Results 1 to 24 of 24

Thread: Emocje sezonu ogrkowego, transferowego

1. Back To Top    #1
    Stay bywalec Molineux's Avatar
    Thanks
    50

Emocje sezonu ogrkowego, transferowego

Quote Originally Posted by vicar
    Widz, e sezon na busy ju si zacz

Fredka i Wowa to fajny trzon. Jak wprowadz przepis o trzech obcokrajowcw to dorzuci Kinga, zostawi Liszk i Pilarskiego i mamy:

1. Borodullin
    2. Kajzer/Pytel
    3. Borowicz
    4. King
    5. Jakobsen
    6. Pilarski
    7. Liszka

I jedziemy do przodu
    No jeli bdzie trzech obcokrajowcw to uwaam, e mamy szanse walki o awans. Nie pisz celowo, e awansujemy, ale te busy s obiecujce.

1. widerski (?)*
    2. King
    3. Borodulin
    4. Borowicz (?)*
    5. Jakobsen
    Co do Przemka Liszki to raczej mae szanse, bo Drd skoczy wiek juniora i musz mie oprcz Drabika i Bobera juniora w razie Wu. No chyba, e Sparta kogo pozyska.
    Pilarski to zdecydowanie dobra opcja.

P.S.
    (?) - nie s to opcje potwierdzone

Zawsze zwarte i bojowe, Poznaskie Stowarzyszenie ulowe
    Hidden Content

2. Back To Top    #2
    Stay bywalec brindel's Avatar
    Thanks
    32
    A Daniel King opcja potwierdzona? W sumie dawno nie jedzi w polskiej lidze tak regularnie. Z takim zestawieniem jak podae to raczej Pozna nie miaby najmniejszych problemw aby moj Poloni zbi dwukrotnie u siebie i na wyjedzie.

3. Back To Top    #3
    Trener vicar's Avatar
    Thanks
    713
    No Polonia to chyba bdzie miaa szanse z Kolejarzem Rawicz chyba... Ech, pamitam jak w 1. lidze Polonia przyjechaa do Poznania, jako zdecydowany faworyt ktremu si nie podskoczy...
    Hidden Content - po prostu speedway!

4. Back To Top    #4
    Thanks
    50
    Quote Originally Posted by brindel View Post
    A Daniel King opcja potwierdzona?
    Nie wiem. Wiem, e King kontraktowany by w okienku majowym na 2 sezony. By moe jako zabezpieczenie na sezon 2018. Tak czy owak kontrakt ma wany co nie znaczy, e musi u nas jedzi.
    Hidden Content

5. Back To Top    #5
    Trener vicar's Avatar
    Thanks
    713
    A bus widerskiego by w Poznaniu, bo na torze Pozna bya jaka impreza motorowa, na ktrej sprzt widra mona byo obejrze.

6. Back To Top    #6
    Thanks
    32
    Quote Originally Posted by vicar View Post
    No Polonia to chyba bdzie miaa szanse z Kolejarzem Rawicz chyba... Ech, pamitam jak w 1. lidze Polonia przyjechaa do Poznania, jako zdecydowany faworyt ktremu si nie podskoczy...
    Nie byem na tym meczu, ale ogldaem w Polsacie Sport. Wygrana 46:44 Polonii po nerwwce do samego koca. Fajne czasy, pomimo jazdy w niszej lidze, miao si t wiadomo, e gdziekolwiek Bydgoszcz nie pojedzie, to bdzie wygrywaa albo chocia walczya o to do samego koca. Obecnie ju zapomniaem co znaczy "konkurencyjna" Polonia, a przy skadzie, ktry moliwe, e skonstruuje Pozna, nie bdziemy dla nich adnym rywalem. Ale co do Poznania, to ycz aby udao si mocn pak stworzy. Pozna to duy orodek z potencjaem i fajnie by byo jakby speedway w Pyrlandii si rozwija, a nie tua latami w najniszej lidze. Gdyby tylko jeszcze udao si przebudowa tor, bo ten obecny to chyba najnudniejszy pod wzgldem widowisk tor w caej Polsce.

7. Back To Top    #7
    Ekspert
    Thanks
    1,252
    widerski moe w Rawiczu wyldowa. Tam ma sponsora i na ostatnim turnieju w wywiadzie mwi e jest taka opcja.

8. Back To Top    #8
    Stay bywalec Latosi79's Avatar
    Thanks
    9
    A bus widerskiego by w Poznaniu, bo na torze Pozna bya jaka impreza motorowa, na ktrej sprzt widra mona byo obejrze.
    Sprzt widerskiego ?.Czy sprzt Kajzera z napisem na siodeku wider.Kojarz fakty,widerski nie ma nic nawet Busa sprzeda .A ostatnio mechanikowa u Worralli

Quote Originally Posted by spitt22 View Post
    widerski moe w Rawiczu wyldowa. Tam ma sponsora i na ostatnim turnieju w wywiadzie mwi e jest taka opcja.
    A to nie ten sam sponsor co Kajzera i Pytela ???.Czy to nie przypadkiem widerski ,Kajzer i Pytel nie byli razem na zgrupowaniu we Woszech ???

Jeden zawodnik moe w sezonie 2018 przycign wiksz liczb na trybuny w Poznaniu .Nie musz jego nazwiska wymienia bo wiadomo o kogo chodzi i to powinien byc cel transferowy nr 1 klubu z Poznania.
    Bjarne Pedersen Racing ! witamy w ostrowie!Hidden Content Hidden Content

9. The Following User Says Thank You to Latosi79 For This Useful Post:

vicar (12-09-17)

10. Back To Top    #9
    Thanks
    50
    Z tym busem to nie byo dosownie. Zahaczyem w ten sposb, bo jak si dobrze tu i wdzie ucho przyoy, to echo si niesie.
    Tak prawd mwic to wcale nie musi by jakie wielkie wzmocnienie. widerski to ju od dawna tylko nazwisko. Myl, e znacznie lepszym nazwiskiem moe pochwali si K.Jaboski, B.Pedersen czy Jeleniewski a i tak byo sporo meczw z ich udziaem, gdzie niczego nie pokazali.

Pewnie pamitacie jak przychodzi do nas Chris Slabon zwany Krzysztofem Saboniem? Po bardzo dobrym sezonie w Gnienie poszed do Wkniarza, a potem kompletnie na golasa wyldowa w PS. I co? I zupenie nic... ZERO.
    Hidden Content

11. Back To Top    #10
    Trener vicar's Avatar
    Thanks
    713
    Pomijajc, e wider cay sezon nie jedzi i szczerze mwic nie wiem czy jeszcze bdzie kontynuowa karier.

12. Back To Top    #11
    Thanks
    9
    "Co do Przemka Liszki to raczej mae szanse, bo Drd skoczy wiek juniora i musz mie oprcz Drabika i Bobera juniora w razie Wu. No chyba, e Sparta kogo pozyska.
    Pilarski to zdecydowanie dobra opcja."

Z Liszk nie bedzie problemu bo wraca "go" do 2 ligi na juniorce ,chyba ze dostanie wiksz kase w Nice .

13. Back To Top    #12
    Stay bywalec urbi_et_orbi's Avatar
    Thanks
    6
    [QUOTE=Jeden zawodnik moe w sezonie 2018 przycign wiksz liczb na trybuny w Poznaniu .Nie musz jego nazwiska wymienia bo wiadomo o kogo chodzi i to powinien byc cel transferowy nr 1 klubu z Poznania.[/QUOTE]

To ju mwi od razu, eby zamkn temat. Pomimo olbrzymiej sympatii, wspomnie i dobrych rzeczy, ktre zrobi dla ula w Poznaniu, NIE MA JU TAKIEJ OPCJI.

Zesp jest budowany dugofalowo i ma skada si z zawodnikw na dorobku, ktrzy maj na Warmiskiej rozwija skrzyda. Poza tym wyobraacie sobie sytuacj dwuwadzy w parku maszyn? Z jednej strony On, z drugiej Bajer. To nie ma prawa si uda.
    Pono nie popenia bdw tylko ten, co nic nie robi. Jestem zatem idealny! Hidden Content

14. Back To Top    #13
    Uytkownik
    Thanks
    40
    Czy kto jest zorientowany na jakim etapie i czy w ogle jest wci faktycznie rozwaane wprowadzenie rezerwowego na pozycjach 8/16? I na jakich warunkach?

15. Back To Top    #14
    Uytkownik
    Thanks
    3
    Z tego co si orientuj to rezerwowy na pozycjach 8/16 bdzie tylko w ekstralidze.Nie wiem na jakich zasadach. Druga liga ograniczy ilo polskich zawodnikw do minimum dwch seniorw i dwch juniorw(teraz byo trzech seniorw). Podobnie w Nice I lidze.Dodatkowo w II lidze nadal bdzie mona korzysta z instytucji gocia i podobnie jak w tym sezonie, bdzie to mg by junior umieszczony na pozycjach 1-5 i 9-13.
    Generalnie ciesz si, e szybko wyjani si skady poszczeglnych ekip, poniewa okres transferowy trwa w dniach 1-14 listopada.
    Last edited by slamer82; 19-09-17 at 03:08 PM.

16. Back To Top    #15
    Thanks
    9
    Czemu Borowicz odchodzi?.Chce wicej za pkt?

17. Back To Top    #16
    Thanks
    50
    Troch si dzieje, a ja nawet nie mam czasu ledzi poczyna na rynku transferowym. David Bellego od przedwczoraj, a dzisiaj Matej Kus. Ciekawi mnie skd takie ruchy?
    Tzn. jeli chodzi o Bellego to bomba moim zdaniem. Podoba mi si tutaj w meczu na Golcinie zaangaowaniem i walk. Myl, e moe by liderem lub jednym z liderw.
    Skoro mamy teoretycznie trzech pewniakw obcokrajowcw (Bellego, Borodulin, Jakobsen) oraz z wanymi kontraktami powinni by jeszcze K.L.Nielsen i King to po co jeszcze Kus? Na wypadek kontuzji? Na wypadek warianu oszczdnociowego? A moe moliwoci wypoyczenia i zarobienia?

Pamitam, e Matej by ju kojarzony z PS dawno temu przed sezonem 2007, ale w ostatecznoci wyldowa w Lublinie.

Narazie jest dobrze. Pytel? Ano niech zostanie, a nu si obudzi, poza tym jest potrzebny kto taki kto ju od dawna wkomponowuje si w tradycje Skorpionw.
    A Borowicz? Chyba w Wandzie Krakw wylduje.
    Hidden Content

18. Back To Top    #17
    Thanks
    50
    Jest jednak i Mateusz Borowicz. Sdz, e nie byo atwo go zatrzyma, bo mia solidne oferty. Na chwil obecn uwaam, e dysponujemy spor si. Nawet bym zaryzykowa, e moe mamy najsilniejsz ekip.
    Stal Rzeszw powiadacie? Ano poyjemy, zobaczymy.
    Zobaczymy jakich juniorw uda si wypoyczy. To moe by klucz w walce.... nie ma si co oszukiwa, o awans

Brawo Zarzd
    Hidden Content

19. Back To Top    #18
    Trener vicar's Avatar
    Thanks
    713
    Skad faktycznie fajny. Z juniorw jest Kevin Fajfer. Jakby si udao wycign Liszk bd Pilarskiego to byoby ekstra. Kto faworytem do awansu to za wczenie o tym mwi.

Byleby tylko zrobiono co z torem na Golaju, bo zawsze mi wstyd jak znajomych zacigam na uel i si pytaj "czy zawsze tak jest e kolejno po starcie zostaje taka sama do mety?"

20. Back To Top    #19
    Thanks
    50
    Byleby tylko zrobiono co z torem na Golaju, bo zawsze mi wstyd jak znajomych zacigam na uel i si pytaj "czy zawsze tak jest e kolejno po starcie zostaje taka sama do mety?"
    To prawda, tor i to co si na nim dzieje nie zachca. Podjem dwie prby przyprowadzenia kogo, potencjalnie nowych kibicw, ale po tym co zobaczyli, wicej razy nie przyszli. Powiem wicej, czasem ja sam ju si tak mcz, e mam ochot wyj wczeniej.

Ze strony PS:
    Czego zatem yczy Prezesowi dzie po zakoczeniu okienka transferowego?
    Trzech rzeczy. Duej iloci kibicw na trybunach, finansw i braku kontuzji. Jeeli wszystkie te rzeczy bd zrealizowane, o przyszoroczny wynik jestem spokojny.
    Mam obawy, e dopki tor oraz organizacja widowiska nie zostanie poprawiona, to trudno bdzie o frekwencj. Nie chodzi tutaj tylko i wycznie o jako samych wycigw, ale te problemy pozostae. Mielimy w tym sezonie pecha do pogody, ale upadkw, czekania na karetk, a wrci ze szpitala, awarie maszyny startowej. Wydaje mi si, e gdyby pobawi si w statystyk to liderujemy w Polsce w dugoci trwania zawodw.

Ale mam te nadziej, e limit pecha si wyczerpa oraz zawodnicy Bellego i opaczewski poka to, co widziaem u nich na Golcinie, jak potrafili widowiskowo walczy. Pierwszy w meczu ligowym, drugi w wierfinale IMP.
    Hidden Content

21. Back To Top    #20
    Thanks
    50
    Czy jest w stanie kto napisa co wiadomo o Wojtku Pilarskim??? Na chwil obecn nie ma nigdzie podpisanego kontraktu.
    Przydaby si bardzo w PS.
    Hidden Content

22. Back To Top    #21
    Uytkownik
    Thanks
    0
    Gdyby nie mia, na pewno bymy go wzili, tak jak Kevina. Ale:
    https://twitter.com/FalubazZG/status/930796134427185152
    Szczliwie - juniorzy nie s wypisani alfabetycznie, mona przypuszcza, e w kolejnoci, w jakiej s "potrzebni" Falubazowi. A skoro Wojtek jest ostatni na tej licie, nie powinno by problemw z wypoyczeniem go. Mam nadziej, e rwnie na DMPJ i MDMW.

23. Back To Top    #22
    Thanks
    32
    Przyznam szczerze, e po zapowiedziach Tomka Bajerskiego i w sezonie 2018 PS bdzie walczy o przynajmniej fina 2 ligi, liczyem na troch wiksze wzmocnienia. Anga Bellego to oczywicie bardzo due wzmocnienie, ale patrzc po skadach innych 2-ligowcw wydaje mi si, e najbardziej prawdopodobny dla Skorpionw jest status quo, a wic 4 miejsce - za Rzeszowem, Ostrowem o Opolem.

24. The Following User Says Thank You to brindel For This Useful Post:

Latosi79 (18-11-17)

25. Back To Top    #23
    Thanks
    9
    A taki okaz bez roboty zosta .Krzyka nikt nie chce z wasnym sprzetem .W Bydgoszczy caowali by go po nogach jakby podpisa .Szkoda ze Bajerski sie nie zgosi po Krzysztofa

26. Back To Top    #24
    Thanks
    50
    Quote Originally Posted by brindel View Post
    Przyznam szczerze, e po zapowiedziach Tomka Bajerskiego i w sezonie 2018 PS bdzie walczy o przynajmniej fina 2 ligi, liczyem na troch wiksze wzmocnienia. Anga Bellego to oczywicie bardzo due wzmocnienie, ale patrzc po skadach innych 2-ligowcw wydaje mi si, e najbardziej prawdopodobny dla Skorpionw jest status quo, a wic 4 miejsce - za Rzeszowem, Ostrowem o Opolem.
    Sprbuje postawi si po stronie zarzdu. Po poprzednim sezonie, kiedy PS wszed do 1-4, na logik mona uzna, e wzmocnienie skadu spowoduje walk o fina (obecnie nie uwaam, by to byo nierealne). Mona byo przypuszcza, e za jednego Polaka wemiemy dobrego obcokrajowca i to spowoduje wzmocnienie, ale tylko pod warunkiem naprawd dobrego, bo kady klub mia tak moliwo (3-ech stranieri w skadzie meczowym). Postawiono na Bellego i to bya spora in plus niespodzianka. Zarzd nie oglda si na inne kluby, tylko konsekwentnie ogldajc budet, szyli na miar moliwoci.
    Czy ktokolwiek przypuszcza, e Stal rzeszw zbuduje taki skad? Czy kto z nas kibicw podejrzewa, e Uamek trafi do Opola, Jdrzejak do Rzeszowa a Baliski do Rawicza? Wtpi. Moim zdaniem bardzo dobre transfery w Poznaniu. Jako kibic jestem zadowolony i nie bd psioczy jak sezon si nie uda. Jakobsen i Bellego s modzi i z duym prawdopodobiestwem uwaam, e ich forma bdzie zwykowa. Taki B.Pedersen czy Gafurov, a nawet Baliski, s moim zdaniem coraz wikszym ryzykiem
    Hidden Content

27. The Following User Says Thank You to Molineux For This Useful Post:

PrzemoZG (Yesterday)