Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: 4 Runda Typera SEC 2017 Lublin - typujemy do soboty 16.09.2017 do godz. 19.00

  1. Powrót do góry    #1
    Moderator SEC Awatar Waldzior
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    1,659
    Kliknij i podziękuj
    89
    Podziękowania: 18 w 14 postach

    4 Runda Typera SEC 2017 Lublin - typujemy do soboty 16.09.2017 do godz. 19.00

    UWAGA Termin finału SEC został zmieniony na 14.10.18.30 dlatego zmieniam datę zamknięcia postu mamy wiec jeszcze kupę czasu żeby zmieniać albo dać nowe typy (w przypadku nowych uczestników). Apropos - Strona jest zainfekowana jak wszystkie inne na SB

    Czwarta - ostatnia runda Typera SEC
    14 października. Typujemy do soboty 14.10.2017 do godz. 18.30.Typujemy pierwszą ósemkę w zawodach, dodatkowo miejsca Polaków stałych uczestników cyklu i zdobyte punkty, typujemy również miejsce i punkty zawodnika z dziką kartą.

    PUNKTACJA:

    - za każdego zawodnika trafionego z pierwszej ósemki po 1 punkcie,

    - za każdego zawodnika finału trafionego w pierwszej czwórce po 1 punkcie.

    - za dokładne miejsce 1 zawodnik - 3 pkt, 2 zawodników - 6 pkt, 3 zawodników - 10 pkt, 4 zawodników - 15 pkt, 5 zawodników - 20 pkt, 6 zawodników - 25 pkt, 7 zawodników - 30 pkt, 8 zawodników - 35 pkt,

    - za prawidłowe wytypowanie zwycięzcy turnieju - 3 pkt

    - za prawidłowe wytypowanie miejsca każdego Polaka stałego uczestnika SEC : po 2 pkt za każdego

    - za prawidłowe wytypowanie punktów każdego Polaka stałego uczestnika SEC : po 2 pkt za każdego

    - za prawidłowe wytypowanie pierwszej trojki - 15 pkt

    - za trafienie składu finału (niezależnie od zdobytych miejsc) - dodatkowe 5 pkt

    - za prawidłowe wytypowanie miejsca zawodnika z dziką kartą: 2 pkt

    - za prawidłowe wytypowanie punktów zawodnika z dziką kartą: 2 pkt

    WAŻNE!!! - W przypadku brania udziału w turnieju dwóch zawodników o takim samym nazwisku przy typach należy podać imię danego zawodnika.


    Lista startowa :
    1. Krzysztof Kasprzak #507 (Polska)
    2. Mateusz Szczepaniak #58 (Polska)
    3. Martin Smolinski #84 (Niemcy)
    4. Kenneth Bjerre #91 (Dania)
    5. AndzejsLebedevs #129 (Łotwa)
    6. AndreyKudryashov #9 (Rosja)
    7. Vaclav Milik #13 (Czechy)
    8. Artem Laguta #2 (Rosja)
    9. Przemysław Pawlicki #59 (Polska)
    10. JuricaPavlic #19 (Chorwacja)
    11. DZIKA KARTA Daniel Jeleniewski #16 (Polska)
    12. Michael Jepsen Jensen #52 (Dania)
    13. Leon Madsen #66 (Dania)
    14. Andreas Jonsson #100 (Szwecja)
    15. Mikkel Bech #177 (Dania)
    16. Kacper Gomólski #44 (Polska)
    17. Oskar Bober (Polska)
    18. Wiktor Lampart (Polska)

    Powodzenia



    Ostatnio edytowane przez Waldzior ; 21-09-2017 o 10:14

  2. Powrót do góry    #2
    Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    496
    Kliknij i podziękuj
    35
    Podziękowania: 125 w 61 postach
    1. A. Lebiediew
    2. M. Szczepaniak
    3. D. Jeleniewski
    4. A Łaguta
    5. V. Milik
    6. K. Kasprzak
    7. A. Kudriaszow
    8. P. Pawlicki

    2. M. Szczepaniak 12
    3. D. Jeleniewski 12
    6. K. Kasprzak 10
    8. P. Pawlicki 8
    10. K. Gomólski 7

  3. Powrót do góry    #3
    Super Typer Grand Prix Awatar Petrov
    Dołączył
    26-07-2004
    Postów
    1,555
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 42 w 29 postach
    1. Artem Laguta
    2. Andzejs Lebedevs
    3. Vaclav Milik
    4. Przemysław Pawlicki
    5. Krzysztof Kasprzak
    6. Leon Madsen
    7. Daniel Jeleniewski
    8. AndreyKudryashov


    4. P. Pawlicki 12

    5. K. Kasprzak 11
    7. D. Jeleniewski 10
    12. M. Szczepaniak 5

    14. K. Gomólski 3








    Wysłano z mojej Nokii 3210 za pomocą SNAKE II .

  4. Powrót do góry    #4
    Moderator SEC Awatar Waldzior
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    1,659
    Kliknij i podziękuj
    89
    Podziękowania: 18 w 14 postach
    1. Pawlicki
    2. Laguta
    3. Lebedevs
    4. Kasprzak
    5. Milik
    6. Bjerre
    7. Madsen
    8. Szczepaniak


    1. P. Pawlicki 15

    4. K. Kasprzak 10
    12. D. Jeleniewski 4
    8. Szczepaniak 8

    10. K. Gomólski 6 pkt

  5. Powrót do góry    #5
    Typer Bęc 2012
    Super Typer Grand Prix 2014

    Dołączył
    27-03-2010
    Postów
    1,145
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    1. Laguta
    2. Milik
    3. Kasprzak
    4. Bech
    5. Madsen
    6. Lebedevs
    7. Pawlicki
    8. Jonsson


    7 Pawlicki 9
    3. K. Kasprzak 14
    11,D. Jeleniewski 7
    13 Szczepaniak 6
    15 K. Gomólski 3pkt
    Ostatnio edytowane przez Karlito ; 16-09-2017 o 14:07

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec Awatar tomkoz
    Dołączył
    30-07-2009
    Postów
    534
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 42 w 31 postach
    1. V. Milik
    2. A. Łaguta
    3. K. Kasprzak
    4. A. Jonsson
    5. A. Lebiediew
    6. P. Pawlicki
    7. M. Szczepaniak
    8. L. Madsen

    3. K. Kasprzak - 11
    6. P. Pawlicki - 9
    7. M. Sczepaniak - 9
    10. D. Jeleniewski - 7
    11. K. Gomólski - 6

  7. Powrót do góry    #7
    Początkujący
    Dołączył
    01-08-2017
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1. A. Laguta
    2. K. Kasprzak 13 pkt.
    3. V. Milik
    4. Prz. Pawlicki 11 pkt.
    5. A. Lebiedievs
    6. L. Madsen
    7. M. Bech
    8. A. Jonsson

    10. M. Szczepaniak 8 pkt.
    11. K. Gomólski 7 pkt.
    13. D. Jeleniewski 5 pkt.

  8. Powrót do góry    #8
    Początkujący
    Dołączył
    27-02-2016
    Postów
    43
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1. Artiom Łaguta (Rosja)
    2. Przemysław Pawlicki (Polska)
    3. Vaclav Milik (Czechy)
    4. Andzejs Lebiediew (Łotwa)
    5. Michael Jepsen Jensen (Dania)
    6. Andreas Jonsson (Szwecja)
    7. Krzysztof Kasprzak (Polska)
    8. Leon Madsen (Dania)

    Krzysztof Kasprzak
    9 punktów, 7 miejsce

    Przemysław Pawlicki
    14 punktów, 2 miejsce

    Mateusz Szczepaniak
    7 punktów, 9 miejsce

    Kacper Gomólski
    5 punktów, 11 miejsce

    Dzika karta: Daniel Jeleniewski
    3 punkty, 14 miejsce

  9. Powrót do góry    #9
    Super Typer Grand Prix
    Dołączył
    26-04-2008
    Postów
    248
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    1. Vaclav Milik (Czechy)
    2. Artiom Łaguta (Rosja)
    3. Przemysław Pawlicki (Polska)
    4. Andzejs Lebiediew (Łotwa)
    5. Krzysztof Kasprzak (Polska)
    6. Michael Jepsen Jensen (Dania)
    7. Mateusz Szczepaniak (Polska)
    8. Daniel Jeleniewski (Polska)

    Krzysztof Kasprzak
    10 punktów, 5 miejsce

    Przemysław Pawlicki
    12 punktów, 3 miejsce

    Mateusz Szczepaniak
    8 punktów, 7 miejsce

    Kacper Gomólski
    5 punktów, 11 miejsce

    Dzika karta: Daniel Jeleniewski
    8 punktów, 8 miejsce

  10. Powrót do góry    #10
    Super Typer FTSL Awatar Tomek 2000
    Dołączył
    30-03-2012
    Postów
    147
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1. Artiom Łaguta
    2. Andrzej Lebedevs
    3. Przemysław Pawlicki
    4. Vaclav Milik
    5. Michael Jepsen Jensen
    6. Krzysztof Kasprzak
    7. Leon Madsen
    8. Andreas Jonsson

    Dzika karta: Daniel Jeleniewski
    12 miejsce 5 punktów

    Przemysław Pawlicki
    3 miejsce 12 punktów

    Krzysztof Kasprzak
    6 miejsce 10 punktów

    Mateusz Szczepaniak
    9 miejsce 7 punktów

    Kacper Gomólski
    10 punktów 6 punktów

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •