Results 1 to 10 of 10

Thread: 4 Runda Typera SEC 2017 Lublin - typujemy do soboty 16.09.2017 do godz. 19.00

  1. Back To Top    #1
    Moderator SEC Waldzior's Avatar
    Join Date
    Jun 2002
    Posts
    1,662
    Thanks
    89
    Thanked 18 Times in 14 Posts

    4 Runda Typera SEC 2017 Lublin - typujemy do soboty 16.09.2017 do godz. 19.00

    UWAGA Termin finału SEC został zmieniony na 14.10.18.30 dlatego zmieniam datę zamknięcia postu mamy wiec jeszcze kupę czasu żeby zmieniać albo dać nowe typy (w przypadku nowych uczestników). Apropos - Strona jest zainfekowana jak wszystkie inne na SB

    Czwarta - ostatnia runda Typera SEC
    14 października. Typujemy do soboty 14.10.2017 do godz. 18.30.Typujemy pierwszą ósemkę w zawodach, dodatkowo miejsca Polaków stałych uczestników cyklu i zdobyte punkty, typujemy również miejsce i punkty zawodnika z dziką kartą.

    PUNKTACJA:

    - za każdego zawodnika trafionego z pierwszej ósemki po 1 punkcie,

    - za każdego zawodnika finału trafionego w pierwszej czwórce po 1 punkcie.

    - za dokładne miejsce 1 zawodnik - 3 pkt, 2 zawodników - 6 pkt, 3 zawodników - 10 pkt, 4 zawodników - 15 pkt, 5 zawodników - 20 pkt, 6 zawodników - 25 pkt, 7 zawodników - 30 pkt, 8 zawodników - 35 pkt,

    - za prawidłowe wytypowanie zwycięzcy turnieju - 3 pkt

    - za prawidłowe wytypowanie miejsca każdego Polaka stałego uczestnika SEC : po 2 pkt za każdego

    - za prawidłowe wytypowanie punktów każdego Polaka stałego uczestnika SEC : po 2 pkt za każdego

    - za prawidłowe wytypowanie pierwszej trojki - 15 pkt

    - za trafienie składu finału (niezależnie od zdobytych miejsc) - dodatkowe 5 pkt

    - za prawidłowe wytypowanie miejsca zawodnika z dziką kartą: 2 pkt

    - za prawidłowe wytypowanie punktów zawodnika z dziką kartą: 2 pkt

    WAŻNE!!! - W przypadku brania udziału w turnieju dwóch zawodników o takim samym nazwisku przy typach należy podać imię danego zawodnika.


    Lista startowa :
    1. Krzysztof Kasprzak #507 (Polska)
    2. Mateusz Szczepaniak #58 (Polska)
    3. Martin Smolinski #84 (Niemcy)
    4. Kenneth Bjerre #91 (Dania)
    5. AndzejsLebedevs #129 (Łotwa)
    6. AndreyKudryashov #9 (Rosja)
    7. Vaclav Milik #13 (Czechy)
    8. Artem Laguta #2 (Rosja)
    9. Przemysław Pawlicki #59 (Polska)
    10. JuricaPavlic #19 (Chorwacja)
    11. DZIKA KARTA Daniel Jeleniewski #16 (Polska)
    12. Michael Jepsen Jensen #52 (Dania)
    13. Leon Madsen #66 (Dania)
    14. Andreas Jonsson #100 (Szwecja)
    15. Mikkel Bech #177 (Dania)
    16. Kacper Gomólski #44 (Polska)
    17. Oskar Bober (Polska)
    18. Wiktor Lampart (Polska)

    Powodzenia



    Last edited by Waldzior; 21-09-17 at 11:14 AM.

  2. Back To Top    #2
    Moderator FTSL Szczecin's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Posts
    455
    Thanks
    29
    Thanked 118 Times in 54 Posts
    1. A. Lebiediew
    2. M. Szczepaniak
    3. D. Jeleniewski
    4. A Łaguta
    5. V. Milik
    6. K. Kasprzak
    7. A. Kudriaszow
    8. P. Pawlicki

    2. M. Szczepaniak 12
    3. D. Jeleniewski 12
    6. K. Kasprzak 10
    8. P. Pawlicki 8
    10. K. Gomólski 7

  3. Back To Top    #3
    Super Typer Grand Prix Petrov's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    1,540
    Thanks
    218
    Thanked 42 Times in 29 Posts
    1. Artem Laguta
    2. Andzejs Lebedevs
    3. Vaclav Milik
    4. Przemysław Pawlicki
    5. Krzysztof Kasprzak
    6. Leon Madsen
    7. Daniel Jeleniewski
    8. AndreyKudryashov


    4. P. Pawlicki 12

    5. K. Kasprzak 11
    7. D. Jeleniewski 10
    12. M. Szczepaniak 5

    14. K. Gomólski 3








    Wysłano z mojej Nokii 3210 za pomocą SNAKE II .

  4. Back To Top    #4
    Moderator SEC Waldzior's Avatar
    Join Date
    Jun 2002
    Posts
    1,662
    Thanks
    89
    Thanked 18 Times in 14 Posts
    1. Pawlicki
    2. Laguta
    3. Lebedevs
    4. Kasprzak
    5. Milik
    6. Bjerre
    7. Madsen
    8. Szczepaniak


    1. P. Pawlicki 15

    4. K. Kasprzak 10
    12. D. Jeleniewski 4
    8. Szczepaniak 8

    10. K. Gomólski 6 pkt

  5. Back To Top    #5
    Typer Bęc 2012
    Super Typer Grand Prix 2014

    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,097
    Thanks
    0
    Thanked 2 Times in 2 Posts
    1. Laguta
    2. Milik
    3. Kasprzak
    4. Bech
    5. Madsen
    6. Lebedevs
    7. Pawlicki
    8. Jonsson


    7 Pawlicki 9
    3. K. Kasprzak 14
    11,D. Jeleniewski 7
    13 Szczepaniak 6
    15 K. Gomólski 3pkt
    Last edited by Karlito; 16-09-17 at 03:07 PM.

  6. Back To Top    #6
    Stały bywalec tomkoz's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    530
    Thanks
    140
    Thanked 39 Times in 29 Posts
    1. V. Milik
    2. A. Łaguta
    3. K. Kasprzak
    4. A. Jonsson
    5. A. Lebiediew
    6. P. Pawlicki
    7. M. Szczepaniak
    8. L. Madsen

    3. K. Kasprzak - 11
    6. P. Pawlicki - 9
    7. M. Sczepaniak - 9
    10. D. Jeleniewski - 7
    11. K. Gomólski - 6

  7. Back To Top    #7
    Początkujący
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    10
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts
    1. A. Laguta
    2. K. Kasprzak 13 pkt.
    3. V. Milik
    4. Prz. Pawlicki 11 pkt.
    5. A. Lebiedievs
    6. L. Madsen
    7. M. Bech
    8. A. Jonsson

    10. M. Szczepaniak 8 pkt.
    11. K. Gomólski 7 pkt.
    13. D. Jeleniewski 5 pkt.

  8. Back To Top    #8
    Początkujący
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    39
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts
    1. Artiom Łaguta (Rosja)
    2. Przemysław Pawlicki (Polska)
    3. Vaclav Milik (Czechy)
    4. Andzejs Lebiediew (Łotwa)
    5. Michael Jepsen Jensen (Dania)
    6. Andreas Jonsson (Szwecja)
    7. Krzysztof Kasprzak (Polska)
    8. Leon Madsen (Dania)

    Krzysztof Kasprzak
    9 punktów, 7 miejsce

    Przemysław Pawlicki
    14 punktów, 2 miejsce

    Mateusz Szczepaniak
    7 punktów, 9 miejsce

    Kacper Gomólski
    5 punktów, 11 miejsce

    Dzika karta: Daniel Jeleniewski
    3 punkty, 14 miejsce

  9. Back To Top    #9
    Super Typer Grand Prix
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    244
    Thanks
    0
    Thanked 4 Times in 4 Posts
    1. Vaclav Milik (Czechy)
    2. Artiom Łaguta (Rosja)
    3. Przemysław Pawlicki (Polska)
    4. Andzejs Lebiediew (Łotwa)
    5. Krzysztof Kasprzak (Polska)
    6. Michael Jepsen Jensen (Dania)
    7. Mateusz Szczepaniak (Polska)
    8. Daniel Jeleniewski (Polska)

    Krzysztof Kasprzak
    10 punktów, 5 miejsce

    Przemysław Pawlicki
    12 punktów, 3 miejsce

    Mateusz Szczepaniak
    8 punktów, 7 miejsce

    Kacper Gomólski
    5 punktów, 11 miejsce

    Dzika karta: Daniel Jeleniewski
    8 punktów, 8 miejsce

  10. Back To Top    #10
    Super Typer FTSL Tomek 2000's Avatar
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    143
    Thanks
    4
    Thanked 0 Times in 0 Posts
    1. Artiom Łaguta
    2. Andrzej Lebedevs
    3. Przemysław Pawlicki
    4. Vaclav Milik
    5. Michael Jepsen Jensen
    6. Krzysztof Kasprzak
    7. Leon Madsen
    8. Andreas Jonsson

    Dzika karta: Daniel Jeleniewski
    12 miejsce 5 punktów

    Przemysław Pawlicki
    3 miejsce 12 punktów

    Krzysztof Kasprzak
    6 miejsce 10 punktów

    Mateusz Szczepaniak
    9 miejsce 7 punktów

    Kacper Gomólski
    10 punktów 6 punktów

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •