Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 181 do 220 z 220

Wątek: SGP Sztokholmu 23.09.17 - X Runda

  1. Powrót do góry    #181
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Po dzisiejszym turnieju Jason ma 22 pkt przewagi na drugim.
    Idzie po bandzie skubaniec.

    Oby choć jeden medal przypadł Polskowi, bo przewaga Dudka i Janowskiego nie jest duża nad resztą.

    1 Jason Doyle Australia 132
    2 Patryk Dudek Polska 110
    3 Maciej Janowski Polska 108
    4 Fredrik Lindgren Szwecja 107
    5 Emil Sajfutdinow Rosja 102
    6 Tai Woffinden W. Brytania 100
    7 Bartosz Zmarzlik Polska 94
    8 Matej Zagar Słowenia 86
    9 Martin Vaculik Słowacja 85
    10 Chris Holder Australia 75
    11 Antonio Lindbaeck Szwecja 72
    12 Piotr Pawlicki Polska 69
    13 Peter Kildemand Dania 46
    14 Greg Hancock USA 45
    15 Niels Kristian Iversen Dania 44
    16 Vaclav Milik Czechy 20
    17 Martin Smolinski Niemcy 17
    18 Nicki Pedersen Dania 8
    Dzika karta dla:
    Vaculika/Zagara - 9 miejsce prawie zawsze ją otrzymuje
    Holdera - były IMŚ
    Lindback - drugi Szwed
    Hancock - jak będzie chciał to na pewno dostanie

    I nie mamy Duńczyka w cyklu IMŚ 2018.
    Będzie ciekawie z tymi kartami, ktoś to zajmie dziewiąte miejsce może się w tym sezonie przeliczyć, bo jakiś Duńczyk "musi" dostać DK. A Holder i Hancock to jak dla mnie pewniacy, jeśli tylko wyrażą chęć dalszej jazdy w cyklu.

  2. Powrót do góry    #182
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rif Zobacz posta
    Szkoda, że dzieki swej mądrości położył Falubazowi sezon
    To już nie juniorzy chwiejni jesteście.

  3. Powrót do góry    #183
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez gkm_fan Zobacz posta
    Dzika karta dla:
    Vaculika/Zagara - 9 miejsce prawie zawsze ją otrzymuje
    Holdera - były IMŚ
    Lindback - drugi Szwed
    Hancock - jak będzie chciał to na pewno dostanie

    I nie mamy Duńczyka w cyklu IMŚ 2018.
    Będzie ciekawie z tymi kartami, ktoś to zajmie dziewiąte miejsce może się w tym sezonie przeliczyć, bo jakiś Duńczyk "musi" dostać DK. A Holder i Hancock to jak dla mnie pewniacy, jeśli tylko wyrażą chęć dalszej jazdy w cyklu.
    Iversen+Pedersen (lub Kildemand/Maden)
    Hancock
    Holder

    tyle

    Doyle potrzebuje "tylko" 21 pkt do złota przy maxie 42 pkt Dudka

  4. Powrót do góry    #184
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Głupiś i tyle.
    Odstaw kufel bo znowu sam do siebie pisać zaczynasz

    Nie będzie się zabijał w żadnym finale, po co mu to ryzyko ? Skoro jadąc w tymże finale już wie, ze znowu nadrobił kolejne 12 pkt. nad następnym zawodnikiem w klasyfikacji. Tym bardziej, że tor wcale do bezpiecznych nie należy.
    Kto się zabijał w tym finale?
    Ok. Wiadomo, że nie będzie już szarżował w finale za wszelką cenę ale nie pisz, że całkowicie odpuszcza walkę.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  5. Powrót do góry    #185
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach

    icon19.gif

    Cytat Zamieszczone przez gkm_fan Zobacz posta
    Dzika karta dla:
    Vaculika/Zagara - 9 miejsce prawie zawsze ją otrzymuje
    Holdera - były IMŚ
    Lindback - drugi Szwed
    Hancock - jak będzie chciał to na pewno dostanie

    I nie mamy Duńczyka w cyklu IMŚ 2018.
    Będzie ciekawie z tymi kartami, ktoś to zajmie dziewiąte miejsce może się w tym sezonie przeliczyć, bo jakiś Duńczyk "musi" dostać DK. A Holder i Hancock to jak dla mnie pewniacy, jeśli tylko wyrażą chęć dalszej jazdy w cyklu.
    Wrzucam jeszcze raz klasyfikacje, bo coś to forum szwankuje i mi posta nie chciało przyjąć.

    Po dzisiejszym turnieju Jason ma 22 pkt przewagi na drugim.
    Oby choć jeden medal przypadł Polskowi, bo przewaga Dudka i Janowskiego nie jest duża nad resztą.

    1 Jason Doyle Australia - 132
    2 Patryk Dudek Polska - 110
    3 Maciej Janowski Polska - 108
    4 Fredrik Lindgren Szwecja - 107
    5 Emil Sajfutdinow Rosja - 102
    6 Tai Woffinden W. Brytania - 100
    7 Bartosz Zmarzlik Polska - 94
    8 Matej Zagar Słowenia - 86
    9 Martin Vaculik Słowacja - 85
    10 Chris Holder Australia - 75
    11 Antonio Lindbaeck Szwecja - 72
    12 Piotr Pawlicki Polska - 69
    13 Peter Kildemand Dania - 46
    14 Greg Hancock USA - 45
    15 Niels Kristian Iversen Dania - 44
    16 Vaclav Milik Czechy - 20
    17 Martin Smolinski Niemcy - 17
    18 Nicki Pedersen Dania - 8
    19 Maksim Bogdanow Łotwa - 8
    20 Michael Jepsen Jensen Dania - 8
    21 Kenneth Bjerre Dania - 7
    22 Max Fricke Australia - 7
    23 Krzysztof Kasprzak Polska - 6
    24 Kai Huckenbeck Niemcy - 4
    25 Jacob Thorssell Szwecja - 4
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  6. Powrót do góry    #186
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,554
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rif Zobacz posta
    Szkoda, że dzieki swej mądrości położył Falubazowi sezon
    Nie on pierwszy i nie ostatni, I nie tylko Falubazowi.

    Jak dla mnie to jest normalna sprawa, ze zawodnik który walczy o tytuł IMŚ, głownie 100% sił koncentruje na SGP własnie. I nie ma tu reguły co do nazwisk. Czy to będzie Hancock, Doyle, Zmarzlik, Dudek czy inny zawodnik. Nie znaczy to również, ze taki zawodnik zawsze w lidze będzie wszystkie mecze zawalał. Ale cała moc, fizyczna, psychiczna i sprzętowa, będzie podporządkowana na walkę o złoto w SGP.

    Ok. Wiadomo, że nie będzie już szarżował w finale za wszelką cenę ale nie pisz, że całkowicie odpuszcza walkę.
    Nie pisałem, ze odpuszcza, twierdzę, ze po prostu bardziej kalkuluje. Czyli, ze ma w doopie tak naprawdę, że nie wygrał w tym finale. Ze startu wyszedł najlepiej, ale potem Zimny z Zagarem zaczeli ostro jechac. Więc spokojnie dokulał sie na trzecim miejscu.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 23-09-2017 o 23:16
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #187
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    To już nie juniorzy chwiejni jesteście.
    Występ juniorów był do przewidzenia. Występ moralnego i nigdy nie skalanego niesportową postawą miszcza to już zawód po całości.
    !Adrian walcz!

  8. Powrót do góry    #188
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,554
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    To już nie juniorzy chwiejni jesteście.
    Oni żonglują tymi argumentami naprzemiennie. W zależności od wątku i aktualnej potrzeby
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #189
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Moim zdaniem nienajgorsze GP. Ciekawa, rzadko spotykana sytuacja w pierwszych 20 biegach. Trzeci zawodnik 9pkt, czwarty 8pkt, a trzynasty 6pkt Nie pamiętam takich zawodów indywidualnych.

    Doyle zaliczył najgorszy start akurat w finale. Poza tym temu facetowi w 9 na 10 eliminacji nic nie przeszkadza. Dawno IMŚ nie należało się tak zawodnikowi jak teraz Doyle'owi.

    Co do sędziego:
    Wszystkie ostrzeżenia słuszne.
    Dudka mógł wykluczyć, ale nie musiał. Jendak bardziej należało się W.
    Emil słusznie wykluczony, Holder również.

    Seria finałowa to już loteria.

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sfp za jego przydatny post!

    bartekdm (24-09-2017)

  11. Powrót do góry    #190
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,554
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Występ juniorów był do przewidzenia. Występ moralnego i nigdy nie skalanego niesportową postawą miszcza to już zawód po całości.
    No ale skoro bez porządnych juniorów, nie mieliśmy prawa być w finale, to skąd twierdzenie, ze finał zawalił nam Doyle ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #191
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie on pierwszy i nie ostatni, I nie tylko Falubazowi.

    Jak dla mnie to jest normalna sprawa, ze zawodnik który walczy o tytuł IMŚ, głownie 100% sił koncentruje na SGP własnie. I nie ma tu reguły co do nazwisk. Czy to będzie Hancock, Doyle, Zmarzlik, Dudek czy inny zawodnik. Nie znaczy to również, ze taki zawodnik zawsze w lidze będzie wszystkie mecze zawalał. Ale cała moc, fizyczna, psychiczna i sprzętowa, będzie podporządkowana na walkę o złoto w SGP.
    Ja tam Jasonowi kibicuje i pretensji żadnych nie mam, ale nie można pisać, że skupianie się tylko na GP a nie na lidze, to jest normalne podejście.

    Zawodnik może zawodzić, ale jak już celowo odpuszcza ważne mecze kosztem GP, to już przeginka.
    Prze po mistrza, to tym bardziej powinien pokazać swą dominacje także w innych zawodach i skutecznie zamykać temat ewentualnych spekulacjom.

    Prawdziwy profesjonalista zawsze ma chęć do wygrywania, ale takich to już coraz mniej.

    Chyba tylko Zmarzlik jezdzi jeszcze wszędzie na 100% bez najmniejszych kalkulacji.
    Nie rozstrzygam czy to dobra droga, czy nie, bo czasem brakuje mu chłodnej głowy i nieraz warto odpuścić bieg, żeby potem wygrywać zawody, niż leczyć kontuzje.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  13. Powrót do góry    #192
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Ja tam Jasonowi kibicuje i pretensji żadnych nie mam, ale nie można pisać, że skupianie się tylko na GP a nie na lidze, to jest normalne podejście.

    Zawodnik może zawodzić, ale jak już celowo odpuszcza ważne mecze kosztem GP, to już przeginka.
    Prze po mistrza, to tym bardziej powinien pokazać swą dominacje także w innych zawodach i skutecznie zamykać temat ewentualnych spekulacjom.

    Prawdziwy profesjonalista zawsze ma chęć do wygrywania, ale takich to już coraz mniej.

    Chyba tylko Zmarzlik jezdzi jeszcze wszędzie na 100% bez najmniejszych kalkulacji.
    Nie rozstrzygam czy to dobra droga, czy nie, bo czasem brakuje mu chłodnej głowy i nieraz warto odpuścić bieg, żeby potem wygrywać zawody, niż leczyć kontuzje.
    Paradoksalnie Bartek Zmarzlik jest jednym z najmniej/najrzadziej kontuzjowanych zawodników.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  14. Powrót do góry    #193
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Paradoksalnie Bartek Zmarzlik jest jednym z najmniej kontuzjowanych zawodników.
    No i oby tak było dalej, ale w tym sporcie potrzebna jest także chłodna głowa, której mu czasami brakuje.

    No ale każdy wyciąga wnioski sam, najlepiej robić to na czyiś błędach.
    Niektórzy muszą się niestety uczyć na swoich.

    Wielu już się przekonało o tym i potem żałowało, że nie odpuścili w pewnym momencie i dotarło to do nich za póżno, bo podczas leczenia kontuzji.

    Oczywiście wszystkiego nie da się przewidzieć i wyeliminować, ale warto czasem nie próbować wsadzać łba pod niezabezpieczoną gilotyne.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 24-09-2017 o 00:43
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  15. Powrót do góry    #194
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,535
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    Przed finałem puścili Rage Against The Machine i od razu była walka. Jestem ciekaw jaka muzyka leci we Wrocławiu.
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  16. Powrót do góry    #195
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No ale skoro bez porządnych juniorów, nie mieliśmy prawa być w finale, to skąd twierdzenie, ze finał zawalił nam Doyle ?
    Kto napisał, że bez juniorów nie mieliście prawa się znaleźć w finale? Zacytuj, jeśli łaska.
    !Adrian walcz!

  17. Powrót do góry    #196
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,554
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Ja tam Jasonowi kibicuje i pretensji żadnych nie mam, ale nie można pisać, że skupianie się tylko na GP a nie na lidze, to jest normalne podejście.

    Zawodnik może zawodzić, ale jak już celowo odpuszcza ważne mecze kosztem GP, to już przeginka.
    Prze po mistrza, to tym bardziej powinien pokazać swą dominacje także w innych zawodach i skutecznie zamykać temat ewentualnych spekulacjom.

    Prawdziwy profesjonalista zawsze ma chęć do wygrywania, ale takich to już coraz mniej.

    Chyba tylko Zmarzlik jezdzi jeszcze wszędzie na 100% bez najmniejszych kalkulacji.
    Nie rozstrzygam czy to dobra droga, czy nie, bo czasem brakuje mu chłodnej głowy i nieraz warto odpuścić bieg, żeby potem wygrywać zawody, niż leczyć kontuzje.
    Ja pyerdolę.

    Najgłupsze twierdzenie jakie jest powielane u kibiców, ale nie tylko, w mediach również.

    Ruszcie te tępawe łby i pomyślcie. Nie ma takiej siły która pozwoliłaby jakiemuś zawodnikowi zapyerdalać na maksymalnych obrotach w trzech ligach i jeszcze w SGP. Przecież nikt z zawodników celowo nie odpuszcza żadnego meczu. Po prostu zawodnik nie jest w stanie jechać wszystkich imprez na 100 %. Owszem, najczęściej wpadki zawodnicy notują po SGP. Ale to ma swoje wytłumaczenie. Jednak w sezonie, wpadki mają tez zawodnicy którzy nie jeżdżą w SGP. Po prostu, przychodzi jakiś kryzys, brak koncentracji, czasami sprzęt zawodzi, czasami warunki torowe, a czasami wszystko na raz nie pasuje. i jest bryndza. Ale twierdzenie, ze jakiś zawodnik celowo olewa swój zarobek w lidze, jest niedorzeczne i głupie po prostu. Jeśli taki Doyle, Hancock czy inny as, maksymalnie skupie się na SGP bo walczy o złoto, to nie można mieć do niego o to pretensji. Ale warto również wiedzieć, ze czasami jest to kosztem zawodów ligowych. Tak było, jest i będzie zawsze.

    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Kto napisał, że bez juniorów nie mieliście prawa się znaleźć w finale? Zacytuj, jeśli łaska.
    No wejdź do wątku Falubazowego to zobaczysz. jest tam takich delikwentów całkiem sporo
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #197
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ja pyerdolę.

    Najgłupsze twierdzenie jakie jest powielane u kibiców, ale nie tylko, w mediach również.

    Ruszcie te tępawe łby i pomyślcie. Nie ma takiej siły która pozwoliłaby jakiemuś zawodnikowi zapyerdalać na maksymalnych obrotach w trzech ligach i jeszcze w SGP. Przecież nikt z zawodników celowo nie odpuszcza żadnego meczu. Po prostu zawodnik nie jest w stanie jechać wszystkich imprez na 100 %. Owszem, najczęściej wpadki zawodnicy notują po SGP. Ale to ma swoje wytłumaczenie. Jednak w sezonie, wpadki mają tez zawodnicy którzy nie jeżdżą w SGP. Po prostu, przychodzi jakiś kryzys, brak koncentracji, czasami sprzęt zawodzi, czasami warunki torowe, a czasami wszystko na raz nie pasuje. i jest bryndza. Ale twierdzenie, ze jakiś zawodnik celowo olewa swój zarobek w lidze, jest niedorzeczne i głupie po prostu. Jeśli taki Doyle, Hancock czy inny as, maksymalnie skupie się na SGP bo walczy o złoto, to nie można mieć do niego o to pretensji. Ale warto również wiedzieć, ze czasami jest to kosztem zawodów ligowych. Tak było, jest i będzie zawsze.



    No wejdź do wątku Falubazowego to zobaczysz. jest tam takich delikwentów całkiem sporo
    To dlaczego odnosisz się do mnie, skoro ja tego nie napisałem?
    !Adrian walcz!

  19. Powrót do góry    #198
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez gkm_fan Zobacz posta
    Dzika karta dla:
    Vaculika/Zagara - 9 miejsce prawie zawsze ją otrzymuje
    Holdera - były IMŚ
    Lindback - drugi Szwed
    Hancock - jak będzie chciał to na pewno dostanie

    I nie mamy Duńczyka w cyklu IMŚ 2018.
    Będzie ciekawie z tymi kartami, ktoś to zajmie dziewiąte miejsce może się w tym sezonie przeliczyć, bo jakiś Duńczyk "musi" dostać DK. A Holder i Hancock to jak dla mnie pewniacy, jeśli tylko wyrażą chęć dalszej jazdy w cyklu.
    Skad ta pewnosc, ze bedzie drugi dzikus.dla Szweda? Przeciez nie ma zadnego aksjomatu, ze musi byc dwoch. Tym bardziej, jezeli w efekcie nie bedzie w stawce.zadnego Dunczyka.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  20. Powrót do góry    #199
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,554
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    To dlaczego odnosisz się do mnie, skoro ja tego nie napisałem?
    Bo byłem przekonany, że jesteś w temacie. Widocznie się pomyliłem i trafiłem na tego który uważa podobnie jak ja. Ale to temat na wątek Falubazowy
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #200
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie on pierwszy i nie ostatni, I nie tylko Falubazowi.

    Jak dla mnie to jest normalna sprawa, ze zawodnik który walczy o tytuł IMŚ, głownie 100% sił koncentruje na SGP własnie. I nie ma tu reguły co do nazwisk. Czy to będzie Hancock, Doyle, Zmarzlik, Dudek czy inny zawodnik. Nie znaczy to również, ze taki zawodnik zawsze w lidze będzie wszystkie mecze zawalał. Ale cała moc, fizyczna, psychiczna i sprzętowa, będzie podporządkowana na walkę o złoto w SGP.



    .
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ja pyerdolę.

    Najgłupsze twierdzenie jakie jest powielane u kibiców, ale nie tylko, w mediach również.

    Ruszcie te tępawe łby i pomyślcie. Nie ma takiej siły która pozwoliłaby jakiemuś zawodnikowi zapyerdalać na maksymalnych obrotach w trzech ligach i jeszcze w SGP. Przecież nikt z zawodników celowo nie odpuszcza żadnego meczu. Po prostu zawodnik nie jest w stanie jechać wszystkich imprez na 100 %. Owszem, najczęściej wpadki zawodnicy notują po SGP. Ale to ma swoje wytłumaczenie. Jednak w sezonie, wpadki mają tez zawodnicy którzy nie jeżdżą w SGP. Po prostu, przychodzi jakiś kryzys, brak koncentracji, czasami sprzęt zawodzi, czasami warunki torowe, a czasami wszystko na raz nie pasuje. i jest bryndza. Ale twierdzenie, ze jakiś zawodnik celowo olewa swój zarobek w lidze, jest niedorzeczne i głupie po prostu. Jeśli taki Doyle, Hancock czy inny as, maksymalnie skupie się na SGP bo walczy o złoto, to nie można mieć do niego o to pretensji. Ale warto również wiedzieć, ze czasami jest to kosztem zawodów ligowych. Tak było, jest i będzie zawsze.
    Mario, Ty jak zwykle lawirujesz po swojemu, by koniecznie wyjść na swoje.

    Najpierw piszesz to:
    Ale cała moc, fizyczna, psychiczna i sprzętowa, będzie podporządkowana na walkę o złoto w SGP
    By potem napisać:
    Po prostu, przychodzi jakiś kryzys, brak koncentracji, czasami sprzęt zawodzi, czasami warunki torowe, a czasami wszystko na raz nie pasuje. i jest bryndza
    Co innego kryzys i inne tego typu czynniki, a co innego samo podejście zawodnika do zawodów.
    Profesjonalista zawsze stara się pojechać na 100% swoich możliwości, a że czasami nie wychodzi to jasna sprawa.

    Nie można twierdzić, że przedkładanie indywidualnych zawodów nad ligowe jest czymś normalnym, bo to nie jest prawidłowe podejście profesjonalisty.
    Tylko tyle i aż tyle.
    Koniec kropka.

    Czy to bedzie chodziło o Doyla, czy o kogoś innego nie ma tu znaczenia.
    Szacun dla tych, którzy nigdy nie kalkulują i osiągają sukcesy, ale czy wielu jest takich?!
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 24-09-2017 o 00:49
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  22. Powrót do góry    #201
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Bo byłem przekonany, że jesteś w temacie. Widocznie się pomyliłem i trafiłem na tego który uważa podobnie jak ja. Ale to temat na wątek Falubazowy
    Problem polega na tym, że w momencie w którym punkty moralnego były najbardziej potrzebne, zdobył ich mniej niż nieopierzony junior. Mogli zawalić każdy mecz w sezonie, prócz półfinałów - każdy. Zawalił akurat półfinały.
    !Adrian walcz!

  23. Powrót do góry    #202
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,554
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Problem polega na tym, że w momencie w którym punkty moralnego były najbardziej potrzebne, zdobył ich mniej niż nieopierzony junior. Mogli zawalić każdy mecz w sezonie, prócz półfinałów - każdy. Zawalił akurat półfinały.
    No to fakt, ale co proponujesz ? Mamy go rozstrzelać ?

    Czy też twierdzisz, ze zrobił to świadomie i celowo ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #203
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No to fakt, ale co proponujesz ? Mamy go rozstrzelać ?

    Czy też twierdzisz, ze zrobił to świadomie i celowo ?
    Nie, no przy obecnym kryzysie zawodniczym nikt niczego mu nie zrobi. Taka smutna prawda.
    !Adrian walcz!

  25. Powrót do góry    #204
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Problem polega na tym, że w momencie w którym punkty moralnego były najbardziej potrzebne, zdobył ich mniej niż nieopierzony junior. Mogli zawalić każdy mecz w sezonie, prócz półfinałów - każdy. Zawalił akurat półfinały.
    Już tak nas nie opłakuj, poradzimy sobie z tą porażką. Od kilku lat nie mamy złota i co zrobisz jak nic nie zrobisz.
    Doylowi wsadzają jak kozie za obierki najwięcej ci, którzy nie są związani z Falubazem. Falubaz to jakiś inwalida, że trzeba się nad nim użalać?
    To jest sport jak inny, znowu nie wygraliśmy i trudno, finał obejrzymy we Wrocławiu.
    Doyle powinien zostać wysłany na urlop w meczach o brąz, tak nakazywała przyzwoitość. A za rok już JD syty i zadowolony, mam nadzieję pomoże Falubazowi zrobić majstra. Taki powinien mieć kontrakt, w RZ zmniejszoną biegopunktówkę a w PO np x3. To mogłoby pomóc.

  26. Powrót do góry    #205
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach
    Wyrok na JD widać zapadł ? Łatwo przychodzi co niektórym oczernianie zawodnika na podstawie swoich przemyśleń nie znając faktycznych przyczyn.

  27. Powrót do góry    #206
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    Wyrok na JD widać zapadł ? Łatwo przychodzi co niektórym oczernianie zawodnika na podstawie swoich przemyśleń nie znając faktycznych przyczyn.
    Podaj więc faktyczne przyczyną i udwiadom nas.
    !Adrian walcz!

  28. Powrót do góry    #207
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Podaj więc faktyczne przyczyną i udwiadom nas.
    Ja faktycznych przyczyn nie znam więc nie oczerniam.Domyślam się że Ty znasz?.Czy wydaje się Tobie że je znasz?

  29. Powrót do góry    #208
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    Ja faktycznych przyczyn nie znam więc nie oczerniam.Domyślam się że Ty znasz?.Czy wydaje się Tobie że je znasz?
    Sam Cieślak podał przyczyny, więc nie komplikuj oczywistych rzeczy. Zawodnik odpuszcza w klubie kosztem GP. Lubisz być dymany? Proszę bardzo 😊.
    !Adrian walcz!

  30. Powrót do góry    #209
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Sam Cieślak podał przyczyny, więc nie komplikuj oczywistych rzeczy. Zawodnik odpuszcza w klubie kosztem GP. Lubisz być dymany? Proszę bardzo 😊.
    ? to w końcu chcecie kontraktować zawodników z SGP czy nie?

  31. Powrót do góry    #210
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Sam Cieślak podał przyczyny, więc nie komplikuj oczywistych rzeczy. Zawodnik odpuszcza w klubie kosztem GP. Lubisz być dymany? Proszę bardzo 😊.
    Ja raczej słyszałem jego płacz i wybielanie się czyimś kosztem.I kto jest dymany?

  32. Powrót do góry    #211
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    okano uspokoj się bo ciągle zaczepki szukasz

    Jest dziś w tv jakiś zuzel oprócz na nsport?
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  33. Powrót do góry    #212
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik Zobacz posta
    okano uspokoj się bo ciągle zaczepki szukasz

    Jest dziś w tv jakiś zuzel oprócz na nsport?
    Jakiej zaczepki? Sprecyzuj to, ja jestem tylko odmiennego zdania niż kolega.Chyba mam prawo ?

  34. Powrót do góry    #213
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 257 w 149 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik Zobacz posta
    Jest dziś w tv jakiś zuzel oprócz na nsport?
    Unia-Wybrzeże ns Eleven i Polsat Sport

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi devilzg za jego przydatny post!

    młody_piernik (24-09-2017)

  36. Powrót do góry    #214
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    Jak kiedyś było ze 12 zawodników o najwyższych umiejętnościach z szansami na tytuł to teraz jest ich powiedzmy z 5-6. Ale dalej bez dobrego sprzętu nic nie zrobisz.
    W ktorym roku? to jest fizycznie niemożliwe zeby w jakimkolwiek sezonie począwszy od 1929roku 12 gosci w czołówce światowej miało tak wyrówna formę, ze przy cyklu np. 10 turniejów każdy z nich mógł zostać mistrzem świata. Ale załóżmy ze ograniczmy sie do okresu od 1995 roku.

    Przy obecnej punktacji Nicki Pedersen nie miałby szans na tytuł w 2003 roku.

    zbyt dobrze pamiętam, gdy trzymałem kciuki za płodozmianem na podium, a tu ciągle te same nazwiska w top 5. W nawiasie ilosc razy awansu do czołowej piatki: Chris Louis (1), Mikael Karlsson (1), Ryan Sullivan (2), Joe Screen (1), Mark Loram (2), Brian Andersen (0), Tood Wiltshire (0), Peter Karlsson (0), Scott Nicholls (0), Hans Andersen (2), Lee Richardson (0), Rune Holta (1).
    14.08.2014: "Zmarzlik obecnie najlepiej jezdzi na trasie z polskich zuzlowcow."

  37. Powrót do góry    #215
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    Ja raczej słyszałem jego płacz i wybielanie się czyimś kosztem.I kto jest dymany?
    Na pewno nie Doyle.
    !Adrian walcz!

  38. Powrót do góry    #216
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    ? to w końcu chcecie kontraktować zawodników z SGP czy nie?
    Co to ma do rzeczy? Czy każdy zawodnik stawki GP kompromituje się następnego dnia w najważniejszym meczu ligi? Podpowiem : pytanie retoryczne.
    !Adrian walcz!

  39. Powrót do góry    #217
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Co to ma do rzeczy? Czy każdy zawodnik stawki GP kompromituje się następnego dnia w najważniejszym meczu ligi? Podpowiem : pytanie retoryczne.
    Ej panie, dla zasady się teraz czepiasz. Jak gadamy tak konkretnie, to ile razy wy***** swoje kluby przewspaniały Hancock a ile Doyle?

    Z perspektywy czasu wydaje mi się, że motyw pierwszeństwa w GP wpisany jest w ligowe realia i trzeba się z tym pogodzić, ewentualnie zatrudniać ludzi, którzy w GP nie startują. Tylko nie zawsze się da.

  40. Powrót do góry    #218
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Ej panie, dla zasady się teraz czepiasz. Jak gadamy tak konkretnie, to ile razy wy***** swoje kluby przewspaniały Hancock a ile Doyle?

    Z perspektywy czasu wydaje mi się, że motyw pierwszeństwa w GP wpisany jest w ligowe realia i trzeba się z tym pogodzić, ewentualnie zatrudniać ludzi, którzy w GP nie startują. Tylko nie zawsze się da.
    Widzisz. Rok temu "sekta" śpiewała inaczej, bo Doyle był jeszcze czysty i nieskalany - można było walić w Amerykańca z całą siłą. Teraz już niestety wyznawcy z retoryki "czy" muszą przejść do śpiewki "ile". Spokojnie - Doyle jeszcze pojeździ kilka lat 😁.
    !Adrian walcz!

  41. Powrót do góry    #219
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Nie zdziwię się. Trzeba się tylko przyzwyczaić do stwierdzenia, że IMŚ jest ważniejszy od złota w lidze polskiej.

    Co do Falubazu, Doyle zawalił dwa mecze, czyli tyle samo albo mniej od każdego z reszty, w tym trenera. Trzeba mieć skalę porównawczą. Szkoda, że w najważniejszym momencie.

    W związku z tym, jeśli miałbym być sprawiedliwy, więcej psów musiałbym powiesić na Protasiewiczu ale w sumie mi na tym nie zależy. Stało się i wuj, na szczęście nie mam już 20 lat i przyjmuję do wiadomości. A może nie na szczęście?

  42. Powrót do góry    #220
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2010
    Postów
    709
    Kliknij i podziękuj
    98
    Podziękowania: 83 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Nie zdziwię się. Trzeba się tylko przyzwyczaić do stwierdzenia, że IMŚ jest ważniejszy od złota w lidze polskiej.

    Co do Falubazu, Doyle zawalił dwa mecze, czyli tyle samo albo mniej od każdego z reszty, w tym trenera. Trzeba mieć skalę porównawczą. Szkoda, że w najważniejszym momencie.

    W związku z tym, jeśli miałbym być sprawiedliwy, więcej psów musiałbym powiesić na Protasiewiczu ale w sumie mi na tym nie zależy. Stało się i wuj, na szczęście nie mam już 20 lat i przyjmuję do wiadomości. A może nie na szczęście?
    W amerykanskich sportkach jest taki termin jak 'money player'. Nie wiem dokladnie jak roznia sie zarobki Protasa i Doyle'a, jezeli roznica jest niewielka to ok. ale jezeli Doyle (i zalozmy Dudek) maja sporo wiecej to wlasnie oni powinni nie dac dupy w najwazniejszym momencie. Oczywiscie nie da sie tego przelozyc idealnie z NBA, bo tam prawie jeden zawodnik moze wygrac mecz, tu kompletu sie nie przeskoczy


    Ale pretensje do Protasa czy juz w ogole Zgardzinskiego powinny byc nieporownywalnie mniejsze niz do Doyle'a. Szczegolnie, ze mamy playoffy i sezon w momencie, kiedy pierwsza czworka byla niemal pewna od poczatku, nie ma w zasadzie znaczenia. Pawlicki za to pojechal jak prawdziwy money player

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •