0,833

    ... muszę Cię zmartwić, jechaliśmy w tym meczu z naszym najmocniejszym polskim liderem - Grzegorzem Walaskiem.

    A te średnie tylko pokazują jaką padakę w tym roku zaliczyliśmy. Nie mieliśmy żadnego polskiego zawodnika wśród
    30 najlepszych zawodników ligi jeżeli chodzi o średnie. A można dorzucić tu takie nazwiska dużo wyżej klasyfikowane
    jak Smektała - 1,803, czy Zengota - 1,703.... To jest na razie efekt naszej równi pochyłej od 3 lat.

    Ciekawostką jest też to, że Holder z Jensenem mieli prawie takie same średnie, a biorąc pod uwagę końcówkę sezonu
    to nie wiem od kogo trzeba by tu zacząć negocjacje na 2018 od Chrisa, czy od Michaela JJ.

    Hancock i Miedziak połamani, młody Holder to jeszcze nie te progi, Przedpełski wielki znak zapytania o przyszłość.
    Młodzież wiadomo jaka jest. Ot, toruńska drużyna AD 2017.

    Cudem uciekliśmy przed kosą, a w zasadzie nie cudem, a Łagutą.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  26. Powrót do góry    #607
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    W imieniu MJJ chciałbym podziękować Rune Holcie za użyczenie sprzętu na ten mecz....
    nie wiem tylko co na to nasi przyjaciele spod Jasnej Góry
    A Jack Holder serdecznie dziękuje za użyczenie sprzętu Adrianowi Miedzińskiemu

    I trochę fotek:
    http://www.nowosci.com.pl/sport/g/ta...9946,25856596/
    Macie farta i na jasna górę na kolanach !!! Rysiek użycza silników, Łęgowik powoduje,że nie jeżdzicie z Tarnowem swoim ekstra upadkiem . A Ulamek odjezdża mecz sezonu w Rybniku i powoduje, że 3 pkt były po naszej stronie Zamiast nam podziekować to jeszcze na nas szczekacie nieladnie ...

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi waldek0234 za jego przydatny post!

    Misiek_T (09-10-2017)

  28. Powrót do góry    #608
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,643
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 778 w 438 postach
    Cytat Zamieszczone przez waldek0234 Zobacz posta
    Macie farta i na jasna górę na kolanach !!! Rysiek użycza silników, Łęgowik powoduje,że nie jeżdzicie z Tarnowem swoim ekstra upadkiem . A Ulamek odjezdża mecz sezonu w Rybniku i powoduje, że 3 pkt były po naszej stronie Zamiast nam podziekować to jeszcze na nas szczekacie nieladnie ...
    Znając naszych działaczy, to MJJ na nowym sprzęcie będzie śmigał w Cz-wie
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  29. Powrót do góry    #609
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    555
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    Zdunek teraz siedzi w studiu nagraniowym i z wypowiedzi publicznych Termińskiego składa telefon do Batcha

    tylko żeby nie było że propozycje będą po polsku a odpowiedzi po angielsku...
    A finalnie wyjdzie z tego Mięsny Jeż

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

  30. Powrót do góry    #610
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-09-2013
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 75 w 48 postach
    a Zdunek tak placze o uczciwosci,
    czemu nic nie mowi o Aureliuszu?

  31. Powrót do góry    #611
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,471
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    Ja sie z jednym kolega z Gdanska zgadzam w jednym - totalnie dziwna niemoc Thomsena. Z tym, ze raczej nie moglo to byc spowodwane jakas propozycja ze strony Torunia. Tego chlopaka chce pol eligi, a Torun chyba jednak mierzy wyzej (plotki o Doylu)
    Natomiast totalnie dziwi ze AT tak nie ogarnial. Przeciez on zaslynal z tego, ze potrafil kazdego i na kazdym torze wyprzedzic. W Tarnowie nawet po glebie gdy zemdlal wciaz byl mocnym punktem.
    Batchelorem to sie nie ma co podniecac to jest slaby zawodnik i tyle.. Szokujace bylo, ze tak duzo punktow na MA trzepnal. Przy Z3 nie istnial.

    Ogolnie Torunianie twierdzili, ze dwumecz z Gdanskiem bedzie dla nich trudniejszy niz z ewentualnym Tarnowem.... panowie, Tarnow wiedzial o co jedzie w tym sezonie. I smiem zaryzykowac teze, ze dla Tarnowa latwiejszy bylby dwumecz z Toruniem niz z Gdanskiem bo na tarnowski tor to wy nie macie na ten moment nawet kawalka zawodnika do ciagniecia wyniku.

    Mi to ogolnie wyglada tajk ktos wczesniej napisal. Wybrzeze pojechalo nadzwyczaj dobrze w Toruniu wiec postanowiono to wykorzystac na dobrej passie (w dwumeczu z Tarnowem tez wiele nie braklo) wiec kibice mogli liczyc na fajerwerki.
    No i skorzystano z tego dobrego PRu, byl nadkomplet, byla nawet TV (w pewnym momencie ogladalansc byla na poziomie 46 tys!)
    Nie awansowano... nikt wielkiego problemu z tego robic nie moze, bo bardzo rzadko zespol z nizszej ligi wygrywa baraze.

    Jednym zdaniem.... mam wrazenie, ze wszystko poszlo zgodnie z planem. Kazdemu.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  32. Powrót do góry    #612
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,964
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    No nie wiem.
    Podejrzewam że, Tarnów na MAnnie pojechalbym tak dobrze jak Gdańsk. Bjerre, może Mroczka i koniec.
    Ale jak powiedział Kaczmarek.
    Dobrze, że Gdańsk się tak mocno postawił, bo cały tydzien chodzili z galaretka w gaciach i przynajmniej się do rewanżu przygotowali jak do walki o życie.
    Gdyby tak np. Tarnów poległ na MA 10-12, byliby zbyt pewni siebie a to na torze tarnowskim mogłoby być zguba.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  33. Powrót do góry    #613
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,471
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    no ja wlasnie do tego pije, w Gdansku tor wam pasowal, w Tarnowie nie mielibyscie nikogo do ciagniecia wyniku.
    I nie pisze tego w kontekscie jakiejs mocy UT. Chodzi mi tylko i wylacznie o torowe upodobania.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    kingpin (10-10-2017)

  35. Powrót do góry    #614
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-12-2012
    Postów
    1,683
    Kliknij i podziękuj
    1,121
    Podziękowania: 446 w 298 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Jeden pretensje do toru (może i słuszne ale przecież jeździł w ekstralidze, więc powinien wiedzieć jak jest kiedy mecz zagrożony), drugi do dwóch zawodników, że niby mu mecz sprzedali. Czekam na Kowalika - na kogo zrzuci winę? Zdunek nie pierwszy raz kompromituje się, a potem zdziwienie, że nie chcą go w ekstralidze.
    Gratuluję Toruniowi.
    Mówi się trudno i kocha się dalej. Ja nie dawałem większych szans Gdańskowi. Wszystko było jednak możliwe.
    Moim zdaniem jednak zadecydował całkowicie tor. Ubity do granic, jak dla lądowania B52. Nieprzystosowani przegrywali seryjnie starty. Widać to choćby po Kossakowskim. A Thomsen... Cóż.
    Ma umowę na przyszły rok. Wyuczył się w Gdańsku. T.Zdunek od razu powiedział, że skoro chce, to nie stawia przeszkód. Uczciwie. Tyle.
    Zawsze szkoda. Bo długo go holowano, pomagano, stworzono team na Polskę, pomoc sprzętowa, socjalna. W zeszłym roku był słabiutki. Trudno.

    Co do Torunia, to jestem zaskoczony niemile Ch.Holderem. Chyba z rok temu go broniłem. Teraz po jakiejś aroganckiej odzywce do dziennikarza widzę, że jednak faktycznie uważa klub za wiejskich głupków. Daleko tym nie zajedzie. Jest w tej chwili drugą linią w klubie. Za MJJ i Walaskiem. Dziwy. I te wieczne opowieści o sprzęcie. Nie wiem jak wy, ale ja już tego nie mogę słuchać.

    Teraz powiedz mi Yozayan co Ci takiego zrobił T.Zdunek. Stale będę bronił takich ludzi jak Zdunek, Skrzydlewski, Termiński.
    Co to znaczy-nie chcą Zdunka w Elidze. Kto taki nie chcą? Widzisz jakiś ciąg kompromitacji T. Zdunka? Ja widzę honor, uczciwość, przedsiębiorczość, pracę. Porównaj to z klubami, które naoszukiwały, naokradały i.... poszły na roczne wakacje.
    Przedstaw zarzuty ze swojego fotela.
    Jakie to łatwe, więc śmiało.
    Pluliście gremialnie na p. Półtorak. Najbardziej w Rzeszowie. Gdzie jest Rzeszów?
    Powodzenia życzę.

    P.S. Spiskami się nie zajmuję. Jednak gdybyś wykładał na klub miliony, czas i pracę, to by cię zastanowiły telefony przed meczem, a nie po meczu. Mylę się? Mnie to tylko trochę zdziwiło.

  36. Powrót do góry    #615
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jap Zobacz posta

    Teraz powiedz mi Yozayan co Ci takiego zrobił T.Zdunek. Stale będę bronił takich ludzi jak Zdunek, Skrzydlewski, Termiński.

    Kompletnie niepotrzebnie wczoraj na gorąco udzielał wypowiedzi wewnętrznie sprzecznych (z jednej strony mówił o niezbitych dowodach, z drugiej twierdził, że nie przesłuchał nagrania, które miało być dowodem). Do tego czynił zarzuty pod adresem klubu z Torunia, podczas gdy dzisiaj się z tego wycofuje. Można było poczekać do poniedziałku, wydać oświadczenie, tak jak to zrobił dzisiaj (zapewne ktoś odpowiedzialny z PR). Zamiast tego rzucał oskarżeniami, które łapią się nie tylko na sprawę cywilną ale i karną.

  37. Powrót do góry    #616
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    A mnie zastanawia, na co czekał Zdunek, skoro niby wiedział o sprawie wcześniej? Dlaczego niezwłocznie nie zawiadomił policji?

    Wysłane z mojego LG-H990 przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  38. Powrót do góry    #617
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-12-2012
    Postów
    1,683
    Kliknij i podziękuj
    1,121
    Podziękowania: 446 w 298 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Kompletnie niepotrzebnie wczoraj na gorąco udzielał wypowiedzi wewnętrznie sprzecznych (z jednej strony mówił o niezbitych dowodach, z drugiej twierdził, że nie przesłuchał nagrania, które miało być dowodem). Do tego czynił zarzuty pod adresem klubu z Torunia, podczas gdy dzisiaj się z tego wycofuje. Można było poczekać do poniedziałku, wydać oświadczenie, tak jak to zrobił dzisiaj (zapewne ktoś odpowiedzialny z PR). Zamiast tego rzucał oskarżeniami, które łapią się nie tylko na sprawę cywilną ale i karną.
    I tak to wygląda. Wijesz się jak piskorz. Opowiadasz aktualne historyjki z magla. Czy nie potrafisz skomentować swoich własnych słów. Przeczytaj co naskrobałeś. O tym mowa dorosły facecie.

  39. Powrót do góry    #618
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,471
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    Kto sie wije jak piskorz? W tej sprawie akurat tylko Zdunek.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  40. Powrót do góry    #619
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jap Zobacz posta
    I tak to wygląda. Wijesz się jak piskorz. Opowiadasz aktualne historyjki z magla. Czy nie potrafisz skomentować swoich własnych słów. Przeczytaj co naskrobałeś. O tym mowa dorosły facecie.
    Wytłumaczę Ci łopatologicznie i na tym poprzestanę:

    - Historycznie kompromitacje to propozycje radykalnego obcięcia wynagrodzenia zawodnikom, w którym klub zalegał pieniądze. Można oczywiście powiedzieć, że dobrze, że cokolwiek spłacał, a nie jak niektórzy utworzył nowy podmiot ale wiadomo - wśród ślepych jednooki królem. Kompromitacje aktualne to jego wypowiedzi trzymające poziom podobny do Twojej zaczepki.

    - Odnośnie "nikt nie chce w ekstralidze" - to nawiązanie do jego płaczu o tym, jakie to kłody pod nogi mu się rzuca oraz twierdzenia o rzekomym wymogu przedłożenia gwarancji na 7 milionów.

    Pozdrawiam.

  41. Powrót do góry    #620
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Proszę o potwierdzenie z waszych piekarni : klub, w którym Gomóła miał dostać rzekomy angaż, to... Start Gniezno.

    Wysłane z mojego LG-H990 przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  42. Powrót do góry    #621
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Proszę o potwierdzenie z waszych piekarni : klub, w którym Gomóła miał dostać rzekomy angaż, to... Start Gniezno.

    Wysłane z mojego LG-H990 przy użyciu Tapatalka
    Nie potwierdzam, nie zaprzeczam
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #622
    Użytkownik
    Dołączył
    08-10-2016
    Postów
    76
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 7 postach
    To chyba jasne, że nikt przy zdrowych zmysłach nie zaproponowalby mu angazu u nas.

  44. Powrót do góry    #623
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-09-2013
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 75 w 48 postach
    Jak zniszczyc klub w Polsce?

    Podpisujesz umowe na 10 k, dzwonisz przed meczem do zawodnika druzyny X, nagrywasz to, wysylasz na policje a za pol roku klubu nie ma

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/71...osoba-powiazan

  45. Powrót do góry    #624
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    09-11-2006
    Postów
    4,199
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 537 w 356 postach
    Cytat Zamieszczone przez Misiek_T Zobacz posta
    Jak zniszczyc klub w Polsce?

    Podpisujesz umowe na 10 k, dzwonisz przed meczem do zawodnika druzyny X, nagrywasz to, wysylasz na policje a za pol roku klubu nie ma

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/71...osoba-powiazan
    każdym kolejnym artykułem syfy powodują coraz większą niechęć.

    totalny brak danych co jest na taśmach. nic nie wiadomo a oni płodzą artykuł za artykułem.

    treści już praktycznie nie ma.

    czy ja kupując coś w media-markt jestem osobą powiązaną z media-markt???

    przecież sponsor właśnie wykupuje reklamę na stadionie/kevlarze/murawie... jakie tu powiązanie ehh...

  46. Powrót do góry    #625
    Użytkownik
    Dołączył
    08-10-2016
    Postów
    76
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 7 postach
    Niech nam doyebia 5 baniek, degradacje do 3 ligi najlepiej i z -40 tak dla zasady. Ktokolwiek kręci takie zakalce okrutnie się kompromituje. Jeżeli tedy miałaby iść droga to tak jak napisał kolega wyżej mamy gotowy przepis na zniszczenie każdego klubu w Polsce. Najśmieszniejsze jest to, że ktokolwiek się tego podjął obiecał Rudemu gwiazdorski kontrakt w zupełnie innym klubie. Kpiny.

  47. Powrót do góry    #626
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    No SF to dramat. Trzy dni (a to pewnie nie koniec) naparzania o taśmach, których nikt nie słyszał. Kiedyś można było poczytać jakieś artykuły o żużlu na świecie, o zawodnikach (ale coś więcej niż "Doyle wie co zrobić żeby zostać mistrzem świata (trzeba zdobyć najwięcej punktów w GP)" czy "Wiemy czemu Madsen odmówił Unii Tarnów (bo mu dobrze w Częstochowie)" i inne tego typu odkrywcze artykuły) czy o historii. Teraz to już rzadkość, Drozd publikuje rzadko, Smołka ostatnio wyprodukował taki paszkwil że aż szkoda gadać, a Jany sobie chyba zupełnie odpuścił...
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    apator_uk (12-10-2017)

  49. Powrót do góry    #627
    Użytkownik Awatar p00lie
    Dołączył
    20-06-2005
    Postów
    312
    Kliknij i podziękuj
    199
    Podziękowania: 50 w 32 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    No SF to dramat. Trzy dni (a to pewnie nie koniec) naparzania o taśmach, których nikt nie słyszał. Kiedyś można było poczytać jakieś artykuły o żużlu na świecie, o zawodnikach (ale coś więcej niż "Doyle wie co zrobić żeby zostać mistrzem świata (trzeba zdobyć najwięcej punktów w GP)" czy "Wiemy czemu Madsen odmówił Unii Tarnów (bo mu dobrze w Częstochowie)" i inne tego typu odkrywcze artykuły) czy o historii. Teraz to już rzadkość, Drozd publikuje rzadko, Smołka ostatnio wyprodukował taki paszkwil że aż szkoda gadać, a Jany sobie chyba zupełnie odpuścił...
    Modern Media.

    Ciemny lud kupuje tylko tytuły takie jak wyżej, albo np. Mistrz oszkiwał? (Wożniak ściagał w młodości na klasówce), Gollob zmienil klub (Oskar, klub bilardowy) etc.

  50. Powrót do góry    #628
    Użytkownik Awatar gks-falubaz-sparta
    Dołączył
    09-07-2003
    Postów
    495
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    https://sport.trojmiasto.pl/Zatrzyma...k-n117356.html
    Widać to nie było tylko gadanie Zdunka skoro już kogoś zatrzymali. Natomiast ja nadal uważam, że nic z tego nie wyniknie. Swoja drogą myślałem, że to będzie klasyczne zbieranie materiałów przez najbliższe pół roku. Prędkość działania mnie zdziwiła
    Ostatnio edytowane przez gks-falubaz-sparta ; 11-10-2017 o 16:11

  51. Powrót do góry    #629
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-09-2013
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 75 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez gks-falubaz-sparta Zobacz posta
    https://sport.trojmiasto.pl/Zatrzyma...k-n117356.html
    Widać to nie było tylko gadanie Zdunka skoro już kogoś zatrzymali. Natomiast ja nadal uważam, że nic z tego nie wyniknie. Swoja drogą myślałem, że to będzie klasyczne zbieranie materiałów przez najbliższe pół roku. Prędkość działania mnie zdziwiła
    odpowiedz jest oczywista. Pozostaje obawa czy sledztwo zostanie przeprowadzone rzetelnie. Ja watpie.


    edit
    w sumie to dobrze ze wszystko sie szybko wyjasni, chociaz sprawy nie powinna prowadzic prokuratura w gdansku
    Ostatnio edytowane przez Misiek_T ; 11-10-2017 o 16:57

  52. Powrót do góry    #630
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez Misiek_T Zobacz posta
    w sumie to dobrze ze wszystko sie szybko wyjasni, chociaz sprawy nie powinna prowadzic prokuratura w gdansku
    No co Ty? Bardzo dobrze, że sprawę prowadzi prokuratura z Gdańska. Mam nadzieję, że nawet prowadzący sprawę prokuratorzy
    są wielkimi kibicami żużla, a zwłaszcza Wybrzeża Gdańsk.
    Już widzę oczami wyobraźni trzymanie podejrzanych w celach, gdzie woda sięga zatrzymanym do pasa, zrywanie paznokci
    w czasie przesłuchań, ścieżki zdrowia (pałowanie) na schodach w drodze na przesłuchanie i po, trzymanie o głodzie przez
    trzy dni, torturowanie brakiem snu przez parę dni i nocy. Podejrzani pękliby szybko i wydali tych co faktycznie byli winni,
    tych co tylko żużel oglądali i tych co nawet w życiu o żużlu nie słyszeli....
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  53. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Morciasz za jego przydatny post!

    Gadol (12-10-2017)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •